Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Anitzi vagyok!
Ha tud valaki a Forgács Intézetről valamit, légyszi irjatok, ugyanis a dokim oda iranyitott!
Elóre is köszönöm nektek!
Puszi
Névtelen
 


Szia a nőklapja fórumon, éppen tegnap írtam a lombik baby fórumba az intézetről, olvass bele de ha van kérdésed szívesen válaszolok!
Üdv, Hatsepszut
Hatsepszut
 


Köszönöm!!!!!
Megyek!!Anitzi
anitzi
 

 
 

Megnéztem. Köszönöm, nagyon jó tudni, hogy jó az intézet.Nem sok mindent találtam róla eddig... De ha mindenki teszi a dolgát érthető! Febr. elejére kaptam időpontot, nagyon izgulok.
anitzi
 


Akkor majd biztos összefutunk valamikor mert én jövő szerdán megyek a 21-ik napi vérvételre és kezdődik a 2-ik lombik programom!
Jó kezekben leszel, majd meglátod!
Üdv, H.
Hatsepszut
 


Köszönöm a bíztatást!Február 6 -tól én is ott leszek.
Neked meg azt kívánom, hogy karácsonyra már legyen picikéd! Így hát bele kell húzni...
Üdv, Anitzi
anitzi
 


Szia Anitzi!

Én már régóta a Forgács Intézetbe járok, bár nálunk mire odaértünk összejött a bébi, 2003. januárjában szültem Tanár Úrnál, és most is hozzá készülök, mert útban a következő, csak pozitív dolgokat tudok mondani neked, emberségről, figyelemről és mindenről!!!!
Sok sikert!
Döngy
 


Kedves Döngy!
Gratulálok nektek! Így kell ezt csinálni!!!!
Bár csak mi is ott tartanánk!!!
Hétfőn kezdtük mi is. Az első benyomás öt csillagos!
Köszönöm a biztatást!
Sok sikert! Anitzi
anitzi
 


Az Intézet új honlapja:
www.forgacsintezet.hu
Névtelen
 


Van esetleg bárki itt, aki járt a Forgács intézetben? Szeretnék többet tudni róla...
Miért jobb vagy rosszabb mint a többi meddőségi intézet?

Breki
brekus
 
 


Breki!

Nem lehet tudni, hogy jobb vagy rosszabb-e!
Én a Forgács Intézetbe járok, nagyon meg vagyok elégedve mindennel!
Máshol nem voltam de sokan jöttek a BMC-ből hozzánk.
Remélem csatlakozol hozzánk és nem maradsz sokáig közöttünk.Kép))

Marti
martibaba
 
 


Én csak terhesgondozásra jártam oda, dr, Forgácsot még a kórházból ismerem. Ő volt az első nőgyógyász, akit láttam "közelről " 16 évesen. Szülni nem nála szültem, mert pont nem volt itthon, de emberileg meg voltam vele elégedve. Szakmailag, pedig egyértelműen a topon van.
dorki
 
 


Brekus!
Én is a Forgács Intézetbe jártam,tavaly februárban volt beültetésem.Sajnos nem sikerült,de azóta természetesen összejött a dolog és 4hónapos vagyok.KépCsak jót mondhatok róluk,maximálisan meg voltam elégedve!!!
liu
 
 


Liu gratulálok Kép, a spontán baba olyan bíztatóan hangzik! Mennyi ideje próbálkoztatok?

Mi közelítünk az egy évhez és most szántuk el magunkat: hétfőre van időpontunk a Forgách Intézetbe. Nagyon izgulok, hogy mi lesz, de megnyugtató, hogy csak jót hallottam/ olvastam edddig róluk.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!
Bocs,h csak most reagálok,de nem jártam erre-felé.Mi kb.2év után kötöttünk ki náluk.A Kaáliban kezdtünk,de nem volt szimpatikus sem a hely,sem az orvosok,így a nőgyógyászom javaslatára -akivel mellesleg ezer éve ismerik egymást- Fogács dokiékhoz mentünk.KépEkkor már tudtam,h mindkét oldali petevezeték elzáródásom van,tehát azonnal lombikkal indítottunk a szükséges vizsgálatok után.Az egész eljárás során maximális odafigyelést és szakértelmet tapasztaltam,sajna mégsem jött össze.Nem rajtuk múlt.Aztán nyár végén belekezdtünk egy nagyobb volumenü lakásfelújításba,ezért a baba projectet kicsit szüneteltettük.(Nem hinném,h az idegeskedés használt vna a dolognak.)A történet vége,h január végén 2hetes csúszással még sehol nem volt a mensim,így a párom unszolására csináltam 1 tesztet,de nem hittem benne,h bármi is lehet.Mit mondjak,nem hittem a szememnek!Az első uh.t természetesen Forgács dokiéknál ejtettük meg,febr.7-én már biztos volt,h garantált a siker!:D
Mire ezt olvasod már te is túl vagy az első vizsgálaton,remélem ugyanolyan kellemes tapasztalatokkal,mint én!;)
Sok sikert mindenkinek!
liu
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki?

Ha véletlenül valaki erre téved tudna nekem felvilágosítást adni a bejelentkezésről, a dokikról és az árakról?
Konkrétan az inszemináció érdekelne és ami ehez kapcsolódik.

Köszi.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági, itt is!:)
Én jártam a Forgácsba. A dokik nagyon szimpik, bejött nagyon a hely. Családias, nem futószalag.
De: nagyon hosszú a várólista (legalábbis lombikra tudom)és: tavaly februárban csináltak nekem hormonvizsgálatot és azt mondták oké. Semmi papírt nem kaptam, de még csak nem is láttam róla. Miután átmentem a mostani dokimhoz kiderült, hogy kicsit magas a prolaktin és kevés a progim.
Lehet, hogy ez azóta romlott meg, nem tudom. De az biztos, hogy mindig is 5-6 napot barnáztam mensi előtt.
Múlt hónapban nem, mert szedtem a clostit.
A párom spermavizsgálata februárban a Forgácsban nem lett túl jó: 10% mozgékonyság. erre azt mondták, hogy nagyon kevés a spontán esélye, de még próbálkozzunk 3 hónapot, aztán HSG (Mindezt egy év próbálkozás után.) Akkor nem mentem vissza, de októberben felhívtam őket, hogy nem lett baba azóta sem és szeretnék HSG-t. Azt mondta a doki, hogy próbáljam meg máshol csináltatni, mert nagyon sok a beülteté és nem nagyon érnek rá vizsgálgatni. Ehhez kerestem egy dokit és itt ajánlották a mostanit. És utána már inkább maradtam nála, mert ő is csinál inszemet. Ráadásul TB-re, mert a SOTE II-n dolgozik. (Egyébként szerdánként rendel magánban.)közben a párom volt Czezelnél spermavizsgálaton és 70% lett a mozgékonyság. Teljesen jó. :shock:
A Forgácsban egy konzultáció: 11.000 Ft
az inszem: 45.000 ft.
Ezek tavalyi árak.
A fent leírtak ellenére nekem jó emlékeim vannak és szívesen mentem vissza mindig (már amennyire lehet szívesen menni egy ilyen helyre.) De az biztos, hogy nagyon türelmesnek kell lenned, mert kicsike intézet két orvossal és rengeteg beteggel. Mindig türelmere intenek és sokszor a viszgálatok is elhúzódnak.
pihi
 
 


sziasztok!

Azoknak szeretnek üzenni, akik bizonytalanok abban, hogy hol kezdjek el a lombikot.
Én a Forgács intézettel maximálisan meg vagyok elegedve, lehet, hogy egy kicsit sokat kell várni amig elkezdődik a program, de azt az emberséget, odafigyelést amit én itt kaptam azt nem lehet semmihez hasonlítani.
Szerencsere sikerült az első beültetésem, és azt hiszem - ha úgy alakul- legközelebb is őket fogom választani.
Elfodadás és a türelem ez a fontos!
sok sikert mindenkinek
zsuzsa36
 
 


Szia Zsuzsa!
Gratulálok a pocaklakóhoz! :D
Én most kezdem az első lombikot és te reményt adsz nekem hogy sikerülhet elsőre!Sok a hasonlóság bennünk! :wink: Nekem is van már egy kisfiam,mindkét petevezetőm elvan záródva,ugyan az a nőgyógyászunk és egy intézetbe járunk!
Remélem sikerül majd nekem is hogy ebben is hasonlítsunk! :D
További jó pocakosságot kívánok neked!
És sok sikert minden Forgács intézetbe járónak! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok lányok!

25.-ére kaptunk időpontot a Forgácsban, viszont most kicsit elbizonytalanodtam, mert mi még más dokinál nem voltunk, viszont több mint 1 éve próbálkozunk már...Szerintetek így is elvállalnak, hogy elölről kell kezdeni a kivizsgálásokat?

Nagyon sokat várok ettől, nem szeretnék csalódni...

köszönöm a segítségeteket!
Üdv
Viki
vickybabe
 
 


Sziasztok :D

Csak pozitív dolgokat tudnék mondani az intézetről, de beszéljen helyettem a vonalzóm. Február 14-én volt az első inszeminációnk, és most már 22 hetes terhes vagyok. :D

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Helló lányok!

Én is csak bíztató dolgokat tudok írni, 4 éve próbálkoztunk a párommal, így is csak a 4. lombik sikerült, de nem váltottunk intézetet, és nem adtuk fel! Csak mindenkinek kitatást!!!!! Mi a 4év alatt csak az első konzultációt fizettük,(és persze a gyógyszereket). tudja valaki, hogy mennyit szokás fizetni, ha "összejött"???

Kép
bettem3
 
 


sziasztok!
boboka, Bettem! Gratulálok Nektek a babákhoz! Remélem, jól vagytok!
Bettem, hogyhogy nem fizettetek csak egy konzultációt? Ez egy magán intézet ha jól tudom.

Boboka, szuper, hogy sikerült az első inszemed! Ez nagy erőt ad nekem, mert lehet, hogy nekünk is az lesz. Nálatok mi volt a gond, ha megkérdezhetem?

Nekem is szimpatikus eddig az intézet, bár még nem sokszor jártam náluk, csak most kezdtük a kivizsgálásokat. De remélem hamarosan nekem is olyan szép vonalzóm lesz, mint Nektek!

Üdv,
V.
vickybabe
 
 


Sziasztok van valakinek tapasztalata Sipos dr.-al kapcsolatban. Most kerültem hozzá. :shock:
sznes
 
 


Sziasztok,
Mi a párommal a Forgácshoz járunk kezelésre, túl vagyunk a 3. sikertelen inszemen, és gondolkodunk 1 gyorsított lombikon.
Van valaki aki túlesett rajta, és tud nekem árakat meg időintervallumokat mondani a kezelésekre, gyógyszerekre, és a beültetésre?
Köszönöm.

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Ginus!
az Intézetbe járok mostmár másfél éve. a 3. lombikon túl.
Fél év a várakozás, gyógyszereket egyénileg adják...
Pontosan mire vagy kiváncsi?
dezsina
 
 


Igazság szerint amióta a levelet írtam, már változott egy kicsit a helyzet, túl vagyok a 4. inszemen, még lesz kettő ha a most pénteki teszt is negatív lesz.
Tehát a lombikban most csak távlatként gondolkodunk, de az már biztos ( közel biztos ), hogy nem a Forgácsnál folytatom a dolgokat, mert annyira ridegek ott velem, hogy nincs kedvem visszamenni már még 1*. Sajnos. Amennyi pénzt otthagytunk legalább kedvesek lehetnének velem, de semmi. Sokkal jobban el vagyok keseredve, mint hogy még a Sipos hülye modorát is felvegyem. A Forgival persze semmi bajom - ő nagyon kedves.
De a témához visszatérve igazság szerint semmilyen rálátásom nincs arra hogy hogyan zajlik egy lombik. Állítólag 6 inszem után ingyenes, de azt is hallottam hogy 2-3 száz ezer forintokba is kerülhet, meg azt sem tudom hogy ténylegesen milyen egy ilyen procedúra a kezdetektől. Peteérésem mondjuk az szokott lenni a gyógyszereknek köszönhetően tehát nem tudom hogy azt kell e majd stimulálni vagy sem. 2-3 tüsző mindig van szerencsére, de szerintem az ide kevés.. Hát szóval itt most szerintem látszik is hogy semmivel nem vagyok képben, úgyhogy ha van kedved és időd, én szívesen végighallgatnám hogy te mit éltél át ezalatt a folyamat alatt, és bármit amit úgy érzed kiírnál magadból.
Nagyon sajnálom, hogy már 3 lombikon is túl vagy, de bizakodj, ki tudja mit hoz a jövő! Én drukkolok neked, jó?

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Ez csak most esett le: Mire kell várnod fél évet? Jeeszus! Az nagyoon sok!!

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Ginus!
Az intézettel kapcsolatosan jó tapasztalatim vannak. Személy szerint kellemes volt az első találkozásom is és tetszett, hogy a nővérek tudták ki vagyok. Végülis mindegy, hogy csak megnézték, hogy azon a napon jövök, és kinézték az aktámból a nevem és akkor beazonosítottak. A lényeg, hogy személyessé vált a kapcsolatom.
Pluszban nem hagytam ott sok pénzt. A 3 lombik alatt kb. 4* voltam konzultáción, ami nem sok pénz ahoz képest, hogy máshol meg jattot kell adni.
Az inszemeket nem ott csinálták nekem. Mind a 6-ot máshol és nem fizettem egy fillért sem. Oké, a dokinak zsebébe vmit. A Forgácsban az inszem nem támogatott, tehát ott, azt hiszem 40be kerül,de ezt csak hallomásból tudom.
A lombikért külön nem fizettem és nem is várták el.
Nagyon szép körülmények között lehet pihenni fent, a punkciókor és a beültikor is. Ott is kedvesek voltak.
Valóban Sipos dr.-nak, van egy stílusa, de megfigyeléseim alapján rájöttem, hogy ő ilyen. Nem mézes-mázas, de mégis a punkciókor mindig kedves volt amikor személyesen ő kísért be, ill. a beültikor is optimistán kismamaként kezelt... Más volt, mint amikor reggelenként futószalagon találkoztunk....
A Forgács dr. mindig kedves, ezt Te is említetted.
Az inszemre visszatérve, 6 inszem államilag támogatott, de utána már nem. Tehát pont fordítva van, mint ahogy írtad.
fél év a várakozási idő kb. Ugyan most változott valami, még nem tudom mennyivel lett gyorsabb, ezt csak a jövő héten tudom meg, amikor is kérek sorszámot.... :( Tényleg sokat kell várni.
Nekem bejött az intézmény.
köszönöm a drukkokat. Ennyire tellet most, várom válaszod
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál! :) Örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid vannak ott, én sajnos tényleg nem így gondolom, de lehet hogy csak a hormonok játszadoznak velem és ezért vagyok ilyen túl érzékeny. Ki tudja?
Azt viszont akkor szeretném megkérdezni - mert még nem találtam másik helyet az inszemhez, - hogy te hol csináltattad?
MErt viszont tényleg úgy állunk hogy nem lenne kedvünk visszamenni. MErt amit még nem említettem az az hogy az első inszemet az adataink alapján igazából nem is szabadott volna megcsinálnia, mert egyértelműen tudhatta azokból hogy nem fog sikerülni, mégis megcsinálták. Szerintem ez nem volt korrekt hogy hitegettek, amikor egyértelműen nem lehetséges az ügy. Most már ugyan javultak az adatok de akkoris. Ez olyan pénznyelős hozzáállás volt nekem. Ami nem érdekelne, mert ki tudjuk fizetni az inszemeket. Csak feleslegesen....

Azt hiszem ha eljutnék a lombikig akkor nekem - nekünk is más lenne a tapasztalatunk - az alapján amit elmondtál, de egyelőre nincs ami változtassa a véleményünket.

Az a baj hogy most nagyon elkeseredett időszakon vagyok túl, és nem látom túl rózsaszínüen a dolgokat...

Egyébként a gyógyszerekkel hogy állsz? És mit élsz meg az alatt amíg a stimulálós résznél jársz? Nekem nagyon nehezemre esik olyankor önmagam lenni. Állandóan észreveszem hogy nem úgy reagálok és nem úgy viselkedem ahogy szoktam. Sokkal érzékenyebb, hangulatváltozósabb vagyok mint régen voltam.
Szeretném ha már ennek vége lenne...mármint ezeknek a hülye gyógyszereknek, és injekcióknak és vérvételeknek, pedig szerintem még az út felénél sem járunk.

Minden esetre holnap megint NAGY tesztelős nap lesz úgyhogy akár változhat is a helyzet.

A nőgyógyim azt mondta, lehet el kellene végezni egy laparatoszkópiát (remélem jól írom) de azt nagyon nem szeretném. Mert a petevezeték átjárhatóságit is eszméletlenül megszenvedtem sajnos. Neked volt már ilyen vizsgálatod?

Sajnálom nagyon hogy ennyit kellet várnod a beültire. Rohadt egy dolog ez, hogy akaratán kívül ennyire húzzák az ember idejét és idegeit. bigshit.
Majd mesélj hogy hogyan alakult az időpont szerzésed!!!!
Csiribúcsiribá legyen 1 hónap (sem) !!! :lol:

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Ginus!
Az csak természetes, hogy ha Neked a Forgácsban rossz tapasztalatid voltak, akkor valószínüleg nem is lesznek jók, hiszen nagyon fontos az első találkozás és az első benyomás! Különbözőek vagyunk, más szituációkat élünk meg, ezért kell mindig azt az intézményt választani szerintem, ahol a biztonságban érzük magunkat és tudjuk, hogy most jó kezekben vagyunk! Szerintem ez rettentő fontos. Igy ne tétovázz, ha másik intézményt választanál!!! :)
Jómagam a SOTE II-n csináltam az inszemeket. Minekünk minden leletünk a lehető legjobb ezért is kellett végigcsinálni mind a 6-ot. Nem éppen csodálatosak az ottani körülmények :evil: Sőt. Kifejezetten borzasztó, ha arra kell gondolnod, hogy férjuradnak ott produkálni kell :oops: Mi csak lezavartuk, havonta mentünk. Nem vagyok orvos, de szerintem nem úgy kellett volna zajlania az inszemnek, ahogy ott. Itt nem a sperma előkezelésére gondolok, feltételezem, hogy mindent megtesznek, hanem arra, hogy bemész, felfekszel, felfecskendezik, azonnal felálsz és elmész. Semmi fekvés. Nos ezt nehezményeztem az "aktus"nál. A gyógyszerezés mellett 1* kellett UH-ra mennem, majd a 14. napon megtörtént az inszem. Picit több UH-t reméltem volna. Ahogy olvastam a leírásokba. Persze, lehet, hogy más orvos másképp csinálja... :roll:
Nem minden korházban csinálnak meddőségi kezelést. Még a SOTE I-en is lehet TB támogatással inszemezni.
A Kaáliban fizetős. Ti tudjátok mit szeretnétek, hogy esetleg rötön lombikra. Lehet ugrani is, ha nem tökéletes az eredmény.
Nekem a lombik tutibbnak tűnik, mint az inszem. Igaz, látod a harmadikon vagyok túl eredménytelenül :cry: (na jó, a másodiknál elindult legalább :) )
A stimut az elsőnél még élveztem is, annyira fel voltam dobva, hogy kezdek... :P (a tűtől elájulós fajta voltam) és magam szúrtama hasam :wink: A három lombik alatt 6 kilót híztam. Ez elég negativ. A stimu alatt és a beülti után pedig nagyon feszült és ingerlékeny voltam. Ezt a családom mondta.
Nekem HSG vizsgálatom volt, de annak az eredménye is jó volt. Olyan laparo-akármiről nem is volt szó.
Remélem mindenre válaszoltam... De írj még, ha valamit kihagytam.
Nagyon drukkolok Neked holnapra és küldök egy kis ++++++ energiát :D :D :D
Időpontot most nem egyeztettem... Nem volt bent az orvosom, de azt tudom ,hogy kb 3 hónapot akarok várni, amikor is a fagyi-babáimért megyek, és kb az után (ha nem sikerül, DE FOG!) szintén 3 hónapra megyek neki a 4. lombiknak. Három hónap regenerálódás nagyon szükséges!!! Legalább is nekem. A fél év meg iszonyú sok. Mert hát rohan az idő, félni kell a támogatás változásaitól.
Sok sikert mégegyszer holnapra
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dezsina
dezsina
 
 


Szia Dezsina!
Este válaszolok bővebben a leveledre csak sok ma a melóm, meg az intézkednivalóm. Annyi csak röviden, a teszt isnét negatív, de nem vagyok elkenődve, mert sejtettem hogy ígylesz, viszont felvettem a kapcsolatot a KAÁLIval, és a jövő héten megyek oda, de csak vizsgálatra, mert most tartunk 2 hónap szünetet.
Puszi
Este írok.

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Gigus!
bocs a Ginusért!!! :oops: :oops: :oops:
Sajnálom, a nega teszetet! :( De örülök, hogy nem vagy annyira oda! Bizzunk a lombik sikerében :!: :D
dezsina
 
 


Szia Dezsina!
Nem zavar hogy így hívtál! :) Még tetszik is! :)
Jaja, köszönöm az együttérzést. Szerencsére nagyon jól viselem úgyhogy nem rágódok most annyira mint korábban.
A lombik is nagon jó lenne már, de még lesz két inszem a KAÁLIban elötte. Mindent megbeszéltünk a dokinővel, és nagyon nagyon pozitív volt a beszélgetés vele! Nem bántotta hogy egyszer már abbahagytuk itt a kezelést, és teljesen normális és kedves volt. Arról nem s beszélve hogy amikor akartam vele beszélni nem tudott a telefonhoz jönni, és később visszahívott. Na ilyen Forginál soha...Ma is felhívtam őket, a dokit nem tudtam utolérni mert külföldön van, és a Sipos épp tel-on beszélt úgyhogy csak az egyik asszisztensnő maradt, aki első körben közölte: Olgám mondja gyorsan, mert vár a beteg. Ez momentán érthető, de nyilván nem viccből hívom, és én is beteg volnék vagy mi, a következő meg az volt hogy kérdeztem tudnánk e clostit felírni, és erre az ésszerű kérdés így hangzott: MINEK? hát azt hittem ott azonnal leharapom a fejét, de nyeltem egyet, és mondtam neki, hogy a 2 spontán hónap alatt is jó lenne ha lenne valamiféle esélyem arra hogy teherbe eshessek. Hát ez volt az utolsó beszélgetésem velük. Csak most azt nem tudom honnan szerzek Clostibegitet. Mindegy valahogy csak megoldom. Úgyhogy harcra fel indulás KAÁLIba! :D Jövő héten megyek vérvételre, meg következő héten ultrahangra. Inszem nem lesz csa a dokinő szeretné látni az adataimat. Úgyhogy most én itt tartok.
Remélem hogy a lombikkal sikerrel fogsz most járni! Majd mesélj! A Forgi fogja csinálni?
Puszi

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Szia Dezsina!
Nem zavar hogy így hívtál! :) Még tetszik is! :)
Jaja, köszönöm az együttérzést. Szerencsére nagyon jól viselem úgyhogy nem rágódok most annyira mint korábban.
A lombik is nagon jó lenne már, de még lesz két inszem a KAÁLIban elötte. Mindent megbeszéltünk a dokinővel, és nagyon nagyon pozitív volt a beszélgetés vele! Nem bántotta hogy egyszer már abbahagytuk itt a kezelést, és teljesen normális és kedves volt. Arról nem s beszélve hogy amikor akartam vele beszélni nem tudott a telefonhoz jönni, és később visszahívott. Na ilyen Forginál soha...Ma is felhívtam őket, a dokit nem tudtam utolérni mert külföldön van, és a Sipos épp tel-on beszélt úgyhogy csak az egyik asszisztensnő maradt, aki első körben közölte: Olgám mondja gyorsan, mert vár a beteg. Ez momentán érthető, de nyilván nem viccből hívom, és én is beteg volnék vagy mi, a következő meg az volt hogy kérdeztem tudnánk e clostit felírni, és erre az ésszerű kérdés így hangzott: MINEK? hát azt hittem ott azonnal leharapom a fejét, de nyeltem egyet, és mondtam neki, hogy a 2 spontán hónap alatt is jó lenne ha lenne valamiféle esélyem arra hogy teherbe eshessek. Hát ez volt az utolsó beszélgetésem velük. Csak most azt nem tudom honnan szerzek Clostibegitet. Mindegy valahogy csak megoldom. Úgyhogy harcra fel indulás KAÁLIba! :D Jövő héten megyek vérvételre, meg következő héten ultrahangra. Inszem nem lesz csa a dokinő szeretné látni az adataimat. Úgyhogy most én itt tartok.
Remélem hogy a lombikkal sikerrel fogsz most járni! Majd mesélj! A Forgi fogja csinálni?
Puszi

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Szia Dezsina!
Nem zavar hogy így hívtál! :) Még tetszik is! :)
Jaja, köszönöm az együttérzést. Szerencsére nagyon jól viselem úgyhogy nem rágódok most annyira mint korábban.
A lombik is nagon jó lenne már, de még lesz két inszem a KAÁLIban elötte. Mindent megbeszéltünk a dokinővel, és nagyon nagyon pozitív volt a beszélgetés vele! Nem bántotta hogy egyszer már abbahagytuk itt a kezelést, és teljesen normális és kedves volt. Arról nem s beszélve hogy amikor akartam vele beszélni nem tudott a telefonhoz jönni, és később visszahívott. Na ilyen Forginál soha...Ma is felhívtam őket, a dokit nem tudtam utolérni mert külföldön van, és a Sipos épp tel-on beszélt úgyhogy csak az egyik asszisztensnő maradt, aki első körben közölte: Olgám mondja gyorsan, mert vár a beteg. Ez momentán érthető, de nyilván nem viccből hívom, és én is beteg volnék vagy mi, a következő meg az volt hogy kérdeztem tudnánk e clostit felírni, és erre az ésszerű kérdés így hangzott: MINEK? hát azt hittem ott azonnal leharapom a fejét, de nyeltem egyet, és mondtam neki, hogy a 2 spontán hónap alatt is jó lenne ha lenne valamiféle esélyem arra hogy teherbe eshessek. Hát ez volt az utolsó beszélgetésem velük. Csak most azt nem tudom honnan szerzek Clostibegitet. Mindegy valahogy csak megoldom. Úgyhogy harcra fel indulás KAÁLIba! :D Jövő héten megyek vérvételre, meg következő héten ultrahangra. Inszem nem lesz csa a dokinő szeretné látni az adataimat. Úgyhogy most én itt tartok.
Remélem hogy a lombikkal sikerrel fogsz most járni! Majd mesélj! A Forgi fogja csinálni?
Puszi

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Gigus!
Ez igazán jó hír, hogy megtaláltad a számodra megfelelő intézményt! :lol: Sok jó talapasztalatot hallottam a Kaáliról is, biztos vagyok benne, hogy ha Neked ez a szimpatikus hely, akkor már jobb esélyekkel indulhatsz!!! :lol: Szerintem rettentően fontos, hogy az ember biztonságban érezze magát és bizzon az ott dolgozó emberekben. Az ilyen telefonon lepattintós esetek igen visszaveszik az ember önbizalmát és bizalmát. Nagyon sajnálom, hogy rossz tapasztalataid lettek a Forgács Intézettel kapcsolatosan. Elképzelhető, hogy rossz szériát fogtál ki. No de ez már mindegy! Ahogy írtad, harcra fel! Irány a Kaáli!!! :lol:
Clostilt, találhatsz a megmaradt gyógyszeres topicban, a Fogamzás témában van egy ilyen...
Írod lesz majd inszemed, de most akkor kihagysz egy-két hónapot? És a Kaáliban nem tudsz feliratni Clostilt? Vagy a saját nőgyogyiddal? Muszáj megcsinálni az inszemeket? Nem lehet ugrani és rögtön a lombikkal kezdeni?

nekem sajna megjött, de nem bánom, mert van 3 fagyi-babám és remélem, hogy ők (akár mindhárman is) már azt akarják, hogy én lehessek az anyukájuk :roll: :wink: Most pihenek egy-két hónapot. Igazából, csak januárban szeretném visszakapni őket. addig fel szeretnék töltődni és ugye ott a spontán lehetőség, hiszen nekünk elméletileg az is játszik! :D A negyedikbe, majd csak tavasszal tervezek belevágni, de remélem már nem lesz rá szükség...
És a legújabb, nincs várólista a Forgácsban sem!!! :) Ennek nagyon örültem! Vagyis csak azt a bizonyos 3 hónapot kell kivárni, amit az oep kér! Remélem, nem változtatnak megint valamit, mert ezt akkor már nem bírom idegekkel :twisted:
Röviden ennyi...
puszi:
Dezsina
dezsina
 
 


Szia Dezsina!!

Sajnálom, hogy megjött, de nagyon jó hír hogy nem kell olyan sok hónapot várnod!!! Várnak a fagyibabák!!! már csak egy kicsi. Biztosan nagyon jó ANYUCI leszel!!! Annyit fél lábon is kibírsz.. :) Mi is várunk most januárig pont mint ti, és bízunk a jószerencsében, és esetleg beesik egy spontán babócka. Az nagyon jó lenne.. De az esélyek nem ezt mutatják.

Viszont képzeld, a sógornőm, aki szerencsésen el van eresztve jó sok idővel, és szeretettel kezébe vette az ügyünket, és segítségünkre lesz sok mindenben, csak hogy babóckánk lehessen. Hát nem aranyos? Még hajlandó néhány dolgot be is szerezni nekünk. Teljesen odavagyok tőle! Tegnap találkozott valami ismerős dokijával, megmutatta neki az összes papírunkat, aki az alapján ajánlott egy csomó mindent, hogy mit kell csinálnunk, mit kell vennünk, hogy folytassuk stb. (Azért írok váz szavakat, mert pontosan hétvégén fogom megtudni a pontos információkat.) Annyira jó hogy most két szálon tud futni az esemény. Hátha tényleg elérünk ezzel valamit. De jó is lenne. Majd mesélek ha többet tudok.

Voltam ma a KAÁLIban vérvételen. Olyan ügyesen csinálta a csajszi, hogy csak egy pirinyó petty volt csak a nyoma. Ráadásul nem késtem csak negyed órát a melóból, mert a szomszéd hegyen dolgozom. A Forgácstól köbö 3 órát késtem, - berendelési idő, várakozás, melóba út- úyhogy már ettől is hepi voltam. Viszont itt nagyon drágáss az élet. Ez tényleg egy hátulütő, de most lesz egy kis idő anyagilag is helyrerázódni, úgyhogy bele fog férni. Párocskám is kicsit mondhatni előléptették, ami nem egészen előléptetést takar, de ez részletkérdés, viszont jobban fog keresni a mostanihoz képest meghatározóan. Szóval így kicsit könnyebb lesz tényleg.

Egyébként 6 inszem mindenképpen kell hogy a lombik "ingyenes" legyen. Ezt több dokim is megerősítette sajnos. Ami csak azért vicces mert ugyi az inszemért itt a magánzóban fizetek ugyi. Tehát ezek után kiváncsi vagyok én arra az ingyenes lombikra.. :roll:

A Clostiról a másik fórumban lebeszéltek, mert kontroll és tüszőrepesztő nélkül állítólag akár cisztát is okozhat. Úgyhogy én meggyőzhető vagyok a egészségről van szó. Egyébként nem nagyon.. :D

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Szia Dezsina!
Sok minden megváltozott az életemben pár nap alatt, és most emiatt eltűnök egy időre. A babavállalás helyett a férjemre kell koncentráljak, és akkor talán sikerül megmentenem magunkat.
Puszillak
Légy jó, és nagyon sok sikert kívánok minden tervedhez!!!!
Szia.

A mohának mindig a déli oldala fás.
gigus
 
 


Gigus!
Drukkolok :!: :!: :!:
Vigyázz magadra és a párodra is!
dezsina
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Fel kéne éleszteni ezt a topicot is :lol: :lol: Én február óta járok Forgácshoz :lol: :lol: :lol: Régen nem találkoztam ennyire kedves, emberközpontú orvossal :roll: :roll:
Egyéb tapasztalatok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Mi 2006-tól jártunk a Forgács Intézbe. Sajnos 6 inszemináció sikertelen volt, de a második lombik sikerült! A vonalzómon is látszik, hogy két hónap és megszületik a kislányunk!

Nekünk csak jó tapasztalatunk volt. Nem rajtuk múlott, hogy volt több sikertelen kisérlet is, ők tényleg mindent megtettek. Nagyon kedvesek, emberségesek voltak és nem futószalagon megy, tudják az ember nevét, szinte mint családtag jártunk vissza mindig (sajnos sokat kell várni, mert nagyon sokat járnak hozzájuk). Csak azt sajnáltam, hogy terhesgondozást és szülést nem tudnak vállalni, mert szívesen jártam volna a Forgács tanár úrhoz.

Úgyhogy én csak ajánlani tudom Őket mindenkinek!!!

Zsuzska, kitartás és meg lesz az eredménye!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok !

Jaj de jó, hogy írtatok ( illetve még sem, ha belegondolok :( ), mert írtam másik topikba, de ott senki sem a Forgács intézetbe jár.
Szerintem is szimpatikus ember, és alapos orvos.
Én is gondolkoztam, hogy nála szülnék, de akkor sajnos ezek szerint ez nem lehetséges :(
Lilla, grautlálok a Babához! Jó jóhírt hallani :D
Zsuzska, remélem, hogy fel tudjuk éleszteni ezt a topikot :)
Megkérdezhetem, hogy Nektek mik a problémáitok, ha nem vagyok túl kíváncsi :?:

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Gratulálok a leendő kislánykához :lol: :lol: :lol: :lol: Sima szülést kívánok neked!!!

Wepe!
Köszi a privit :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát dióhéjban rólam:
Két éve nem szedek gyógyszert és apácska tavaly májusban gondolta úgy, hogy jöhet az utánpótlás :lol: :lol: :lol: :lol: Szeptemberig nemsikerült teherbe esnem és elmentem az sztk-ba. Vérvételnél derült ki, hogy magas a prolactin szintem. Először kaptam Bromocriptint :arrow: feljebb ment a hormonom. Októberben kaptam Norprolacot :arrow: határ fölé vitte. Nov-ben kitalálta a dokim, hogy egy hónap szünet, hátha lemegy magától. Nem ment. Dec-ben azt találta ki, hogy három hónap pihi, aztán megyek további vizsgálatokra. Közben olvastam erről a problémáról és akkor ajánlották barátaink az Intézetet. Februárban jelentkeztünk be hozzájuk. Akkor volt konzi, majd márc-ban vérvétel teljes hormonra. Szintén kiderült, hogy magas a prolactin és alacsony a progim. Áprilisban kaptam Bromo-t. Napi másfelet szedek. Ma voltam prol. kontrollon, majd 13-án progi. kontroll.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igazából az zavar, hogy a vérvétel eredményét csak hónap végén tudom meg és közben nem tudok semmit. Eddig halogattuk a HSG-t, de most, hogy nem jött össze megint a baba, most például alkalmas lett volna megcsinálni. De hát ugye orvossal nem tudok konzultálni, mert ,miin. 3 hét a várakozási idő. Ma már szerettem volna kérni előre időpontot, erre közölték, hogy majd csak a progis vérvételnél kapok, ami azt jelenti, hogy majd csak jó esetben május végén talán kapok is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az sztk-banlegalább másnapra tudtam a vérvétel eredméynemet... mi van, ha nem jó a gyógyszer és megint 1000 fölé ment a hormonom??? Hát megint egy hónapot várhatok az eredményre :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Zsuzska! Hát, hogy ennyit kell várni, azt nem tudom, mi még csak egyszer voltunk ( szintén februárban ) az intézetben. De nagyon lehangoló :o
És megkérdezhetem, hogy ezeknél a vizsgálatoknál kell fizetni ? Ha igen, mennyit ? És ma nem is találkoztál a Tanárúrral, csak a növérke levette a vért ?
Ne legyél elcsüggedve!!!
A HSG a petevezeték átjárhatóság ? Nekem még nem volt, de ha megyünk, akkor én is meg szeretném csináltatni, ha inszeminációra kerülne a sor, de én jobban örülnék a lombiknak; egyrészt akkor van a páromnak megfelelő "kisfickói" :D , másrészt meg biztosabbnak tűnik az eljárás - szerintem :oops:
A párodat is kivizsgálták az intézetben ?

Azt hiszem mára ennyi, jó éjt, holnap ugyanitt :)
Jó lenne, ha Lilla is be nézne ide :D

Sziasztok:
Wepe
wepe
 
 


Wepe!
Sajna nincs ilyenkor a Tanár Úr! LEginkább beteg van nála. Szerencsére külön vérvételért nem kell fizetni, csak a konzikért. De hát az is 10000Ft/konzi+1000 Ft az UH.

Igen, a HSG az átjárhatósági. Nekem azt mondta a Forgács, hogy először csinál egy fiziológiás sóoldatos átmosást, ami kíméletesebb, mint a röntgenes. Hátha átjárható vagyok... hanem,akkor még mindig ott a röntgenes.

Páromat még az sztk-s dokim elküldte andrológushoz. Ő teljesen rendben van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na jó éjszakát nektek!! Holnap jövök!

Szép álmokat mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: