Új privát üzeneted érkezett!

Eladó egy Medela Mini Electric típúsú fejőgép, 2004.04-ben vásárolt, garanciával, 10 000 ftért.

Érdeklődni: 06 30 55 28 510
blinczi@chello.hu
blinc
 
 


Eladó egy MEDELA MINI ELEKTRIC elektromos mellszívó készülék.
A mellszívó két ceruzaelemmel, vagy hálózati adapterrel működtethető. A hálózati adapter tartozék. Ezen kívül tartozék még az üveg, amibe a tej kerül, ehhez zárógyűrű, korongbetét, illetve védősapka tartozik, azaz cumisüvegként is funkcionál. Adok hozzá cumifejet is.
A mellszívót állványba rakva, könnyen tárolható, ez is tartozék.
A szívás erőssége fokozatosan állítható magasabb fokozatra.

Érdeklődni a gazsu.erzsebet@tvnetwork.hu e-mail címen lehet.

A készülék ára: 10.000 Ft
kittib
 
 


A MEDELA MINI ELEKTRIC elektromos mellszívó elkelt.
kittib
 
 

 
 

Eladó egy Medela Mini Electric elektromos mellszívó.
kb ötször használtam, vadonatúj állapotú. 2005 szeptemberig garanciális.
Hálózatról és elemről is működik, és fokozatszabályozós.

Minden tartozékkal, dobozában, papírjaival, vadonatúj állapotú.
10.000-et kérek érte. Új ára 16.600 Ft volt.


Van még egy kézi AVENT ISIS mellszívóm is, azt többet használtam, de az is jó állapotú. A belső membrán része vadi új (tartalékba adták, így ezt nem is használtam).
Ezért 7.000-et gondoltam.

Érdeklődni:
Pintér Zsuzsanna
20-349 0132
mano01
 
 


Eladó egy Pesztonka elektromos mellszívó és orrszívó, garanciális, eredeti dobozában. Két mellszívót kaptunk a családtól, az egyiktől szeretnénk megválni. Ár: 7000 Ft (bolti ára: 10e).
Telefon: 06709414849

Lara

KépKép
lara77
 
 


eladó: Pesztonka elektromos mellszívó és orrjárattisztító eredeti dobozában, garanciálisan. Nem használtam.
Ajándékba adok: Tigex sterilizáló tablettát, és előkéket.
Ár: 6.000.- Ft
Hehi
 


Eladó egy MEDELA MINI ELECTRIC mellszivó, minden tartozékkal, eredeti dobozban. Hálózati adapterrel és elemmel is működik, állítható szíváserősségű. Ára: 10.000,- Ft.

Kérésre tudok képet küldeni e-mailben.

Érdeklődni a turista@freemail.hu e-mail cimen lehet.
krozi
 
 


Az október 19-én meghirdetett MEDELA MINI ELECTRIC melszivó még eladó (10.000,- Ft). Ajándékba adok hozzá egy CHICCO babatornáztatót vagy egy kengurut.

Érdeklődni a turista@freemail.hu e-mail cimen lehet.

Kép

KépKép
krozi
 
 


Eladó egy pár napot használt Medela Mini Electric mellszívó hibátlan állapotban. Ajándákba bimbóvédőt és tejtároló zacskókat adok.
11.000 Ft.
sompika@tar.hu
sompika
 
 


A mellszívó megtekinthető és átvehető Pesten is. Utolsó ára: 10.000 Ft.
sompika
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2010.08.10 21:22-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok.
Eladó egy MEDELA MINI ELECTRIC mellszivó, minden tartozékkal, eredeti dobozban. Hálózati adapterrel és elemmel is működik, állítható szíváserősségű. Bolti ár feléért. Ára: 10.000,- Ft
Érd.: krisznyi@freemail.hu
krisznyi
 
 


a 2006 November 10 Péntek - 13:27 hirdetett mellszivó elkelt
krisznyi
 
 


Medela Mini Electric elektromos (hálózatról és elemről is működik) mellszívó Budapesten eladó. Ajándékba adunk hozzá 7 db nem használt Avent anyatejtartó dobozt, a hozzá tartozó szűkítővel együtt (Avent cumifej közvetlenül rárakható).

Irányár: 12.000,- Ft.

tel: 06-30-5676-076
Kép

wanga
 
 


Sziasztok,
Nekem is van egy ELADO Medela Mini Electric elektromos mellszivom.
Ar: 9000 Ft, (Uj ara : 20.000 )
Ha valakit erdekel,priviben legyen olyan kedves megkeresni.
koszonom
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


A mellszivo elkelt.

Kép
Kép
kataa
 
 


Kedves Mindnyájan,

Eladó Avent Isis IQ elektromos mellszívó jó állapotban, áron alul 17000 Ft-ért (Bolti ára 35000 Ft). Könnyen kezelhető, jóval hatékonyabb, mint a kézi.
Ajándékba adok 10 db Avent hozzátartozó fedővel rendelkező, a géppel összeilleszthető tejgyűjtő poharat, mely a gépről levéve egyenesen a mélyhűtőbe tehető és melyben a tej higiénikusan tárolható (nem kell a sterilitást veszélyeztetve másba töltögetni).
Amíg nem írom, hogy elkelt, él és írhatsz: privit v. e-mailt az egrileanyka83@yahoo.com címre.
Budapesten belül egyeztetett helyszínre viszem, távolabb postázom.
Megéri az árát!
ALKUDNI LEHET!!!!!!!!!!!! :wink:
Évi



Kép Avent ISIS IQ Kép A poharak

Kép
Kép
évi j
 
 


Sziasztok!

Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.Ára:14.000,-Ft

Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. Kép a mellszívó és alkatrészei, tartozékai

Kép
blani28
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Kínál

Jegyzetfüzet: