Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy éreztem Ő is megérdemel egy új témát..Itt mindenki leírhatja vele kapcsolatban a tapasztalatait!

Személy szerint én 2 éve találkoztam a dr.úrral elöször, amikor a testvéremnek voltak panaszai..annyira empatikus volt és odafigyelt a testvéremre..amig a kórházban feküdt, addig minden nap meglátogatta... szóval egyből eldöntöttem,hogy én is hozzá fogok járni.

amikor 2007.12 hónapban kiderült, hogy babát várok..egyből hozzá jelentkeztem be... és nem bántam meg..

az életkorához képest szerintem szakmai téren is magasra tette a mércét..sok terület érdekli..és helytáll

HPV , Sikertelen terhesség, Genetikai rendellenességek ..ezekről tudok


http://www.sote.hu/intezetek/munkatarsa ... mp_id=1386

http://betegmagzat.hu/page.php?7

AZóta több ismerősömnek javasoltam..és mindenki hasonlóan jó véleménnyel van róla..

ami fontos még, hogy amikor be kellett feküdnöm a Patológiára akkor a szabadsága alatt jött be megnézni...sőt a szülés napján úgy nézett ki, még nem lesz aznap baba, de ő megnyugtatásképp mert carul éreztem magam éjjelre be akart fektetni a patológiára. biztosan tudom, hogy én nyugodt legyek..nem zavart volna haza.. de erre nem volt szükség :o)

végül.. lehet hogy nem mindig jókedvű..de ő is ember!... nem egy bratyizós tipus.. ez eleinte furcsa volt, de rájöttem ha nincs veled gond akkor csak a szükséges alkalmakkor találkoztok..nem csinál több vizsgálatot az előírtnál.. de ha bármi apró probléma felmerül akkor maximálisan utánajár! nem hagy magadra! sem téged, sem a babádat!

ezt többek véleménye alapján mondhatom.


2008.08.05én született meg a kisfiam, és Ő is illetve a szülésznő is Gönczi Kata a legjobb tudásukkal álltak mellettünk! Bíztam bennük és a hozzáértésükben és nekem ez nagyon fontos volt !

Szóval ha valaki tanácstalanul áll az orvoskeresés terén én őt nyugodt szívvel ajánlom!MEGBÍZHATÓ!!!!!
Vendég
 


.--------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 21:59-kor.
ajsa
 
 


Azért jó egy topik, hogy mindenki leirhassa a véleményét! hiszen ezzel segítünk másokon...

nagyon rossz érzés volt ezt olvasni..mert eddig ilyen véleményt nem hallottam róla.

sajnálom hogy veled ilyen volt... :cry:

és én amit még hozzá tennék, hogy a várandósság idején 2*voltam a magánrendelésén, utána a Klinikákra jártam, és ott is ha odaértem, megcsörgettem és egyből jött .. :roll: a vizsgálatokról annyit, hogy mikor többen mondták hogy őket mindig rendszeresen vizsgálják én rákérdeztem és azt mondta, hogy nagyobb a fertőzés veszélye a sok vizsgálatnál.. így ő a szükséges előirtnál ha nincs panaszod nem vizsgál meg

kiváncsi leszek a 6 hetes kontrollra

Remélem jönnek többen is, és leirják a saját tapasztalataikat! Kiváncsian várom... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.19 19:26-kor.
Vendég
 

 
 

-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:01-kor.
ajsa
 
 


Ajsa nem hiszem hogy olvassa! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is a Doktor úr egyik páciense vagyok ( betegnek nem nevezném magam, mert nem vagyok az). Kb. 1 éve egy barátunk javaslatára ismertem meg.

Nos, az én tapasztalataim: kedves, hozzáértő, bármikor, bármilyen panasszal megkereshetem akár hétvégén is( holott szerintem nem lenne kötelessége ).

Én ismerek sok-sok orvost, de úgy gondolom, hogy a hozzá(m)állása nagyon sok orvosnak példaértékű lehet.

Nem tisztem védeni Őt, és úgy gondolom, hogy nincs is szüksége rá ( bizonyítja ezt a rengeteg betege ), de Ajsa miért nem hagytad ott ha nem voltál vele megelégedve??? :?: Szabad orvosválasztás van, ha Nekem nem jön be, akkor otthagyom. Szerintem ennyi. Biztosan van igazság abban amit írtál, de gondolom ( remélem ), hogy a szakmai protokollt azért szem előtt tartja.
(Ha megtennéd, hogy priviben leírod a gondokat és szívesen elolvasnám.)

Nálam is előfordult már, hogy egyszer elfelejtett valamit ( elnézést is kért, de mondjuk nem volt életbe vágó dolog), de azért EMBER ő is.
Elhiszem, hogy a gyereked élete a legfontosabb , és ez persze nálam is így van, ezért szeretném ha ezeket nem támadásnak vennéd.

Én maximálisan megbízom benne, de természetesen ha gondom vagy problémám van 1-1 dologgal, azt is megmondom Neki, legfeljebb hülyének, vagy okoskodónak néz. De ez benne van a pakliban.

Ja és még a legfőbb előnye, hogy olyan isteni finom keze van, hogy az ember meg sem érzi a vizsgálatot ( sajna voltak már más tapasztalataim, úgyhogy tudok különbséget tenni). :wink:

Boniko várjuk a 6 hetes kontrollodat, mert most már én is kíváncsi vagyok... :wink:
bumbika
 
 


--------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:01-kor.
ajsa
 
 


Bumbika örülök, hogy neked is jó tapasztalatod van...

Aisa szemszögéből nézve biztosan nem egetverő hiányosság volt a vizsgálatkorhisen a kötelező vizsgálatokra elküldte, csak a méhszáj vizsgálat hiányzott Ajsának...ha jól értettem.illetve csak a rossz érzése miatt ha nincs kivel megbeszélnie csak úgy nem váltogatunk... ezért is nem váltott..illetve mire váltott volna sok orvos nehéz szívvel vállalja be... lehet vele ugyanolyan kedves , normális volt ettől függetlenül a várandósság alatt, ez marasztalta, hiszen úgy gondolta, hogy a szülés alatt ez is fontos.. illetve ez a normális ...

sajnos mivel ember, előfordulhat, hogy éppen rossz passzban volt és emiatt történtek ezek a hibák..és abban egyetértek Ajsával, hogy ebben a szakmában megengedhetetlen ez a fajta hozzáállás... akár szegény, akár gazdag, akár kedves akár bunkó a páciens..ő felesküdött valamire ami miatt a nők bíznak benne..

és ettől függetlenül Nálam a szülésnél ott volt a szeren....

magánrendelő: én akárhányszor voltam mindig sokan voltak elöttem, és jöttek utánam is... lehet az tényleg véletlen volt Aisa, hogy pont akkor nem volt senki... .
Vendég
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:02-kor.
ajsa
 
 


Sziasztok!


Ajsa egyáltalán nem akadtam ki, hogy Neked más tapasztalataid vannak megértem a Te érveidet, és azt is megértem, hogy jól esett kiírni magadból.

Én a magam részéről továbbra is maximális bizalommal vagyok iránta, mert eddig nálam minden oké volt. Néhány orvost megjártam már a problémámmal, akik arra csak legyintettek, sőt magasról lesz.....k. Ő volt az aki utána járt a dolgoknak, és ezért nagyon hálás vagyok (vagyunk) Neki, holott pénzt nem adtam.

A rendelőjében pedig én is mindig vártam, többnyire 5-6-an voltak előttem, úgyhogy ezért vagyok biztos benne, hogy sok más ember is bízik benne.

Egyénként én is mindig utánaolvasok mindennek, néha már túlságosan is, mindig megkérdezem, ha valamit furcsának találok, és eddig még soha nem tapasztaltam, hogy ez probléma lenne.

Ajsa remélem, hogy a következő orvosoddal meg leszel elégedve, és nem ér Téged hasonló eset. :roll:
bumbika
 
 


---------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:02-kor.
ajsa
 
 


Aisa most már emlékszem az ellenanyag vizsgálatra :oops: :oops: :oops: (terhességi agyhugykő) ( csak azért írtam az elöbbi hozzászólást nem szépíteni akartam, hanem érzékeltetni hogy miért nem léptél anno szerintem )
csak az a baj, hogy ezt nemcsak ő nem nézi sajna kétszer , hanem más orvos sem.. hacsak a vércsoportod nem olyan....

megirod priviben kit ajánlott? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.17 11:09-kor.
Vendég
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:03-kor.
ajsa
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ajsa 2008.09.18 22:03-kor.
ajsa
 
 


Sziasztok!

Elolvastam a protokollt. Úgy gondolom, hogy Neked is igazad van, (hiszek Neked), de mivel a másik oldal nem tud nyilatkozni a dolgokban, ezért kicsit fenntartással fogadom a dolgokat.

Én személy szerint örülök, hogy leírtad a problémádat, és természetesen az okos ember a másik kárán tanul, de mi úgy gondoljuk a párommal, hogy ettől még más nyugodtan megbízhat benne.
Az eseted 3 éve történt, azóta sok víz lefolyt a Dunán, nem gondolom azt, hogy nem kaphatna bárkitől esélyt a bizonyításra.

Ha pedig valakinek nem jön be, és úgy gondoljátok, hogy Nektek Ő nem fel meg akkor tényleg keressetek más orvost. Ez nem ciki.

Azért Ajsa kíváncsi vagyok, hogy megmondtad neki szemtől szembe a problémáidat ( természetesen szülés után), vagy csak inkább kiírtad magadból, úgy hogy Ő reagálni sem tud rá.

Én abban reménykedem, hogy olvassa a topicot, és ha akar reagál rá.

A lényeg, hogy én pro és kontra olvasása után is maximális bizalmat szavazok Neki, és üzenem: nem cserélném le senkire.
( persze ha gondom van én is kérdezek, aztán lépek) :wink:

Ajsa nyilván Neki is vannak rosszabb napjai, (ennek ellenére szerencsére Neked egészéges gyereked született), és maximálisan tiszteletben tartom a véleményed, de remélem azt is el tudod fogadni, hogy más bízik benne, és meg van elégedve vele.

Azért Ő nem maga az :twisted: , remélem ezt az is belátja, aki véletlenül ide tévedt és olvassa a topicot.
bumbika
 
 


Bumbi Ajsával ez tavaly történt!

de ettől függetlenül mivel velem rosszat nem tett,ahogy a topikindításban leírtam így én is maradok hű hozzá! és bizok benne...és remélem hogy Ajsa esete egyedi volt!

azt mondjuk nem hiszem, hogy olvassa ezt a topikot, mert nem nagyon juthat rá ideje....

protokoll nem sok dolog maradt ki..a toxoplazma ismétlés meg az ellenanyag ismétlés (megkérdeztem másokat, nekik sem volt ismétlés más dokinál, így ez nem egyedi) ...illetve a sok turkálás amit már korábban írtam...

Ajsa nem jött meg a privi!
:cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Ajsa akkor bocsi, én a "vonalzó alapján" gondoltam a 3 évet. De ennek ellenére fenntartom, hogy esélyt kell adni a bizonyításra. Nálunk ezt már megtette. :) :)
bumbika
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a + oldalhoz. Én eddig teljes mértékben meg vagyok elégedve a dokival. Nálam sem volt még méhszájvizsgálat így a 7. hónapig, de igazság szerint nem is hiányolom annyira. Mindenre nagyon odafigyel, nagyon figyelmes.

Ajsa
Nagyon sajnálom, hogy ennyire negatív a véleményed vagy tapasztalatod vele kapcsolatban, de én azt gondolom minden embernek más tipusú doki jön be.

Én minden soron következő vizsgálatot előre megnézek és mindig rá is kérdezek, mikor jön az x y vizsgálat.
Ja és még annyit, hogy minden kórház másképp/máskor csinálja a kötelező vizsgálatokat.
Pl cukorterhelést valahol zsemléset valahol sziruposat, valahol 24 valahol 26 hetesen.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok lányok!
Én csak egy kényszer folytán kerültem a dr. úrhoz HSG vizsgálatra. Nekem szimpatikus volt, de pozitív és negatív dolgok is megmaradtak. A pozitívumok: mindeig kedves volt, telefonban is, személyesen is, a vizsgálat előkészületeiben nagyon óvatos volt, a vizsgálat közben-után rosszul lettem, és mivel a betegszoba messze volt, majdhogynem ölbe vett, hogy biztos jól vagyok-e. A vizsgálat napján többször is megnézte minden rendben van-e. A negatívumok: elmondta, hogy utálja ezt a vizsgálatot, mert sok nőnek nagyon fájdalmas, nekem is az volt, még sem kérdezte adjon-e előtte valamiféle fájdalomcsillapítót (bár lehet, hogy nem szabad, vagy úgyse használna), úgy mentem el a kórházból, hogy másnap már nem látott. (Erre is van mentsége, telefonon mondta, hogy műteni fog). De telefonon utólag is párszor még felhívtam, volt egy kis hőemelkedésem, és akkor is türelmes volt és kedves.
Hát ennyi a tapasztalatom róla.
Üdvözlettel: kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


katerina, hsg elött nem nagyon szoktak adni fájdalomcsillapítót :o( nekem sem adtak nekem a Kaáliban csinálták, nekem is mások mondták, hogy vegyek be elötte görcsoldót! és nem is nagyon éreztem.mondjuk nekem a echovist volt Uh-s nem röntgenes! utána igy is elkezdett görcsölni a hasam!de csak 10.12 perc volt, akkor elérte a "csúcsot" és megszünt. mert a folyadék irritált.. de állítólag az a jó, mert akkor átjárható vagy:o))))

örülök hogy ezt leírtad! :lol:
Vendég
 


Ajsa!
Ha publikus, megírnád ki az a megbízható orvos, akit a szülésznő ajánlott?
Köszi!
Akoti
akoti4
 
 


Sziasztok!

Én a Gidai doktorhoz szerintem nagyon jó doki én eddig mindennel meg voltam elégedve vele szemben.
Engem már műtöt cisztával, és nemrég végeztük el a HSG vizságlatot, és semmi panaszom nincs rá. Csak ajánlani tudom!
A HSG vizságlatnál le a kalappal elötte, nagyon vigyázott rám és körültekintő volt végig.
Most fogjunk elkezden a lombik programot a férjemmel, remélem hamar össze fog jönni a baba.
És én mindenképp nála szeretnék szülni!

Ilda
ilda2003
 
 


ilda2003 remélem hamarosan ti is megtapasztalhatjátok a csodát! én akkoriban azért nem a doktor úrnál kezdtem el a vizsgálatokat, mert akkor volt nagy felfordulás az EÜben és nem volt bejelentett lakcímem Bpen... és nem tudtam megoldani... így kerültem a Kaáliba...
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam a 6 hetes kontrollon. ismét pozitív a véleményem.

Doktor úr első kérdése az volt hogy vagyok és mivel nekem volt kis panaszom alaposan megvizsgált. egyébként hangsúlyozta ha nincs panaszom, nem vizsgálja a gátat! megbeszéltük a fogamzásgátlás lehetőségeit(bár férjem neki akar állni a huginak ) többmindenről beszélgettünk, és elmondhatom továbbra is maradok nála, mert bízom benne!!!. :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Ajsa!

Azt hiszem, ügyetlen vagyok, mert nem találom a hozzászólásodat. Megírnád nekem priviben, hogy mi volt a gond Nálatok a dokival? Én most tervezek terhességet és nagyon körültekintően akarok orvost választani, és megköszönöm, ha megosztod velem a negatív tapasztalatodat, akár priviben is. Szeretnék tanulni belőle. Az embernek egyetlen teste és élete van...!

Nagyon szépen köszönöm előre is!
Puszi
Manguszta
manguszta
 
 


Manguszta nem vagy ügyetlen, csak Ajsa egyéb okokból törölte a hozzászólásait! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is csak jót tudok róla mondani,igaz nekem nem ő az orvosom,de az első kisbabánk születésekor ő adta az epidurális érzéstelenítést,és nagyon megvoltam elégedve vele.Nagyon szimpatikus volt nekem is és a páromnak is,nem fájt ahogy beadta az érzéstelenítést(és persze elsőre sikerült jól beadnia).Öt napig voltam kórházban de minden nap jött kérdezni,hogy jól vagyok-e,pedig nem ő volt az orvosom.Szóval nekünk nagyon bejött!!!!!Kívánom hogy minden kismamának hasonló jó tapasztalatai legyenek vele kapcsolatban! :D
belluska
 
 


Szia Boniko!

Köszönöm a jókivánságot, remélem minél előbb tudok majd jó híreket írni. :D
És neked milyenek a tapasztalataid a Kaáli-ban?
Mert nekem a Gidai doktor a Forgách Intézetet és Kaálit ajánlotta a lombik programra.
Köszi Ilda
ilda2003
 
 


ilda2003 küldök privit :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Ilda2003!
Említetted a Forgács Intézetet,ugyan tudom hogy ez az oldal nem róluk szól,de én mégis szeretném leírni neked,hogy egy nagyon szuper csapat dolgozik ott!!!A kislányunk "Forgács intézetes"lombikbaba és sok erőt kaptunk tőlük hogy negyedszerre is ugyanolyan reményekkel teli várakozással vágjunk neki a programnak.Kivétel nélkül mindenki nagyon kedves és hozzáértő az intézetben!!!Bármelyik intézetet választod én nagyon-nagyon sok sikert kívánok neked és egy gyönyörű,egészséges kisbabát! :)
belluska
 
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok lányok. Megírnátok a Gidai János doktor úr magánrendelési idejét és a helyét. Most készülök felvenni vele a kapcsolatot a Czeizel Endre dr úr tanácsára, a hsg vizsgálat elvégzése miatt. Azt tudom, hogy a Bolgárkerék utcában és a SOTE II- en rendel, de a magánrendelését nem tudom hol van.

Köszönöm előre is :)
pomi
 
 


Pomi küldtem privit az elérhetőségekkel!

Szerintem nem fogsz csalódni! :)
bumbika
 
 


Sziasztok!

Én most 28.hétben járok. Kezdek izgulni.
II SOTE fogok szülni Gidai Dr.-nál.

A Dr.ral semmi bajom nincsen, nagyon kedvelem, nagyon rendes, és tényleg ha hajnal 5.-kor telefonálok neki, valami problémával akkro felveszi a telefont. Szóval csak jót tudok Róla mondani. A mi babánk is lombik, mi a Kaáli Intézetbe jártunk Kovács Péter Dr.-hoz.
Elsőre sikerült a baba. Mondjuk Márciusban volt egy méhenkivüli terhességem Ű8 sprontán terhesség volt ) és már Gidai Dr.nál voltam, Czeizel Dr. mondta hogy hozzá menjünk, mikor genetikailag kivizsgáltattuk magunkat, éskerestük a meddőség okát.

igazából azt szeretném megkérdezni, hogy mit kell vinnem a kórházba a baba részére, illetve hogy műkődik az egész kórházi ellátás. A Baba veled van egséz nap és éjszakára beadod, vagy hogyan van?
Köszönöm válaszotokat
lili&ana
 
 


lili ana én is a Kaáliba jártam, a Kovács Péter dr úrhoz, , és utána meg a Gidai dr.Úrhoz mentem én meg voltam vagyok vele elégedve...
küldök privit hogy mit kell vinni és mi hogyan van.. :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Én már a 39. héten járok, és teljesen meg voltam elégedve a dr.úrral. Bár sajnos most pont elment szabira, úgyhogy csak reménykedhetek hogy el lehet majd érni amikor szülni fogok. De ezt leszámítva minden ok, mindig kedves és lelkiismeretes volt, semmi gondom nem volt vele.
Lenne még egy kérdésem azokhoz akik már szültek nála: ha nem veszitek tolakodásnak, ki mennyi pénzt adott neki a szülés után? Mi az első babánál tartunk, úgyhogy nem tudom hogy ilyenkor mennyit illik adni. Ha ebben tudnátok segíteni azt megköszönném.
cickaa
 
 


Szia Cickaa! Ezt nem értem... nem lehet vele megbeszélni, hogy jöjjön be szülni, ha már úgyis hozzá jártál terhesgondozásra...? Vagy nem vállalja...? Hogy megy ez ilyenkor?
Azt sajnos nem tudom, mennyit kell adni neki, de engem is érdekelne, akár priviben.
Puszi: Manguszta
manguszta
 
 


Szia manguszta! Hát most már 3 hete nem találkoztam vele,mert mindig pont úgy jött ki így az ünnepek alatt hogy nem volt bent..de telefonon végig követte az eseményeket. :) Most rábízott egy másik dokira amíg ő nincs. Azt mondták a kórházban, hogy ha elkezdenék szülni és el lehet őt érni (pl.nem vidéken van..) akkor természetesen rögtön bejön,még ha szabin is van. Ma sajnos nem tudtam őt elérni, de ha kiderül hogy vidéken lesz egész héten akkor ciki. :( Egyébként ha be tud akkor azonnal bejön.
cickaa
 
 


cickaa remélem sikerül együtt szülnötök :lol:
Vendég
 


Hellosztok,

Én is hívtam tegnap, és én is csak annyit tudok, hogy szabin van, de hogy hol nem tudom.
Az biztos, hogy mikor nekem a méhen kivülim volt,akkor is természetesen szabin volt, de felvette a telcsit mikor hivtam, hogymit csináljak, mire a korházba értem már tudott rólam az az orvos akivel ők össze dolgoznak és az is műtőtt meg.
Szóval ettől nem félek.
Én most a 29.héten járok én sem tudom mennyit kellene adni neki, de azt tudom, hogy összesen eddig 2x voltam a magán rendelőjében.
Nekem azt mondta, hogy márciusban nem lesz szabin, megláttjuk.
De engem is érdekel hogy mégis mennyi az annyi, nekünk is 1 baba.
lili&ana
 
 


Ez a pénzadás dolog teljesen változó

én amikor szülés előtt voltam, mindenki azt mondta, hogy általában a magánrendelés 10szerese a szülési díj.. minden orvosnál!

de! vannak orvosok, akik ezt úgy várják el tőled, hogy mellette még terhesgondozásra is a magánrendelőbe jársz! ő nem ilyen... nekem sosem mondott konkrét árat! barátnőmeml már az elején közölte dokija mennyi a tarifa

én is kb 2szer voltam a magánrendelésen.. de ezt már egy korábbi hozzászólásomban leírtam...

de ugye nem kötelességed ezt adni.. változhat attól, hogy mennyire voltál megelégedve az orvosoddal a terhesgondozás alatt, szülés alatt!


ha szülésznőt fogadsz nekik általában a 30-35000Ft ezeket is másoktól tudtam meg... ezt is saját érzéseid alapján adod mennyire voltál elégedett! mennyire érezted magad biztonságban abban a kiszolgáltatott helyzetben...

Én mindkettőjükkel elégedett voltam, és mindketten még a szülés után is feljöttek hozzám többször is megkérdezni hogy vagyok... sőt varratszedésre szombaton jött be a doktor úr civilben.. hogy ne nekem kelljen visszajönni kicsi babával
ez sok orvosnál nem így van! több barátnőm mászott be a kisbaba mellől a kórházba varratszedésre!


Szóval mindenki a saját érzése és lehetősége szerint adjon!


:lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Nekem is lenne egy kérdésem,én pont ma hívtam fel a dr.urat hogy időpontot egyeztessünk.Kicsit félek mert nem ismerek senkit a II női klinikán.Őt nekem egy kedves ismerősöm ajánlotta.
Remélem jól választottam!!???????
Segítsetek.Ja meg talán egy kis nyugtatás, biztatás kellene.Első baba lesz,és azt sem tudom kire bízhatnám magam ,illetve magunkat.
Légyszi írjatok róla.(Bár sok jó dolgot olvastam eddig).
Előre is köszi!!!
bombi74
 
 


Szerintem jól. Én már hagytam ott nagyon neves orvost és őrá váltottam, és vele eddig elégedett voltam. Elég zárkózott ember, nem szórakoztatja a beteget vagy ilyesmi, de amikor műtött, bejött hozzám reggel, a műtét előtt és megnyugtatott, és szépen elmagyarázott mindent, mármint miután mondtam neki, hogy én ezt igénylem. A Czeizel mellett is dolgozik, magzati ártalmak a szakterülete, tehát odafigyel. Engem is figyelmeztetett a refluxomra szedett gyógyszeremmel kapcsolatban. Szóval, szerintem jó kezekben lesztek.

Kép
manguszta
 
 


bombi először is szeretettel gratulálok!
mivel én indítottam a topikot róla már sokmindent leírtam, és továbbra is tartom magam ahhoz, hogy megbizható, kedves és bár valóban zárkózott azért szokott viccelődni is
:wink: és nem mindig az a jó orvos aki végig a barátodként viselkedik...
egy biztos hogy ha az égiek megajándékoznak kistestvérnek ZSigmondnak, akkor is őhozzá fogok menni!

azt gondolom ennél többet felesleges is írnom.. :lol:

El tudom képzelni, hogy tele vagy kérdésekkel! nyugodtan tedd fel akár privátban, és szívesen válaszolok rájuk..

asszem mégis írok pár sort még

nekem akármikor problémám volt a várandósság alatt mindig segítőkész volt

a 28.héten ismeretlen okokból elkezdtem vérezni, egyből mentem a Klinikákra hajnalban közben felhívtam.. beküldött ügyeletes orvoshoz, mire ő végzett a vizsgálattal már ő is bennt volt és 1 hétig feküdtem a terhespatológián .. ő akkor szabadságon volt, de egyszer így is bejött hozzám , pedig nem kötelező

valamint utána valami hülye baktérium makacsul ragaszkodott hozzám de ő megnyugtatott hogy végzünk vele ne aggódjak...
:lol: így is lett

:wink:

szóval én bírom ... hugom is mind a mai napig pozitívan emlékszik vissza rá.. ő műtötte HPV vírussal az utolsó pillanatban kapták el a fertőzött területet sikerült eltávolítani.

emlékszem milyen dühös volt a dr.úr hogy a a testvérem (aki zalában él) hanyagságból 2-3 éve nem volt rákszűrésen... és hogy milyen sok nő van így vele...és

összeteszi testvérem a két kezét, hgy budapestre kerülvén a véletlen a dr.úrhoz sodorta. (mivel senkit nem ismertünk a II.női klinikára mentünk,gondolván ott biztos tudják hol foglalkoznak a HPV vel).. egyszer a magánrendelésre kellett bemnennie ismétlő kenetet levetetni mert ott jobb a műszer , de nem kérte el érte a magánrendelés díjját! valami minimális összeget kellett fizetnie! és utána bár csak 2 hete került hozzá MINDEN NAP TÖBBSZÖR BEMENT HOZZÁ BÍZTATNI HOGY MINDEN RENdBEN LESZ!
jelenleg kisbabát vár! azóta is fél évente jár kontrollra otthon! soha többet nem fogja elhanyagolni magát! egy életre megtanulta!

és én akkor és ott elhatároztam, hogy én is hozzá fogok járni!



:lol:

bocsi ha kcisit hosszú voltam :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Bombi:
Nekem is ez a véleményem róla, hogy jó orvost válaztottál. Tényleg mindenre oda figyel, kedves és nagyon kevés időszak van mikor nem veszi fel a telefont. Általában mikor konzilium van, akkor nem szokta fel venni.
Én is nála fogok szülni most vagyok a 30.ik hétben.
Fenteb láthatód mi a véleméynem róla, és az én történetem is le van írva nagy vonalakban.
lili&ana
 
 


Sziasztok lányok!!!!!!Manguszta!!Boniko!!Lili&ana!!!

Nagyon nagyon szépen köszönöm nektek ezeket a megnyugtató híreket.
Nagyon félek mindentől,ugyanis 35 éves vagyok,végre eljött a várva várt terhesség,és azt szeretném hogy minden rendben legyen.Lehet ,hogy egy kicsit túl is reagálom.Ha fáj egy kicsit a hasam megijedek hogy jaj mi van,folyamatosan mérem a hőmérsékletem hogy nehogy lázas legyek,na meg.......sorolhatnám.
De azt gondolom hogy már csak a doki szavai hiányoznak,hogy azt mondja hogy minden rendben van.Kb. 8 hetes terhes vagyok(ha jól számolom,és mmég nem mentem el orvoshoz!!!!!!!!!Ez is a bajom.Lekéstem valamiről????????????????Ti hány hetesen mentetek először dokihoz???????Azt sem tudom hogy mit kell csinálni.Nem tudom a dolgok menetét.Az orvos ugye el fog mindent mondani??????
Kerestem telón egy csomószor a dr.urat csak folyton ki volt kapcsolva,na meg itt voltak az ünnepek.Remélem nem lesz semmi baj.
Azért a levelitek megnyugtattak valamelyest,nagyon örültem hogy írtatok nekem.Köszönöm szépen!!!!!
Ja és köszi a gratulációt.
A legjobbakat kívánom mindenkinek!!!!!!!
Sziasztok.
bombi74
 
 


Kedves Bombi !

szívesen . bár visszaolvasva neked a Sote II az állandó, ahhoz keresel orvost...

javaslom még neked hogy látogass el a II.sz.nőgyógyászati klinika topikba..és ott is nyugodtan tedd fel a kérdéseidet kérdezz rá ki melyik orvost, szülésznőt javasolja! és az alapján válaszd ki a Neked legmegfelelőbbet!

ez a topik nem olyan forgalmas, azért javaslom.. ott tényleg minden orvosról megtudhatsz valamit a Sote II.ről

illetve érdemes megkérdezni azt is, hogy a szülésed időtartamában nem lesz e szabadságon a választott orvos, szülésznő..

én örülök annak, hogy szülésznőt is választottam... így éreztem magam biztonságban...


további szép babavárást!






:lol:
Vendég
 


szia Bombi74

Még nem késtél le semmiről, ahogy eléred a dokit ő meg mondja mikor mennjél. Én kb. ennyi hetes voltam mikor mentem.
Szülésznőt ha esetleg akarsz én tudok neked ajánlani, nagyon kedves, mondjuk én szülés előtt vagyok még, de egy barinőm őt ajánlotta 6 hete szült, de ha ő nem akkor van egy másik, vele egy másik barinőm szült ő is nagyon kedves azt mondta.
Tényleg válasszál szülésznőt mert az nagyon fontos, hogy nyugodt legyél és amit mond probáld azt csinálni. Legalábbis nekem ezt mondták.
Ha érdekel az elérhetőségük szóljál majd, de az elég lesz felhívnod szülés előtt 2-3 hónappal-
lili&ana
 
 


bombi74 írta: De azt gondolom hogy már csak a doki szavai hiányoznak,hogy azt mondja hogy minden rendben van.Kb. 8 hetes terhes vagyok(ha jól számolom,és mmég nem mentem el orvoshoz!!!!!!!!!Ez is a bajom.Lekéstem valamiről????????????????Ti hány hetesen mentetek először dokihoz???????Azt sem tudom hogy mit kell csinálni.Nem tudom a dolgok menetét.Az orvos ugye el fog mindent mondani??????
Kerestem telón egy csomószor a dr.urat csak folyton ki volt kapcsolva,na meg itt voltak az ünnepek.Remélem nem lesz semmi baj.


Szia!
Nem vagy lekésve semmiről, hiszen sokan megvárják a következő ciklus kimaradását is (bár szerintem ez nem annyira jó ötlet...), meg van, akinél a teszt sokáig nem is mutat pozitív találatot. Sőt, ha túl korán fordul az ember orvoshoz, ahogy pl. a sógornőm tette, szegénykét megijesztette az orvosa, hogy lehet, hogy méhen kívüli a terhessége, mert a vizsgálat akkor még nem mutatja egyértelműen. Az más lapra tartozik, hogy az a marha, akinél ő először járt (aztán váltott másik orvosra), nem oldotta fel ezt a félreértést, és a sógornőm hányavetiségnek vette, ami egyszerűen csak kivárás volt az orvos részéről.

Szóval az a "menet", hogy általában akkor megy az ember orvoshoz, amikor vagy biztos benne a teszt miatt, vagy erősen gyanakszik, hogy babát vár. De azt javaslom, ha nyugtalan vagy (én is pontosan így reagálnék!), hívd fel a magánrendelésének a számát, és akkor a titkárnő ad időpontot. És ne csodálkozz, ha az ő számítása szerint kb 2 héttel "idősebb" a terhességed, mert az orvosok máshogy számítják.

Egyébként pont ő olyan orvos, hogyha kérdezed, válaszol, és nála nincs "buta kérdés". Azért ne várd, hogy magától mindent automatikusan elmond, hiszen nincs ráírva az emberre, hogy nem akár háromgyerekes anyuka-e, aki már mindent tud :D. Javaslom, hogy írd fel a kérdéseidet (én is így csinálom), és nyugodtan vedd elő a cetlit és annak alapján faggasd ki. Mondd, hogy ez az első terheséged és mindent mondjon el. Bízhatsz benne, rendes.

Nagyon boldog babavárást Nektek!
Aztán gyere gyakran ide a fórumba!
Puszi:
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a topicra!
Én is Gidai doktor Úrnál szültem és csak nagyon jó tapasztalaim vannak róla!
Nekem pedig nem volt egy egyszerű terhességem 20 hetesen választanom kellett az I.számú klinikán hogy megtartom-e a babát mert 50-50% esély van rá hogy megmarad!
Ezek után megkerestem Gidait és elmondtam neki a problémámat és ő azt mondta hogy ezt a terhességet hordjam ki mert semmi baj nem lesz!
A terhességem ideje alatt csak biztatott az egyik legjobb barátjával aki mindig ultrahangozott(Lintner Balázs) hogy semmi baj nem lesz!
És mindenben igaza volt nagyon sok tapasztala van mindenhez!
A mai napig tartom vele a kapcsolatot!
Én mindenkinek csak ajánlani tudom!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudnátok nekem segíteni? Én most vagyok 4 hetes kismami, jó korai még. :D Annak idején Gidai doktor úr vizsgált ki meddőségi kérdésben. Akkor nem mindent magyarázott el nekem rendesen, ezért kellemetlen helyzetbe is hozott. Most igencsak tanácstalan vagyok vele kapcsolatban. Más orvost meg nem ismerek. Szeretném megkérdezni, hogy a szülés idején és előtte mennyire körültekintő? Milyen a II. számú klinika szülészi részlege? Nekem 4 hónapja volt egy mioma műtétem, ezért én császárral szülhetek. A kérdésem, hogy ha van köztetek olyan, akinek császáros szülése volt nála, mik a tapasztalatai?
Köszönöm előre is a segítséget!

Zsiby
zsiby
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: