Új privát üzeneted érkezett!

új gazdát keresek szép, megkímélt állapotban lévő INGLESINA ikerbabakocsinknak (első tulajok voltunk).
az ülések könnyen leszedhetők a vázról és mózesként is funkcionálnak, egymással szemben és egymás mögé helyezhetőek (mindenhová befértem vele)
újszülött kortól használható, 4 fokozatban dönthető. a váz lapra csukható, felfújható nagy kerekek, rossz terepen is kiváló. a huzatok könnyen levehetőek, kimosott állapotban adom tovább.
téli lábzsákok, bevásárló kosár, könnyen levehető nagy napellenzők.
ha vki épp ezt a típust keresi, annak küldök több képet is. Budapesten, illetve Debrecenben is átvehető.
irányár: 80.000

Kép
kisvirag
 
 


Veresegyházon ELADÓ egy használt (egymás mögötti) iker-babakocsi, lapra csukható!!! tartozékokkal (alsó kosár, lábzsák, naptetó, esővédő). Hátsó része 3 fokozatban (vizszintesig), első ülése 2 fokozatban dönthető.

Ár: 20.000,- ft

Érd. : 30-737-7676

Kép

Kép
prüntyi
 
 


bocsi, 22.000, csak elírtam!!!!!!!!

Kép

Kép
prüntyi
 
 

 
 

kisvirag írta:új gazdát keresek szép, megkímélt állapotban lévő INGLESINA ikerbabakocsinknak (első tulajok voltunk).
az ülések könnyen leszedhetők a vázról és mózesként is funkcionálnak, egymással szemben és egymás mögé helyezhetőek (mindenhová befértem vele)
újszülött kortól használható, 4 fokozatban dönthető. a váz lapra csukható, felfújható nagy kerekek, rossz terepen is kiváló. a huzatok könnyen levehetőek, kimosott állapotban adom tovább.
téli lábzsákok, bevásárló kosár, könnyen levehető nagy napellenzők.
ha vki épp ezt a típust keresi, annak küldök több képet is. Budapesten, illetve Debrecenben is átvehető.
irányár: 80.000

ELKELT!

Kép
kisvirag
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: