Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, nem nagyon van nálam történés, ezért nem is jöttem.
Ti jól vagytok?
Süti - hogy bírtátok a hidegfrontot?
Többiek?
szivi77
 
 


Szitron, nagyon sajnálom. :(

Megkaptam a laboreredményimet:
Inzulin 6,0 mIU/L
Inzulin 60 perc 100,0 mIU/L
Inzulin 120 perc 37,2 mIU/L
Szerintetek ez milyen eredmény?

Ami még magas lett:
LH 23,3 IU/L (ref. 1,9-12,5)
Anti-müllerian hormon 15,3 ng/ml (ref. 0,2-14,6)
ANA (ELISA) 33,2 U/ml (ref. 0,0-25,0)

Azt már tudom, hogy az LH és az anti-müllerian a PCOS-ra utal.
Az ANA pedig valamilyen immunológiai gondot jelez (idegen sejtként kezeli a szervezetem a beültetett embriókat?). Van valakinek ezzel kapcsolatban ismerete, tapasztalata?

Véleményetek szerint most mi a következő lépés, eléggé elbizonytalanodtam. Menjek vissza Vass dokihoz és ő mondja meg merre tovább vagy nekem kell továbblépnem? De merre? :shock: :shock:

topika
Komárom
 
 


Szia Topika!
Nekem ez volt az inzulin:
Inzulin 4,4
Inzulin 60 perc 37,8
Inzulin 120 perc 36,4
De mivel nincs odaírva, hogy melyiknél mennyi a ref.tartomány, ezért szerintem ez elég szubjektív. :-) (AMH 1,2 lett, ami meglehetősen alacsony)

Van még valamilyen vizsgálatotok hátra? Ha nincs, akkor irány vissza Vass dokihoz egy konzira és akkor ott megmondja, hogy merre tovább. Szerintem egyszerűbb, mint a netet bújni, hogy melyikkel hova menj, stb. Bár bevallom én is ezt csináltam évekig :-( :-) :oops:
szivi77
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Kicsit eltűntem,mert stresszes napok vannak mögöttünk,de nem fogjátok elhinni mi mi den történt velünk péntek óta!!!
Szóval mivel a pénteki uh már nem mutatott babát,ezért biztos ami tuti hétfőn be kellett ugranom kontroll hcg vérvételre. Tudjátok ilyenkor már vissza kell esnie a hcg-nek,ha nem akkor méhen kívülire gyanakszanak:( Hétfő délben már hívott is Vasa doki,hogy a hcg magas,így sürgős uh kontroll kell,de mivel ő nincs kedden,csak szerdára kaptam időpontot. Gondolhatjátok,hogy másfél napig mi zajlott le bennem,már épp túltettem magam,hogy nincs baba,erre egy újabb sokk! Már csak egy műtét hiányzik,gondoltam! Szóval ma megvolt a Vass doki,Fekete doki alkotta konzílium uh. És most üljetek le,ha nem ültök:.... nem találtak babát méhen kívül,de méhen belül igen!!!!!!! És már nagyobb is volt,mint a legelső uh-n,bár azt mondták,hogy 3-4 nappal le van maradva a hivatalos méretekhez,de megvan és ez a lényeg! Vass doki szerint most "óvatos optimizmus a jelszó"!:))) Na mit szóltok??!!! Azt hittem elájulok,látták is rajtam,még vizet is hoztak nekem:). Eddig azért inádkoztam,hogy ne legyen méhen kívüli,erre kiderül,hogy most megint ott a baba és érte kell!!! Tudom,hogy még bármi lehet,de ez most hihetetlenül boldoggá tett:)))

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Ja és ma reggel a wc-ben kötött ki a reggelim,de azt hittem,hogy a stressztől,ezek szerint mégsem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


ÚRISTEN, ÚRISTEN, EZ ANNYIRA FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :D :lol:
Hát ilyet, el sem hiszem!!!! Nagyon-nagyon örülök!!! És akkor halkan: gratulálok ismét! :-) És most mikor mész legközelebb?

Én nagyon parázok a péntektől... :oops: :cry: Még nem teszteltem és azt hiszem, hogy nem is fogok. Legalább addig is él a remény. :wink: :-)
Amúgy ma mintha lenne olyan 'mindjárt megjön érzés'........de ez is olyan bizonytalan. De az is lehet, hogy csak megemeltem magam....
De tuti, hogy meg fogok zakkanni péntekig :-)
szivi77
 
 


Szivi! Már mindjárt péntek!!! Hős vagy,hogy nem teszteltél,van egyáltalán otthon? A mindjárt megjön-érzés nekem is volt,ez jó jel.Ezen kívül mellérzékenység volt,de más nem.Nem is kell,hogy legyen!! Nyugi,minden ok lesz, 3 után meg lesz az eredmény:)

Hát ami velem történt az hihetetlen és fantasztikus egyben. Vicces baba lesz,ha kitart,de ezek után azt hiszem,nagyon jönni akar:) Kaptam képet is:)Egy hét múlva újabb uh! Most hetente lesz,de megyek én,ezen ne múljon!!!
Puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - igen, van itthon teszt, de valahogy nem izgat. Mármint nem csábít :-) Ez a mindjárt megjön érzés meg olyan össze-vissza: térben és időben is :-) A mellem az sajnos nem érzékeny......... :-( Hát, most már csak 2-t kell aludni :-)

Biztos, hogy nagyon akar jönni. Viccelsz? Hozzád? Már hogyne! :-) :-) :wink:
És "csak" egy baba van? Mert ha most azt mondják, hogy 3-4 nappal le van maradva, akkor meg relatíve magas volt a hcg-d, nem? :wink: :-)
szivi77
 
 


Szivi, az nem baj,hogy nem érzékeny a melled,mindenkinek más! Hú,én már alig tudtam kivárni,hogy teszteljek,már kedd du csináltam egyet,de totál negatív lett.mondjuk nem tudom mit vártam du-i vizeletből:) Aztán szerda reggel már halvány pozitív lett. Mondom én,hogy hős vagy! Egyébként már tudom,hogy a teszt sem tuti,nekem péntek reggel ugye láttad milyen erős volt a vérvétel reggelén,hát nem a legerősebb,erre a hcg meg 150! A vizeletben torál felhígul.Hát én így is remegtem mikor felvettem du a telefont. Annyira drukkolok!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Ja és egy baba készülődik,bár megtaláltuk a másikat is,de az iciripiciri volt,na az felszívódóban van.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron!

Jézusom! Micsoda, hírek! Gratulálok!

Szivi!
Hajrá, hajrá, mindjárt itt a péntek! Hős vagy, hogy kibírtad!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Jaj lányok nagyon köszönöm a drukkokat! Izgulok nagyon..... és már próbálok a "B" terv-re ráhangolódni (ha mégsem sikerült).
Én napközbeni tesztelésre nem is gondoltam: annyit iszok és pisilek, hogy teljesen színtelen, tuti nem mutatna semmit a teszt :lol: :D (a párom mondta is, hogy ha ennyit iszok, akkor lehet jobban megérné egy víztisztító :lol: ) Napi 3-4 liter között iszok - ez elég, nem?

Fejfájásra mit lehet bevenni? Nagy migrénes vagyok és tegnap óta fáj a fejem. Eddig mindig Advilt vettem be, de most semmit sem mertem, hátha...... :oops: :D

Már csak 1-et kell aludni...
szivi77
 
 


Szivi!

a 3-4 liter szép teljesítmény! Napközben tényleg nem érdemes tesztelni, csak reggeliből.
Nekem fejfájásra az algopyrint javasolta a háziorvosom és a patikus barátnőm is, Szakács doktor ennél jóval megengedőbb volt. Egyébként ilyenkor még nyugodtan lehet bevenni szinte bármit, mert ha nem lombikról lenne szó, nem is tudnád, hogy babát vársz. Valami olyasmit mondtak, hogy még nincsen kapcsolat a baba és közötted, úgyhogy ő még nem kap abból, amit te megeszel.

A B-tervet egyenlőre hagyd a fenébe, még az A van érvényben:)
Reggel tesztelsz egyet?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Tudom, hogy szép teljesítmény, pláne magamhoz képest! Jó ha előtte napi 1,5-et ittam. De nagyon nem akartam túlstimut és komolyan vettem ezt az ivás dolgot. Csak eleinte volt nehéz, most meg már hiányzik :-)
Fejfájás elmúlt 2 kávétól :-)

OK, hagyom a "B"-t és engedem útjára az "A"-t! :-)
Nem tesztelek reggel sem :-)

Ti hogy vagytok? Jövő héten már befekszel?
szivi77
 
 


Szivi! Mi az,hogy B-terv????? Nézz meg engem,nekem már C-tervem volt,mégis az A-hoz tértem vissza:) Persze nem merem magam beleélni,demi ez,ha nem isteni jel? Most már cSak drukkolni tudok picurkának,hogy legyen erős,tartson ki!!!

Szivi! Ma már nem tudok jönni,de tiszta szívből drukkolok holnapra!!!

Süti! Nektek meg a közelgő nagy naphoz megy a drukk!!!
Puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Oké-oké, a párom is most cseszett le, hogy mi az hogy "B" terv...... :-)
Köszönöm Szitron! :wink:
Picurka meg erős, ki fog tartani!
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Hősnő vagy, hogy kibirod tesztelés nélkül! Mit fogsz csinálni holnap az eredményhirdetésig? Valamivel próbáld magad elfoglalni, különben rohadt hosszú lesz a nap!

Köszönöm, kérdésedet, jól vagyunk. Jövő héten bizti, hogy befekszem, csak még nem tudom, melyik nap. Remélem, minél később... Ez holnap fog kiderülni. Addig még rendezkedem, mosok orrvérzésig és lebonyolítunk egy utsó bográcsozást is:)

Drukkolok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron!
Mi az, hogy nem mered magad beleélni? Tessék csak biztatni a babácskát, hogy maradjon! Szegényt már épp leírták volna, de ő nem hagyta magát. Akkor Te se hagyd!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Megjöttünk a vérvételről. Mindenki aranyosan biztatott :-) A vérvétel alatt megkérdeztem, hogy mondom tényleg van olyan, hogy valakinek egyáltalán semmilyen tünete nincs és mégis terhes? Mire aranyosan megnyugtatott a Szilvi, hogy persz :-) Szóval még optimista vagyok... :-)
Megint migrénem volt az éjjel, nem tudtam,hogy hányjak vagy fossak (már bocsánat a kifejezésért). Nagyon régen nem volt már ilyen erős fejfájásom.... :-( Az emeleten éreztem, hogy a lenti WC-ben milyen illatosító van!! :cry: Durva volt......

Úgyhogy most izgatottan várok.... Azt hiszem tanulni fogok, már úgysincs sok hátra. Biztos, hogy csak 3 után hívnak? Ez a papíron volt rajta, hogy 3 és 5 óra között hívnak majd....
szivi77
 
 


Szitron - igaza van Sütinek: ha a babád ennyire küzd, akkor neked támogatnod kell mindenképp! :-)

Süti - akkor reméljük, hogy minél később kell befeküdnöd. Amúgy tök régen nem láttam a Szakács dokit - ő most el is ment a klinikáról?
szivi77
 
 


Szivi!

Mennek a drukkok!
Nekem sem volt igazából tünetem. Bár hozzátenném, a szagérzékenység is tünet! és a migrén is, bár az lehet a gyógyszerektől is.
3 előtt tuti ne várd az eredményt, azt mondanám, hogy inkább 5 felé.
Azért azt is vedd hozzá, hogy normál esetben még nem is tesztelnél, csak pár nap múlva. Nem kell még semmit sem érezned.

Szakács doki ott van, én a múlt héten találkoztam vele, előtte meg szabin volt, lehet, hogy csak elkerültétek egymást.

Már beszéltem a doktornővel (Vass doki feleségével) a kórházban, csütörtökön kell befeküdnöm, úgyhogy még nyertem pár napot, hál Istennek:)

Mennek a drukkok! azután várunk az eredménnyel!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Hát, csak a jó híreket mondják későn.... most hívott Vass doki, hogy nem sikerült...... :-(
Kicsit most el vagyok kenődve........
szivi77
 
 


óóóó, nagyon sajnálom!

Legyél csak nyugodtan elkenődve, sírd ki magad, ha az segít!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szivi!!!!:(
Nagyon-nagyon sajnálom!!!!! Természetes,hogy el vagy kenődve,hidd el mindannyian tudjuk mit érzel és együtt érzünk veled! Sírdogálj egy kicsit,aztán új fejezet új remények!! Gondolj arra,hogy átlagban a 3-4. szokott sikerülni a statisztikák alapján,mert az elsőnél csak tapogatóznak,hofy mennyi gyógyszer kell,mennyi tüsződ lett... Nekem a 4.,Sütinek a 3. sikerült,ha jól emlékszem.
Puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Igen, nekem a 3. próbálkozásra sikerült.
Valóban, a legritkább esetben szokott elsőre sikerülni, sajnos...

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, en is reg voltam, nyaraltam, korhazban voltam, meg egyebek .......

Szivi: :(((((((( nagyon sajnalom, drukkoltam erted, hogy sikeruljon, hogyan tovabb ???? IR-re teszteltek mar ? Miert nem fejlodtek az embriok, erre mit mondtak ?

Szitron : ott volt az a baba mindig, csak jol elbujt a kis huncut :)))))) Gratulalok neked, ilyen szep HCG-vel el sem hittem mikor irtad, hogy nincs ott a petezsak, tudom onzon hangzik, de ne nekunk szivodjon fel az a kisbaba, ha mar ennyit kinlodunk, hogy a pociba keruljon ........ Ott volt o mindig, es maradni is fog, higgyel benne, es ne aggodj, en tudtam, hogy sikerulni fog, es meglatod nem lesz semmi gond, mikor fogsz szulni ? ??? :)))


Suti: neked kitartast az utolso hetekre ,nagyok mar a babak? Mindjart szulsz ha jo lemlekszem, azt a par napot ki lehet birni a korhazban.....
Fo a babak egeszsege, es a tied .....

Nalam hirek: mint gondolom tudjatok , eddig minden nogyogyasz azt mondta, hogy tokeletesen egeszseges vagyok, nem ertik miert nincs terhesseg, mar evek ota.

NA en most mar ertem: megoperaltak es kivettek a bal petefeszkem es a petevezetot, mar ami a bal petefeszkembol meg maradt, szetvagtak a bal oldali osszenoveseket ez fokent a beleket erintette, a jobb petefeszekbol kivagtak a csokicisztat, a mehtarto szalagokrol az endot, a huvely es belek kozotti endot eltavolitotak, a mehbol kivettek egy polipot, es kivagtak egy miomat. Az osszenott beleket, mehet es jobb petefeszket illetve petevezeto szetvagtak, szoval minden a helyere kerult, az osszenovesek kilencvennyolc szazalekat sikerult szetvagni.

Szitron: tenyleg szuper ugyes ez a doki, jo volt, hogy lezerrel mututtek, mar a mutet utan sem volt semmi fajdalmam, es most sincs, ithon fekszem es gyogyulok, mert azert erzem, hogy a seta meg nem megy es az ules sem. Negy het mulva kontroll aztan megbeszeljuk hogyan tovabb, eddig nem kaptam gyogyszert az endora, probalom tartani a dietat.

Kicsit csalodott vagyok, hogy ot even keresztul senki nem vette eszre, hogy ilyen sulyos foku az endom, mondjuk fajdalmam az nem volt egyaltalan, de az ultrahang es manualis vizsgalat kellett volna, hogy mutassa az eltereseket :(((((

Es nem orulok az endonak sem, dehat ez van, probalom tartani a dietat, es minel elobb kezdeni a kovetkezo lombikot, nem szeretnek megegy mutetet.
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy biztattok, de ez most valahogy nem vígasztal, hogy 3-4. alkalomra sikerednek csak a lombikok...... Úgy, hogy nincs semmi bajunk, picit ideges leszek ettől :-( :evil: Nagyon-nagyon ki vagyunk bukva...

Era - még végigolvasni is szörnyű volt, hogy mi mindent vagdostak benned, kívánom,hogy nagyon gyorsan épülj fel és vezessen sikerre ez a rengeteg beavatkozás. Engem vizsgáltak IR-re (pont feljebb másoltam be Topikának az eredményeimet), de az is rendben volt (na meg a paleolit diétát is pont ezért csinálom, hogy még véletlenül se legyen ezzel gond).

Hogy hogyan tovább? Még max. 1 lombik, aztán befejeztük...... Hacsak nem tud valami épkézlább magyarázatot adni a doki, hogy miért nem megy és hogy kivel/melyikünkkel van mégis a probléma....

Legyetek jók!
szivi77
 
 


Sziasztok!
Erikam, gyors felépülést kívánok!!! Komoly operáció volt, de remélhetőleg most már minden rendben lesz odabent, alapos munkát végeztek, ahogy írod.

Azért szólok hozzá (bocsi, de csak zugban szoktalak követni Benneteket, én az IR miatt járok a Cirisbe, jelenleg), mert 2010-ben hasonló endóműtétem volt. Hét, azaz 7 vizsgálatot végeztek (UH, röntgen, festékes röntgen, CT, némelyet ismételve) amelyek semmit nem mutattak ki, pláne endót nem. Aztán amikor bekukkantottak a laparoszkóppal, elsápadtak és rohantak az adjunktusért, mert hasonlóképpen tele voltam csomókkal, ahogy nálad is volt. Sajnos nem törvényszerű, hogy látják :-(, pláne ha a csomók időközben inaktívvá válnak.
Mondjuk, ezeken a fekete-fehér foltos elmosott felvételeken szerintem az a csoda, ha felismernek valamit, de ez már más tészta...

Megírod priviben, hogy hol műtöttek?
Köszönöm és jobbulást! :-)

Kép
manguszta
 
 


Szivi: nem tudom ez biztatas-e, de sokszor a nem ismert ok a legnehezebb, nem jelent semmit, hogy az elso lombik nem sikerult, es az sem ha a masodik esetleg a harmadik nem lesz jo, mert egyszer mindenkinek sikerul, V. doki jo szakember, osszehozza o neked a bebit, csak most nem ment elsore, sikerulni fog, ne add fel, pihenj egy kicsit, par honap es babas leszel.

V. doki masodjara mindenkinek babat csinal ezt hallottam, te sem leszel kivetel, majd meglatod.....

Robert Karoly klinika, Fülöp doki, nagyon ugyes volt, lezerrel mutott ,es azota, lekopogom semmi fajdalmam nincs, pedig szepen kivagyok preparalva odabenn. Vartam kedden hogy majd nagyon faj, aztan masnap, de semmi fajdalom, ugy nez ki a csomokat kivagta, az osszenoveseket 98 szazalakban szetvagta. Nekd visszajott az endo azota? Neked vannak fajdalmaid, tartod a dietat ? Vagy kapsz gyogyszert?
erikam75
Budaörs
 
 


Era! Hú,ez nem semmi, akkor jó nagy gubanc volt nálad is belül!!! Sorstársak vagyunk, bár nekem nem kellett kivenni a petefészket," csak" kimetszeni egy picit az egyikből. És nekem sem volt semmi endo tünetem,még a menszi se volt fájdalmas!!!! Mondta is Fülöp doki,hogy passzív endo volt, azon viszont aktívan dolgozott,hogy a baba ne tudjon megfoganni! Nekem a tesóm ( doki) bent volt a műtétemnél és elmondta,hogy nagyon brutál összenövéseim voltak. Era! Akkor most remélem jó érzés,hogy ki vagy tisztítva, és minden akadály elhárult a baba elől:) Hihetetlen,nem? Gyógyulgass és majd jelentkezz!!!

Szivi! Én elhiszem,hogy nem vigasztal most a statisztika,de hát ezek a tények. Remélem majd megnyugszol és optimistábban látod a dolgokat. Ne add fel,bár tudom,hogy nem fogod:)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szivi!

Ne keseredj el.... Ez most tényleg szar (bocsánat)... ilyenkor mindig bele is hal egy kicsit az ember. Sajnos nincs mindig épkézláb magyarázat. A lombik sem tudja a 100%-ra növelni az esélyeket, sajnos. Gondolom, lesz hamarosan konzultációtok Vass dokival, amikor kiértékeli a dolgokat és elmondja, a következő alkalommal mit csinálna másképpen.

Era! Huhh... nem semmi ez a kálvária. Persze bosszantó, hogy eddig senki nem vette ezt észre, de a múlttal már nem érdemes foglalkozni, mert a Te céljaid a jövőben vannak! Most mi a következő lépés?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok, bocsánat, hogy behoztam ezt a negatív hangulatot a fórumra! :-( De nagyon mással nem tudom "megbeszélni". Jöv. héten pénteken lesz a konzi, addig off-olom magam kicsit.

Puszi Mindenkinek! Sütinek különösen, hiszen mindjárt babázik! :wink:
szivi77
 
 


Szivi!
Semmi gond nincs a negatív hangulattal. Add ki magadból, sokkal jobb lesz utána. Én már átmentem ezen kétszer, a második alkalommal párterápián kötöttünk ki. Ez teljesen természetes, maximum a pasik nem értik.

Ölelés és hidd el, hogy nagyon együttérzek Veled!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Lombik a kovetkezo, meghozza minnel elobb, hogy ne jojjon vissza az endo.

Azt hiszem hat het mulva tudnank kezdeni.

Szitron: a bal oldali osszenoveseket es a petefeszek gyulladasat azt nem az endo, hanem egy kismedencei gyulladas okozta, 2004-ben ket hetig voltam korhazban egy ludtojasnyi tályog miatt, akkor gyulladt be a bal petefeszkem, es sorvadt is el, es a beleim is akkor nottek ossze, szoval a bal oldali tortenes az nem az endonak hanem a talyognak volt koszonheto. Az osszenovesek nagy reszet sikerult szetvagni, ugy 98 szazalakban a csomokat meg teljesen, nalam is inaktiv lehetett a betegseg azt hiszem, mert tunete az nem volt semmi .......

Meg ott nem tartok, hogy oruljek, egyenlore gyogyulgatok es probalaom elfogadni a tenyt, hogy ez van, ezzel kell egyuttelni, azt gondolom spontan mar nem probalkozunk, hanem amin tlehet belevagunk a lombikba.

Koszonom az egyutterzest, arik vagytok, remeljuk, hogy lesz eredmenye a sok, sok kaszabolasnak:))))
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Nekem nem adtak gyógyszert, és diétát sem említettek (SOTE II). Ugyan az IR miatt amúgy is diétáznom kell és azt is nehéz elfogadhatóvá tenni, mert egy csomó mindent nem tudok megenni az autoimmunos bélbetegségem miatt. Milyen gyógyszert adnak endóra/ -ellen?

Kép
manguszta
 
 


Szivi, végtelenül sajnálom! :( Én aztán tudom, hogy mit éreztek, sajnos már párszor átéltük mi is. De!!! Próbáljátok meg lezárni ezt a szakaszt és újult erővel menni tovább. Előre szabad csak nézni, a cél lebegjen előtettek!
Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, van aki nehezebben, van aki könnyebben dolgozza fel ezeket a kudarcokat. De én megtanultam ebben az életben, hogy harc nélkül nem megy. Küzdeni kell és még ha később is, de lesz eredménye! Látod, mi már túl vagyunk az 5. lombikon, de megyünk tovább, mert bízunk előbb-utóbb a sikerben.....

Erikam, nem semmi, amin neked is át kell menni. Kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg és kezdhessétek a lombikot!

topika
Komárom
 
 


Sziasztok: a gyogyszer vagy fogamzasgatlo, vagy GNRH hormon, vagy Viasanne, ez egy uj gyogyszer, gyakorlatilag a ciklust allitjak le vele. A dieta lenyege az endo stop honlapon rajta van......... Az Ir dieta nagyban kulonbozik az endo dietatal, ismerem azt is, valoban nem konnyu tartani :)))

Valaki hallott progeszteron streuli injekciorol, most rendeltem meg egy lanytol a neten a kovetkezo lombikhoz, hasznalta valaki kozuletek?

Hat igen nekunk sem kiteromentes az utunk :)))))

Szitron: tesod ott dolgozik a Nyiroben, vagy hogyhogy beengedtek a mutobe???? O is nogyogyasz?
erikam75
Budaörs
 
 


Köszönöm lányok még egyszer, tudom, hogy ti valóban tudjátok, hogy mit érzek!

Süti - át tudnád küldeni priviben a kineziológusod nevét és elérhetőségét? Akit én ismerek, azt most már 4 napja nem érem el.......... Köszi!
szivi77
 
 


Jövő hét szerdán megyek kineziológushoz :-)
Süti - izgulok érted :-)

Azért figyelek ám a háttérből :wink:
szivi77
 
 


Melyikükhöz mész?

Köszi az izgulást!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Képzeljétek ma hallottam a babánk szívverését:)!!!!!
Hát ez a legszebb hang a világon! :lol:
Kívánom,hogy mindannyian mihamarabb halljátok!


Topika! Teljesen egyetértek veled,menni előre és a célt látni!!!

Süti! Holnap mész a kórházba? Nem tudom tudsz-e majd onnan jelentkezni,de nagyon drukkolok és várjuk az örömhírt!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - elhiszem, hogy szuper lehetett, gratulálok! :-) Mondtak már arra valamit, hogy mennyi idős terhes vagy?

Süti - végül a sajátomhoz, mert visszahívott. Amúgy köszi a telószámokat. Ha tudsz, akkor majd jelentkezz a kórházból!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Már a kórházból jelentkezem:)
Remélem, nem kell sokáig itt élveznem a vendégszeretetet, mert azért annyira nem jó a hely. Nem rossz, de nem keverendő össze egy wellness szállodával.

Szitron! Szuper! Gratulálok!

Szivi! szivesen a számokat! Majd jelentkezz a konzultáció után. Kiváncsi vagyok, mit mond Vass doki.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - mi újság? Hogy érzed magad? Van már esetleg valami hír, hogy mikor lesz a császár?

Topika - volt konzultáció?
Era - hogy érzed magad?
Szitron - legközelebb mikor kell menjél UH-ra?

Velem semmi nem történik most, ezért sem jövök.........
szivi77
 
 


Koszi: jol vagyok, meg egy kicsit gyengen, ma dolgozom eloszor. Probalok regeneralodni, mar sokkal jobb a kedvem es az eronletem is :))))

Fura ennyi het utan ismet munkaban

Mikor mentek Vass dokihoz,

Szitron gratula a szivhanghoz :))))) Szepen fejlodik babszem .......
erikam75
Budaörs
 
 


Era - megértem, hogy nehéz munkába állni :-) De az jó hír, hogy jobban vagy, a gyengeség meg majd átvált kicsattanó erőnlétbe! :-)

Pénteken megyünk Vass dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. Egyenlőre nem érzem azt, hogy teljes hittel el tudnék kezdeni egy lombikot a köv. menisvel. :-( Holnap után megyek a kineziológushoz, meglátjuk mit mond, bár nyilván első alkalommal nem fogjuk megváltani a világot! :-)

Ja, és úgy néz ki, hogy még ebben az évben összeházasodunk! :-) Az örökbefogadáshoz úgyis kellene :lol:
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szivi! Drukkolok, hogy a konzultáción mondjon Vass doktor valami előremutatót. És persze gratula az esküvőhöz!

Era! Kitartás a munkához! Tényleg fura lehet ilyen hosszú idő után.

Nálunk a császár jövő hét keddden lesz. Jelenleg csak ennyi hírrel tudok szolgálni.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Suti :))))

Te mar az utolsokat rugod, hogy telnek a napjaid a korhazban ????

Minden O.K. odabenn? Gondolom mar varod a nagy napot, ki fogja a csaszart csinalni? V. doki vagy a felesege?

Ma megjott a Miki, hat eleg furcsan fajdogal, ezek a gorcsok most nem hianyoznak, na mindegy majd tulleszek rajta, es ket het mulva teherbe esem spontan :)))) Ez a pozitiv gondolkodas ha jol tudom ,es allitolag mukodik is, na majd most leteszteljuk .......

Szitron te hogybagy , poci novoget, lathato mar?

Suti: te mekkora vagy, nem tudsz fotot kuldeni :)))) Kivancsi vagyok.

Es hova mennek a babak, hozzad vagy hozza??? Ha hozza akkor valamikor osszefuthatnank, amikor mar egy kicsit nagyobbak egy seta erejeig ha van kedved :)))

Szivi: drukk pentekre, lehet egy kicsit lazitani kene, pihenni, massal foglalkozni, meg elmenni a Fulop dokihoz, hogy vizsgaljon meg o is, talal-e elterest valahol, szerintem nagyon jo UH diagnoszta, tudom neked nem volt szimpi, de hidd el jo orvos, ne a maganrendelesere, hanem a klinikara menjel, ha mesz. Mas tippem nincs, de en a te helyedben azert kutakodnek egy kicsit .......

Latod nekem is azt mondtak, hogy minden szuper, es hat nem egeszen. Probalom tartani a ditat, hellyel kozzel sikerul is, neha azert bunozok, mert megkivanok egy szelet csokit vagy kenyert, es akkor azt meg is eszem......

Fogytam 3 kilot a dieta es a mutet ota, mondjuk ez nem volt celom, de nem artott, ennel tobb azert nem kellene, hogy lemenjen rolam, mert mar most is hatareset vagyok ..... Na de sebaj, majd gombolyodom remelhetoleg par honap mulva
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Nagyon köszi az érdeklődést.
Már nagyon várom a keddet. Ma éjjel kicsit reménykedtem a frontban, de engem körbelőttek az éjszaka: a szemben lévő ágyon lévő lány megszült, a mögöttem lévő szobában szintén, de én nem. Mondta is a főnővér, hogy az volt a tippje, hogy az ikresek közül én leszek az esélyes:)

Ha kedden lesz a császár, akkor Vass doki fog műteni, mert ő kérte az időpontot, hogy akkor ér rá. Gondolom, ha valamilyen más extrém időpontban, akkor esetleg a felesége, de ezt nem tudom. Egyébként nagyon aranyos, minden nap találkozom vele és mindig érdeklődik felőlem, stb.

Itt a kórházban elég nyögvenyelősen telnek a napok, ha nem szülök meg keddig, lehet az unalom fog megölni. Így, hogy van net, azért egy kicsit jobb, de azért otthon lenni jobb lenne.

Hozzám érkeznek a babák, de azért biztos elő fogunk fordulni Nála is, és akkor megejthetjük a sétát.

Lehet, hogy azért fáj a mensi, mert ott megbolygatták a dolgokat, nem?
És különben is... hajrá spontán babásodás!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: