[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi én Barnival 4 hét 4 naposan voltam..már látszott a petezsák:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hű, Nita... nekem Pankával csak az 5. hét végén látszott a petezsák és akkor kellett visszamennem két hé múlva, akkor volt szívhang. Vajon ez mitől függ? Mármint, hogy neked már a 4. hét 4. napon látszott, nekem meg csak a 6. hét környékén?
Én még egy picit várok.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi fogalmam sincs mitől látszott nekem ilyen korán.. :roll:
a 6.hétig várhatsz:)


tegnap Barni 3 babapiskótát elmajszolt.olyan édesen cuppogott:))))

Mamikám MA 89 éves:)))))))))
de olyan rosszul van:((((((((((erős fájdalom csillapító se segít:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nekem gergővel hat hetesen mégcsak peteszák volt :)::)9 vagyis eltérő szerintem :)
Nita szerintem azért látszott mert igazándiból nem 4 hetes voltál hanem szerintem élegalább egy héttel több :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita: Oké! :D Ma vettem még egy tesztet. Meglátjuk. Azért ráerősítek még eggyel, mielőtt dokihoz megyek.
Édi lehetett Barni a piskótával. Mamádnak ölelések!!!

Nika: Nálam is így volt...

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat, de azért még kellenek a drukkok, hisz messze még a vége. 2010 november 12-re vagyok kiírva. Ha minden jól megy szép kis ajándék lesz a házassági évfordulónkra, az ugyanis nov. 11-én van.
Egyébként tisztára misztikus ez a dátum, mert ha Bence születési idejét rövidítem(2007. aug. 9.) =07-08-09, ez a babó rövidítve meg 10-11-12. Mintha csak a folytatása lenne az elkezdődött "csodának".

Képzeljétek már a hasamon is látszik valami, ezen nagyon meglepődtem! Még az Uram is megjegyezte ma, hogy már látható a dolog és tegnap a kocsiban ki kellett gombolnom azt a farmergatyómat, amit 2 hete még övvel hordtam. (Pedig nem is híztam.) Annak idején Bencével csak a 16. hét körül kellett kismami nadrágot vennem. Vele egyébként félidőig nem híztam semmit. :lol: A végeredmény is csak +6 kg volt, amiből a legényke 3,92 Kg-t nyomott. Mikor hazamentem a kórházból ugyanannyi voltam, mint szülés előtt. De jó lenne, ha ez most is hasonlóan alakulna!!!!!

Alma: Már szinte teljesen megszűntek a panaszaim. Mióta itthon vagyok csak egyszer volt egy kis barna pöttyöm, de előtte sokat kellett autóznom meg mászkálnom, úgyhogy gondolom az volt a baj. Egyszerűen közölte velem a testem, hogy neki most pihi kell.

Zsuzsi: Én is teszteltem még a héten is, nem is tudom miért.... :P , Megnyugtatott, hogy baromi erős tesztcsík jelent meg már akkor amikor felszívódott a pipi. (A vetélésemnél is csináltam dokilátogatás előtt a 6. héten, de akkor nem volt ilyen erős, valószínűleg már akkor nem stimmelt valami. Meg a melleim se fájtak, álmos se voltam. Most viszont mindkettő jelen van. Akkorát aludtam délután, hogy csak na!)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

én is gratulálok neked :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok, én is vagyok, csak olvasó módban. Túl vagyok a 12.heti UH-on, azt mondták minden rendben. Nem tudom, a vonalzó mit ír ki, de szerintem többet mint kéne. szóval 12 hetet betöltöttem. A hasam nem nagyon nőtt, viszont a baby felnyomta a gyomromat a tüdőmig. Olyan, mintha már a nem tudom hányadik hónapban lennék, mert ha eszem, pillanatok alatt tele leszek..A gatyáim mind jók, sőt kicsit lötyögnek, bár alapból nem vagyok sovány...
Még jövök, de mostanában nem midig sikerül..
Csillag: gratulálok, vigyázz magatokra:)
Zsuzsi: neked halkan...
tary
tary
 
 


Csillag,
gratulálok! :lol: Ügyes kis pötty, kapaszkodik erősen!
Ez a pocinövekedés még inkább a felfújódás miatt lehet, de már olyan jó arra gondolni, hogy a baba!

Zsuzsi,
neked is ott lesz a kis drága, nyugi!
Ha progihiányos van, akkor tényleg jobb, ha mamarabb mész dokihoz, meg akkor is, ha már volt előtte méhen kívülid. Én elmennék a helyedben, legfeljebb töbször mész. A mostani babával 3X voltam uh.on, mire a negyediknél már nemcsak petezsákot láttak, és ekkor már a 8. hétben voltam.
Az, hogy kinek mikor látszik valami, sok dologtól függ: valójában mekkora a terhesség, azaz biztos, hogy a középidőben fogant-e vagy később, milyen készülékkel vizsgálnka, ki vizsgál, és hol tapadt meg a babó. Nekem a hátrahajló méhem miatt nem látták jól a petezsákot sem, csak amikor egy kicsit nőtt a méhem, elkezdett kiemelkedni, akkor látta meg a doki a picit is. Szóval menj el, és mondanak valamit. ha nem is látják, attól még minden rendben lehet, legfeljebb vérvételre küldenek, és az kimutatja (nekem igen magas volt a hCg-m, gyorsan nőtt, tehát mondta a doki, hogy ott van a baba, várjunk).

Tary,
ügyes kis babó! Örülök, hogy minden rendben van veletek! A kajával én is így vagyok, alig eszek valamit, mert máris mintha tele lennék.

Nita,
sajnálom a mamádat, most sután hangzik, hogy boldog szülinapot neki, de azért remélem, valamennyire élvezte.
Babapiskótásnak nagy puszi!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


tary

örülök h jelentkeztél,már hiányoltalak :)
szuper,minden rendben a picurral,örülök neki :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Nika az uh és a menzi szerint is 4 hetes voltam:) :) :)

Tary ha tudsz azért hozz poci képet:)))))

Lyly hát szegény mamimnak már nem boldog szülinapja volt.egész nap fekszik.kínok árán tud csak felkelni..........

ma meg apim 34 éves!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csillag, gratulálok, és drukkolok továbbra is!

Zsuzsi, egyetértek a többiekkel, doki minél előbb. Lexi előtti 2 vetélésemnél a 31. napon már látszott a petezsák!

Nita, mamádnak drukk, apinak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönjük:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly: Most néztem csak a vonalzódat, hogy hol tartasz!!!! Már biztos nagyon nagy a pocakod! Ennyi idős voltam Bencével amikor utoljára érettségiztettem és emlékszem, hogy mennyire nehezemre esett a járás is. :oops: Te hogy bírod a tennivalókat? Segítséged van?

Beze: Köszi a gratulát, de azért még óvatosan kezelem.....
Egy másik topikban véletlenül olvastam egy írásodat, amikor elmesélted, hogy Lexi mekkorát esett. Húúúú, szegénykém!!!!! Már jobban van? Megnyugodtatok?

Tary: Örülök, hogy mindent rendben találtak az uh-n. Most már jöhet a nyugisabb 2. trimeszter! :D

Nita: Utólag is boldog szülinapot Apának. Volt ünneplés?
Mamikádnak pedig drukk, sajnos tudom, hogy min megy (mentek) most át......

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Csillag, köszi, igen, beteg is volt, abból a nátha még megvan, de ezt leszámítva minden rendben. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csillag,
hivatalosan márc. 22-től szabin vagyok, nem hivatalosan még mindig be-bejárok dolgozni (én is a pedagógiai területén). Elég fárasztó, mert ÓRIÁSI a pocakom, mindenórásnak nézek ki, és úgy is érzem magam!
:D De azért még bírom, tegnapelőtt pl. kapáltam, kertészkedtem, de lehajolni már nem tudok...
Nincs segítségem a drága kis páromon kívül, aki annyi terhet levesz a vállamról, hogy már őt is féltem, nehogy valami baja legyen. Egy barátnőm lesz itt pár napig, meg a párom itthon, aztán kettesben a babával, mert a nagyfiúnkat még szeretném egy kicsit oviba járatni. Aztán nyáron úgyis itthon leszünk, hármasban. Na, az érdekes lesz!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!Itt az elveszett sokat dolgozó bárányka...Lenne egy hülye kérdésem:az AFP betöltött 16. hét, azaz a 17.héten kell levetetni, vagy amikor benne vagyok a 16-ban??Totál elvesztem, kaptam a kórházban is tervet, meg a terhesgondozóban is, mindkettő mást mond persze. Ha figyelembe veszem, hogy mit mond a dioki, és mit az UH-os nő, akkor már 4!!! időpontom is van. Most akkor mit kell csinálni?Azt gondolom, a dokit venném figyelembe, csak ezekkel a hetekkel nem vagyok tisztában. 16., vagy betöltött 16.????Még jó, hogy harmadik gyerek.... :roll: köszi:tary
tary
 
 


valaki kérdezte múltkor a clostybegitet: én csak jót tudok róla mondani, nekem nem kavart be, csak az eredménye:))))mindkettő iskolás:))
tary
tary
 
 


Tary, betöltött 16. hét, de lehet előbb is, ha uh szerint nagyobb. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Virág csak ilyen kis családi ünneplés volt.majd nyáron csinálunk egy nagyot is:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megpróbálok felrakni egy sztárfotót... Kép
tary
 
 


Remélem nem baj, hogy ilyen nagy...tary
tary
 
 


tary ez tök jó, hogy felraktad :)
nagyon jó érzés lehet látni így a gyermekedet :)
remélem hamarosan majd én rakhatok fel ilyet :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Tary gratulálok!!!
monalux
 
 


Köszi lányok!
Felhívtam ma a Sote I. Klinikát, amniocentézis ügyben. Április 29. tanácsadás. Aztán ki tudja, mikor csinálják. Mekkora marhaság, mire kiderül, ha ne adj Isten valami nem ok., már túl vagyok a félidőn.Na, mindegy. :twisted:
tary
 
 


Tary nagyon jók a képek :wink:

Én ma este elutazom nagyimékhoz már és csak jövő héten leszek.

Ezért kívánok mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET

Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!!
Tary de édes a babád!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gondoltam jelentkezem, mert ma anyukamnal vagyunk es holnap ujra nagyimnal ott nincs net. Mai uh eredmenye nalunk is kislany es minden a legnagyobb rendben van velem is meg a babaval is. En nagyon orultem mert lanyt akartam, ferjem meg nem tudott ugysem donteni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch gratula a kis puncishoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tudjátok már a nevét?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: Nagyon jók a képek! Bár ott tartanék már én is!!!!! Na jó, nem sürgetem az időt, megy az magától is....
Nekem sajna nem fognak képet adni, mert nálunk a kórházban előre befizetett csekk kell hozzá, én viszont annyira izgultam, hogy látnak-e majd valamit, hogy elfelejtettem csekket kérni. Majd legközelebb...

Melisch: Szívből gratulálok a kislányhoz!! Tök jó, hogy pont lányt szerettél volna.

Mi most egy kicsit dögrováson vagyunk. Én már kifelé lábalok a náthából, de szegény Bence tegnapra tiszta takony lett. Bocs, ezt nem tudom más szóval írni,... az a fajta ami egyfolytában folyik a szájába. Egy pici hőemelkedése is van, de nem vészes, meg hát nem eszik semmit. Mondjuk nem is csodálom, a lényeg az, hogy azért iszik.

Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok. Jó tojásozást, locsolkodást, nyuszizást!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kellemes Húsvétot Mindenkinek!
monalux
 
 


melish

jaj de jó,kislányka :) :) én gondoltam hogy lány lesz :wink: :) akkor most nagy a boldogság :)

KépKép
bettike83
 
 


kiváncsi vagyok mi lesz a neve a kis puncisnak? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nevünk még nincs :oops: nem lesz könnyű tudtam. Én keresek csak párom meg nem nagyon reagálja csak kikövetkeztetem abból amit mond. Na de megkértem ha lesz ideje keressen ő is. Nekem a Dóra tetszett volna és Dorkának becézve. Nem kaptam rá választ, a Dorka szüleimnek nem tetszett csak a Dóra de másnap mikor mondtam, hogy Dorka mocorog sokat a párom azt kérdezte na mi van már nem Juliska? Te már maradsz a Dóránál? Na így lapoztam és marad a Juliska becézni Picurt és név sehol. Még ami felmerült az a Petra (talán a férjemnek ez jobban tetszett) és a Laura.

Csillagvirág jobban vagytok már?

Puszi mindenikek, remélem még pár "elveszett" bárány is megkerül.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Beköltöztünk!!! :)

Most már jövök majd többször!!!

Melish-gratula a nunishoz! :)

Kép
pampalini
 
 


Melisch a Dorka és Laura tetszik:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: Köszönöm az érdeklődést, én teljesen jól vagyok, Bence még egy kicsit náthás, de nála is javul a helyzet.

Viszont hétfő óta megint enyhén barnázok, pedig már több, mint egy hete nem volt semmi gondom. Most azon gondolkodom, hogy felhívom a dokimat és megkérdezem, hogy tudna-e ma fogadni a magánrendelésén. (Amúgy csak hétfőn mennék hozzá.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág menj sztk-ba.ott is megnéznek ingyen........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag irány a doki!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem... Utólag is boldog Húsvétot mindenkinek!


Képzeljétek, hatalmas hírem van! Tegnap voltam dokinál. Húsvétkor egy kicsit barnáztam, kedden felhívtam, be a kórházba. Uh. Vérvétel. Az uh-n kimutatták, hogy minden oké, csak volt (van) egy hematómám, ami kicsit vérzett, ebből jött a barna, de már majdnem felszívódott. Éééééés!!!! A hír! Babás vagyok tényleg! Éééés tudom überelni. Két baba van a pocimban!!! Ikreket várok! Határtalan az örömünk! Kicsit sokkolt a hír, de csak egy másodpercig. Aztán ott bőgtem a vizsgálóasztalon! :D
Kaptam utrogestant, és pihiznem kell, de mára semmi barna nem jött. Drukkoljatok!
Az egyik babának már látszott a szíve, a másiknak még nem. Ikreknél állítólag szokott ilyen lenni. 22-én megyek megint dokihoz!

Melisch: Tök jó, hogy kislány! Szép neveket kerestél. Anno az én férjem sem volt nagy neves, de ha nem tetszett volna, azt megmondta volna. Mondjuk elsőre nálunk csak a Panna játszott.

Csillag! Minél előbb doki!!!! A barna nem mindig rossz, de jobb, ha lát a dokker!

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi: Gratulálok az Ikrekhez!Könnyeket csaltál a szemembe!:)
Én is 22- én megyek majd az endokrinológushoz. Ma már a 36. napnál tartok...múlt héten csináltam egy tesztet, de full - volt. Ez nem a mi hónapunk volt, de most már megjöhetne, hogy kezdődhessen az újabb hónap...hátha sikerül!

Melish: Neked is gratulálok a Lánykához!

Lyly: Hogy vagytok? Pocaklakód??? Régen írtál!

Ma sikerült felraknom a netre egy kis videót az esküvői fotózásunkról, ha van kedvetek nézzétek meg!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/m ... yU7mlLPODE

Puszi Mindenkinek!
monalux
 
 


zsuzsi

hát ez nem semmi :) nagy nagy gratula neked,egy most jó kis meglepi lett akkor.de mindenkinek ilyen meglepit kivánok :wink: :)

melisch

szép neveket választottatok,dóra is szép,petra is,laura is és nem mellesleg a hugom laura :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Zsuzsi: Hatalmas gratula a pocaklakókhoz!!!!!! Nagyon bejött Neked ez a rákoncentrálós-képnézegetős dolog!!!! :D

Most biztos le fogtok szúrni, de nem mentem el a dokihoz. Most talán abbamaradt a dolog. Az utro-t szedem rendületlenül, ezen és a pihenésen kívül mást nem tehetek. Ha más gond lenne (de NINCS!!!!), azon egyetlen orvos sem tud segíteni.
Egyébként lehet, hogy azért volt, mert a hétvégén többször bementünk kocsival Győrbe Anyuékhoz, szóval nem pihengettem, hanem játszottam a tesóm gyerekeivel, aztán tegnap bőrgyogyihoz kellett vinnem Bencét, mert van vmi kiütése. Ez is autós zötykölődéssel járt és éreztem, hogy nem jó a pocimnak. Ma délelőtt meg kipucoltam a fürdőszobát, mert azt az Uram nem csinálja meg, aztán ki is porszívóztam, meg sütöttem palacsintát a kékszeműmnek.
De most már nem csinálok semmit! Megígérem!!! Ha meg gond lenne, akkor hívom a dokimat és elmegyek hozzá. A helyi kórházban dolgozik és mivel magánbetegként nem kevés pénzt hagyok nála, biztos segít, ha szükségem van rá.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi :shock: :shock: :shock: most könnyeket csaltál a szemembe!!!!!!!!!!!!
halkan de GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mona gyönyörűek voltatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha tudod az egész esküvőt is felteheted :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: imádom nézni!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszönöm!
Majd megkérem az ismerősömet, hogy csinálja meg nekem az egészet, mert csak dvd formátumban van meg, és azt nem tudom feltölteni, mert nagyon nagy úgy egyben!
monalux
 
 


Köszi csajok! Nagyon jól esik, hogy drukkoltok! Olyan nagy a hasam, mint Pankával a 10. héten :shock: :shock: Durva!

Csillag: Ne aggódj! Ez a legfontosabb! Én is palacsintát sütöttem ma. Pedig pihiznem kell ám! A fenébe...

Mona: Drukk nektek is, hogy gyorsan jöjjön a bébe!

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi képet..... képet........... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mona oké:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, tiszta szívemből gratulálok! :D Nagyon vigyázz a picikre! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: