Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Várom azok jelentkezését, akik ismerik a doktor urat valahonnan. Úgy néz ki, hogy nála szülnék, de előtte mindenképp szeretném leinformálni.

Köszönöm a segítséget!
csixxne
Alcsútdoboz
 
 


Szia!

Nekem szakközépben ő volt a nőgyógyászat tanárom.Volt osztálytársam a SOTE1-en dolgozott vele és nagyon negatív véleménnyel volt róla.Most hol dolgozik?Amiket hallottam róla azok alpján nem ajánlom semmiképpen.
timci
 
 


Valószínűleg neked már nem aktuális a válasz, de azért röviden megírom a véleményem, hátha később hasznára válik valakinek.
Én tavaly ősszel szültem nála a Szt Imrében és csupa jót tudok csak mondani róla, nagyon alapos és lelkiismeretes orvos! Kedves, türelmes és figyelmes volt velem mindig, a magánrendelésen, a szülés alatt és után is. Nagyrészt neki köszönhetem, hogy a szülés egy kellemes élmény volt és már egyáltalán nem utálok nőgyógyászhoz menni.
Csak javasolni tudom, azóta akárki ment hozzá, mindenki nagyon elégedett volt vele!
family
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: