Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Az IStvánban készülök ismét szülni, csak orvost váltok, vszínű Német Miklós lesz. KI MIT TUD RÓLA?
Vendég
 


Szia,


Írtam privit is. :shock:

Én a kislányomat nála szültem és csak jót tudok róla mondani, minden szenpontból. Kedves, rendes, megértő, türelmes, segítőkész. Ő tipikusan olyan, akit bármikor bármi felmerülő kérdéseddel fel mersz hívni.

Lazának tűnik, de nem az. Szakmailag KIVÁNLÓ!!!!!! Nincsenek 'orvos allűrjei'.


Szóval csak bátran, nem fogsz benne csalódni!


Andi
turza andrea
 
 


Sziasztok!

Bár már régi a kérdés,mégis lehet,hogy valakit frissen is érdekel majd a topik. ;)

Én most szültem nála és csak jót mondhatok róla! :) Minden köszönetem neki! Nem volt egy egyszerű feladata velem/velünk,mégis tökéletes munkát végzett. :) Áldom a napot,amikor megismertem! :)

Köszönöm neki ezúton is,hogy végig a terhesgondozás allatt és a nem könnyű szülésünknél is vigyázott rám és a babácskámra! :)
nikolette
 
 

 
 

Szia Nikolette,
engem érdekel :)
Én is a Németh Miklóshoz járok, nagyon szimpatikus, de azért lenne pár kérdésem...
Üdv., Andi

Andi

Kép
makmacs
 
 


Akarom mondani: fel is tenném majd őket valamikor, ha lehet :)

Andi

Kép
makmacs
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekelne, hogy szülésnél hogy viselkedik, bent van-e, mennyit kér, stb? Aki szült nála, attól szívesen venném a tájékoztatást akár itt, akár e-mailben.
köszönettel
Gigi
gigi0131
 
 


sziasztok,
Engem is érdekelne ki mit tud a dokiról.igazából most akarok választani orvost az istvánban mindenképp,szóval bárkiröl jöhet az infó.köszi
ancsunti
 
 


Sziasztok!
Még mindig szívesen venném az infókat, ha valaki erre jár írjon. Legfőképpen Nikolette! Úgy látom Te szültél nála mostanában. Ha itt nem akarsz megosztani sok mindent, nagyon megköszönném ha priviben vagy e-mailben (gigi0131@freemail.hu) leírnál nekem mindent róla és a problémásabb szülésről. Csak miheztartás végett szeretném tudni, hogy mire lehet számítani vele kapcsolatban.
köszi szépen, Gigi
gigi0131
 
 


Szóval. Legyen újra aktuális ez a topik.

Én Németh Miklóshoz járok.

Valóban laza, de nagyon odafigyel és lelkiismeretes. Imádom :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Én is hozzá járok, és nagyon örülök, hogy megtaláltam!
Teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon lelkiismeretes doki :)
Két barátnőm is szült nemrégiben az Istvánban, ebből az egyik nála, és ő is csak csupa jókat tud mondani!

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


koagi írta:Kedves (Leendő) Anyukák!

A babavárás és a babával otthon töltött idő minden nő életében a legszebb és a legnehezebb időszak is egyben.

Mindenkit várunk az Ugróiskolánkban kismamatornára, illetve szülés után baba mama tornára (babamasszázzsal).

Csatlakozz a többi kismamához, illetve mamához és babájához heti 1-2 órára, hogy testben és lélekben is felfrissülj.

Időpontokról érdeklődj: www.ugroiskola.hu weboldalunkon, vagy a
06-30-315-25-15-ös telefonszámon.




Ez jól hangzik és a hely is megfelelő. Az órarend nem jó. Én dolgozom, 14:30ig minden nap... ezért nem jó.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Hátha valaki újra erre téved.. Hát kérem furcsa lesz,amit írok,de sajnos teljesen ellenkezőjére változott a véleményem. :cry:
Ikervárandós vagyok,az elejétől ő kezel,de most a félidőben görcsökkel kerestem meg Németh Miklóst. Bementem,megvizsgált és kiderült,hogy a méhszájam kinyílt. Utána egy hétig próbáltam elérni smsben meg hívtam is. Az utolsó smsem az volt felé,hogy vérzek,mit tegyek? ,de még csak vissza se írt. :cry: Azóta orvost váltottam,mert úgy gondolom én nem hibáztam. Az elején konkrétan megkérdeztem,hogy tud e ikresként is vállalni,a rendelések díját rendre kifizettem,és sosem nyaggattam. Írtam neki egy búcsú smst,mert a telefont fel sem veszi,de a telefonom ma azt írta ki,hogy az üzenetet nem tudta kézbesíteni.. Sajnálom,hogy így alakult.. Amennyiben olvas,remélem legalább egy ici-pici lelkiismeretfurdalása van velem szemben. :roll:

Ezek után természetes,hogy SENKINEK NEM MEREM MÁR AJÁNLANI ŐT!! :(
nikolette
 
 


Én is hívogatom, de mindegy mert holnap úgy is megyek hozzá. Meglátom mi lesz és megírom. Lehet, szabin van, vagy beteg.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ma tudtam Németh dokihoz menni. Semmi gond, Mára már a nevemet is tudja :D 3 hét múlva kell terhelésesre mennem.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


nikolette írta:Sziasztok!

Hátha valaki újra erre téved.. Hát kérem furcsa lesz,amit írok,de sajnos teljesen ellenkezőjére változott a véleményem. :cry:
Ikervárandós vagyok,az elejétől ő kezel,de most a félidőben görcsökkel kerestem meg Németh Miklóst. Bementem,megvizsgált és kiderült,hogy a méhszájam kinyílt. Utána egy hétig próbáltam elérni smsben meg hívtam is. Az utolsó smsem az volt felé,hogy vérzek,mit tegyek? ,de még csak vissza se írt. :cry: Azóta orvost váltottam,mert úgy gondolom én nem hibáztam. Az elején konkrétan megkérdeztem,hogy tud e ikresként is vállalni,a rendelések díját rendre kifizettem,és sosem nyaggattam. Írtam neki egy búcsú smst,mert a telefont fel sem veszi,de a telefonom ma azt írta ki,hogy az üzenetet nem tudta kézbesíteni.. Sajnálom,hogy így alakult.. Amennyiben olvas,remélem legalább egy ici-pici lelkiismeretfurdalása van velem szemben. :roll:

Ezek után természetes,hogy SENKINEK NEM MEREM MÁR AJÁNLANI ŐT!! :(




A védőnő neked nem mondta, hogy ha vérzel, nem telefonálni kell, hanem azonnal be a kórházba... Én is így tettem.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sajnálom nikolette, hogy rossz tapasztalatod volt...
Én ettől függetlenül továbbra is nagyon megbízom benne...
Van neki elég baja, meg dolga odabent, de még soha nem volt, hogy ne reagált volna vissza a hülye kérdéseimre (azt, hogy terhes vagyok is este háromnegyed 11-kor írta meg, mert elment a laborhoz a véreredményemért, hogy ne kelljen másnap telefonálnom)
Ha meg éppen szülése van, vagy műtőben, akkor nyilván nem fogja felvenni a telefont, és ha már jártál nála rendelésen, nyilván láttad, hogy nem kevés kismama jár hozzá...
Vérzés pedig nem normális, ott nem kell kérdezgetni, hanem bemenni...de remélem az új dokiddal meg leszel elégedve!

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


Jól olvasom??? :shock: :shock: :shock: :?

Szerintetek az tök normális,hogy egy hétig mindennap hívom és mindennap üzenek,de vissza se bagózik?..sőt mi több én vagyok még a ...,hogy nem mentem be a kórházba azonnal? ..és még sajnáljam is,mert sokat dolgozik?? :shock: A kérdésem arra irányult nála,hogy lehet e a vizsgálattól a vérzés..mint később kiderült,igen. ..de nem is értem miről is írok itt.... nem azt írtam,hogy néha vagy olykor nem veszi fel a telefont -hisz olyan ténylegvan,hogy műt-,de egy hétig folyamatosan műt reggeltől estig??? :?

..na jó.. én örülök,hogy nektek nem okozott csalódást..én csak a SAJÁT véleményemet írtam le,és azt,hogy nagyot csalódtam,ráadásul ezt is csak azért,mert erről a fórumról is sokan kerestek meg a régi jó tapasztalataim miatt vele kapcsolatban.. Eztán látják,hogy én már nem bízok.. :(

További egészséges és problémamentes babavárást kívánok minden kismamának!
nikolette
 
 


Én is vérzek, amikor elkezdődött nem hívtam senkit, egyből bementünk a kórházba, mert a védőnőm ezt mondta, amikor először találkoztam vele.
Szombati nap történt. A vizsgálat után mégjobban véreztem, de mivel semmit nem találtak, ezért nem aggódtam. Feküdtem, ahogy az ügyeletes ajánlotta. Utána naponta hívtam a dokit, nem vette fel. Amikor jobban voltam, bementem hozzá. Ő is megnézett, ugyanazt látta UH-n, amit az ügyeletes. Feküdni kell.

Nem te vagy a híbás, mert ha senki nem mondja mit kell csinálni adott esetben...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Egyébként meg nagyon alapos doki. Minden kérdésre válaszol. De azt ne várja senki, hogy a lelkét ápolja...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


nikolette, értem én a problémádat, de te is tudod, hogy szinte állandóan bent van...te boldog lennél, hogy miközben vizsgál téged a doki, más pacienssel telefonál?
Mert én baromira nem díjaznám...

Amúgy (most nem az ő védelmében) múltkor nekem is csak ötödszörre sikerült neki valamiért elküldeni egy sms-t, folyamatosan azt írta vissza, hogy nem lehet kézbesíteni...
De ez mindegy...továbbra is sajnálom, ami történt veled...
Nekem változatlan a véleményem...

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


Lányok, jár még valaki hozzá?
érdekelne a ctg-tarifa, mióta új asszisztens van, nem nagyon van képben, azt mondja, adjak annyit, amennyit gondolok.
No de a réginél ez ingyen volt, úgy tudom... :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


én úgy tudom, régen se volt ingyen, (pl. márciusban még barátnőmnél) ugyanannyi, mint a terhesgondozás... bár gyakran mondja, hogy amennyit gondolsz...

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


Köszi!
Úgy értettem, régebben volt rá mód, hogy ne a magánrendelésre menj, hanem délelőtt, a járóbetegre. Na mindegy, úgy se sokszor megyek már :)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok
Én a 2. babámat várom.az elsőt Mikinél szültem 5 éve.akkor azt hittem kifogtam egy olyan orvost,akiben megbízhatok.
most 6 hétben vagyok,de múlt héttől barnázgatok.igaz vasárnap volt amikor hivtam őt emiatt,de ugy gondolom,mivel szülész,nőgyógyász,kutya kötelessége lenne felvenni a telefont.Ezek után küldtem én is egy sms-t amit meg is kapott,de no reakció.este fele mégegyszer hivtam,nem vette fel.hétfőn mentem a kórházba,és lám,összefutottam vele.szabadságon van amugy a héten.megyünk hogy megvizsgál,és kérdezi hogy barnázgatok még???tehát elolvasta az sms-t,de csak most reagál személyesen.ha ingyen járnék hizzá,akkor azt mondom,persze minek válaszoljon vissza,pénzbe kerül.de ha egy 5 perces se vizsgálat után fizetek,akkor legalább ennyi beleférhet...szerintem....
Tudja hogy volt vetélésem,tudja,hogy az első terhességemnéél is hormont szedtem (sárgatest)és igy áll hozzám?pedig nem most kerültem hozzá újonnan.5 éve hozzá járok.
nekem is volt,hogy 1 hétug fel sem vette a telefont.egyszer válaszolt az üzenetemre.ma megyek hozzá,hogy megtudjam minden rendben van e vagy sincs a babámmal,de eddig most elkeserítő,mitől változott igy meg.nem tudom hogy maradok e nála.pedig ő az egyetlen nőgyógyász,akiben annyiora megbíztam mindig,lehetett rá számitani.és most....hát elvagyok keseredve.
A kérdésem az lenne csajok,aki most jár hozzá mennyit szokott adni neki,és minden vizsgálatnál fizet?
köszi
domcsika23
Gyömrő
 
 


Én csak csupa pozitívat tudok róla mondani...
A napokban szültem nála, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Szabija alatt is bejött hozzám, megnézte hogy vagyok...úgyhogy nagyon bejött a választásom!!!

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


Örülök neki hogy csak pozitívat tudsz mondani róla.szerintem ha az utolsó heteimben lennék,és más is,azzal persze hogy más.nem ilyen volt régen.az elejétől keztdeve foglalkozott velem.
szabija alatt ment be a szülésedre??hát persze...mivel egy szülésért nem 5000 forintot adnak neki.
domcsika23
Gyömrő
 
 


Továbbra is sajnálom, ha valakinek nem megfelelő a stílusa, bánásmódja, nekem akkor sincs vele semmi bajom...
Anno direkt kérdezősködtem, és végül így kerültem hozzá, nekem nagyon tetszik a stílusa, bár régen nem ismertem, velem pont annyit foglalkozik, amennyit elvárok, és mindig reagál az smseimre, vagy hívásokra...
Remélem a későbbiekben nem lesz gondod majd, és kívánom, hogy minden rendben teljen a babavárás alatt :)

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


Nekem is volt problémám eddig a terhesség alatt. De mindig rendes volt. A telefont nem mindig vette fel, de amióta úgy beszéljük meg, hogy hívjam ha ott vagyok, azóta felveszi. Hacsak nem műt vagy hasonló.
Én csak a kórházba járok hozzá.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


domcsika, igen, szabin volt mostanság Miki, de pl. nem csak szülni jött be, 19-én bejött uh-ra is, engem is megnézett, pedig már nem is kellett volna (csak ctg-re mentem).

Nem tudom, a Miki hogy áll a kérdéshez, de több nődoki is van, aki egy 6 hetes terhességet a sorsra bíz inkább, mert később sok keserűség is adódhat (én is vetéltem el az 5. héten).

Azóta én is megszültem, Miki 20 perc alatt bent volt az ÉN telefonomra/hívásomra (ha a szülésznőn múlik, Miki lekéste volna), és nagyon-nagyon elégedett voltam vele.

A tarifái évek óta nem változtak :wink: De az asszisztens tudni fogja (ő az egyik legolcsóbb, akit ismerek).

cherryke, mindenki a kórházba jár hozzá :wink:

Szóval én bátor szívvel ajánlom, de tényleg inkább többedszer szülőknek, vagy bátor kérdezőknek, mert ő tényleg nem tart kiselőadást a terhességről (viszont rájött egy pajzsmirigyproblémámra, ami nagyon nem mindegy!).

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok,

A sok pozitív vélemény miatt engem is érdekelne a magánrendelésének helye és telefonszáma.

Kérlek segítsetek, mert most költöztem Budapestre és gyorsan kellene új orvost találnom, mert már a 23. hétben vagyok.
diamia8
 
 


NEMLAJOS.
Talán láttuk is egymást 19-én.én is mentem a kórházba.tudom,hogy szabin volt...nem is ez a lényeg.ha az elején nem érzem azt hogy számithatok rá,akkor mi lesz később?
5 éve amikor hozzákerültewm nem iylen volt.bármikor fel lehetett hivni.az igazság az,hogy sajnos az ember akkor ismeri ki a nőgyógyászát ha baj van.eddig hála az égnek nem volt sosem baj.most lett,és nem kaptam meg az odafigyelést.azóta is siratom Mikit is,meg az elvesztett babámat.,mert sajnos elvesztettem múlt héten.
A másik az,amit eddig nem irtam,hoyg a kislányom elött volt vetélésem.aztán kaptam a terhességem alatt sárgatest hormont,amit szerintem nem az én feladatom lett volna kérni Mikitől.de lehetséges,hogy ennek a hormonnak a hiánya miatt történt hogy elment a babám.ez jövöhéten kiderül a szövettanból.a művi befejezést már nem ő csinálta,ugyanis aug 20-án mentem az ügyeletre mert nagyon fájt a hasam,és stb...ami ilyenkr van,és mondták,hogy most ment el egy szülésen volt bent Miki.na erre irtam egy üzenetet neki,hogy EZÉRT NEM KELTENEK FEL SENKIT-mondta az ügyeletes,és hogy nagyon fáj,és kivagyok.azt még hozzá,hogy mult szerdán reggelre voltam hozzá beirva a befejezésre.szóval,mindezek után nem reagált semmit vissza az üzenetemre,pedig megkapta,és mivel nem mentem hozzá szerdán sem már,semmi érdeklődés.mindegy.
Nagyon fáj még mindíg hogy orvost váltottam,de lehet igy kellett történnie.pedig ott volt a kislányom születésénél,bíztatott,segített......és most fáj,miért változott igy meg.,remélem TI nem fogtok benne csalódni mint én.
domcsika23
Gyömrő
 
 


19.-én én is voltam a kórházba UH-n. Nem tudtam, hogy szabin van. Most is megyek pénteken. Azért kell mennem, mert "problémás" a terhességem. 2-3 hetente járok UH-ra.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Milyen sokan voltunk ott 19-én...:) csak én épp szültem...:)

Ilus

KépKép
badzsulka
 
 


badzsulka írta:Milyen sokan voltunk ott 19-én...:) csak én épp szültem...:)


Gratulálok a babához :)

Írtam neked privit, de egyszerúen nem megy el. Lenne néhány kérdésem az István kórházzal kapcs. Mi az amit adnak a kórházba és mi az amit be kell vinni. Gondolok itt a babaruhára, pelenka, popsitörlő, krém, stb. Van-e mellszívójuk mint a Jánosba? Köszönöm a válazsaidat előre is.[/quote]

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


domcsika23 írta:Örülök neki hogy csak pozitívat tudsz mondani róla.szerintem ha az utolsó heteimben lennék,és más is,azzal persze hogy más.nem ilyen volt régen.az elejétől keztdeve foglalkozott velem.
szabija alatt ment be a szülésedre??hát persze...mivel egy szülésért nem 5000 forintot adnak neki.


Egy orvos vagy bevállalja a szülést vagy nem. Ha meg már bevállalta, akkor bemegy a szabadsága alatt is. Vagy megmondja, hogy ekkorra vagy kiírva, Ő akkor szokott szabadságra menni, keress másik orvost.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Domcsika, bár több mindent nem értek a lerásodból (pl. hogy voltál hozzá 25-ére beírva befejezésre, ha 20-án hasfájással mentél be és el is végezték a művi befejezést (vagy nem végezték el?), és hogy 19-én, ha voltál bent a kórházban, vizsgált-e Miki, és ha igen, mit mondott?), de nagyon, nagyon sajnálom, ami történt!
Nem tudom, régen hogy volt, de most pl. nem láttam, hogy Miki kartonokat nézegetne, így nyilván nem tudhatja, kinek volt már vetélése.
Nem tudom, írtad-e az sms-eidben Neki, hogy mik az előzményeid?
És igenis, Neked kell mondanod, hogy a múltkor is hormonpótlásra volt szükséged, mint ahogy nekem is kellett emlékeztetnem a kérésére, hogy az első arctartással született.
Remélem, egy másik orvossal nagyobb szerencséd lesz, és hamarosan megérkezik a kistesó!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok,

Volt esetleg valakinek műtétje NM-nél, nem szülésre, császárra gondolok, hanem más nőgyógyászatira (lapar, méhtükrözés)?


Köszi

A.
antoni
 
 


Le a kalappal a doki előtt. Eddig is bíztam benne, de október 1én, bementem ctg-re, UH-ra, majd 1 óra múlva már kint volt a babám egy sűrgős császárral.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Tisztelt István Kórház Igazgatósága!
Ide is beírom,hogy az illetõ tudja meg az általános véleményt,és szégyellje magát.Én nem vagyok kismama,épp ellenkezõleg,ki kellett venni a méhem.Van egy jogásznak készülõ fiam,akinek mindig mondom,sose szégyelld ,honnan jöttél.
Nemrég feküdtem a kórház nõgyógyászatán,és jogosnak érzem elmondani a véleményem,direkt ebbe a topikba írtam.
Ebben az írásban szeretnék köszönetet mondani az István Kórház Nõgyógyászat dolgozóinak mindenféle"mûfajban"(orvos,ápoló,takarító,mûtõs,satöbbi),hogy annyira humánusan bántak velem,mint beteg emberrel.
Külön kiemelném Dr.Hajdú Gábor fõorvos urat,aki,mint vérprofi orvos,mint ember,messzemenõen nagy és kiváló,nemcsak az én szememben.Úgy bánik a betegekkel,hogy közben embernek is nézi õket.Tisztelet az ilyen orvosnak,aki így viselkedik az amúgy is beteg,önmagát csökkent értékûnek tartó,szenvedõ emberekkel.Mindenkinek ebben a rovatban ajánlom,hogy ismerje meg ezt a sokak szemében etalonnak számító,kiváló eügyi szakembert-azért itt mondom ezt,mert ez a rovat az ellentétét képviseli sok ember,nõ szemében!-.
Ugyanitt megemlíteném,hogy az általam fent említett fõorvos nyomába se léphet Dr.Németh Miklós,akit nem tekintek semmilyen téren kollégának.Emberségében erõsen kételkedem,egy érzelmi-erkölcsi nullának tartom.Leírok egy esetet azok közül,amiket tapasztaltam vele kapcsolatban.
Egy szombati ügyeletben-ne mondjam már,hogy a kórház épületén belül,az emeleten lezseren dohányzik-fehér köpeny nélkül,civilben beugrott vizitelni,mint egy csizmás kandúr(úgy is hívják a háta mögött ezt a nevetséges figurát).Két rákos betegnek azt mondja:
-Na,itt vannak a sipkások!
Mivel az ilyen nagybeteg emberek sapkát viselnek,mert ugye,a kemoterápiától kihullott a hajuk.Iszonyúan rosszul esett ezeknek a szerencsétlen embereknek ez a "jópofa" stigmatizáció.Közben sugárzott a képérõl az utálat és a gyûlölet.Azután odaért hozzám-mint valamilyen szinten kollégához-,és azt mondja:
-Ez meg az,akit kipakoltak,mi?Hallja?Már hallja?-vetette oda gúnyosan,miközben húzott kifelé az ajtón.
Én nagyotthallóként dolgozom pár éve,huszonévet lehúztam az eügyben,kitüntetett eügyi szakember vagyok,de soha még beteggel így nem beszéltem.Kedves "Doktor Úr",már akinek a szemében az,elmehettem volna a betegjogi képviselõhöz,de engem a szövege nem bántott meg,csak sajnálom érte magát,de remélem,majd megteszi más ezt a lépést.Tudja mit?Szánalmasnak tartom magát,és az ilyeneket nem engedném emberek közelébe,nemhogy betegekkel foglalkozni.Érzelmileg-erkölcsileg nullának tartom sok társammal együtt,de nulláknak is lenni kell,mert ezek töltik ki a lyukakat,ha érti.Mégegyszer-bár én vagyok a beteg-,sajnálom magát,itt bizonyosodik be,hogy sajnos a diplomával érzelmi intelligenciát nem osztogatnak.Szégyellem,hogy ilyeneket engednek betegek közé.
Mindegy,a többi dolgozónak rendkívül hálás vagyok és köszönök mindent,amit a társaimért és értem tettek.Isten áldja meg õket,és kívánok sok kitartást,mert lesz még jobb is,megérdemlik.
Tiszteletteljes köszönettel:
Dóczi Mária
OKJ-s szakápoló
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doczimaria 2011.03.31 18:47-kor.
doczimaria
Dány
 
 


MAZSIHISZ SZERETETKÓRHÁZ

hmmmmmmmm.... ezt meg én tartom nullának!

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


:roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doczimaria 2011.03.31 18:45-kor.
doczimaria
Dány
 
 


Ne legyél elfogult,ezt az embert nem az emberek szeretete vezérli,sajnos,kívánok sok sikert a babádhoz és jó egészséget. :wink:
doczimaria
Dány
 
 


Olvasgatok itt,mint szakember,én sebészeten dolgoztam kábé 18 évet.Mondjátok már meg nekem,hogy milyen orvos az,aki nem veszi fel a telefont? :roll:
doczimaria
Dány
 
 


Ha valaki tudja a doki e-mail címét, írja meg nekem privibe, kérem. A babáról szeretnék neki képet küldeni. Köszönöm.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


cherryke írta:Ha valaki tudja a doki e-mail címét, írja meg nekem privibe, kérem. A babáról szeretnék neki képet küldeni. Köszönöm.


Szia!

Én csak azt tudom amiről küldi a leleteket

info@szulesznogyogyasz.hu

Azt viszont nem tudom, hogy ezt csak Ő kapja, vagy ez az általános e-mail címük.

Mi holnap megyünk hozzá, ha gondolod megkérdezem.:)

Edina

ginipepe
ginipepe
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


cherryke írta:
nikolette írta:Sziasztok!

Hátha valaki újra erre téved.. Hát kérem furcsa lesz,amit írok,de sajnos teljesen ellenkezőjére változott a véleményem. :cry:
Ikervárandós vagyok,az elejétől ő kezel,de most a félidőben görcsökkel kerestem meg Németh Miklóst. Bementem,megvizsgált és kiderült,hogy a méhszájam kinyílt. Utána egy hétig próbáltam elérni smsben meg hívtam is. Az utolsó smsem az volt felé,hogy vérzek,mit tegyek? ,de még csak vissza se írt. :cry: Azóta orvost váltottam,mert úgy gondolom én nem hibáztam. Az elején konkrétan megkérdeztem,hogy tud e ikresként is vállalni,a rendelések díját rendre kifizettem,és sosem nyaggattam. Írtam neki egy búcsú smst,mert a telefont fel sem veszi,de a telefonom ma azt írta ki,hogy az üzenetet nem tudta kézbesíteni.. Sajnálom,hogy így alakult.. Amennyiben olvas,remélem legalább egy ici-pici lelkiismeretfurdalása van velem szemben. :roll:

Ezek után természetes,hogy SENKINEK NEM MEREM MÁR AJÁNLANI ŐT!! :(




A védőnő neked nem mondta, hogy ha vérzel, nem telefonálni kell, hanem azonnal be a kórházba... Én is így tettem.



ha a védőnő nem mondta is, azt hiszem minimum egy választ megérdemelsz azért a pénzért. én beszéltem vele, felhivtam, hogy elment a viz ( pénteken) azt mondta menjek be, majd tájékoztatják a szülészeten. erre megjelent hétfőn laza eleganciával és meglepődve, hogy te itt vagy??? ha nem is tájékoztatta őt senki, szombaton telefonálhatott volna nem? van egy kismamám odabent, él még??? semmi ilyesmi nem történt... sőt . részletesebben is leirom, s nem lejáratásnak szánom, aki akar járjon hozzá... csak szeretném ha sok kismama képben lehet, hogy akár az is megtörténhet vele ami velem. egyébként meg, én is nagyon rosszul jártam vele s az is, akinek ajánlottam a tortúra előtt. nem ajánlanám. s ami a legrosszabb a szt. istvánban is néztek mikor megtudták ki a dokim, s azóta is akinek mesélünk róla ( párom egészségügyis) kicsit furán néz rám, hogy miért hozzá mentem. én csak azért nem irtam sms-t neki, mert féltem, hogy piszkosul beolvasnék( és jogosan). 2010 december végi történet, de azóta se felejtem. és, hogy az 1880 grammal, császárral születő gyerekem végül egészséges lett, azt nem neki hanem az 1 sz női klinika profi csapatának köszönhetem. millió hála nekik. ha lenne rá lehetőségem, tuti vissza kérném ettől a dokitól a kifizetett ezreseket ( sztem a terhesgondozása 3 hetente nem ért annyit) és odaadnám a profi csapatnak.
solyka
Dabas
 
 


doczimaria írta:Tisztelt István Kórház Igazgatósága!
Ide is beírom,hogy az illető tudja meg az általános véleményt,és szégyellje magát.Én nem vagyok kismama,épp ellenkezőleg,ki kellett venni a méhem.Van egy jogásznak készülő fiam,akinek mindig mondom,sose szégyelld ,honnan jöttél.
Nemrég feküdtem a kórház nőgyógyászatán,és jogosnak érzem elmondani a véleményem,direkt ebbe a topikba írtam.
Ebben az írásban szeretnék köszönetet mondani az István Kórház Nőgyógyászat dolgozóinak mindenféle"műfajban"(orvos,ápoló,takarító,műtős,satöbbi),hogy annyira humánusan bántak velem,mint beteg emberrel.
Külön kiemelném Dr.Hajdú Gábor főorvos urat,aki,mint vérprofi orvos,mint ember,messzemenően nagy és kiváló,nemcsak az én szememben.Úgy bánik a betegekkel,hogy közben embernek is nézi őket.Tisztelet az ilyen orvosnak,aki így viselkedik az amúgy is beteg,önmagát csökkent értékűnek tartó,szenvedő emberekkel.Mindenkinek ebben a rovatban ajánlom,hogy ismerje meg ezt a sokak szemében etalonnak számító,kiváló eügyi szakembert-azért itt mondom ezt,mert ez a rovat az ellentétét képviseli sok ember,nő szemében!-.
Ugyanitt megemlíteném,hogy az általam fent említett főorvos nyomába se léphet Dr.Németh Miklós,akit nem tekintek semmilyen téren kollégának.Emberségében erősen kételkedem,egy érzelmi-erkölcsi nullának tartom.Leírok egy esetet azok közül,amiket tapasztaltam vele kapcsolatban.
Egy szombati ügyeletben-ne mondjam már,hogy a kórház épületén belül,az emeleten lezseren dohányzik-fehér köpeny nélkül,civilben beugrott vizitelni,mint egy csizmás kandúr(úgy is hívják a háta mögött ezt a nevetséges figurát).Két rákos betegnek azt mondja:
-Na,itt vannak a sipkások!
Mivel az ilyen nagybeteg emberek sapkát viselnek,mert ugye,a kemoterápiától kihullott a hajuk.Iszonyúan rosszul esett ezeknek a szerencsétlen embereknek ez a "jópofa" stigmatizáció.Közben sugárzott a képéről az utálat és a gyűlölet.Azután odaért hozzám-mint valamilyen szinten kollégához-,és azt mondja:
-Ez meg az,akit kipakoltak,mi?Hallja?Már hallja?-vetette oda gúnyosan,miközben húzott kifelé az ajtón.
Én nagyotthallóként dolgozom pár éve,huszonévet lehúztam az eügyben,kitüntetett eügyi szakember vagyok,de soha még beteggel így nem beszéltem.Kedves "Doktor Úr",már akinek a szemében az,elmehettem volna a betegjogi képviselőhöz,de engem a szövege nem bántott meg,csak sajnálom érte magát,de remélem,majd megteszi más ezt a lépést.Tudja mit?Szánalmasnak tartom magát,és az ilyeneket nem engedném emberek közelébe,nemhogy betegekkel foglalkozni.Érzelmileg-erkölcsileg nullának tartom sok társammal együtt,de nulláknak is lenni kell,mert ezek töltik ki a lyukakat,ha érti.Mégegyszer-bár én vagyok a beteg-,sajnálom magát,itt bizonyosodik be,hogy sajnos a diplomával érzelmi intelligenciát nem osztogatnak.Szégyellem,hogy ilyeneket engednek betegek közé.
Mindegy,a többi dolgozónak rendkívül hálás vagyok és köszönök mindent,amit a társaimért és értem tettek.Isten áldja meg őket,és kívánok sok kitartást,mert lesz még jobb is,megérdemlik.
Tiszteletteljes köszönettel:
Dóczi Mária
OKJ-s szakápoló


huu, ha ezekt olvastam volna szülés előtt, egy csomó mindent megspóroltam volna magamnak és a babámnak! amugy tényleg csizmás kandurnak hivják a háta mögött és nem nevezik kollégának... no mindegy, nekem, emrt egészséges a gyerekem, de sajnos akiknek ajánlottam, ők nagyon rosszul jártak. van is büntudatom. :(
solyka
Dabas
 
 


Kedves előttem szóló!
Sajnálom,hogy te is ilyen negatív tapasztalattal vagy.Nem akarom én bántani ezt az embert,de akkor nagyon nagy fájdalmat okozott két rákos betegnek.Én is olyan állapotban voltam,hogy nagyon érzékenyen érintett az ügy.Egész életemben a beteg emberekért dolgoztam,most megtapasztaltam a betegség-hat hónap alatt háromszor operált Hajdú főorvos úr- minden átkos fázisát,kivéve a kemo-és sugárterápiát,amiről a szomszédaim sokat rettegve meséltek.Nem kívánom senkinek,hogy menjen végig azon az úton,amin én járok jó ideje már.Remélem,mivel nagyon klasszul megoperált az orvosom,mihamarabb visszanyerem a megtépázott önbecsülésem és egészségem,mert sajnos,pánikos is lettem.Visszatérve az ilyen emberekhez,ha esze van,elgondolkodik.én is követtem el hibákat,és bántottak is,volt úgy,hogy ok nélkül,de azért próbálok megfelelni.Mindig felállok,mert állva maradni bármi áron,ez az elvem.Nem tartom etikátlannak szakmabeliként a véleményem,mivel beteg emberek sérelmére történt az eset.Hangsúlyozom,én sem vagyok hibátlan,de ne bántsunk már meg szenvedőket,egészségeseket sem.
Tisztelettel:Dóczi Mária
doczimaria
Dány
 
 


Velem mindig normális volt... Sőt, nekem egy sürgős császárt kellett végrehajtania okt 1-én. Császár után is bejött a szobába és akkor elmondta, hogy mért kellett, és hogy a baba teljesen érett, semmi baja nincs. Mivel a stressztől a babának felment a cukra, infúziót kellett kapjon. Az Istvánban nincs ilyen csapat, akik egy 1990gr-os 45cm babának betudnak adni bármit is vénába, elintézte, hogy a Péterffybe kerüljön a baba, és nekem is elintézte, hogy ott tudjak maradni vele a mama szobába, hogy ne kelljen bejárnom minden nap. Pedig nem vagyunk milliomosok, nem fizettem minden vizsgálatnál. És a szülés után sem kapott hű de nagy összeget, mivel még 4 hét lett volna a szülésig és nem volt egybe annyi pénz, amit neki szántunk. Egyszerűen Mi hozzánk úgy állt, ahogy mi is Ő hozzá. Amikor kevés volt a magzatvízem, egy éjszakára befektetett és kaptam infúziót... MIndig a helyzet magaslatán volt, ha probléma adódott.
Sajnálom, ha nektek negatív tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: