Új privát üzeneted érkezett!

18 darab új Monapel nadrágpelenka (1200 Ft/db) és 3 darab hozzá tartozó S-es MonaWrap vízzáró nadrág (1500 Ft/db) eladó. Babán nem volt még egyszer sem, kifogástalan állapotú. Érdeklődni lehet Dénes Juditnál a 06 20 420 6867 -as telefonszámon.
jeri
 
 


monapel típusú mosható pelenka

sziasztok,

eladom egyszersem használt monapel típusú(monapel praktika) 20 db mosható pelenkámat!!! ezek kívül-belül 100% pamutból vannak, fehér színűek és van hozzájuk 3 db szintén fehér S-es külsőm(mona wrap) is!

a pelenka megtekinthető ezen az oldalon:http://monapel.hu/ Válaszd ki a monapel praktikát a pelenkatípusoknál, és ott elolvashatod a leírást róluk.
mi szerettük volna, de nekünk nem praktikus mert rengeteget utazunk, ingázunk külföld-itthon-rokonok között, így nem tudom megoldani az áztatást és a mosást!

a weboldalon ezek 1390.-/db kaphatóak, de én 1000.-/db adom, bár egyszer sem használtam csak kimostam.
a 3db külső a weben 1710.-/db, én 1400.-/db áron adom.

Az alábbi számon hívhatsz: 06-70/6161319 vagy emilben minden kérdésre válaszolok: banemoci@gmail.com Kép így néz ki!
bekome
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: