Új privát üzeneted érkezett!

Hiii

Na mi volt a Mávban?

amia
 
 


Bocsi kicsit lusta voltam írni meg hangulastom se volt olvasgatni ,most ilyen megadom magam szindróma van sodródok az árral

Tegnap voltam 18 hetes genetikain:
ahol megerősítést kaptunk, hogy Dávidka Dávidka marad most már nincs mese
BPD:43mm THQ:39 mm ezeket mérték, az AFP értéke meg 1,21
de olyan doki volt, hogy semmit nem mondott és még képet se kaptunk, pedig ahogy haza jöttünk fiam egyből számon kérte öcsi sztárfotóját, s persze örjöngve rohangált, hogy Ő oviba volt, hugi meg babalesen .Hát ezek a tesóharcok sose merülnek ki .
Na mindegy, ez van.

Remélem Ti jól vagytok ?

Zsolttal nem találkoztunk de a lényeg, hogy már nem is fogunk szeret a jóisten s megoldotta helyettünk a szitut.
Az AFP-t necces volt kikönyörögni mivel egyfolytában azt hajtották, hogy az orvosom adja oda azt kicsit begurultunk és eréjesebben kértük s lám megkaptuk :lol:
A vérvételem nem valami rózsás de majd a Hamvas doki mond rá valamit.Nem idegelem magam mert jól vagyunk s pont néztem,az egyik topikon 20 hetes mami írt fel BPD-re 45 mm-ert így ez a kölök se lesz törpike :lol: .
hisz a 20-tól mi még messze vagyunk :)

Vége a pihinek? Hazajöttetek már? Most tök szupi idő volt itt nálunk, igaz hideg de 1000-el sütizett a nap :)

tappancs28
 
 


 
 

Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem, kicsit nagy volt a kapkodás itt a lakással, ugyanis a kiírt márc 25 helyett úgy néz ki, hogy március elején jön a baba. Már 1 ujjnyira ki vagyok tágulva, 2 napja pedig leszállt a baba. Azt hiszem. Szóval holnap megyek az első ctg-re. Úgyhogy felgyorsultak nálam a dolgok, valószínüleg nemsokára a kezemben lesz Sári :D :D :D :D Nagyon várom!!! Meg a Hamvas mondta, hogy mostmár készenlétben kell állnia, és hogy ne aggódjak a 36-ik héttől már nem koraszülött, az meg már csak 9 nap. Mondjuk szeretném, ha még 3 hetet kibírna bent.
Örülök neked Tappancs, drukkolunk neked is!
Amia: mégiscsak fiú? Nahát fiús anyukákkal lettem körbevéve :o
driakk
 
 


Sziaaa Driakk

Örülök, hogy nincs nagy gond, szépen beszélj a baba buksijával, hogy még három hétig bent a helye. De biztos minden rendben lesz.
Hát bizony, mi kukust növesztettünk...elpártoltam :P :D:D Írj ha valami fejlemény van, és tudsz is írni.

Tappancs, mint mondtam nem volt nagy pihenés, mert egész héten a suliba ültem, a hét vége felé meg végre elkezdtük mi is beszerezni a dolgokat. Már van kiságyam, meg pelenkázóm, meg ágyneműm is, pelenkát is vettünk, csak ruhák terén vagyok még elmaradva, de a héten azt is elkezdem beszerezni.
Hogy hogy nem Dr. T. csinálta az uh.-t? Bár vele sem jártál volna sokkal jobban, a lényeg hogy minden rendben van, a MÁVot meg felejtsd el mostmár.

Fent a Mátrában annyira nem volt ragyogó az idő, de remélem a következő hét végére jó lesz, mert megyünk Gyulára a reneszánsz karneválra a hétvégére. A páromra is ráfér két nap pihenés amennyit dolgozik, én meg legalább kikapcsolódom a tanulásból, mert sajna a szülés miatt előre kellett hoznom a lehető legtöbb vizsgámat, szóval én már hónap végén, vagy márc. elején elkezdek vizsgázgatni. És még nem igazán tudok semmit...nyüssz. :)

amia
 
 


Sziasztok :D !

Driakk
Örülök, hogy itt vagy végre!
Remélem kitart a kispocak még jó ideig hisz ha nincs gond a vízzel stb .. sokidő eltelhet hiába van behejezkedve a picur és 1 újnyira nyitva a méhszáj.
Dumcsizd meg vele, hogy ráér kibújni mikor csicseregnek a madarak és süt a nap melegen :) szorítok ,hogy megfogadja.

Amia
Hát ennyit dr.T-ről ne is ragozzuk nem éri meg de őszintén szólva én is meglepődtem mert tudta, hogy megyek és 3-szor beszéltünk az asszisztenssel, hogy tutira kiadják-e az AFP-t.Nem bánom végül ennyi.
Tényleg suli bocsi :oops: megfeledkeztem róla Én hálistennek végeztem januárban :wink: .
Gyula az tök jó program, biztos nagyon érdekes és sok látni való lesz.Ami az időt illeti ahogy néztem a 15 napos előrejelzést tutkó lezs íy nyugi majd küldök meleget :wink: :lol:

tappancs28
 
 


Csajszikák merre jártok?
Uncsi nélkületek, már megszoktam az olvasgatást :lol:
No szép napot megyek leteszem a picurokat aludni és lehet, hogy én is kumok a kis sztrapacska után egy pindurnyit :lol:

tappancs28
 
 


Teszek veszek, elkezdtem beszerezgetni a dolgokat, végre van kiságyunk, matrac, ágynemű, komód és pelenkázó, ruhákat is veszegetek már, próbálom behozni a lemaradást, de még így is elég sok minden hiányzik. Meg sajna tanulnom is elég sokat kéne, amihez meg nincs túl nagy hangulatom.

amia
 
 


Na voltam ma ctg-n, hátr nem produkáltunk semmi különöset. Szerencsére. Most viszont nagyon keményedek, meg a derekam is fáj. És ma megtudtam, hogy a Hamvas, meg a szülésznő elutaznak márc 20-án, ágyhogy Sári tényleg jó lenne, ha meglenne előbb, pláne hogy az apukája meg március 15én elutazik 10 napra. Mondjuk a 2 leglényegesebb ember a szülés szempontjából itt marad: a baba és én :D
driakk
 
 


Sziasztok!

Elutaznak de ....25-re vagy kiírva és tudja, hogy jöhet előbb is a kicsi akkor most mi újság ilyenkor?Ez furcsa átad valakinek ha arról van szó?
s apa is utazik?
Szegényke akkor Sárika nincs mese mondjuk, hogy március 8-ra nőnapi ajándékként? Mint nálunk a fiam :wink: :lol: !Megfelel hercegnő szép napsütéses időt rendelünk a tiszteletedre :wink: :D

Amia
Vásárlások azok jó programok , tanulni már nem annyira, de gondolj a hétvégére és repülni fog az idő

tappancs28
 
 


Minden esetre ez fura nem igazán lett jó kedvem a mai nap amúgy is "jól telet" :roll: na mindegy jó ét csajszikák és kedves babók szintén !
Sárika te meg március eleji időpontokkal szemezzél 8) !
Szép álmokat

tappancs28
 
 


Jaja, a doki nekem is mindig elmondja, hogy ne akarjak nagyon koraszülni, mert elutaznak 4 nap körülire. Hát gondolom csak ajánl valakit azért, aki tudja hogy nem hentes, hogy ha a baba mégis máshogy gondolja. De valóban...ez most Téged érint a legjobban. Mndott ezzel kapcs. valamit?

amia
 
 


Hát ez az! Hamvas még erről nem mondott semmit, csak az Andrea, de szerdán megyek hozzá, és rákérdezek, hogy mi a helyzet, ha nincsenek itt. Csak azt nem értem, hogy mikor akarta ezt mondani? De gondolom a méhszájtágulás miatt azt gondolta, hogy nem lehet gond. De hát ugye ez nem rajta múlik...
Igen, Kispapa is utazik. Mexikóban hangosít március 15-23-ig. Sajnos nem tehetjük meg, hogy egy ilyen zsíros melót visszautasítson, aztán még az sem biztos, hogy akkor jön a baba. De ha ő nem lesz ott, akkor az anyukám jön be velem, így beszéltük meg. Máskor tök ideges lennék, de most valahogy nyugodt vagyok, úgy érzem, hogy minden rendben lesz, és hogy ezeken a dolgokon nem múlik sok. Végülis fontos dolog a szülés, de utána még meddig leszünk itt egymásnak... :D :D :D :D
driakk
 
 


furi...nekem decemberben mondta először, hogy utaznak. De jó, ha így érzed, akkor biztos nem is lesz semmi gond :wink:

amia
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megdöbbenten kérdeztem de már volt ilyenben részem és nem adtak át remélem Ő lojális mert akkor nincs gond, ha bemutat valakinek tuti ami tuti, de ha nem az nemjó, ez tapasztalat!
Amin meglepődtem inkább az a szülésznő, mivel a doi úgyse lesz ott csak a finisbe meg a varrásnál tehát sok jelentősége így nincs, csak úgy, hogy legalább egyszer lássam aki bennem fog turkálni :roll: .
A szülésznő tmegszokod megismered annyira, hogy anecces helyzetekbe is bírsz figyelni rá és engedn a kérésének fenntartás nélkül...kialakul egy bizalmi kapcsolat amio átsegít a nehéz időszakon ez is tapasztalat, de az is , hogy idegen szülésznőt kapsz ki és vist meg bunkó a velejéig...mert ezt a dokival és szülésznővel éltük át első szülésnél aMÁV-ba s nem jó élmény a másodiknál a Péterfiben kifogtunk egy díszpinty dokit :evil: de a szülésznő angyal volt és a mai napig imába foglalom a nevét a jó hangulatért és a talpraesettségéért, mivel konkrétan egy orvos se volt aszülőszobán, mivel a saját magánba nyomta az ipart a többi életmentő császárt csinált egy meg vásárolt így az összes doki kb akkor ért oda mikor utómunka ment.Akkora kb. 10 fő fölött volt a szülőszoba létszáma +mi a párommal és a lánykánkkal. Míg fel nem sírt az egész csapat mint egy beszart katonai osztag olyanhulla csöndben volt, mert ugye ott se volt minden rendben.

Hát ezért vagyok szkeptikus eléggé.S ezért márcsak az foglalkoztat, hogy a kezemben legyen Dávidka :wink:

Nem ilyesztés csak ezért keseredtem el egy pindurit. Hamvas doki olyan szimpatikus nekem s remélem mind a hárman megleszünk Vele elégedve ha szülünk.Nálam úgy kezdte kb 10 perc után, hogy vállalok nála egy negyediket is? Ha nem is pont így de ez volt a tömör lényeg,erre jót nevettem, hogy egyenlőre ezen a terhességen szeretnék túlleni egyben egészségben a fiacskámmal együtt :lol: .

Jaj lassan mennem kell Védőnőhöz, pofa vizit és Ő érdekes lesz mert újat kaptunk , szülésznőként és dúlaként is dolgozott állítólag, hát kiváncsi vagyok milyen lesz a réginél csak jobb lehet :lol: mert Ő egy hárpia volt senki se rajongott a körzetében érte :wink: .Így a hír a kismamikat és anyucikat is örömhírként érte.

Óh de sokat írtam bocsi legyetek jók szépek üdék stb....nyugodtak..pusszantás mindenkinek!

tappancs28
 
 



Öszinte leszek (bocs ha sok lesz a félregépelés, de új a klavim, és nem magyar, ráadásul osztott, így még meg kell szoknom.)
A doki nekem deccemberben mondta elöször hogy elutaznak, és ne korszüljünk, mert senki nem lesz itt. Nekem ez kb. három héttel lesz a kirt időpontom előtt, szóval téyleg picit izgi, hogy Teo ne abban az 5 napban gondolja úgy, hogy már unja odabent a banánt. Ennek ellenére viszont úgy vagyok vele, hogy mondta is hogy olyan időpontot választottak, ami az aktuális anyukák időpontjától azért nem egy-két napra esik, hanem jócskán van távolság. Alapvetően engem is érint, de ennek ellenére totál úgy vagyok vele, hogy azért mert Ö a szülészem, még ember, és ez ugyanúgy a munkája, mint nekem az enyém, csak míg én a vendégektől függetlenül megyek szabira, Neki erre is oda kell figyelnie, és bőven van olyan doki, aki erre carik, és elmegy mikor kedve tartja. A barátnőm a szülőszobán tudta meg hogy az orvosa másfél hete az országban sincs, pedig csak 4 napot csúszott a kirthoz képest. szerncséje volt, mert az ügyelttes doki egy tök rendes pacák volt, a másodikat már tudatosan nála szülte. Szóval tényleg úgy vagyok vele, hogy azért mert doki, meg mert ezt csinálja, ugyanúgy kijár neki a pihenés, akárcsak a szülésznőnek. Driakk, még több mint egy hónap van addig, szóval neked meg a kiírt idöpontod után menne (ugye?), így nincs ok az aggodalomra, tuti nála fogsz szülni, mert kétlem hogy túlhordanád, ha már most készenlétben álltok. Szóval nyugodj meg, szerintem ezért is nem mondta eddig, mert egyértelműen úgy tervezte, addigra Sára megérkezik, Teo meg bennem szundizik még, Ennek elenére biztos vagyok benne, hogy mielőtt elmegy, a kezembe fog nyomni egy nevet és számot, aki ha minden kötél szakad nálunk, levezeti a szülést, és a Doki is bízik benne. Persze ettől még nála akarok szülni, de ilyen alapon soha sehová ne menjen ha kismamákkal foglalkozik, mert bármikor bármi történhet, ezt meg nem hinném, hogy bárki elvárhatja bárkitől. Szóval Driakk, nyugi, Te már babázni fogsz mire Ő elmegy, Teo meg szundizni a pocakomban. :) És szerintem elég korrekt a Doki, nem fog úgy lelépni, hogy ne mondana semmit, hogy kihez forduljunk ha bármi baj van.

amia
 
 


Persze, ilyesmitől én sem félek. Csak fura volt, hogy nem mondta. Csak ezen akadtam fenn. De most befejezem a babasarkot, biztos, ami biztos :D
driakk
 
 


Jaja, azt jól tetted, ki tudja Sára mikor dönt az előbújás mellett. Mi szerintem majd csak 4 hét múlva kezdjük egyátalán összerakni a dolgokat, addig szépen minden be van dobozolva.

Biztos azért nem mondta Neked, mert addigra már anyuci leszel :)

Megbékéltek körülőttetek az emberek, vagy még mindig megy a rosszindulatú hihtetlenkedés?

amia
 
 


Azt hiszem megbékéltek, látják, hogy rendebn mennek a dolgaink, és hogy jól megvagyunk. Most lesz hétvégén az 1 éves évfordulónk! :D A nagyanyám elmesélte, hogy ő február végén ismerte meg a nagyapámat, és decemberben már megvolt az anyukám. Szóval ők se tököltek :lol: :lol: :lol:
driakk
 
 


Mi pont a tökölős oldal vagyunk. 7 éve vagyunk együtt, másfél éve jegyben, úgy két éve elünk együtt, külön a szölőktől, szóval nem siettük el. Ha Kispocok nem jött volna most nyáron esküvő is lett volna, de így még tolódik. De nem bánom, sosem voltam az az esküvőfüggő mániákus. :lol: :lol: Nálunk meg mindenki azért volt ki, mert hogy 5 éven át csak tököltünk szerintük, és az utolsó két évet meg követni sem tudták. Összeköltözés, közben vettünk vidéken telket, hogy 3 év múlva oda építkezünk, eljegyzés, baba...most meg erre mondják, hogy 'na mi van próbáljátok behozni az 5 évet?' pedig ez olyan hülyeség. Az az 5 év is tök jó volt, és imádtam. De ezért mondtam, senkivel nem kell törődni, ha Te boldog vagy, és érzed hogy jó az Neked amiben benne vagy. De örülök, hogy már nem támadnak hogy elsietted, és mindenki megbékélt. MOndtam hogy így lesz...hisz nem is volt túl sok választásuk. :lol:

amia
 
 


Na voltunk dokinál. Azt mondta, hogy ne aggódjak, nekem addigra meglesz a babám, de van tartalék ember. Remélem nem indítja be méhszájpiszkálással a dolgot. Mondjuk egyelőre azt mondta, hogy maximum egy picit haladt előre a dolog. De lassan mindennel kész vagyok, már össze van pakolva a kórházi cucc, babaholmik rendben. De azért még bent tartom Sárit 2-3 hétig :D
driakk
 
 


Ez azért nekem is jó hír, hogy van tatalék ember :D
2-3 hét...phuuu...az már tényleg mindjárt itt van. Félsz a szüléstől?

Tappancs, hová bújtál? :roll:

amia
 
 


Nem. Inkább már várom. Már szeretnék babázni, de a 2 hetet ki kéne várni. Kedden leszek 36 hetes. Annyira leszállt viszont a pocim pár nap alatt, olyan fura.. Kapok levegőt, tudok enni... :D
driakk
 
 


Sziasztok :)

Nem tüntem el csk felborult a napirendük és mndíg hadilábon állok az időmmel és nem tudtam jönni, vagy a párom itthon volt és rámvisított, hogy megint ezen az oldalon lógok :oops: .

Amúgy voltam védőnőnél és hálisennek minden rendbe, átnézettem a vérképes papírt mert több érték is sántít, de azt mondta egyik se vészes ill. a doki eldönti mit ajánl a kezelésre de ne izguljak mert a bébire nem lesz negatív hatással :wink: .Jó fej volt s megbeszéltük bármikor keressem, ha úgy érzem gond van és megkeresi a Dávidkát, merthogy nem mozgott a 16.hét vérvétele óta, viszont a szívműködés és uh is azt mondta minden ok.
Azért dumcsizgattam a kis kaszanovával és megkértem, néha napján rúgjon már egyett, hiába kényelmesebb aludni :wink: .Most 2 napja időnként érzem, hogy mozdul egy pindurit.Így nyugodtabb vagyok.

Driakk Amia
Örülök, hogy ezt mondta a doki, nem tudom elképzelni róla, hogy Ő ilyen indítgatós doki lenne mert szerintem ezeket elutasítja.Valahogy ez az érzésem volt mikor beszéltünk.
Szerintem a tapasztalat mondatja , hogy beindul a szülés persze találgatni nem érdemes. Nyugika Sára babaóca tudja mikor kell jönnie s mivel jól érzi magát nem gondolom, hogy kibújna előbb :wink: .
A szüléstől nem szabad félni mert blokkokat hoztok létre s nem a legjobban alakul a szülésélményetek.
Emlékszem a fiamnál annyira gyorsan történt, hogy felse fogtam, hogy pár óra és ott a kölök :lol: . Nagyon fájt de valahogy azt gondoltam ez még semmi s biztosan jobban fog pedig azt hittem meghalok.De kiderült mikor a pillanat megállt, hogy most halok meg az volt a legrosszab és pár század másodpercen belül kicsusszant a baba.Ez leírhatatlanul gyönyörű érzet és dolog s nem is emlékeztem az előtte lévő gátfájdalomra.Mondjuk én dr.T-t azzal idegesítettem közben amúgy minden dokit aki műtőtt valaha is, hogy mindíg mondania kell mi történik nemtudom valamiért nekem ez fontos.. s mikor nem szólt, hogy gátmetszés lessz elkezdtem kiabálni vele, hogy "doki én szóltam, hogy szóljon nem érti??"
Utána mindent mondott és síri csöndben megszületett a fiam egy andalító zenei aláfestés mellett.Gyönyörű volt ...
Egyikőtök se féljen bízzatok az orvosba Ő segít ha úgy érzitek a szülésznő meg szintén nem vagytok ott egyedül hisz család fog születni s most már az elsődleges egyre jobban, hogy ezt a pillanatott a dokik is segítsék és ne hátráltassák.

Bocsi a hosszúságért most mennem kell este egyedül vagyok a kicsikkel majd felnézek legyetek jók :D

tappancs28
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Akkor majd máskor egyszer csak elkaplak úgy benneteket, hogy tudunk dumcsizni :lol: .
Jó ét és jó pihit,
Képzeljétek holnap megyünk a szülésznőhöz az Istvánba :)

Szép hétvégét és jó pihenést, s jó szórakozást Gyulához Amia majd mesélj milyen volt!

tappancs28
 
 


Dede, pont ittvagyok :wink:

Mi jövőhét szerdán megyünk, bár már voltam az István szülészetén, mióta megcsinálták, de azért ez nem lesz ugyanaz... :roll:

Holnap reggel indulunk Gyulára, reggel 6-kor...nyüsz...mióta nem dolgozom, hozzászoktam hogy nem kelek ennyire korán. Majd mesélek, biztos jó lesz, csak meg fogunk fagyni ha tényleg viharos szelek lesznek amit most mond.

amia
 
 


Hii

Hazaértünk...hát mit is mondjak...kifogtuk az egyetlen napot a télen, amikor tényleg tél volt. Rettenetes hideg volt, szakadt a hó, másfél két óránál tovább nem lehetett kint lenni, mert csontig fagytál. Szóval kb. úgy ment hogy két óránként egy órára melegbe menekültünk, mert annyira fáztunk. Valahogy a prgramok megnevezése, kiírása alapján többre számítottam, kicsit szervezetlennek éreztem, de lehet hogy csak a hideg miatt tűnt olyan fejetlennek az egész. Azért voltak jó dolgok, szép jelmezek, és az időből kifolyólag tömeg az nem nagyon volt. Csak néhányszáz elvetemült akadt, aki ilyenkor odakint akart lenni. Hát mi is köztük voltunk.

Sári még szundizik a pocidban, jókislány módjára?

Tappancs, milyen volt az Istvánban?

amia
 
 


Sziasztok!

Hát ez az időjárás rossz volt s a hóesés nem lehetett semmi itt nem esett de nem is volt kedvem kimászni a meleg lakásból. Az Istvánba szombatra volt időpontunk, de 8 kismama indult szüléssel így mondta Andrea, hogy majd vasárnap 7-re este menjünk be és akkor dumcsizunk.
Nagyon jó fej a szülésznő, tényleg szimpatikus, volt egy másik pár is akik első babások voltak így tényleg mindent megdumált velünk mire figyeljen , mikor kell menni stb...Megmutatott egy szülőszobát hát láttunk már párat de mindenhol ugyanolyan tehát újjat nem láttunk , amin ledöbbentem, hogy 5 ágyas szobák vannak, s én nemigazán vgyok béketűrő emberekkel szülés után vannak rigojáim, pl: gyűlölöm a látogatókat mert ne bámuljon senki mikor kivagyok terülve s a felülés is kihívás s akkora aranyereim vannak mint egy marék dió így a járás is iknkább négykézlábas mászásra hasonlít :twisted: tehát nemtudom ...erősen imádkozom, hogy legalább 3 ágyasba sikerüljön bekerülni :roll: hát kiderül.No de végül is sak 3 nap csak nem kötöm fel magam :lol: vagy mást :roll: . Nos mindegy..
a lényeg szimpi az Andrea,Ja elsőre azt értette, hogy június 14-én szülök s jófej volt mondta, hogy dumáljam meg kiskrapekkal, hogy ne csússzon mert elutaznak pár napra és nem lesz Ő se meg doki se 19-26 között. S mondtam nem érdeke csak adjon át valakinrk Ő is meg a Doki is innét kezdve tőlem oda csápolnak ahova akarnak.Jót nevetett s mondta, hogy egyértelmű.Aztán rájöttünk közösen, hogy mi július 14-re vagyunk kiírva és nemérdekes a csavargásuk, hisz ha nem jön 3-3.5 héttel előbb akkor nincs gáz :wink: . Anyósomhoz közrl van a kórház nappal 10 perc forgalomtól függően persze, de este ill. éjjel kb 5 így még besétálva se lesz messze.Szülés előtt mindíg felköltözünk anyosómhoz aígy bármikor indul a szülés nincs az, hogy jaj nemérünk be időbe így nemtudok lemaradni a kórházi szülésről :wink: :lol:

tappancs28
 
 


Igen, egyben vagyunk még :D És ég remélem így is maradunk legalább 2 hétig. Holnap leszek 36 hetes :D
Holnap megyek ctg-re is. Elég rendesen keményedek az elmúlt pár napban, úgyhogy most biztos nem produkálunk olyan lapos görbét, mint múlt héten.
Jól kifogtátok a telet, ti is :(
Mesélte egy kismama, aki pár naoja szült az istvánban, hogy annyira sokan szültek aznap, hogy lent kapott ágyat a nőgyógyászaton, ahol nincs babakosár, úgyhogy a babával aludt egy ágyban, és egész éjjel nem aludt, mert félt, hogy ráfekszik, vagy lelöki. Remélem én egy nyugodtabb időszakban megyek...
driakk
 
 


Szia Driakk
Andre azt mondta, hogy pénteken dömping volt szombaton ismét és 32 fős osztályt telepakolták s nem lett elég így jópáran a nőgyógyra mentek le :shock:.
Hát Sára baba szerintem húzza ki még egy kicsit akkor már csak jobb lesz .Ezen ne is gondolkozz biztos kihordod a kicsit nyugi :wink:

tappancs28
 
 


Uh...az igen. Biztos ez az idő a kispockokat is beindította. Hóesést akartak látni. :D
Sári jókislány, biztos már csak tavasziasabb időben akar előbújni.
Mi holnap megyünk Andreához, dél körül kell hívnom, hogy menyien vannak, elinduljunk-e akkor vagy csak kicsit később? Amúgy meg tanulok mint az állat, jövőhéten muszi lematekvizsgáznom, és az infot is be kéne tennem, hogy a lehető legkevesebb maradjon a szülés utánra, ugyanis a vizsgaidőszakom kezdete egy napra esik a kiírt szülési időpontommal. Még ha előbb is jön, vagy később, akkor sem hiszem hogy az első két hétben-három hétben én bárhová is tudok menni vizsgázni, az utolsó hétre meg nem tudok besüríteni 7 vizsgát. Szóval marad az, hogy míg mindenki ellötyög az órákon, én már tanulok és vizsgázok ezerrel. :evil:

amia
 
 


Ne irigyellek a vizsgákért, bár én kezdek unatkozni itthon. Mindennel kész vagyunk, mondjuk nem hittem hogy lesz ilyen. Arra számítottam, hogy az utolsó utáni pillanatban is még babaholmit vásárolunk. Úgyhogy vannak pillanatok, mikor nem nagyon tudom magam lefoglalni, meg már nagyon várom szülést. Mondjuk arra gondolok, hogy ez az utolsó alkalom unatkozni. Legközelebb majd ha nyugdíjas leszek :D :D :D
Voltunk ma a Hamvasnál, azt mondta h tágulgatok, de még mindig az 1 ujjnyi a hivatalos. Szóval igazi változás nincs.
driakk
 
 


Sziasztok
Amia:
Hát a vizsgaidőszak nem a leg kellemesebb élményem nekem se de éltesen a tudat előbb utóbb vége lesz :roll: :wink:
driakk:
Ez végül is jó hír hisz így Sára baba tényleg jólérzi magát odabenn és nem is akar kibújni sokkal előbb a vátnál :wink: .Az igaz, hogy ezt az időszakot ajövőben párszor visszasírod,mikor tudtál unatkozni vagy nagyokat pihizni olvasni...stb...mert egy jó ideig az alvás lesz a legpihentetőbb kikapcsolódásod míg bele nem rázódsz.Annyira viszont nem ilyewsztő a helyzet hamar bele fogtok jöni és tele lesz mosollyal minden napotok, hisz picurkáitok folyamatosan produkál valamit :lol: .Nos mennem kell mert fánkot csinálok csak a kukta belevágódott a pihentetni hagyott tésztába :twisted: :oops: :P nemhiába egy szakács tehetség a lányom, csajok ha látnátok megpukkadnátok a nevetéstől :lol: .Na megyek is csáó

tappancs28
 
 


No hát a szülészetlátogatásból nem lett semmi. Szerdán dél körül hívtam Andreát, de mondta annyira tele vannak, hogy rakjuk át mára. Ma délelőtt is hívtam, és közölte, ugyanaz a helyzet, el se induljunk. Azt mondta mivel lassan úgyis megyek ctg-re, majd akkor megmutogat mindent. Szóval valahogy ez nekem nem jön össze, vagy az influenza szólt közbe vagy a sok születni akaró baba :)
Teo meg kikészít, annyira fent rugkapál, hogy egy csomószor alig kapok levegőt. nyüssz
Veletek mizu? Minden ok?

amia
 
 


Én is mikor voltam ctg-n, akkor épphogy rám tudott nézni, szóval baromi sokan voltak! Kenetet kellett volna vennie, de nem volt ideje arra se. Megyünk hétfőn is, remélemaz egy nyugisabb nap lesz :)
driakk
 
 


Amia
Örülök, hogy találkoztunk ez egy jó élmény volt mára.Remélem nálatok is minden rendben van a kiskrapekkal.

driakk
remélem te is és babód is jól vagytok , jó pihit majd holnap írok mert már nagyon álmos vagyok.

Jó ét és babós nyugodt álmokat :wink:

tappancs28
 
 


Én is nagyon örültem :wink:

Minden rendben nálunk is, csak a lelkemre let kötve,márc 26-ig ne akciózzak semmit. Következőleg már ctg-s eredményestül kell mennem, szóval lassacskán csak eljutok Andreához is :lol: Holnap reggel vizsgázok, szorítsatok. :roll: Mentem is tanulni. pápá

amia
 
 


Amia
megy a drukk 1000-rel :wink: különben is lesz egy segítséged,mond a kicsiek rúgjon, ha úgy emlékszik jó a álasz amire gondoltál :lol:
26-át nekem is mondta én mondtam neki semmi bajom nem lesz nyugodjon meg
Este felnézek most viszem a srácokat focizni minden jót sziasztok

tappancs28
 
 


Majd megfenyegetem a profot, hogy ne idegeljen ki mert megszülök itt neki! :lol:

amia
 
 



Sziasztok!

Egyben vagyunk még, bár állítólag nem sokáig. Azt mondta a doki, hogy jövő héten szerinte meglesz a baba!!!!!! Ugyanis közben továbbnyíltam, Sári feje teljesen lent van, és csontos, tehát érett a szülésre. És azt hiszem a nyákdugót pár napja elhagytam. Szóval azzal telnek a napjaim, hogy várok. Ma már kezdtem megőrülni magamtól. Soha nem voltam türelmes típus :evil: Holnap megyek még uh-ra a kórházba, meg ctgre. Drukkoljatok!
driakk
 
 


Sziasztok!

Driakk
Nyugodj meg semmi gáz nincs ha a doki azt mondja Sárababa megszülethet mert fel készült már a csöpség rá akkor had jöjjön.Remélem minden rendben lesz .
Mikorra lenne kiírva ?
Most már nem számít koraszülöttnek ugyE?
Akkor tényleg ne izgulj, és azért egy sort dobjál fle mi újság s mikor indultok, hogy tudjunk szurkolni 8) .

Puszi nektek mennem kell.

Amia merre ársz mi van a vizsgával?Tessék írni az eredményről!

Sziasztok

tappancs28
 
 


Megvagyok, ittvagyok, csak elvesztem a tanulásban.
A pénteki vizsgám meglett, holnap megyek matekra, szóval azt gyűröm.

Driakk...hú...szorítok. Irigykedem nagyon :P Habár mindenki azt mondja nem is nagy a pocakom ennyi időhöz képest, az alvást mégis baromi nehezen viselem. Amúgy minden más rendben van, totál fitt vagyok. Aztán ha megszülettetetek beszámolót kérünk, meg fotót meg mindenfélét :)
Nagyon szorítok :wink:

amia
 
 


Sziasztok!

Mi újság van veletek.? Driakk mizu Sára babával? Bent van még a pocikádba?Vagy kidugta már a buksiját?Írjál valamit!!!!Izgulok a törpékkel együtt :)

Amia
remélem sikerült a matek vizsgád :wink: , s sajnálom, hogy nem bírsz aludni de talán nem lesz sok már hátra vagyis akarom mondani hamar letellik az idő és akkor alhatsz megint :wink:

Mi jól vagyunk sokat mozog Dávid és most bolondok háza van nálunk mert hétvégén jön egy rakás kiskölök szülinapozni a fiamhoz, jövőhéten meg a család, hogy egybe üljük a fiúés a kislány szülinapját és névnapjaikat is, utána meg húsvét és megmondom őszintén már kész vagyok idegileg egy pindurit és csak azt mondogatom, hogy előbb utóbb vége lesz é fellélegezthetünk:O)

tappancs28
 
 


Még egyben. Apuka pedig 5 nap múlva utazik :( Elég nyomi kedvem van. De akármikor jöhet, úgyhogy várunk :?
driakk
 
 


hiii

Sikerült a matekom is, szóval már csak 3 viszgám maradt a félévre, de azt majd csak ha Teo már kibújt.

Ne szomorokodj Driakk, ha ilyen ügyik voltatok, talán megvárja mg hazaér a papa. Hány napra megy?

Nálunk minden ok, bár most az utóbbi két hétben nagyon megindult a pocaknövekedésem, és nagyon mocorgunk is. Méghogy a nap 90% átalussza???? Akkor az én fiam alvajáró lesz :lol: Végig nagyon fitt voltam meg ugrándoztam, és még most is egész nap megyek, és tökre zavar hogy elfáradok...dehát ez van. Már alig 6 hét. Addig valahogy megpróbálok néha leülni a popómra, és nyugton lenni. :)

Tyű Tapp, nálatok aztán zajlik az élet. De így a jó :wink:

amia
 
 


Hát még mindig egyben. És már csak 2 nap :( De mostmár kezdek beletörődni. Most ezt a 2 napot még együtt töltjük, megyünk csavarogni. Lehet hogy aztán sokáig nem csinálhatunk ilyesmit.
Amia műr nekd is csak 6 hét? :D
driakk
 
 


Sziasztok!

Driakk
fel a fejet ne szomorodj el kérlek, hamar eltellik az idő és újra együtt lehettek apácskával sőt már lehet, hogy hármasban :wink: Sára babával együtt :) .

Amia
tök jó neked is csak 5 hét tuti itt izgulhatok értetek :wink: s Dávid is ütemre veri a tamtamot van, hogy egész nap tombol és megse áll. Aztán van , hogy északa játsza ugyanezt azt azért nem tolerálom ennyire jól kicsit dühaít ha semmi nem jó neki és ficánkolva engem se hagy pihizni :? de majd elkapom a kis fütyit s lesz ne mulass :lol: :P

Mindenkinek gors időtellést minnél előbb bébizzetek s keveset szenvedjetek.Most mennem kell majd jövök szióka

tappancs28
 
 


Jaja, már nekem is csak 5 hét...furi nagyon, olyan gyorsan eltelt az idő. Viszont az elmált pár nap nagyon lassan ment, és ez már így lesz a következő hetekben, mert már minden gondolatomat ez köti le, és semmi nem tudja igazán elterelni a figyelmem. Már nagyon várjuk Teot, szépen a babacuccokat is összeszereljük a hétvégén. Csütörtökön meg megyünk az Operettbe megnézni a Mozartot, végre sikerült rá jegyet szerezni. Addig is kikapcsol az agyam a várakozásból. :lol: Aztán hét elején ctg meg doki...és ketyeg az idő...

Remélem nálatok is minden ok, írjatok ha van vmi. :wink:

amia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: