Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:49-kor.
Vendég
 


SZia. Budaörsön ő csinálja a terhesrendelést szerdánként felváltva Demendi Csabával. Én idáig nagyon meg vagyok vele elégedve nagyon rendes volt velem. A kórházban még nem voltam nála arról tapasztalatom nincs.
Vendég
 


Szia,

én nála szültem most júniusban, nagyon meg voltam vele elégedve.
Úgy hallottam van magánrendelése, de én a klinikára jártam hozzá, így arról nem tudok semmit.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

szia Judy77

hogy vagytok?pici lány?képet esetleg :lol: :lol:
Vendég
 


szia Lekri

Köszi jól vagyunk. :D Kicsi lányom szopisztrájkol, ezúttal teljes erőbedobással, úgyhogy teljesen leszokott a szopiról már. Sajna tegnap délután már tejecske sem volt, így este már tápszereztünk. Reggel megint tudtam fejni, így most tejecskézik, aztán kiderül meddig bírom tejjel így hogy csak fejek...

Ti hogy vagytok? Fiaidról fotó?

Egy kiterült kép csak neked ;)
Kép

Judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


nagyon szép kislány.anna Minea a neve jól látom?pont ott a sárkány lába :oops:

sajnálom a tejválságot.ismerös de sajna nálunk a tápszer győzőt.3,5hóig szopizot.aztán óránként sirt igy doki,védőnő tanácsára megpróbáltuk a föziket.nem kellett neki igy maradt a tápszer potlásnak.sajnos pár nap után nem kellett neki a cici.igy fejtem de hamar elapadt. :cry: :cry: igaz igy is 4hónapos koráig kapot anyatejet ennek azért örülök.

Kristóf tegnap volt 7kg és 65cm.még kelünk éjszaka 1x :? :?

hu már nem emlékszem,milyen szülésed volt.jó volt a Sára?segitett?

teszek pár képet róluk:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

na jó sok lettem :oops:
Vendég
 


ja a dátumot ne nézd valamelyiket nem állitottam át :oops: :oops: Kép Kép Kép Kép Rékával:)
Vendég
 


:D
Vendég
 


szaszi
szia.
nagyon jó dokit választottál. :lol: :lol:
mind2fiam nála szültem és nem csalodtam,bár akkor még a kórházba rendelt.amikro a picivel voltam utolsó idös akkor lett magándoki,de minket még végig vitt a kórházba.

sajnos a magánrendelésére nem nagyon tudok eljutni pedig kéne már
Vendég
 


szia lekri

bocsi, kicsit eltűntem, húgomnak volt az esküvője a hétvégén, egyfolytában rohantunk előtte...

jól látod a nevét, Anna Mínea :)

Sára nagyon jó fej volt, rengeteget segített. Főleg a végén, mert a tolófájásoknál már alig volt erőm, ott rengeteget segített, szinte kitaposta belőlem ezt a törpét ;) De végig nagyon rendes volt. Tényleg fel is kéne hívnom, kellene egy doboz bogyó... :oops:

Amúgy a magánrendeléséről mit tudsz? Gondolom a következővel már csak ott fog vállalni... Gondolkodtam, hogy visszamenjek-e a régi dokimhoz, de valószínűleg a következőnél is kijön a diabetes, akkor meg csak megint átküldenének, egyszerűbb ha nála kezdek...

Fiaid gyönyörűek!! Jó nagy lett már Kristóf!!!
Anna most 5950g és úgy 61-62 cm. De ő egy hónappal fiatalabb is... Mi a jövő héten kezdjük a hozzátáplálást, kíváncsi leszek. Sajna tejem nekem is egyre kevesebb van, fejni szinte már nem is tudok, így leginkább éjszaka kap anyatejet, mert akkor még hajlandó szopizni... szóval nálunk is tápszer.... De most enni is alig akar, már jónak számít, ha 70-80-at leenged a torkán :( Volt már ilyen, aztán egyszercsak megevett 170-et...gondolom majd megint nekilódul... Így viszont, hogy keveset eszik, mi megint 2x kelünk éjszaka... :?

szaszi, tényleg nagyon jó dokit választottál!!! Én véletlenül kerültem hozzá, a harmincvalahanyadik héten, és végig nagyon jó fej és segítőkész volt.

no én is dobok még pár képet ;)
Kép Kép Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

nagyon megvagyok elégedve vele iszonyú rendes , múlthéten megmutatta a szülőszobákat + vagy fél órát beszélgettünk erről a terhességről meg az elözőről is. A magánrendeléséről annyit tudok hogy a Moszkva téren van de hogy mikor azt nem mondta mert én még mindig budaörsre járok hozzá a terhesrendelésre és azt mondta hogy már ne bolygassuk fel ezt maradjunk így.
A kórházban majdnem mindennap bent van délelött de szerintem már nem csinál ott rendelést.

ha nem vagyok túl indiszkrét ti mennyit adtatok a szülésért? Erről a részéről még nem beszéltem vele. priviben is jó nekem ha megírjátok, köszike. Amugy volt szülésznőtők?
Vendég
 


szia
én rákérdeztem mind a 2 fiamnál mennyi a tarifa.mind a 2x azt mondta,hogy ő nem mond konkrét összeget.annyit mondot most,hogy 40-60között.
nyugodtan kérdezz rá.

ki lakik a pocidba? :lol:

Szjudy
nagyon helyes a kislányod :lol: :lol:
a magánrendeléséről csak a cimet és a tel.számot tudom :oops: :oops: mag kb.ra a tarifát
Vendég
 


sziasztok

Szaszi, én nem kérdeztem rá, az alapján amit Lekri írt adtam neki pénzt. Nekem szülésznőm nem volt, az ügyeletes volt bent, de nagyon rendes volt ő is (a nevét se tudom :oops: ) Sára tud szülésznőt ajánlani, az kb 30ezerbe kerül, ezt konkrétan megmondta...

Lekri, elküldenéd azért a címet telszámot meg a kb tarifát, mert én ezeket se tudom :oops: Én még csak a kórházban jártam nála...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok

lekri,szjudy77: köszi a válaszokat én is valahogy ilyen összegre gondoltam ,csak gondoltam megkérdezem.
A Szülésznőt nekem is mondta de ugy döntöttünk azt nem fogadunk idáig mindenkiről jót hallottam, amugy is adunk majd a szülésznőnek is valamennyit a szülésnél.

Engem is érdekelne a a magán rendelésének címe , tel száma, meg a tarifa , légyszi küld már el nekem is .
Vendég
 


Lekri: nagyon aranyosak a fiúk, Kristófnak milyen szép szeme van, a nagy fiú meg milyen segítőkész. Mindig ilyen nincs féltékenykedés ?

Szjudy: nagyon édes a kislányod :D

A pociban megint kislány lakik, már van egy 2,5 éves lányom és alig várjuk hogy megszülessen . Kép Ő Virgínia Fanni
Vendég
 


köszi :lol: :lol:

féltékenység:
hála annyira nincsen de azért vannak pillanatok amikor elő jön.ha pl.:játszunk Levivel és Kristófót felveszem akkor mutatja az ágyat,hogy tegyem vissza.de nagyon szereti mert senkinek nem adja oda.egyik rokonomat bokán rugta mert azt mondta,hogy elviszi az öcsit :lol: :lol: :lol:


Kristóf meg nincs meg Levi nélkül.a legszebb mosolyokat ő kapja.egyszer Levit elengedtem mamához pár órára.Kristóf olyan nyügi volt.nem tudtam mi baja.ahogy megjött Levi egyből semmi baj nem volt.

nagyon szép Fanni.csinos :lol: :lol:
ő szépen beszél már?
Levi nem nagyon bár egyre többet mond de nem tisztán
Vendég
 


Köszi a bókot ez egy ébredés utáni kép még pizsamában. Nem túl jó de ezt találtam gyorsban.

Fanni is nemrég kezdett el beszélni valamit még egyáltalán nem mond vagy én nem értem hogy mit akar mondani.
Szavakat mond , a mondatai 2-3 szavasak most kezdi csak össze rakni a szavakat.
Nálunk minden olyan lassan megy mert akaratos és ha mondok neki valamit hogy csinálja meg ő azért sem csinálja.

Szeptemberben volt hajlandó elöször a bilire és a wc-re ülni de azis nehezen indult egyszer kétszer még bepisil de már ő egyedül megy a wc-re. Éjszakára azért még kell pelus bár nem mindig pisil bele.
Nálatok mi újság szobatisztaság ügyileg?
Vendég
 


otthon nappalra teljesen szobatiszta már 2hója. 20hónaposan kezdtük.alváshoz kell még a pelus és ha megyünk valahova akkor is kap.meg hogy itt a hideg igy ha kimegyünk akkor is ráadom mert félek,hogy felfázik :oops: :oops:

Levi bilizik,magas a wc neki.ha ráültetem akkor oké de egyedül nem megy.ö is egyedül megy a fürdőbe és végzi el.utána szól csak :lol: :lol:

most van neki az én korszaka.mindent ő akar csinálni magakörül.levetközni,fürdeni meg mindent.15hós korától egyedül eszik viszont kanálal :) :)
Fanni már közelebb van a 3hoz mint a 2höz :lol: :lol: :lol: :lol:

mi lesz a babuci neve?
Vendég
 


Sziasztok

lekri
én vettem a wc-re lépcsős ülökét és az napközben rajta van a wc-n de ha nincs ő felrakja rá és le is veszi. Amikor megpróbáltuk elkezdeni a szobatisztaságot akkor vettem mert nem akart ráülni a bilire de végül azt sem akarta.
Nem volt olcsó de ugyis jön a második is azért vettem meg majd késöbb jó lesz neki is.

Fanni most volt 11-én 2,5 éves volt. :lol:

A babuci egyik neve már megvan. A második neve Elvira lesz apa ebből nem enged, a másikat még keresem , már van egy listám csak még nem tudtam döntenni. :lol:
Vendég
 


sziasztok!

szaszi, tündéri a lányod :D sok sikert a névválasztáshoz, mi is küzdöttünk vele, bár az Anna viszonylag hamar megvolt. A második néven gondolkodtunk, de mikor meghallottam, hogy a Míneát is lehet anyakönyveztetni, nem volt kérdés ;)

Most beszéltem Sára doktor úrral, hogy kéne recept, és a Moszva térre hívott. Azt mondta, hogy pont a Várfok u - Moszkva tér sarkon van a rendelő. Árat nem beszéltünk (mivel vizsgálat nem lesz), meg időpontot se kell kérnem, csüt 3-8-ig van ott.

No megyek, mert a lánykám itt hasal az ölemben és kezdi unni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szjudy

megirod mennyi volt a gyogyszer kiiratás?

mi voltunk kórházba Levivel.
bemásolom mi történt nincs erőm leirni még 1x :oops: :oops:

este bementünk a FIumeiu utcai kórházba mert állitólag az volt az ügyeletes.kivártuk a sorunkat(kb2óra,mivel rengeteg kis beteg volt.betört fej,töröt láb meg ilyenek)minden kisgyermek ült anyukája ölébe az én kisfiam körbe szaladta a kórházat vagy 20x

mire behivtak a doki közölte,hogy nem ide kellett volna jönünk mert ők ilyet nem csinálnak.de rendes volt ő is megnézte Levit.ő is mütétet emlegetet. majd felhivta az 1es sz.gyerekklinikát és igy orvoshoz mehettünk egyből.ott egyből fogadot a doki.ő is megvizsgálta és kérdezte,hogy nem e volt mostanába hurutos beteg.mondtam,hogy de 3x egy hó alatt. mondta akkor meg van,mert ez nem sérv hanem víz van benne a betegségei miatt ott gyült össze(terime észlelhető :? ).azt mondta amilyen gyorsan jött olyan lassan fog elmulni.

ha nem hány,nem pirosodik be neki körülötte és nem fáj neki akkor 6hét mulva kell vissza vinni.ha netán nem tünik el neki addigra akkor lehet felvágják vagy leszivják.de doki szerint el kell mulnia.




Elözmény:

már szerdán láttam,hogy mintha picit nagyobb lenne neki.de arra fogtam,hogy biztos elvándorolt a tojása.



tegnap alvás után vettem le a pelust és nagyon megijedtem mert hatalmas volt a jobb heréje.gyorsan gyerekdoki.(olyan gyorsan és hirtelen jön a baj ) :(

de hála nagyon jókedvű volt és ellég jól viselte,hogy este fél8 helyett fél12kor került ágyba
köszi még 1x mindenkinek puszi :p

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


szia lekri

(bocsi, most minden kisbetűvel, mert kisasszony a kezemben alszik :oops: )
gyógyszer kiíratás ingyen volt, csak a vizsgálatért kell fizetni
vizsgálat 8ezer, ha kis ultrahang is van, amit ott helyben megcsinál, az +2ezer (magyarul terhesgondozás 10). van a rendelőben 4d uh is, az asszem 12. erre annyira nem figyeltem, mert 1-2 éven belül nem akarunk másik törpét, addigra meg úgyis változik :oops:
van egy vonalas szám is időpontkéréshez, de most hirtelen nem találom a névjegykártyát... de a receptíratáshoz időpont nem kell...
kedden és csütörtökön van ott 3-8-ig, de keddre inkább uh-ra szokott emberkéket hívni, a többit csütörtökre. de nekem azt mondta, hogy ha valami sürgős, vagy ha recept kell, akkor mehetek bármelyik nap.
ha a moszkva téren kijössz a metróból, szemben van egy lépcső + felüljáró a villamos fölött, azon átmész, balra fordulsz, átmész az úton és ott van rögtön a sarkon.

kórház sztori rosszul hangzik :( még jó, hogy nem nagyobb a baj és elmúlik...
nálunk vesemedence-tágulat van, állítólag azt is kinövi + az egyik csípője 2/a-s :?: , tornáztatnom kéne, de nem hagyja... :?

mai kép:

Kép

tegnap-tegnapelőtt megette az almát, most nem kell neki... nemtom mit csináljak... nálatok hogy ment a hozzátáplálás?

judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


köszi az infóf,jól hangzik.

nálunk kb.1hónap volt mire elfogadta a kanalat :( :( :(
most már napi 2-3x kanalas kajcsit kap.

nem lehet,hogy csak nem volt éhes?vagy esetleg túl éhes volt és türelmetlen(nálunk sokszor ez is gond volt)?

én öszintén bevallom egyik fiamnál se csináltam azt,hogy napokig egy izt adtam neki. :oops: :oops: :lol:
lehet savanyóbb a mostani alma akkor se eszik meg.

én öszintén meg mondom lennék megint kismama :oops: :lol:
de szerintem már nem leszek.apa nem akar többet.n 10év múlva egyet még bevállalnék szivesen :) :)
esetleg egy kiscsajt,bár fiúnak is nagyon örülnék :) :)
Vendég
 


szia

lehet, hogy nem tetszett neki az az alma (vagy én nem reszeltem eléggé finomra :oops: ), mert tegnap a Hipp-es almapüréből bevágott egy üveggel. Na jó, nem egyszerre, hanem 2 evésre :) Most azt mondta a védőnő, hogy várjak még pár napot a következő ízzel, és csak szerdán próbálkozzak, de lehet hogy azért bepróbálkozom vele holnap. Ma inkább nem, oltást kapott, amúgy is nyűgös lesz...
Most kereshetek Hipp-es almapürét, mert itt az Auchanban sima almapürét persze nem lehet kapni...
Amúgy tegnap a második próbálkozásnál az elején éhes volt és türelmetlen (nem tudtam elég gyorsan kanalazni), aztán meg már fáradt és nem volt kedve az egészhez...

én is lennék :) De én még leszek, még egyet mindenképpen szeretnénk. Majd ha ez a törpe picit már nagyobb lesz :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szaszi

gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mesélj ha lesz időd :) :)
Vendég
 


sziasztok

Csak egy gyors bekukkantás, köszi a gratulációt, holnap ha lesz időm mesélek. A lényeg nem bántam meg hogy őt választottam nagyon rendes volt és türelmes. De holnap mindent elmesélek. :D
Vendég
 


Szaszi, gratulálok!!! Mesélj ha lesz időd! Meg aztán képet is várunk :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok

csak egy gyors kép , még rendezem az életem két gyerek mellett de hamarosan jövök.
Kép Jennike
Vendég
 


nagyon szép:)

milyen ujra "babázni"? :lol: :lol:
Vendég
 


nagyon szép!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok

Bocsi az eltünésért de próbálok beleszokni a két gyerekes anyukák életébe kisebb- nagyobb sikerekkel.

Jenni nagyon jó kislány idáig eszik alszik csak pelenkázásnál sír kicsit amikor már türelmetlen a ciciért.
Tejem van böven az első napokban fejni is kellett szopi után mert úgy éreztem meghalok annyira fájt annyi volt benne a tejcsi.
Lassan kezd beállni mert csak néha érzek csomókat a cicimben vagy éjszaka keményedik be nagyon.

Nálunk majdnem mindig 3 óránként eszik , éjszaka is úgyhogy aludni egyhuzamban még nem aludtam 3 óránál többet. De egész jól bírom még.

Pár napja előjött a szülés utáni depi is. Egyszerüen úgy éreztem hogy semmi nem úgy sikerül ahogy én szeretném, minden kis apróságon bőgtem. Fannival sem tudok néha mit kezdeni, mert mióta hazajöttem a kórházból egyszerüen nem fogad szót nekem mintha nem is hallaná hogy mit mondok neki , akaratos csak apa van most neki de ő meg ugye egész nap dolgozik nincs itthon úgyhogy szinte napokon keresztül csak bőgtem hogy nem vesz tudomást rólam a nagyobbik lányom pedig elötte nagyon anyás volt. Volt hogy veszekedtem vele de volt olyan is hogy ráhagytam csinálja amit akar.
Talán most kezdenek rendezödni a dolgaink de még mindig makacskodik néha, de majdcsak túl leszünk rajta.
Amugy nagyon szereti tesót simogatja mindig odafekszik mellé az ágyra. Tudom hogy neki is nehéz megszokni hogy most már nem csak körülötte forog a világ hanem itt van tesó is , próbálok minden kis szabad időmben csak vele foglalkozni , hogy ne érezze azt hogy őt hanyagolom.


A szüléstörténetet már elkezdtem de még sajnos nincs kész , kevés időm jut gép elé ülni, mert hát a háztartást sem hanyagolhatom, és minden nap főznöm kell , pihenésre gondolni sincs időm. :(
Vendég
 


Kicsit furcsa újra babázni , nagyon jó minden csak olyan kis picike Fanni sokkal ducibb volt Jenninek picike kis vékony lábai vannak alig mertem elöször hozzá nyúlni de most már minden megy . :D

Hoztam még pár képet.

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szaszi
nagyon helyesek a csajok és nagyon szép neve van a kicsinek :lol: :lol:
persze Fanninak ios:)

Depi nekem hála nem volt de most,hogy bejött ez a rossz idő igy bizony bekopoogot hozzánk is egy kicsit.de talán elüldöztem :) :)
nekem 2gyerekkel valahogy könnyebb,mint 1el.de komolyan meg se érzem,hogy 2van.talán csak ott,hogy a kicsi még éjjel kel 1-2x enni :shock: :? :lol:

ő nyugodt kiskölök,ha tele a poci akkor nincs semmi gond.
Levimet meg most műtöték 1hete.lágyéksérve volt.teljesen jól van :lol: :lol:

irj majd ha lesz időd :lol:
Vendég
 


Judit
ti,hogy vagytok? :lol:
Vendég
 


sziasztok,

Szaszi, mindkét lánykád gyönyörű!! A nevük is :D Hogy vagytok?

Lekri, köszi jól vagyunk, csak doktornő elégedetlen volt a múlt hónapban, mert keveset hízott Anna, úgyhogy most tömöm bele a kaját, nehogy elküldje vérvételre... Annyira eleven, mozgékony gyerek, nem hiszem hogy bármi gond lenne, csak múlt hónapban utaztunk is, ez is tuti visszavetette picit. De egyfolytában mocorog, vigyorog :D Meg ül ezerrel, persze még nem tud egyedül felülni, bár nagyon próbálja. Viszont 2-3 sikertelen próbálkozás után elkezd ordítani, és addig balhézik, amíg fel nem ültetem :?
No ekkora már :D
Kép
És Ti hogy vagytok?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


szia

hát nagyon ügyesen ül csajod :)
Levim volt ilyen,hogy nem tudot egyedül felülni de mindig ülni akart :)

annyira helyes Anna :) :)

mi vagyogatunk.Kristóf nég mindig kel éjjel.van hogy 1x ez a kevés de van,hogy 2-3x is.kicsit fárasztó.Kristóf próbál mászni már 2hete.:)
Anna éjszakái?

Levit november végén megműtöték lágyéksérvre.hála minden jól sikerült még aznap hazajöhettünk.tesze képet róluk:


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


szia Lekri,

szépek a fiaid :)

Anna is kel 1x tuti, de inkább kétszer... Bár volt 2 éjszaka, mikor este 8-tól 5-ig aludt, de ezt azóta se :( kelünk éjfélkor meg 4-5 körül :?

Most csak ennyi, szaladok Auchanba, veszek rizsdarával dúsított Jó éjszakát tápszert, hátha...

Szaszi, hogy vagytok?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánunk nektek

Kép
Vendég
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!
Vendég
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket!!!

(bocs hogy csak most, de Anna beteg, így nem jutottam géphez :( )

Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


sziasztok lányok!

bocsi hogy nem jelentkeztem de kicsit nehéz napok vannak mögöttem. A két csajszi 1 perc szabadidőt nem enged. :cry:
Jenni hasfájós, du. márcsak kézben van el este néha alszik 10 perceket amugy éjfél körül alszik el. Éjszaka felkel 3 és 6-7 körül, de már volt olyan is hogy csak 6 körül kelt fel. így egy kicsit tudtam pihenni, bár még néha Fanni is felébred éjszaka.

lekri: nagyon helyesek a fiúk. :lol:

judy: Anna nagyon szép kislány , és nagyon ügyesen ül már.

Majd jövök sürübben, és majd mesélek a szülésről.


Sziasztok
Vendég
 


Pár kép a lányokról:
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Második szüleményemet várom, 32hetes terhes vagyok. Pórul jártam az előző dokimmal, így bejelentkeztem Dr. Sára L.-hez. Az érdekelne igazán, hogy így a vége felé milyen sűrűn kell menni hozzá, ill. hogy oldja meg az NST-t. Vidéki vagyok, így macera nekem, ha 2 naponta fel kell járnom...
Köszi!!!
chanel_28
 
 


Szia.

Én novemberben szültem nála, 35.-36. héttől hetente egyszer kell menni CTG-re , ctg után megnézi a papírodat és ennyi.
Általában délelött mindig bent van , kivéve minden 2. szerda amikor máshol csinál terhesrendelést.
A ctg-re elöre be kell jelentkezni, ha tudsz délelötti időpontot kérj akkor biztos bent van.
Ha vizsgálat kell akkor azt is megtudja csinálni ott a kórházban ctg után , bár rendelése már nincs a kórházban.
Ha van még kérdésed szólj.
Vendég
 


Köszi az infót! Hálás vagyok :D
Még annyit hagy kérdezzek, hogy a kórházról mi a véleményed? Ellátás, utógondozás (gátkezelés), ilyesmi.
Előzőleg a Szabolcsban szültem, oda nem kellett semmit vinni a babócának. (se ruha, se pelus, stb...) A Sote-n hogy működik?
Köszi!

chanel_28
 
 


Szia

ide sem kell ruhát vinni a gyereknek , de pelust popsikrémet igen.

Van egy topik a szülészetek, kórházak alatt , II. női klinikás mamák élményei , ott nagyon sok minden le van írva a kórházról és hogy mit kell vinni gyere át oda.
Vendég
 


sziasztok,

bocsi, sikerült jól eltűnnöm... Nem tudom mi van velem, fáradt vagyok nagyon, elegem van a télből, kicsit be is fordultam... Nomindegy, szóval ezért nem nagyon jártam erre...

Szaszi,
gyönyörűek a lányaid!! És én változatlanul kíváncsi lennék a szüléssztorira...

Lekri,
hogy vagytok???

chanel_28
Szaszi már mindenre válaszolt :) Jó választás volt Sára doki.

Anna már mászik, ücsörög, és ma (alvás helyett) rájött hogy kell felállni a kiságyban... Nagy huncut, egy perc szabadidőt nem enged... :D De azért majd próbálok sűrűbben idetalálni... :oops:
Kép

sziasztok

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Köszi Judy!

Azóta már voltam nála, szimpi volt.... :D

chanel_28
 
 


sziasztok

nagyon édesek a csajok és ügyesek:)

mi is élünk virulunk és mostanság blogolok:)
8hónaposan,pont az nap állt fel és 2napra rá már kapaszkodva ment:)

fiúk:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok,

Lekri,
még mindig gyönyörű ez a két kölök ;)
Anna is pont 8 hósan állt fel :)
Most ilyen kis huncut
Kép

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: