[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!Crohn betegseg,Colitis,IBS es terhesseg... - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szia Youlcsi!

Ez érdekes, én azt hittem, h ellenanyagot csak - Rh faktorúaknál néznek... :roll: Sebaj, ma is újat tanultam! :lol: Hát...meglátjuk milyen lesz az eredménye az én cukromnak így, h nem kellett ott ülnöm egyhelyben két órát... :roll:

Ujjaim kulcsolva párod mamájáért!!!!!!!!!! :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Julcsi, megy a drukk! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Múlt héten voltam dokinál, megvannak a hormoneredményeim. Hááát... LH alacsony, FSH a luteálisban alacsony (élő ember nincs, akinél alacsony, inkább ugye a magas a jellemző...), a progi rendben. Ehhez képest megkaptam, hogy ezen azért stimuláljunk egy keveset, tehát irány a Closti+Utrogestan koktél. Úgy tűnik, mindenre azt adnak, ami hormongond... Remélem, ha beszedem, aztán úgy járok, mint Julcsi!!!!!!! :lol: Ezek után már csak rádnézett a párod...!

Ahogy visszaemlékszem, a klinikán is mindig szépen sorbanülnek a kismamák a cukorlabor előtt...

No megyek, aludni is kéne valamikor... :D

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Mangu
, szorítok, h mielőbb hassanak a bogyók!!!! :lol:

Egyébként, hol van Mindenki????????? :shock: :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

hali csajok!
voltam uh-n. minden OK, a kis pöcsös pöttöm kicsit kisebb, mint a 12hetes uh alapján kellene... de ugye az is csak méretből tippelt kor volt. szóval minden OK.
pocifájás és keményedés továbbra is van bőséggel (utóbbiból volt szerencsém olyanhoz délután, hogy egyszerűen képtelen voltam hanyatt dőlni ülő helyzetből :o)

párom anyukája is jobban van már. igaz, állandó hányinger gyötri, de most már beindult délután a bélműködés, így azt mondta a doki, hogy most már tuti jobb lesz :)
amin csodálkoztam, hogy pár szem háztartási kekszet is kapott enni... 2 nappal a bélműtét után :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Eltűntem mert semmi nem történt velünk szerencsére... :wink:
De persze olvasgatlak titeket!!!

Tegnap voltunk nőgyógyásznál: kivételesen 17:30 helyett 17:15kor már bent voltam, mert nem ért oda az időpontos...
Helyet cseréltünk így :D
Szokásos méhszáj ellenőrzés ami rendben van, meg gomba ellenőrzés ami még mindig van, így írt fel doki Mikogal kúpot 6 napra. Ez erősebb mint amit 1 hónapja adott. Reméljük kiöli végre azokat a "férgeket" belőlem... Elég rossz "vakarózni"...
Meghallgattuk pici szívverését is. Persze UH nem volt...

Ma megyek terhesgondozóba 17 órára a terheléses vércukor beutalójáért... Nekem kifli + tej lesz. ez már tuti. Nem pedig a szirup. Ennek örülök!!! :)

Holnap elutazunk hétvégére Velencei tóhoz barátokhoz nyaralójukba, ott lesz szülinapi buli (bográcsozás stb.) Reméljük kellemes idő lesz hozzá.

Ht. kb ennyi!

Mumi azt szerettem volna tőled kérdezni, hogy mi is szeretnénk elmenni Pólusba 4D-re.
10 800 Ft Terhességi genetikai ultrahang vizsgálat + 3D/4D babamozi aláfestő zenével + írásos szakvélemény + DVD vagy videó felvétel (mi adjuk) + 1 db. színes fotó

Kérdéseim: tényleg 45 percig "mozizhattatok? Rendesek voltak? Mi volt a benyomásod? A DVD a teljes "mozit" takarja? A fotó színes 10x15-ös?

Bocs a sok hülye kérdésért, de szeretnénk tájékozódni h mire számítsunk... Sok helyen 15-20 perc az egész, itt pedig 45 percet írnak a honlapjukon. Nem tudom reális-e...
25 hetesen szeretnénk elmenni, akkor is csinálnak ugyanúgy genetikai UH-t??? Miket néztek meg nektek???
Válaszod előre is köszi!!! Hálás vagyok minden infóért!!! :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi, örülök, h párod mamája jobban van! :D
Ne ijedj meg, ha a kisember egy kicsit kisebb, ezek mindig csak becsült értékek! :wink:
A görcsök nem hangzanak jól... :( A szakirodalom szerint, már nálam is kezdődnek a szülésre felkészítő fájások. Has bekeményedik és elernyed + görcsölget. ÉS tényleg! :roll: ...és nem a legjobb érzés... :oops:

Tigris, még mindig megvannak a fránya gombák??? :( Reméljük, most tényleg hatni fog a kúp, amit a doki adott és eltűnnek végre! :lol:

Bevallom, én örültem a cukros löttynek a terhelésesen! :D Vicces lett volna a tejcukor- és lisztérzékenységemmel tejet és kiflit enni... :roll: :lol: Mindegy, már túl vagyok rajta! Egyébként meg annyira nem volt borzasztó, h ne lehetettt volna kibírni! :lol:

UH: a pólust tényleg csak ajánlani tudom!!!! Nagyon rendes volt a nőci! Mi is oda fogunk visszamenni sztem a 28. -30. hét környékén. :lol: Már nagyon várom, rettenetesen kíváncsi vagyok Danóra! Képzeld, tegnap voltak az első látványos megmozdulásai! :D Olyanokat ugrált a hasam este, h öröm volt nézni. Én meg szakadtam a röhögéstől, amire méginkább beindult a gyerek! :lol: :twisted:

Na, de ne térjek el a kérdéseidtől! :lol:
- Képet mi akkor nem kértünk, csak dvd-t, de azt ők adták. Akkor az 10.200 Ft volt (legközelebb mi is fogunk képet is kérni már!)
- Tényleg 45 percig moziztunk! :wink:
- A dvd-n is 40 percnyi anyag van!
- Genetikai vizsgálatot mindig csinálnak ilyenkor alapból. Megnézték a fejméretét (koponya nagysága), hosszát, súlyát, lába hosszát, talpát (Daninak a 19. héten 2 cm volt a talpa! :lol: ), belső szerveit, h minden működik-e, szívét (hallottuk is és a dvd-n is rajta van! :D) fiú/lány, bár mi ugye akkor már tudtuk, de itt megerősítették méginkább stb. Gyakorlatilag megnézik ugyanazokat a dolgokat, amit megnéz a doki is a kórházban uh alkalmával.

Egyszóval, megéri az árát náluk nagyon! :D Hajrá, tessék bejelentkezni hozzájuk! :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Köszi Mumi!!!
Akkor be is jelentkezek hozzájuk 17.-ei hétre... :D

Örülök h végre látványosan is megmutatkozik Dani!!!
Ugye milyen jó pofa!!!
Nekem mostanában a jobb oldalamat szedi meg rúgja szét. Úgy látszik szélső jobb oldali lesz... :lol:
Az is jó pofa mikor nem rugdos hanem "megy" a hasad alatt!!! Bár az érzetbe kicsit "fura" nekem...
Mondtam is h ezt fel kell venni kamerával! Legyen visszanézhető!!!
A legaktívabb munkaidőben!! Otthon már lustább! Bár ahogy lefekszem és betakarom magam + még a notit is ölembe teszem, egyből elkezd mocorogni... :D

Sajnálom a görcsöket!!! Pedig még van időd szépen szülésig...

Neked ma van az utsó munkanapod ugye???
Gondolom alig várod a végét!

Juli az nem derült ki számomra h pontosan mivel műtötték párod anyukáját?! De örül h jobban van már!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szívesen! Bármikor! :lol:

Tényleg jópofa, ahogy ficánkol a kis szaros! :D Bár Dani még nem "megy" a hasamban, igaz eddig nem is nagyon ugrándozott... :D

Hihi, megint egyezünk! :D Dani is a jobb oldalamon tevékenykedik és a bordáimat súrolja! Nálunk csatár lesz, mint az apja! :lol: :twisted: És amiben szintén az apjára fog ütni, az az éjjeli bagolyság... :?

Most már napközben is nagyon aktív (ha megsimizem a pocakomat, akkor egyből megérzi és visszajelez belülről, még akkor is, ha előtte aludt :wink: ÉDES egy pofa), de minden este 21:30 körül felébred és rumlizik legalább 23:00-ig. De pl. ma felébredtem hajnalban olyan 3 körül és akkor is fent volt. Remélem, ha ennyire apjára üt majd, akkor a roppant jó alvókáját is örökli, mert egyébként hihetetlen jókat tud az Uram durmolni és hosszan! Jól jönne, ha mielőbb átaludná az éjszakát Danó! :lol:

Kezdj el lelkiekben készülődni az előfájásokra! 24. héttől írja a szakirodalom, h teljesen normális reakció és már neked is csak két heted van addig... :roll:

IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma van az utcsó napom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem 13:00 körül le is fogok lépni. Már semmi dolgom nincs. A kolleginának átadtam mindent, letakarítottam szépen az asztalomat, összepakoltam a cuccomat, szóval mehetek is! :twisted: (na jó, a kajajegyet még megvárom, h odaadják... :twisted: )

Ezentúl már csak otthonról fogok irogatni! :wink: Egyébként beterveztünk sok-sok kirándulást az Urammal! Amikor vidékre megy, 1-2szer megyek vele én is! :lol: Országlátás... :lol: 8) Szóval, nem fogok állandóan otthon ülni!
Holnap pl. Kapolcsra megyünk! Nagyon szeretem a Művészetek völgyét! :wink: Biztos, megint szerzek majd valamit a gyerekszobába... :twisted:
De nektek is jó lesz Velencén partyzni! :D Nekünk is tervben van összerántani a barátokat egy kis házavatásos kertipartyra, de szerintem majd csak szeptember elején, ha lement a nyaraló szezon!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Na akkor te sem fogsz unatkozni!!! Lesz program bőven!!!
Azért tök jó hogy a második trimeszterünk esik bele a nyárba és a harmadik a langyosabb, hidegebb őszbe!!! Nem kell megsülni nagy pocakkal!

Nekem változó az esti intenzitása!!! Remélem én is hogy egy etetés elég lesz majd neki és amúgy végig alussza majd az éjszakát!!! Az én párom is éjjeli bagoly, viszont utána délig is elalszik simán! :lol:
Remélem a babó nem lesz ilyen. Bár mondtam uramnak akkor ő foglalkozik vele ha mégis olyan lesz! :lol: Én meg alszok nyugiba tovább...

A kezemre nekem is aktív szokott lenni, főleg napközben!

A fájásokra felkészülök!!! Kösz a tippet!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


ahoi csajok!

párom anyujánál pár hete tükrözéskor találtak egy polipot, de ahhoz nagy volt, hogy endoscoppal kivegyék... biopszia alapján rosszindulatú :( de azért reménykeltő volt, hogy be volt tokozódva.
kedden azt a szakaszt vágták ki a vastagbélből, ahol a polip volt. a sebész szerint látszatra minden rendben volt körülötte, de még várjuk a nyirokszövetek szövettanát... de a doki bizakodó, azt mondta, meg fog gyógyulni :)
amiért én bizakodó vagyok (annak ellenére, hogy nagyon panaszkodik, hogy fáj, rosszul van, állandó hányingere van) az az, hogy ma már rendes kaját kapott... azaz levest, krumplipürét, darált húst, joghurtot... szóval 3 nappal a műtét után ez szerintem nagyon jó :)

mumi!
az én pocaklakó p*csösöm is este ébred :) napközben jó ha 2x megmozdul... este pedig nekikezd és órákon át mozgolódik :)

tigris!
valóban kezdj készülni a keményedésekre! nagyon kellemetlen tud lenni, ha rossz helyzetben kap el :? mert ha itthon fekvés közben, akkor nem gond... de mozgás közben... nekem kifejezetten fájdalmas.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli örülök párod anyukájának h nincs nagy baj!!!

A pocak keményedés, pontosan milyen??? Nem tudom elképzelni se...
Baromira fáj és kőkemény az egész has??? Vagy mi???

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


tigris!
beton kemény a poci, de csak a méhednél, a babánál... és nem fáj különösebben (nekem legalábbis), csak nagyon kellemetlen érzés.
leginkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy olyan, mint a görcs... amit már érzel, hogy ott van, de mindaddig nem fáj, amíg meg nem mozdulsz... na, ez mozgásra sem fáj, csak egyszerűen rossz érzés...
van amikor annyira húzódik, hogy egyszerűen nem tudok leülni, lefeküdni, felkelni, stb...
vmelyik nap is úgy sikerült lefeküdnöm, hogy ültem, és mivel hátrafelé nem ment, eldőltem oldalra, mint valami tuskó :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Juli az infót!
Hát szerencsére ezt még nem éreztem!!!
Csak azt amikor feszül a hasam annyira "tele" van...

Hétvége gyorsan eltelt, gondolom mindenkinek! :cry:
Sajna kipihenni nem igen tudtam magam, így most eléggé nyúzott vagyok, nincs kedvem dolgozni, legszívesebben aludnék.

Pénteken voltam a terhesgondozóban ahol 30 perc csúszással kerültem be. Aztán este 22 óráig vásárolni voltunk párommal...
Utána még gyorsan összedobtam egy sütit amit szombaton vittem "buliba". 1 órakor feküdtem le és 8 órakor már kelhettem. Mosott szar voltam enyhén. A bográcsozás nagyon jó volt. Megint éjjel 1kor kerültem ágyba... Vasárnap 8 órakor indultunk haza Agárdról, de sajna dugó volt, így 21:45-re értünk haza. Mire lefeküdtem... Reggel meg 6kor kelés. :? Kész vagyok! Tök jó volt a hétvége, csak pihenni nem tudtam...

Mumi te meg otthon vagy már, nincs meló!!! De jó neked!!!

Na puszka!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Másodszor kezdek neki a levelemnek... :evil:

Youlcsi, nagyon pontosan leírtad Tigrisnek (is) az előfájásokat. :) Nekem mindig olyan érzésem van, hogy ez nem akar sosem abbamaradni. Nem jó se ülni, se állni, se feküdni ilyenkor. Még a legelviselhetőbb pozíció számomra, ha kiékelem a hasam a szopipárnával... :roll: Anyám mindig mondja, h nem lesz egy leányálom a szülés, de aszsem csak most kezdem igazán realizálni a dolgot! :( Persze, minenki azt mondja, h csak addig, míg azt a kis szarost rád nem fektetik, miután kibújt, de addig?????!!!!! :roll: :lol:

Tigris, örülök, h jól sikerült a hétvége nektek is! Bár az kevésbé pozitív, h nem tudtál pihenni, holott neked is egyre nagyobb szükséged lesz rá lassan... :oops:

Mi is lementünk Kapolcsra szombaton és a barátainkkal körbejártuk a falvakat. Hála az égnek, ott nem esett az eső, pedig egész úton lefelé szakadt! :D Így viszont, jót sétáltunk, a fiúk ettek ittak mindenféle finomságot.

Igen, én már itthon vagyok, és nem mondom, h nem élvezem! :wink: :lol: Éppen Sarah Brightman-t "hallgattatok" Danóval, miközben pötyögök a gépen. Egyelőre csöndben van, nem tudom mennyire jön be neki... :lol:

Délután megyünk fogrovoshoz egy ellenőrzésre + fogkőleszedésre. Megfigyeltem, h érzékenyebb lett a fogínyem mostanában. A legszebb az, h 31 évesen nekem 1 rossz fogam sem volt eddig, remélem, a terhesség nem fog betenni nekik?! Csajok, Nálatok mi a helyzet?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hát nekem nem hiányzik ez a haskeményedés, az bizti, ha ilyen rossz!!! Maradjon csak ott ahol van: sehol... :lol:

Én is örülök h nektek jó időtök volt kiránduláshoz!!! Mi is imádkoztunk h ne essen amíg a bogrács nem fő meg!!! De azt nem bántam h nem volt 35 fok.

Én 12 hetesen voltam fogkő eltávolításon (ciki de ez volt az első alkalom, eddig sztk-ba jártam és ott sose mondták ha kérdeztem is h kell). Nem volt olyan vészes, jobban féltem tőle. De szerencsére eddig még nem tapasztalom az íny problémákat amiket vázolt doki, h mik szoktak ilyenkor lenni. Fogmosáskor se vérzik...
Maradjon is így!!!

Na szépen letelt a nap ahhoz képest mennyire nem volt kedvem hozzá!!! :lol: 1 óra és indulok haza... Jeeee

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Fájdalom nem kell mi???!!! :lol: :twisted: Jó lenne!!! Erről jut eszembe... tegnap elvetemültem és megnéztem pár szülés videót a neten, csak h tudjam mi vár majd rám...
Nagyon nem kellett volna!!!!! :shock: Sírva fakadtam, de nem a gyönyörűségtől!!! :oops:

Szóval lányok, tényleg jó tanácsként, ha eddig nem néztetek ilyet, akkor ne is tegyétek meg!!! Tényleg jobb, ha ott derül ki mi is vár az emberre és nem tudja előre. (és megjegyzem a császáros sem volt jobb... :roll: :oops: )

Délután ellátogattam a fogorvoshoz. Még szerencse, h rokon! :lol: Kiderült, h mióta Danó növekszik a pocakomban, sikerült 4 fogamnak kilukadnia! :evil: Remek, 31 évig makk egészségesek, most meg 6 hónap alatt kampec 4-nek...! Közölte, h most elmegy szabira, de készüljek fel lelkiekben (ezt sose értettem én nem féltem a fogorvostól) és augusztus végén megcsinálja nekem őket. Kérdezte az ínyvérzést. Mondtam, h most kezdődött, erre közölte, h éppen ideje volt már! Még valami??????????? :roll: :oops:

Holnap megyek doki bácsimhoz! :D Letelt a szabija, kíváncsi leszek mit mond! Remélem, méhszáj továbbra is zárva és minden ok odabent a kis szarossal! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Én direkt nem nézek ilyen videót élőben!
Csak a "számítógépeseket" amik segítenek megérteni h mi történik olyankor a testben és h hangolódik össze a baba és anya...
Mért fontos a felhúzott láb stb...

Szóval csak finoman nézegetek ilyeneket.

Tegnap este megint jót mozizott uram hasammal... :lol:
Jó pofa volt babó.

Dokinál biztos minden ok lesz!! Drukkolok!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


mumi!
nem hogy a szüléstől... de a barátosném még a szülés után 7 hónappal is elsírja magát, ha megnézi a gátsebét :shock: azt mondja, most már talán kezd javulni...
tesóm is megnézte a youtube-on... én is fogom... de csak majd a vége felé. simát is, császárt is...
kíváncsi vagyok, na!

fogorvos... még mindig nem bírtam magam rászánni...

én holnapután megyek dokihoz. nagyon várom. ennyi keményedés mellett jó lenne, ha megnyugtatna, hogy minden OK a méhszájjal.
meg (ugyan múlt héten volt uh) nagyon remélem, hogy dokimat rá tudom venni egy kis kukucskára... végülis 6hetesen látta utoljára a prücsköt :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Tigris, annyira jó nem, h egyre látványosabban mozognak a kisemberek a pocónkban. :lol: és hihetetlen, h hétről-hétre mennyit változik! Olyan édes Danó, ahogy felismeri az apja hangját! Egyből bejelez, ha hazaér! :lol:

Youlcsi, nálad? Aktívabb lett babó? :lol:
Ezek szerint te is olyan mazohista vagy, mint én és megnézed majd a videókat! Hiába, én is kíváncsi voltam! :oops: :lol:

Drukkolok, h doki bácsi rátok nézzen! Biztos minden rendben van, a keményedések ellenére is! Ami azt illeti, az enyém is 6 hetesen látta utóljára, de én tudom, h nem fog uh-t csinálni, max. szívhangot nézni. És ma fogja megírni nekem a szakvéleményt, h innentől itthon tudjak lenni.

Lányok, nektek mekkora a pocitok???? :D Ma elmentem a körzetihez bogyókat irattatni anyunak és "rámvetették" magukat az asszisztensek + pár öreg néni is. "Nemsokára szül? Ketten vannak? - Mondom, nem és nem! Pedig nagyon nagy a pocakja!" Mindenki ezt mondja nekem... :roll:
Esküszöm, ma fogok csinálni poci fotót és felteszem véleményezésetekre! :lol: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


rövid leszek... mindjárt bealszok :shock:

mumi!
én 2hetente csinálok pocakfotót :) múlt heti pocit tudok mutatni:
Kép ez a 20hetes (pontosabba 20w +/-3d :lol:)

egyébként babóca nem aktív igazán... de mozog azért rendszeresen... csak nagyon keveset.
ma is megnéztük uh-val (fiatal doki nem találta a szívhangot :shock: :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát Juli, így oldalról nem igen látszik h nagy pocakod lenne.
Persze nem tom előtte mennyire volt lapos hasad...
Bár az is igaz h én azt tapasztalom h életben nagyobb a pocom mint képeken :lol:
Érdekes!

Mumi te képed???

Majd én is teszek fel nektek este! Én 2-4 hetente csinálok képeket pociról, ahogy épp esik...

Nekem Benedek még nem jelez be apjára. Inkább elbújik, nem mozog annyira intenzíven mint nekem... Reméljük ez változni fog.
Ő odateszi a kezét hasamra, oda bújuk érezhetően, de ne mocorog. Nekem meg szétrúg mindent általában kezem alatt.

Végeztem tegnap a kúpterápiámmal. A viszketés megszűnt és a folyás is látványosan visszacsappant. Kíváncsi vagyok meddig marad ez így! Olyan hamar előjön... :cry:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


tigris!
annyira volt lapos korábban a hasam, hogy ez egy 80kilós poci.
akkor gondolhatod :!: :lol: jelenleg 4,5 kiló plusz van rajtam... szóval sosem voltam vékony (a 6ossal kezdődő súly számomra csak álom :?)

mozgás:
ha apája odateszi a kezét, tuti megáll (bár amúgy is jó ha napi 3-4x bejelentkezik, hogy ő bizony van :))... mondtam is, hogy úgy tűnik, apa lesz az, aki altatni fog :lol:

ja, tegnap volt megint uh. a terhesgondozóban egy fiatal doki volt (még nem is szakorvos... asszem pár éve még én oktattam munkavédelemre :D) és nem találta a szívhangot. amikor mondta, hogy rá kellene nézni uh-n, akkor meg már úgy gondoltam, a fene szól neki, hogy a picur pár centivel lejebb van :lol:
na jó... az is igaz, hogy a gondozóban a szívhanghallgató kb egyidős volt a dokival :shock:

örülök, hogy használt a kúp... borzalmasak tudnak lenni ezek a nyavalyák. engem mindig a klion és társai készítettek ki :?
1 hónap kilon után 4 hónapig irtottuk a laskát odabent :shock: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát kép alapján így nem mondanálak 80 kilósnak!!! :shock:
De tényleg....

Én is a sok "gyógyszertől" vagyok/voltam gombás...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


gondoltam, hogy a gyógyszer... ezek az idióta antibiotikumok meg a szteroidok automatikusan vonzzák magukkal (prednisolontól a szám/nyelvem volt totál gallyra menve :? ).
az előbbi kiírtja, utóbbi legyengíti azt is, amit nem kellene...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Tigris, örülök, h jobban vagy és használt a kúp kúra! :D Reméljük, nem jön elő egyhamar!!!!! :wink: Egyébként, antibiotikumok után én is mindig gombás voltam... :evil:

Képet várjuk!

Youlcsi, kép alapján én sem mondanám meg, h "80 kilós a poci"!!!! Tényleg!!!! És nem is tűnik nagynak!!! :lol: Szóval, "kis doki" nem állt a helyzet magaslatán... :roll: vicces lett volna, ha "kioktatod" :lol:

Érdekes a mocorgás és hangfelismerés téma. Nyilván ők sem egyformák :roll: , ezért másképp is reagálnak dolgokra. Bár Danó megismeri apáját és egyből jelez nekem, ha meghallja a hangját, a kezére ő sem mindig akar reagálni, ha ráteszi a pocakomra :twisted:

Na, akkor jöjjön az enyém: :roll:
Kép
Manó pocak 25 hetesen Manó Gyerekkel

Jelenleg 71 kg... :oops: :cry: Kérdeztem tegnap doki bácsit, h nem sok-e a 9 kiló +, de azt mondta, h nem. Csak minden áron azt szeretné, ha nem sóznám az ételeket. De én arra képtelen vagyok!!! Úgy nem is lehet megenni őket! :evil:

Egyébként minden oké velünk! :lol: Helyzetjelentés:
- Méhszáj teljesen zárt
- vérzés nincs továbbra sem!
- Cukor eredmény tökéletes: éhgyomorra 4,4 cukros lötyi után 4,7. Legalább cukorbetegség nem fenyeget! :D
- A vasam alacsonyabb a kelleténél, ezért kaptam Aktiferrint, amiből napi 2X1-et kell szednem. (remélem nem lesz tőle hasmenésem, mint általában a vastablettáktól szokott... :roll: elvileg se búza cucc, se laktóz nincs benne)
- előfájások és görcsök egyre többet és sűrűbben várhatóak (remek... :roll: )
- megkaptam a körzetihez az igazolást a táppénzhez :D
- és javasolta, hogy 2 hét múlva menjünk el 4D-s uh-ra, mert aztán a 30-32 hét között kötelező kórházi uh van és szeretné, ha eltelne 3-4 hét a két uh között. (Doki nem szereti, ha sűrűn vannak uh-zva a bébik... :roll: )
- szeptember 8-án vár vissza szeretettel :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tigris, bejelentkeztél már uh-ra? Ezek szerint mi is a 16-i héten fogunk menni valamikor, ha lesz még időpont :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Mumi!
Neked van már pocid tényleg, de azért nem mondanám h hatalmas! Meg h ikrek-e... Szerintem a 25 hétnek megfelelő...

Helyzetjelentés megnyugtató!!! Mi van a magzatvízzel? Múltkor azért paráztál 4D után... Arra mit mondott?

Időpontot még nem kértem UH-ra... Még meg kell beszélnem urammal mikor jó neki...

A sóval mi van??? Mért kell leállnod róla???

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Tigris!

Szóval, szerinted nem nagy a pocim? Nekem sem tűnik olyan orbitálisnak, de mindenki másnak igen... :roll: Bár éppen ma állapítottuk meg nővéremmel, h neki nagyobb volt ilyen idősen! :lol:

A magzatvízre azt mondta, h a kicsit több egyáltalán nem probléma. Egyébként tegnap a lelkemre kötötte, h a 4D-s uh méréseknek ne tulajdonítsak "túl nagy jelentőséget", majd a kórházin fogják megmondani a tutit az orvosok. Ok, lényegében ebben lehet valami, bár a 4D-s uh-sok sem laikusok, hanem tanultak...mindegy, megígértem neki, h nem parázok be, bármit is mondjanak! :lol: Egyébként bejelentkeztem ma, 19-én megyünk este fél 8-ra! Már nagyon várom!!! :lol:

A sóról azért akar letiltani, h minél kisebb mértékben vizesedjek majd a végére. Mondta, h most nem tudom kipisilni rendesen a sómennyiséget magamból és az árthat nekem. De só nélkül ehetetlenek a kaják... Emlékszem arra a mesére, ahol a királylány azt mondta az apjának, h annyira szereti őt, mint az emberek a sót! Erre elcsapta a háztól, aztán rájött, h igaza volt a lányának, amikor só nélkül főzték neki az ételeket... :P

Mindegy, próbálok minél kevesebbet sózni. :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Na itt az én pocifotóm 23 hetesen...
most mértem magamat 56,2 kg egészen pontosan
így ~5 kg hízást tudhatok magamnak...
estére azért nagyobb lesz a pocak az elfogyasztott ételek miatt....

a sót értem már. én sem tudnék sótlanul étkezni... :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


hali!
örülök, hogy nem tűnik akkorának a belem, mint amekkora valójában :)

mumi!
eszem ágában nem volt a dokit kioktatni. ugrott volna az baba-nézés :lol:

nagyon szép kerek pocitok van :) csak irigykedek :)

voltam dokinál. no sex, ágynyugalom, magne b6 (eddig is toltam ezerrel a mg-ot) és pipolphen (csak hogy tuti ágyban maradjak)
ez van :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tigris, nagyon helyes a pocid!!! :lol: Szépen kerekedsz!

56 kg-val nagyon jó vagy!!!! 5 kg hízás szinte semmi! Nekem a legjobb versenysúlyom az 56 kg, amire szeretném majd magam visszaküzdeni... :wink:

Youlcsi, ne izgulj, neked is kerekedni fog a pocid jobban majd! Úgy látszik, nálad még inkább a körben elhelyezkedést kedveli a kis prücsök! :lol: A végére nem lesz ennyi helye, és csúcsosodni fog a pocid előre!

Ha doki bácsi mondta, akkor tessék megint intenzívebben pihenni!!! :roll: A no sex-et sajnálom! (mostanában nálunk is alább hagyott az intenzitása a dolognak...na nem a libidó hiányzik, hanem egyre kényelmetlenebbek a pozik. Sajna mindegyik valami miatt...)
Magnéziumot meg nyomatni akkor!

Tegnap ment a hasam... :? kíváncsi vagyok, h a vastól, vagy a kajától, amit ebédre ettem. Egyelőre szedem tovább a bogyót, aztán meglátjuk... :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Köszi lányok a jó szavakat!!! :D

Sajnálom Julcsi a "kikötéseket", de hát a babák mindenek előtt, ugye!?
Neked is szép kerek lesz a hasad nemsokára!!! Igaza van Muminak!

Nekem jelenleg nem megy a hasam, de ki tudja mikor jön elő...
A vastól jó h nem látom a vérzést van-e... így nem idegel.
:lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hát Lányok, elnézvén a fotóitokat, én bálna vagyok hozzátok képest...igaz, már lassan a 29.hétbe lépek, de az én pocakom óriási, fel se merném tenni a képet :D
Nekem már az elején nagyon látszott és mindenki ezt is mondogatta...
Ráadásul megint "ugrottunk" egy hetet előre Moci méreteivel, mert most már a doki gépe az okt. 18-i dátumot adta ki (az eredeti dátum okt. 30, aztán 28, aztán 24 és végül most 18...)Úgyhogy egész októberben készen állhatunk :)
Amúgy minden rendben, szedem (azaz, pontosabban "nyomatom" :D ) minden este a Salofalk klizmát, amióta szedem, teljesen rendben vagyok (no vérzés, rendes széklet). Jövő héten jelentkeznem kell a gasztro-proktó orvosnőmnél, hogy megbeszéljük a továbbiakat.
Mocim továbbra is nagyon aktív, szétrugdossa a szerveimet, hullámzik a hasam, időnként fel lehet ismerni - vagy legalábbis én azt gondolom,aztán ki tudja úgy van-e - hogy a keze, feje vagy esetleg háta nyomódott ki, tök vicces amúgy :D A hasam ilyenkor teljesen deformálódik. Apjának nálunk se mindig akar produkálni, de azért most már többször sikerült .

Mindenkinek minden jót!!!
Ja,és végre szabin vagyok...3 hétig, aztán visszamegyek 1 hétre elrendezni a dolgaimat és kész...alig várom.

Üdv,

Lica

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Szia Lica!

De jó, h hírt adtál magatokról Te is!!!! :lol: Pont a napokban gondoltam rád, h mi lehet veled, mert régen nem jelentkeztél!
Örülök, h jól vagy és használ a gyógyszer! :wink:

Nem semmi, h megint "ugrottatok" Mocival! Nagyon kíváncsi vagyok már a te kis prücsködre is! Van újabb képetek róla? Erről jut eszembe, bármekkora nagy is a pocakod, tehetnél fel fotót róla! :lol: Az kell ide!!!!!
29. hét, akkor már egy hónappal vagy előbbre, mint én. Így reális is a dokid számítása, hiszen én hivatalosan nov. 18., te pedig akkor október 18. :) Bizony, lehet készülődni október elejétől már a nagy napra!

Tényleg, h álltok vásárlással? Mi tegnap megint kóboroltunk és sikeresen vásároltunk egy csomó dolgot Daninak. Viszont, most már minden nagy dolog megvan, csak az apróságok maradtak hátra... :roll:

A szabit élvezd ki! :D Nincs is annál jobb! Már én is itthon lebzselek egy hete és nagyon élvezem! Azt az egy hetet meg ki lehet bírni fél lábon is, amira visszamész! :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Lica örülök h minden rendben veled/veletek!!! Képeket szívesen látnék én is!!! :)
Jó pihit szabidra!!!

Mumi mi most nem vásárolgatunk, mivel kiderült h egyik ismerősünk át tud passzolni pár dolgot (mérleg, pihenőszék, overálok stb), így megvárom mi lesz a vége... Még van 4 hónapunk rá!!! :lol:

Bejelentkeztem 4d UH-ra pénteken este megyünk urammal!!! Majd teszek fel képeket utána! Nagyon kíváncsiak vagyunk Kiscsíkosra. Utoljára 1,5 hónapja láttuk... Rég volt... És szept végén lesz a köv kötelező UH csak....

Hétvégén elkezdődtek a fájások nálam is: enyhe görcsök mint mensinél, meg émelygés néha... Érdekes.

Amúgy minden rendben velünk. A jó hír ha nincs hír.... :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Tigris!

Nagyon várom a képeket Kiscsíkosról! :lol: Kíváncsi vagyok rá!!!! :D Danit is 19 hetesen láttuk utoljára és 27 hetesen látom majd megint jövő csütörtökön! :wink:

Na, reméljük sok jó és hasznos dolgot fogtok kapni akkor! :D Mindig jól jönnek! Most már mi sem vásárolunk, innentől kezdve a családé a lehetőség, h játék és könyv ügyileg vásároljanak... :twisted: :lol:

24 héten vagy...hát, sajna a fájások jönnek innentől kezdve... :roll: nem lehet mit tenni...

Képzeld, asszem magtaláltam Dani altató zenéjét! Teljesen rá van gerjedve ENYA-ra. Imádja! :lol: Csináltam 4 cd-ből egy válogatást és éppen most is azt "hallgattatom" vele. :lol: :wink: És valami hihetetlen, megfigyeltem, h ezen belül is vannak kedvenc számai, ami alatt folyamatosan jelez a pocakomban! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


ez tök jó!!! Én még ilyet nem vettem észre...
Bár általában zenét fülhallgatóval szoktam csak hallgatni...
Ma mondjuk eléggé "csöndben" volt a gyerek...
Biztos szabadnapot vett ki mára :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


:D szerintem térj át a fülhallgatóról most már a normál zenehallgatásra is. Próbálgasd, melyik stílus jön be neki! :lol: Én is azt csináltam... :wink:

Ne csodálkozz, ha ma kicsit lustibb volt! :) Időváltozás, ezt ők is megérzik! :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tegnap írtam ide és amikor fel akartam tölteni a pocakos képemet - csakhogy lássátok, feleim, mekkora az én hasam :D - elszállt az egész :evil:

Úgyhogy most megpróbálom még egyszer : Moci a pociban

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


[URL=http://kepkezelo.com/]Kép[/URL

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Tényleg szép pocid van már Lica!!! :)
De hát már lassan 7,5 hónaposak vagytok!!! így érthető h szép nagy a pocid!
Mociról kép? Azóta nincs?

Mumi zenét bent szoktam hallgatni munkahelyen hangszóróval... Én még nem vettem észre aktív mozgást egyes zenékre. Bár lehet h nem figyeltem rá eléggé vagy még most alakul a stílusa. :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!
Én még nagyon új vagyok itt, de szerettem volna hasonló cipőben járókkal kapcsolatba lépni.
Leírom a történetemet, megpróbálom rövidre fogni, hogy ne legyek túl unalmas. 8)
Igazából nem tudom, mi bajom van konkrétan, mert bár 10 éve küzdök emésztési gondokkal, úgy igazából, rendesen még egyszer sem vizsgáltak ki. Hét éve egy 3D ultrahang mutatott ki bélgyulladásokat, de utána a rendes kórházi kivizsgálás (tükrözés, röntgen, vérkép) nem erősítette meg, így maradt az IBS diagnózis. Inkább a szorulás, a puffadás és az erős bélgörcsök voltak jellemzőek rám. Aztán valahogy 6 évig viszonylag nyugton voltak a beleim, csak néha görcsölt be a bal bordám alatt. Most télen viszont valahogy bedurrant minden, bár inkább valami epe-hasnyálmirigy nyavalyának tűnt, másfél hónapig kínoztak a fájdalmak. Aztán vége lett. Májusban derült ki, hogy babás vagyok, és most, a 19. hétben megint előjött egy hasonló, mint a téli. Érdekes, most is szalonnára vagy zsíros húsra, amit egyébként nem szoktam enni. Eleinte hasmenés, iszonyú fájdalom a bal oldalamon (kiegyenesedni sem tudtam), majd ezek enyhültek, és maradt némi sárgásbarna széklet. Most, egy hét elteltével inkább az éjszakáim rosszak, gyakran felébredek hasfájásra, esetleg vécére is kell mennem. Amúgy vér, nyálka soha nem volt a székletemben. Fogalmam sincs, hogy mi ez.
Én már télen is erőltettem, hogy vizsgáljanak ki rendesen (bár a tükrözésektől nyilván parázok), pláne mivel babát akartunk. Három orvost megjártam, nem igazán vettek komolyan. Na most beütött az a krach, amitől féltem. A terhesség közepénél bedurrannak a beleim, és így még vizsgálni sem lehet. Kezdek nagyon elkeseredni, és féltem a babát. (Eddig minden rendben volt vele, ma megyek genetikai UH-ra.) Amúgy a Margitba járok, ott van a nőgyógyászom, de nem tudom, érdemes-e ott egy gasztrós orvost keresnem, vagy ki tudna segíteni ilyen kényes állapotban...
Szerintetek?

Köszi, hogy átolvastátok!

M.
milina
 
 


Tigris,

A pocim tényleg nagy és már nagyon érzem a súlyát is. A legutóbbi vizsgálatkor 1 kiló 30 dkg volt Moci, azóta meg már nyílván több is...
Róla sajnos nincs újabb kép, mert a legutóbbi uh-n úgy elfordult, hogy csak a fülét mutatta :D De a feje már bucisodott :D


Milina,

Szerintem mindenképpen keress fel egy gasztós dokit, ha nem szeretnél ott a kórházban, tudom neked priviben ajánlani a sajátomat -magánrendelőbe járok és nagyon meg vagyok elégedve vele. E-mailban is szoktunk kommunikálni. A vizsgálat (rectoscopia) a lehető legkíméletesebb (nekem a nőgyógyászati vizsgálat sokkal kellemetlenebb), 2 perc az egész és rögtön meg tudja mondani az orvosnő, hogy van-e gyulladás.

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok Lányok!

Tigris, kitartás! :D Kialakul az a stílus lassan Kiscsíkosnál is!!!! :lol: :D

Lica, nagyon szép a pocakod!!!! :D Fúúúú, 7,5 hónapos vagy! Irígyellek, már nincs sok hátra és a kezedben tarthatod Mocit! :lol: A kis csalafinta nem akaródzott megmutatkozni az uh-n! Szép dolog mondhatom... :lol:
Remélem, Dani nem tréfál meg minket jövő héten és láthatom rendesen!!!!

Milina, "üdv a klubban"! Bár ne itt kellene... :roll:
Kitartás! Leginkább ezt tudom neked jelen helyzetben javasolni (hiába a bébi az első), de igaza van Licának, mindenképpen keress fel egy jó szakorvost! A lányok elég jó dokikhoz járnak, meg tudják adni neked az elérhetőségeiket!

Nem tudom, mennyire olvastál vissza...én ételallergiás (tejcukor, liszt) vagyok + IBS. Téged ezekre nem vizsgáltak?
A zsíros kajákat és a szalonnát (még bacon-t se pirítva) én sem bírom! :( A tüneteim 99%-ban erős hasgörcs + puffadás+ hasmenés. Akár az éjszaka kellős közepén is! Nyák, vér ált. nálam sem szokott lenni... viszont, én tartom a diétát szigorúan.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Kedves Licaca és Mumigugo!

Köszönöm szépen a válaszokat!
Igen, minden elérhetőséget szívesen veszek jó gasztrós dokiról, mert nekem még nem sikerült eggyel sem találkoznom sajnos. Előre is nagyon hálás vagyok érte!!! (Mint említettem, hét éve és most télen is több dokihoz is elmentem, de végtére is nőgyogyiból is hatodszorra találtam normálisat... :( )
Végeztek ételallergia teszteket 7 éve, amikor igazán ramatyul voltam, égetően fájt a hasam, szorulásom volt, és le is fogytam, de negatívak lettek. A liszt mondjuk nincs benne, ha jól látom. De furcsállanám, mert még most is, hogy görcseim vannak, még aránylag a szendvicseket bírom megenni, főtt ételt nem nagyon.
És hogy legyen hab a tortán...
Éppen mentem volna el itthonról, amikor valami nagyon halvány barnás foltot láttam a vécépapíron, nem hátulról, hanem előlről, ezért azonnal felhívtam a dokit. Lehet, hogy bejön a 4D UH-ra, és megvizsgál. Ez már kicsit sok lenne a jóból. És ha szivárog valami (mondjuk kiderül, hogy a méhlepény rossz helyen tapad), akkor hogy fogok tudni feküdni ezzel a hascsikarásos panasszal?... Na jó, ne szaladjunk ennyire előre.
De jó, hogy valahol ezeket elmondhatom, mert úgy érzem, mindenhol csak hisztis libának néznek. Nyilván nem ők kelnek többször éjszaka bélgörcsre... (Ráadásul 6 évig szinte panaszmentes voltam, ez most tök váratlanul jött...)

Van valaki, akinek terhesen jelentkeztek először ilyen panaszai, és vizsgálták valamire? Gondolom, nem nagyon tükröznek, de esetleg széklettenyésztés, 3D UH lehetséges, nem?

Köszi, M.
milina
 
 


sziasztok!

milina!
üdv a klubban :)

nálam sem tisztázódott, hogy mifene rág belülről :lol: de különösebben most nem is érdekel. a babára koncentrálok. legalábbis próbálok.

esetleg tudom javasolni a dokimat... nagyon profi "ibd vs terhesség" témában. több nemzetközi publikációja is van... szegeden dolgozik. a crohn-colitis portálon övé az orvos válaszol rovat :)

de egyébként az, hogy a zsíros kajától jött elő, tényleg nagyon valamiféle epebajra hajaz... (bár a bal oldali fájdalom nem jellemző...)

lica!
nagyon csecse poci :D

csajok!
bocs, ha ritkán jövök... de a sok hasfájás és keményedés miatt ugye most szednem kell a pipolphent, amitől... na, nem szépítem: képes vagyok az egész napot átaludni :shock:
de ami szép: végre éjjel is alszom :) ha nem is ébredés nélkül, de pisi után mindjárt sikerül újra lemennem alfába :lol:
de azért figyelek és olvasok ám! :)

tegnap járt itt a védőnő. megkaptam a kelengyelistát.
8 nap múlva megyek a dokihoz (remélem, csinálunk egy uh-t is :)) és 20 nap múlva pedig uh-ra, vérvételekre...
annyira várom már! mindent várok, ami a prücsökkel kapcsolatban van :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia -j-!
Köszi! Szegedre nem tudok lemenni, de talán egy levelet megérné írni az Általad ajánlott dokinak. Bár biztos azt mondja, hogy így látatlanban nehéz bármit is mondani...
Az epéről még annyit, hogy télen elmentem magánban 3D UH-ra, aztán májusban is csináltak egyet a téli panaszaim miatt, és egyiken sem volt semmi gond az epémmel, hasnyálmiriggyel, májjal és egyebekkel. Ebből viszont arra lehet következtetni, hogy mégis a belekkel van a gond.

Ha bárki javasol jó dokit, szívesen fogadom. Ma azért rákérdezek a Margitban is, nem tudom, ott mennyire jók, kíméletesek, stb.

M.
milina
 
 


milina!
azért valóban egy levelet megér a dolog :) ha nem tud válaszolni, azzal hátrébb még nem vagy, legfeljebb előrébb sem.

nem tudom... de nekem ez a 4d uh a belekre... ez kicsit olyan "vakulj magyar!" :lol: bocs :oops: de ha komoly diagnosztikus értéke lenne, akkor sztem már régen használnák a kórházak is a 4d-t (nem csak babamozira)

most akartam kérdezni, hogy a vérképed milyen... aztán rájöttem, hogy babásan felesleges nézni :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szió!
Nem, 4D-set nem csináltak belekre. Most télen és tavasszal 3D-vel csak az epét, hasnyálat nézték át, azt a környéket. Amikor 7 éve kivizsgáltak, akkor valóban onnan indult ki az egész, hogy egy 3D ultrahangos orvos mindenféle bélgyulladásokat talált (állítólag szinte mindenkinél talál), de onnan mentem a Jánosba kivizsgálásra, szóval nem hagytam annyiban. Mondjuk ott sem végeztek el mindent, de... Szóval igen, van aki ezzel vakítja a pácienseket, sőt különféle készítményeket akar neki eladni így, amiből ő részesedést kap, de a kórházakban lassan híre megy, hogy mindenkit riogat, és aztán nekik kell kivizsgálni.
Ezért is kérdeztem, hogy milyen vizsgálatot lehet terhesen csináltatni a belekre. Gyanítom, hogy nem sokat. Illetve biztos van olyan barbár gasztrós, aki megtükrözne így is, de pl. olyan durván úgysem szabad hashajtózni, ahogy egy tükrözés előtt kell! Ezért vagyok tanácstalan, legfeljebb konzultációt kérhetek.

M.
milina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: