Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a köszöntéseket!

Most szaladunk, mert van még 20 percünk a sötétedés előtt!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Dolli: Persze,hogy nem !!! Söt !!! Lesz buli? :)

Fanni megnyerte élete második szépségversenyét :)

http://www.bugyortudor.hu/szepsegversen ... /index.htm
Vendég
 


Ildikó! Nem csoda a nyerés! Gratula a szépséghez! :)
Buli nem lesz se ma, se hétvégén...igazából nem is arra vágynék, hanem hogy apa is itthon legyen. De még egy nagy kérdőjel, hogy egyáltalán mikor ér haza... :/
Így egy pasival kell beérnem! De az legalább fix! ;)

Kép
Kép
tekiroll
 
 

 
 

Sziasztok!

Adélnak nagyon boldog első születésnapot kívánok!!!!!!
Fanni és Zéti imádnivalóak!!! Remélem, mi is nemsokára játszóterezhetünk!

Üdv: Alin

Kép
alinkat
 
 


Sziasztok!

Most vasárnap van , én mégis itthon vagyok! Adél lázas lett. Múlt héten meg nem tudtam sehova menni, mert köhögött. A vége, hogy nagyon el vagyok fáradva!! Most kicsit ledőlök, és hallgatok egy archív igehirdetést, az interneten keresztül!

Dolli! A receptet majd leírom! Boldog szülinapot!

Már én is várom a játszóteres időszakot! Ehhez még kell, hogy tudjunk majd gyalogolni!!! :)
Jó, hogy a nagyok (Fanni és Zé) már könnyűszerrel győzik le a játszótér kihívásait! :D

Helga! Mostanában sokat gondoltam rád, meg arra, hogy néhány napot együtt töltöttünk el az életünkből!! :)

Üdv! Szép napot!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Fazsu! Köszönöm! :) Adélnak meg boldog névnapot! :)
És remélem, hogy jobban van már!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Nagyon Nagyon Boldog Eeelsööö Születésnapot Kivánunk Zsófia Babalánynak :):):)

Kép

(egész nap nem volt jó a net,azért csak most)

Adélkának pedig Nagyon Boldog Névnapot! :)

Emlékszem,mikor én is áhitozva néztem a már ügyesen rohangáló kétéveseket a játszón egy éve...Akkor valaki azt mondta, hogy hamarabb eljön ám ez,mint gondolnánk, és majd akkor meg a csecsemökort sirjuk vissza :)

Ovinál a bölcsit, sulinál az ovit,ballagáson az elsö évnyitót,érettséginél a nyugis elsöt ,diplománál meg már az unokákat firtatjuk talán :)
Vendég
 



OFF
Ha van kedvetek kitölteni ezt (nagyon rövid), az segítség lenne nekem. Röpkutatást végzek. Köszönöm szépen!

hordozo
 
 


Sziasztok!

Lassan itt a TAVASZ!!!

:)

Boldog Névnapot holnapra Patak!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


Menyasszon! Ideje lenne már végre. Mármint a tavasznak... Most valahogy olyan fagyos vagyok, hiába van kint állítólag 8-10 fok.
A kép csúcs! PhotoFunos? :)

Ingrid! Boldog névnapot! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jajj! Képet is akartam küldeni... Fene a tyúkeszemet! :oops: :D

Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!
Dolli, arra gondoltam, hogy küldd el pü.-ben az email címedet, és arra elküldöm a receptet beszkennelve. :) Már 6 hónapos a kicsi Géza?! Nagyon rohan az idő. Igazi srác arca van. :)

Ildikó! Hol készült a kép?

Mi jól vagyunk, Adél éppen nem beteg. Nagyon barátságos babalány . A legújabb szokása, hogy BE akar mászni a járókába!!!! :shock: Beteszem, kéri a zenét (mondókák), és elvan akár egy órát is. Gyönyörűen elnézeget prospektusokat, kistzórja a játékokat, megrágja amit csak lehet..... :D 7 fogacskája van már. Ezt csak véletlen tudom, mert nagyon nem tűri, ha a szájához nyúlok.

Kép

Üdv Mindenkinek!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Lagyon cuki Levi & Adél és milyen nagyok már! :shock:
Egy orosz oldalon készült az előző fotónk.

Egy kis off reklama:

FELHÍVÁS!

A szennyezett levegő elviselése már nem szükségszerű a nagyvárosokban
sem. Világszerte számos város példája bizonyítja, hogy rövid idő alatt,
elfogadható költséggel, hathatós intézkedéseket lehet hozni a
levegőszennyezés csökkentésére. Követeljük, hogy a Fővárosi
Önkormányzat is haladéktalanul tegye meg ezeket a lépéseket! Budapesten
a határértéket meghaladó szennyezettségű időszakok hossza évről évre
növekszik, vele együtt meredeken az áldozatok, és légúti betegségben
szenvedők száma is, amit a főváros szinte tétlenül néz. Az adatok
magukért beszélnek, szakértők, civil szervezetek sora tiltakozik, évente
családok ezrei döntenek az agglomerációba menekülés mellett. A sajtó
képviselői heti rendszerességgel teszik fel erre vonatkozó kérdéseiket a
város vezetőinek, de konkrét intézkedések helyett a válasz legfeljebb
"kommunikáció".

Vasárnap sokan szeretnénk újra jelét adni, hogy a város lakóinak elege
van a szennyezésből, különösen annak eltitkolásából, és a tétlenségből.
A tavaly összefogott környezetvédő, és kerékpáros társadalmi szervezetek
ezért újra demonstrációt szerveznek vasárnap 14 órára a Károly körútra.
Ha zavar a szmog, de költözés helyett változtatnál, most köztünk a
helyed. Ha szerinted Budapest is képes követni az olasz, német, és más
európai városok példáját, most mindenképpen gyere el, és minden létező
módon és fórumon (mail, wiw, blog, suli, munkahely,
szórólap...) igyekezz erre rávenni másokat is. Reményeink szerint több
ezren leszünk Hogy ne korlátozzuk a résztvevők számát, ezúttal gyalogos
tüntetés lesz, a városháza előtti útszakaszon. Persze sokan érkezünk
bringával is, de arra kérünk gyere előbb, lakatold le és gyalog
induljunk kettőkor az Astoriától. Ha teheted hozd a családodat,
barátaidat, rokonaidat is.
Ez a város a tiéd! Ha most otthon ülsz, akkor lemondtál róla!



EZ MOST ELKÉPESZTŐEN FONTOS!

SEMMIKÉPPEN SE MARADJ OTTHON!



Szervezők: Greenpeace, Levegő Munkacsoport, Magyar Kerékpárosklub,
Critical Mass Budapest, de várhatóan további szervezetek is velünk tartanak.



További információ: http://www.criticalmass.hu <http://www.criticalmass.hu>

Naponta kitesszük a friss híreket.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi ez a nagy csend ? :)

Mi játszózunk ,kint vagyunk amikor csak lehet, nyitott ablaknál van a délutáni alvás már napok óta,kirándultunk hétvégén-nagyon örülünk ennek a jó idönek!!!:)



Kép
Vendég
 


Halihó! Mi vagyunk, szintén sokat a levegőn, gyalogtúrázunk Érden! :)

Kép Hintázunk a nagyinál :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


Sziasztok!

Múlt héten végre elmentem / tünk babaúszásra. Míg Adélt rendeztem a végén, én jól megfáztam, így holnap nem megyünk! :( Nagyon élvezte az úszást! Olyan ügyesen beugrott/beborult hozzám a medence széléről! (talán nem is baj, de állva nem akarta kipróbálni!) Az egész uszoda tele volt a kacagásával! És végre, teljesen véletlenül összefutottam azzal az ismerősömmel, akinek a fia Adéllal egy időben volt kórházban. Jó volt őket látni. A kisfiú babájuk lombik program által született. Előtte talán 2-3 évig próbálkoztak, de nem lett babájuk. A pici megszületése után nem gondolták, hogy valaha lesz még babájuk. Mikor fél éves volt a pici fiúcska, a hölgy teherbe esett, teljesen orvosi segítség nélkül. Mostanában fog születni a pici. Biztosan császármetszéssel, mert az első is az volt és kevés idő telt el a két terhesség között.

Adél nagyon akaratos, jó fej kisgyerek. Egyre többet kacag valamin, ami szerinte vicces. Múltkor fürdés után, mikor öltöztettem, azzal kezdett el foglalatoskodni, hogy harapdálta az arcomat. Mivel nevettem, folytatta. Olyanokat kacagott, mint a csuda...

Nagyon ügyes Géza! Éppen madarat látott, azon nevet?

Sziasztok!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Zsuzsa! A nagymamáját nézi, illetve a fényképezőgépet. Mostanában elkezdett "pózolni", ha fotózzuk! :)
Aranyos lehet Adél a babauszin! :)
Mi áprilisban megyünk Parádfürdőre pár napra, és mondta a recis csajszi, hogy van olyan medence, ahová ilyen pici babát is be lehet vinni. Alig várom, ogy megnézzem, mit művel a nagy vízben. Itthon a kádas nagypancsit nagyon élvezi! :)

Ildikó! A kötős kengurut szerinted meddig tudjuk használni? Mert súlyban ír 15 kilós korlátot, de én a hosszára gondolok, hogy kinövi lassan. :?: :o

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes Levi :)

A 15 kilós határ a szülö miatt van,az anyag elbir többet is, nem tudom,hogy korban meddig jó, én még fel tudtam vele kényelmesen venni Fannit pedig már akkor is közel 90 centi volt.

A www.babakozelben.hu honlapra irj szerintem a nöcinek, Ö tud segiteni pontosabb infóval.

Vagy már más megkötési mód lenne a jobb Nektek, igy látatlanba tényleg nem tudom!

Ari lehet Adél az uszin:) Klassz,h öszefutottatok régi ismerösökkel!

Mi elvileg a Kolpingba megyünk, lesz egy egyhetes uszitanfolyammal egybekötött akciós hét,meg nyáron sok-sok Balcsi :)

Nem is igazán a babaúszás vonz hanem,h én azaz mi megtanuljuk a nagyvizben hogyan kell fogni,stb a gyereket, mert az úszógumiban nem hiszem,h huzamosabb ideig megmarad majd a nyáron mert imádja a vizet-bugyborékol a kádban a viz alatt ha épp olyan kedve van :)


És azok a cuki strandszandálok... :lol:


Na ,irány a tavaszi nagytakaritás csendben végezhetö része (épp alszik) :)

Kép
Vendég
 


Köszi Ildi! Akkor megnyugodtam! Egyébként azóta egyszer próbáltam, és így, hogy már nincs rajta annyi cucc, mint télen, még bőven elférünk. :) A 15 kilo meg remélem, még messzi van! :)

Kolpingról hallottam én is. Biztos klassz lesz! :)
Balcsi meg :D :D :D
Mennyi idős kortól vihető be a gyerkőc a Balcsiba? Merthogy júniusban úgy néz ki, ott leszünk egy hetet. :)
És anyukám lehet, hogy nemsokára balatoni nagymama lesz! :)

Én alvásidőben most dekorálni fogok. Végre el tudtam kezdeni a gyerekszobát! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli: Szerintem nagyon jó ez a kenguru,ha rákaptok,meg fogod szeretni szerintem :)

Szerintem már 3-4 hós kortól lehet vinni babát a Balcsiba egy kicsit, de Levi addigra már 11 hó körüli lesz kb, mi is annyi idösen vittük tavaly és semmi baja nem lett-imádta :)

A megfázással vigyázzatok- de az sem a vizben van hanem kifelé,vagy vizespelus,vagy ilyesmi.
Pelust lecsere ahogy kijöttök,fürdölepedö,póló fel és kész is :)
És ha utána sokáig vagy aznap már nem mentek be akkor lezuhany se árt, mi mindig lezuhiztuk utána, külön élvezik a zuhanysugarat :)

Gratu a Balcsis nagyihoz,jó dolog,nagy elöny ;)

Decathlonban lehet kapni egy nagyon jóféle úszógumit, ugyan nem hatszínü csicsás,hanem sárga, de a legbiztonságosabb szerintem- ha ebben van a baba, tuti,h nem tud suttyomban inni a Balcsiból, se a strandon,mert dupla fala van.

Kép

Jó dekorálást (én is most rajzolom az egyik teljes falra a tájképet /papirra és azt teszem fel/) :)

Közérdekű közlemény: Kenguru Goldban hatalmas leárazások vannak idényruhákból is, pár száz ft-ért vannak rucik, érdemes megnézni ! (mi a Dunakeszi Buy Wayban voltunk).
Vendég
 


:)

http://www.picturetrail.com/flicks/4115863/preview

Tök jó, csináljatok Ti is ,ha van kedvetek!
Vendég
 


Ildikó! Neved napján Isten éltessen! Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Köszi Dolli :)

Elég viccesek nálunk a névnapok, mert ugye 8.-a Zoli (na meg Nönap), 9.-e Fanni, Franciska ( Fanni védöszentje,keresztelö neve Franciska), 10.-e Ildikó :D

Voltunk is nagy családi ünnepen lent az apai dédijénél,Hodászon :)

Kép
Vendég
 


Huhh! Tényleg! Fanni nap is volt! Pedig még mondtam is Gézának... Akkor így utólag neki is sok puszit küldünk! :)

Tényleg nem semmi így ez a sok névnap! És hogy milyen nagylány már Fanni! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok Anyukák!

Gyönyörű minden babóca !!

Nem akarok zavarogni, de mint régi babanetes veszem a bátorságot és figyelmetekbe ajánlom eladó használt ruháimat mint privátszemély. Nem kereskedő vagyok, hanem olyan anyuka mint ti, a saját és ismerősök kinőtt ruháit tettem fel a vaterára. A befolyt pénzből főleg pelust és nagyobb rucikat veszek Beni fiamnak. Csak az igazán jó állapotúakat adom el! (Sok Németországból való van, mert a rokonaim ott élnek- folyamatosan töltögetek)

Érdemes benézni és licitálni, olcsóbb mint a turi.
http://www.vatera.hu/baba_mama_c879.html?us=kozakbori



Bocs a "zaklatásért" , további szép napot és csevegést, a piciknek sok egészséget és vidámságot!!

Viki
pl. egy kislány set
Kép
Kisfiú set
Kép

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!

Nagyon szuper jó idő volt ma! Üdvözlök mindenkit!

Ildikó! Jó, hogy jelentkeztél a minap! Köszi!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Igen, jót sétáltunk igy öten ;)

(Nagyon szééép a vonalzótok,mégegyszer NAAGY GRATUUULA!!!) :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ingrid: Boldog Szülinapot Kivánunk (tegnapra) !!!

Találtam a kerületben egy nagyon klassz jótszóházat-igen jó helye lenne ott egy-egy babatalinak, hmm ? :)

Kellemes készülödést az ünnepre mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó! Hol van az a játszóház?

Dolli! Még nem teljesen felejtettem el a receptet! :lol:

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Kozák téri közösségi házban, minden nap 10-12-ig van elvileg a Törpike klub, de sokan elmentek egyszerre bölcsibe, igy most alakul az új csapat, mi is néha tök egyedül vagyunk, de ez Fannit nem igazán zavarja :)

Egy haaaatalmas játszószoba tele sok-sok játékkal,külön lánysarokkal, könyvekkel,mini csúszdával,hintázóval,stb :)

500 ft / hét, ezen belül van még Dúdoló foglalkozás is, mi ma voltunk rajta elöször, aranyos dolog, ez 500 / alkalom és csütörtökönként van.

Máshol 1000ft /óra és nem hiszem,h jobbak a feltételek.
(itt vannak jó kis retrós játékok IS, régi ovis-bölcsis) ,én imádom :D

Töletek is séta a legegyszerübb a Szerencsen,az M3 elötti utcán balra el, és ott a felüljáró,azon át és ott is vagytok :)

(felüljárón van babakocsifeltolós rész, a bolygósitást ki kell venni az elsö kerekekböl addig és kész).

Jó kis mozgás, de nem megeröltetö!

Tehát KISMAMÁk is bátran jöhetnek ;)

http://www.csokonaimk.hu/index.php?haz=kozak
Vendég
 


Mindenkinek kellemes húsvétolást kívánunk! :)

Fazsu! Neked/Nektek meg nagy gratula! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok! Ha valaki tud jó terhes-tornát a 13.ban légyszi írja meg. :lol:
kamy
 
 


Sziasztok!
Ildikó! Elmehetnénk! Bezséljünk majd telefonon!

kamy! Sajnos nem tudok segíteni!

Mindenki! Sajnos vissza kell adnunk a kiságyat 1-2 hónapon belül az előző gazdájának, így kiságy nélkül maradunk, ami még Adélnak sem az igazi. Egy egyszerű ágyat keresünk, nem baj, ha nincs benne matrac, de ha van, az sem baj. Persze ha valaki csak kölscön szeretné adni, abban is benne vagyunk! :o) Ha láttok valamit vagy ismertek valakit, légyszi hozzatok vele össze. Köszönöm!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a Húsvét?

Fazsu,nézzétek meg Vaterán meg TeszVeszen,ki lehet nagyon olcsón jókat fogni!

Mi járunk a klubba,10-12,ha rossz idö van akkor játszó helyett ott vagyunk ebéd elött.

Majd ha úgy jön ki a lépés,gyertek velünk!

Kép
Vendég
 


Mint egy igazi bálkirálynő! :D

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Ildikó! Fanni még mindig csodaszép csajszi. :)

Zsuzsa! Bekukkantottam a 2008 Uzsokiba, és láttam a kérdésedet. Én is Uzsokis voltam, Halász doki. Azt nem tudom, mennyire császárfan, nálam muszáj volt. Kíváncsi vagyok, hogy következő babánál hogy indulunk neki, mivel fog bíztatni. :)
Nekem első nap 2-szer hozták ki a babát (du 2-kor született), másnap többet volt kint, de éjjelre még bekönyörögtem (szó szerint) az újszülöttesre, mert nem éreztem úgy, hogy ha bármi gond van, akkor fel tudok pattanni hozzá. Utána hoztam ki állandóra.
Kihez jársz terhesgondozásra? És kinél született Adél?

Szép hetet, napsütésest! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szia Dolli!

Szunyoghyval született Adél és most is hozzá járok terhesgondozásra!
A minap megkérdeztem, hogy a nála megjelenő utolsó idős kismamák mind ügyeletesnél fognak-e szülni. A válasza nem tetszett: fele így fele úgy. ez főként anyagiak kérdése. Aztán nekem még hozzáfűzte, hogy ha egy kezdőt fogok ki... (Ő sem folytatta.) Válaszom: Ne ijesztegessen. Hazajöttem és megbeszéltem a férjemmel, hogy következő alkalommal eljön és mindketten hallani akarjuk a véleményét. Nála már nem lehet szülni, sajnos! Bár nem tudom, hogy most felkérnénk-e őt, de biztos több eséllyel indulna, mint bármely másik orvos.
Kicsit furának tartom a választ. Pénz kérdese az egész az orvosoknak is? Nekik pl. nem jobb olyan szülést levezetni, ahol ismerik a nőt és a terhességét?! (Ez költői kérdés!)

Adél egy tündérpofa. Jó dolog egy gyerek! Hát még kettő! Na, erről majd később beszámolok! :lol:

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Köszi, néha Bálkirálynö néha Boszorkavezér :) :D

Nagyon-nagyon sok olyan esetröl hallottam,h a második baba "simán" született, azután , h az elsö császárral, úgyhogy ne aggódj emiatt, ügyesek lesztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A dokikhoz nem tudok hozzá szólni,remélem ilyen téren is minden a legjobban fog alakulni és elrendezödni !

Dolli: Kösy :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Jól eltűntünk mindannyian. Hát igen. A kezdeti gondok eltűntek, most már sokkal mobilabbak vagyunk. Én is most inkább az Uzsokis oldalt látogatom. Nagyon valószínű, hogy ott fogok szülni.
Egyébként jól vagyunk! A mai napot kivéve nagyon szépen mocorog a pici. Adél egy tündérpofa. Kedves, szeretetreméltó, okos kislány. (Szerintem minden kisfiú belé lesz szerelmes az oviban! :lol: Aki nem lesz szimpatikus, azt le fogja ütni, szerintem, vagy lekiabálja a fejét! :oops: Határozott alkat.)
Holnap megyünk a genetikai UH-ra. Remélem megtudjuk, hogy fiúra vagy kislányra számítsunk-e inkább! :)

Üdv.

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Az nem baj,ha Adél vagány kiscsaj lesz, sajna a mai világban kell is.
Örülök,h jól vagytok!

Mindenki: A többi topicban igy tavasszal kezdödnek a babatalik /topictalik, esetleg mi is összehozhatnánk egyet a Ligetbe pl. egy sztrájk és esömentes napon, hmm?

Pokróc,labdák,szendvics,süti,tea,stb :)

Fanni beszél mindenfélét, a szavacskákat felváltották a rövid mondatok,már nagyon sok szót használ, és bármit leutánoz amit hall.

Micimackós dvd nézés közben nagy felkiáltások vannak pl. OTT A MALAC! MACI!ÜRGE!NYUSZI! :D Inne jól lehet követni mi történik éppen mikor mosogatok pl. :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Azért ez így ijesztően hangozhatott! Dokik értenek hozzá, hogy paráztassák a kismamákat. A pénzkérdés meg no comment! :?
Én is Uzsokis meg érdi fórumon vagyok inkább, bár most, hogy megjött a jó idő, mi sem sűrűn vagyunk itthon, ha meg igen, akkor leköt a "pindúr". :)
Majd várjuk a kétgyerekes beszámolót! :)
Adél édes lehet! Tetszenek ezek a vagány csajszik! :)
Mi volt UH-n?

Ildikó! De szép nagylány már Fanni! És dumagép! :) Lovagja hogy van? ;)
Taliban mi benne lennénk, bár a kivitelezés necces... de igyekezni fogok! Ja, és ahhoz az kell, hogy se BKV, se vasutas sztrájk ne legyen! :o

Múlt hétvégén voltunk Parádfürdőn pihenni, íme pár fotó!

Kép
Kép Kékestetőn
Kép Eger
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!
A 20. héten voltam a genetikai UH-n. Mindent rendben találtak. Örültem is, mert az UH-t megelőző két napon szinte nem, ill. talán alig éreztem a pici mozgását. Megijedtem, mert eléggé megdolgoztattam magam (hajolgatás, lóti futi itthon...) . Miután láttam, hogy minden rendben, megnyugodtam. Azért nem lehet ezeket a kicsiket olyan könnyen bántani, ám!!!! Ezt a következő terhességre készülve írom nektek!!! :lol: A nagyot muszáj cipelni, emelni, néha hasadra támaszkodik, néha belerúg... :? Persze vigyázni, kell, meg ez csak a problémamentesre vonatkozik. Azért vigyázok. Amit lehet, kihagyom.
És még valami!!!!! Úgy tűnik, pocaklakóm FIÚ! :D :D :D :D (Ha kislány lesz, akkor is hazahuzzok, ne ijedjetek meg!!!! :) )

Dolli! Tetszenek a képek! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Zsusa! Szuper, hogy minden rendben, de azért tényleg vigyázz magadra/magatokra is! Hurrá fiú! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Bocs, Zsuzsa! Kimaradt egy z betű! Most ébredtem! :oops: :o

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok!

Dolli: Nagyon klasszak a képek!!! Mekkora már a Kispasitok!!!A Lovagja meg van Fanninak, kész Pasi már Ö is (kép lentebb) :)

Zsuzsa: Egy Srác egy Csajszi,teljesen egál , nagyon klassz! :)
Minden ok Veletek?

Mi kezdjük a felujitást Újpesten, egy hónap múlva kb. beköltözhetö lesz, ez is ideiglenes, de nagyobb mint ahol most vagyunk.


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mi ez a csend? :)
Vendég
 


Ez lemaradt: Hétvégén ,gyermeknapra ki jön a Ligetbe? Esetleg össze futhatnánk, akik megyünk, hmm ?


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, nagyon leállt ez a fórum...

Zsuzsa! Hogy vagytok?

Fagyis Fanni! Nagyon édes! :)

Mi még nem tudjuk, merre megyünk, jó lenne itt Érden nézni valamit vagy Törökbálinton (utóbbi hétvégéken jól lefárasztottuk magunkat a sok menéssel), de még passz. Azért ma estig eldöntjük, és ha liget, akkor írok! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: