Új privát üzeneted érkezett!

Én jan. 06-ára várom a kicsikémet. Remélem sokan leszünk, és tudunk majd egymásnak segiteni. :D

Kép
Kép
babi79
 
 


Szia babi79!

Én szintén januárra várom a babámat,pontosabban 20-ra!
Remélem beszélgethetünk és talán csatlakoznak még mások is hozzánk! :D
poszani
 
 


Sziasztok!

Január 14-ére várom a babámat. A MÁV-ban fogok szülni. Ti hol fogtok?
gtimcsi
 
 

 
 

Sziasztok!
Örömmel látom ,hogy máris többen lettünk!
Szia gtimcsi!
Én a Szt.Imrében fogok szülni ,ha addig nem szervezik át ismét a kórházakat.Ezt csak azért mondom ,mert a négy éves kislányomat a János kórházban szültem.Nagyon jók voltak a tapasztalataim az
ottani szülészetről ,és egy kicsit izgulok ,hogy itt milyen lesz.

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok.
Én a Flór Ferencben fogok szülni, a kisfiam is ott született és csak jót tudok az ottani szakemberekről mondani. Bár most ugynézki, hogy a dokim pont szabin lesz.

Kép
Kép
babi79
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!
Meglátogattuk a Máv szülészetét a férjemmel és nagyon jó benyomást tett ránk. Tiszta, otthonias, új és szülésznők is nagyon jófejek, akikkel összefutottunk. Van mód alternatív szülésre is, partnerek a dokik is mindenben.
Aztán, amikor eljön a nagy nap majd meglátjuk mi lesz belőle :)
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

gtimcsi:örülök hogy jó benyomást keltett a szülészeti látogatás,
és biztos vagyok benne hogy a nagy pillanatban is minden
rendben lesz.

Én most voltam a héten afp -n és kiváncsi vagyok milyen lesz az eredmény,mert ez általában nem szokott jól sikerülni. :idea:

Kép


Kép
poszani
 
 



Szia poszani!

Hogy érted azt, hogy az afp nem szokott jól sikerülni?
A múlt héten voltam én is afp-n, az eredmény csak két hét múlva lesz meg.
A Szent Imrében szintén bababarát szemlélettel dolgoznak, ugye? Nem voltam még soha, de a képeket láttam a neten róla és nagyon tetszett. Teljesen családias a szülészet hangulata.
[/b]
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

Az afp-vel kapcsolatban arra gondoltam ,hogy sokan panaszkodtak már hogy nem megfelelő értéket kaptak,de ezt sok minden befolyásolja.pl.mikor veszik le,mennyi a kismama testsúlya és sokszor ezek miatt nem megfelelő az eredmény.
Nálam pl. nem tudtam a pontos testsúlyomat, mert már vagy két hete nem mértem meg.
De ettől eltekintve szerintem az a biztos amit majd az uh-on látnak.
Ha ott azt mondják hogy jól vagyunk és én is azt érzem akkor nem aggódom.

A Szt. Imrében sajnos még nem voltam, de a neten én is utána néztem és nagyon tetszett.Én is azt gondolom hogy bababarát
környezet és az ismerőseimtől is csak jót hallottam.Remélem nem fogok csalódni majd a nagy napon!

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok! mi január 13.-a körül vagyunk kiírva :) Boldog lesz a Január :)

[url][url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url][/url]
judy és endy
 
 


Szia judy és endy!

Nagyon örülök hogy ismét felbukkant egy kismama,szeretnék gratulálni a picihez!
Te hol fogsz szülni?

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok judy és endy!

Egy nappal vagytok előttünk :) Szép lesz valóban a január! Örülök, hogy Ti is itt vagytok a topicban!
gtimcsi
 
 


Szia poszani!

Azt hittem már szültél a Szent Imrében. Képzeld el kezdtem kissé vacillálni, hogy a Máv vagy a Sz.Imre legyen, mert sehogy sem sikerül összehozni a dokival a találkozót. Te a Sz.Imrében ismersz dokit? Kinél szeretnél szülni?
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

gtimcsi:sajnos még nem volt a szt. imrében,én is keresgélem hogy
vajon melyik doki lenne jó.
a kislányom amikor született én a Jánosba tartoztam és a Kosztics
doktornál szültem,egy tünemény volt,csak jót tudok róla mondani.
most viszont a sok kórházi variálás miatt a Szt.Imrébe tartozunk és csupa jót hallottam a szülészetről ezért is szeretnék ott szülni.

Kép


Kép
poszani
 
 


sziasztok,

jelentkeznék én is. :D
szintén január 20-ra vagyok kiírva. első baba és még nem tudni a nemét.
adria 33
 
 


Sziasztok!

Üdv. adria 33!
Gratulálok a picihez! Mi is az első babát várjuk. Talán kisfiú, de még nem erősítették meg :D
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

Tudtok-e arról, hogy lenne valahol alapítványi szoba, ahol a papával és a babával együtt tudod tudod tölteni a szülés utáni napokat, a Szent István Kórházon kívül?



Kép
gtimcsi
 
 


Szia gtimcsi!

Sajnos én nem tudok ilyet de az ismerőseimtől körbeérdeklődök !
Talán tud valaki segíteni!

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia gtimcsi!

Már meg is jöttem az infókkal amiket begyüjtöttem!
A Flórban és a Nyírőben biztos ,hogy van alapítványi szoba,de meg kell kérdezni azt a kórházat ahol szülni szeretnél ,mert lehet hogy ott is van.
Viszont ki kell térni arra is, hogy a papa is veletek lenne, mert nem mindenhol jelenti ugyan azt az alapítványi szoba.Van ahol csak annyit engednek, hogy a baba és a mama szobatársak nélkül legyen.
Remélem tudtam segíteni!

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok!

poszani: Köszönöm szépen a gyors segítséget! Rákerestem a Flórra és neten nagyon tutinak tűnik. Ráadásul mivel mi kecskemétiek vagyunk , szülés előtt felköltözünk a barátainkhoz. Ők pedig Csömörön laknak és onnan igen közel van ez a kórház. Phúúúú, nem tudom ki, hogy van vele, de én nagyon várom a szülést!. Imádok kismamának lenni és a szülés gondolatára mindíg nagyon jó érzés fog el!

babi79: Te már szültél a Flórban. Kérlek mesélj nekem kicsit a tapasztalatidról! A képek alapján nagyon fullos kórháznak tűnik. Ráadásul, ha sikerül valóban olyan alapítványi szobát kifognunk, ahol a férjem is bentlakhat velünk, akkor az fantasztikus!





Kép
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

Véletlenül rátok kattintottam. Gratulálok minden kismaminak, nekem most 7hetes a kisfiam.
Timcsinek üzenem a Bajcsyba vannak ilyen szobák , csak sajna érkezési sorrendben lehet elfoglalni, tehét ha épp foglalt amikor te szülsz várni kell kell amíg üres lesz. 1 éjszaka 9000 ft-ba kerül. Nagyon szép mi megnéztük de amikor mi szültünk nem volt üres, így nem tudtunk egyből oda menni,utána meg már nem akartam átköltözni.

Üdv mindenkinek Bogáta
bogata74
 
 


Szia Timcsi!

Nagyon szivesen az infót és szólj nyugodtan ha tudok segítek! :D
Remélem sikerül majd a papával együtt lennetek!

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok.
Timcsi: Van alapitványi szoba a Flórban. Azt ahol apa is bent lehet családi szobának hívják, 2005-ben 10.000Ft/éj. volt. Emlékeim szerint csak egy volt ilyen. Én Surányinál szültem és nagyon megnyugtató volt a higadtsága, mivel hajlamos vagyok a hisztire. A szülészet nagyon tuti, a vajudó és a szülöszobák is nagyon kényelmesek. A hat ágyas kórtermek is elfogadhatóak. Mi szülés után 2 ágyasban voltunk, én örültem, hogy van szobatársam, volt kivel beszélgetni.

Kép
Kép
babi79
 
 


Sziasztok!

babi79: Köszönöm az infókat! Hallottad esetleg, hogy melyik szülésznőket javasolják?

Ma beszéltem a Flór Kórházzal és mondták, hogy immáron kettő családi szobájuk van és most is 10.000.-ft. Ill. mondták, hogy bármikor bemehetünk megnézni a szülészetet, csak csöngessünk. Max. meglátjuk, hogy lesz-e szabad szülőszoba, amit megnézhetünk.

Találtam egy nagyon jó könyvet: Ina May Útmutató szüléshez.
Nagyon klasz könyv, mindenki csak dícséri. Nekem még nincs meg, de igyekszem mielőbb a polcomra tenni.. :)




Kép
[/b]
gtimcsi
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, tegnap voltunk a férjemmel a Flór szülészetén. Hát halljátok, minket lenyűgözött! Olyan szép, tiszta és nyugalmat árasztó, mintha otthon lennék. Egy nagyon kedves szülésznéni bevezetett minket és készségesen válaszolt minden kérdésünkre. Az egyik szülőszoba is pont szabad volt, így bemehettünk. Sőt! Ott is hagyott minket! Tündéri néni volt!

A legelső dolog, ami feltűnt, hogy a kórház szagot el lehet bent felejteni! Nem tudom, hogy csinálják!

A szülőszoba nem úgy néz ki, mintha kórházban lennél, hanem inkább valami kellemes tréning-fittness szobában. A szülőágy olyan, mintha Németországban lennél.., bent van egy szülőkerék (ez nagyon tetszik, olyan mint egy űrhajós kiképző), szülőszék, zene, illatgyertya, jakuzzy, szép falak. A folyósók is mese szépek, tiszták, újak, meghittek. Hihetetlen lányok, hogy ilyet lehet mondani egy kórházra. Ja... és nem magán kórház!
Mindemellett pedig a vajúdó szoba egy álom! Kellemes halvány zöld falak és krém színű bőr ülőgarnitúra..
Ez egy kórház???
IGEN!
Végre megtaláltuk a kórházunkat! Ráadásul a kedves barátaink onnan 5 percre laknak Csömörön. Hozzájuk megyünk fel szülés előtt lakni. (ők baba előtt vannak és bejöttek velünk a kórházba. a hatás ugyanolyan volt számukra, mint számunkra)

Megkérdeztem egy friss anyukát, akinek ott voltak a rokonai és a két napos gyönyörű babájával dicsekedett, hogy mégis milyen volt a szülés ill. milyenek voltak a körülmények? A lány csak mosolygott!!! Azt mondta, hogy nagyszerű! Igaz, ő lassan tágult, így sokat vajúdott, de mindent kipróbálhatott és a bent az emberek mérhetetlenül kedvesek és segítőkészek voltak! A mesélése közben mondta, hogy: tegnap szültem... vagy tegnap előtt?... mikor is szültem?
Édes volt nagyon! :D :D :D

babi79: nem ismerek bent szülésznőket, csak ezt a kedves nénit egyenlőre, aki beengedett minket. Tudsz szülésznőt javasolni esetleg?
Azt néztem, hogy csak egy hét van köztünk. Még az is meglehet, hogy találkozunk
:D

Kép
gtimcsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök timcsi,hogy ennyire kellemes volt a látogatás a szülészeten! :D
És ha valaki már el is felejtette, hogy mikor szült akkor az csak jó lehetett.Szerintem olyan jó és profi emberek vették körül,hogy a nehéz pillanatok is elfelejtődtek.

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Poszani!

Hogy vagy? Képzeld, mi a jövő héten szerdán megyünk UH-ra, hogy megnézze a profi ultrahangos hölgy a pici babánk nemét. Egyenlőre 16. héten azt mondták, hogy talán kisfiú, de nem biztos. Így a szobafestés előtt (amit a jövő hétre tervezünk) remélhetőleg biztosabbat mondanak.

Csak egy hét az eltérés köztünk :D

Egyik kedves barátnőm a Szt.Imrében szült 8 hónapja, ha gondolod elmesélem. Persze neki is pozitív tapasztalata van :D :D

Kép
gtimcsi
 
 


Szia Timcsi!

Köszönöm jól vagyok a jővő héten szeretnék eljutni a 18 hetes uh-ra de nem biztos hogy tudnak fogadni. :(
Sajnos a doki csak egy héten egyszer van ott a szakrendelőben és már be volt táblázva mikor telefonáltam időpontért.Most az a lehetőség maradt, hogy kedden ismét telcsizek és ha valaki esetleg lemondta akkor mehetek,ha nem akkor egy héttel késöbb kapok időpontot.

Nagyon örülnék ha mesélnél nekem a Szt. Imréről! Nagyon érdekelne ,hogy maga a szülőszoba milyen volt és a szülés után a papa be mehet a babához amikor jön látogatni.
Mennyire segítőkészek a csecsemős nővérek?

Gyakorlatilag az egész történet érdekelne :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Poszani!

No, itt vagyok, megvannak a hiányzói infóim is.
Tehát a barátnőm választott dokit és szülésznőt is. A dokit a Bálint Analitikáról választotta. Itt három doki dolgozik (három Bálint, ez a vezetéknév) ők családtagok.

Azt mondja a barátnőm, hogy a szülésznője elmondta, hogy nem mindenki alternatív beállítottságú a Szt. Imrében sem, attól függeltlenül, hogy a kórházról ez hírlik. Ez a három doki tuti biztos, hogy alternatív.

A szülésznő Rakonczainé Szűcs Orsi, a barátnőmnél megvan a száma, ha kell. Ő az alternatív dolgokat részesíti előnyben. Gátvédelem, halk beszéd.. A barátnőm szerint nem ripacs :), kedves, hagyja, hogy azt csinálj, amit szeretnél. A szülésznőnek három gyereke van, sugárzik róla a nyugalom.

A szülésznő elmondta a barátnőmnek, hogy jó, hogy olyan dokit választott, aki alternatív, mert, ha úgy kereülnek össze a szülőszobában, hogy a doki nem repdes az alternatív dolgokért, akkor a szülésznő semmit sem mondhat.. jöhet a gátmetszés.

A vajúdásnál a barátnőm kádban feküdt. Kb.4-5 órát volt a kádban, közben folyamatosan cserélték alatta a vizet. Neki bent volt anyukája és a férje is. Teljes team-mel érikezett :D Mivel este volt, azt mondja, nagyon meghitt fürdőzés volt :D

Mikor már közel jártak a kitoláshoz, akkor kihívták a kádból és lefeküdt az ágyra. Az ágy egy francia ágy, ami IKEA-ás. Le volt terítve egy lepedővel és ő oda feküd le.

A toló szakasznál nagyon ügyesen mondták neki, mikor nyomjon, mikor ne. Nem sietették, megvárták, míg rendesen tágul. Vagyis sikeresen zajlott a gátvédelem. Azt mondja, hogy három nap múlva lenézett és olyan volt, mintha nem is szült volna.

Mindjár folytatom..
gtimcsi
 
 


Tehát, akkor folytatva..

Húú, visszaolvastam az írásomat. Elnézést a szóismétlésért!!

A szülés után a babákkal együtt vannak az anyukák, de ők döntik el, hogy mikor érzik magukat elég erősnek szülés után ahhoz, hogy a babájukat magukhoz vegyék.

A barátnőm két ágyas szobában volt, azt mondja nagyon korrekt, tiszta . A zuhanyzó és wc is állítólag szép, nem rég újították fel.

Képzeld, a szülés után ( nem tudom, hogy melyik napon) jött a gyógytornász nő és mondta,hogy na, akkor mucikáim most tornázunk. Méghozzá gátizomtornát :D Tök jófejek! Nekem legalább is nagyon tetszik a hozzáállás.

A csecsemősöktől kezdve minden nővér, minden ott dolgozó nagyon kedves. Mindenkinek adtak becenevet. Ki Mucuska, Nusika, Micike... és így szólítgatták az újdonsült anyukákat.

Nagyon nem lehet bent unatkozni. Mindíg jön-megy valaki. Pl. 6:30-10-ig vizit van. Akkor nagyjából 20 percenként váltogatják egymást a különböző szakemberek.

Na a kaja.. az állítólag rosszabb, mint a suli menza. Azt üzeni, ha lehet, inkább hozzanak be neked otthoni finom főtt kaját. Jobban jársz. Ők sem ették meg az esetek nagyobb részében. Pl.az nagyon durva, hogy cseppet sem figyelnek arra, hogy az anyuka mit ehetne. Állítólag csak olyan főtt kaja volt, amit az anyuka nem ehet. Különféle babok, zöldbab leves és hasonlók. Ráadásul még rosszul is elkészítve.

A tejeskávé viszont tűrhető
:D

A barátnőm 3 nap múlva hazament, mivel épp dömping volt. De a természetes úton szülők 3-4 nap múlva mennek haza, a császárosok meg 4-5 nap múlva.

Nagyon tetszett neki a bent töltött idő. Sőt! Állítólag úgy viselkedtek bent az emberek, mintha fizettek volna nekik, hogy kedvesek legyenek. :D :D

Remélem tudtam segíteni!
Szólj, ha van esetleg kérdésed és megpróbálok utánajárni.
gtimcsi
 
 


Kép
gtimcsi
 
 


Most látom, hogy van olyan kérdés, amit nem válaszoltam meg. Utánajárok...


Kép
gtimcsi
 
 


Timi egyszerüen fantasztikus a beszámolód,nagyon megnyugtattál ezzel a sok pozitív élménnyel.
Szerintem a kaja nem probléma mert el leszek látva bőven.
Egy dolog érdekelne még a látogatás, mert nekem van egy 4 éves kislányom is és majd jönnek az apukájával.
Ha ezt még megkérdeznéd azt nagyon köszönöm! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Poszani!

Tényleg, hogy szólíthatlak?
Megkérdezem a látogatást. Egyébként örülök, hogy tetszett a beszámoló. Igyekeztem beleadni apait-anyait :D

Nekem is lenne viszont egy kérdésem, ez egy kicsit intimebb..
Mivel te már szültél, mondd a méhlepény minden esetben bent marad? Illetve minden esetben a baba után még a méhlepényt is meg kell szülni? Eddig valahogy úgy voltam vele, hogy az nagyjából együtt jön a gyerkőccel. Vagyis hát utána.

Erről nem szól a fáma.. általában.

Kép
gtimcsi
 
 


Szia Timi!

Engem Anikónak hívnak és köszönöm ,hogy minden kiváncsi kérdésemnek utána jársz! :D

Te kérdésedre válaszolva: miután meg született a kislányom kis idő múlva a méhlepény is meg van.valószinüleg arra kell egy kicsit várni, hogy magától elváljon a méhfaltól majd egy utolsó tolófájás és kész van.azt már szinte észre sem vettem csak szóltak hogy most akkor nyomjak egy utolsót és készen vagyunk.
Alaposan megnézik hogy egyben van-e mert ha bent marad egy kis darabja az fertőzést okozhat.

Még esetleg ha szeretnél valamit kérdezni nyugodtan tett fel nem baj ha intimebb,ha tudok válaszolok szivesen.

Szia! Anikó

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Ani!

Megkérdeztem az apukát és azt mondja, hogy elvileg nem mehetne be más, de megoldható. Ő is összebarátkozott az ottani nővérkékkel és akkor jött-ment, amikor akart. Illetve pont azért, mert jó viszonyt alakított ki a bentiekkel... ők kilopták neki mindig a gyereket :D :D

Vagyis be a szobába nem mehetett viszont a nővérkék kihozták neki a leányzót! :D :D Ha akartok, akkor ezek szerint megtudtok mindent oldani bent.

Képzeld, voltunk 20 hetes UH-on. Minden a legnagyobb rendben. Megkértük, hogy mutassa meg magát és a kis drága a legnagyobb jóindulattal a szüleinek szétdobta a lábát és betekintést engedett a szemérmessebb részébe. Így premier planból láthattuk, hogy 110%-ra fütyink van :D Majd bescannelem a képet és megmutatom. Hihetetlen! Rendesen látszódik a zacsi két része és a fütyi. Behaltam tőle teljesen!

Így az már tuti, hogy Ábel, azaz Ábi fiunk lesz!!

Veletek mi a helyzet? Hogy vagyto? Tényleg te milyn vitaminokat szedsz?

8 éve daolgozunk azs FLP-nél és így csak ezeket a termékeket használjuk. Természetesen orvosi ellenőrzés mellett.
Képzeld a dokim pl. alapból tiltja a kismamáknak, hogy Elevitet szedjenek. Így a mi babánk csak természetes vitaminokat kap.


Kép
gtimcsi
 
 


Szia Timi!

Köszi az infót akkor majd mi is barátkozunk a növérkékkel és talán el nyerünk egy kis protekciót!
Majd be vetem hogy eü-s voltam bár ezzel nem szeretek dicsekedni.

Jó hogy neketek meg mutatta magát a bébi a miénk még szégyenlős volt a 18 hetes uh-on.
Remélem hamarosan nálunk is kiderül a titok! :D

Vitamint nem szedek,próbáltam az elevitet de teljesen beállt a pocim tőle.Olyan székrekedésem lett tőle :oops:
Abba is hagytam mert ebből csak nagyobb próbléma lett volna.Most próbálok sok gyümit és egy kis kalciumot.

Bocs de most befejezem mert nagyon késő van .!
majd még jelentkezem!

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia poszani!

Bocsi, hogy sokáig nem jelentkeztem!
Mi a helyzet felétek? Nálunk minden ok. Egy hete a kis drága úgy forog, hogy csak kapkodom a fejem. Hol itt, hol ott csúcsosodik ki a pocakom.

Ígértem hogy felteszek képet Ábelről, most végre be lett scannelve..

Priviben küldök neked anyagot arról, hogy én milyen vitaminokat szedek. Illetve szülés és azt követő időszakban mi az, ami a segítségedre lesz. Nézd át, hátha találsz benne olyan dolgot, ami neked szimpatikus.

Kép Ő a mi kis drága Ábelünk :)

Kép[/b]
gtimcsi
 
 


Kép A fütyi

Kinagyítottam ezt a képet, mert a lényeg itt található. Csak a nyíl alatti részt kell nézni.

Azt hiszem magáért beszél.. :D :D
gtimcsi
 
 


Kép Ábi



Ha netán még eddig nem volt tiszta a kép :D
gtimcsi
 
 


Ani,

nem tudom priviben elküldeni, mert csak egész kicsi anyagot enged csatolni.

Mi az email címed? Oda elküldöm, ha jó.


Timi
gtimcsi
 
 


Szia Timi!

Sajnos nekem nincs túl jó hírem.Voltam dokinál és a külső méhszáj nyitva van.Most panangin-t kell szednem és sokat pihenni.
Szerencsére a baba jól van,nekem is sokat mozog és már páromék is érzik ha egy kicsit erősebbet rúg.

Helyesek a képek és remélem minden rendben van nálatok!
Az email címem:poszani@hotmail.com
Köszönöm az infókat elolvasnám talán valóban lesz benne most hasznos dolog.

Anikó

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok!
Én január 10-re vagyok kiirva.Kistarcsai kórházban fogok szülni,mert oda tartozunk.Tud róla mondani valaki valamit,fog ott szülni valaki kb akkor mikkor én?
Elöre is köszönöm.
andi0716
 
 


Szia Anikó!

Örülök, hogy a babával minden ok, a nyitott külső méhszájnak viszont annál kevésbé.

Mivel több, mint 6000 orvossal dolgozunk együtt és természetesen köztük sok a szülész-nőgyógyász, először megkérdezem őket, hogy ők mit javasolnak ebben az esetben.

Emellett a vitaminokat átküldöm az email címedre.

Addig is vigyázzatok magatokra!

andi0716:

Szia,

január 14-re vagyok kiírva.
A kórház szerintem nagyon jó.
Érdemes elmenni a szülészetére! Olvasd vissza az augusztus 21-ei 9:18-as bejegyzésemet. Ott írtam a kórházról.


Kép
gtimcsi
 
 


Szia gtimcsi!
Köszi,hogy válaszoltál.Olvastam a bejegyzésedet.Még azt kérdezném,hogy van fogadot orvosod és szülésznöd vagy ép aki az ügyeletes annál fogsz szülni?Én augusztus 19-én voltam a genetikán a kistarcsai kórházban,mert alacsony volt az afp,de azt monták,hogy nincs semmi gond csak nem vagyok mai csirke. Én csak ezt a részt láttam a korházból.De azért kedden megyek egy 4d.ultrahangra,remélem minden rendben lesz.Már nagyon várom,egy kis félsz van azért bennem. Elég magass a vérnyomásom és azért vagyok egy kicsit idegess,nehogy baj legyen a szülésnél,oda figyelnek-e az ilyesmire.Örülk,hogy csak jót montál a kórházrol.Bocsi,hogy ilyen hoszura sikeredet,de csak elkezdet belölem jönni minden.Neharagugy,hogy ilyen kiváncsi vagyok.
andi0716
 
 


Sziasztok! Én is januárban fogok szülni, és ha minden jól megy a Szent Imrében.

Kép
kikati
 
 


Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hogy tudom itt feltölteni a baba tickert-t? Hova kell beilleszteni amit kimásolok? Köszönöm

Kép
kikati
 
 


Szia Timi!

Remélem tudnak valami okosat javasolni nekem ezek az orvosok.
Most sajnos nem jön össze a pihenés ,mert anyósom kórházba került,úgy látszik csupa rossz dolog történik mostanában.

Üdvözlöm viszont az újakat,gratulálok a babákhoz!
Kikati te mikora várod a babát, mert én szintén a szt.imrében fogok szülni.?

Kép


Kép
poszani
 
 


Kikati!

A lap tetején találsz egy lenyiló fület segédletek címmel,azon belül válaszd ki a profilt.
Majd az aláíráshoz másold be a kódot és jelőld be hogy mindig megjelenítse az aláírásod.
És már kész is van. :D

Kép


Kép
poszani
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: