[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

DIta küldöm priviben :lol: előbb is jöhetsz ha akarsz!

:lol:

MOncsi én fél éves kora előtt nem döntöttem.. nem jó a gerincének... ráérsz még vele..sőt ha fél éves korban nem ül még magától akkor nem is javasolják szakemberek sem... :wink:

Némo

egy idő után már nem olyan ütemben fejlődnek gyarapodnak..ne aggódj! ha eszik nincs baj..

no megyünk csavargyárba
Vendég
 


Halihó!

Fiúk alszanak és míg szárad a hajam, addig írok gyorsan.

Czinki!
Nekünk nem Kikolos a babaágy. A felnőtt ágyunk van onnan + a többi bútor a szobában. Nekünk ez van, csak fenyőből: http://brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?mainmenu=babaszoba&submenu=kisagy-bolcso&category=kisagy-atalakithato&empty=1&productid=170339&pageno=1&whid=25

Ezen 3 lyuk van. Először volt legfelül, aztán mikor elkezdett forogni 1el lentebb került, ahogy felült, akkor meg totál levettük.

A 2 szintes utazóágy olyan, h lehet az utazóágyra rudak segítségével 1 szintet tenni, kb. az újszületteknek megfelelő magasságban.

Ditusom!
Sajnálom, h így jártatok a párod fizujával. Nem keresgél máshol melót?

A párod fia baromi felelőtlen!

Párod mikor ünnepel? Az enyém 19én.

Moncsi!
Sajnálom, h nem jött össze a nyaralás.

Éjjeli fényt mi sem használunk. Elég amennyi a konyha ablaknál lévő utcai lámpánál bejön nekünk. Vannak olyan babák, akiket ez zavar.

Boninak igaza van, h nem emeld a babakocsit. Nem jó a gerincének. Ráértek vele akkor, amikor már magától függ üldögélni.

Némóci!
Nagyon szépen fejlődik már Rékus. Az, h egyre többet nézeget egyélrtelmű, kíváncsiak ám ők is a világra. Inkább kínálgasd gyakran, v. használj 2es cumit.

Lacusom okosan megtanulta, h ha kérdezzük merre van a lámpa, villanykapcsoló, labda, Sanyi a plüss szamár egyből rámutat. Olyan kis okos!
20150601134430
 
 


Boni!
Zsigi mit eszik vacsira? Hányszopr szopizik még?
20150601134430
 
 

 
 

BONI
Igyekszem, csak reggel még szoktam egy órát feküdni az utoval, de majd korábban kelek. A buszról hívlak téged is meg Nemot és összeegyeztetjük a két talit. :D

Megyek is pancsizni és korán lefekszem, cuccomat már összepakoltam, mondjuk nem sok mindent szoktam anyához vinni, mert egy a méretünk! :oops: :roll:
Csak másnapi gönc kell meg alsónemű, 8)

Jó éjt!

dita75
 
 


Dita,
Oké, jó nekem a holnap! A városligetben bárhol jó lesz! Mi általában a 13-14 órás etetés után szoktunk kimenni, de ezt telefonon pontosítjuk. Bár, ha Neked előbb jobb lenne az is megoldható. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némó városliget nekünk is jó :wink: 5 percre van busszal :lol: remélem mi is mehetünk

Viki Zsiga cicizik 7kor , 10kor gyümi, 13kor főzi+cici 16-kor főzi vagy gyümi 18kor főzi vagy tejpép este fél 8kor cici aztán éjszaka változó, van amikor 1* van amikor 2szer, de volt,hogy 3*cicizett, sajna hangulattól függ... de sebaj.. majd ezen is túlleszünk :lol:

Lackó nagyon ügyes :wink:

Ditusvárunk holnap :lol:

Jó éjt!
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,
Persze, hogy jöhettek! :D De jó, akkor veletek is találkozom!

Kész van a mei tai-om! Már nagyon várom, hogy megérkezzen postán. Gyönyörű lett, küldött a lány képet:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némó gyönyÖrűűűűű :lol:

enyim ilyen

http://www.babakozelben.hu/bolt/kepek/m ... kockas.jpg

és kifordítva
Kép
Vendég
 


sziasztok ,

Dita: főnökök :twisted: :twisted: após :twisted: fiad :twisted: bár én nem vennék egy 12 évesnek 7e ftos sapkát :oops: bár magamnak sem
tegnapelőtt voltunk a brendonban, gondoltqam rád. vettem egy plüss lasztit Nándusnak 2100ért, de volt egy sapka, amit megnéztem 4500 volt :shock:

Monic: apósék :twisted: lehetnének megértőbbek, tavaly a terhességed miatt nem tudtatok nyaralni, legalább egyeztettek volna mielőtt lefoglalják a szállást.
mózest hogy tudod dönteni? szerintem azt nem lehet. én most néztem meg a sportrészt is, de még abba nem tudom berakni Nándust. de szerintem júli elején a tátrába azt visszük már.

Némóka: nagyon szép a mei-tai-od!! páromnak is tetszik!

Vikimami: köszi! akkor rosszul emlékeztem. a sportrészt megnéztem és igazából abban úgy ülne, mintha a babahordozóban lenne. szóval marad a mózes, de júliban a tátrába azt visszük már!

Boni: neked is nagyon szép a maiteiod. hogy alszik benne Zsigi

szombatunk nagyon jól sikerült. voltunk vásárolni Nándussal , csak felkötöttem magamra a tappancsos meitaiba. nagyon nyűgös volt, de nem akart aludni, ezért mentem vásárolni vele. az egyik boltam szólt a zene, finoman tánciztam és egyszer csak azt vettem észre, h alszik :lol: aludt szerintem rajtam vagy 20 percet. és szerintem csak azért ébredt fel, mert sajna a lift nagyon hangos volt.
aztán megetettem lefektettem Nándust és elmentünk még a párommal is bútort nézni, anyósékra hagytuk Nándust. és nagyon jó fiú volt. úgy ébredt fel, h nem sirt, csak nézelődött és utána is jól elvoltak , nagyokat dumcsiztak és kacagtak. és amikor hazaértünk úgy éreztem, amikor kézbe vettem és puszilgattam, h azt mondja , h de jó h itt vagytok, hol voltatok, és kacagott :lol: :lol:
anyuéknál is voltunk kint a kertben friss levegőn , szerencsére jó időnk volt. kár , h 2,5 órát töltöttünk ott, amiből Nándus 1et végigaludt a kezemben.
vas is jó volt, bár házimunkával nem haladtam, de jót aludt a kis család du és jót is sétáltunk , fagyiztunk.
ma viszont pörögnöm kell, mert csüt elutazunk és egy csomó mindent meg kell csinálnom, csak este jövök majd

taliért irigy vagyok!! azért remélem szép időtök lesz, mert itt sajna őrült szél fúj, és elég borus is. jó lenne azért sétálni. azt veszem észre , h Nándusnak jót tesznek a séták, szépen alszik a séta alatt is, de ha mégsem, akkor utána a nap folyamán vhogy jobb.

szép napot mindenkine!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemone,

gyönyörű a mei tai!

Boni,

a tiéd is, az én pici fiam ebben a pillanatban is a meitaiban alszik, itt szuszog a mellkasomon. :wink:
Én is irigy vagyok a tali miatt, remélem valamelyikőtök visz fényképezőt, hogy mi is gyönyörködhessünk bennetek :wink:

Czinki,

a mózes párnáját hafelemeled akkor alul van egy vas amivelfel lehet emelni a fej részét azt hiszem 3 fokozatban dönthető.
Nándus nagyon ügyes, hogy jókat alszik. A házimunka miatt ne aggódj,fontosabb, hogy együtt töltöttetek 3-man egy kis időt :wink:

Danika éjjel 1-kor felsírt, ki volt takarózva, úgyhogy ma estétől már a hálózsákban fog aludni. Ma egész nap nyyugtalan kicsit, biztos ez a hüle szél miatt... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


most csak ennyi.. sajna Némó lemaradt mert telefonált...de nagyon jó volt találkozni veletek csajok!

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Boni mami,

köszi szépen a képeket, egész nap erre vártam :wink: Nagyon-nagyon szép mindenki és annyira jó, hogy találkoztatok! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én is csak ezekért a képekért leselkedem délután óta.

Szépségesek vagytok!
20150601134430
 
 


Halihóóóóóóóóóóóó!

Én is itt vagyok, konkrétan hulla fáradtan! :lol: :lol: :lol:

Úristen hogy nézek ki, tényleg ilyen golyó fejem van??? És még csak fogyózni sem tudok! Sebaj! :wink: :lol:

Anyunak nagyon tecc, azt mondta úgy fogom Rékát mintha már az enyém lenne, tök átszellemült arccal. :oops: :oops: :oops:
Hát tényleg legszívesebben hazahoztam volna! :lol: Zsigit nem különben, ilyen jó babát rég láttam, a szemeibe már kép alapján beleszerettem de életben sokkal szebb. Órákig úgy el volt szinte hangját nem lehetett hallani, nagyon cuki baba, imádnivaló. Ja és tőle és Rékától is kaptam apró mosolyokat. :P :P :D

Nagyon jó volt a minitali. Nagyon várom már a novembert, ha mások babáival is olyan élvezet lenni mi lesz majd Bogyival?

BONI
Párod mit szólt a szerzeményeknek? Forma 1-es kantár bejött neki?

Nagyon tetszett a bababolt, alig várom hogy bevásárolhassak Bogyikának! Egy alkalommal ha párod Várpalota környékén jár nincs kedved vele jönni Zsigivel? Vagy a kocsikázást nem szereti még annyira? Írtad a Zalából is nehézkesen értetek haza.
Ha mégis öszejön szívesen látnálak benneteket.

Nagyon ügyes mami vagy, csodásan neveled Zsigit, látszik hgoy nagyon kiegyensúlyozott boldog baba a fogzás ellenére nagyon kis boldog babának látszik :)

RÉKA
Köszi szépen a sok meglepit, olyan rendi vagy de tudod hogy nem kellett volna. Szeretném majd valahogy viszonozni.
Nagyon jó volt Rékababát a kezemben tartani, köszi a kis ízelítőt, most már még jobban bele tudom magam érezni az anyaság szerepébe. :)

Nagyon csinosak vagytok mindketten egyáltalán nem látszik súlyfelesleg, irigy-mirigy vagyok! Remélem a stimuk alatt felszedett kilókat Bogyi utáni rohangálás alatt én is le fogom adni.
Még jobban remélem, hogy sokat már nem fogok hízni, max. pocakra. :wink:

NEMO
Nagyon szép a kendő!

Megyek pancsizni megnézem a barátokat aztán alszom, rendesen kifáradtam, de nagyon jó volt kimozdulni a négy fal közül.

JÓ ÉJT!

dita75
 
 


Csajok, nagyon jó volt látni a képeket.


Esküszöm, Ditus nem ismertelek meg rajta, :wink: Nagyon szépen és büszkén fogtad Zsigit és Rékust. Nagyon aranyosak voltatok és irigy vagyok hogy én nem lehettem ott. :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Ditus :lol: van súlyfelesleg :wink: talán egyszer lejutunk amikor megyünk volt tanyánkra :wink: beiktatunk..

F1 es huzentróger tetszik apának, sejtettem hogy fog :lol: hétvégén kapja meg Zsiga a névnapján :lol:

Némo jól nézel ki :lol: Réka gyönyörűűűűű..legközelebb majd én is megnyunyorgatom ha Ditustól hozzáférek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

egyébként jót kirándultunk Ditussal.. bababolt, aztán Westend romantikus ebéd négyesben... aztán a trolival az állatkerthez..na ott olyan szél volt, hogy csak na.. a napernyőt ívben elhajlította, de azán szerencsére találtunk olyan helyet a játszótér mellett, ahol szélcsendben várhattuk Némót és Réka babaát... ja ZSigi felismerte a babakocsit (ugyeanolyan mint az övé volt) és le se kattant róla... :lol:


aztán felfedeztük, hogy vannak színes pörgők amit babakocsira is lehet szerelni, már régóta szerettem volna mert az leköti a gyerekeket..Zsigának tetszett,egyből szét akarta szerelelni..ellenben a babakocsira én nem tudom hová fogom tenni, hogy ne érje el, de lássa..hmm...lehet hogy csak itthon fog pörögni ablakban?

Suska azért nem ismerted meg Ditát mert én tartom ZSigit a kezemben :lol: ti merre laktok?

Moncsi ti?

de hamarosan talán lesz tali, nem?

Moncsi mikor kaptok visszajelzést?

Viki leirnád nekme miket szoktál vacsira adni, mennyivel fürcsoi előtt stb stb... kösziii

:lol:


Lina
továbbra is maradt jó alvó a leány?

Lányok hétvégén lesz életünk egyik legcsodálatosabb ünnepe és a többségnek azok közül is az első
:lol: :lol:

Ancsa jaj sokat gondolok rád mi lehet vajon? remélem sikerült benntartani még Lócit! ha olvasod és tudsz jelentkezz! bár mindjárt átolvasok hátha oda írtál....
Vendég
 


Tali: majd ma beszélek apuval, hogy mikor alkalmas, hogy összeröffenjünk a telkén. Remélem megengedi, bár nem szokott belőle gond lenni. Valamikor június 2-3. hétvégéjén kellene.
Előzetesen azért írjátok meg, hogy kinek mikor lenne jó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boni,
Ancsi írt a májusiba.

Na én meg most néztem, hogy a tali dolgot a babásba írtam meg, na mindegy, majd átírom amoda is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szasztok!

Suska
Jó hogy nem ismiztél meg mert amikor taliztam veled egy éve akkor még vagy 15 kilóval kevesebb voltam!

Kár hogy nem voltál ott de majd bepótoljuk! :wink:
remélem mindenki ráér majd júniusban, és Linacska apukája is belemegy a dologba.

Nekem jó az időpont nem megyünk sehová a nyáron!

Boni
Én mondtam hogy van rendesen, nem hittétek, hát ez van, majd lemegy. Még jó hogy már nem kell szúrnom magam semmivel :?
Hálistennek az első sikerült!

Kár hogy nem tudjátok használni a pörgőt pedig Zsiginek nagyon bejött ahogy elnéztem!

Bocs hogy kisajátítottam Rékust, már olyan rég fogtam kisbabát, pláne ilyen szépet! NAgyon jó érzés volt! :lol: 8)

Amikor írod hogy romantikus ebéd négyesben hirtelen nem jöttem rá ki a negyedik? :oops: :oops: :lol: Tök hülye vok! :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó reggelt!

Ditus!

Szopi alatt lemennek majd a kilók, nyugi. ha meg beindulnak az apróságok + séta tuti.

Boni!
Lackó egész napi kajája így néz ki: reggel fél 8 körül 220-240 táp, 3/4 11kor 1 üveg gyümi, dél-1/4 1kor 2 üveg főzelék, fél 4 körül 1 üveg főzi / tejpép, 6 körül 1 üveg gyümi és füdés után 3/4 8-8 260-280 táp.

Nagyon beles a lelkem.
20150601134430
 
 


Mág annyit akartam írni, h Lackó legkésőbb fél 9kor alszik és ha kel enni, akkor 5 körül eszik, aztán 7-1/2 8ig nyomja még utána.
20150601134430
 
 


Viki,
jesszusom, az öt üveg kaja naponta, ha jól számolom. Főzöd, vagy veszed? Azt hiszem, én Lili mellett sokmindenből kimaradtam, ezekből a nagy evésekből is. A tejallergiája miatt még volt, hogy oviba is vittünk bébiételt közel két évesen, egy nagyobb Nestlé akkor is elég volt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Főzök neki. A 2 üveg gyümiből 1 gyári, a másik házi. Meg néha a házi főzihez keverek boltit, pl. a saját brokkoli-krumplihoz bolti brokkolit.

Lackó nagyon szereti a pocóját. Szerencsére nem is nagyon válogat.

Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Dita, Boni,
Nagyon jó volt találkozni veletek! :D

Boni,
Zsiginek hihetetlen szép szeme van! :wink: Nagyon jók lettek a képek!

Dita,
Örömmel vittem az apróságokat, remélem hasznát veszed majd! Viszonozni meg úgy tudod, hogy sok-sok képet raksz majd fel Bogyóról! :wink:

Viki,
Lackó tényleg nagyon szereti a pocakját! Már most igazi kis férfiként viselkedik! :wink:

Réka ma megkapta az oltás, és nagyon jól viselte! Csak addig volt sírás amíg nyomta a doktornő az szurit. Inkább addig volt hiszti, amíg vizsgálta, mert szerintem fázott szegénykém. Ja, és mondta a doktornéni, hogy ilyen szélben inkább ne vigyem ki sétálni, mert annyi minden száll ilyenkor a levegőben.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némó örülök,hogy jól viselte Réka :lol: a szél enge,m is kikészít!

találtam helyet a forgókának! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és Zsivány sem éri el :wink:

Viki jó nagy adagokat eszik a fiad! :lol:

én általában főzök, csak ha megyünk valahová viszek magammal bolti cuccot..illetve a paradicsomos burit adom itthon..

hogy is kell számolni? a súly osztva 6-tal és az osztva a napi étkezések számával?

nekünk akkor 8800g/6= 1466 / 7= 209 g de állítólag le kellene szorítani 5 re akkor 293 g de Zsiga nem eszik meg 200nál többet...
:oops: valószinű ezért kel éjjel is cicizni...sőt a délelőtti gyümi is kevesebb jóval, abból nagyon keveset eszik,van hogy két részletben ennek Dita tanúja volt tegnap egyből beálmosodik és csak dörzsölgeti szemét... hmm :roll:
Vendég
 


Viki,
látom a képen is, nem éheztetitek :lol: Csütörtökön, mikor kapta Lili a szuriját tanácsadáson, volt ott egy kisfiú, egy hét múlva lett volna 6 hónapos. 9300 g, és 71 cm volt. Na a lányom kb. ezzel a méretekkel rendelkezett az egy éves szülinapján. Az egy métert még mindig nem érte el. De legalább gazdaságos gyerek, nem kell sűrűn ruhatárat cserélni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Most csak gyorsan Boninak

súly *150 / napi étkezések száma

Később még jövök bővebben.
20150601134430
 
 


Némóci!
Rékus szurijára gyógypuszi!

Erkélyetek van? Oda is kiteheted levegőzni, szundikálni.

Boni!
Délután, estére kínálgasd meg tejpéppel, az elég jól telíti a pocakot.

A gyümivel nekem csa kaz a bajom, h arra 1 óra múlva megéhezik. :lol:

Linácska!
Majd meglátod Levinél, h a fiúk mennyire belesek. A mi babás fórumunkon az összes kisfickó imádja a gyomrát.
20150601134430
 
 


Viki,
az nem baj, ha beles lesz, csak ne hízzon el, mint az apukája :lol:
Na meg most elhatároztam, hogy ha megy, főzök neki, és nem boltit veszek. 4 év alatt horror árai lettek a bébikajáknak. Bár Lilinél is próbáltam, olyan nagy ívben köpte ki anya főztjét, hogy az csak na :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lányok,én már azért nem írok,mert magam is unom a problémáimat. A kórház után lassan regenerálódtam,tegnap és ma délelőtt is szuper jó kedvem volt. De nem sokáig,mert ma mentem CTG-re,természetesen rossz lett,ezután leküldtek flowmetriár,ahol már rendben volt,de a baba feje csütörtök óta összement,akkor 89 volt a BPD,most pedig 86. A dokimat meg kellett várnom,persze a férjemnek már el kellett indulni,így is elkésett szegény. HÁROM órát ültem a fémpadon,elkezdtem totál keményedni,a dokim kikapcsolva.....fogtam magam és hazajöttem. LE....om!!!!! Azóta itt görcsöl a derekam,nem tett jót a séta :( . Na,ezért nem írok,mert már számomra is hihetetlen,hogy minden így alakul. Pedig úgy szeretem ezt a Minimanót és úgy vártam a finist,hogy majd járkálok a bababoltokba stb.!!! Na,bocs,nem negatívkodok tovább.
A babák gyönyörűek,úgy szeretem,ha teszitek fel a képeket!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi,
dehogy ment össze Lóci feje, arrébb tette a mutatót az UH-s!!!
Szerintem járkálj nyugodtan bababoltokba, ha úgy tartja kedved, 37. hetes vagy, már nem lehet gond.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ancsi!
Pihenjél!

Linácskának igzaa van, 1 mm-t arrébb megy az uh fej és teljesen más jön ki a kalkulált számításnál.

Dokidat sikerült elérned?

Linácska!
Az elején Lackó sem ette a házikosztot, de én erőltettem. Most pl. a sk. brokkoli-krumpli csúszik nehezebben, de ha keverek hozzá boltit, akkor nem győzöm adagolni.

Moncsi, Czinki, Zsuzska!
Milyen napotok volt?
20150601134430
 
 


Viki! Igen és nagyon türelmetlen volt.Ő az ügyeletes,de azért nem kellene velem így beszélnie. Nem szokott ilyen lenni. Nem akarokígy menni szülni,hogy hariban vagyunk. Ez ma nem az én napom. :(

Kép
f.ancsi
 
 


Mit beszéltetek? Bemész hozzá, h megnézzen?
20150601134430
 
 


sziasztok,

Dituli: ahogy nézt4em a képeket, nekem is az jutott eszembe,h úgy tartod Rékát, mintha saját lenne! :lol: te már nagyon miss -ben gondolkodsz!! örülök, h bejött a bolt

Zsuzska: hát jót nevettem azon, h nem ismerted meg Ditát, amikior Zsigit tartotta :lol:

Némóka: Réka gyönyörű!!!

Boni: Zsigi már kész nagyfiú

Viki: Lackó nagyon helyes , szerintem egyáltalán nem látszik rajta, h milyen nagy étkű. nekem az tünt fel, h milyen kis vékony a nyakincája. Nándusnak is ilyen :lol:
köszike kérdésed, hát túléltük a napot , de még nincs vége. de nyűgöske volt, de aztán többször cicire raktam és megnyugodott és végül szépen aludt. végre kivasaltam . de du a 16os etetés után nem tudtam elaltatni. pedig kapott kajcsit rendesen. igaz ciciből csak 40-t, de volt lefejt 100 és még csináltam 30 tápit is. tök fáradt volt, de 30 perc alvás után felébredt és utána még 40 percig kellett altatni. már ráadtam a hálózsákját és egy sapit és a teraszon altattam el. pont kint volt egy szomszéd, biztos azt hitte, h nyúzom a gyereket. föl alá sétáltam ringattam és suttogtam. most alszik a drága, de nemsokára felébresztjük a pancsihoz és kajcsihoz. ma mi is csak a teraszon voltunk levegőzni

tali képek jók , irigykedem ám, tök jó lenne egy tali júniban!
pusza mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


f.ancsi :? kitartás! melyik kórházba fogsz szülni? bementél? keményedésnél azért be szoktak hívni :shock:
Vendég
 


ANCSI: KITARTÁS NEKTEK!! MINDEN RENDBEN LESZ, NE AGGÓDJ, A NYUGALOM A LEGJOBB MOST NEKTEK!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkus!
Kis vékonynyakú a Babukám!

Lala már elaludt, negyed 9kor beverte a puput. Ilyenkor fürdés után mikor alszik el Nándi?

Amúgy ma is szeles idő volt (itt falun legalábbis), olyankor a legtöbb gyerek kicsit zizis lesz.

Boni!
Akartam már kérdezni hogy megy a fogyi?
20150601134430
 
 


Viki megzabbantom a vékonka nyakicát :lol:

tejpépet szoktam adni uzsira...
ma megint kapott sajtot.. megint kiütötte :( egy hónapja is ez volt ...

a szél Zsigát is megzavarja :lol: sőt mostanában amikor etetem, a harmadik kanál után dörzsöli a szemét, nem akar enni... eddig jól evett!

1 kg lement meg 2 cm pocakról, combról 1 :lol: igyekszem :lol: :oops:

Czinke kitartás!
Vendég
 


Boni!
Ügyi vagy!

A sajttól a pocija fájt? V. kiütései lettek?

Én még nem adtam semmilyen tejterméket Lackónak. Igaz már nem HA-s tápot, pépet eszik, de nem akarok még egy darabig adni.

Milyen pépet esztek? Lackó ma kapott először DM saját márkás pépet. Ízre sokkal jobb, mint a Hipp natúr pépje.

Kaja közben elálmosodik? Igazi férfi :lol:
20150601134430
 
 


Viki kiütései lettek.a szeme mellett elég hamar ...

a túrótól nem :roll:

Milupa tejberizspép, milupa 7 gabona pép gyümikhez szoktam adni ez a kettő vált be... és a z A-Z ig tejes pép de azt eddig 2szer adtam...

elálmosodik? jó,hogy nem alszik be :? és persze nyakig kajás!

ma 13kor evett főzit, 16kor kb 2 kanál gyümit...aztán bealudt, 17.30kor evett főzit 19kor cici aztán elkezdett játszani ezerrel... mondtam neki kapsz 10 percet, aztán kis cici és alvás..

bejött :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Viki mami,

Danika ma nyűgöske volt, viszont átaludta az éjszakát. Napközben nem akart aludni semmiképp, csak percekre szenderedett el. Tegnap este lerakás után felsírt, nem vettem ki csak megsimiztem a fejét és visszaaludt. A könyvet most féretettem néhány napra, mert monitoron olvastam és annyira belemerültem, hogy piszkosul bevérzett a szemem.
Lackó nagyon aranyos, szerintem Danika is olysn haspók lesz.
Mi már fürdettünk, szopiztunk, most a tápit eszegeti.

Boni mami,

Ditával nagyon hasonlított a pólótok a képen, lehet Zsuzskát az tévesztette meg :lol:

Czinki,

ma amikor Danika nem akart aludni beletettem a kendőbe, nagy takarót rátettem és kint sétáltam vele az udvaron tánclépésben és énekeltem. A szomszédok biztos azt hizzék, nem vagyok komplett :lol:
Holnap megyünk taácsadásra, lehet, hogy Danika megkapja a prevenált.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Remélem hamar elmúlnak Zsigi kiütései.

Nálunk kaja közben nincs ásítás, csak tátogás, h miért nem adom gyorsabban :lol:
20150601134430
 
 


Moncsi!
Remélem holnap nem kell majd órákat várnotok.

A szeles idő megzavarja Dancit, ezt már megfigyeltem. Lackó meg szeles időben még jobban alszik napközben.
20150601134430
 
 


Hát elmondom nektek csajok hogy a Ditát egyáltalán nem ismertem meg. Egyik képen sem. Először láttam Bonit Zsigivel aztán mindkettővel aztán megint azt hittem szemből a Bonit látom, láttam hogy másképp néz ki, aztán hogy miért azt irtam hogy nem ismertem meg Ditát Zsigivel azt már végképp nem tudom. Elvileg Rékát akartam sztem irni, de már kitudja ebbe az örült nagy kavarodásban. :wink: :wink: :wink:


Viki, köszönjük kérdésed, elment a napunk ahogy mindig szokott, Olcsi nem olyan nyűgös mostanság. Reggel vasaltam elég sokat mert a hétvégén a Kikában ott hogytunk egy százast. Vettünk Olcsinak kengurut, és bölcsőt ami úgy néz ki mint egy kempingszék a bébihordó helyett abba rakom mert az jó a hátának. Lackó jól nyomja a halót sztem Olesz is ekkora evő lesz. Tényleg a táp alatt mit értesz lehet hogy ez egy hülye kérdés, de nem lehet neki csak főtt kaját adni ebben a korban.?????Kilenc hónaposan??? MOst kezdek csak ismerkedni hogy nemsokára jön már az elválasztás jó nyár végén.

Kép
pgsuska
 
 


Boni mami,

Kiskunhalason lakunk.
Én is nagyon várom a talit júniusban :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni, Tatabányán lakom.


Csajok pontosan mikor lesz a tali???????????????????

Kép
pgsuska
 
 


Viki eddig nálunk is így volt :roll: szerintem a fogacska a ludas .. elsőnél is inkább cicizett...most a második jön...

már nincs kiütés...ilyenkor 1-2 órát van, és elmúlik....érdekes.. tesóm mondta,hogy ha valami nem jó,akkor általában 1-2 percen belül meglátszik...hát most kaja után 10 perccel kb

Moncsi ügyi DAni :lol:

megyek lefexem, mert ki tudja ZSiga mikor kelt :lol:

puszi
Vendég
 


Zsuzska!
Már nyár végén el akarod választani? Totál?

A törpöknek 1 éves korukig min. 500 ml tejet, tápot kell kapniuk. Doktornénink mondta, + máshol is ezt olvastam.

Táp, az tápszer. Ez azért összetetebb vitamin és ásványi anyag forrás, mint a főzelék, bármennyire is tartalmasan, változatosan és táplálóan próbálom adni neki.

Kérünk képeket a szerzeményekről.
20150601134430
 
 


Viki mami,

szeirntem Danika tőlem örökölte a szeles idő utálatát, mert nekem meg egész nap fájt a fejem nagyon. :?
Mondjuk délelőtt a könyvelőkkel egyeztettem a mérleghez, volt néhány gubanc, szétgondolkodtam az agyamat. Addig apu és a párom vigyáztak Danikára, jól elvoltak, még fényképezkedtek is :lol:

Zsuzska,

teszel képet a kempingszékes szerzeményről?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: