Új privát üzeneted érkezett!

Pelenka minden méretben eladó (Német jó minőségű)!
Kimaradt áru!
Házhoz is megyünk!
bitex
 
 


Minden kismama figyelmében ajálom,nálam kaphato minőséges és olcso pelus,minitől-juniorig,valamint biopelus is kaphato mini-midi méretben.A pelusok nagyon jok,tapasztalatbol állitom mert én is a kisfiamnál ezt használom:Légáteresztősek,nagyon jo nedvszivo képességük van,gumirozottak,és többször visszazárhato tépőzárra van.A mini csak 34ft,és 75db-os,a midi 38ft és 66db-os,a maxi 63db-os és 39ft,a junior pedig 60db-os és 40ft.Probacsomagot is lehet kérni ami 30db-os.A biopelus az nem vegykezelt,és teafa levéllel bélelt,ami nyugtatja a baba popsiját,és bőrbarát mind a két pelus.Nálam még nem fordult elő,hogy a "trutyi"kifojt volna.Minden kedves anyuka érdeklődését várom,e-mail cimem:macko1983@gmail.com

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


monapel típusú mosható pelenka

sziasztok,

eladom egyszersem használt monapel típusú(monapel praktika) 20 db mosható pelenkámat!!! ezek kívül-belül 100% pamutból vannak, fehér színűek és van hozzájuk 3 db szintén fehér S-es külsőm(mona wrap) is!

a pelenka megtekinthető ezen az oldalon:http://monapel.hu/ Válaszd ki a monapel praktikát a pelenkatípusoknál, és ott elolvashatod a leírást róluk.
mi szerettük volna, de nekünk nem praktikus mert rengeteget utazunk, ingázunk külföld-itthon-rokonok között, így nem tudom megoldani az áztatást és a mosást, és utazás közben sem praktikus, akkor úgyis eldobhatót kell használnom!

a weboldalon ezek 1390.-/db kaphatóak, de én 1000.-/db adom, bár egyszer sem használtam csak kimostam.
a 3db külső a weben 1710.-/db, én 1400.-/db áron adom.

Az alábbi számon hívhatsz: 06-70/6161319 vagy emilben minden kérdésre válaszolok: banemoci@gmail.com Kép így néz ki!
bekome
 
 

 
 

postázom ha kell:200db 850ft szerintem érdemes kihasználni még postával ismár 30ft-ért kaphatok pelusok

Minősségi pelusok kaphatok: német és francia gyártmányuak minden métben: újszüttől-juniorig.
Moltex öko biopelus is kaphato ujszülött-mini-méretben.
Pelusok tulajdonsága:
-mindegyik légáteresztő
-gumirozott derék és comb résszel rendelkeznek
-rendkivűl jo nedvszivó képességüek
-biopelus tealevéllel bélelt,vegyszermentessen készül,nincs fehéritve,ezért nem okoz allergiát,és védi a baba popsit a gombátol és különössen jo az érzékeny bőrü ekcémára hajlamos babáknak.
-Bugyipelus(40ft/db minden méretben),uszopelus minden méretben kaphato olcson(80ft)
Árak:30ft-tol 38ft-ig:mini 33ft,midi 36ft,maxi 37ft junior 38ft!!!Popsitörlő is olcson kaphato:Vastag pamutos lapu,aloe verával,sensitiv,alkohol mentes,kellemes illatu 80db-os csak 400ft.
Minden kérdésre szivessen válaszolok.Tescos nejlonos pelus is kaphato,gazdaságos 100db-os kiszerelésben,minden méretben 30ft/db

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Bontatlan Pampers 3-as, midi pelenka eladó

Eladó egy bontatlan 64 darabos Pampers Active Baby Midi (3-as méretű, 4-9 kg) pelenkacsomag.

Ára: 2600 Ft

Személyes átvétel a Stadionoknál.

érd: legzoszerv@gmail.com
Kép
legzoszerv
 
 


Sziasztok!


Bontott Pampers 3-as, midi pelenka eladó

Eladó egy bontott 48 darabos Pampers Active Baby Midi (3-as méretű, 4-9 kg) pelenkacsomag. Sajnos mi már kinőttük.

Ára: 1.800,-Ft

Személyes átvétel Budapesten Óbudán vagy a Moszkva tér környékén.

Érdeklődni lehet: orosz.judit@t-online.hu email címen.

Kép
juditdora
 
 


Sziasztok!

Eladó egy komplett mosható nadrágpelenka készlet.Két és fél évet használt, Belgiumból való. Bőrbarát anyagból, sok kiegészítővel. Részletes, angol nyelvű leírás a pelenkáról:
http://disana.de/engl/produkte/wickeln/index.html

A készlet részei:
20 darab belső pelenka,
19 darab normál betét, 3 darab 100% selyemből készült betét az
érzékenyebb napokra
3 db 62-68-as méretű gumibugyik

Két-három gyermeket még biztosan kiszolgál, eddigi használata során a színében valamennyit változott, de az anyaga, formája egyáltalán nem, nem szakadt, nem nyúlt ki! Nem kell lényegesen több belőle, mint a papírpelenkából. Ha kíméletesen, ecetes vízben áztatva, környezetbarát mosó- és öblítőszerrel mossák, a környezetet és a baba popsiját is biztosan kíméli!

A készlet eredeti ára több mint 200 euró. Ha csak otthonra ezt használjátok, már akkor rengeteget lehet spórolni vele, ha belegondolunk az eldobható pelenka a 2-3 évig felmerülő havi költségeibe (5-10e forint)! Emellett kíméli a környezetet is.
Használt, emiatt vannak rajta foltok, de kifőztem, így garantáltan tiszták a pelusok.

Ára: 16.000 forint

képet tudok majd küldeni

Köszi:
Timi
timka28
 
 


Sziasztok!

Pampers 3-as Midi pelenka elkelt.

Juditdora

Kép
juditdora
 
 


üdv
Pampersz pelenka olcson elado 28db-os kiszerelésben maxi méretben 7-18kg-os babára most csak 42ft/db.
illetve aloe verás,fürdőbalzsamos pampersz strehes derékkal 1700ft 34db 7-18kg-ig.
pampersz törlőkendő 77db 550ft,vagy 72db 500ft.megéri nagyon!

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Sziasztok!

Eladó 2 db Popolini PopoWrap M (egy fehér, és egy csiga mintás)
És 1 db Popolini TwoSize Organic S frottir pelenkabelső biopamut anyagból.

Részleteket és árt itt találtok:
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... id=4072949
mazsii
 
 


Bontatlan csomagos pelenkák eladók:

2 csomag Huggies Newborn (2) Mini 3-6 kg 66 db 2100 ft 31,82 ft/db

1 csomag Libero Baby (2) Mini 3-6 kg 90 db 2900 ft 32,22 ft/db

1 csomag Pampers New Baby (2) Mini 3-6 kg 98 db 3900 ft 39,8 ft/db

1 csomag Pampers Sleep & Play (3) Midi 4-9 kg 32 db 1250 ft 39,06 ft/db

Budapesten átvehető.

Ha érdekel, írj privit!
krisznet
 
 


Sziasztok!

Eladó Babysitter típusú bugyipelenka large méretben (13-20 kg) 42 db-os. Ára: 1.000,- Ft/cs.

Telefon: 06-30-2417931 vagy írj privit
krisztia
 
 


Bontatlan csomagos pelenka eladó:

1 csomag Pampers New Baby (2) Mini 3-6 kg 98 db 3900 ft 39,8 ft/db

Budapesten átvehető.

Ha érdekel, írj privit!
Kép
krisznet
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: