Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hajni
egy kicsit átengedtem a férjemnek meg a netet, meg most ez nekünk elég izgalmas időszak, tegnap kezdett el új helyen dolgozni, és esténként inkább együtt vagyunk. Eddig egy helyen dolgoztunk, a munkahelyen ismerkedtünk meg, most olyan rossz, hogy nem látjuk egymást napközben.
Amúgy visszatérve a tegnapi témára, ilyet én biztos nem mondanék, hogy túl fiatal vagy valamihez, szerintem ez nagyon nem korfüggő, van, aki 40 évesen se elég érett egy gyerekhez, és ismerek a (munkámból) olyan tizenéveseket, akik tényleg jó anyák.
Én is sokkal korábban szerettem volna gyereket, dehát így alakult az életem... az nagyon klassz dolog, hogy hamar megtaláltad az igazit.
Nagyon-nagyon örülök, hogy beteljesedett a jóslatod első harmada, azaz Nata már bezebrásodott. Remélem minden rendben lesz vele és hamarosan mi is követjük..

Cirmi,
köszi, hogy írtál a gyógyszerekről, én ezekről tényleg nem tudtam semmit. A gyógytea receptet mindenképp kipróbálom a köv. hónapban, ha most véletlenül nem jönne össze a baba.
De én most nagyon reménykedem.. Nata esete is, meg mostanában iszonyú étvágyam van, és állandóan megkívánok valami kaját...Na jó, nem akarom magam belelélni, aztán majd megint jól pofára esek.
Jó éjt mindenkinek!
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok és lelkileg is megpróbáljátok egymást támogatni ez olyan jó érzés.

Én 23 éves vagyok, a párommal egy hónapja szeretnénk kisbabát,de sajnos eddig sikertelenül. Lehet hogy kinevettek és ennyi idő után mit akarok,de higyétek el, hogy már most nem bírok magammal, hogy miért nem jön össze? És bebeszélek dolgokat és állandóan azon jár az eszem, ez már beteges, teljesen el vagyok keseredve és nem tudok nem arra gondolni, hogy sok embernek rögtön sikerül és nekem miért nem? A ciklusom sajnos eléggé rendszertelen abból a szempontból, hogy bármi befolyásolni tudja leginkább a lelkiállapotomra gondolok, tehát minden hónapban megjön csak ha nagyon stresszelek és aggódom és bonyadalmak vesznek körül akkor egy-két nap csúszás mindig előfordul, amúgy ritka kivételel minden hónap 20 napján megjön. Remélem és bízzom abban, hogy nem kellesz egy fél évig várni rá vagy egy évig, hogy teherbe esek bár megpróbálok türelmes lenni és nyugodt nem igazán jön össze. Lasson már ott tartok, hogy amikor a párommal együtt vagyok nem tudok teljesen kikapcsolni és csak a babára gondolok, teljesen depis lettem. Amúgy minden nap együtt vagyunk a férjemmel ezért sem értem, hogy eddig miért nem jött össze. Félek és van bennem egy nagy fokú aggódalom is, mert egyszer már voltam terhes, őszintén sajnos akkor még nagyon sok körülmény miatt nem tarthatuk meg, öt évvel ezelőtt történt. Remélem semmit nem szúrtak el rajtam, nagyon bánt az a dolog, és sohaa nem bocsátom meg magamnak, ha nem lehet többé gyermekem, tiszta szívből megbántam már amit tettem, de úgy gondolom most is, hogy talán két rossz közül talán a jobbikat cselekedtem. Bár nem tudok itélkezni, azóta többször voltam nőgyógyásznál bár soha nem tértem ki semmelyiknél sem, hogy nekem volt valaha is ilyen, mert szégyelem nagyon, de mindig rendbe találtak mindent rákszűrés stb. szinte minden évben járok rendszeresen már csak a munkám miatt mert egészségügyis vagyok. Szóval lehet, hogy elítéltek és valahol igazatok is van. De legyetek megértőek is és kérlek benneteket, hogy segítsetek lelket önteni belém és hogy hol kell és mit kellene kipróbálnom mit csináljak, hogy terherbe esek kihez forduljak? Olvastam valami gyógyszerről és teáról is, hogy segítenek mi a véleményetek valaki megtudja írni nekem, hogy mi az és hogyan kell utánna járni. Köszönöm nektekKép
weby
 
 


Weby!
Először is nem ítéllek el.
Másodszor pedig ne légy elkeseredve, mert nekünk 13 hónap próbálkozás után jött össze a babuci, tudom ez téged nem vígasztal.
Tudod nagyon kevés párnak jön össze az első próbálkozós hónapban, ne légy elkeseredve.
Javasolnék egy pár dolgot, ha nem sértelek meg:
- Ne akard annyira görcsösen, mert akkor biztosan nem fog összejönni.
- A két naponkénti együttlétet javasolnám, mert a spermák akkor lesznek a legjobbak, de ha ti minden nap akarjátok egymást akkor ne fogjátok vissza magatokat.
- Mindenképpen menj el orvoshoz, és mondd el neki az előzményeket, mert jobb ha tudja.
- Kapcsold ki az agyadat, mert tudod a babák csak boldog, kiegyensúlyozott anyukába költöznek.
- Én az Elevitet kezdtem el szedni, mert felkészíti a szervezetet a gyermekvállalásra.
- A cickafark-palástfű-zsálya keverékéből (1-1 teás kanál)ittam teát a 14. ciklusnapig minden reggel 3 dl ízesítés nélkül.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni.
Ha van még kérédsed nyugodtan írj.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Szia Judyt!
Köszönöm szépen a biztatást ari vagy remélem helyre tudom magam tenni és előbb-utóbb meglesz a várva várt eredménye.
weby
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam, de később jöttem csak be dolgozni, mert haematológusnál voltam. Utána meg annyi dolgom volt, hogy alig győztem.

A doki azt mondta, hogy 50%, hogy a baba örökli az én vérképzőszervi betegségemet. Amivel én ugyan jól elvagyok, semmi komolyabb tünetem nincsen, de azért nem szeretném, hogy a gyerekem fejfájós és fáradékony legyen. Arra pedig 0,2% az esély, hogy komolyabb baj lesz, akkor viszont a pocakomon keresztül kell vért adni a babának. Hát nem túl bíztató, de az azért jó dolog, hogy vigyáznak rám. Annyi csak a teendő, hogy a második harmadban nagyon sokszor kell majd ultrahangos vizsgálatot csinálni.

Holnap megyek a nőgyógyászhoz. Már nagyon félek. Félek attól, hogy sokan lesznek, és nem kerül sorra, félek attól, hogy nem lesz megértő a dokim (erre még nem volt példa, most mégis félek), és a legjobban attól félek, hogy azt mondja, még sincs baba. Bár már a 31. ciklusnapon vagyok, és még mindig nem jött meg.

Weby,
üdv neked! Sajnos nem tudtam elolvasni az elmúlt nap eseményeit, de remélem hamar bezebrásodsz Te is.

Goofy,
téged is üdvözöllek! Ajánlom, hogy próbáld ki a PG/53-at. Ez egy peteérést kimutató teszt. Nagyon egyszerű használni (nyállal), és bármikor elvégezheted a tesztet. Kb. 1700 Ft. Ha nekem sikerült (és reméljük, hogy holnap ez derül ki), akkor sok köze volt ennek is hozzá, mert nem derült volna ki, hogy az 5. és a 10. nap között van peteérésem.

Na dolgozok tovább! Sziasztok!

Nata
nata
 
 


Weby, szerintem senki nem ítél el. Többet, jobban, mint Judyt, én sem tudok mondani. Ne izgulj, még semmi nem dőlt el. Minél inkább nem görcsölsz rajta annál hamarabb sikerülni fog.

Nata, te se izgulj már ennyire. Vannak már/még valamilyen tünetek? Az a 0,2% nem olyan nagy esély, az 50 % pedig vagy igen vagy nem, de inkább nem. Inkább annak örülj, hogy sokszor fogod látni az UH-on a picit. Nem szabad úgy felfogni, hogy valami bajt találnak, már babonából sem. Izgulunk érted a nőgyógyász miatt, és ne félj, azt fogja mondani, hogy anyuka leszel Kép. Nyugi...

Zafír,

Azt hittem már elvesztél. Többet szoktál jönni. Nem akartalak megbántani, azzal, hogy addíg míg el nem kezdet, hogy... Csak azért írtam, mert általában ez az első reakció, de már korábban láttam, hogy nálad nem.

Na, legyetek jók én mentem takarítani, de azért olvaslak benneteket

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szerintetek mikor menjek el orvoshoz ha nem sikerül, mi az-az idő ami még normálisnak mondható?
weby
 
 


Sziasztok!
Valaki tud valamit PG/53 termékenység tesztről érdemes kipróbálni, mi a tapasztalatok róla már aki próbálta egyáltalán?
weby
 
 


Sziasztok,
Jó sokat kellett most visszaolvasnom, örülök, hogy ennyien vagyunk itt. Remélem nem keverek össze senkit, ha mégis akkor bocsi.

Weby, én is azt mondom és gondolom, hogy a baba inkább megfelelő helyre jöjjön, bár azt is nagyra értékelem vkinél ha másképp is vállalja, bár én se biztos, hogy tenném.
Szerintem is legyél nagyon őszinte a nőgyógyászhoz, és bízzál meg benne!! Szakmailag sokkal többet tud mint mi és sokkal több terhes ill. még nem terhes nővel találkozott mint mi.
A gyógyteáról már én is írtam ebbe a topikba, igaz feljebb.
A görcsösség semmiképp sem jó. Az első babámnál én is az voltam először, majd végül mivel új munkahelyre mentem, már nem is akartam annyira pont akkor és pont akkor sikerült, igaz addigra már a nőgyógyomnál is sokszor megfordultam.

Goofy,
Én is javaslom a PG53-at, annyi jót hallottam róla. Ha most ebben a hónapban megint megjön, veszek egyet én is.
A szomszédasszonyomnak viszont nem kellett várni egy évet az átjárhatóság vizsgálatra, bár fél évig kezelgették, mire gondoltak az elzáródásra (mivel van már gyereke) és utána rögtön elvégezték. Szerintem egy gyulladás okozhat ilyet. Próbálj más nőgyóggyal is beszélni.

Nata,
már nagyon várom a nőgyógy eredményt. Gondolom péntek reggel írsz róla!

Henci,
Úgy hagytam abba, hogy elfogyott (30db-os, egyesével szedtem) nem jött meg, vártam még 10 napot (mivel akkoriban nem volt rendszeres ciklusom) és akkor már pozitív volt a teszt.
Sajnos a szintjére már nem emlékszem, nem is érdekelt már mikor megtudtam, hogy terhes vagyok.
Most megint szedem, de még csak 15 napja és most nem csinált a dokim vérvizsgálatot. (Úgy gondolja, hogy most is ezért nem volt jó a ciklusom. Igaz ezt furcsállom, és a ha megyek hozzá a jövő hónap elején, rákérdezek)

Kicsit hosszúra sikerült, de remélem mindenkinek írtam.
Hajni veled inkább a helyi fórumon levelezek!
Most már mennem kell, mert kell a férjemnek is a gép a munkához.

Sziasztok
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Nekem eltűnt innen egy hozzászólásom Kép. Nem szaladt valakivel szembe? Pedig az előbb még itt volt. Kép

Azt írtam benne, Webynek, hogy szerintem azért várjátók ki a 4-5 hónapot, bár mindenkinek más a tűréshatára. A dokinál minimum 1 évet kell mondani. A másik kérdésére meg, én még soha nem használtam a PG/53-at, de jót is rosszat is hallottam róla. Van akinek bejött van akinek nem. Próba cseresznye Kép Szerintem bővebben Nata tud válaszolni, ő próbálta.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Weby,

én valószínűleg a PG/53 segítségével estem teherbe. Vesztenivalód nincs. Szerintem jobb, mint a hőmérőzés (mármint kényelmesebb). Ez egy kis mikroszkóp, aminek a lencséjére nyálat (vagy méhnyálkából mintát) kell tenni, hagyni kell megszáradni (5-6 perc), és utána fény felé tartva leolvashatod az eredményt:
Ha "páfrányos" (azaz kristályos), akkor vagy termékeny. A tüszőrepedés előtt és után páfrányos kb. 3-3 napig.

Cirmike,
sajnos pénteken reggel elutazom külföldre egy konferenciára, úgyhogy csak hétfőn jutok újra nethez.

Hajni,
továbbra is köszi a bíztatást. Már számolom a perceket holnap délutánig Kép

Nata
nata
 
 


El tudom képzelni mennyire izgulsz. Nem kell félni, nem lehet semmi gond. Ez járjon a fejedben. Nem szabad másra most csak jó dolgokra gondolnod. Ha bebeszéled magadnak a rosszat, nagyobb az esélye. Vigyázz magatokra, és csak nyugi.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nyugi van, és nyugi is lesz. Tudom, hogy holnap nagyon boldogan fogok kijönni a dokitól!!!! Kép
(Látod, már mosolygós fejet is tudok csinálni)

Remélem a férjem is jön velem, de nem biztos, hogy el tud jönni a munkahelyéről. Ilyenkor nagyon rossz, hogy Ő állandóan délutános.

Holnap még jövök!
Nata
nata
 
 


El is várom, hogy gyere. Nagyon ügyi vagy, de ennél mosolygósabbat szeretnék látni, de már ez is valami. Mondjuk ilyet: Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nata, továbbra is nagyon szurkolok Neked. Kár, hogy csak hétfőn tudjuk meg az eredményt, de egy pozitív teszt, meg egy ilyen hosszú vérzésmentes időszak után elég nyilvánvaló, hogy mi lehet ... Fantasztikus élmény lehet először látni az ultrahangon a Kicsit.. Szeretném már én is átélni...
Annak is van előnye, hogy majd sokat jársz ultrahangra a második harmadban, sokkal többet láthatod a babádat, követheted a fejlődését. S biztosan egészséges lesz!
Csatlakozva a többeikhez példádon felbuzdulva: ha ez a hónap sem sikerül én is veszek Pg/53-at.
Amúgy hogy vagy most? Van valamilyen tüneted?

Weby,
nekem a nőgygógyászom azt mondta, hogy 3 hónap sikertelen próbálkozás után menjek vissza. Szerintem nem minden doki ragaszkodik az 1 évhez, ahogy itt olvastam.
Én megértem, hogy kiborultál az első sikertelen próbálkozás után, engem is nagyon kikészített.

Hajni hogy áll a tetőtök? Nem fagysz szét ilyenkor kint az építkezésen?

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm szépen a jó tanácsokat és hogy próbáltok belém lelket önteni,ma reggel és megnéztem két tesztet pechemre mindkét teszt semmit nem mutatot, biztos rosszak voltak. De úgy érzem még mindig nem vagyok terhes,szerintetek lehetek én még terhes abortusz után, ami öt éve volt? Mekkora vajon az esélyeim?
weby
 
 


Csajok,
köszi a drukkot. Már olyan ideges vagyok, mint az első randimon. Alig kapok levegőt, egy csomóban van a gyomrom, stb. Sajnos a férjem nem tud ma velem jönni, de megígérte, hogy ha igaz a hír, akkor az összes többire eljön.
Nem tudom, hogy csinál-e a doki hüvelyi ultrahangot, remélem igen. Bár babonából nem hoztam magammal videókazettát, remélem nem marad le a férjem semmiről.

Weby,
miért ne lehetnél terhes? Anyukámnak rengeteg abortusza volt (kb. 5, Ő sem tudja pontosan), sőt 30 évvel ezelőtt 3 hónaposan elhalt a magzata, és csak 3 hónap múlva vették észre az orvosok. Most viszont van két "gyönyörű" felnőtt gyermeke. És gondold el, ez 30 éve volt. A mostani orvostudomány már sokkal fejlettebb! Ne legyél negatív!!!!!

Hajni,
én is kiváncsi vagyok, hogy hogy áll a tető. Légyszi tájékoztass már mindket Kép

Zafír,
ugyanolyan érzéseim vannak, mint eddig: hasfájás, mint a menstruáció első napján, a mellem viszont már nagyon idegesít. Szerintetek ez végig a terhesség alatt ilyen érzékeny lesz? Már nagyon unom! És persze a férjem is Kép
Émelygést kb. 3 reggel éreztem, de max. pár másodpercig. Remélem nem is lesz sűrűbb.

Délután 4-kor indulok el a munkahelyemről. Úgy szeretném, ha már este lenne, és odabújhatnék a kedvesemhez, és együtt örülhetnénk!!! Rettenetesen lassan telnek a percek.

Nata
nata
 
 


Képzeljétek most telefonált a férjem, hogy mégis el tud jönni velem az orvoshoz. De most még nem szeretne bejönni a vizsgálóba. Azt mondta, még hozzá kell szoknia ahhoz a látványhoz, hogy valaki "turkál" bennem.
Nagyon boldog vagyok!!!!!!

Hétfőn írok.

Mindenkinek jó hétvégét!
Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Nem rég értünk haza.

Zafír, Nata
Olyan aranyosak vagytok hogy gondoltok rám. A tető félig be van fóliázva és tetőlécezve. Hétvégén megy rá a cserép. Kép És voltunk ma az OBI-ban és vettünk villanykapcsolókat, meg konnektorokat. De, szana szét fagytam a telken. Főleg délelőtt. Nagyon-nyagyon hideg volt. Aztán kisütött a nap, meg elkezdtük hordozgatni a cserepet és egész jó idő lett. Útálok fázni. Kép De a házért és a babárét mindent Kép. Mondjuk ez most a baba ellen volt inkább. Nagyon fel vagyok dobódva. Bár sajna, tegnap rendesen megjött. Éjszaka annyira görcsölt a pocim, hogy nem tudtam vele mit kezdeni. Mire el kezdett volna hatni a gyógyszer kelhettem fel, mert mentünk dolgozni.

Nata, sajnálom, hogy nem tudtalak vígasztalni ma. Remélem azért minden rendben ment. Mostanra már tudod az eredményt. Mesélj mi volt. Mikor lesz már hétfő? Kép

Zafír, veled különben mi van? Magadról egy szót sem írtál Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Ma nagyon gyér forgalom volt a topicban, már megszoktam, hogy este egy csomót kell visszaolvasnom...
Nata azóta már talán látta is a babáját, kár, hogy csak hétfőn tudjuk meg, mi volt a dokinál.
Én jól vagyok, csak mostanában nagyon sok a munkám és ma a férjem is későn jön haza, még mindig dolgoznak. Félek, hogy ez gyakran lesz így, és ehhez én még nem nagyon szoktam hozzá.
Amúgy most megint nagyon reménykedem (hiába fogadtam meg az ellenkezőjét), elég érdekesen működök. Óránként éhes leszek és nagyon fáradékony vagyok. Ja és állandóan járok pisilni. Mondjuk mellfeszülést egyáltalán nem érzek, de nem is bánom, azt eddig mindig éreztem és nem jelentett semmit.A kollégáim már röhögnek rajtam, hogy állandóan megyek enni és bíztató dolgokat mondogatnak. Azért tartok attól, hogy baba helyett ennek csak néhány felszedett kiló lesz a vége. Már csak egy hét és kiderül!

Azért nem könnyű egy ilyen építkezés! De az nagyon bíztató lehet, ha már fönn a tető.Múltor nem válaszoltál, mikor költöztök?

Na jó, többet nem netezek főzés közben, míg írtam lekozmált a rízs. Most büdös égett szag terjeng a lakásban és nem tudom mit adok a páromnak, ha egyszer hazaér...

Kép
Kép
zafír
 
 


Ilyen leégéses dolgok nálam is előfordulnak időnkét a net miatt Kép. A teteje sem jó?

Örülök, hogy azért jól vagy, már miattad is nagyon izgulok Kép

Jövő nyáron költözünk a tervek szerint. Nagyon örülünk a tetőnek, bár én még egy talicska beton helyrerakásának is örülök. Amikor először megláttam a tetőt, mikor mentem ki, szinte sírtam, hogy milyen szép. Pedig egy sima egyszerű tető, semmi extra. De olyan jó érzés. Azért titkon egy picit örülök, hogy nem költözött ebben a hónapban a baba, mert így legalább ihatok pezsgőt. Mi minden munkafolyamat végén iszunk anyuékkal egy üveggel, és most a kedvencemet vettük. Kép

További jó főzőcskézést, és ne izgasd magad, majd eszik hideget Kép.

Nyugi, elég ha én izgulok érted.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek el,hogy tegnap reggel csináltam tesztet nem foglalkoztam veled és még egyáltalán nem mutatott semmit sem és ezért bosszankodtam egy kicsit is, mert rossz volt biztos a teszt, erre fel, nem dobtam ki, erre fel, mikor megyek haza a munkából, na kidobom a szemétbe, látom, hogy két halvány csík van rajta, mindkettő halovány volt alig látszott, az egyik még halványabb is a másiknál, azt hittem káprázik a szemem, szerintetek ez jelent valamit? Mi van ilyenkor én már nem is merek másik tesztet csináltatni addig míg remélem meg nem jön, mert félek, hogy mégsem jön össze. Aztán a férjem is haza jött és megkérdeztem tőle Édesem te hány csíkot látsz és azt mondta ő is, hogy kettőt, de nem hiszek benne és azt mondom, hogy ez még nem jelent semmit igaz? Ti szerintetek? Mi a véleményetek?
weby
 
 


Szisztok!

Szia Webi!
Nekem is nagyon halvány csík volt az első. Nem bírtam ki, és másnap csináltam még egyet, pár nap múlva még egyet. A csík egyre erősebb lesz. Szerintem Gabriel tesztet vegyél!!

Én még mindig aggódom a piciért, úgyhogy teljesen megértelek.
Állítólag a menstruáció kimaradását követő két hét múlva kell dokihoz menni.

Minden jót!

Moon
moon
 
 


Weby

Hányadik napon van?
Amúgy a halvány csík is csík, másnak is csak később jött elő biztosan (olvasd el egy kicsit föntebb Nata történetét erről!)

Én a helyedben megpróbálkoznék egy újabb teszttel!

Hajni,
köszi a drukkot, megpróbálom csak Rád hagyni.

Lehet, hogy a babátok még meg akarja nézni, hogy milyen házba fog lakni és udvariasan azt is megvárja, hogy kipezsgőzd magad.
Jártam egy időben homoepátiás orvoshoz (az asztmám miatt)ő azt mondta, hogy a babák mindig pontosan tudják, hogy kikhez, hová és mikor szeretnének érkezni. (Ez olyan szépen hangzik, de sajnos a munkám miatt nehéz ebben hinnem. Vagy sok baba nagyon buta..)

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziaszotk!

Weby, bár én még életemben nem csináltam tesztet, sőt nem is láttam még, de szerintem is jelent valamit, és pár nap múlva csinálj másikat. Akkor már tuti lesz Kép Izgulok érted nagyon Kép

Zafír, olyan szépet mondtál a babákról. A pezsgőzést egye kukac még megvárhatja, de a házat már nem kellene. Hát nem látta a terveket? Kép Bár még ketten hordjuk, de azért igazán szót fogadhatna Kép
Ma az ács teljesen kikészített, van miért izgulnom. A te "kis" izgalmad már meg se kottyan, úgyhogy hagyd nyugodtan rám Kép

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Mivel készített ki az ács? Én nagyon hülye vagyok építkezés-ügyben, de ha már a tető is fennvan, akkor "csak" a belső munkálatok vannak hátra, nem? Majd tesz fel a párod képet a tetőről?
Úgy gondoltam, hogyha kívülről kész a ház és látja a majdani lakhelyét a babátok, akkor nekiindul... Aztán mire tényleg hazakerül már a szobájában a macis tapéta is fentlesz gondolom. Hány szobás lesz a ház? Külön szobát terveztek a Kicsinek?
Mi egyelőre csak egy babasarkot tudunk berendezni, nagyon kicsi a lakás... Építkezésbe meg nagyon félünk belevágni meg szeretünk itt lakni.

Ma megint kiakadtam. Ma van a szociális munka napja, ilyenkor ünnepség meg jutalomosztás van nálunk és az intézmény vezetői is leereszkednek hozzánk egy kis beszélgetésre. A velem való beszélgetés abból állt, hogy az egyikük engem baszogatott, hogy mikor akarok már szülni és már nincs is messze a harmincadik évem, azért előtte csak akarok babát.. Legszívesebben kirohantam volna az irodából. Olyan tahók tudnak lenni az emberek...

Ja tegnap sikerült megmentenem a rízs tetejét, de a férjen kiájult a szagtól, ami itt terjengett. Megígértem, hogy vagy főzök, vagy netezek. Úgyhogy most megyek főzni!

Szép estét!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia!

Remélem azért a főzés után visszajössz egy picit. Kép A párod meg inkább örüljön, hogy főztél és ne foglalkozzon a szagokkal, csak az ízzel Kép

Elég szar lehetett. Tényleg bunkók időnként az emberek. Nekik nem mindegy te mikor szeretnél babát? Szemétség.

Az ács áááááááá. Különben nagyon aranyos emberke, csak ma nem volt formában. Azt mondta, hogy a köríves lépcsőházra nem tudja úgy megcsinálni a tetőt ahogy mi gondoltuk. Végül megoldódott minden és akkor is az lett amit én akartam Kép. Igen már csak a belseje van, de sajna a tűzfal, és a kémény vége jövőre marad. Ugye az még kinthez tartozik. Nemsokára teszek fel én. Nem győzöm kivárni míg ő rak. Ezt befejezem és nekilátok.
Az úgy már egy elfogadható helyzet, hogy csak kívülről akarja megnézni a baba a házikót Kép.
3 gyerekszoba lesz a tetőtérben, és egy háló nekünk a földszinten. Tehát ha már nagyobbacska akkor lesz külön szobája.

Szerintem a kicsi sarokban is elvan, főleg amíg kicsi. Utánna meg találtok valami megoldást neki.

A szomszédunkék például 3 gyereket terveznek és csak két szobát csinálnak, mert a két nagy az fiú és ők el lesznek egy szobában. Szerintem, ha már építkezek és hármat akarok akkor csinálok mindegyiknek egy kis zugot. Lehet hogy hülyeséget mondtam, de nekem így logikus. Mi még nem tudjuk, hogy 2 vagy 3 lesz, ezért van három szoba. Ha esetleg csak kettő, akkor lesz vendégszoba Kép

Na megyek teszem a képeket.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, beírom a címet, hogy ne kelljen keresgélni:
http://kep.tar.hu/viko2003

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Megfőztem a levest. Nem tudom minek, mert a férjem még mindig dolgozik. Tegnap is nagyon későn jött haza. Eddig pénteken két órakor együtt végeztünk. Most elég szomorú vagyok, nem szeretném, ha minket is elkapna a verkli...Pedig én úgy örültem, hogy végre a szakmájában dolgozhat és normális pénzért, de nem szeretnék így élni, (pláne nem babával), hogy csak az együttalvás az egyetlen közös program.

Megnéztem a képtáradat, de a házról még nincs kép, viszont a terveket láttam. Nagyon tetszett, megtaláltam a lépcsőházat is a köríves tetővel. Tök jól néz ki! De ez most két vagy három emeletes? Elölről háromnak tűnt, de hátulról mégsem... Bocs, mint látod nem vagyok egy műszaki zseni. Oldalt az a terasz?
Én is biztos annyi szobát szeretnék majd a házunkba, ahány gyerek van. Amíg kicsik, lehet, hogy szívesen vannak együtt, de iskoláskortól szerintem nagyon értékelik a külön szobát. Kamaszként meg pláne..,különben hova hozzák fel barátaikat, szerelmeiket?
Amúgy másfél szobás a lakásunk, ha nagyon kell, akkor mi be tudunk költözni a nagy szobába, de az elég macerás.Bárcsak már lenne, aki kitúr a hálónkból!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


ÓÓÓÓÓ, hát akkora házba azért meg lehet oldani. Hiába macerás átköltözködni, nektek is igényetek lesz szerintem külön a gyerektől Kép.

A ház nem emeletes, van pince, lakószint és tetőtér. És igen, két oldalról van terasz. Bal oldalt egy kis 1 m-es közlekedő, hátul meg 2 m-es kiülős. És ma annyira esett itt az eső, hogy semmire nem haladtunk a tetővel Kép Remélem majd honap.

Veled mi van? Már csak pár nap van hátra Kép ÚÚÚÚÚgy izgulok. Semmi tünet, semmiről?

A párodat meg ne hagyd annyit dolgozni, szerintem az ilyeneknek sosincs jó vége. Többet ér a boldogság mint a pénz. Bár ez az én véleményem és lehet, hogy másnál más jön be.

Én is teljesen kivagyok, mert a párom jövő héten délután dolgozik Kép 2-10-ig. Annyira megszoktam hogy délután itt van velem.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó reggelt!

Ma nem esik az eső, talán tudtok haladni a tetővel. Bár ilyen hidegben nem lehet valami kellemes kint dolgozni.

Tegnap egy lakásavató bulin voltunk, ott volt a barátaim tündéri háromhónapos kisfia, amíg ott voltak én nem is nagyon tudtam mással foglakozni. Annyira aranyos és szép! S úgy szeretnék már én is egy ilyet. Nagyon-nagyon remélem, hogy már ott van a pocimban...

Hát igen közelednek a "félelmetes napok" és már kevésbé vagyok bizakodó, mint eddig. Étvágyam változatlan, de sajnos elkezdődtek a menstruációs jelek is: mellfezzülés, hasfeszülés, pattanások... Persze az utolsót leszámítva Natának is volt.Jó lenne már egy héttel idősebbnek lenni!

Tart még a vérzésed?
Persze igazad van, a boldogság sokkal fontosabb, mint a pénz, de a férjem nagyon nehezen talált munkát a szakmájában, s amúgy nagyon szereti csinálni.Ez még csak az első hete volt itt, de nem valószínű, hogy később jobb lesz. Azért majd meglátjuk. Sajnos mindjárt vége a hétvégének is.
Kicsit a legközelebbi babagyártási időszak miatt is aggódok. Este olyan fáradtan esik haza, nem tudom, hogy bírja majd a "strapát".

Akkor jövő héten majd esténként levelezgetünk nagy magányunkban...A párod egyszer délelöttös egyszer délutános?

Legyen nagyon szép napod és haladjatok sokat a tetővel!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia!

Tényleg elég sokat haladtunk. Kb. 2100 db cserepet felhordtunk a tetőtérbe. Holnap kezdik felrakni. Különben, ha dolgozol, akkor nincs hideg, csak nem szabad megállni. Olyan izomlázam lesz holnap Kép. De legalább szép izmos leszek Kép.

Csak most pár hétig dolgozik váltott műszakban, mert nagyon sok a munkájuk, de különben 6-2-ig dolgozik. Úgy megszoktam, hogy mindig itt van. Nem tudom hogy fogom bírni.

Az esti dumik jók lesznek. Kép Majd egymásba beszéljük a babát Kép.

A vérzésem már csillapodik, nemsokára elmúlik. De csak kihúzta addig míg rendesen tartana Kép. Aztán nálunk is jönnek az akciódús napok Kép Már alig várom.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok az elmúlt napokban, ezért bocsi, de nem tudtam elolvasni. Nagyon sok a melóm, most is csak azért jelentkezem, hogy elmondjam a híreket.

Szóval csütörtök délután elmentünk a férjemmel a dokihoz. A férjem annyira izgult, hogy nem bírt bent maradni a váróban, és kiment dohányozni (2 és fél éve nem dohányzik, de most nagyon ideges volt). A doki először rendes UH-gal vizsgált, de úgy nem látott semmit. Ekkor már én is nagyon ideges voltam. Aztán hüvelyi UH-val is megnézte, és megtaláltuk a babámat!!!! Kép 5 mm-es!

A doki azt mondta, hogy nem ad még kiskönyvet, mert nagyon pici még a baba. Inkább várjunk 3 hetet, és akkor menjünk vissza UH-ra. Ha még akkor is megvan a baba, akkor kapok kiskönyvet. Azt mondta, hogy nem akar megijeszteni, de azért tudjam, hogy a természet sajnos gyorsan elintézheti ezeket a dolgokat.
Úgyhogy most nagyon oda kell figyelnem mindenre, és vigyázni kell magunkra. De elvileg egyelőre minden rendben van.

Hát ennyi! Még egyszer köszönöm a támogatásotokat!

Remélem itt is mindenki jól van! Majd ha lesz időm, jelentkezem.

Nata
nata
 
 


Nata
Annyira örülök az 5 mm-es babádnak!! Lesz Ő még sokkal nagyobb is!
Nagyon vigyázz Magatokra!
Kaptatok képet? Fáj még a hasad?

Hajni
Látod milyen ügyesen szorítottál! Még pár napig légyszi nekem is...!
Ma reggel hánytam egy kicsit, remélem ez a baba, de persze lehet szimpla gyomorrontás, hétvégén több helyen voltunk vendégségben, és össze-vissza ettem. Most is émelygek egy kicsit.
2100 cserép! Úristen az nem semmi! Most már a tetőfedők dolga a többi, ugye?

Most a munkahelyemen írok stikában,be kell fejeznem.. Gondolom ilyenkor még úgyis az építkezésen vagy.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Nata, én is örülök nektek. Nagyon vigyázz magatokra. A párod remélem már megnyugodott Kép.

Zafír

Sajna, akkor már nem voltam az építkezésen, mert szakadt az eső. De majd honap Kép. Mi adogatjuk ki nekik a cserepet a fólia között, mert csak ketten vannak.
Remélem nem csak gyomorrontás, de ne kezd el izgulni. Természetesen izgulok érted is. Remélem ugyanúgy bejön.

Nekem már múlik a vérezgetésem, úgyhogy nem olyan sokára magamért is izgulhatok, de te addigra már kiderülsz Kép. Mostantól itthon vagyok, csak fél 5-5 körül megyek ki, de csak kb fél óra.

Legyetek jók

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Nata, nagyon örülök neked és sok sikert kívánok vigyáz magadra és minden rendbe lesz.
Képzeljétek el, hogy nem merek csináltatni másik tesztet egyelőre megpróbálok türelmesen várni, hogy mi lesz, és remélem nem jön meg majd utánna két héttel ráérek csináltatni ha addig ki bírom. Mint írtam nektek pár napja volt egy teszt ami két halvány csíkot mutatot, azóta vannak néha ilyen kisebb fokú szédülések és kisebbek rosszullétek de nem hányok vagy ilyesmi, a melleim pár napig elég intezíven fájtak, már most nem annyira viszont valamit észre vettem, lehet, hogy hülyeség és bebeszélem magamnak de nem hiszem, nem tudom lehet-e egyáltalán ilyet érezni,mert nem akarom belélni magam a babába de olyan mint ha a hasamban egy helyen ott lenne valami talán a pici,éreztem én ezt egyáltalán vagy csak bebeszélem magamnak, de például pár napja azon az oldalomon nem is tudok aludni, mert olyan mint ha nyomnám magam és csak a másik oldalamon tudok aludni és állandóan érzem, hogy van ott valami. Szerintetek ez mit jelent?
weby
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy mindenki örül a babának! Kép Aranyosak vagytok!

Zafir,
képet kaptunk, de konkrétan szinte semmi nem látszik rajta. Látható az hugyhólyagom, a méhem, és a méhemben egy pici buborék. Na az a baba-kezdemény.
A hasam már nem fáj, viszont tegnap reggel majdnem kitaccsoltam a buszon. Egész nap szarul voltam, de azóta semmi bajom. A melleim továbbra is nagyon fájnak.
Neked mikor kelldrukkolni?

Hajni,
vigyázz magadra, még akkor is, ha már az összes cserepet felhordtátok. Hogy irigyellek, hogy Ti már itt tartotok! Mi az idén már nem csinálunk semmit, csak papírügyeket intézünk (víz, csatorna, villany, stb.).

Weby,
szerintem ezeket az érzéseket csak bebeszéled. Ez persze csak a saját véleményem, de én jelenleg semmi ilyesmit nem érzek, sőt, még most sem tudom felfogni, hogy babám lesz. Legalábbis remélem. A 12. hétig csak reménykedek, majd utána próbálom felfogni.
Amúgy nekem is két halvány csík volt csak. Illetve egy, mert a másik az a teszt csík, ami mindig élesen látszik. Szóval van okod reménykedni!!!!! Kép
Hány napja nem jött meg? Nekem a 32. napon kimutatta az ultrahang. Miért nem mész el dokihoz?

Most mennem kell, majd holnap megpróbálik írni (nagyon sok a melóm).

Nata
nata
 
 


Helló!

Nata, ne irigykedj, ha,arosan ti is kész lesztek. Kép A papírmunka is nagy dolog, főleg a villany esetében. A vízzel, meg a csatáronával nálunk nem volt gond. Jó tanács, minden villanyos papírt a borítékkal együtt őrizgess Kép.
Ne, vidd túlzásba a dolgozást Kép. Úgy örülök nektek Kép

Zafír
Mi van veled? Ma még nem is hallottam rólad Kép. Úgy izgulok már Kép. Azt ígérted, hogy esténként dumizunk. Vagy már nem dolgozik olyan sokáig a párod? Melyik napon is tesztelsz? Kicsit butus vagyok és mindig elfelejtem, de valami 18-a jár a fejemben.

Weby
Szerintem is csak bebeszéled magadnak Kép. Bár remélem nincs igazam. Nagyon pici még ahhoz hogy érezd Kép. Sajna nekem még semmi ilyen érzős tapasztalatom nincs.


Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, a legfotosabbat kihagytam. Most már teljesen elmúlt Kép. Jöhetnek az akciódús napok Kép. Alig vártam már. Bár ha a párom ilyen sokáig dolgozik... Na mindegy majd reggel, nem indulunk időben Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Ma egy értekezleten odajött hozzám az egyik nő (csak látásból ismerem, mindegy ki) és megpaskolta a hasamat, mire teljesen megdöbbenve néztem rá. Erre közölte, hogy gratulálok a babához! Remélem a próféta szólt belőle, bár ez a nő elég flúgos, én meg az "állandóan éhes vagyok" korszakomban felszedtem egy kicsit. De hátha jelent valamit, nemcsak azt, hogy egy kicsit fogyóznom kéne!

Hajni,
tegnap szerencsére korán hazajött a párom, aztán egész este játszott a géppel, én meg hagytam, mert szegénynek máskor nem nagyon van erre ideje. De úgy tűnik a tegnap kivételes nap volt, ma már sokáig lesz bent. S közelednek az ünnepek, egyre rosszabb lesz.
Gondoltam ma Rád, hideg, de napos idő volt, legalábbis felénk. Ilyenkor azért lehet dolgozni.Haladtatok a tetővel?

De akkor mostantól akkor lesz az építkezésnél fontosabb dolgotok is, azt se tessék elhanyagolni! A tető megvár reggel!

Sajnos elég idegbeteg vagyok mostanában, mindig rettegve megyek wc-re, de szerencsére eddig semmi. Ma a 29. napon vagyok. A 18.-ra teljesen jól emlékszel, kb. akkor szokott megjönni, dehát nem tudom, szeptemberben 26., októberben a 34. napon jött meg.
Ha addig kihúznám akkor 24.-én este tesztelek. Aznap van a férjem kresz-vizsgája is, gondoltam halmozzuk az élvezeteket! Bárcsak tényleg eljutnék egyszer a tesztelésig!

Nata,
csodálatos érzés lehet látni a babát, még buborék-formában is. De a legközelebbi találkozáskor még sokkal szebb lesz, és már a szívverést is fogjátok látni!
Értem most a héten kéne szorítani, nagyon bízom benne, hogy ez egy szerencsehozó topic és én is követem a példádat. És persze Hajni is...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Jajj, de örülök, hogy mégsem vagyok olyan butus Kép. Ne tessék idegeskedni, majd inkább én.

Nálunk van már bent van a tetőablak úgyhogy már van egy ablakom amin ki tudok nézni Kép Mivel 2-körül eljöttem ezért nem tudom, hogy állnak, de remélem az egyik oldal már kész Kép. Nálunk sajna egy percre sem sütött ki a nap Kép, de legalább nem esett. Olyan nagyon hideg volt, hogy pléddel a fejemen szaladgáltam, már mikor nem akartam hasra esni benne Kép. Ennyire és ilyen hosszú ideig még szerintem soha nem fáztam. Na mindegy itt már jó idő van bent és ez a lényeg. Kép

De sok hülyeséget tudok össze hordani.
Az a lényeg hogy izgulok érted, úgyhogy neked nem kell. Remélem igazad lesz és tényleg szerencsét hoz ez a topik Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nektek is írom, hogy akit érdekel tettem be képet a profilomba a házikóról.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

Megnéztem a házikótokat,tök jól haladtok.
Jó érzés lehet az első ablakodon kinézni. Ha majd már évek óta ott laktok, biztos fura lesz, erre visszagondolnod.
A lelkesedéseddel kezdesz kedvet csinálni az építkezéshez... bár ha belegondolok, hogy ilyen időben egész nap kint lenni..
A párod délelött építkezik, délután dolgozni megy?

Szerencsére a férjem már úton van hazafelé, főzöm neki a rízst, megpróbálom ügyesebben, mint múlt héten.

Köszi az idegeskedést, én most igyekszem abbahagyni. Aztán majd cserélünk!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Hát ha tényleg sikerül zebrásat produkálni, nem kérhetem hogy izgulj értem Kép.

Imádom az építkezés minden pillanatát, bár időnként nagyon el tudok kenődni, hogy nekünk már soha nem lesz házunk. Furi volt, mikor fent voltak a falak, hogy jött egy autó, ugye egyből néztem arra és csak a falat láttam. Kép Már kezdem megszokni,hogy az ablakon kell kinézni Kép

Igen, reggel fél 6-6 között kelünk és éjjel fél 11-re ér haza. És nagyon hiányzik ilyenkor. De nem baj, mert csütörtökön egész nap itthon lesz, mert csináljuk a kidudlitetőt és utánna meg már csak délelőtt jár. Mert ugye az okos főnökök rájöttek, hogy ezt így nem lehet. De nekünk jól jött Kép.

Tényleg óvatosabban azzal a rizzsel Kép. Mi lesz a rizshez?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

én is megnéztem a képet. Tök jól haladtok!
Általában én is élvezem az építkezést, és ugyanúgy, mint te, én is elkenődök, amikor valami nem úgy sikerül, ahogy elterveztem. És ugye ez elég gyakori.... Nem baj, egyszer csak készen lesz!
Nyugi, nem dolgozom magam halálra. Nem éri meg. Sokáig csináltam, de most már máson van a hangsúly. Lehet, hogy nem szabadna visszaélnem ezzel (bár szerintem nem is teszem), de azóta nem töröm össze magam, hogy tudom, törvény védi a kismamákat, nem rúghatnak ki.

Zafir,
drukkolok neked 24-ére. Remélem minden rendben lesz. Engen kicsit megnyugtatott tegnap a barátnőm (neki már van egy 1 éves kisfia), hogy nem lesz semmi probléma. Remélem igaza lesz!
A lényeg, hogy nem mondom azt, hogy ne izgulj, mert én tiszta ideg voltam egy hétig. Sajna ez van. Talán annyit tehetsz, hogy foglald el magad.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Gyakran jövök a babanetre "kalkulálni", de ma felfedeztem ezt a topicot, és jól végig is olvastam, és annyira megörültem Nata sikerének, hogy gyorsan ki is fejezem örömömet. KépKép
Mi a párommal ötödik hónapja gyakoroljuk a sikeres gyermeknemzés helyes technikáját, ami önmagában nagyon kellemes, de eddig eredménytelen. Az utolsó ciklus elejétől, ami most volt nov. elején elkezdtem szedni az Elevitet. Olvastam egy Czeizel cikket, amiben kifejti, hogy a magzatvédő vitaminnak az lenne a rendeltetése, hogy már a terhesség előtt kialakítsa a leendő anyukában a védelmet, és sok országban eképp is használják. Nameg azért, mert több ismerősömtől is azt hallottam, hogy miután elkezdték szedni pikk-pakk lett baba. Kép
Hát nálam jövő hét végén derül ki.
Mindenesetre remélem, hogy ez valóban egy szerencsehozó topik.

Ja, amúgy borzasztó türelmetlen természetem van, de az eltelt hónapok azt bizonyítják, hogy ezt a helyzetet egész jól tudom kezelni. Kép

Üdv nektek!
Anikó
gizur
 
 


Gizur (Anikó),
üdv nálunk. Jó hallani, hogy Te is örülsz a sikeremnek. Kívánom, hogy Te is és mindenki, aki ezt a topic-ot szokta látogatni, bezebrásodjon.

Jelenleg én annyira nem érzem jól magam: reggelente és esténként iszonyú hányingerem van. Hányni nem hányok, de ez is borzalmas. A legjobb lenne lefeküdni, de sajnos reggel munkába kell mennem, este pedig jön a főzés (ez pláne jó hányingerrel...)

Hajni, Zafír,
hol vagytok?

Nata
nata
 
 


Szia Nata!

Csak Anikó. Azért írtam a Gizurt felhasználónak, mert elég ritka vezetéknév, gondoltam ilyen még nincs.
Nekem 18 éves koromban volt egy abortuszom (most 27 vagyok), és emlékszem, hogy szörnyű rosszul voltam végig. Én sem hánytam, de a csapvizen kívül nem is ment le semmi. És a szagok! Egy kutya is megirígyelhette volna, olyan kifinomult volt a szaglásom. Vannak olyan szagok, amiket abban az időben annyira megutáltam, hogy a mai napig rosszul leszek tőle. Anyukám mondta, hogy ő a nővéremmel és velem is az első három hónapban csak fogyott.
Gondolom, ha sikerül, most sem lesz ez másképp, de mostmár nem bánnám! KépKép
Valahol azt olvastam, hogy a reggeli hányingert enyhítheti egy kevés sós mogyoró. Majd kipróbálom, ha szükség lesz rá.

Most nem nagyon türelmetlenkedek az eredmény miatt, ilyenkor valahogy mindig azt érzem, hogy ahogy eddig, most sem fog sikerülni. De ez az érzés nem annyira izé, mint amilyennek hangzik. Kép

Általában minden hónapban szoktam érezni az ovulációt, néha enyhébb, de többnyire elég erős görcsök kíséretében, és most csak enyhén éreztem középidőben, de azóta szinte minden nap van olyan érzésem. Tegnap este is szúrkált kicsit, pedig azt gondolom, hogy már túl vagyok a peteérésen, szombat óta fent van a hőmérsékletem is, és aznap volt a 14. nap.
Volt már valakinél hasonló?

A.
gizur
 
 


Helihó!

Én itt vagyok.
Nata, eremélem igazad lesz.

Anikó, nem tudom olvastad e a múlt havi tüneteimet. Szerintem hasonló volt. Egész végig görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. Mondjuk nekem a hőm össze-vissza táncolt szerintem, bár mások azt mondják hogy hó. Én nem érzem a peteérést, de a hőm szerint a 15. napon volt. Erre a 20. napon fogta magát és megjött. Kitartott egészen addig míg normális esetben. Vagyis a szokásos időben ismét megjött görcsökkel meg minden. Most már elmúlt és nem érzem a tüneteket, de a bal petefészkem szurkál, bár nem annyira mint a múltkor. Remélem te nem alkotsz ilyet, én nagyon megijedtem.
Nem tudom ez hasonló e, egyátalán érthetően írtam e le. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Gizur!

Örülök, hogy te is itt vagy, ha azt írtad, hogy végig olvastad a topicot akkor ismered az én történetem is, és mit mondjak elég hasonló helyzetben vagyunk. Szorítok neked, hogy neked is és remélem nekem is előbb-vagy utóbb meglesz a baba. Sok sikert hozzá, kitartást türelem leginkább, bár tudom nem könnyű, mondom én aki állandóan görcsöl, hogy nyugi majd csak meg lesz már.
weby
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: