Új privát üzeneted érkezett!

Novum Könyvkiadó cég üzletkötőt keres dél Borsod és Heves egész területére.
Érdeklődni lehet:

06 20 981 61 40
Munka kezdés augusztus 20 után!

levianyu
 
 


Új,külföldi cég ékszerek katalógusból történő forgalmazásához munkatársakat keres az ország egész területéről!
Képzettség nem szükséges!

Bővebb tájékoztató:
www.divatekszer.5mp.eu
zsamin
 
 


Sziasztok!!
Azért írok most nektek,mert én se hittem el,hogy sms fogadással lehet pénzt keresni.A barátnőm be volt regisztrálva,mondtam neki én is beregisztrálok,ha megkapja a pénzt.Pont ott voltam nála pénteken,mikor vitte neki a postás.Semmit se kell csinálni,csak felmenni a www.mobilpont.hu -ra,és kitölteni a regisztrációt,az ajánló számához kell beírni az én számomat,és majd küldenek egy sms-t,azzal belépni,és várni a reklám sms-ket,meg még több embert beajánlani,de őutánuk is kapod a pontot.6000 ft-ként fizetik ki.Tényleg létezik a Kft,utánanéztem.Végülis azért fizetnek,hogy megadod a számod.Én is kaptam sms-t,hogy váltsunk biztosítót....meg ilyeneket küldenek.....csak reklám és csak sms-ben!!!

Tényleg működik!!!Az ajánlóhoz írjátok be a számom:0670-325-67-16
Ha meg utánatok regisztrál valaki (férj,stb) akkor meg a ti számotokat kell beírni!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: