Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, sajnos ez a baba is elment, már meg is jött. Majd csak egyszer már sikerül

Kép
sirena
 
 


Hát ilyen nics :( sajnálom! Gidaihoz azért eljutottál?


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Ó, Sirena annyira sajnálom!!! Továbbra is nagyon drukkolok Nektek! Már annyira megérdemelnétek azt a picit!!!! Nálunk hasfájás terén javult a helyzet, de bevallom, végül nem az Infacol, hanem a Colief csepp bizonyult eredményesebbnek. Pont holnap lesz 8 hetes a kislányunk, hihetetlen, hogy repül az idő... Igazi CSODA ez a csöppség, nem tudok betelni vele, akárhányszor ránézek, vagy a karomba veszem...
anyco
 
 

 
 

Nem mentem hozzá, felesleges lett volna. Egyébként mivel ez már a 4. vetélésem, elmegyek megnézetem magam véralvadási szinten mi újság, és visszamegyek az endokrinológushoz is hétfőn, hogy kiderítsük mi a gond
Úgy látszik megint laptetőm van , nagyszerű

Kép
sirena
 
 


Sziasztok,
Még új vagyok...
Bocs, h egyből a közepébe, de teljesen tanácstalan vagyok.


Dr Gidai a választott orvosom, és Gönczi Katalin a szülésznőm
Tud vki segíteni abban, mennyit szokás szülés után adni?
Akár privátban is érdekelnének a válaszok
Előre is köszi

cszsofi
 
 


Sziasztok jár még valaki? Babát várok, ma este pozitív lett a tesztem 

Kép
sirena
 
 


Sirena de jó!:D Azért óvatosan örülünk! Annyi babó elment már! De remélem most minden rendben lesz!


Nekem már nem sok van hátra és megszületik Ádámka :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Köszönöm, igen óvatosan! Azt nem tudom hogy tudom feltölteni a vonalzómat? mert nem találom sehol.
Hatalmas erőt kívánok és boldog szülést ha nem beszélnénk addig 

Kép
sirena
 
 


Itt volt hozzá a görbém

Kép
sirena
 
 


Megcsináltam a tesztet és erősödik Hétfőn hívom a dokit 

Kép
sirena
 
 


Jajj de jó, megy a drukk :) menj minél előbb, hátha csak vmi hormon kell, h megmaradjon a baba...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Felhívtam a doktor urat, csütörtök 14:50-re megyek tiszta izgalom 

Kép
sirena
 
 


Voltam nála, láttunk már méhen belül petezsákot Picike még, 2 hét múlva újra kell menni, kaptam utrogestant 3x2

Kép
sirena
 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy Dr. Gidai János magánrendelésen kívül, hogy lehet eljutni? A 2-es számű Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikára kell előzetes időpnt egyeztetés, beutaló?
mzsuzsi85
 
 


Sajnos a SOTEn nem tudom, hogy lehet bejutni, hozza, a maganrendelese viszont felment 9000-rol 10000-re.

Tudom, sokan kerdeztek mar, de konkret osszeget senki nem irt meg le (vagy csak en nem latom?)
A szulesert mennyit adtatok? Kifejezetten halapenz ellenes vagyok, de ugyis valamit "illik adni", annak ellenere, hogy a terhesgondozasert is fizetsz Pénz beszél
Elore is koszi
nyulata
 
 


De jó , decemberben még csak 9et kért :/  mindegy, úgyis napokon belül szülök, tőlem 30ezret fog kapni. Eddig sem kapott többet,most szülöm nála a 4.et. De én úgy tudom nincs fix tarifája a szülésért, legalábbis nekem sosem mondta.


A kórházba nem igazán lehet hozzá bejutni,csak ha pont ő van az ambulancián,de hát ezt meg nem lehet előre tudni


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


@zsuzska88:


Koszonom a gyors valaszt. Igen, en is december vegen voltam, akkor meg 9 volt, most mult heten mentem ujra, es mikor keszitettem a penztarcat, akkor mondta, hogy felment a vizit ara, mert emelkedtek a koltsegei...

nyulata
 
 


Sziasztok!

Zsuzska egyben vagy még, vagy már megszületett a babád?
Lenne hozzád pár kérdésem. 
A 12. heti UH-ot ott csinálják a magánrendelőbe, vagy klinikára kell menni? 
Ma vayok 8 hetes

Kép
sirena
 
 


Sziasztok! Zsuzska, én is sokat gondolok Rád!!! Nagyon izgalmas.  Sirena! A 12. heti UH-t a klinikán csinálják, ott kell rá időpontot kérned, ha már megvan hozzá a beutalód. nagyon-nagyon örülök, hogy már 8 hetes Vagy!!! Csak így tovább!!!  Tényleg, még mindig a Tömő utcába kell mennetek?
anyco
 
 


Sziaszto lányok, nagyon aranyosak vagytok :) jelenleg itt üdülök a Tömő utcäban,15én reggel 7kor megszületett Ádám :) most itt szopikázik mellettem :D eszméletlen nagy zabagép!


Igen, iide kell jönni uhra, ad a doki beutalót és kérned kell időpontot. Nagyon örülök, h sikerült ez a babó :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzskaaa!!! Tiszta szívből gratulálok és örülök Nektek! Biztos nagyon szép kislegény!  Remélem, mindne simán ment, amennyire egy szülés úgy mehet.  Mielőbbi hazaérkezést kívánok épségben, egészségben!
anyco
 
 


Gratulálok Zsuzska 

Kép
sirena
 
 


Csütörtökön megyek hozzá ismét, akkor szűrünk fertőzésre is.
Addig egy fotó a 6. heti UH-ról 

Kép
sirena
 
 


.
minike
 
 


Sziasztok, már én is rég jártam erre, de most újra csatlakoznék.

Gratula Zsuzska! Sok-sok örömet és egészséget Ádámhoz.
Sirena! Neked is gratula, nagyon drukkolok, hogy minden redben legyen!

Én a 36. hetet töltöm szerdán. Múlthéten voltunk dokibácsinál. Úgy érzem én nem fogom húzni márc. 20-ig, de a doki is ezt jósolta. Nagy az izgalom. Már vannak jóslófájásaim is. Még 2 hetet azért bent kellene maradnia. Közben nálam kialakult a terhességi cukor, azzal szenvedtem egy darabig, de a diátával szépen beállt. Csak sok a kísértés. @Zsuzska, mik voltak a tapasztalataid a bentlét alatt? Mit vittél be magadnak és a picinek? Nekem a szülésznő azt mondta, hogy pelus és popsikrém kell, a többit adják. De úgy hallottam, hogy jó ha van nálam bimbóvédő, mellszívó, kis sapka, kis takaró, karmolás elleni kesztyű is.

Kép
minike27
 
 


Minike! Kitartást!!!  Hadd kérdezzem meg: esetleg rövid, sötét hajad van?!  Mert én is pont múlt héten voltam a doktor úrnál csütörtökön (15:30-ra, de csúszás volt) és előttem pont egy pocakos kismama ment be hozzá, én a vizesballon mellett ültem göndör hajjal - ha esetleg emlékszel...
Én szeptemberben szültem és pont popsikrémet kaptunk, viszont pl. törlőt nem, azt vinni kellett a pelenkával együtt. Textil pelust is vigyél inkább, bár azt is adtak. Takarót, kesztyűt, sapkát stb. mi mind kaptunk. Én külön bimbóvédőt nem használtam, csak krémet, azt vittem, bár fogsz kapni ilyen termékmintás csomagot és abban az is lesz.

anyco
 
 


anyco
 
 


Szia Anyco,

mi 4.45 körül értünk oda, lehet pont akkor jöttetek el, mert rémlik a göndör haj :-). Nekem hosszú, barna hajam van, de kontyban volt akkor és piros kötött ruhában voltam, a párom is elkísért.

Volt csúszás tényleg, mert műtött a Gidai, meg is ijedtem, hogy miért nem hívnak már be. Miután láttam, hogy pizzát és kólát visz be a recepciós, akkor gondoltam, hogy csúszunk valamiért. de kibírtuk a várakozást.

Köszi az infókat, nekem is vannak már ilyen mintáim itthon, lehet azokat viszem be, mert kicsik és ha otthagyom sem sajnálom majd :-).

Már úgy izgulok

Kép
minike27
 
 


Igen, akkor kb. pont akkor jöttem el, amikor ti érkeztetek és utánam tartott egy kis pihenőt, szóval stimmel a dolog, de én Rád nem emlékszem, másra gondoltam.

anyco
 
 


Lányok mégegy kérdés, hogy a 12 hetest Gidai csinálja vagy aki épp van a klinikán?
Meg a klinikán ugyanúgy van betegfelvételi, és hol, hányadikra kell menni ? Bocsi a sok kérdésért. 

Kép
sirena
 
 


Szia Sirena,

nekem a 12. hetest nem a Gidai csinálta anno, hanem aki épp be volt osztva. Be kell majd jelentkezned a betegfelvételin, a földszinten hátul lesz. Hogy most hol csinálják az Uh-t nem tudom, de a betegfelvételin megmondják majd. Én két különböző helyen is voltam .

Én ma voltam CTG-n, az elsőn. Nóri baba annyira aktív volt a pocakomban, h értékelhetetlen volt a dolog, így megismételték :-).

Nekem is tudna valaki segíteni? A Strephococ. eredményt azt postázzák majd, amit a 35. héten levesz a Gidai? Illetve valaki küzdött a terhesség végén izzadással éjszaka? engem annyira lever a víz néha, hogy zuhanyzás, átöltözés kell. Nagyon zavar a doldog :-(, de ma azt mondta a doki, hogy lehet a hormonok okozzák. Na de ennyire...???

Kép
minike27
 
 


Nekem is az csinálta, aki épp be volt osztva.


 Minike, általában az a gond a CTG-n, hogy pont nem mozog a baba, ritka kivételek vagytok!

Izzadás? Nem emlékszem ilyesmire, pedig nekem épp nyárra esett a finis.  Mondjuk amúgy se vagyok egy izzadós típus, még sportolás, szauna során is alig izzadok.

A streptococ. eredményt majd Gidai mondja meg, a szülésig még úgyis találkoztok, ha minden igaz. Mondjuk nekem a császár reggelén, műtét előtt nézte meg gyorsan az e-mailjei között.  Pozitív is lett sajna.

anyco
 
 


Ezt az izzadás dolgot majd jövőhéten megkérdezem a belgyógyásztól, lehet a cukor okozza vagy csak a nagy izgalom :D Nekem az egész terhesség alatt igen aktív a baba, az egy órás utat a kórházba már a vége felé alig bírja.

Anyco,
Te Gödről mentél szülni? Mennyi onnan az út?

Kép
minike27
 
 


Igen, Gödről, de nekem időzített császár volt, mert mindvégig faros volt a baba. Kora reggel mentünk, negyed 8-ra kellett ott lenni és kb. 6:15-kor indultunk - biztos, ami biztos alapon.
anyco
 
 


Sziasztok. Nekem a strepto eredményt kinyomtatta egy nővérke az ambulancián, mert kértem. A 12 és 18 hetes uht egy olyan orvos végz,aki külön erre szakosodott, un.jogositványa van erre. Ezért nem csinálhatja Gidai doki.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Megvolt tegnap az UH
8 hét 5 napos a méretei alapján, csodaerős babuci
Megkaptam a beutalót a 12 hetesre és vérvételekre, valamint a kombinált teszthez csekket, és lehet menni a védőnőhöz
Március 17 a 12 hetes UH :)
Jah és szerintem új UH gépe van, mert még ismerkedett vele :))) A mérete 21,2 mm-es

Kép
sirena
 
 



Kép
sirena
 
 


Nagyon ügyesek vagytok, csak így tovább!!! Nagyon boldog, nyugodt és szép babavárást!
anyco
 
 


Sirena, de jó :D :D !!! Örömteli babavárást! Új gép? Az jó. Mert a régi kicsit mindig kisebbet mért.

Kép
minike27
 
 


nekem a kórházban mérte utoljára Ádit egy héttel születése előtt, 3200grammnak becsülte, végül 3255 el született.Holnap lesz egy hetes, és 3440g, pedig csak 3050el jöttünk haza. Szóval kegyetlenül hìzik :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Sirena,

És hogy telnek a napok 4 gyerkőccel? Gyors szülésed volt? A 38. Héten van akkor még egy nagy uh a klinikán? Dokibácsi még nem mondta, h a 36. Hét után a ctg-n kívül mire számítsak.

Kép
minike27
 
 


Hát egyelőre mig apa itthon van, addig majdhogynem csak a picivel kell foglalkoznom. Azért fokozatosan visszaveszem a háztartást . A neheze majd az lesz, h mikor indulunk az oviba addigra Ádi is kész legyen a szopival.


Nagyon könnyű és gyors szülésem volt, reggel 5:15kor ébredtem az első fájásra, 7előtt estünk be a kórházba, épp csak megvizsgältak, pont akkor fojt el a magzatvìz,már toltak is a szűlőszobára, es ahogy felmásztam már jött is kifele. 7:02kor bújt ki :) szóval villámszülésünk volt :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


sziasztok! most regisztráltam ez a topik miatt:) Most járok a terhességem 12. Hetében , és mikor ez a terhesség kiderült akkor ajánlották Gidai doktor urat. Jókat olvastam róla , bár furcsállom hogy pl cytológiát eddig nem vett pedig 2szer találkoztunk már. Nektek is később vett ? Másik kérdésem az lenne hogy a klinikára járok hozzá de tervezem hogy néha a magánrendelőbe is elmegyek. Ha oda megyek mennyivel előtte kell bejelentkezni .tehát ha 2hét múlva lenne aktuális a vizsgálat akkor még nem vagyok elkésve? Illetve a korábbi orvosom minden alkalommal csinált magánrendelésen ultrahangot ez itt is Így van ?köszi a válaszokat:)
sylvia86
 
 


Sziasztok! Én is most regisztráltam hozzátok, mert nemrég voltam Gidai dr-nál és remélem hamarosan kismamaként is hozzá járhatok. Sajnos a történetem hasonló, mint sirena-nál. Inzulinrezisztenciám és pajzsmirigy alulműködésem is van, 3 hónapja szedem a gyógyszereket. Túl vagyok már egy vetélésen, most már nagyon szeretnénk egy újabb babát.
Sirena, írtam privit neked, ha van időd olvasd el légyszi!
sylvia86, szerintem jó, ha minél előbb hívod, de én 2x is elég hamar kaptam időpontot hozzá. (arra a hétre is)

Kép
andibaba81
 
 


Sziasztok lányok!

Andi írtam üzenetet
Küzdök a hányingerrel, de minden oké. Március 17-én megyek a 12 hetesre a tömő utcába, meg tudná mondani valaki ott hányadikon van a betegfelvételi és ez a 12 hetes UH, meg a labor? Hasi UH van ugye? Még mindig az a néma doki csinálja DR Szabó vagy ki?
Vérvételnél kiderült pici fehérje van a vérembe és vizeletembe, már adott rá a háziorvos granulátumot, nem vészes, de inkább kezeli

Jaj olyan izgatott vagyok
Vajon megtudják már mondani nemét, vagy korai még?

Kép
sirena
 
 


Sirena! Ősz elején még a földszinten hátul volt a betegfelvételi és az 1. emeleten az UH, szerintem még most is úgy lehet. Nekem a 12 hetesen még nem tudták a nemét megmondani, bár lányra tippeltek és az is lett.  Hogy ki csinálta, arra már nem emlékszem, de az biztos, hogy nem volt néma. Nekem is volt az első vérvételnél pici fehérje a vizeletben, de azért, mert akkor még nem tudtam, hogy mosakodjam meg odalent pisilés előtt és középsugaras legyen... Azután mindig így tettem és soha nem volt vele probléma.  Elhiszem, hogy izgatott vagy!!!

Sylvia! Nekem terhesség alatt egyszer sem vett, csak most, szülés után 4 hónapra. Szerintem viszonylag gyorsan be lehet jutni a magánrendelésre, nekem sose volt ezzel probléma.
anyco
 
 


Sziasztok,

nekem sem csinált cytológiát a terhesség alatt. A betegfelvételi még a földszinten van, hátul. Pont ma voltunk 38. heti vizsgálaton, az uh-t az elsőn csinálta ma a doktor úr :-). De azt hiszem ki van írva a lépcsőnél, hogy hol csinálják a 12. heti uh-t és a betegfelvételin is mondják, hogy hová kell menni. Nekem a 12. héten még nem látták, hogy fiú vagy lány, de 16. héten már megmutatta magát.
Ma kicsit kevesebbnek látta a magzatvizem a dokibácsi, úgyhogy csütörötökön újra látni akar.
Volt valakinek esetleg ilyen? Kicsit izgulok miatta, mert én nem érzem, hogy szivárogna. Kezdek izgulni, ma már voltak kellemetlen fájások is, de lepihentem és elmúltak.


Kép
minike27
 
 


Minike igen, nekem is kevesebb volt a magzatvizem, sőt a lepény is II.fokban érett volt. De nem volt ezzel semmi gond! Ha vészesen kevés lenne,azt mondja akkor a dr.úr! Szóval ne aggódj! A jóslóknak meg örülj, készül a szervezeted a nagy napra :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! Én múlt héten voltam a 12 hetes UH-n, és a betegfelvételi meléletti 2. szobába kellett mennem! De mondták , hogy hová, úgyhogy biztos eliránnyítanak. A Fenti UH-n tegnap inkább nagy hasú kismamákat láttam meg akiket továbbküldter flowmetriára.
Egyébként, a kombinált teszt eredménye 2 nap alatt megvolt..

Minike a 16. héten is csináltak UH-t?Hogyhogy?

A magánrendelőjében csinál egyébként UH-t?Végül a kórházba mentem hozzá megint de legközelebb a magánt tervezem...

Cytolügiát szóltam, és azt mondta úgy emlékezett volt nekem a terhesség előtt , mert rögtön le szokta venni ha nem... mindengy, levette, ez  a lényeg.

sylvia86
 
 


Ja és egy másik doki csinálta volt hangja de nem használta nagyon.. Kérdeztem h látszik e a neme és lehurrogott hogy nem is nézi meg mert ha rosszul tippel akkor őt nézik hülyének később a kismamák.Ezt így...
sylvia86
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: