Új privát üzeneted érkezett!

1 éves, hibátlan elektromos mellszívó eladó. Csak a kórházban használtam 5 napot tavaly, mert utána már bőven volt tejem. Dobozában postai utánvéttel tudom küldeni, vagy esetleg budapesti személyes átvételt meg tudom oldani, bár ez problémásabb.
I.á.: 12.000 Ft.Kép
06-70/381-6373
gudmun
 
 


Szia!

10 000-ret tudok érte adni, ha neked is jó, jelezz vissza.

Köszi: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


A mail címemet a profilomban láthatod..írj egy mailt, ha eladod nekem.

Köszönöm: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Szia!
Most van rá éppen egy érdeklődő, de ha nem jön össze, mindenképpen írok neked! Köszi!
gudmun
 
 


Szia!

Várom válaszodat bármi is az, mert nagyon kellene! Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Eladó egy keveset használt Medela Mini Electric mellszívó kitűnő állapotban. Ajándákba bimbóvédőt és tejtároló zacskókat adok.
11.000 Ft.
sompika@tar.hu
sompika
 
 


A mellszívó megtekinthető és átvehető Pesten is. Utolsó ára: 10.000 Ft.
sompika
 
 


Sziasztok!

Medela Mini Electric mellszívó eladó. Elemmel és hálózatról is működik, 6 fokozatú állítható szívóerősség.
Én kb. 5X használtam, mert már nincs rá szükség. Az adaptere ki van cserélve állíthatósra, mert eltörtem (nem meghibásodás miatt!) Adok mellé ajándékba Avent bimbővédő krém mintát (nekem ez is sokáig elég volt), Avent bontatlan cumisüveg mosókefét, 1 doboz Babylove eldobható melltartóbetétet. Átvehető Újpesten, Árpád-hídnál (pesti oldal) vagy utalás után ajánlott küldeményként postázom. A postaköltséget megfelezzük (a postaköltség így 250Ft). A mellszívó ára 9000Ft. angelani@vipmail.hu

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!

A Mellszívó mellé 30ml-es bontatlan Avent Bimbóvédő krémet adok ajándékba! Én ezt 2589Ft-ért vettem! Természetesen a többit is adom, csak a mintát cseréltem leKép A lejárata: 2008.11.
Szerintem így már jobban megériKép

Sziasztok!
Angelani Kép

Kép
angelani
 
 


Sziasztok!

Az általam ápr. 21-én meghirdetett mellszívó elkelt.

Sziasztok!
Angelani

Kép
angelani
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2010.08.10 21:21-kor.
bibolya
 
 


Eladó egy keveset használt Medela Mini Electric mellszívó.Sajnos nekem nincs mit fejni vele.Elemmel és adapterrel is működik, állítható a szíváserősség.
Ára:10000ft

Kriszta
norbine
 
 




Medela mini electric mellszívó szinte eredeti állapotában(egyszer használt) eladó.

Adok hozzá ajándékba egy bontatlan csomag chicco egészségügyi betétet(szülés utánra), 15 darabos.
Fél doboz chicco melltartóbetétet(egyenként csomagolt).
Plusz egy avent bimbókiemelőt(originál ez is)

Irányára: 13.000 ft.

Tel:06-70-253-3866
Kép Kép
Kép
vas
 
 


A feljebb hirdetett mellszívó elkelt.
vas
 
 


Eladó egy MEDELA MINI ELECTRIC mellszivó, minden tartozékkal, eredeti dobozban. Hálózati adapterrel és elemmel is működik, állítható szíváserősségű. Ára: 10.000,- Ft.[/u][/url]
krisznyi
 
 


Sziasztok.
Eladó egy MEDELA MINI ELECTRIC mellszivó, minden tartozékkal, eredeti dobozban. Hálózati adapterrel és elemmel is működik, állítható szíváserősségű. Bolti ár feléért. Ára: 10.000,- Ft
Érd.: krisznyi@freemail.hu
krisznyi
 
 


a 2006 November 10 Péntek - 14:01 hirdetett mellszivó elkelt
krisznyi
 
 


Sziasztok,
Nekem van egy ELADO Medela Mini Electric elektromos mellszivom.
Ar: 9000 Ft, (Uj ara : 20.000 )
Ha valakit erdekel,priviben legyen olyan kedves megkeresni.
koszonom
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


A mellszivo elkelt.

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok.

Keresek elektromos mellszivót Avent vagy Medela márkát. ha valaki eladná irjon. koszonom.
vightibor
 
 


Sziasztok!
Nekem is van eladó, Medela, Mini Electric, elektromos mellszívóm.
2006. őszén vettem, szülés előtt. Azóta is csak a szekrényben áll. Miután megszületett Domi, derült ki, hogy nem lesz rá szükségem.

A mellszívóról:
Medela, Mini Electric, elektromos mellszívó. Származási hely: Svájc.
Tartozéklista:
-Szívófej
-Szelepfej és gumimembrám 2db (a tartalék eredeti zárt csomagolásban)
-Anyatej tároló palack és hozzá védősapka, zárógyűrű és betétkorong szállításhoz
-Állvány
-Motor
-Hálózati adapter

Elektromos vagy elemmel történő használatra. 2 db AA elemmel működtethető.
Széles tartományban szabályozható szívó erő.
Utánozza a kisbaba természetes szopási magatartását.
Kíméletesen és hatékonyan fej.
Könnyen szerelhető, használható és tisztítható.
Ára: 16.000.-

Ezen kívül van még: 3 db Medela anyatej tároló palack, hozzájuk tartozó zárógyűrükkel és szállításhoz való betétkorongokkal.
Ezek a tároló palackok csatlakoztathatók a Medela, Mini Electric, elektromos mellszívóhoz, és ha a zárógyűrűbe cumit helyezünk, akkor cumisüvegként használható, így a lefejt tejet nem kell átöntögetni. Higénikusabb. Ezekben a palackokban tárolva, a tej lefagyasztható.
Ára: 900 Ft/db (a három együtt: 2700 Ft)

Üdv mindenkinek: Zsuzsi
Érdeklődni lehet a 06 (20) 993 72 77 -es telefonszámon lehet.
lovizsu
 
 


Sziasztok!

Nekem a medela mini electricnek csak a motorjára és a hállózati adapterére (esetleg, nem olyan lényeg) lenne szükségem. Ha valakinek lenne csak ilyen eladó, kérlek, írjon prviben!
csillag
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Eladó egy Medela Mini Electric mellszívó. Hálózatról és elemmel is működik, állítható a szívás erőssége. Nagyon szuper, "kényelmes" darab!

Ára: 10.000.- (a kórházban 20.000.-ért vettem).

Kép

Kép
baba888
 
 


Nekem is a Mini Elektric motorjára,és hálózati adapterére lenne szükségem.Ha vkinek van eladó,kérem írjon priviben!
Előre is köszike!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eladó MEDELA Mini Electric (elektromos) mellszívó szinte vadonatúj, úgy szív, mintha a baba szopizna, fájdalmatlan és egyszerű a használata, dobozában, tartozékokkal.
Ára: 17.000 Ft. (eredeti ár 19.990 Ft volt)
Érdeklődni: zoli3@enternet.hu email címen lehet, helyszín: Budaörs.
athiz
 
 


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
évi j
 
 


Eladnám alig használt Medela Mini Eelectric mellszívómat újszerű állapotban, garanciával. Sajnos nagyon keveset kellett használnom... :? Lépeket lásd följebb. :D Új ára 19900 ft volt, én 12 000 ft-ot szeretnék kapni érte.
Személyesen átvehető a XIII. kerületben.
Ha érdekel, írj privit, vagy e-mailt: Waterlilly2008 kukac gmail.com vagy hívj: 0620/461-3915.

Kép
waterlilly
 
 


waterlilly írta:Eladnám alig használt Medela Mini Eelectric mellszívómat újszerű állapotban, garanciával. Sajnos nagyon keveset kellett használnom... :? Lépeket lásd följebb. :D Új ára 19900 ft volt, én 12 000 ft-ot szeretnék kapni érte.
Személyesen átvehető a XIII. kerületben.
Ha érdekel, írj privit, vagy e-mailt: Waterlilly2008 kukac gmail.com vagy hívj: 0620/461-3915.


Tehát elgépelések nélkül:

Eladnám alig használt Medela Mini Electric mellszívómat újszerű állapotban, garanciával. Sajnos nagyon keveset kellett használnom... :? Képeket lásd följebb. :D Új ára 19 900 ft volt, én 12 000 ft-ot szeretnék kapni érte.
Személyesen átvehető a XIII. kerületben.
Ha érdekel, írj privit, vagy e-mailt: Waterlilly2008 kukac gmail.com vagy hívj: 0620/461-3915.

Kép
waterlilly
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy megint zavarok, de sorban kerülnek eladósorba babás dolgaink, és ezek mindig jól jönnek! :)

Most a következő Medela mini electric mellszívó eladó:

Nagyon keveset használt elektromos mellszívó, 2009.05.09-ig jótállással, tökéletes állapotban!

Működtetés: egy kézzel
Működtethető: hálózatról, elemről (2 db 1,5V-os AA, nem tartozék)
Pulzáló szívóhatás: automatikus
Tartozékok: 1 db tartótalp, 1 db 150 ml-es cumisüveg, 1 db zárókupak tetővel, 1 db pótmembrán, 1 db adapter
Vásárolható pótalkatrészek: adapter, motor, szívófej, szívófejhez szűkítő, komfort szívófej, membrán, szelepfej membránnal, kézi pumpa, Harmony kétfázisú pumpa, lábpedál, csatlakoztató szilikoncső, palack, tejfagyasztó zacskó


Kép Kép Kép
Kép Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.Ára:14.000,-Ft

Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. Kép a mellszívó és alkatrészei, tartozékai

Kép
blani28
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: