Új privát üzeneted érkezett!

Angelcare AC401 légzésfigyelő + Captiva pelenkavödör ajándékba

Első osztályú légzésfigyelő, számos egyéb funkcióval, mint pl. hőmérséklet-figyelés, éjszakai fény. 5 fokozatban állítható nyomásérzékenység, bekapcsol csak hangra, hangra+mozgásra…
Nálunk párszor volt riasztás, amikor a kisfiamat tényleg alig tudtam felrázni, olyan mélyen aludt és akkor nagyon örültem, hogy volt ilyen készülékünk. Lehet akkor sem lett volna gond, ha nincs, de engem megnyugtatott. (egyébként 15 mp légzéskimaradás esetén egyet csippan – na én már erre szoktam ugrani :-) - 20 mp után kezd folyamatosan riasztani)
A kuka meg zseniális, nincs több kakaszag a lakásban! Csak amikor kiüríted… Nálunk kb. 1 heti „adag” fért bele, és egy töltőkazetta kb. 1 hónapig volt elég (kb. 2000 Forint)

Ára: 25000,-
Kép Kép

Kép
bernini
 
 


Bebé Sounds elektromos orrszívó is eladó!
Gyengéd, ám mégis hatékony orrszívás a legkisebbeknek, dallamokat játszik közben a kicsi megnyugtatására. 2 szilikon fejjel a különböző cimpákhoz. Az átlátszó gyűjtőtokban látszik az eredmény :P
Kép

Kép
bernini
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: