Új privát üzeneted érkezett!

Dr. Nyirádi Tamás Kecskemét
Dr. Koós-hutás Piroska Budapest
Dr. Németh Miklós bp.
Dr. Polgár Zoltán Bp.
Dr.Csákány M. György Bp.

velociraptor
velociraptor
 
 


Szia!


Dr.Csákány M György osztályvezető főorvos a Jahn Ferenc kórházban van láttam már habár én nem jártam hozzá csak a barátnőm .Én másnál szültem .
De ha beirod a keresőbe a nevét és a kórházat akkor kiadja az elérhetőségét is.

KépKép
manojoco
 
 


Szia!

Köszi ,de inkább arra lennék kíváncsi ,milyen orvos ,és ember?

velociraptor
velociraptor
 
 

 
 

sehol, senki?

velociraptor
velociraptor
 
 


Biztos már nem aktuális,de mind1.
Nekem ő maga nem szimpi.
A törekvési közül több minden tetszik,de biztos,hogy orvosomnak nem választanám.
Gondolom,hogy ha pénzeled,akkor normális veled,mint mindegyikük.
Anélkül meg mehetsz a búsba...
emilien
Aba
 
 


Szia csak most találtam ezt a topikot már biztos későn írok.
de hátha még valakinek aktuális. Dr. Csákány biztos vagyok benne hogy hihetetlen nagy szaktudással rendelkező orvos viszont ezt fantasztikus módon ellensúlyozza azzal a leírhatatlanul borzalmas modorával. Még nem találkoztam soha életemben nála bunkóbb dokival.
kornelia10
Budapest
 
 


Szia!

Ha még aktuális...
Dr. Koós-Hutás Piroskával egyszer találkoztam - nem véletlen, hogy többször nem - , és nekem nagyon nem jött be a pokróc stílusa, de az unokatesóm, aki nálam sokkal érzékenyebb, meg valamiért bírja, olyannyira, hogy nála szült, és a mai napig ő a nőgyógyásza. Persze más-más helyzetben találkoztunk, mert én akkor 18 éves voltam és teherbe estem (gondolom, ezzel érdemeltem ki azt a bánásmódot), míg az unokatestvérem állandó páciense lett, ugye.

N.
nuur
Budapest XVIII. kerület
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: