Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok kimamik!

Jó rég nem jártam errefelé :(
Minden rendben a picivel meg a mamival is :) nem kínoz rosszullétekkel, csak az álomkórral :(

Dr. Burik elég szűkszavú volt az uh vizsgálatnál, de azért faggattam ám rendesen :D
köv alkalomkor már a terhesgondozóba megyek, úgy emlékszem hétfőn van ott, de nem tudom hánykor is?
megvannak a laboreredmények, van 5 db csillagos eltérés, utánaolvastam és talán vérszegénységre utalnak, nem értek hozzá :(
még jó, hogy meg tudom majd kérdezni a védőnőtől, elég messze van a következő nődoki vizsgálat...
alig várom a következő uh vizsgálatot, lesz már baba formája :D

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Teljesen új tag vagyok, ezért még nagyon nem ismerem az oldalt. Azt viszont tudom mondani, hogy már többször olvastam a hozzászólásaitokat.
Mi a Férjemmel nem várunk még babárt, de nagyon bízom benne hogy ez hetek kérdése.
Dr. Burik Zoltán a nőgyógyászom, de nem tudom hogy terhesség esetén nála szeretnék-e szülni. Az tény, hogy nagyon jó orvos, és tényleg mindent megtesz a betegéért :D . De mivel én a János kórházhoz tartozok, nem tudom hogy szülhetnék-e a Margit kórházban???
Tavaly februárban voltam nála, azt hittük hogy babát várunk, mindenféle vizsgálatot megcsinált az óbudai rendelőben. De sajnos nem látott semmit. Otthon 3 tesztet is csináltam, de össze-vissza mutatott dolgokat :(.
Ti már többen szültetek nála, írnátok nekem róla pár dolgot (mindenfélét).
Köszönöm! És egészségben, pihenésben gazdag babavárást kívánok mindenkinek! Remélem nemsokára én is csatlakozhatok hozzátok :oops: .
nn86
Herceghalom
 
 

 
 

Sziasztok.

Buék mindenkinek.

Larisa: Gratula a pocaklakóhoz. A terhesgondozóba hétfőnként 12-14 rendel a doki.

nn86: szerintem nyugodtan járhatsz terhesgondozásra és természetesen szülni is szülhetsz majd a Margitba. Én anno zuglóból jártam a Margitba terhesgondozásra és ott is szültem mindet.
Bár én még nem szültem nála, most is csak terhesgondoz,de én eddig meg vagyok vele elégedve. Nekem nagyon nem jött be egy idősebb doki se,akinél eddig megfordultam vizsgálatokon,bár hál' Istennek soha nem volt nőgyógyászati gondom. Azt hiszem megtaláltam végre "végleges" nőgyógyászomat :oops: .
Drukkolok,hogy össze jöjjön nektek is a babó.

Kellemes napokat.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!
Ekriszta: Köszönöm szépen :)!
Pénteken hazajöttem, s a férjemmel megbeszéltem, Ő is jónak látja. Bár Ő még az ilyenekről nem nagyon szeretne beszélni...
Nem szeretném akkor kitalálni, hogy ki legyen az orvosom, már úgy szeretnék bemenni hozzá, hogy nála szülök :oops: . Soha nem voltam, az aki minden eldönteni valót az utolsó pillanatra hagy :oops: .
De már alig várom, hogy ott tartsunk, hogy azért menjek az orvoshoz, hogy tutira megmondja hogy úton van a pocaklakó :)))).
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

Én még csak most megyek orvoshoz, hogy megállapítsa terhes vagyok-e, igaz van már kettő kétcsíkos tesztem :) .

Sokat gondolkoztam azon, hogy magán dokihoz menjek, vagy szakrendelésre, aztán lesz aki lesz. Végigolvastam azokat amiket Dr. Burik-ról írtatok és nagyon szimpatikusnak tűnik. Van magán rendelője, vagy csak a Vörösvári úti rendelőben rendel?
eniko78
Budapest III. kerület
 
 


Szia Enikő!
Először is gratulálok!
Másodszor...nincs még magánja,csak a Vörösvári úti szakrendelő és a kórház!
Sok sikert és egészséget kívánok Nektek!
Vigyázz magatokra!

Szia nn86!
Sok sikert Nektek is,mielőbbi babásodás!!!Majd gyere a jó hírekkel ám!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!

tudnátok abban segíteni, hogy hogyan, mennyit kell a doki bácsinak fizetni?
eddig olyan orvosaim voltak, akiknek volt magánpraxisa, és ott kellett fizetni, de buriknak, nincs ilyen, és elég bénán érzem magam, ha értitek, mire gondolok.
meg hát a szülés...
szóval nagyon tanácstalan vagyok, ne kíméljetek!

Lilypie First Birthday tickers
pipats
 
 


Sziasztok!
Kandi72: Köszönöm! Februártól mát nagyon rajta leszünk :). Bár még sokak szerint ráérünk még, nem maradtunk le semmiről... De mi már nagyon szeretnénk babát, 7 éve együtt vagyunk, 4 hónapja vagyunk házasok. Mire várjunk még :) ?

Sokat olvasgattam a vitaminokról. Ti mit ajánlanátok?
Folyamatosan szedek activalt, meg kálciumot, de februáról elszeretném kezdeni a terhesvitamin szedését. Van egy gyógyszerész ismerősöm, Ő az elevitet ajánlotta.
Illetve e-mellett lehet szedni vajon kálciumot.? Nem szeretném befejezni, mert a baba lehet hogy sokat ki fog belőlem szívni. Bár mivel még nem volt ilyenben részem, ezért nem nagyon tudom :oops: . Várom válaszaitokat :)! Előrre is köszönöm!
nn86
Herceghalom
 
 


Szia NN86!
Na ezt szeretem,ha kívülálló mondja meg,mikor szüljek gyereket...szitu!
Nálam is ez volt 19évesen vetéltem először....közölték ne sírjak fiatal vagyok,majd 20évesen is...majd ez ment 25évig....blablabla...fiatal vagyok...jaaaa....még jó,hogy Ők élik az életem....
Femibiont ajánlom Neked nagyon....főleg ha a 400-ast is szeded majd...olyan okos fiad lesz....vagy lányod,mint Nekem....viccet félre téve....semmilyen mellékhatása nincs(nem csinál plusz étvágyat se stb.),és nagyon-nagyon jó az összetétele!Én ezt és Eurovit-et szedtem,mert mindkettő omega3-mat tartalmaz....csak jókat tudok róla mondani!
kb. fél éve meg Elevitet szedek....míg nagy fiamnál hányingertől kezdve minden bajom volt tőle....most nincs ...hála...!
DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!
Harcra fel!Drukkolok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szia Kandi72!
Köszönöm szépen a jótanácsot! Szerintem a napokban megveszem a vitamint, s elkezdem szedni, ki tudja mikor jön össze a baba (bárcsak minnél hamarabb :oops: ). Örülnénk neki, ha már karácsonykor köztünk lehetne.
Nem titok, a Férjem 28 éves, én áprilisban töltöm a 25-öt. Ha eddig teherbe estem volna, tuti nem vetettem volna el. Elvből sem, mert Ő nem tehet semmiről. Illetve he netán elvetetném, mi van ha soha nem esek teherbe? De ilyenre nem is gondolok, mert nem történik meg ilyen.
Elkellene mennem a Burikhoz, mert az elmúlt időben előfordult hogy trüsszentettem, és a hasam aljába belenyilal a fájdalom. Nem tudom mitől van ez, de nem kellemes, s jó lenne tudni, hogy minden rendben van-e?!

Ma nézelődtünk babaholmik terén. A Barátnőm ajánlott egy üzletet, ahol jó áron lehet venni jó kis dolgokat :).
Meg is kerestük itt a neten. Bemásolom, hátha Ti is találtok itt olyat amit kerestek.

http://www.babaholmiolcson.hu/index.php

Szép napokat mindenkinek! Noémi
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!
Találtam mégegy jó kis helyet, ezt is bemásolom, hátha itt is lesz valami kedvetekre való.

http://www.babyoutlet.hu/Map.aspx

Jó nézelődést!
nn86
Herceghalom
 
 


Kedves NN86!

A babaholmiolcson.hu-t én is támogatom, a babakocsinkat, járókánkat, az autós ülésünket mi is ott vettük. Viszont babaruhák terén nagyon ajánlom a tesco-s rucikat. Elég sokszor akciós (most is) és nagyon jó minőségű. Az előbbi helyen ennél egy kicsit drágábbak a bébirucik.

További csodás babavárást kívánok!

Viola
vilcsibébke
 
 


Kedves Viola!

Köszönöm. Ninc olyan bevásárlás a tescoba, hogy a babaholmikat ne néznénk meg. Nagyon édes kis ruhákat árulnak, és tényleg jó minőségüek.

Nem várunk még babát, de ami késik az nem múllik. Remélem, és bízom benne hogy 1 hónap múlva ilyenkor már nem így fogok nyilatkozni :oops: .

Üdv! Noémi
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!
9 hetes terhes vagyok, már voltam kétszer a Burik doktornál, és nagyon alaposnak és szimpatikusnak találtam. Most csütörtökön megint megyek hozzá az sztk-ba, és meg szeretném fogadni orvosomnak, ha elvállal. Viszont azt szeretném megtudni, hogy ti szoktatok-e neki pénzt adni, és ha igen mennyit, és a szülés mennyibe kerül nála? Ha valaki tudja a telefonszámát akkor írja már meg. Előre is köszönöm.
További szép napokat mindenkinek!
Annamari
mokika
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok.

Annamari: gratula a pocaklakóhoz. Állítólag nem kér pénzt a szülésért,de szerintem kérdezz rá nyugodtan, hogy mennyiért vállalja és a telszámát is elkérheted, ha vállal úgy is megadja.

További gondtalan pocakosodást.

Kriszta

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni. 3. hónapban vagyok, és lassan mennem kéne a 12. hetes UH-ra. Az eddigi orvosomhoz nem szeretnék már járni, mert iszonyú drága, és nem is igazán foglalkozik semmivel. Kérdéseimre nem igazán kaptam választ, csak "majd"-t. Nagyon sokat olvastam, és itt is végigolvastam amiket írtatok, és Burik doki nagyon szimpatikusnak tünt. Barátnőm is nála szült. Hogy tudnék vele beszélni, hogy ő legyen az orvosom? Illetve mennyit kér tőlem? Van valaki aki mostanában nála szült? Előre is köszönööm szépen!
beus7
Budapest III. kerület
 
 


Szia Beus.

Gratula a pocaklakóhoz.
Hétfőnként rendel a Margit kórház terhesgondozójába 12-14-ig, ott tudsz vele beszélni.Én nem kértem fel őt a szüléshez,úgyhogy nem tudok ebben segíteni.

Remélem tudtam segíteni.
További gondtalan pocakosodást.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok.

Jelezném,hogy februárban nem lesz elérhető Burik doki. Ma tudtam meg a terhesgondozóba :? .

Kellemes napokat

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

BUÉK! (utólag)
Egy ideje nem jártam itt. Költöztünk és így nem volt internetünk.

pipats: utoljára azt kérdezted hogy mi volt a vizsgálaton azóta már több vizsgálat is volt és minden rendben találtak:)
Veled mizu? Hány hetes vagy? Minden rendbe? Fiú lány?

pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok! Meg tudná valaki mondani a Burik doktor tarifáját? Nemrég kezdtem hozzá járni, még nem mondott semmit erről viszont össze kéne szedni a pénzt, mert nem dolgozhatok már sokáig. Köszönöm!
poci26
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

A nyáron összeházasodunk a párommal, és utána természetesen babázni is szeretnénk.. :D Ide költöztünk a 3. kerületbe, és szeretnék egy olyan nőgyógyászt, akinél majd szülni is tudok, és aki rendes, meg lehet benne bízni és nem pénzéhes. Végigolvastam itt mindent és Burik dokiról annyi jót írtatok, hogy őt fogom választani. Ráadásul egy barátnőm ismerőse is nála szült és nagyon meg volt vele elégedve.

Szeretném tudni, hogy mennyi pénzt adtatok neki és mikor? Kérte vagy önszántatokból adtátok? És a szülésznőnek?

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy itt a Margit kórházban milyen alternatív módszerek léteznek a szülés könnyítésére, és nektek ezekről milyen tapasztalataitok, véleményetek van?
cilicia
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én 16 évesen estem teherbe,a párommal úgy döntötünk megtartjuk.5 ével később 2008-ban próbálkoztunk újra.Teherbe is estem,de 9 hetesen elhalt a baba,akkor Burik boki végezte az egészségügyi mütétett.Nagyon szimpatikus volt.Én akkor megkérdeztem hogy lenne e a dokim, akkor azt mondta semmi akadálya.De elköltöztünk és nem tudtam járam hozzá.
Az otta nem próbálkoztunk babával,mert féltem.Van egy kis nőgyögyászati próblémam is.Jártam már ellég sok dolinál, novemberben azt mondták hogy kezdenek leállni a petefészkeim.
Kicsit megilyedtem,mérlegeltük a helyzetett, és mivel szeretnénk még egy babát megint próbálkoznánk .Közben vissza költöztünk a III.kerületbe,és szeretné újra felkeresni Burik dokit.
Ha valaki megtudná adni a telefonszámát azt nagyon megköszöném.
pexi
Budapest III. kerület
 
 



Szia Kandi72!

Nagyon szépen köszönöm!
Lenne még egy olyan kérdésem is,hogy megtudnád mondani esetleg milyen árakkal dolgozik Burik doki!?
Mégegyszer köszönöm![/img]
pexi
Budapest III. kerület
 
 



Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Kandi!

Köszi a választ! Írtam privit.
cilicia
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Kezdő felhasználó és kismama vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. Kb. 6 hetes terhes vagyok és még nincs dokim. A nővérem ajánlotta a Buroki doktort és szeretnék információkat gyűjteni róla. Első ízben azt, hogy én a XIII. kerületben lakom és ez mennyire probléma, a másik ami érdekel, hogy milyen tarifával dolgozik?
Köszönöm előre is a segítséget! :)
Orsi
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 


Elnézést, Burik doktort akartam írni :roll:
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 


Orsisz: Gratula a pocaklakóhoz.
Nem probléma,ha te a 13 kerbe laksz,és hozzá jársz majd terhesgondozásra, de akkor a Margitba kell szülnöd. Sajnos a tarifába nem tudok segíteni,mert én nem kértem fel a szüléshez. Viszont (szerintem) jó fej, normális doki.
Azt tudnám tanácsolni,ha még orvos nem állapította meg a terhességet,hogy először a Vörösvári úti rendelésére menj el, és ott megbeszélheted vele ezeket, és legalább a terhesség elejétől ő gondoz, ill ha valami nem szimpatikus benne, még mindig kereshetsz másik dokit.

Kép
ekriszta
 
 



Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Véletlen nem tudja valaki, hogy most csütörtökön fog-e rendelni a Burik? Ma elég sokszor hívtam az időpont egyeztetős telefonszámokat az sztk-ból, folyton foglaltak voltak a számok :((((.
Holnap, meg csütörtökön fogom még hívni, hátha egyszercsak kicseng...
Köszönöm! Üdv!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!
Sikerült utolérnem az sztk-t.
Burik még 2 hétig nincs, legközelebb 17-én fog rendelni, de már csak 31-re tudnak hozzá időpontot adni.
Helyettese nincs, így csak délelőtt van rendelés csütörtökön!
Üdv! Noémi
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Kb. 5 hete növekszik bennem egy kisemberke :))))). Pénteken voltunk az sztk-ban, sajnos az ultrahang még nem mutatta ki :(, de ami késik az nem múllik. 4 pozitív tesztünk van, ami már kimutatta. Az orvos szerint kb. 5 hetesek vagyunk.
Remélem mire a Burik lesz, addigra a Pocaklakóm is megmutatja magát :oops: .
Szép napot mindenkinek!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok,

Új nődokit keresek mert a régivel nem vagyok megelégedve. Sok jót olvastam Burik Zoltánról és szívesen járnék hozzá.
Légyszi ha valamelyikőtök megírná priviben a telefonszámát, azt nagyon megköszönném!
Olvastam, hogy majd csak 31-én lehet legelőbb bejutni hozzá mert még nincs két hétig. Akár hívhatom a vörösvári szakrendelőt is, és ott adnak időpontot? Bocsi a buta kérdésekért csak nem ismerem még a "járást".
Ill. olyan kérdésem lenne, hogy látom itt többnyire kismamák járnak hozzá. Mi évek óta várjuk a babát ill. tavaly januárban 10 hetesen elveszítettünk egy babát és most szeretnénk kivizsgáltatni magunkat jobbára engem. Ilyenben is tud segíteni? Mert a régi orvosommal pont az volt a baj, hogy nem csinált semmit (se hormon vérvétel se semmi) hanem közölte, hogy próbálkozzunk tovább. Már egy éve próbálkozunk a vetélés óta!
Köszönöm szépen előre is a segítséget! :)

Kép
Kép
doridia
 
 


kandi72 írta:Orsisz!
Írtam pü-t!
Andi


Köszi! Reagáltam! :)
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 



Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


ekriszta írta:Orsisz: Gratula a pocaklakóhoz.
Nem probléma,ha te a 13 kerbe laksz,és hozzá jársz majd terhesgondozásra, de akkor a Margitba kell szülnöd. Sajnos a tarifába nem tudok segíteni,mert én nem kértem fel a szüléshez. Viszont (szerintem) jó fej, normális doki.
Azt tudnám tanácsolni,ha még orvos nem állapította meg a terhességet,hogy először a Vörösvári úti rendelésére menj el, és ott megbeszélheted vele ezeket, és legalább a terhesség elejétől ő gondoz, ill ha valami nem szimpatikus benne, még mindig kereshetsz másik dokit.


Szia ekriszta!
Köszi a gratulációt :)
Látott már orvos, elsőre pont a Burik doki állapította meg a terhességet de sajnos utána pont szabira ment és más vizsgált de a begyűjtött infók alapján szimpatikus és lehet, hogy felkérem dokimnak. A kórházzal sincs semmi bajom, barátságosnak tűnik. :wink:
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Kandi köszi!!! Bár Te minden fejleményt tudsz, mert beszéltünk az elmúlt napokban jó párszor telefonon :).

Már alig várom, hogy jöv. hét legyen, s rendeljen a Burik!!!!
Végre valaki elmondja hogy minden rendben van a terhességemmel. Vagyis nagyon bízom benne, hogy ezt fogja mondani!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!
Megosztottam Veletek a jó hírt, s sajnos megosztom Veletek a rossz hírt is :(. Vasárnap elvetéltem :(((. Sajnos a Burikhoz már nem jutottunk el, pedig abban bíztam hogy Ő majd megnyugtat hogy minden rendben van.
Az orvosok szerint 3-4 hónap múlva újra próbálkozhatunk.
Kívánom Mindnyájatoknak, hogy nagyon szép napotok legyen, s élvezzétek ki a terhességet!!!
Azért felnézek ide, mert sok kedves barátra leltem itt :)!!!
nn86
Herceghalom
 
 



Drága Kandi!
Nagyon drága vagy!!!!
nn86
Herceghalom
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Új vagyok még itt, úgyhogy elnézést az esetleges hibákért...:)
Tud valaki valamilyen elérhetőséget adni Burik dokihoz? Őt szeretném nőgyógyászomnak, de eddig sajnos csak ügyeleten volt hozzá szerencsém és nem lehet elérni egyik interneten megadott elérhetőségen sem.:S
Előre is köszi a választ!
katiescarlett
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: