[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Közben kipróbáltam a kendőt, Danikának nagyon tetszik, rögtön el is aludt benne. Csak nem tudom, hogy mennyi időt lehet benne :roll:
Nekem meg furcsa volt, hogy lett 2 kezem, csak ténferegtem a lakásban, azt sem tudtam, hogy mibe fogjak a nagy szabadságomban :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
szerintem nyugodtan lehet a kendőben Danika. Szépen támasztja a kis gerincét. Afrikában mindig ilyenben hordozzák a babákat, és nem keveset :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Viki na nálunk is ez volt, nem értette apa miért nem lehet beszélni... :lol: mi sem altatunk el is alszik magától Zsiga.. mégis fel felkel... ma éjszaka is 3*...majd elmúlik asszem... , mert ahogy olvasom a könyvet majdhogynem semmi újat nem olvasok.. :roll:

gondolhatod én is hogy ki voltam akadva...
:evil: de szerencsére apa egyetért velem, ő azt mondta hogy nagyon szépen nevelem Zsigát és látszik hogy boldog kiegyensúlyozott gyerek így maximálisan mellettem áll mindenkivel szemben...
:oops: :lol:

múltkor mondtam neki, hogy a védőnő lecarja a fejem..Szeptember óta nem láttuk csak ha oltásra mentünk akkor ..erre párom: minek jöjjön tudja hogy a gyereked jó kezekben van! :lol: édes, hogy így látja de azért szerintem a védőnőnek illenék néha érdeklődni...

8) én már telefonáltam neki januárban, mert azt mondta feljön és átbeszéljük a hozzátápit.. akkor szabin volt, mondta jövő héten jött... szerintem eltévedt!
:twisted: mi van ha én egy brutál anya vagyok? egy találkozásból hogy állapítja meg? az ő dolga a gyerek védelme anyuka segítése...

Ditus szívesen elkísérünk csak szólj ... vásárolgatással csak lassan, komótosan... én a 28.hét előtt nem vettem semmit, aztán kórház és utána 2 hét alatt mindenmegvolt...

hugomnak most kánanán, mert alig kell vennie valamit, meg itt avgyok neki tapasztalt anyunak... teszveszen löbvöm neki össze a cuccokat., sikerült egy jó Brendonos komódot venni féláron (ebbe szeretett bele korábban) és a csaj nemsokára az ágyat is adja hozzá

NMoncsi még egy ilyen és úgy seggbe rúgom párodat, hogy....
:lol: :lol: buta tök .. toll a fülébe....

bocsi czinke az előbb te férjedet akartam alaptalanul seggbebillenteni

Némónak van kódja, nekem elküldte de sajna elkevertem
:cry:

MOncsima vinned kell kutyusokat mosatásra!!!! :wink: :lol:

hát igen a kezek szabadsága

ZSigi imádta azt a kötédst, olyan érzet lehet neki, mint az anyaméhben.. jókat aludt benne mindig! ennyi idősen csak fél órákat tettem bele max.. mert azért annyira nem támasztja a gerincét, de én mindig a hátánál kötöttem meg így az is támasztja

hazavittem anyuékhoz is amikor leutaztunk, és egyik felkötöztem magamra a gyereket..nekem háttal..jókat vigyorgott imádja

na úgy néztek ránk, mint az ufókra!

a boltban meg egyfolytában kérdezték nem kényelmetlen neki?

Lina éjszaka maradt jó?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.24 08:51-kor.
Vendég
 

 
 

Boni,
ma nem aludt otthon Lili. Jöttem én is ma Pestre, 11-re megyek köldökzsinórvér tárolás szerződést kötni. Viszont a férjem benyögte, hogy fél 8-ra itt kell lennie, szóval negyed 7-kor indultunk, és akkor még nem tudnám oviba adni Lilit. (Jó, tudnám, de nem volt pofám kérni). Így anyunál aludt, és ők vitték ki oviba.
Amúgy mindig mondjuk neki, hogy ha úgy érzi, szóljon, és jövünk. Ez szerintem ad neki egy biztonságérzetet, legalábbis úgy látom rajta.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina akkor jó!
:lol: jó szerződéskötést! melyiket választottátok?
Vendég
 


Sziasztok!


MONIC
Örülök, hogy mindkettőtöknek bejött a kendő! 8)

BONI
Sztem is nagyon ügyesen neveled Zsigit!
Született anyuka vagy!
Rám is folyton ezt mondják, de majd meglátjuk, én eléggé félek, hogy nem fogok majd helytállni ebben-abban.
Én lassan elkezdek vásárolni mert mindig amikor lesz egy kis manim elköltöm Bogyira. Ha nem teszem tuti feléljük. Ruhát egyáltalán nem veszek úgyhogy nem kell tudnom, hogy fiú lesz-e vagy lány. Ha fiú akkor ruhák is kellenek majd. :( Tegnap a barátokban pont volt egy ilyen rész hogy Magdi anyus visszatetette a Kingával a rugit babonából. Én sem hiszek az ilyesmiben. Az inszemek alatt is vásároltam cumit Bogyinak, meg csörgője is van már. Anyával vettük a kisfarmert. A szobájába is vettem már díszeket és megvan az ágyára a zenélő forgó. Sztem nem ezen fog múlni. Most fantasztikusan érzem magam ki tudja később már nagy pocakkal lehet hogy már nem megy majd az utazás, meg a mászkálás. :)

LINA
Krióba mentek? Vagy a másikat választottátok (a neve most nme jut eszembe)

Ma sem aludtam jól. Korán fel is keltettek a bunkó csövesek hajnal óta csengetnek, mert lomtalanítás lesz ma és hogy van-e fémhulladékunk amit ki akarunk dobni. Legszívesebben rávágtam volna a faszira az ajtót.
Majd ha kidobom guberálja ki, pi..nak zaklat!
Tegnap kikészítettük apával amit kidobunk, most lesem a konténert hogy mikor hozzák és a szomszéd segít a nehezeket kivinni, a könnyűket meg én (lukas vödör ilyesmi) Mondtam apcinak hogy kérje meg, mert két éve is be volt gipszelve a kezem és fel kellett fogadnom egy pasit aki kipakol és egy csomó lóvét kért, most meg alig van valamink nehogymá én cipeljem! :roll:

dita75
 
 


sziasztok,
Lehet, h front volt tegnap, de szerencsére Nándus nagyon jól viselte du-ig. Du viszont 16 után nagyon nyűgös volt.
De bejelentkezett jövő szerdára hozzánk a védőnő. Micsoda véletlen, lehet, h üldözési mániám van, de az az érzésem, h a drnénink küldte, mert szerdán meg volt róla győződve, h Nándus azért hány, mert túletetem. Persze ha a drnéni küldte ránk a védőnőt, dícséretesnek is vehetem, mert törődik velünk és figyel ránk, lelkiismeretes. De nem érdekel, mert szerintem nem etetem túl, úgy küzdök minden csepp tejcsiért és minden cseppet sajnálok, ami kicsordul Nándus szájából. Mindig mondom is neki, h minden cseppért kár, hiszen mind2en nagyon megdolgozunk érte!

Monic: elküldöm, a képeket, amiket annó a csajszi küldött nekem, abból ki tudod silabizálni, h tudod megkötni. De megmondom őszintén , én nem házimunkázok így, csak sétálunk, reggelizünk, meg 1-2 egyszerű műveletet tudok elvégezni, de ha kézben akar lenni Nándus, akkor sokkal jobb, mert szabad mind2 kezem és a vállamon van a súly.
Párod tiszta dinka, de úgy látszik sok pasi ilyen lökött. enyém azzal vágta ki egyszer a biztosítékot, amikor 1 óra alvás után felsírt Nándus , pedig 2 órát szokott aludni, és az én párom kivette az ágyból és ki akarta rakni a játszószőnyegre, mondván kipattant a szeme. A gyerek persze üvöltött, a párom nem értette miért hisztizik a gyerek. Hát elmagyaráztam neki , jól megmostam a fejét, és 15 perc alatt visszaaltattam Nándust. Volt egy vicces eset is, amikor kivettem egy kakát Nándus orrából és kezemben Nándussal mentem a páromhoz és mutattam neki a pelenkán lévő orrkakát, erre megkérdezte, h mit csináljon vele. Gondoltam elveszi és kidobja, de erre a kérdésre csak azt mondtam neki , h edd meg. Ez a sógornőm és a sógorom előtt játszódott le, mire a sógorom megörülve mondta a sógornőmnek, h látod , nem csak én vagyok értetlen sokszor.

Viki: én is ezt gondoltam a páromról!! Legközelebb nem engedem ,,szadizni,, és ,,éheztetni ,, a gyereket, megetetem és kész. Egyébként szerintem még kicsi ahhoz, h leneveljük az éjszakai evésről. Pláne, h nagyon gyorsan eszik és szinte végig alszik és gyorsan ágyba vagyunk mind2en. Meg azért nincs ez minden este szerencsére. Arra gyanakszom, h mostanában fürdés előtt nem kap enni, csak utána, lehet, h ezért kel fel 2szer.

Dituli: csak óvatosan a vásárlással . van egy csomó hasznos cucc, de lehet, h te nem fogod használni. Én pl így vagyok a gyönyörű és aranyos frotir kapucnis törölközővel, 3-t vettem nem olcsón, és csak pelustörölközőt használunk, jól bevásároltunk már belőle, azt szeretjük, nekem sokkal jobban bejött. És én ilyen pelustürit rakok Nándus feje alá is párnának , mert a normál pelust teljesen összegyűri a kezdetektől fogva. (van rózsaszínben is!!) De pl imádjuk a hálózsákot, vettem 2 hosszú ujjast, de vékonyat és 1 ujjatlant, de vastagot. Hát a 2 hosszúujjast 1szer nem adtam Nándusra, mert nálunk 20-22 fok van, és a vékonyak túl vékonyak lennének és ráadásul mi mindig akkor rakjuk már bele Nándust a zsákba, amikor már evett, és ha bealszik a cicin az ujjatlanba tök könnyű belerakni, míg a hosszúujjasba bele nem tudnám rakni úgy , h ne ébredjen fel. Azért nézzél el a lehet u-i babadiszkontba is, mert ott pl 2000-t vettem olyan lepedőt, aminek gumi az alja és frotir a teteje , lehet rakni kokusz matracra is, szellőzni fog, mig a máriában 4000 volt csak amikor nekem kellett. Érdemes először felmérni a terepet.
Nem akarok okoskodni, meg hát mindenkinek más jön be.
Én azt sajnálom , h a szobát hagytuk utoljára, mert már nagy pocakkal raktuk össze a kiságyat, bútorokat, és a dekorációra nem futotta már erőből. Még mindig nincs nagyon kidekorálva Nándus szobája, most vettünk képkeretet a falra, megvan a belevaló, de még fel kell rakni, de már megvan 2 hete és szerintem még pár hét mire felkerül. Szóval a szoba berendezésén legyél nagyon rajta!!!

Boni: nagyon helyes a párod! Így is kell!! Én félve mentem a drnőhöz szerdán, h majd jól le fog cseszni, h csak 450 gr-t hízott Nándus, erre a párom mondta, h ha be mer szólni, akkor ő jól kioktatja, mert szerinte nálam senki nem csinál többet , azért, h szoptasson. Én mindent megtettem, és én mindent jól csináltam. Olyan jól esett!!

Nem semmi, mennyi helyen híztak a pasik, nálunk semmit nem hízott a párom, igaz ő sportember, és néha képes este 10kor megcsinálni egy 30 perces edzést, mondom is neki, h egy fanatikus őrült. Én erre nem lennék képes, de neki ez esik jól.

Lányok : szívesen vennék bármi tanácsot, ami hasznos lehet, h ha elmegyünk a hosszú hétvére. Mire érdemes odafigyelni, mit érdemes vinni mindenképp. Viszek lábast és műanyagot is pl a cumi, fejő fertőtlenítésre. Visszünk kiságyat, bár még nem tudom milyet, mert még nincs, de lehet, h tudunk kölcsönkérni. Visszük a légzésfigyelőt. Én a kiskádon még gondolkodom, bár ki kellene itthon 1szer próbálni, h leguggolok a kádba ölembe Nándussal és párom megcsutakolja.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKICSEK

Köszi az infokat. Van már Bogyinak hálózsákja nem hosszúujjas hanem olyan széles kantárja van és gombos az oldala meg cipzáras. Illetve van két angol pólyája. És mi a baj a frottír törcsivel? Nem szereti Nándus?
Lehel u.-i babadiszkont? Akkor az is ott van a Máriától nem messze.
Egyúttal feltérképezem akkor azt is. Ott még anya is ismerős mert odajárt évekig dolgozni.
Hát a szobát még a nyáron ki kell harcolnom, mert a párom fiának le kell választani az előtérből és nyilván nem akarom majd hatalmas pocakkal csinálni a nagytakarítást, festés lesz, gipszkartonozás, ajtó kell, járólapot felveri párom és újat tesz az előtérbe meg a gyerekhez is.

Nagyjából nézegettem a kelengyelistákat de úgy látom hogy csak nagyon a legszükségesebbeket írják le.

NEm semmi a dokinéni de legalább lelkiismeretes.
A védőnénitek aranyos nem? Biztosan látni fogja hogy minden oké és csak a dokinéni reagálta túl az egészet.

dita75
 
 


Jó reggelt!

Boni!

Nekem az 5. védőnőm van, mióta pocakos lettem. Gondolhatod mennyit lendítettek rajtam. Hozzátápit is magamnak intéztem.

Nekem egy kendőzős fórumostársamtól kérdezték meg, h nincs babakocsija a gyereknek? :lol:

Dita!
Czinkinek igaza van, vannak felesleges holmik is. Pl. babakörömvágó olló.

Czinki!
Lázcsillapítót mindenképpen vigyél, fogára gélt, viborcul kúpot. Utazóágyat nem tudtok kölcsönkérni? Mi imádjuk a miénket.

A kád sztem felesleges, gyorsan lezuhiztatjátok a legényt.
20150601134430
 
 


Dita,
a Krioba megyek. A másik a Sejtbank, de az drágább is, és kevésbé rugalmas. Itt most olyan konstrukciót választottunk, hogy csak a levételt fizetjük, és a tárolást évente. Mivel van egészségpénztárunk, de most annyi pénz nincs rajta, hogy egybe kifizessük, de évente annyi mindig lesz, hogy az azévi tárolásit bőven kifizessük. Na meg áprilisban akciós, 149000 helyett 100000, és azért az nem mindegy. Annyi meg most van a kártyán.

Czinki,
én kádat nem vinnék. Egyrészt egy kisgyerek még annyira nem "koszolódik", szóval egy gyors zuhanyzás, még ha üvöltve is, de belefér, na meg mi van, ha egy nap nem fürdik. És ugye a kád elég kritikus méretű.
Nekünk van utazóágyunk, bele matrac, ha gondolod szívesen kölcsönadom. A férjem a földhivatal udvaráig fel tudja hozni, csak oda kellene elmenni érte, ott dolgozik. Én egy vízforralót vittem mindig, mert nekünk kellett a tápinak, és mikró ugye nem mindenhol van.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Tök jó hogy kifogtátok az akciót tényleg nem mindegy 50ezer forint.

VIKI
Köszi! 'Felnőtt" ollóval vágjátok a körmöt?

Esetleg ha valaki nagyon unatkozna :wink: akkor leírhatná hogy mit igen, mit nem ajánl. Vagy esetleg van komplett kelengyelistátok amiből ti is vásároltatok, természetesen kihúzva az a pár dolog amit feleslegesnek tartotok!

dita75
 
 


A boltban nem kérnék nagy segítséget ilyen szempontból, mert tudom hogy rámtukmálnának minden hülyeséget! :lol:

dita75
 
 


Aha, felnőtt ollóval.
20150601134430
 
 


Monic: elküldtem a képeket priviben, remélem sikerül megnyitnod. én még csak elől hordtam Nándust, de úgy, h a keze a vállpánt felett van , nem alatta, mint ahogy a csajszi képein, szerintem neki jobb úgy. nekem drnéni azt mondta, h elmehetek 1-2 órát sétálni, de azért ne egész nap, bár én szétrakott lábbal raktam bele kezdettől fogva. de vki szerint benne lehet nagyon sokat. nem tudom. de szerintem egyszerre 2 óránál többet amúgy sem tartanád magadon! nagyon örülök, h bejött nektek is! mi mindig visszük magunkkal, ha megyünk vásárolni, mert Nándus nem igazán szeret a babahordozóban lenni és ebben szépen tud nézelődni.

Boni: hogy hordtad úgy, h előre néz Zsigi? simán kötötted meg mintha előre kötnéd, csak fordítva raktad bele Zsigit?

Viki: köszi! ágyat vagy veszünk v kölcsönkérünk vmit.

Linácska: köszi, ha minden igaz sogórnőméknek van vmi, de hétvégén ágynézőbe megyünk.

kádat én sem vinném, magunk közé meg nem akarom venni ágyikóba, mert félek, h hozzászokik és majd itton is azt akarja, uh ágyat , vmilyet mindenképp viszünk.

Dituli: nem semmi, ez nagyon nagy meló lesz! akkor tényleg álljatok neki időben, noszogassad a párod!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jó reggelt!

Még nem olvastam vissza rendesen, sietek mert Danika mindjárt kel és én még ki szeretnék teregetni.
Már kivasaltam mindent, az utolsó mosás forog a gépben, délután az apósom barátnője vigyáz Danikára 1,5 órát addig a lakást is kitakarítom, szóltam páromnak is, remélem segít majd.

Boni mami,

köszönöm az emlékeztetést, nagyon jót nevettem rajta. :lol: Mivel fél 11-re kell vinni a kutyákat és én akkor szoptatok apát kértem meg. Elmondtam neki 100-szor, remélem eljut a tudatáig :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki!
Az utazó ágy fasz@n összehajtható. Én csak ajánlani tudom, és akár 2 évesk oráig is használható.

Babakocsit is visztek? Nem tudtok egy kisebb, esernyőre összehajhatósat (ami vízszintesbe ledönthető) kölcsönkérni?
20150601134430
 
 


Viki: milyen a ti ágyatok, van képed, hol vettétek és mennyiért. légzésfigyelőt be lehet rakni, az én párom akkor a legnyugodtabb.
én vettem babaollót, én szeretem, legyen sajátja, én úgy gondoltam. igaz mindig akkor vágom a körmét, amikor alszik v már nagyon kóma, de fő a biztonság.

Dituli: a máriában nagyon rendes eladók vannak. pl hálózsákon gondolkodtunk és tök segítőkész volt a csajszi, mondta, h milyen hőfokú lakásba milyet visznek, ki mit szeret stb. de pl volt egy csajszi, aki ajándékba akart vinni hálózsákot vkinek, és az eladó lebeszélte róla, mert h kérdezze meg, h a gyerek szereti e mert vannak akik nem viselik el, meg az sem mindegy, h milyen meleg a lakás, tök rendes volt!! de mi imádjuk a hálózsákot, mert Nándus nagyon izeg mozog, és képes 30-40 cmt előrekúszni éjszaka, és kitakarózna különben. én meg takarót és párnát akartam venni a máriában még pocakosan, és mondta az eladó, h majd csak 1 éves kor után! szóval rendesek nagyon!
és bútor, kiságy, babakocsi? vennetek kell v lesz tesótól?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
A miénk ilyen http://tikotiko.hu/images/utazoagy_uni_001.jpg , talán 11 e Ft-rt vettük. Mi amikor használtuk nem tettük bele a légzésfigyelőt (anyuéknál és anyóséknál voltunk).

Annyi, h én tettem még bele egy összehajtott plédet, h ne legyen hideg, + lepedőt rá.
20150601134430
 
 


Ja, itt vettük falun.

A Jyskben is lehet kapni: http://jysk.hu/359/362/3902200/a/catalog

Felesleges olyat vennetek, ami 2 szintes, mert mi olyat vettünk és nem találtuk biztonságosnak, így a felső részt nem is használtuk, csak az alsót.
20150601134430
 
 


CSIBI
Akkor Nándus csak a hálózsákban van és a feje alatt is az a pelusizé?
Azok az édibédi kispárnák kistakarók újszülöttnél még nem kellenek?

Bútor nem kell, mert a hálónkat kapja meg Bogyó és van itt egy nagy gardróbszekrény abban lesznek a holmijai.

Babakocsit venni kell mert a Viviené már nagyon herótos, kiságy lehet hogy lesz, max át kell festeni. Pelenkázót pedig vagy csináltatuk vagy csak olyan lesz amit a kiságyra lehet tenni és akkor nem foglalja el a helyet. A párom fia kap új ágyat magasítottat, aminek az aljában szekrény polc meg íróasztal van, és az ő mostani ágyát hozom át Bogyóhoz, első időkben itt fogok vele aludni a szobájában.

Tényleg rendesek a Máriában, nekem már az elején szimpi volt az üzlet most hogy egyre többet dumcsizunk róla még jobban az!

Esetleg ha többet mentek majd hosszabb útra vaterázhatnál egy ilyen utazóságyat, nevetséges árakon is felraknak tök szupereket, és az már a tiétek nem kell örökké kölcsönkérni.

dita75
 
 


Dituli: most megnéztem az én babakelengye listám és ami szerintem
felesleges: vízhőmérő, ott a könyök, hajkefe :lol: , fültisztító (drnéni kihangsúlyozta, h fülébe nem nyúlni, bár a kagylójába én kitörlöm, de egy sima törlőkendővel, törölközővel), pólyát én kb 2szer használtam (szerencsére azt kaptuk), takaró és párna csak 1 éves kor után v később,
hasznos: hálózsák, olyan lepedő, aminek az alja gumi és a teteje frotir (előnyét már írtam), fejvédő körbe az ágyon, mi imádjuk a kádba a beülőkét (máriába max 2000 lehet venni, és mi már lassan a nagy kádat is kinőjjük, úgy rugkapál, h beveri a lábát, ha nem figyelünk rá, szóval kádból nagyot és szerintem a legegyszerűbbet, nem kell az amiben ki van alakítva a beülő rész, mert hamar kinőheti azt, külön kell venni a beülőt), pelenkázó lap nekünk van a gyerkőcnél és a fürdőben is külön (ne kelljen hozni vinni), olyan előkét vegyé aminek pvc az alja, mert átázik a sima (mi kaptunk már egy csomót, bár még egyszer sem használtuk őket), légzésfigyelő (minket megnyugtat). ja és a levegőztetőzsák nekünk bejött, mert azt még bele lehet rakni a mózesba és plussz melegíti. Miss Bogyó is téli gyerkőc lesz, kell neki a meleg

hát most hirtelen ennyi. nekünk ezek váltak be , ill feleslegesek.

Viki: van sportrésze a babakocsinak, de nem tudom, h az használható e, nem e kicsi hozzá még Nándus. majd meg kell néznem , h meddig hajtható le. de lassan kinőjjük a mózest! :o és persze visszük a babakocsit mindenképpen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Mi első perctől a sport részt használtuk. Teszel bele egy plédet alúlra és tuti nem fog fázni Tökike.
20150601134430
 
 


Viki: nektek bergon van, v rosszul emlékszem? most a hétvégén megnézem a sport részt, de szerintem a mózest is visszük magunkkal majd, mert ha másnem abba fog aludni. bár háton nem igazán szeret Nándus aludni, azt figyeltem meg. legjobb hason, meg még oldalt.

Dituli: aha , éjszaka hálózsák + ha kell egy kis plüsspléd, nappal csak plüsspléd, de nemrég kaptunk egy kistakarót, ami egész jó, fej alá a 90X100as pelustüri félbehajtva , matrac alá begyűrve a 2 szélén, így kevésbé gyűri össze, a normált Nándus a nyaka köré tekerte állandóan és azért ébredt fel.
nekünk egyszerűen a pelustüri jött be fürdéshez, mert simán felissza a vizet, nem is kell törölgetni Nándust, szerintem finomabb anyag, míg a frotir nekem kissé durva lenne.
és én nem használok babamosóport és én a mi cuccunkkal együtt mosom Nándus cuccait. :oops: sok rucija van, de ha összekellene várnom egy mosást a ruháiból, hát nem tudom

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mi is a miénkkel együtt mossuk Laló ruháit, bár én folyékonnyal mosok.

Nem bergonunk van, sima egyszerű lengyel kocsink.

http://tikotiko.hu/images/hordozo_3.jpg
20150601134430
 
 


Dita,

Danika édi-bédi kispárnával és takaróval alszik :wink: , egyenlőre még nem rúgja le magáról. De van 2 hálózsákunk is, szerintem ha iző-mozgósabb lesz és nem viseli el a takatót akkor kezdem el használni.
Szerintem ezt neked kell megtapasztalnod, hogy Bogyóka melyik formában szeret majd aludni.
Olyat is hallottam, hogy a 8 hós babát még mindig angolpólyában altatják mert nagyon kapálózik éjszaka.
Az ő szobája télen-nyáron hűvös, ezét most pl raktunk neki be egy kis olajradiátort és azzal jól befűtünk mielőtt aludni megy, hogy a falak átmelegedjenek. Mire a baba bekerül már csak kellemes langyos ott a levegő.
Baba körömöllónk nekünk is van, nagyon szeretem mert biztonsági és így nem tudom megsebezni a kicsit. Van baba körömcsipesz is, azt egyszer sem használtam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki,

Danikának van baba hajkeféje is, de inkább arra használjuk, hogy simogatom vele a fejét. Puha szőrből készült, nagoyn szereti. Meg ha fürcsi után nem fésülöm meg akkor egész nap kis kócoska. Mondjuk nem annyira mint Einstein :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én még külön mosom Danika ruháit, úgy tervezem, hogy ha betölti a 3 hónapot akkor már majd a miénkkel mosom együtt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok,írtam a másikba,olvassatok már el légyszi.! Nincs erőm újra leírni,én úgy el vagyok keseredve,hogy el sem tudom mondani. Rohadtul fáj a derekam is,de most menjek vissza???
Hogy volt nektek ez a nyákdugó? HOGY TARTSAM BENT?????????

Kép
f.ancsi
 
 


Ancsi!
Nyugi! Ha most még fel is idegesíted magad, akkor még rosszabb lesz!

Pihenj és feküdj, amennyit tudsz. Én igazából a Te helyedben maradtam volna kórházban, bár az is igaz, h nyákdugó nlkül is még 1 hétig el lehetsz.

Viszont sajnos nem tehetsz ellene sok mindent, h bent tartsd. Magne b6, pihenés. Ha bármi gyanúsat érzel mars be azonnal a kórházba!
20150601134430
 
 


Ancsi,

nekem a magzatvíz ment el először, a nyákdugó csak órákkal később. Fogalmam sincs hogy lehetne bent tartani.
Sajnálom,hogy ennyire nehéz a terhességed. Megértem, hogy el vagy keseredve.
Lócinak üzenem, hogy tessék szépen hízni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ancsi!
Nyugi! Ha most még fel is idegesíted magad, akkor még rosszabb lesz!

Pihenj és feküdj, amennyit tudsz. Én igazából a Te helyedben maradtam volna kórházban, bár az is igaz, h nyákdugó nlkül is még 1 hétig el lehetsz.

Viszont sajnos nem tehetsz ellene sok mindent, h bent tartsd. Magne b6, pihenés. Ha bármi gyanúsat érzel mars be azonnal a kórházba!
20150601134430
 
 


Köszi Viki,Monic!Eddig is pihentem,szedtem a Magnéziumot,szerintem az van,hogy vén satrafa vagyok már a szüléshez. Béna-Bandi. :(

Kép
f.ancsi
 
 


CSIBI
Bogyónak két éves koráig van overálja. Nővéremnél vagy 5-6-ot biztos találtunk, van olyan is ami kezeslábas olyan is aminek az alja olyan mint a hálózsáké.
Tök jó bundis még izzadni is fog benne Bogyi! :lol: :lol: :lol:

Na most aztán annyian annyifélét mondtatok hogy már bele is zavarodtam :lol: :lol: :lol: Valszeg Monicnak lesz igaza, az írásaitokból úgy látom minden anyukának és minden babának más jön be, majd mi is kitapasztaluk. Nem veszek pl. törcsiből is csak egyet-egyet aztán meglátjuk melyik lesz a nyerő, de ez a pelusos tényleg jól hanzik :)

dita75
 
 


Dita,

tényleg jól teszed, ha veszel mindkét türcsit, mert pl Danikával a pelusossal indítottunk, most meg a flottírt használjuk. A flottír türinkis nagyon puha, nem durva egyáltalán. Mondjuk az ára is magas volt. :?

Ancsi,

nem vagy Béna Bandi egyáltalán. Inkább mindent megteszel Lóci érdekében ami csak lehetséges. Az más, hogy a körülmények ellened vannak.
Nagyon jó anyuka vagy és leszel is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dituli: http://www.cylex-tudakozo.hu/ceg-info/b ... 97497.html ez a lehel u-i babadiszkont, mi itt vettük a kádat, pelenkázót, babakocsit, itt is nagyon rendesek és tök szakszerűen elmutogatják a babakocsi funkciókat. a térképen látod, h ez a mária bababoltól kb 15 percre van, mert az meg a visegrádi és a balzac sarkán van.
babakocsi: nagyon nézz körbe. én nagyon szeretem a mienket, Monicéknak is ilyen van. egyetlen hátránya, h nehéz a mózes résszel. pierre cardin , számát sajna nem tudom. fontos, h bármilyen babakocsit nézel ki, próbáljátok be a kocsi csomagtartójába. mi kinéztünk egy pierre c. kocsit és épphogy befért a csomiba (skoda fábia csapott seggel) a váz, és elfoglalta a 3/4-t. és mondta az eladó , h van egy egyel újabb verzió , ami csak 5e-el drágább és annyi a különbség, h kisebb a kocsi váza , de nagyobbak a hátsó kerekek. azt is bepróbáltuk és ez már simán befért és a mózessel együtt elfoglalja a csomi felét. :roll:
mi gondolkodtunk a bergonon, de ahhoz kellett volna babahordozó külön + min 10e, és akkor a 2 kocsi között lett volna 15e különbség, de ehhez van hozzá illő babahordozó, mózes és sport rész. nem olcsó és qva nehéz, de nagyon kényelmes, masszív , én nagyon tudom ajánlani.
én megmondtam, h mindenkinek más jön be!!! :lol: :lol:

Monic: :lol: kócos kis ördögök voltunk.....lálálálá énekelheted Dancinak! :lol: sikerült megnézned a képeket, látod rajta, h hogy lehet megkötni a mei-tai-t?

Viki: 2 szintes ? az mien? egyébként kérdezni akartam, h nektek is kikolos macis fenyő ágyatok van, ha jól emlékszem. a tieteknek is csak 2 szintje van? legalul és legfölül? vagy nektek van 3. is v csináltatok bele plusz lukakat?

nem tudom, lehet, h mostanra ért ide a front, de Nándus annyira nyűgös és bújós volt ma. csomószor felsírt napközben, simiznem kellett és fogni a kezét. még a du-i sétánál is fognom kellett, a végén már ki is vettem a kocsiból úgy sírt. 17kor meg kivittem a teraszra , ott ringattam el a friss levegőn, mert bent nem ment, csak nyűglődött, és 40 perc után fel is kelt, mentem vele újra a teraszra. olyan kis anyámasszonykatonája volt ma szegénykém, nem tudom miért.

holnap úton leszünk, megyünk kiságyat nézni, megyünk anyuékhoz , vas jövök csak.
mindenkinek jó hétvégét, és szép időt, jó pihit!!! pusza

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Köfi, meg az sms-st is!

Annyira kivagyok, komolyan mondom azóta hogy a bmc-ben közölték velem a jó hírt és utána láthattam ahogy dobog a kis szíve Bogyónak nem volt egy szép napom.

Mindig történik velünk vmi. Ma volt páromnak fizuja, kb. 55-60-ra számítottam hogy hoz haza, erre levontak tőle gyorshajtás miatt 30ezret! :twisted:
Persze nem ő akart gyorsan menni csak hatfelé rángatnák és mindenhová 5 perc alatt kell odaérnie, mert az idő pénz. A cég nevére jött a számla hát vigye ő a hátán nem?
Ma számolgattam hogy pont kifutja két hétig a lé és mindent ki tudunk fizetni elmaradt csekkeket, és tessék. Meg is mondtam a véleményemet a főnöknek, persze még ő sóhajtozott hogy nekik sem egyszerű az élet. Hát csak olyan gondjaim legyenek mint az övék, hogy mennek egy kétmilliós nyaralásra és hogy nem csatlakozik rendesen a gépük és ott kell tölteniük egy éjszakát prágában.
Van pofája ezzel jönni a mi problémánk mellett komolyan leszakad a pofám. :twisted: :twisted: :twisted: Ha személyesen beszéltünk volna belerúgtam volna olyat hogy nem áll fel egy darabig. Ja és közölte hogy örüljön a párom hogy az éjszakai túlórái ki lettek fizetve, majd nagylelkűen felhozta ha anyagi problémáink vannak miért nem szóltunk tud adni kölcsön.
Kell a francnak a kölcsöne, sosem kértem senkitől anyukámon kívül és nem is fogok, pláne nem tőle. A párom teljes fizetése kell amiért megdolgozott! Semmi más! Utálok már mindent, nagyon ki vagyok bukva hogy mindig velünk van ilyen. Tényleg igaz a mondás hogy szegény embert még az ág is húzza.
Éveken át míg dolgoztam mindig kijöttünk hó végéig még a házat is folyamatosan tudtuk építeni, szépíteni, nem nélkülöztünk, ami kellett megvettük, akkor mindig oké volt minden, most hogy kiapadtak a készletek minden közbejön! :roll: :cry:

dita75
 
 


Dita,

sajnálom ami a párod fizujával történt. :cry: Legközelebb akkor sem hajtson gyorsan hogyha a főnök kéri. Nem kifizetődő, hogyha minden elé a munka és a feladat mielőbbi elvégzése kerül...
Ez mindig így van, általában azt nem becsülik meg aki lelkiismeretesen dolgozik. Bezzeg ha lusta munkakerülő lenne, de a főnök fenekét nyalná akkor bevágódna, az olyanokat szeretik a főnökök.
Fogalmam sincs, hogy miért... Persze tisztelet a kivételnek.

Czinki,

Danikán úgy jött ki a front, hogy ma sokat aludt, aztán estére lett egy irgalmatlan hasfájásunk, de 1 óra alatt szerencsére átvészelte.
Nekem is nagoyn fáj a fejem, nem bírom a frontokat. Bezzeg amíg terhes voltam nem volt egy migrénes fejfájásom sem. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
mi is a mai napig a pelus anyagú törcsit használjuk. Sokkal jobban szívja a vizet, elég nagy, hogy beletekerjek még egy 3 évest is, szóval sokkal jobban bevált, mint a frotir.

Ancsi,
nyugi, valahogy bírjatok még ki 8 napot, és akkor meg már hivatalosan sem lesz koraszülött Lóci. Ha meg igen, ez a néhány nap már nem sokat számít. Ha meg kicsi, hát megnő kint. A méhlepény állapotát meg gondolom azért rendszeresen ellenőrzik, nem? Kitartás!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Czinki,
mi beleraktuk a légzésfigyelőt a kiságyba, úgy, hogy mi vettünk bele való összehajtogatható matracot, és az alá.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Basszus minden éjjel felkelek pipilni és nem tudok visszaaludni, már bekapcsoltam a tévét mert csak forgolódtam, páromat fel is ébresztettem!

Pedig nem iszom olyan sokat!

Tegnap a "fiam" majdnem elhagyta a hétezres sapkáját.
Feltette a kerítésre majd elment. Még az a szerencse hogy én találtam meg és nem más, de azért jól megszívattam, mert azt mondtam én nem láttam és miért nem vigyáz a holmijára jobban, most így járt. Reggel mondtam neki ha rendet tesz a szobájában kap valamit, aminek nagyon örülni fog, megcsinálta és visszakapta a sapekját! :P :P :P

dita75
 
 


Sziasztok,

Dita,

nagyon tetszik a második vonalzód is! :wink: Így nagyon jól el tudom képzelni hogy nézhet most ki Bogyóka :wink:
És mit szólt a gyerek a leckéztetéshez? Tanult belőle szerinted? Mikor mondjátok meg, hogy megszűnik a szobája?

Képzeld, nem biztos , hogy el tudunk menni nyaralni mert tegnap az apósomék is bejelentették, hogy pont ugyanakkor mennek, és mivel a cég nem maradhat magára nekünkkell maradni :evil:
Csak azt nem értem, hohy amíg mi az áfa és a bér miatt 20-30 között tudunk menni addig őket nemköti semmi :evil: Persze már le van foglalva a szállásuk, mi meg a visszaigazolásra várunk :?
Június végén nem akarok menni mert akkor Danika még kicsi, augusztus végén meg már nem az igazi a Balaton, meg a férjem lányának is kezdődik nemsokára a suli, nem jó akkor nyaralgatni :cry:
Úgyhogy valószínűleg az idén is Maradra megyünk :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC

:cry: :cry: :cry:

Hát ha lenne elég szobánk mondanám hogy legalább egy pár napot szívesen vendégüllátnálak benneteket. Szandra is menne veletek??? Hülye kérdés volt! :roll: Tőlünk kb. 15 perc a Balaton, páromnak 10 ahogy száguldozik néha.
:roll: Apósék monnyanak le.
Én ma olyan "kölletlen" voltam apósomhoz, remélem észrevette, legalábbis igyekeztem hogy levegye kurvára haragszom. Bezzeg most puszilgatott feszt, de mondtam a mamának, hogy sosem fogom elfelejteni a mostanában történteket. Most is amit művelt, mamának egy másodperc nyugalma nem volt, aztán párom is mamának magyarázott hogy miért igy van sütve a hús kint a kertben bazi nagy lángon, tiszta szenes lett az egész.
Persze nem az öreglány találta ki gondolhatod, de amit az öreg a fejébe vesz annak úgy kell lennie. Aztán páromnak szóltam, hogy legalább ő ne cseszegesse a mamát, már tök sajnáltam szegényt, és még csak segíteni sem enged sosem, de azért is kézbevettem egy-két dolgot, mert már azt sem tudta hol áll a feje. Nem halok bele ha fel kell vágnom a süteményt meg összeszedem a mosatlant akár vendég vagyok akár nem.
Páromnak május közepén van szülinapja, lazán meghívatták magukat, pedig párom mondta hogy meg nem akar bulit, főleg nem velük.
Voltunk ott két órát pl. a gyerek az utolsó egy órát már az autóban olvasott, meg zenélgetett, szerencsére rá tudtuk fogni hogy miatta jövünk haza, mert unja magát. Viszont kaptunk fini salátát, holnap borsóleves lesz csikreaprólékkal, meg tojásosnokedli, kb. egy hónapja kívánom. :lol: 8)
Hát nem egy vasárnapi kaja, de hát nálunk hétköznap is rendesen szokott lenni hús a párom miatt, nekem meg már a fülemen jön ki.

Bogyit a blogomon szoktam hosszan nézegetni, ott olyan jól eluszkálgat! :lol:

Nem hiszem hogy tanul a sapkadologból a gyerek, nem olyan fajta.

Ez a nyaralás akkor már teljesen tuti hogy nem tudtok menni?
De remélem a talira azért eljöttök, nehogymá pont Danikát ne lássam élőben!
:roll: A kis Eisteinedet! :wink: :lol: 8)

dita75
 
 


Dita,

a blogodon én is szoktam nézni Bogyót, annyira aranyos ahogy ott úszkál :lol: :lol:
Nem tudom, hogy mi lesz a nyaralással. Mert az igényt már benyújtottam a szobára, hétfőn derül ki, hogy van-e hely. Ha van akkor megyünk, max a párom hazajön hétfőn, ami azért rossz mert így már nem is családi nyaralás, főképp egyedül a két gyerekkel. :roll:
Tojásos nokedli nálunk nemrég volt, anyósom csinálta a páromnak mert nagyon szereti.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok, Kismamik,

Olcsi egy pár nappal ezelőtt elkezdett vadul nyálzani és elég hisztis nyügis is vele. Létezik hogy már a fogcsirakezdemény miatt van, de ilyen korán??? Jah és eszi a kezét, minden ujját bekapja, van amikor mind a két keze a szájában van :lol: nem vicc. Nálatok mikor kezdődött ez???

Kép
pgsuska
 
 


Viki mami,

Medela tipusú gép fejőm van, múltkor úgy emlékszem kérdezted.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

Danikának is folyik a nyála, sőt fujkálja is. De fognak korai még nem?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Most csak Zsuzskának gyorsan.

Lackónak 3 hónapos kora óta dől a nyála, és mai napig nincs még egy fél db foga sem :lol:

Holnap jövök bővebben, csak most hétvégi üzemmód van. Szió!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Ancsa,
Sajnálom, hogy Neked sem egyszerű ez a várandósságod! :( Remélem, még bent marad Lóci egy darabig!

Dita,
Ha a Máriába akarsz menni, akkor mondom majd a "jelszót", amivel olcsóbban tudsz vásárolni! :wink:
Sajnálom, hogy a párod fizetéséből levontak. :( Férjemnek is volt egyszer hasonló esete. Elvállalta, hogy levisz vidékre egy tendert, mert későn lettek vele kész, és már nem tudták postára adni. Természetesen csak aznap hajnalban indulhatott el amikor a határidő volt, azt hiszem reggel 8, vagy 9 óra. Belekerült egy dugóba, és hiába kérdezett meg több embert is mindenki mást mondott, hogy merre van az utca, így késett kb. 10 percet. A tendert már nem fogadták el, mert lejárt a határidő, tőle meg levontak 50.000 Ft-ot. Az a legszebb az egészben, hogy lehet hogy nem is a cége nyerte volna meg, de őt megbűntették. :twisted: Hát, ezentúl nem vállal el ilyen fuvart a cégnek!

Zsuzska,
Réka is nyálzik már vagy 2 hete, és eszi a kezeit ő is (amitől olyan büdi állandóan a keze, és nem tudok vele mit kezdeni). Sőt, volt már olyan is, hogy szopta az újját!

Monic,
Jövő héten nekem is kész lesz végre a mei tai! Már nagyon várom, mert a sétáknál már inkább nézelődne Réka, de a babakocsiból nem lát semmit, és akkor kétnaponta mennénk csak kocsival sétálni.

Csibe,
Rékánál úgy jött ki a mostani front, hogy szinte egész nap aludt.

Jelentem átléptük a 4 kg-t! :lol: 4010 g, és már 51 cm! :D
Lányok!
Réka az utóbbi két hétben nagyon keveset hízik. Lehet, hogy az új tápszer miatt? És sajnos rosszul is eszik. :? Végül mindig sikerül a 90 ml-t megetetni vele (bár 4 kg-tól már 120-at kellene ennie, de majd szépen fokozatosan akarom csak növelni az adagját), de 30-40 percembe telik. Nézelődik inkább, rángatja magát. Azt nem is mondom, hogy a reggeli, meg az esti etetésnél meg csoda, ha 60-at megeszik, mert 30 után úgy bealszik, hogy nem lehet felébreszteni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Erről a nyálas dologról még nem olvastam egyik könyvben sem. :roll:
De ha mindegyik babánál van akkor biztos természetes.

NEMO, BONI
Valszeg holnap megyek fel pestre koradélután.

Boni neked nincs meg a számod majd dobd el priviben, hogy tudjunk egyeztetni időpontot, nekem mindegy mikor, én igazodom hozzád. Ráérek, mert be szeretnék nézni egy pár helyre úgyhogy ha esetleg előbb érek fel mint ahogy ti ráérnétek el tudom foglalni magam.

NEMO
A te számod megvan! Mit is mondtál hol szoktad sétáltatni Rékát?
A városligetben? A tó körül?

Remélem össze tudjuk egyeztetni a két talit mert Zsigire és Rékára is nagyon kivi vagyok. Remélem szimpatikus leszek nekik. 8)

dita75
 
 


Sziasztok,

Nemone,

szerintem nagyon fogod szeretni a mei tait, Danika odavan érte. Van hogy üvöltve sír, akkor beleteszem a kendbe, járkálok vele 5 percet és alszik mint a bunda :lol: . Linácska írta azt hiszem, hogy ez a kendő az anyméhre emlékezteti őket, azért szeretik annyira.
Gratulálok a 4 kg-hoz! :lol: Danika is nehezen eszi a tápszert.
Nálunk Danika most felébredt 3-kor, fél óra alatt szopizott és vissza is aludt, én meg mosott kaki vagyok. PEdig csak fél órát voltam fent és csukott szemmel szoptattam. Ki érti ezt? :roll:

Dita,

de jó lesz, hogy találkozni fogtok :lol:

Viki mami,

olvasom a könyvet lelkesen, tegnap be is vérzett a szemem tőle. Lehet, hogy ki kellene nyomtatnom.,,
Az éjszakai fény részét nem értem, mert mindig azt mondták, hogy kell egy kis éjszakai fény a babának, ez a könyv meg tiltja.
Amúgy nagyon tetszik, jókat nevetek mert sokszor magunkat látom a leírtakban. Írja a párok közötti feszültséget is a kialvatlanság miatt, hát ez is megvan nálunk.

Mikortól lehet a babakocsit egy kicsit feljebb dönteni, hogy Danika kilásson belőle. Nem teljesen ültetni gondoltam, hanem csak nagyon enyhén az első fokozatba dönteném a mózes fekvőrészét.
(Elág ám ha holnap válaszolsz :wink: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: