Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Kissé megkésve BÚÉK mindenkinek... Látom, hogy sajnos nem sok vidám hír termett, amióta utoljára itt jártam...
Jázmin,
mik a tervek? Írtad a januárt - elkezdtétek szervezni?
Jenkko,
jó, hogy lesz megint kinek drukkolni! Tényleg nem bonyolult az injekciózás, bele lehet jönni! A Kaális dokik mindent nagyon részletesen el szoktak mondani, de ha marad kérdésed, csak kérdezz! A TSH-nál az az ideális, ha 2 alatt van, amikor valaki teherbe szeretne esni, egyébként a te értéked abszolút normális. Gyógyszerrel viszonylag hamar (1-2 hónap alatt) teljesen jól lehet befolyásolni. Eddig ezt nem nézték nálad?
Nálunk semmi újság egyelőre. Még regenerálódási fázisban vagyunk a tavalyi házassági válságunkból, úgyhogy nagyon megértem szegény Lulu érzéseit. Azért lassan talán a gyerekkérdés hogyan továbbját is megbeszéljük majd. Addig is olvasgatlak titeket tovább is!

Kockásfülű
kockásfülû
 
 


Szia Kockásfülű!
Nézték régebben is a TSH-t, akkor még 2,6 volt de a Kaáliban is megnézték novemberben az eredményeimet és a doki azt mondta az immunológiai eredményemre (ott valami pozitív volt), hogy erre kellene valami gyógyszer. De azt nem mondta hogy ki és mit írjon fel. Így jutottam el az endokrinológushoz aki akkor azt mondta nem kell erre semmit se szedni. Most az ultrahang eredményemnek köszönhetően jutottam el ismét a dokihoz aki már felírt gyógyszert. Az a lényeg menjen le addig.
Már nagyon várom a kedded, hogy kezdjem. :D

Én is drukkolok mindenkinek hogy mihamarabb tudjon kezdeni és összejöjjön a baba. Nekem még nincs tapasztalatom a lombikban csak a vetélésekben. Nem könnyű, de nézzünk pozitívan a jövőbe. Egyszer nekünk is megadatik majd az anyai öröm. :D

Jennko
jennko
 
 


De jó, hogy van újra egy kis hírek rólatok, ha nem is az, amire várunk, de legalább tudunk egymásról. :)

Jázmin: nálunk semmi hír nincs... most nem tervezünk újabb lombikot, maradunk a természetes útnál, aztán meglátjuk mit hoz a szerencse, vagy az élet, vagy nem is tudom mitől függ ez:)

Ti kezdek mostanság újra?

Jennko: Letrox 1-2 hónap alatt leviszi a TSH-t ne aggódj:)

Kockás: kitartás neked is, fő, hogy ne veszítsétek el egymást:)

Zsiri
kiszsiráf
 
 

 
 

Kockásfüli, Zsirike:szervezkdünk, de pesten, mert nem tudjuk ezt a 700 km-es műsort újra lejátszani.Húzós időben és pénzben is, pest elérhetőbb, és nem hiszek abban, hogy csak egy adott dokinál sikerülhet.Több szem többet lát, hátha majd épp itt...Én már nem tudom min múlik, de rohadtul unom már, hogy telnek az évek és egyhelyben topogunk.Illetve nem egyhelyben, csak mindig visszazuhanunk a kezdőpontra.Meddig lehet ezt csinálni?...Pussz nektek, írjatok néha, mindig jövök, de sajnos pangás van.

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok Csajok!

Visszaolvastam, hogy kivel mi történik mostanában.
Lehet, hogy nevetni fogtok, KOckásfülű amúgy is hiányoltad a vidám hírt, de pajzsmirigy problémára jót tesz a válás. Én fogtam, amikor szétmentünk abbahagytam a gyógyszert és láss csodát, az eredmény tökéletes. Lehet, hogy megnyugodtam és ez is közrejátszik a hormonoknál? :lol: De azért inkább ne kövessétek az én példámat, jó? Bár itt sem rajtam múlt a dolog.
Szóval egy pár hónapja már külön tengetem az életemet, kb egy hónapig megjártam a poklok poklát, legalábbis én úgy éreztem akkor, most már jól elvagyok magam is.(Na jó ez azért nem azt jelenti, hogy H24-ben mosolygok) Lehet, hogy ebben segít , hogy visszatértem sport múltamhoz és sokat edzek mostanában, na meg persze munkám is van bőven.
Slussz poénként, ha megismerkednék egy pasival, akkor biztos rákérdeznék a kariotipizálására. Valószínűleg nem értené, hacsak nem biológus az illető. Na de persze ez csak vicc.
Jennko, drukk neked, akkor van kiért izgulni mostanában.
Mindeniknek nagy ölelés:
Lulu
lulu3
 
 


Jázmin: ugyanezt érzem, hogy telnek az évek és nem történik semmi, mindig ugyanoda jutunk vissza, max más útvonalon:(

Én sem gondolom, hogy ragaszkodni kell egy dokihoz, azért nem mindegy, hogy mennyit utazik az ember, főleg ha a végén kiderül, hogy "hiába", a PGD-t is Pesten csinálják, ott helyben vagy legalább.

Tanácstalan vagyok én is...

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Lulu:de jó, hogy hallok Felőled, sokat gondoltam Rád...okosat nem tudok mondani, de ölellek, fel a fejjel és hasonló közhelyek. :roll:

Zsiri:én már azon is agyaltam, hogy nem pgd-zünk, csak "sima" lombik legyen, mert ugye a szúrás is egy rizikófaktor, a mintavételek meg amúgyis alapból javasoltak, ha van pgd, ha nincs, szóval...ááá, nem tudom.Mindjárt 2 éve lesz, hogy a lányom született, de még mindig nagyon szarul reagálom le a "képzeld, XY terhes" híreket.Le is bunkóztak emiatt, de egyszerűen úgy fáj a lelkem még most is, hogy nem tudok örülni más örömének.Ez már mindig így lesz?Mert akkor bizony bunkó maradok! :D
Zsiri:ki volt a dokid?DR. Sajgóról mi a vélemény?

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltam Pesten és hallottam egy új infót. Ha tudtok róla akkor bocsi az untatásért, de aki még nem hallott róla annak leírom. :D
Az orvos ajánlott egy új módszert lombik elött. Azt mondta, hogy visszanézte a statisztikát és úgy néz ki többnyire bevált,mert aki itt volt többségének született babája. Ennek a neve Fájdalom Ambulancia és a Villányi úton van Pesten nem messze a Kaálitól. Itt biorezonanciával foglalkoznak. A doki szerint 5-6 alkalom elég mikor még a fogamzásgátlót szedjük. Elvileg szép szabályos egészséges petesejtek lesznek. Nekem különösen ajánlotta PGD miatt. Tegnap már voltam egyszer és most minden nap megyek. Egy kötyüt rátesznek a hasra, 30 percig tart, de nem érzel semmit inkább csak unalmas. A petesejt leszívás után már jobban letudom írni a tapasztalatokat, hogy valóban így van-e. Úgy vagyok vele egy próbát megér ha ez növeli az esélyeimet.
Ha ez valóban igaz, remélem ezzel az infóval sokmindenkinek tudok segíteni.

jennko
jennko
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lulu: most látom, hogy szinte egyszerre írtunk, úgyhogy csak most láttam amit írtál. De jó, hogy kezdesz talpra állni! Nem tudom beleképzelni magam a helyedbe, de tényleg legyél erős, és hidd el jönni fog a boldogság :D Szerintem a sport nagyon jó!

Jázmin: nekem a Kovács Péter az orvosom (Csibének is). Sajgó dokit látásból ismerem, az egyik kolleganőmék voltak nála, de nem maradtak a Kaáliban, nekik annyira nem jött be a doki.
Kaáliban a Krizsa doki, a Szmatona és a Kovács P. a menők a hírek alapján.
Azt nem teljesen értem, hogy a sima lombikot miért szeretnéd? :)
Jennko: számolj majd be a biorezonanciás sikerekről, hallottam már róla, de nem próbáltam.

Minenkinek jó hétvégét!

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy pangás van itt. :(

Ma voltam Pesten és a doki szerint három tüszőm van. Kaptam most 3 napra injekciót még és hétfőn nézi újra. Remélem fog még termelődni mert ez édes kevés szerintem. :?
jennko
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Írtam nektek ezt az ionizációs (mágneses biorezonancia) kezelést. Ma kérdeztem a dokit, hogy menjek-e még vagy hogy van ez. Mondta, hogy 5 kúra kellene ami tök mindegy mikor van csak ekkor van a legnagyobb esély a tapasztalatok alapján. Ezt én is félreértettem mert 1 kúra 5 alkalom és még 4 kúra kellene. Ma elkezdtem mégegyet a beülti napjáig. Így 2 meglesz, de látszik így is hogy voltam.
Pénteken lesz a punkció és 9-et látott. :lol: Remélem lesz 1 vagy 2 amit vissza lehet ültetni. :roll:
jennko
 
 


jennko: túl vagy a punkción? Hogy alakult hány embrikéd van? :D

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Zsiri,

Túl vagyok a punkción. 11 petesejt lett, de csak 9 termékenyült meg. Ma 2-kor kell telefonálnom hány egészségeset találtak és gondolom megmondják mikor lesz a beültetés. Már annyira ideges vagyok, egész éjjel nem aludtam. Tegnap utánanéztem hogy is vizsgálják, és háááát lehet nem kellett volna. :(
Nemsokára okosabb leszek, csak győzzem kibírni.
jennko
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsiri,

Most telefonáltam a Kaáliba hogy hány jó, de még csak ma vitték el mintavételre. Holnap 1 óra fele kell újra érdeklődnöm. Gondolom az már jó jel ha azt mondják 9-ből tudtak mintát venni. Ezek szerint mind rendesen fejlődött eddig. Már tiszta ideg vagyok, hogy mi lesz. Elvileg szerdán lesz a beültetés ha minden jól alakul.
jennko
 
 


Megjött az eredményem és három egészségeset találtak. :lol:
Holnap kell mennem a beültire.
jennko
 
 


Gratula a 3 egészséges bébikéhez!!!! Hogy érzed magad? Mindhárom bébikét visszakaptad? Nagyon szurkolok!!!! :D

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Csak kettőt kértem, nem mertem vállalni a hármat. Sajnos nem engedték fagyasztani. Azt mondták úgysem élné túl. :cry:
Sokat pihenek és várom már a jövőhét szerdát, hogy lássam a két csíkot. Legalábbis reménykedem. :)
jennko
 
 


Bízzál bennük nagyon! :D Aztán írjál, ha már tesztelsz:) Vérvételre kell majd menned a 12. napon? Vagy csak akkor, ha pozitiv a teszt?

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Azt mondták, hogy a 14. napon kell tesztet csinálni és mindenképp telefonálni ha negatív ha pozitív, és ennyi. Jövőhét szerdán tesztelek ha addig nem jön meg, mert ma nagyon azt érzem. Fáj a fejem, a hasam, hányingerem van pont mint mikor megfog jönni a menzeszem. De azért reménykedem.
jennko
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Jennko: valami jóhír??? :?:

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Zsiri,

Semmi jó, mert szombaton elkezdtem vérezni, ma megcsináltam a tesztet és negatív lett. Éppen most próbálkozom bejelentkezni jövő januárra. Pedig annyira bíztam benne, hogy sikerülni fog.
Beültetés után nem kellene valami gyógyszert vagy injekciót kapni ami segíti a beágyazódást (a kúpon kívül)?
jennko
 
 


Sajnálom jennko, akkor ugyanúgy jártál mint én is szoktam...:(

Az utrogestan-on kívűl nem adnak semmit. Nem tudom mit lehetne még kapni. Januárra még biztos lesz hely, neked ez volt az első alkalom, ugye?

Kitartás, ne add fel! :wink:

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Zsiri,
Beszéltem a dokival és akartam kérni időpontot, de júniusra akarta adni én januárra kértem, de azt mondta majd októberben telefonáljak.
Csütörtökön elmegyek a nőgyógyászomhoz ultrahangra meg iratok fel gyógyszert legközelebbre és megkérdezem tőle van-e valami lehetőség még ami segítene, hátha csak a Kaáli nem mondja.
Mégegyszer meg kell ismételni a vizsgálatokat? Ezt elfelejtettem kérdezni a dokitól.
jennko
 
 


1 éven belül nem kell megismételni, esetleg egy hormonsort néznek, meg spermavizsgálatot.

Ha meg tudsz valami újat a nődokitól esetleg, ne felejtsd el velünk is megosztani:):):)

Hogy bírod lelkileg, hogy nem sikerült?

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Holnap megyek, ha megtudok valami újat akkor mindenképpen megírom.
Mikor kezdtem vérezni nagyon kivoltam a bizonytalanság miatt, de ahogy megtudtam akkor beletörődtem és reménykedem, hogy legközelebb sikerülni fog. Nem akarok sopánkodni rajta, mert az úgysem segít, inkább a jövőbe nézek. Szombat este megyek és bulizok egy nagyot. Levezetem az összes feszültségem a tánccal és alkoholba folytom bánatom. :)
jennko
 
 


Jól teszed! Jelentkezz majd :D

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Mizújs veletek Lányok? Valaki valami siker esetleg? :)

Nálunk semmi:(

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Sziasztok!

Nagyon elvan mindenki veszve. :?

Én ma telefonáltam a Kaáliba és akartam kérni időpontot januárra, de azt mondták majd novemberben telefonáljak mert még ez nagyon távoli idő.

Nem kezdi valaki mostanában?
jennko
 
 


Sziasztok lányok!
Tényleg elég nagy a pangás itt... :shock:
Hátha mindenki valami jó dologgal van elfoglalva! :wink:
Nálam meg úgylátszik, őszönként jön rám a közlési kényszer, na ez sem egy nagy teljesítmény, ráadásul mindig valami morbid történetem van :roll:
Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye Sajgó dr-ról? Nálunk ő volt, aki 1x-i lombik után eltanácsolt minket a Kaáliból, mondván, hogy sose jön ez össze...
Ez volt tavaly nyáron, én annyival cifrázom a történteket, hogy összejött az! Spontán, csak méhenkívül. :cry: Úgyhogy most -1 petevezető, -50 %. éljen Sajgó dr és a Kaáli.
Nem tudom ki mit csinál ez ügyben közületek, én mostanság leginkább csak lappangok a rozsban, és nem foglalkozom a témával. de legalább a házasságunk ok. :D Ez is valami!Sőt-ez legalább annyira fontos, mint a babadolog.

Írtatok valamilyen biorezonanciás dologról, érdekelne az ezzel kapcsolatos tapasztalatotok (aki volt ott), és bármi újdonság :)
Szép napot mindenkinek! :)
bzsuzsi7
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tudtok nekem információt adni arról, hogy Pesten hol és kihez fordulhatok PGD ügyben? Nem olyan régen olvastam a neten egy oldalon erről és szeretnék róla többet megtudni!
Az első babánkat egy öröklődő genetikai betegség miatt veszítettü el 7 hónaposan.
Előre is köszönöm a segítséget!
ageeeka
 
 


bzsuzsi

Én voltam ezen a mágneses biorezonancián. Nekem a Szmatona doki ajánlotta, hogy menjek el 5-6 kúrára (1kúra 5 alkalom), mert állítólag több petesejt termelődik és azok is szépek lesznek és állítólag aki ilyenen volt annak utána összejött a baba. Én kivétel voltam,bár addig csak kettőn voltam :D Majd januárban megint megyek vagy kettőre és akkor már 4 meglesz. Nem tudom segít-e, de kárt nem okoz, dehát mindent megkell tenni a cél érdekében. :? Sajgó dokit nem ismerem csak hallomásból de nagyon sokan hozzá járnak. Szmatonát csak ajánlani tudom.

ageeeka

Nekem is PGD problémám van, Patau szindróma. Én is mindig elvetélek és így jutottam a pesti Kaáliba. (Mind a kettő ott van az Istenhegyi úton, pár méterre egymástól)A kromoszóma vizsgálaton derült ki és a Kónya Márton genetikus javasolta a lombikot,mert 30% esélyem van csak az egészséges babára. Kétszer voltam abortuszon többet nem szeretnék már menni. Úgy tudom ezt csak a pesti Kaáliban csinálják. Oda be kell jelentkezni konzultációra ahhoz a dokihoz aki szimpatikus neked vagy ismered. Szerintem kb 3-4 hónap a várakozási idő. Roppant egyszerű az eljárás és mégis a legbonyolúltabb. :lol: Petesejtleszívás után a 6.napon kapod vissza a magzatot,mert a 3.napon vizsgálják őket. Ebben az esetben az a legjobb ha minél több petesejt termelődik. Én ezen izgultam a legjobban. Utána meg azon hogy legyen egészséges legalább egy. 9-ből 3 lett a jó.
Pontosan nem tudom mit szeretnél tudni, de kérdezz bátran és próbálok segíteni.
Tudod mi a pontos baj? Mert ha nem akkor először a Géndiagnosztika központba kell menni ahol megcsinálják a kromoszóma vizsgálatot. Kb 3 hét múlva lesz kész az eredmény. Azt hiszem ide nem is kell bejelentkezni csak odamész és leveszik a vért.
jennko
 
 


Szia!

Én és a férjem egy izoamsorvadásos genetikai betegség hordozói vagyunk, melynek neve SMA.
Az első babánk ennek a betegségnek az 1-es, azaz legsúlyosabb típusával született. Ez sajnos csak az ő születése után másfél hónappal derült ki. Őt július 1-jén 7 és fél hónaposan veszítettük el.
Minden terhességünk ugyanazokkal az esélyekkel indul sajnos, 25 % a kockázata annak, hogy ismét beteg lesz a baba.
A férjemmel most szeretnénk felköltözni Budapestre ezért érdeklődöm, hogy ott kihez lehetne fordulni a PGD-vel kapcsolatban.
Ezt az utat jobbnak látom, mint a chorionbiopsziát és az azzal járó dolgokat!

Minden infót köszönök!
ageeeka
 
 


Nagyon sajnálom ami veletek történt, ez a legrosszabb dolog ennyi idősen elveszíteni a babát. :(
Remélem legközelebb minden rendben lesz.
jennko
 
 


Vereczkey Attila doktor urat keresd, a Versys klinikán. ott van ilyen szurésre lehetőség és az orvos is nagyon jó!
szia, bábola
Vendég
 


a klinikán magát a megtermékenyult embriot vizsgálják be, transzfer elott. teljes kromoszoma állományt. igy csak az kerul vissza ami egészséges.
Vendég
 


babola:sajnos nem a teljes kromoszóma állományt vizsgálják pgd keretében, csak azt az egy vagy több kromoszómapárt, ami a hordozott betegség.2 pgd-n túl vagyok, győrben és pesten is ezt mondták, Kónya Márton vizsgálta őket az istenhegyin.
Saját véleményem szerint ez jó nagy szívás, mivel hamár úgyis nézik a kr.állományát, nem értem miért nem lehet mindent megnézni?...És mindezt alap 30,000+10,000/embrió.

ageeka:a pgd mellett is sajnos kell (legalábbis nagyon javasolt) a biopszia, pont azért, mert nem néznek meg mindent, csak azt az egy kromoszóma párt, amiben a betegség van.

PGD-t Budapesten, Győrben és mostmár Debrecenben is végeznek.

Kép
jázmin20
 
 


Nem a biopszia a gond, ha kell akkor kell.
De a PGD-vel legalább már kiszűrik az SMA-t és ez a legfontosabb.
ageeeka
 
 


Sziasztok!

Bzsuzsi:
Sajgó dokit nem ismerem sajnos és megdöbbentő amit mondott. Nekem Kovács doki az orvosom maximálisan elégedett vagyok de ügye nekünk már van egy sikerünk.
A BMC-be is van pgd, ott nem szeretnétek próbálkozni? Bár én onnan jöttem Kaáliba negatív tapasztalattal de mi el se jutottunk a lombikig.

Ageeeka:
Ez a legrosszabb dolog ami történhet emberekkel, nem értem miért ilyen a sors...... BMC, Kaáli, Versys klinika.
Kaáliba próbálj meg Dr. Kovács Péterhez kerülni esetleg az Istenhegyi Géndiagnosztikán lehet tudnak ebbe segíteni.

Jennko:

Januárba kezdtek? vagyis kezdenétek?
Amúgy mi ujság veletek?

Mi elkezdtük a tesó projektet az eddig történtek:
10 ps. lett tegnap mára eddig 5 termékenyült meg , remélem elindul a többi is. Szombaton veszik a mintát belölük ha minden ok hétfőn lesz beülti.
csodacsibe
 
 


Csodacsibe:

Elvileg januárban fogunk kezdeni (ha minden jól megy). Novemberben kell telefonálnom időpontért. Majd most megyek pajzsmirigy vizsgálatra, hogy ott minden okés-e. Már megcsináltattam a hormonvizsgálatokat, éppen ma lett kész az eredmény. Már kérdeztem milyen eredményeket kell újravinni, mert ugye lejár az 1 év, de azt mondta a doki, hogy semmit. Azért amit lehet beszerzek ne akkor kelljen kapkodni. :D
De jó nektek, hogy már itt tartotok, remélem minden rendben lesz.
Én az elsőnél úgy izgultam, hogy találnak-e egészséges petesejtet. 9-ből csak 3 volt a jó. Neked hogy volt? Már előre izgulok a következőnél. :?

Megy a drukk. +++++++
Majd gyere a hírekkel.
jennko
 
 


Jennko:

Nálam a bűvös 2-es szám megvolt minden alkalommal. 14-18 megtermékenyült ps.volt és 2 db egészséges. Így most nagyon izgulok mert 10 ps lett és remélem lesz beültethető.
Nekem mindent vinnem kellet de mi 3 éve voltunk lombikolni.

Hát elhiszem, hogy már most izgulsz. :)
Holnap jövök a hírekkel.

csodacsibe
 
 


Sziasztok!

Végre egy kis mozgás a topikban ennyi idő után:):)

Jenkoo: január mindjárt itt van, hamar elszalad az idő, aztán kezdtek Ti is:)

BZsuzsi: sajnálom, hogy így jártál, azért hogy tényleg milyen a sors, hogy még ilyet is át kellett élned. :?

ageeka: nagyon jó, hogy már előre gondolkodsz, és igazad van. A legszörnyűbb dolog történt veletek, kitartás, nagyon sok erőt kívánok és egészséges babát!!!!

Jázmin: babolának igaza van, Versys klinikán tényleg csinálnak PGD-t és a teljes kromoszóma készletre szűrnek! Más technikával csinálják, mint a Kaáli, génchippes módszerrel, nem a FISH-hel, szóval nem csak a hibás kromoszóma-párt nézik.
Egyébként Ti hogy vagytok? Mikor mentek a Kaáliba?

Babola: neked is ilyen kromoszóma problémád van?

Csibe: Nektek meg nagy kalappal, hogy sikerüljön újra a csoda :D :D :D

Mi novemberben kezdünk majd :D

Zsiri
kiszsiráf
 
 


Zsiráf:

Köszi a drukkokak és nemsokára nektek is lehet szurkolni. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


7-böl tudtak mintát venni, eredmény: hétfőn kb.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lányok!
Köszönöm a válaszokat és a segítséget!
Mindenkinek sok szerencsét és minden jót kívánok!
ageeeka
 
 


Sziasztok!

1 bogyoka a pocakba! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

csodacsibe
 
 


Gratula!!!! :D

Küldöm a drukkot. +++++++++

Néha jelentkezz mi újság. :lol:
jennko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: