Új privát üzeneted érkezett!

danann köszönöm az infót,ismerem a számítógép kezelését,és légyszi szállj le rólam,nem ismersz,miért bunkózol? Kitörlöm,ha zavar!!!
Vendég
 


Oké, feladom. Megint nem írtam semmi sértőt, csak te magyarázod bele. És még direkt elnézést is kértem, ahogy te szereted, de ha neked semmi sem jó. Van sapkám, nincs sapkám esete forog fenn.
danann
 
 


figyelj ide danann. Nem vagyok egy haragtartó ember,az emberek általában jól kijönnek velem,szeretnek,nagyon sok barátom van. De gondolom neked is. Amit írtál,komolyan mondom,bunkóságnak éreztem,tisztára azt láttam benne,hogy annak szántad. Bocsánat,ha nem. Csak tudod,egyedül te írtad azt,hogy ki is törölhettem volna. Én is tudom,de nem gondoltam,hogy bárkit is zavarhat,hogy ott az a recept. Látom,bár sosem találkoztunk,de valahogy nagyon unszippatikus vagyok neked,sajnálom. Talán,ha személyesen ismernénk egymást,ez másképp lenne. Vagy ha normálisan meg lehetne beszélni az egészet,hogy ki mit értett félre,vagy másképp. De mivel ez a köztünk levő távolság miatt sem lehetséges,ezért én illedelmesen elköszönök,veszem a sapkám.
Vendég
 

 
 

Nem szokásom ki állni senki mellett, de kedves danann Ha ezt nem sértésnek szántad, akkor minek?? :roll:
danann írta:Cseriani, 'szerkeszt' gomb + del/backspace/ctrl-X kombinációval lehet eltüntetni, amit nem nekünk szántál. Bocsánat, ha ezzel megbántottalak volna, vagy bárki mást.


Mint, ha egy óvodásnak ismertetnéd a számítógép billentyű parancsait, talán, ha csak annyit írtál volna, hogy szerkeszt gomb.
És ha már a végén bocsánatot kérsz, attól az embertől, akinek szántad, akkor jobb lett volna, ha le sem írod.
Vendég
 


Cseriani! Tudod sokszor az ÉRTELMISÉG azt hiszi magáról, hogy ő mindenkinél okosabb, mindenkinél mindent jobban tud. És persze eltengődik zsíros kenyéren is és valószínű a gyerekének is azt adja, ha már másoknak olyan lelkesen ajánlja. Kár, hogy az élethez nem ért annyit mint a számítógép billentyűzeteihez, mert akkor nem mondana ilyen hülyeséget egy kétgyerekes anyukának, hogy zsíroskenyéren is el tud élni egy darabig. Hát valahogy úgy érzem hogy soha nem fog megváltozni a véleményem a pesti emberekről (persze tisztelet a kivételnek!!!), akik azt hiszik, hogy ők szarták a spanyol viaszt, és aki "vidéken" él, az mind hülye, és semmihez nem ért. Pedig egyszer kiléphetnének az álomvilágukból az életbe.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok, kezdünk jobban lenni.
Ma már főzöm is a finom húslevest, fokhagymás husit, magamnak meg sóskát, végülis 3 napig alig ettem. :-)
Tegnap is még ment a hasam.
A gyerek meg hányt este.
Szerencsére erre is van bogyónk, igaz az 5. gyógyszertárban kaptam. És nagyon kedves mami volt az asszisztens, szerintem ő is csak a nyugdíját egészítette ki...
Fura, hogy a nyugdíjasok sem élnek meg, amit keresnek...

Kép
fridus
 
 


sziasztok!
Fridus örülök hogy jobban vagytok, azt hiszem átugrok ma hozzátok ebédelni :lol:

szomorúan olvasom hogy megint áll a bál...

Kép
dius87
 
 


Fridus, örülök, hogy jobban vagytok! Milyen bogyeszt ettetek erre? Mi még csak a megfázásosakat próbáltuk.
danann
 
 


Jé, megint itt vannak azok, akik csak akkor jönnek, ha valamiféle vélt sérelmet kell megtorolni! Üdv újra a fedélzeten!

Nuncili szerintem (de csakis ő javítson ki, ha tévedek) a zsíroskenyeret pusztán abban az értelemben használta, mint ’meghúzni a nadrágszárat’, ’spórolni’, és én is ebben az értelemben használtam. Ha valaki szó szerint értelmezi, az lapozza fel az általános iskolai irodalomtankönyveket, és nézze meg, mit írnak a különböző költői eszközökről. Egyébként várom az építő jellegű javaslatokat nuncili helyzetének megoldására. Netán kótyavetyéljék el a házat, és a maradékból vegyenek egy kis lyukat valahol, ahol meghúzhatják magukat? Az aztán a király megoldás!
Egyébként füstszűrővel vagy anélkül?
danann
 
 


Danann drága nem csak akkor jövök, de tévedésedet elnézem, hisz tévedni emberi dolog. Nuncilli helyzetét meg nem nekünk kell megoldani, mivel nem ismerjük a helyzetüket, tanácsot lehet adni, de nem olyat, hogy zsíroskenyeret egyen. Két gyerekkel igencsak át kell gondolni, hogy mit csináljon. Tudod te milyen az, amikor pl két gyerek egyszerre betegszik le, vagy éppen felváltva betegek? Nem. És ez csak egyetlen dolog. Egy barátnőmék kerültek hasonló helyzetbe egyszer, az ő helyzetüket sokkal jobban ismerem, de mégsem mondtam, hogy ezt és ezt tegye. Saját maguknak kellett megoldaniuk. És Nuncillinek sem fogom azt mondani, hogy adja el a házukat, de azt se, hogy ne adja el. Egyébként sem kis lukat tudnának venni, hanem egy lakást, tudod sokan élünk ám abban, nem az határozza meg az embert. És lehet, hogy a kényelmes ház melletti nyomorgás helyett jobb, ha kisebb lakásban él az ember, de még 25-én is nyugodtan el tud menni vásárolni, hogy legyen mit az asztalra tenni a családnak! A füstszűrőt meg neked kifejezetten ajánlom! Arról viszont nem tudtunk, hogy költő is vagy, kár, hogy illemtant nem tanultál hozzá!
Na ezzel lezártam a témát, megyek, a gyerekeim értelmesebbek, mint egyesek...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Szoktalak én is olvasgatni titeket és fridusnak írtam is, anno. Nem szoktam közbeszolni, de azért tényleg lehet érezni, hogy Danann csúnyán lenézi Cseranit. Talán azért mert vidéki, v. nincs diplomája, v. mind kettő egyszerre? Nekem sincs, de úgy gondolom, hogy ettől még én is érek annyit mint más. Mindenkinek meg van a saját véleménye mindenről. Tudnák én is vitázni a családi pótlék miatt, politikáról, sőt eléggé bele tudok melegedni. De ennek ellenére nem bánok lekezelőleg a másikkal, csak azért mert Ő másképp gondolja. Danann az pedig elég baj, hogy nem vetted észre, hogy miért is kellett volna bocsánatot kérned tőle.
No mindegy, végülis én is "csak" vidéki és diploma nélküli vagyok.

Dadomi, ahogy olvasom, azért nem is tudom, hogy tudtad elvégezni a fősulit többször is, ha már általánosban nem mehettél volna tovább, v. csak kegyelemből engedtek át magyar irodalomból. :lol: :lol:
Vendég
 


Rékababa! Hát én sem értem, de elárulom, hogy az első főiskolámra magyar nyelv és irodalom tantárgyakból felvételiztem, és mivel diploma lett végül belőle, valószínű nem rosszul. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok ,nem akartam az én rossz lelkiállapotomból ekkora vitát kiváltani!
Igen,LIVInek igaza van,és a zsíros kenyeret ugy értettem hogy most nagyon össze kell húznunk a nadrágszíjjat,vagyis sporolnunk kell,bár nemtudom miből,eddig sem ettünk bélszínt.
Viszont az is igaz hogy ebböl azért tudnánk venni egy 3 szobás lakást valahol Palotán,de az is tény hogy nagy "büntit "kérnek most a bankok ha kiakarnánk fizetni.
Jaj lányok ne vitázzatok már itt,ennyit,nem kell mindent igy felvenni,ha valaki nem bír valakit akkor neki ne írjon és kész,van más dolgunk az életben mint hogy szívjuk egymás vérét,nekünk anyáknak össze kell tartanunk,akár bal-akár jobb oldalon állunk,akár diplomás,akár szakmunkások vagyunk.Én szakmunkás vagyok,és nekem is van sokat tanult diplomás barátnőm,sőt az Öcsém is az,és IMÁDOM,a nagyokost. :)

KÖSZÖNJÜK A KÖSZÖNTÉST!!!!!
Nyugodjatok már meg!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép Ilyen uncsi volt a torta evése????

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

GYúrom,Gyúrom....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Bocs, csak 1 mondat... :oops:
Ott a pont Nuncilinél, meg akit nem bírunk annak tényleg ne írjunk. De nem bírom ki én se: Danann, én a korábbi vitában a többiek ellenében neked adtam igazat, ahogy az elején le is írtam (tudom, nem kérted :wink:). LÁtva azonban az azóta született megnyilvánulásaidat (némelyik sztem szabályos provokáció, meg is lett az eredménye, gondolom, örülsz :)), mostmár azt mondom: nagyot tévedtem. :?
Kérlek, majd ne oktass ki a mondattagolás ismérveiről, ez így sikerült.:lol:
További jó beszélgetést! :mrgreen:

been
 
 


Szép napot, ilyen korán még nem keltünk az idén, fél 6-kor. Mindenki fent kukorékolt a családban. A gyerek sem aludt jól, meg mi sem.
Már 6 napja nem ittam kávét,most nem is hiányzik ennyi fosti után.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxenaaaaaé
ez volt a gyerek sora

Kép
fridus
 
 


Ó csajok, nálunk úgy fűtenek, hogy 25 fok van. Jó, hogy nem alszik a gyerek rendesen. Állandó szellőztetés mellett meg ugye elmegy minden energia. Egy szál pólóban alszunk. Gyerekről is levettem a második felsőt már.

Kép
fridus
 
 


Látom mindenki elpártolt...
A végén csak magamban fogok beszélgetni, vagy azt sem..:-)
Voltunk tegnap dokinál. Írt fel még homeopátiás bogyót és normaflore-t.
Még egy hét, és kilábalunk belőle...

Kép
fridus
 
 


Szia fridus!

Igaz még én csak kezdő vagyok ezen az oldalon, de azért így ismeretlenül is jobbulást kívánok.
És így nem fogsz csak magad beszélgetni.
manocskak
 
 


Szia Fridus!
Mi azért tartsuk a frontot,én is itt vagyok,mi sem tüntünk el,a többiek leléptek ugylátom.Nekünk is kijött jol láthatoan a 4. fogunk,de se több se kevesebb.
Ma voltunk a bölcsibe reggel,beírattam a kisasszonyt,ha ugy alakul az életünk akkor lemondom és itthon maradok vele még egy évet,de most jelenleg ugy néz ki hogy 20honaposan bölcsi,én meg melo ezerrel.
Muszály,nagyon kell a pénz,pedig szívesebben maradnék vele itthon.A kisfiam is ennyi idősen kezdte,mert mentem melozni,de nem bántam meg,nagyon szerette,és fél év alatt leszokott a cumirol,cumisüvegröl,és a pelusrol,imádta a dadust és mindenkit!
Szoval ez van.Tegnap megint volt sírás,most nálunk ez a divat,sírás a jövő miatt,aztán meg alvás.
Igy telnek az estéim itt egyedül,miután elaludtak a gyerekek.
KRISZTA melozik vagy hol van?

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok!

Huhhh kiteszem a patámat néhány napra, aztán mi történik már megint????!!!

Lívi!

Én is kicsit erősnek érzem megnyilvánulásaidat Anival szemben.
Ez egy nyílt fórum, mindenki megteheti a véleményét, de tényleg nem mindegy milyen stílusban.
Én úgy gondolom,hogy mindent meg lehet vitatni korrekt stílusban úgy,hogy a másikat mellette ne sértegessük és ne "szóljunk" be neki.

Nuncili!

Örülök, hogy megbékéltetek, sajnos a fránya anyagiakon tudom,hogy lehet sokat vitázni. :cry:
Reméljük a legjobbakat és azt,hogy ez az áldatlan állapot már nem tart sokáig.
És nem győzöm magamat ismételni: ha gáz van, ülj le a bankkal tárgyalni!!!
Hidd el, rugalmasak!
Talán ez egy kis megnyugvást jelent majd.

Szonja tündérien nyomja a tortát befelé!!!!

Köszi kérdésed, Bandita már csak vegetáló állapotban van. De erről nem szeretnék sokat írni.:-(

Fridus!

Jobbulást ám nektek!!!!

Domi sok-sok gyógypuszit küld!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szia Domi, már csak kettesben vagyunk, a többiek ellibbentek.
Már gyógyulgatunk,azért még hány kicsit, de már eszeget a Balu.

Kép
fridus
 
 


Szegénykém....jól beszívtátok már megint ezt a nyavalyát. :cry:

Nagyon megviselte Balu kapitányt?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok

Én is itt vagyok. Olvastam a topikot, csak irni nem tudtam, igy tudom hogy megint kirobbant a vita. Nagyon sajnálom hogy így végződött, jó kis csapat voltunk. Azért ha kellek írjatok.

nuncili : remélem hamarosan azért rendeződik a dolog, megtaláljátok a nektek legmegfelelelőbb megoldást.
Nagyon nehéz most mindenkinek szerintem, de valahogy csak átéljük ezt is. A tortás képek jók nagyon.


fridus : jobbulást. Még szerencsére nálunk nem beteg senki ( kopp-kopp -kopp )de már az utcánkban pár házzal arébb támadt az influenza. Mivel azok a gyerekek is abba a suliba járnak mint mi, tuti hogy hamarosan elkapjuk. Szedjük a vitaminokat, gyümölcsöket, vigyázunk amennyire lehet, de .......

Velem nincs semmi különös, végre megint elkezdődött a sulim ( vagyis folytatódott )így megint tanulhatok. Nagyon hiányzott, pedig csak 2 hét szünet volt, de imádok oda járni, jó a társaság és kicsit kimozdulok. Ez a suli a hobbim.. Közben természetesen dolgozok is, az is nagyon jó.
Ma itthon vagyok, szabad vagyok, gondoltam pihizek egy kicsit.
Aztán kiment a szememből az álom mire elinditottam a gyerekeket.
Ma a nagynak farsangi buli lesz, úgyhogy van készülődés. Szerencsére nekem csak a kaja-pia beszerzése volt a feladatom amit a suliba kell vinni, meg a tombola, a ruháját a keresztanyja megvarrta. Kukorica árús lesz, a rucija csupa felfüzött kukorica, nagyon aranyos benne, és egy kosárból osztogatja a gyerekeknek a pattogtatott kukoricát.

Krisz : szomorúan olvastam amit Banditáról írtál...
Sokszor eszembe jut.


puszi
nadimo
 
 


NADIMO!

Te milyen suliba is jársz? hogyan lehet oda bejutni?hol van helyileg?

Kép
Kép
nuncili
 
 


Dunakeszire járok, angolt tanulni.
Mivel én palotának pont azon a felén lakok ahol szinte a Dunakeszi kezdődik, inkább ide iratkoztam be. Nem bántam meg, jó suli, kevesen vagyunk egy osztályban és az árak is elfogadhatóak .
Szintfelmérés volt az elején, írás és szóbeli, aztán így osztottak be a csoportba. Nagyon szeretek oda járni, kétszer megyek egy héten, a másik két nap pedig dolgozom. :wink:
nadimo
 
 


Sziasztok már 2 napja nem hányt a Balu, talán már túljutottunk a víruson. Most fél 5-kor kelt, nem aludt vissza, úgyhogy hisztizik, hogy nem írhat.
Pedig már írt egy levelet a nagyiknak.
Tegnap vettem neki egy szandit ide bentre, de nem tetszik neki.
Nem akar benne járkálni, megszokta a téli cipőt.

Kép
fridus
 
 


Köszi a választ Nadimo!
Az nekem jo messze van....

Kép
Kép
nuncili
 
 


Sziasztok, mi fél 7-kor keltünk.
Tegnap volt Balu 17 hónapos.
Ma megyünk a KIKÁba vásárolni, megnézzük az ágyakat.
Jól vagytok?

Kép
fridus
 
 


Boldog hófordulót Balunak. :P

Mi jól vagyunk, a szokásos vasárnapi pihenés van.
Tegnap moziban voltunk , a gyerekeket elvittük megnézni a Volt cimű filmet. nagyon tetszett nekik, aranyos kis film .

Puszi mindenkinek.
nadimo
 
 


Megint esik. Persze az a kis napsütés is elkerül minket.
Tegnap a Kikában voltunk, hát a gyerek ágy is 2m-es. És nincs oldala, hogy ki ne essen a gyerek.
Olyan hülyéül oldják ezek meg, vegyél rá hálót.
Majd megnézzük az Ikeában is, a mi ágyunk is onnan van, hátha még színben is kapunk hasonlót, most elég lenne neki bőven 160 cm is.
Olyan rosszul alszunk, mindhárman, Balu fel - fel sír. Most már rendesen eszik, kóstolgat, de nem viszi túlzásba.
Már mosok, mert van koszos ruha bőven.

Kép
fridus
 
 


Szasztok csajok!

Végre beenged a bnet.
Tegnap uszikáztunk, Domi egyedül, karúszóval lubickolt!!!

Marhára élvezte.

Nyelt jó sok klóros vizet, úgyhogy a heti méregtelenítő kúrája is megvolt. :oops:

Nadimo!

Már olyan régóta vágyom moziba!!!Mi a MOM parkiba megyünk ha megyünk, mert ott a legtutibb a fotel, és a tortilla chips erős nacchosszal. :oops:

Egy jó horrort vagy thrillert megnéznék már.....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Én nem bírom a horrort.
Az Ausztráliát láttam vagy 2 hete.
Ja,tegnap Baluka tökfőzeléket evett, azt csináltam, és ízlett neki.
Főnökömmel beszéltem valamelyik nap, vissza várnak...
Jó tudni, már várom picit. Több lesz a pénzünk egy kicsivel, talán a végén még félre tudunk rakni, hogy kicseréljük az erkély ajtót, a bejárati ajtót... Ágy is kéne, de 2 m-es ágya t hülyeség venni szerintem még Balunak.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

Ha visszavárnak, az szuper.
Pláne a mai helyzetben......

Itt mifelénk fegyverkeznek az emberek, olyan lett a közbiztonság. :shock:
Szörnyű,hogy idáig hagyták fajulni a dolgokat.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kik fegyverkeznek? Azok ellen, akiket nem szabad c...nak nevezni?
Tegnap nagymamánál voltunk. Kis pénzt kerestem.

Kép
fridus
 
 


sziasztok

mi ágyat az RS-ben kaptunk a gyerekeknek . Volt elég sok féle, amit a kicsinek vettünk az olyan mint egy autó, két oldalán magasitott a pereme így nem esik le, színben is volt választék, de ha nem találsz akkor lehet rendelni is. Igaz ez már vagy 2 éve volt, így lassan neki is vserélni kell majd, de még elvan benne. A nagynak pedig olyat vettünk, ami olyan sarok ágy féle, ágyneműtartós és csak a hátulja emelt, mert ő meg állandóan nekidőlt a falnak és az mindig retkes lett. Így nem kellett külön falvédő sem. A kikában sosem kaptam semmit, így ezer éve nem is voltam ott.


Krisz : jó volt a mozi tényleg , bár mindig olyan filmet választunk ami a gyerekeknek való, de már gondolkodtam olyanon is amit csak ketten az apával néznénk meg.
Mostanában úgy érzem szükségünk van egy kis kikapcsolódásra, annyi gond van körülöttünk, ráadásul ez a depi idő is betesz nekem. Kedden elmentünk az aquaworld-be megint, de csak mi ketten. Egy kis welness-re. 2 1/2 órát voltunk, szauna, pezsgőfürdő, csúszdázás. :oops: :P :P

Mikor eljöttünk mintha kicseréltek volna minket. Ráadásul akkor kezdett szakadni a hó, olyan romantikus volt.

Egyébként minden rendben, ma nincs a kicsinek ovi , így itthon bandázunk kettesben.


Egyik nagyon kedves kolléganőmnek szerda este született meg a babácskája, neki üzennék :

Kreiszi :

remélem benézel a topikba ha van egy kis időd, innen is nagyon sok boldogságot kívánok nektek. Gratulálok a picidhez. !!!

puszi
nadimo
 
 


Nadimo!

Te esetleg nem tudsz olyan családot ahol lehet a picire vigyázni,én jelenleg vállalok ilyen melot,de csak napközben,hétvégén is ha kell,ha esetleg tudsz valakit szolj,akár egyedülállo anyukának is segitenék,ha jo neki hogy nincs rola papírom,csak 2 gyermekem....
köszönöm

Kép
Kép
nuncili
 
 


nuncili : persze, ha tudok valamit, szólok. :P


képzeljétek kaptam az apától egy moncsicsit. :P :P
Annyira tetszett/ tetszik nekem , már kiskoromban is volt egy. Imádtam.
A múltkor láttam egyet, megsimitgattam, olyan édi volt. Felidézte a régi emlékeket. ő meg egyből levette az adást a radarjaival, és meglepett eggyel. Nagyon örültem neki.

Holnap, pont valentin napon leszünk 16 évesek, arra kaptam.
Rémes hogy mennyire szalad az idő, ez a 16 még gombócból is sok .....
:wink:


pusz
nadimo
 
 


Képzeljétek, tegnap én is megtaláltam a moncsicsimet, a gyereknek mutogattam, hogy kell a cumit betenni a szájába. :-)
A másik nagyinál, a szüleimnél aludtunk, a férjem úgyis dolgozott.
Alvás után meg indultunk haza.
Anyuéktól is kaptunk pénzt.
Mondta, tegyük el nyaralásra...
Hát, végre a férjem normális állást kapott, és hétfőtől péntekig fog dolgozni, 8 órát és ugyanannyit kap,mint amit régen keresett. Már 23-án kezd is, és bejelentve, nem csak ennyit, meg annyit jelentenek be.

Kép
fridus
 
 


Fridus: örülök hogy jól alakulnak a dolgok nálatok. Szuper. :P

Nálunk ma buli van, olyan összetett. Mint már írtam a Valentin nap mellett pont évfordulónk is van, ráadásul ma ünnepeljük a sógorom szülinapját, és a papa szülinapját is egyben. :shock:

Papa tegnap volt 70 éves. Isten éltesse !!!

Ő nagyon sokat segit nekünk, a gyerekek szeretnek vele lenni.

Szóval ma tortázunk.


pusz
nadimo
 
 


Torta, az finom, a fotókat várjuk... :-)
Süt a napocska.
Na ma talán kimozdulunk, igaz a Balázs tegnap is volt kint, képzeljétek, motorozott. Még jó, hogy azt kapott a kereszt szülőktől, mert most mit csinálnánk, ha más játékát kérné.
Már mondja, hogy kacsa, cica, kuka. Amit hallok.
És nézi reggel óta a Garfieldet, még semmi nem kötötte le ennyi ideig.

Kép
fridus
 
 


Na, voltam tegnap fodrásznál, meg ágyat is néztem a gyereknek. 26300 ft lesz majd, és ágynemű tartós. Ha lesz egy kis pénzünk megvesszük. Onnantól a gyerek a sajátjában alszik...Talán. :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Nadimo: köszönjük a lapot! Fontosabb elfoglaltságom :lol: miatt ritkán nézek fel a netre, ezért a köszönő levelekkel kicsit késésben vagyok!
Puszi Nektek!
kreiszi
 
 


Kreiszi, gratulálok én is a kisfiadhoz!!
Mi egyébként jól vagyunk, kinéztünk egy gyerekágyat,már csak valahogyan el kell hozni...
Majd megkérem az apósomat, hogy segítsen.
Még mindig várom a fotókat a tortáról. :-)

Kép
fridus
 
 


Sziasztok!

Érdemes megnézni:-)

http://www.koltok.ltime.hu/

http://www.hoppa.ltime.hu/

Üdv.

Üdv.
maci1981
 
 


Kép

Kép

Kép
fridus
 
 


Ha valaki jár még erre, elárulom, hogy 1 hét után szokta meg a gyerek az új ágyát, ma végig aludta reggel 7-ig az éjszakát. Be be beee :-)

Kép
fridus
 
 


fridus!
Nekem már kezdetek óta a kiságyban alszik és hason fekve.
Nekem a Joel este 9-kor elalszik 3-3/4 4 felé fölkel enni és 3/4 9-ig alszik.
BEEEEEEEEEEEEE. :D
manocskak
 
 


Manocska, nem pörög forog az ágyban ?
Mert nálunk folyton ezt teszi.
Végre végig alukálja az éjszakát.
Most, hogy lent vagyunk jól kifárasztom, eszik, pancsi, és este 7-8 között már alszik is. Reggel 6-ig

Kép
fridus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: