Új privát üzeneted érkezett!

Puszedli, Meforal 500-at szedek 3x1-et, a Mensmentisbe nézettem meg tavaly szeptemberben, tavasszal készülök ellenőrzésre, de nem a mens-be, mert ott elég borsos az ára.
Lombikoddal hogy állsz?

gyoreneildi, ismerős volt a neved, akkor a BMCs fórumon talákozhattunk....
lugi
 
 


itt jelent valamit a laptető???:)))))
holnap felveszik a TEGYESZnél a telefont:)))))))))))
lugi
 
 


Lugi: én is a Mensbe járok. Hova mész, ha nem oda?
Holnaptól szúrom a Gonalt! :wink:
Laptető: tuti felveszik a telefont! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Lugi - hajrá laptető! tuti, hogy felveszik a telcsit! :) Azt már tudod, hogy melyik ügyintézőhöz tartoznál?
kuglica
 
 


puszedli, egy másik Babanetes lány volt Zuglóban valahol, ha elkértem a címet, majd adom.
kuglica, semmit sem tudok, kaptam egy számot, amit hívogatok, de semmi...
lugi
 
 


Lugi: udv köztunk :)
Latom megjartatok a kalvariat :( . De a lapteto biztos jot jelent ;)

Puszi: szupi! akkor most a Kuglica mellett neked is drukkolhatunk
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kugli, es Irises: mai babaragi adag
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni: Gréta valóban gyönyörű! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen szívesen fogadtatok.
Visszaolvastalak benneteket...mindenkinek meg van a maga keresztje sajnos...
De az tuti, hogy jó úton járunk, hogy Anyukák legyünk, vagyis remélem.
lugi
 
 


Ludi - melyik számot hívod? Nálam anno kettő volt.. kikeresem majd. Vagy sikerült esetleg ma elérni őket?
kuglica
 
 


Kuglica, megköszönném ha előkeresnéd, mert nem sikerült.:(
A 926-os végűt hívogatom.
lugi
 
 



Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lugi - van egy számom a "szomszéd szobához", ahová én is tartozom: Nagy Botond az ügyintéző: 323 2923.

Ha elcsíped, kérd meg kedvesen, hogy kapcsoljon a megfelelő helyre.
kuglica
 
 


Kuglica, aranyos vagy, de vele már beszéltem:) csak ahova mi tartozunk azzal nem...de majd csak sikerül.

Viszont Puszedlinek ismeretlen számai vannak!!!!:)
lugi
 
 


Na Lugi :?: sikerült valakit elerni? drukk drukk ++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sikerült!!! Márc. 16. Köszi a drukkokat:)))))
lugi
 
 


Lugi: szuper! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lugi - jeeee! :wink:

Ki lesz az ügyintéző? Noémi?
kuglica
 
 


Lugi!
A BMC-s fórumból ismerhetsz igen. Onnan lehetek ismerős!
Hajrá Március 16-a!!!! Hamar itt lesz meglátod!

Küldöm mindenkinek a drukkjaimat+++++++++++++++++++!!!

Puszi

gyoreneildi
 
 


De aranyosak vagytok! Igen a Noémihez tartozunk, nagyon szimpi volt így telefonon keresztül.
Nem baj, hogy van egy kis időnk, még átbeszéljük mégegyszer legalább amiket kért.

Én is küldök drukkokat nektek viszont! Annyira jó, hogy süt a nap!!!
lugi
 
 


Szia Lugi - csak azon mosolygok, hogy én anno pont fordítva jártam: Noémivel beszéltem (mert őt tudtam elérni), de Botondot nem tudtam elérni (akihez viszont tartoztunk).. szóval így van ez. :lol:
kuglica
 
 


A BMC-t is nehéz volt elérni, de a TEGYESZ-t...:))))
Itt a komolytalan jelentkezők ki is esnek, tuti ezért van:)

Lányok, a folyamat további részei is ilyen nehezen mennek?
lugi
 
 


Szia Lugi! :)

Innen már könnyebb lesz, ugyanis nem te keresed majd őket, hanem ők téged.

Változó, hogy kinél meddig tart a procedúra, de egész gördülékeny lesz. Nyugi, mindenben kedvesek és együttműködőek lesznek veletek. Kijönnek majd környezettanulmányra a lakásotokra, lesz egy vagy két pszichológiai konzultáció, külön intézik majd a házi orvosotokkal a papírokat.. és utána a tanfolyam. Ezek a pontok néha azért is csúszhatnak, mert esetleg pont nektek nem lesz jó egy dátum. Ez a blokk általában egy-két hónapot vesz igénybe, kinél mennyit. (Nálunk ez a blokk fél évig tartott, de az egy külön történet.)

Utána a gyámhivatal. Volt akinél lassú volt ez a pont, de nálam a gyámhivatal szuper gyors volt. 12 nap alatt megküldte a határozatot: úgy értve, hogy ebben a 12 napban benne volt, hogy

- felhívtak, hogy átért a papírunk a Tegyeszből hozzájuk,
- időpontot egyeztetünk és bemegyünk a férjemmel a gyámhivatalba jegyzőkönyvet felvenni/adminisztrálni,
- szintén újabb időpont, hogy ők is kijönnek környezettanulmányra
- 1-2 nap múlva beviszem az ügyfélszolgálatra a jövedelemigazolást
- és kihozza a postás ajánlva a határozatot. Azt hittem hátast dobok. Nagyon gyorsak voltak. :)

Bármeddig is tartson a procedúra, tudd, hogy március 16-val "pereg" az ügyetek a Tegyesznél. Annyiban számít, hogy mikor van meg a határozat, hogy alapítványhoz csak határozattal lehet menni - természetesen.

Hát így ennyi..
kuglica
 
 


Köszönöm szépen, hogy leírtad a menetét!
lugi
 
 


Minket ma hívtak telón, hogy holnap jönnének KT-ra! Azóta takarítunk, mint a félőrültek. :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Hajrá Puszedli család!
Majd írd le, hogy mi volt!
lugi
 
 


Puszi: :) :) de gyorsak feletek! szep legyen a lakas, no a mosdot nagyon megnezik! hihi

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Na, itt vagyok: inkább beszélgetés volt, mint lakásnézés. Persze az is, de az csak itt egy szoba, ott egy, ez meg a mosdó, aha, oké,...ennyi. :wink: Aranyos volt a hölgy nagyon. Kb. 1 órát volt itt. Mindent rendben talált, úgyhogy ez is kipipálva. Szombaton megint tanfolyam!
:D Haladunk, mi? :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszikám.. megy ez mint a karikacsapás! csak utána majd egy kicsit várni kell.. :roll:

Amina-Puszi.. csak hogy tudjátok: a mai történeteim után is úgy érzem, marad az örökbefogadási szándékom. Amennyiben sikeresen terhes maradok, nem megyek alapítványhoz, hanem marad a Tegyesz egy kisöcsire. :wink:
kuglica
 
 


Kuglica: ennek szívből örülök! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kuglica: konnyes lett a szemem, ilyenkor ugy elgondolkom, milyen mely erzesu ember vagy Te is, Puszi is, es milyen komolyan gondolkodtok az orokbefogadasrol. Valahol valaki irta, hogy "ha nincs lo, szamar is...", na ez pont jo pelda arra, hogy nem igy van. Most en is ugy erzem, ha mar 1-2 eves lesz az oribaba, kihasznaljuk a negyedik, otodik lombiklehetoseget.
Szivbol orulok a szep hcg-nek, es kivanom, hogy ket het mulva mar a babadrol /idrol kepet csatolsz nekunk :).
(Progi szinttel kapcsolatban: mertek mar spontan ciklusban? kaptal eleg utrot, hasznald 8 orankent pontosan betartva az idokozoket, vagy ahogy az orvos mondta, es rendben lesz!! progi injekciorol nem volt szo? :)

Egy óóóóóóóóóóriás virtualis-oromkodos puszit kapsz most tőlem, sestrice!

Puszika: na akkor ez is megvan! Ti aztan nem pazaroljatok az idot, villamgyorsan elinteztek mindent!
Jaaa, kerni akartam, hogy irj tobbet majd a tanfolyamrol legeyszi, akar a blogodban, kivancsi vagyok!

Es legyszi Kuglicat kovetni! :)

Tobbiek?

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Kuglica, utánad néztem a Kaális fórumon, mert nem tudtam a történést...:)
Szuper jóóóó, nagyon szurkolok, hogy minden okés legyen.
Klassz is lehet egy pozitív teszt!!!!!

Puszi, örülök, hogy minden okés volt. Ti a TEGYESZhez jártok tanfolyamra vagy az Ágacskához?
lugi
 
 


Lugi: a TEGYESZbe. Ti hova fogtok?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli: Igazából, még nem tudom...van különbség érdemileg a kettő között? időpontilag jobb lenne az Ágacska, ha péntek esténként van, mert napközbe elég nehéz eljönni, nekem még csak-csak, de a férjemnek macerásabb....
biztosan hasonló tematikában járják körül a témát, nem? árban is van különbség? a Tegyesznél van helyileg a tanfolyam?
lugi
 
 


Szia Lugi,

Tematikában szerintem nincs különbség az Ágacska és a Tegyesz tanfolyam között. (Azt hiszem, hogy nem is nagyon lehet, mert elő van írva, hogy mi legyen egy ilyen tanfolyamon.) Az egyik barátnőm az Ágacskás tanfolyamon volt, én Tegyeszesen voltam. Akkor ennek az volt az oka, hogy (tavaly novemberben) az Ágacska három napot hétköznap zavart le, míg a Tegyesz négy napot tartott, de azok péntek/szombatra estek és nekem ezt így könnyebb volt kezelnem. (A Tegyesznél talán annyi a különbség, hogy többen vannak.. ezért én tavaly október/novemberi egyeztetéssel már csak ez év januárban fértem be, mert a többi már tele volt.)

Árban azt hiszem nincs különbség - bár lehet, hogy tévedek. Talán egy-két ezer ft a különbség, semmiképpen nem több.
kuglica
 
 


Huh, Kuglica, latom nem aludtal sokaig... ollelek draga!

Lugi: mi Agacskas tanfolyamon voltunk, es az nagyon jo volt. A tegyeszes nem tudom milyen, ezert arrol nem tudok nyilatkozni. Az agacskanal of szulok tartjak a foglalkozasokat, a tegyesznel ha jol tudom pszichologusok. Szerintem arban nem lehet nagy kulonbseg

volt egy rossz almom... azt almodtam, hogy minden szuperul megy az of-sal kapcsolatban, es egyszer csak csorgott a telefon, hogy var rank egy kislany. Epp hogy haza akartuk hozni, kiderult, hogy tevedes, es nem a mienk a baba :(. Hat nem volt jo erzes...
Szerencsere csak egy alom :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


(((((((((((((Kugli)))))))))))))))


Amina: hál'Istennek, hogy csak álom volt.


Lugi: a TEGYESZnél 28.000 Ft.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok.. hát itt vagyok. Aki nem olvasta a másikon: elment a babóca sajnos. :( Most itt szemezgetek a gyámhivatal határozatával és azon gondolkodom, hogy mikor lenne nekem arra erőm, hogy alapítványt hívjak fel.. és hogy mikor lesz babácskám.. :cry: Össze kell szednem magam.

Amina - rossz álmok, huss! :wink: Egyébként az Ágacskások is pszichológusok, csak "mellékesen" örökbefogadtak. De tény és való, hogy ez így jobb kombináció, ha empátiáról van szó. :roll:
kuglica
 
 


Képzeljétek! Jövő héten megyünk pszichológushoz, ma hívtak a TEGYESZtől! :lol: Aztán már "csak" a Gyámhivatal és kész leszünk! El sem hiszem! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi - ez fantasztikus! :) Ugye milyen dinamikusan lehet haladni? Az a pszichológus, akinél mi voltunk, nagyon kedves és igen nagy tapasztalattal bíró hölgy volt. Én féltem, hogy majd "keresztre feszítenek" bennünket, de nem így volt. Azért van a pszichológus, hogy elmondjon az örökbefogadásról még pár fontos dolgot és hogy ti is majd nyugodtan kérdezzetek tőle. Nyugodtan gyűjtsétek össze a párotokkal az összes olyan kérdést, mai érdekel benneteket, amitől féltek, ami nem tiszta.. mert azért vannak, hogy segítsenek. Nincs buta kérdés ebben a témában.
kuglica
 
 


Sziasztok Lányok !

Ezer éve nem jártam felétek, de látom halad mindenki szépen előre :wink:

Mi nem haladunk semerre, ennek több oka is van, de ami késik nem múlik.

Remélem idén több helyre is kopogtat (vagy telefonál :wink:) a gólya :lol:

Niki
mniki
 
 


Kugli: köszi!


Amina: na, sikerült beszélni "Vele"? Vagy még várakozó állásban vagytok?


Mniki: szia! Miért nem haladtok? Már ha nem titok,... :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: hihetetlen, milyen gyorsan haladtok! csak igy tovabb! :)

Mniki: vegre jelentkeztel :) ! Tessek surubben jonni! :) :) :)
Hogy vagytok?
"Remélem idén több helyre is kopogtat (vagy telefonál Wink) a gólya "
ez jooo kis fogalmazas :) :lol: :lol:
/az varakozas okat meg lehet tudni?/ :oops:

Kuglica: remelem itt maradsz velunk!

Puszi kerdesere valaszolva: igen sikerult! de elorebb nem vagyok, tovabbra is varni kell... :?

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina - persze hogy maradok.. csak most megint megfordult velem a világ, mert emelkedi a hcg.. :roll: a másikon megírtam. Nem tudjuk, hogy mi van. Az agyam eldobom, hogy velem mik történnek.. :lol:
kuglica
 
 


Tl vagyunk a pszichológuson is. Nagy beszélgetés nem volt, max. 10 perc, aztán a 300 kérdéses igaz/nem igaz rám teszt. Akkor most már az illetékes gyámhivatalra kell csak várnunk, igaz? Yippppiyeeeeeeeeeee! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi: szepen haladtok! :)
Ezek szerint nem is lesz tobb pszicho tali? Nekunk kettore kellett menni-egy beszelgetos es egy tesztelos. Milyen erdekes az is, hogy Tegyeszenkent mennyire elteroek a tesztek, nekunk Szondi es Rorschach teszt volt. :) :) :)
Az eredmenyrol fognak tajekoztatni?

Tenyleg a vegen egy csapasra nagycsaladosok lesztek ;)

Mniki: nagyon csendben vagy?

Tobbiek: :?:
Lugi, Gy.Ilidi, Lidi : merre jartok? :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Hello csajok! :) Nekünk nem is volt teszt! :roll:

Puszikám - azt tudod, hogy vérszerinti gyerek mellé való örökbefogadáskor újra kell csináltatni mindent? :lol:
kuglica
 
 


Amina: felettébb érdekes igen! Emlékeztem is arra, amikor anno leírtad, milyen teszt volt és azt vártam. :roll: Nem mondtak semmit eredmény mikor lesz, vagy telóznak-e,...


Kugli: pedig Ti ugyanott voltatok, mint mi, nem????
Én úgy tudom, nem kell újra csináltatni, ha belefér a 2 (+1) évbe, csak jelezni kell, mint ahogy egyéb változásokat is (mhely, költözés, betegség,...)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kugli: akkor eddig tesztugyileg Ti alltok a legjobban :D :D :D .
Tenyleg ??? ujra kell csinaltatni az egesz procedurat? :roll: , valaki mintha azt mondta volna, hogy csak jelezni, ahogy Puszi is tudja. De nem mernek erre megeskudni. Te vagy itt a jogszabalyok nagy tudora :) Ja, es Puszi, kivanom, hogy ujra kelljen csinalni akkor ;)

Puszi: mondjuk az a 300 I-N-es teszt sem semmi.
Az eredmenyekrol alap esetben (ha minden OK) nem tajekoztatnak. Mi kertuk, es csak azert mert a Szondi teszt elegge "lelekben turkalos", igy kivancsi voltam, mi lett az eredmeny. Csak a vegen valamiert nem mentunk be, igy nincs nalunk :(.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Voltunk kedden a Tegyesznél, nagyon aranyos volt a hölgy, sokmindenről beszélgettünk. De nem is én lennék, itthon az összes tájékoztatóra ráborítottam a meggybefőttet. :oops:
Márc. 31-re kaptunk pszichológushoz időpontot...hosszú beszélgetésre számítsunk??,

Amikor eljöttünk a Tegyesztől, olyan jó érzés volt, hogy valamikor csak lesz egy kisbabánk...előbb vagy utóbb, de lesz.

Nem mindenhol van teszt??? Kuglica, mi egy területhez tartozunk ugye?:) Nektek mi volt?

Puszi, holnap fogsz menni a Kaáliba? Szorítok?

Amina, nagyon tájékozott vagy a tesztekről...csak nem szakmabeli!? :D
lugi
 
 


Amina, rákerestem a tesztekre amikről írtál....hát...nekem egyik sem szimpatikus, de gondolom nem fognak megkérdezni róla, hogy melyiket szeretném,
lugi
 
 


Lugi: melyik TEGYESZhez tartoztok?
Nem megyünk holnap,... :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: