Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok hölgyek!

Akinek van bölcsis vagy nagyobb gyerek az tudja milyen időigényes a sok cucc felcímkézés. Minden egyes ruhában vagy varrni a gyerek neve vagy jele (vagy tollal firkálni, de az hamar fakul), és minden egyes toll, ceruza és írószerre ráírni a nevét - és persze akkor van a füzetek, tanykönyvek, kulacs, sportcucc, játékok stb.

Most van erre egy gyors, olcsó, igényes és egyedi megoldás. (Hurra!)

Látogasd a www.nevcimke.hu oldal-t.

Ott talász vasalható ruhacímkék (1 perc alatt kész, 60 fokig mosható), cipőcímkék, mini címkék (papír és műanyag) amely mindenfelé írószerre jó és sok más.

Az árak 8Ft./db-tól kezdődnek, és most 2008 április 02.-ig van nyítási akció, és 25% kedvezményt kapsz minden termékről. Sőt, rendeld 5000.- felett és egy pár édesvízi gyöngy fülcsi is kapsz ajándékba (hogy az anyunak is legyen valami szép).

A gyerekek imádják a külőnféle címkék (matricák), jobban kötödnek a tárgyakhoz, és így kevesbé hajlamos elhagyni a dolgok. De ha véletlenül mégis is csak elcsavarog valami, hamar kerül vissza a gazdihoz!

Az óvik, sulik szeretik a címkék, mert ettől megszünik a halom elveszett cucc amely az év folyamán összejön.

A szülők, azért szeretik, mert sok időt lehet spórolni, sok idegességtől megkimélni magát, és hosszú távon pénzt is spórolni mivel elkerülhető a felesleges pótvásárlások.

Nézd meg www.nevcimke.hu Használd ki a 25% kedvezményt (kevesebb pénzért megéri egy próba, nem?). Ha még nagyon pici a babád, tedd be kedvenceid között, mert egyszerre nagyon hasznos lesz.

Bizom hasznos lesz mindenkinek!
Üdv.
Joanna

u.i. Angol vagyok, azért elnézést kérek a számtalan helyesírási hibák, ha esetleg kérdésed van, a 06 30 322 8414-es számon elérhető vagyok (jobban beszélek, mint ahogy írok) . Én hoztam át a terméket angliából, mert egyszerűen csódákoztam, hogy annyit kell szórakozni ilyesmivel az anyukák (és mivel most én is anyu vagyok, akkor nekem is!!) :D Kép Cipő címke
joannadingle
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: