Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

REMÉNY
Sajnálom! Majd legközelebb biztos sikerül.

Nálunk is előfordulnak ilyen éjszakák. Ki tudja mi bajuk van, sajnos (néha azt mondom szerencsére) nem tudnak még beszélni. :wink:

Az én fiamról ezt közel sem lehet elmondani. A babaklubba is úgy besöpört első alkalommal hogy még hátra se nézett, esze ágában sem volt vissza jönni hogy megvárja én is levetkőzzem.
Az utcán nem hajlandó megfogni a kezemet hiába mondok bármit önálló akar lenni. Egy ideje már kézzel kell enni mert még nem tudja használni az evőeszközt de tőlem nem fogadja el így nagy fejtörést okoz hogy 3 főnek hogy és mit főzzek. Apának külön az egészségtelen ételeket, én fogyózom nem eszem akármit, neki meg akkor olyat kell ami kézzel fogható. Néha már nagyon tele van úgy unblock mindennel a hócsukám. Anno ki voltam akadva hogy már csak egy év a gyed/gyes és milyen szemetek. Nővérem mondta hogy a két év elég is otthon a gyerekkel. Terhesen még nem is értettem hogy miért mond ilyet hisz én alig várom hogy végre ne kelljen dolgozni és hogy itthon legyek a várva várt bébimmel. Most én is sokszor úgy vagyok vele hogy inkább vinném legalább csak délelőttre a bölcsibe míg végzek itthon a melóval.
Semmit nem hagy csinálni mert játszani nem játszik a játékokkal folyton a veszélyes dolgokat keresi. Ha muszáj alvásidőn kívül vmit csinálnom az Elmot szerencsére megnézi sokszor elejétől-végéig együltében.
Nagyon makacs, akaratos, de folyton jókedvű, mindennek tud örülni. Imád társaságban lenni, felnőttekkel is de főleg gyerekekkel.
Ha fellökik, megütik az is lepereg róla de azért majd megtanítom neki ha kap egyet akkor adja is vissza. Bár gondolom előbb-utóbb rájön magától is :wink:
Azért éjszaka ha nincs baja alszik kb. 8-tól reggel 6-ig. Hiába állították át az órát akkor volt hogy fél 8-ig is aludt, de pár nap alatt visszakerültük a régi kerékvágásba így mindennaposak a hajnali kelések. :(
Így sokszor már ebéd előtt totál álmos. Már sokszor 10-kor is bevágná a szunyát ha hagynám. Azért legkésőbb délben ágyba kerül sokszor ebéd nélkül mert ha nyűgös akkor végképp nem hajlandó enni. Amilyen zabagép volt anno mostanában úgy kell belerimánkodni a kedvelt kajákat is. Kb. egy éves kora óta mióta megtanult járni. De jó kondiban van, ruhában mértem valamelyik nap 12 kg. Magasságát majd jövő hónapban a védőnőnél.
Ha engedi. Az orvosnál, fodrásznál általában ordít mint akit ölnek, fenemód utálja ha idegenek buzerálják. Mondjuk ezt megértem.

Még tudnék mit írni de lépnem kell mert még millió a dolog. Holnap-holnapután nem leszünk itthon mert nagyszülőkhöz megyünk.

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!!

---------------------------------

Végül két kép a legújabb hóbortról:

mostanában dobozokba ül/fekszik (persze előtte azért le kellett szednie a dvd-k felét a tartóból.... majd mint aki semmi rosszat nem csinált vígan olvasgatott.

Kép

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Látom, van pár új írás, benéztem.

Nagyon megnőttek a babák mindenhol.Vicky Barbusát szoktam kukkolni a másik fórumon.

Milonak még a szeme sem áll jól.De ez eddig is így volt.Nagyon édi.

Remény!

Kitartás!Drukkolok, hogy sikerüljön a tesó!

Én már a 26. hét körül járok, és tuti, hogy fiú lesz, úgyhogy felköthetem a gatyót azt hiszem...

Megpróbálok képet tenni, de nem biztos, hogy sikerül.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 

 
 

sziasztok

BRIGI
Micsoda fogsora van Lédának. Sokat változott mióta nem tettél képet. Nagyon csinos a kis hercegnő.

Hát igen rosszaságért nem kell a szomszédba mennie.
Amúgy fura hogy pont ezt a mondást használtad (szeme sem áll jól) mert épp most voltunk szemészeten. Háziorvos utalt be mert kancsinak látta. Szerintem nem az, és a szemész sem látta annak azt mondta hogy az orrnyerge elég széles és ez álkancsalságra utalhat.
Maga a vizsgálat most nem ajánlott azt mondta hogy figyeljem itthon és ha én is úgy látom valami nem stimmel akkor két éves kora után téli időszakban elvégezzük.
Most nem tanácsos mert még néha instabil esik-kel + a vizsgálat előtt 3 hétig csepegtetni kell pupillatágítóval. Nos ezzel napra nem mehet és még homályosan is lát. Remélem nem kell ezt is végigcsinálni főleg a semmiért mert én nem látom annak.
Igaz benne van a pakliban hogy rossz lesz a szeme mert én is szemüveges vagyok és a testvére is. Úgy gondolom nekünk már épp elég volt a jóból egy éves koráig párszor megjártuk a poklot, most már felejtsenek el az orvosok lehetőleg. :twisted:

dita75
 
 


Az kimaradt hogy millió gratula a tököshöz!
Nyugi nem biztos hogy olyan rossz lesz mint az én fiam. :wink:
Amúgy meg jól eljátszanak majd Lédával. :)

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt hiszem én vagyok az, aki legrégebben hallatott magáról.
Az eltűnésemnek több oka is volt.
Persze alapból sincs sok időm a két gézengúzom mellett, este 10-kor meg már fáradt vagyok írni.
Most önző módon csak magunkról egyelőre, ha lesz még időm reagálok Nektek is. Egyébként minden kisgyermek nagyon szép és rengeteget nőtt mindenki porontya!!!

Velünk minden rendben, gyerekek megnőttek. Okosak, szépek, kell ennél több? Kislányom már elkezdett beszélni. Kisfiam szerintem pedig nemsokára, mert kezdek felfedezni néhány szókezdeményt a kis mondandójában. :-)
Voltunk nyaralni, nagyon élvezték a strandolást. Majd teszek képeket.

Van nekem is egy meglepetésem, amit már régóta magamban tartok, de nem akarom tovább titkolni.
Terhes vagyok, már a 17. hetet is betöltöttem.
Spontán sikerült, de azért nem volt ilyen felhőtlen és egyszerű a terhességem eleje. Leírom a történetet.
Március végén felkerestem a nőgyógyászom egy újabb esedékes rákszűrő miatt. Levette a mintát, közben volt egy kis bibi, azt mondja lát egy méhpolipust, ami ha nem ürül ki, akkor ki kell kaparni.
Ha a következő menstruációm elmúlt, menjek el újból megnézi és akkor majd megbeszéljük a teendőket.
Én csak vártam, hogy nagyon megjöjjön, hogy kiürüljön, de csak nagyon kevés barnázásom volt pár napig. Ekkor gyanút fogtam és csináltam egy tesztet, ami rögtön pozitív lett. Nagyon örültünk!
Felhívtam a dokit, hogy mi történt és akkor Ő azt mondta, hogy amit a múltkor látott, lehetett akár a kezdődő terhességem is. Viszont sajnos a rákszűrőm rossz lett.
Közben már a 6. hét környékén lehettem mikor visszahívott, a szívhang miatt rendelt vissza akkorra.
Meg kell ismételni a terhességem tudatában a rákszűrőt és a levett minta mellé oda kell írni, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy így másképp értékelik az onkológusok az eredményt.
Ez meg is történt. Közben szívhang helyett egy üres petezsákot talált.
Következő hétre megbeszéltünk egy kaparást. Már bent voltam a kórházban a cuccaimmal és felvették az adataimat, mikor mondtam neki, hogy erős terhességi tüneteim vannak és már a hányás sem kerül el.
Erre a dokim, hogy akkor a biztonság kedvéért nézzünk be mégegyszer uh-val.
És akkor jött a döbbenet, amire már nem számítottam, él a terhesség, van szívhang. Teljesen normális méretek a terhességi hetek szerint.
Rögtön behívtuk Norbit is, aki a cuccaimmal együtt kint várt az ajtó előtt és közöltük vele a jóhírt, miszerint tényleg nagycsaládosok leszünk. Nagyon boldogok voltunk!
De üröm az örömben, még mindig az aggasztó rákszűrőm. A legutóbbi eredménye is ua. lett. Emiatt következő héten, mégis kórház lett a vége, majd egy conisatioval, eltávolították a "csúnya" részt a méhnyakból és mindezt 8 hetes terhesen. Ezt meg kellett csinálni, muszáj volt.
Igaz azóta még nem csinált újbóli rákszűrőt, de reméljük, hogy minden rendben lesz.
Emiatt ismét veszélyeztetett terhes vagyok.

Amúgy a terhességemmel minden rendben Baba szépen fejlődik és nagyon szerencsésnek tartom magunkat, hogy spontán sikerült. A rákszűrő probléma szerencsére ideje korán kiderült és tudtuk lépni.
Viszont minden évben rendszeresen jártam a szűrésre, úgyhogy ez egy elég agresszívnak tűnő elváltozás volt. Ne hanyagoljátok Lányok ti sem!

Remélem, akik spontánkodnak és tesót akarnak (esetleg a BMC segítségével), hamarosan követik a példánkat, persze a "kálvária" nélkül.
Mindenkinek nagyon drukkolok és sok sikert kívánok a továbbiakhoz!!!!!

Nem tudom ígérni, hogy sűrűbben fogok jönni, de ha tudok, úgyis jövök.

pussz Mindenkinek

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix: Hát szóhoz sem jutok. Nagyon drukkolunk, hogy most már minden rendben legyen. És persze gratulálunk. A rákszűrésem nekem p3 volt, utána kaptam antibiotikumot és utána p1 lett. Kellett volna megint mennem 3 hónapos kontrolra, de sajna most nem fér bele a keretbe. De aug. 1-vel kezdem kivenni a szabit, szóval kicsit több lóvém lesz. Akkor mindenképpen megyek megint. Én eddig megúsztam a kapirgálást és így a méhszájsebhez sem kellett hozzányúlni.

Mi jól vagyunk, Barbus a dackorszak közepén. Nagyon durván nyomja, veri a fejét a földbe és most elkezdte tépni a haját. Nagyon tanácstalan vagyok. Tegnap este lementem a boltba (jól felidegesített, mert a játszón ijesztgeti meg veri a gyerekeket, ha hozzányúlnak a dolgaihoz), erre félrenyelte az almát. Majdnem megfulladt tőle, azt mondta Tomi hogy már elkékült a feje. Hiába fordította fejjel lefelé és ütögette a hátát, de nem akart kijönni az alma. Benyúlt egész a torkáig és úgy tudta csak kivenni a falatot. Nem is volt nagy, csak félre szaladt. Mire haza értem, már nem volt gond, csak az apjának úgy dobogott a szíve, hogy azt hittem szívrohamot fog kapni.



vicky79
 
 


Trix!

Gratula az újabb bébihez!
Jó egészséget! Kívánom, hogy a terhességed további része már problémamentes legyen!

Vicky!

Nem semmi kalandjaitok vannak!
Nekem a hisztikre általában bejön (persze csak ha itthon vagyunk), hogy bezárom a szobájába a kiságyba. Mostár tudja, hogy hiába hisztizik.

Mi is készülünk a következő lombikra, de sok az akadály.

Kép

Kép
vevikk
 
 


vevikk: Hajrá lombik. Te mikor készülsz vissza dolgozni? Mármint ha nem sikerül elkezdeni a tesó projektet?

Többiek? Nálatok mikor kezd a meló? Én hivatalosan aug. 1-től dolgozom megint. Szeptember 26-ig tart ki a kötelező szabim. Barbus szeptember 5-től kezdi a bölcsit. Hiszti valamivel jobb, mióta levegőnek nézzük amikor nem bír magával, de ez elég nehéz. De úgy látszik beválik, mert azóta kicsit kevesebbszer fordul elő. Nem tudom mi lesz vele a bölcsiben, remélem kicsit jobb lesz a helyzet, bár a védőnő szerinte inkább rosszabb. Hiányozni fogunk neki és ezért majd este adja elő ezeket, mikor otthon vagyunk. Tegnap kapta a 18 hónapos oltást, 8750 gr és 81 cm. Nem valami hájbébi (még jó, hogy nem anyára ütött).

Dita: Mi újság veletek? Sikerült eladni a házat? Miló drágánk hogy van?



vicky79
 
 


Vicky!

Én valózínűleg megvárom a 3 évet. Itt nem fér be a bölcsibe Doni. A csaádi napközi nem éri meg. Egyébként meg úgyincs munkám, mert kirúgtak a lombik miatt. Úgyhogy még mindig a GYES éri meg. Ráadásul így nyugodtabb vagyok a következő lombik(ok) miatt.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sajnálom, így azért nem lehet egyszerű a lombikra készülni. Már csak anyagilag sem. Nem akartad a céget beperelni soha? Azért lombik alatt nem lehetne kirúgni az embert. Vannak még rendes cégek.



vicky79
 
 


Vicky!

De, gondoltam a perre, de akkor abban a helyzetben nem volt erőm rá. Pont a Doni beültetése előtt pár nappal történt.
Egyébként pedig egy kis városban minden a cégek markában van, még az igazságszolgáltatás is...

Most szeretnék augusztusban kezdeni a BMC-ben, de Szűcs pont szabin lesz, és még az én prolactinom is rendbe kell szedni. Áprilisban mentem vissza, azóta nem sikerült elkezdeni a programot. Gondolom ez sokat elárul...

Most úgy tűnik, hogy az első könnyebb volt. :) Persze akkor nem így gondoltam.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk: Hát Pesten talán könnyebben mennek ezek a pereskedések. A lombikhoz mennek a drukkok. Remélem ha mi egyszer rászánjuk magunkat, akkor könnyebben fog menni a dolog.



vicky79
 
 


Vevikk: Remélem sikerült elkezdeni a lombikot. Majd írj, hogy mi újság.

Brigi: Colintól meg tudtam, hogy mi van veletek. Várom a részleteket.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Brigi mesélj majd, ha megszületett a kisasszony:) és van időd, s erőd jönni. Sajnos gyerekem kitörölte a telefonszámod a mobilomból:(

Gratulálok Trix, nem semmi az ikrek mellett...vigyázz magatokra. Legyen most már zökkenőmentes minden...

Vevikk sikerült lépni lombik ügyben? Mi novembernél előbb nem kezdünk, de ha az nem sikerül, akkor valószínű nem lesz kistesó. Ha visszamegyek dolgozni már nem tudom megoldani a lombik miatti hiányzásaim.
remény73
 
 


Sziasztok!

Jövő héten kezdjük a lombikot, ha miden igaz.
Szurkoljatok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk: Mennek a drukkok persze.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Én is a Budai Meddőségibe jártam áprilisig. Most végre babát várok. Annyit szeretnék kérdezni, hogy tudtok-e olyan orvost akinél lehet szülni, ért egy kicsit a genetikához, nem bunkó, nem pénzéhes és van türelme. Most a MÁV-ba járok de sajnos nekem nem jött be se a kórház se a dokim, váltani szeretnék. Remélem tudtok segíteni! :D
tim278
 
 


Hahó Lányok!
Jó rég írtatok, de én még régebben! :)
Velünk minden OK, Lili szépen cseperedik.
Szeptember 9-én volt a tesóprojekt első inszeminációja, és úgy tűnik, Szűcsdokinak aranykeze van, mert szerdán már pozitívat teszteltem. :) Szóval hétfőn megyek vissza és remélem, ők is megerősítik majd a híreimet. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!!

Kakti nagyon gratulálok!! Nagyon sok egészséget kivánok nektek!!

Kép
Kép
colin
 
 


Tim: Én a mávban szültem és nem bántam meg. Nekem ott van a dokim, de magánrendelésre jártam hozzá.

Kakti: Nem semmi, hogy a tesó is elsőre sikerült. Lili is első inszemre sikerült, ugye?



vicky79
 
 


Kakti!

Hétfőn lehet, hogy találkozunk, mert én is megyek. Én lombik eredményért. Nem merek tesztet csinálni, meg a párom nem is engedi. Remélem mindketten örülhetünk majd!!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk: Neked is mennek a drukkok hétfőre. Jól beindult mindenki.



vicky79
 
 


Lili másodikra sikerült, de az elsőt az - akkor még számomra vadidegen - Újvári doki csinálta. Nem is bíztam benne igazán és nagyon rágörcsöltem a dologra, mert fogalmam sem volt, mire számítsak. A második inszem volt Szűcs dokival az első és az sikerült is. És most ez is. :)
Hétfőn reggel megyünk Lilivel együtt. Így engem könnyű lesz megismerni. :) Egy hisztis és rohangálós gyerekkel leszek.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Szűcsnek tényleg aranykeze van. Úgy tűnik, hogy nekünk is sikerült.
43 a HCG.
Igaz még az elején vagyunk. Jövőhét csütörtökön kierül, hogy van-e petezsák.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Szia Vevikk! Találkoztunk? :) 1/2 11 után jöttem el.
Felhúzott a mai nap kicsit.
2 órát ültem a rendelőben, jött a biológus, aztán behívott a doki (nem volt Hilda és ez pozitívum), és közölte: hallom, pozitív lett a teszt, gratulálok! Menjen tovább az utrogestan és jövő kedden jöjjön vissza ultrahangra!
EZÉRT!!! Ezért ültem ott két órát! Ezért szenvedett a lányom (és vele a nővérem) két órát??? Kicsit csalódott voltam.
De jövő kedden megyek!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Hajrá csajok, gratulálok mindkettőtöknek. Jönnek azok a tesók szép sorjában.



vicky79
 
 


Kakti!

Igen, találkoztunk, csak nem olvastam a fórumot, mielőtt mentem, és így nem tutam, hogy ki leszel.
Mostmár pontosan tudom, hogy ki vagy. :)

Én rózsaszín polárfelsőben voltam. Egy kis hátizsák volt nálam, és a tv-vel szemben ültem. (Nem messze Tőled.)

Nagyon drága a kislányod!!!

Én 1/4 8-tól ott voltam. És 11-kor kaptam eredményt, és nem tudtam előre, hogy pozitív lesz-e. Akkor volt már gyanús, amikor már csak én vártam az eredményre, és a biológus is bent volt. Bár a másik lombikos lánynál is bent volt a biológus, mégsem 100%, hogy sikerült neki.

Mi a baj Hildával? Velem nagyon aranyos volt végig.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Szia Vevikk!

Akkor tudom, ki vagy. :) Ketten voltatok a párjaitokkal. :) A fiúk kint társalogtak - és hallgatták a lányom hisztijeit. :D
Hilda? Hát velem mindig mogorva - megkockáztatom: néha bunkó is. Eddig egyetlen egy mosolyt kaptam talán tőle.
Akkor jövő héten nem találkozunk - én kedden megyek. Kíváncsi vagyok, most mikor engednek el, mert már annyira más a protokoll, mint Lili idejében volt...

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Hát csajok nagy gratuláció!!
Úgy látszik tényleg arany keze van Szűcsnek!!Nekem is ő csinálta az inszemet annak idején. Kicsit irigykedek de majd elmulik. Sok egészséget kívánok lányok.
Ténsasszony te jössz!!!!!!!!!!!!!!
Brigi, Trix, Kakti, Vevik szép kis sor. Na hátha beindul itt az élet!!

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Én most annak is örülnék, ha meggyógyulnánk végre. De jövő ilyenkor már akár próbálkozhatunk is, ha Tomi is úgy akarja majd. Aztán meg jöhetsz babázni. De hátha Reménynél hamarabb jön az a tesó. Kicsit bánom, hogy nem egyszerre leszünk megint terhesek, olyan jó volt. Mikor a picúrokat tologattátok a hóesésben, nekem meg Barbus még pocakban volt. Vagy mikor bementünk Reményt meg Trixéket meglátogatni. Mintha ezer éve lett volna.



vicky79
 
 


Dita: Veletek mi újság? Régen nem írtál magatokról.



vicky79
 
 


Kakti!

Hilda nálam szokott mosolyogni, sőt, nem is a vezetéknevemen hív be, hanem mindig csak rámnéz és a keresztnevem mondja, ha mehetek.

Szerintem szívhang előtt most sem engednek el. Egyébként tényleg sokat változott protokoll.

Vicky!

Mi baj Barbussal? Megfázott?
Doninak is folyt az orra vagy 2 hétig. Ez az összevissza idő a halálom.

Én is tiszta göthős voltam pont a lombik idején. Még jó, hogy leszívás után adnak antibiotikumot. Az rendbe hozott. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk: A bölcsiben összeszedett valami vírust és nagyon hányt múlt hét hétfőn éjszaka. 2 napig kórházban voltunk, mert 2 óra alatt annyira kiszáradt, hogy csak újszülött tűvel tudtak neki branült szúrni az infúzióhoz. Szerdán haza jöttünk, erre apának begörcsölt az epéje és rázta a hideg. Mehettünk vissza a Honvéd Kórházba a sürgősségire. Szerencsére nem volt epekő, úgyhogy éjszaka már haza is engedték. Én meg a Bethesdában összeszedtem egy bacit, most náthás vagyok. Ezt a gyerek is elkapta, de rajta hamarabb átment. Talán ő már holnap mehet bölcsibe (reggel még a doki megmondja mi legyen), én meg jövő héttől valamikor dolgozni. Most hétfőn kezdtem volna. Remélem nem lesz gond a bölcsivel, mér egész jól alakult. Most majdnem 2 hét kimaradt.



vicky79
 
 


Vicky!

Remélem mielőbb meggyógyultok mindannyian.
Én most Donival elkezdek szedni Noni-t. Az ismerőseim azt mondják, hogy mióta adják a gyerekeiknek, azóta nem kell kimaradni bölcsiből, oviból.
Most, hogy terhes vagyok, nem akarom, hogy elkapjunk valamit.
A DM-ben is lehet kapni, bár nem túl olcsó, de azt mondják, hogy jó. De bioboltokban is megtalálod.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Mi ez a noni? Vitamin? Majd utána nézek, hátha megúsznánk ennyivel a betegeskedést. Barbus már megy hétfőn egyébként bölcsibe, én még jövő héten szabin leszek.



vicky79
 
 


A Noni egy Juice, egy növényi kivonat.
Itt tudsz róla olvasni többek közt: http://www.noni.hu/
De a dm-es is ugyanilyen jó.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok Csajszik!


Most olvasom a szuper híreket!

Gratula az újdonsült Kismamiknak, Kaktinak és Vevikknek!!!!!!!!!


Amúgy amiért jöttem, hogy ismét letelt 1 év és szeretném felköszönteni Remény Ádiját 2. szülinapja alkalmából!!!

Isten éltessen Ádi, sok boldogságot és jó egészséget kívánok Neked!!!
Anyukától kéretik fotót feltenni!!!



puszi Mindenkinek!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Itt is boldog szülinapot Ádinak és előre szeretném felköszönteni az ikreket. Mindhárman nőjjetek nagyra.



vicky79
 
 


Köszönjük szépen, majd jövök pár képpel!
Ma már ünnepeltünk és holnap lesz nagyszülős-tortás party is.


pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Várjuk a fotókat a gyönyörűségekről. Milyen kis picúrok voltak, mikor mentünk meglátogatni titeket. Mi is volt a bodykon? A porshés meg a tesóm eladó? Valamelyiket örőkölheti most a tesó. Mikorra is vagy kiírva? Tudjátok már a nemét? Esetleg név?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Vicky:
Bocsi, hogy így el vagyok tűnve, de eléggé nagy azért itt a pangás.
Hát, nem tudom mikorra érnek ide a fotók! :lol: a terhes Anyuka két Picúrral lusta...
Amúgy még 2:1-ben vagyunk, dec. 10 körüli a kiírt dátum, de még zárt vagyok :( pedig lassan jöhetne már...
Kisfiú a neme és Botond lesz a neve. Hú, ez a bodys kérdés jó kérdés még én is keverem, de majd utánanézek, úgyis lassan rákerül majd a Babóra :)
Ti hogy vagytok manapság? Írj valami jót és szépet! :)

Ha megszületett Boti, jelentkezni fogok!

Akiknek nemrégiben volt a 2. szülinapjuk Miló, Donát, utólag Isten éltesse Őket és majd Brigi Lédáját is!


Boldog Mikulást Mindenkinek!

pussz Trix

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix: Drukk a szüléshez. Császár lesz most is, vagy megpróbáljátük természetes úton? Van ismerősöm, akinek sikerült és a heg is szépen bírta. A Botond név nagyon szép. Várom a híreket és a fotókat a három muskétásról. :) Egyébként mi jól vagyunk, köszi. Barbus szereti a bölcsit. Bár kicsit sokat betegeskedik, de remélem lassan túl leszünk rajta.



vicky79
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok Milónak, Ákosnak, Donátnak és Lédának.



vicky79
 
 


Vicky: Örülök, hogy jól vagytok!

A szülés sok mindentől függ, egyelőre "mai állás szerint" lehetne természetesen úton.
Seb szép, Baba a helyén szépen befordulva. Nyílván, ha túlhordom és nagy lesz Boti, akkor marad a császár. 40 % esélyem van. Én szeretném normál úton megszülni, remélem sikerül!

Colin: Tőled meg ezer bocsi, Ákosnak is Boldog 2. Szülinapot így utólag!
Pedig úgy gondolkoztam, hogy nehogy kimaradjon valaki!

pussz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk!

Kép
akire79
 
 


Trix: Hallottam, hogy már megérkezett Boti baba. Na? Milyen szülés lett? Milyen az élet 3 gyerkőccel? Hozol majd képet a kölkecekről?



vicky79
 
 


Sziasztok!
Írok ide is.Új vagyok erre.Én is a BMC-ba járok.
nicky1983
Nagyút
 
 


Nicky: Írhatsz ide is, hátha felrázod ezt a fórumot, de nem nagyon szoktunk már járni ide. De ha bármiben tudok segíteni, akkor nyugodtan gyere.



vicky79
 
 


Vicky!Köszi...igen látom,h kihalt a topik.Pedig jó,h talál az ember hasonló cipőben járókat.
nicky1983
Nagyút
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: