Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajszikák!

Minden ünnepeltnek sok szépet és jót kívánok utólag!!! :oops:
Képek csodálatosak, majd rakok én is.

Megint egy jó hírrel jöttem, Andris felveték ide a bölcsi mellett lévő oviba. Ezek után már csak az lenne még nagyobb mázli, ha ahoz a szimpi ovónénihez kerülne akit kinéztem neki.De sajnos ez nem kívánságműsor.Reménykedem, hétfőn lesz szülői.

Taliban benne vagyok, hétvége apástól vagy csak mi egy hétköznap délelött?? Megkezdödött buli minden hétvégén a szigeten. Esetleg ott? http://www.sziget.hu/gyereksziget

Kép
flocika
 
 


Kép Az én szőke hercegem!!!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!

Floci!

ez tök jo hir, remélem sikerül a jo ovónénihez kerülnötök!

Nagyon szép a kisfiad!!tényleg egy szőke herceg, de hol a fehér paripa? :P

Mi most hétvégén voltunk a szigeten, de szakadt az eső, és a gyerekeket amugy se nagyon kötötte le..de lehet h az volt a gond h késő délután mentünk, és ahova bemenekültünk az eső elől, ott is sokan voltak..De taliszinhelynek jó lehetne..

MAgunkról:

Vége a sulinak, Boni már teljesen be van zsongva, már volt két évzárója és még lesz kettő..(hurrá h művészetis suliba jár..) Az ujja már majdnem teljesen meggyógyult! Ja és nem tudom irtam e már h szerelmes..azota egyszerűen nem értek vele szot, ha szászor mondok el valamit h nem lehet akkor is visszafelesel, és van h ellenkezőleg cselekszik..van valakinek használható tanácsa, ötlete mit tehetnék??????,

Gáborka meg egyre vagányabb,és lyukat beszél bárkinek a hasába..Ja és nagyon rafinált..Viszont már csak tényleg éjszakára kell neki pelus, már délben sem pisil be..

ezek a rövidke hirek rolunk.

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

 
 

Manó! mi nem megyünk nyaralni d emég az is kétséges h egyáltalán egy két napra eljutunk strandra vagy bárhova is..ennek ahétvégi kiruccanásnak is nagyon örültünk..

Fogacskához mindenképp gratula!!


puszika

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Csilla!
A strandban talán tudok egy tippet,bár lehet Te is hallottál róla,hogy kedvezményesen lehet bemenni hétközben,naponta másik strand az akciós,2000-ért be tudsz menni pl.a Paskálra a gyerekekkel.2 felnőtt 2 gyerekkel a Dagály vagy a Palatinus,Római is 2500.Nem mindegy,mikor majdnem egy felnőtt 2000 csak önmagában....Mi tavaly is egyszer voltunk épp ezért egész nyáron:(.Szerelem....jaj,ismerős,és talán akkor az én Domim ezért ilyen mint Bonid??Ugyanezt csinálja,és hihetetlen hirtelen jött,én at hittem még pár év...Igaz,szerelmes már egy éve,de most lett igazán,,hogy látom,sasolja a játszón a kiscsajt,nagyfiú előtte,stb.Olyannyira,hogy két hét alatt kétszer kellett baleseti ügyeletre menni,mert Ő nagymenő ugye....A kezére esett rá foci közben,aztán most pár napja becsavarta magát a hintába,ami ugye nálunk is annó ártatlan hülyeség volt,de kicsúszott belőle,hátra esett.Hiába a gumitégla az EU-s játszón,beverte a fejét,nyakát,és a hátára olyan szerencsétlenül esett,hogy nem kapott levegőt.Na most gondolhatod,egy 9 éves kiskamasznak nem vagy a sarkában a játszón,elég önállóak már,de azért a szemed ott van,és mikor láttam,hogy borul,hiába rohantam ezerrel,mire odaértem,már falfehér volt,hogy nem kapott levegőt.Csak kapkodta,a szája fehér lett,és szerencsém volt,hogy mindenki odarohant,egy apuka előttem odaért,felkapta,és olyan szakszerű volt,hogy aztán Domi sírásban tört ki,vagyis sikerült a levegő....Onnantól kába volt,láttam,nagyon mgijedt,elharapta a száját is,vérzett,na a huga abban a pillanatban a bringáról esett le a játszó másik végén,ott visított.Gondolkodtam,melyik fára kössem fel magam csúcspontként....Persze újra röntgen,gerinc,nyak,mellkas,fej.Hát,én nagyon odavagyok,mert nálunk annyi röntgen van,hogyha nem a balesetek fognak ártani,akkor az....Találtam egy régi ismerőst és egy neurológus adjunktus doktornőt,aki kezelésbe veszi Domit,mert ezzel valamit kezdeni kell.Lehetetlen,hogy a suliban nincs semmi,tökéletesen sportol,tanul,ezerrel vág az esze,aztán meg egyszer csak olyan szétszórt lesz,hogy a szemem láttára a saját lábán esik el...Persze a röntgent meg követelik a dokik,főleg a fejsérülésnél,mi mást is lehetne,nem látnak bele...Kiskorától borzalmasan alszik éjjel.Felül,törökülésbe,és úgy alszik tovább,közben előre dől,ahogy bealszik,és ha nem megyek be óránként,ki tudja meddig van abban a pózban,és kellemesen alszik közben..Sokat fölriad,közben magyaráz,újraéli a játszót,mintha fogóznának,és rendet kell tenni a kis buksijában,hogy éjjel kipihenten aludjon,mert valószínű ez az oka minden rossznak nála,amiből lesznek a balesetek hetente.De olyan szinten,hogy mindennek nekimegy,mindent lever,kiönt,stb.Máskor meg mondom tökéletes.Na,kaptunk időpontot,kezdődik a kivizsgálás.Pedig számítógép nuku,ilyen játékok szintén,tv minimális,van,hogy még 5 percre sincs bekapcsolva,annyira lecsökkentettük már nagyon rég...
Legyen jó hírem is:Dorina megtanult 2 kerekűzni!!!!!Kaptunk egy bringát egy nagyobb kislánytól,és ment pótkerékkel,nagyon vagány lett egy hét alatt,gondoltam engedjük le jó alacsonyra az ülését,és akkor biztonsággal lent van a lába,le a pótkerekekkel.Nem hazudok,félóra alatt megtanította a szomszéd nagyfiú(akibe szerelmes,pedig Ő már 12 éves...:)az én jányom mindenkibe szerelmes,felsorolja az egész ovit,az egész játszót,de még a keresztapját is :lol: :lol: .És olyan fiúsan teker,begörbíti a hátát,és megy ezerrel :lol: .
Nekem meg gerincsérvem lett,de hogy mitől....Le sem írom hogyan kezdődött,mert már elegem van mindenből,és televagyok mindennel...Akkora paraszt emberekkel akadunk össze,hogy ilyeneket a Föld nem hordott még a hátán,esküszöm...És érdekes,lehet lelki úton jött ki nekem,mert sem megerőltetés nem volt,sem ülő életmód,sokan ezt gondolják,hogy lelki okai vannak,érdekes.Nem csodálok,amilyen depiben vagyok állandóan.Viszont nekem is van egy jó hírem!Bár sírással kezdődött ,mert megint rájöttünk,nem tudjuk a nagy autót fenntartani,és kicsit nehezen emésztettem meg újra az érzést...De kötöttünk egy kompromisszumot:eladjuk a nagyot,és nézünk egy kicsit,ami nagyon keveset fogyaszt,ami nagyon csini,és majd úgyis most teszem le a jogsit,akkor megmarad nekem,Pityum úgyis fuvarozni fog végre már,akkor meg nekem kelleni fog a gyerekek mellé egy kicsit.De úgy megszerette,hogy azt mondja nem adja senkinek neki kell!!! :lol: :lol:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!!

Hát jó rég nem jártam erre, de most gyorsan bekukkantok!

Minden ünnepeltnek sok sok boldogságot kívánok utólagosan is!!

Mi jól vagyunk, Balázs egy óriás 89cm és 14kg!!! Sokat dumál, már mindent mond, haláli! Majd bepisilek néha a röhögéstől :lol: :lol:

Sajnos az első korházas sztorink is meg van! Bazsó rotás lett, valszeg mi hoztuk neki repülőn, mert apával kettesben voltunk pihenni! utána hetet meg kórházbn töltöttük! persze én is elkaptam :? Szörnyű volt.... És annyira de annyira szörnyű volt látni mikor infúzióra rakták

:cry: :cry: Hiszen még beteg se volt sose, most meg rögtön ilyen kemény dolgok történtek vele....

Amúgy felvették Bazst itt Siófokon bölcsibe, augusztustól keudem a szoktatást! jár egy magánbölcsibe is hetente kétszer, ott nem szokott gond lenni, úgyhogy remélem a bölcsit is megszokja hamar! Én meg h ne unatkozzak visszamegyek kicsit melózni :) Szóval most megint Siófokon fogunk lakni, apa meg ingázgat!!
Azért sokat járunk pestre is, most hétvégén is fent leszünk!

Hát azt hiszem most ennyi! Vagyis még teszek nektek fotókat!

Puszi Orsi

Kép
borso18
 
 


Kép

Kép
borso18
 
 


Kép

Kép
borso18
 
 


Kriszti,nem semmi sztorizások mindkét gyerekről, és rólad se :? kocsi, az klassz lenne, ha lenne neked is külön :) gyerekek mellé azért jó ha van :wink:
Dorcsi, de ügyi kiscsaj :P Esztinek mi is megvetteük a bicajt, ez szülinapi ajándék amúgy, csak úgy sóvárog örökké ahogy bicóznak a kresszparkba a gyerekek, hogy megbeszéltük apával kapja meg előbb.De neki is mondtuk, hogy ez az aji :) annyira örült, olyan édes volt.Viszont mi még azért pótkerékkel nyomjuk, de azzal mint a gép :lol:
Rakok minnyá egy képet a kis bicajosról :P

Domi,hát nem semmi amit írtál róla.Azért kicsit rémísztő is :( szegénykém
Biztos fognak csinálni álomba is EEG-t!
Drukkolok majd, és írj majd, ha túl vagytoka vizsgálatokon, hogy mit mondtak!

Csilla,nyaralás :( strandra mi se megyünk, nem is csak az ára miatt, de az a sok ember, meg a mindenféle fertőzés veszélyááááá!Meg egyedül a kettővel nem tudnék kimenni, apa meg különösen nem szereti a strandokat :lol:
Nekünk is itthon van egy jó nagy felfújhatós medencénk, és abba megy a strandolás :wink: Sokkal kényelmesebb, és tisztább.Gondolom kis medencétek van nektek is a kertbe :) Így azért elvagytok ti is.
Boninak, hogyhogy nem csinálsz uo-an vonalzót mint Gábornak?


Orsi, :) de jó, hogy jelentkeztél!Rota, kórház :cry: :cry: nagyon gáááz lehetett.Elhiszem, hogy kivoltál.Akkor a pihi utána tökéletes állapot nem tartott soká, sajnálom :( de a lényeg, hogy túlvagytok már rajta!
Bölihez gratulálok :) :)
Siófok :?: :?: Most hogyhogy elmaradta felköltözésetek??Ha, nem vagyok persze indiszkrét :?: :oops: :P

Éa a bicósomról még egy kép :)

Kép

Ja, nem is írtam, hogy velünk meg :(
Hannin fosás, hányásos vírus van.Nemtom hol nyalta be, de 3 napja tart.Mondjuk már jobban van,de olyan rossz, hogy a kis pinurimnak hízni kéne ezerrel, erre megint ő aki nem tud enni :evil: :evil:
Eszti jól van, vele minden ok.Csak baromi szemtelen már most :?
Ovit mi még mindíg nem tudjuk, húzzák az időt.Állítólag júni végén postázzák az értesítéseket!Drukkoljatok, hogy fölvegyék :wink:

Na, jó éccakát!
manóci
 
 


De hüle vagyok :oops:

Orsi, nagyon cuki Balázs, és tényleg már mekkora :shock: :shock: :lol: /Eszti, 16 kg :lol: :lol: /

Floci, Andris is egy kis szőke herceg :) gyönyörűűű
manóci
 
 


Sziasztok!

Jelentem, mi is élünk, csak pörög velünk az élet :)
Az én "KIS" Balázsom is másfél éves lett, jelentem 13 kg és 85 cm és 23-as lába van! Most kezd beszélni, elég későn, Blankával ilyenkor már párbeszédeket folytattam. Egybéként élvezzük a jó időt (borzalmas volt a múlt heti eső), ma is locsiztunk a kertben meg kimentünk focizni. Ilyenkor jól elfáradnak,m ár 8-kor szundi van.
Blankát felvették az oviba, szept 8-án kezd, örülök neki. Katica lesz a jele és már mondom neki, hogy milyen jó lesz ott. Már szülői is volt, életem első szülőije! Hát ezen is túl vagyunk. Én nem vagyok vmi jól, elég magas volt a vérnyomásom egész héten (160/95-100) és elég rosszul is éreztem magam ettől. Ráadásul a hormonjaim megint szórakoznak, mert elkezdtem hízni és semmi okom nem lenne rá. volt már ilyen sajna. Jövő héten rászánok két napot és elmegyek dokikhoz. Hár velünk ennyi!

Minden gyerkőc szépen nő és nagyon szép is!

Borso! Rota...szegénykém. Szreencsére ez nem egy hosszú betgség. Jól vagytok már?

Kriszti! Jó, hogy mondtad a strandokat, sztem el is megyünk egyik hétköznap. Sajnálom a fiad, jól van? Nálatok mindig vannak ilyen események ,csodálkoztam volna, ha ezt a nyarat megússzátok :) Gerincsérv? húú új kocsi? Az jó, mi is lecserétük a nagy dögöt. Tökre szeretem ezt a kicsit is.

Csilla! Kamaszányok, ötletem nincs. Szrencsére én még a kisbabás bajoknál tartok. Hogy bírjátok a szünetet?

Floci! Nagyon helyes a krapekod! És gratula az ovihoz is!

Manó! Vírus:( hogy vagytok? olyan gyorsan lefogynak ilyenkor 1 kg-t :( viszont gyorsan vissza is hízzák! Igyon sokat!

Tényleg talizhatnánk már!

Jó hétvégét! Pusz

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

nem is tudom hol kezdjem,..szép sorjában talán..

Kriszti!

ez nem semmi, de tényleg..h nálatok mindig történik valami!Na ne értsd félre..de már tényleg jo lenne ha csak jo hireket tudnál mondani.. nem hinném h abból baj lenne h tul sokat röntgenezték, de több már ne legyen!!viszont jól teszitek h kivizsgáltatjátok, és ha tul vagytok rajta ird meg h mit mondtak a dokik! Szerelmes Domi is..akkor megnyugodtam..azt hittem csak az én lányom meg az osztálytársai lettek koraérettek..
Már nem lepödök me g én se semmin..nekem Boni olyanokat produkált az elmult pár honapban, h nekimegy a falnak, elesik, leesik a lépcsön, leesik az ágyról, (ez külön "sztori" volt, felugrott az ágyra kergetöztekGáborral..egyszer csak azt látom h lép le, és ahelyett h lelépett volna a nem tul magas ágyról hasra esett..kész..és folyton a kezére esik ő is..de nem lett semmi komoly baja szerencsére)..annyira szétszort..

vsizont vége a szerelemnek!!!de nagyon jól viseli, azt hittem rosszabb lesz! (a fiu hagyta el...)

Az alvásos történetetekhez hasonlo volt nálunk is szintén Bonival, ő néha felült álmában, és beszélt, nézett maga elé, én meg frászt kaptam..de lekopogom ez megszünt...de ijesztö volt. szerintem ezt régebben meséltem is..

A z évvégi bizije 4es lett, de ennek is örülök! az évzáron fellépett, 3-an mondtak verset sok-sok ember elött és komolyan mondom ö volt a legszebb és legügyesebb!!azt meséltem már h jár táncolni?most meghivták őt is egy fellépésre a többi csoporttársával, itt helyben fognak táncolni az aug. 20-ai ünnepségen!

Nagyon ügyes Dorcsi, kész vagány csajszi..Tegyél fel rola képet!

Orsi! jo h végre irtál! cuki a kisfiad az már biztos! engem is érdekeln e h akkor miért nem költöztetek fel mégse pestre?!Bölcsihez is gratula, kiváncsi leszek h fogja birni. egész napos lesz? Ugyanoda mész vissza dolgozni?
Rota: tudod mi is voltunk két honapja korházban, és nem csak én de a többiek is abszolut átérezzük min mentél keresztül..ennél rosszabb nem igen van..én ha rágodnolok ujra sirni tudnék..(de nem fogok!!)
Remélem már jol vagytok teljesen!

Manó!

Ti h vagytok?Hannus ugye jobban van már?majd csak összesezdi magát szép lassan. ne aggodj a suly a miatt..én is aggodhatnék..itt mindenkinek szép nagy a gyerköce, az én ifam meg csenevész..még mindg nincs 13kg, pedig 3éves mult!

Strand: voltunk vasárnap Nagykátai strandon, nagyon klsz volt élvezték a gyerekek! igaz nem sokat tudtun ott lenni, mert késön idnultunk, és annyian voltak h egymást érték az emberek a medencében is. itthon sajna ninc smedencénk mert az a nyavalyás kutya kiharapta még tavaly, és idén meg nem tudok venni nekik!

Olvastam h nem vették fel Esztit a z oviba..azért mert otthon vagy gyeden?

Vonalzot általában két különbözöt szoktam csinálni!

Dori!

nem jo a vérnyomás probléma nekem is volt meg néha van!nem probáltad még a fokhagyma kapszulát (tudod melyikre gondoltam?)ti is ovisok lettetek?mi is most kaptuk meg a papirt a jeét még nem tudom mi lesz..bár én tudtam hf elvették de még csak most lett hivatalaos..

Rolunk: Boni most az apjánál nyaral, heti bontásokban..holnap jön haza..(már ideje, nem is birnám ki ha egyhuzamban lenne ott egy honapot..). Gábor meg változatlan, kis huncut..önálló, de a rendrakás nem az erössége pedg már lehetne..

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Húúúúú jányok,de nagy a pangás!!!!!!
Mi is éljük a kis nyári hétköznapokat:)Domi strandon volt hétvégén a hugommal,Ő már nagyfiú,hááá mehet nélkülünk:)Kezd bevásárolni a sarki boltban egyedül,de még a markában lobogtatja a visszajárót,meg nem baj,hogy ezt hoztam helyette,meg vettem ezt is meg azt is??? :lol: :lol: :lol: .Viszont imádom,nagyon önálló.Voltunk vele neurológián az éjjeli alvása miatt meg a nappali bamba balesetei miatt.Kapott gyógyszert,de sem nem altató sem nem nyugtató,egyszerű éjjeli nyugodt alvást biztosít,mert tuti ez okozza a nappali galibákat,hogy nem tud rendesen pihenni,pedig 8-kor már ágybazuhan.Most azóta kiegyensúlyozottabb.Rá kell jöjjek milyen gyorsan nőnek...nézegettünk 9.szülinapjára telefont,és próbáltam a fülhallgatót a zene miatt elmagyarázni,és a discmanhez hasonlítani,de leintett,hogy ja,tudom,mint az mp3 lejátszó,de az mp4 jobb a képek meg a videók miatt.....Kussban elsunnyogtam,többet ért hozzá mint én :lol: :lol: Ennyire vének vagyunk,basszus????? :roll: :lol: .Dorinával meg kimentünk a T-com szigetre vasárnap délelőtt egy órát meg délután egy órát.Spontán,mert Domi jött volna haza a hugomtól,és családi program lett volna.De mivel maradt mégegy éjjelt,így Dorinának is kellett különprogram.Olyan okos,úgy állja végig a sorokat,végzi a feladatokat,látszik,hogy apósom rengeteget megy vele,mikor vigyáz rá.Közben lett kutyusunk is,iwiwen van róla kép,én kaptam a szülinapomra,csak előre,mert nem bírtam magammal.Bichon havanese az anyuja és yorki az apuja,úgyhogy mini marad,mégis szőrgombócka :D ,imádjuk,Málna a neve,és velünk alszik :lol: .Én meg járom a vizsgálatokat a csípőm meg a gerincem miatt,ma voltam MRI-n(úúúú,klausztrofóbi a köbön),meg laborban,délután megyek idegsebészhez,voltam röntgenen,megyek még ortopédiára,és ennyi,ma kapom az újabb vizsgálat-sor,hova menjek,jól telik a nyarunk,de legalább telik :D .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Húúúúú jányok,de nagy a pangás!!!!!!
Mi is éljük a kis nyári hétköznapokat:)Domi strandon volt hétvégén a hugommal,Ő már nagyfiú,hááá mehet nélkülünk:)Kezd bevásárolni a sarki boltban egyedül,de még a markában lobogtatja a visszajárót,meg nem baj,hogy ezt hoztam helyette,meg vettem ezt is meg azt is??? :lol: :lol: :lol: .Viszont imádom,nagyon önálló.Voltunk vele neurológián az éjjeli alvása miatt meg a nappali bamba balesetei miatt.Kapott gyógyszert,de sem nem altató sem nem nyugtató,egyszerű éjjeli nyugodt alvást biztosít,mert tuti ez okozza a nappali galibákat,hogy nem tud rendesen pihenni,pedig 8-kor már ágybazuhan.Most azóta kiegyensúlyozottabb.Rá kell jöjjek milyen gyorsan nőnek...nézegettünk 9.szülinapjára telefont,és próbáltam a fülhallgatót a zene miatt elmagyarázni,és a discmanhez hasonlítani,de leintett,hogy ja,tudom,mint az mp3 lejátszó,de az mp4 jobb a képek meg a videók miatt.....Kussban elsunnyogtam,többet ért hozzá mint én :lol: :lol: Ennyire vének vagyunk,basszus????? :roll: :lol: .Dorinával meg kimentünk a T-com szigetre vasárnap délelőtt egy órát meg délután egy órát.Spontán,mert Domi jött volna haza a hugomtól,és családi program lett volna.De mivel maradt mégegy éjjelt,így Dorinának is kellett különprogram.Olyan okos,úgy állja végig a sorokat,végzi a feladatokat,látszik,hogy apósom rengeteget megy vele,mikor vigyáz rá.Közben lett kutyusunk is,iwiwen van róla kép,én kaptam a szülinapomra,csak előre,mert nem bírtam magammal.Bichon havanese az anyuja és yorki az apuja,úgyhogy mini marad,mégis szőrgombócka :D ,imádjuk,Málna a neve,és velünk alszik :lol: .Én meg járom a vizsgálatokat a csípőm meg a gerincem miatt,ma voltam MRI-n(úúúú,klausztrofóbi a köbön),meg laborban,délután megyek idegsebészhez,voltam röntgenen,megyek még ortopédiára,és ennyi,ma kapom az újabb vizsgálat-sor,hova menjek,jól telik a nyarunk,de legalább telik :D .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Na lányokl örülök, hogy mindenkinek jól zajlik a nyara :) Nálunk is minden ok. tök sokat vagyunk kint, medencézünk, meg játszunk, és már együtt is tududnk 3-an :wink:
Igaz Hannival még másként, de azért belevesszük már a bandázásba :P
Megyünk jobbra-balra kirándulgatni, barátokhoz ahol szintén gyerekek vannak, cukiba, stb.stb.
Jövő héten meg megyünk 1 hét Balcsira,Siófokra.

Hanni már nagyon ügyes.Még egyedül nem megy, csak kapaszkodva, de már fölmászik mindenhova, nyitogatja a szekrényeket pakolgat, és egy csomót dumál.Jajj olyan édes ahogy utánoz, és mondja már a szvakat, meg szótagokat :) És már felesel is ő is!
Nagyon klasszul eszik is, már mindent amit mi.De elkezdtem reggelente adni neki tápszert is, bár még van cici, de az már csak úgy hajnalba, és reggel mikor ébred már benyom 150-160 tápit!Neki meg nem baj, hízhat bőven!
Július végén megyek vele Gastroenterológiára, mert úgy döntöttem megnézetem ott is.Ez az utolsó állomás ami szóba jöhet, hogy van-e valami?! :? Remélem nem lesz semmi, de én úgy tuti megnyugszom legalább!

Kriszti,én is majdnem kimentem a gyerekszigetre vasárnap a lányokkal, csak Peti nem volt itthon, és egyedül nem mertema tömegbe :( De jó lett volna talizni!
Dominak tök jó, hogy rendben az alvás, örülök :)
Neked a gerinced :? elég gáz, majd tájékoztass mi van veled!

Pussz mindenkinek, még nyaralás előtt benézek :wink:
manóci
 
 


Ja, és nem is mondtam nálunk meg megvoltak a szülinapok, mindkét lánynak :)
Esztinek volt zsúrja is, akart már idén, és ő állította össze a listát kiket hívjunk meg :)
Aztán volt külön Hanni 1 éves, és volt egybe egy nagy családi is!Úgyhogy most pihizem a készülődés fáradalmait :)
Rakok pár képet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Hanna, ajándékával
Kép

Eszti, ajándékával
Kép
manóci
 
 


Ó,Manó,boldog szülinapot Nektek!!!!Milyen szép az a torta!!!!Most Domi is összeállította a listáját,meg a tortát,meg mindent,akkora gyereksereg vóóót :lol: .Jövőre majd Dorinának is lesz,idén is volt ugyan,de inkább csak játszótéri banda,nem ovis barátok még(undokok a lányok :twisted: ).Kapd csak le Esztinek a pótkereket!!!!Dorinának is kaptunk egy bringát,levettük rögtön a pótkereket,hogy meg se szokja,és leengedtük az ülést amennyire csak lehet,hogy a lába bőven leérjen.Na,futottam mellette,majd elengedtem,és nem hazudok,félóra alatt megtanult kétkerekűzni,úgy bedobtam a mélyvízbe!!!és ez pár hete volt,most meg úgy teper kétkeréken,rossz nézni,tiszta fiús :lol: .Na,ha szembejöttél volna velem,biztos akkorát sikítok örömömben a szigeten,hogy hülyének nézik a szőke anyukát :lol: !!Dokim :cry: ,az MRI lelete megjött,5cm átméretű foltom van,mennem kell megnézni csúnya-e :cry: .Megláttam,és alig kaptam levegőt,olyan para jött rám,szó szerint pánikroham,minden kiesett a kezemből,alig tudtam leülni,tájékozódni.Újabb MRI-re is elküldtek,mert a fájdalom okát nem találják,a csípőm rendben szerencsére,ez a folt is csak véletlenül derült ki.Mik vannak....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Fú, hát ez elég ilyesztő :( De ne izgulj!Nagyon bízzunk benne, hogy semmi olyan, nagyon rossz!De elhiszem, hogy beparáztál, gondolom mindenki ezt tenné :?
És tudod, egy vizsgálat, nem vizsgálat!azért is küldenek el mégegyszer!Nagyon drukkolok majd.Gondolunk rád, és szorítunk!Írj, ha megvan az eredménye!!

Hát igen klassz lett volna találkozni :wink: Szőke anyuka, na most én is szőke vagyok :lol: :lol:
Ilyen:
Kép
manóci
 
 


És milyen jól áll!!! :lol: Te,Esztid olyan Dorinásan nevet....

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok Csajok!

Isten éltesse a lányokat! Jó gyorsan eltelt egy év! Hanna most született!!! Nagyon szépek vagytok!

Kriszti! Milyen folt??? Örülök, hogy Domi jobban van. Blankát is levittük a dédihez egy napra és meg is tanult rendesen biciklizni (igaz még csak pótkerékkel). Tök gyorsan tanulnak mindent ezek a törpék.

Hát nálunk semmi jó. Végtelen rossz kedvem van már napok óta, a gyerekek hisztisek, gondolom ragasztom rájuk...Voltunk egy napot a balcsin, és nagyon jó volt! Jó lenne lemenni egy hétre, csak reménykedni tudok, hogy sikerül, férjuramn múlik. Blankának valószínű ki kell venni az orrmanduláját, már 2 hónapja orrhangja van, éjjel meg szürcsög ezerrel. Hétfőn emgyünk vissza a dokihoz. Bali szerencsére jól van, hatalmas és nagyon eleven.
Hát ennyi rólunk.

Tali! Én is! Sziget? Mehetünk!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

MAno!

Isten éltesse a lányokat utolag is! klasszaka képek, a torta..... :P A hajad is nagyon jo lett! Szerintem jobban áll neked mint ami volt..holnap én is megyek fordrászhoz és ujítok ugy döntöttem, a hossza marad csak a szine...az lesz más!!

Dori! mitől van rossz kedved?nekem is volt pár hete, de annyira, h állandó bőghetnékem volt, ugy éreztem én már senkinek sem kellek..szörnyű érzés...de ha ugy érzed h jól esne gyere és mesélj..

Boninak szintén orrhangja van már egy ideje, viszont neki folyik az orra is..azon kivül nincs más baja..Nekem azért gyanus ez, mert ha nincs itthon semmi baja, ahogy hazaér rögtön orrfolyás,stb..mondtam is neki h rám allergiás..

Kriszti!

MrI..rémes, én tudom..ott lettem klausztrofobiás..neked hol csinálták?nekem a klinikákon..de ha értél b..o embereket, egy csöppet nem segitettetek utána kikászálodnom onnan..téged is lekötöztek?na jo nem is beszélek erről mert itt leszek rosszul..Folt?mitől lehet?a én derekam is fáj napok óta, de nekem ez visszatérő dolog, (bár jó ideje nem fájt már kezdtem bizakodni h nem is fog..erre tessék..)..

Örülök h Domival minden rendben!Dorcsi meg nagyon ügyes kiscsaj, de szerintem ezt irtam is!

Bocsi azért amit iwiwen kérdeztem, komolyan azt hittem h Veled beszéltünk arról..

bicajozás: nálunk is igy volt Boni is nagyon gyorsan tanult meg biciklizni, meg én is mikor kicsi voltam. Gábor meg háromkerekúvel jár még, szerintem jövöre már ő is kétkerekűzni fog..

Egyébkén nálunk is vannak gondok..nem csak a barátommal, hanem eü gondok voltak Gáborral..nem hizott, nem volt étvágya és folyamatosan viszketett a popoja..elvittem dokihoz kiderült h gilisztás..még kimondani is borzalom..kaptunk rá gyogyszert meg kenöcsöt, most remélem már rendbe jön teljesen!Boni meg élvezi a nyári szünetet, most épp hiányolom mert az apjánál van két hétig..(de ma is láttam.. :P )
ÉN meg tüszös mandulagyulladássak küzdöttem, kaptam antibiotikumot, amitől jobban lettem, de ahogy abba hagytam rá két napra már megint beteg voltam, ugyhogy most is kinlodok a torokfájással..

most megyek,

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,köszi :) Ja, én is már untam a tépett rövidet ezért lett most kleopátrás, de még nem tökéletes, mert hátul egyforma hosszú.Majd augusztusba, ha megyek legközelebb akkor már fel lesz alul is vágatva, csak még kell hozzá, hogy elöl nőljön kicsit :wink: Majd dobok képet, ha meglesz az újabb séró.
De te is majd az új színről rakjál :)
Gáborka, giliszta :shock: naggyon gááááz.Csóri kisgyerek :(
Neked is jobbulást, de ebben a jóűidőben, hogy szerezted ezt be??!

Dóri,jó, hogy jelentkeztél te is :) Depi, nem kéne :( Köszi neked is a köszöntést :wink:
Műtét :( de talán jobb lesz így, legalább utána nem lesznek gondok.
Szigeti tali?lehet tőlem is, de már a T-Com gyereksziget,/amiről konkrétan írtunk/ vége!Júli 6-ig tartott!

Kriszti,köszike, szöszike :P :P :wink: pussz


Floci,te,ti?Merre????Hogy s mint??
manóci
 
 


Csilla!Engem nem kellett lekötözni szerencsére,de mivel újra kell mennem,ki tudja,mi lesz legközelebb :( .Mi is voltunk gilisztások mikor kicsik voltunk,azt a tortúrát ami azzal járt főleg reggelente,háááát Anyut így utólag nem irigylem :( .A nagyobbik hugom miatt jöttünk rá,Ő nem hízott.Gábornak sikerült megtalálni a dokit?Torkodra meg aloás first vagy propolisz,kitűnő,tapasztalatból ajánlom!!! :) .
Dóri!Mi is vágyunk Balcsira....nem voltatok véletlenül olyan strandon,ahol belegyalogolsz a vízbe,és nem lépcsős?Dorina miatt mennék olyanra,hogy tudjon sarazni,homokozni a szélén a vízben,meg lehet félni fog,egyszer volt még csak a Balcsiban,azt is nagyon pindurkán,mert tavaly bár voltunk,de hideg volt a víz és nem mentünk bele csak a medencékbe(Balatongyörökön).Domi orrmanduláját mikor kivették,egycsapásra megszűnt minden,egész addig(3éves koráig) szenvedtünk vele,főleg Ő szegénykém :cry: .Örülök,hogy kivettük neki,mert a végén már alig múlt el,mindig visszajött,levegőt alig tudott venni,enni is alig,hisz az orrán már nem kapott levegőt közben.Kivették,és minden oké azóta,sokkal kevesebb a fülbaj,arcüreg is.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra ugrottam be mert rohanok!

Manó, hova jöttök? Meglátogathatunk titeket ha van időnk??

Kriszti!! lellén vanilyen strand, most voltak a barátnőmék, és azt mondták iszonyú jó, és tele van éppen ezért babásokkal!!!!

Siófokon is van egy pici ilyen rész, de az túlzsúfolt, nem ajánlanám!

Kép
borso18
 
 


Szia Borsó!
Tééényleg,emlékszem,Lellén van ilyen :D .Ugyan még nem voltunk,de képen láttam,a barátnőmék voltak már ott.Mikor Domi pici volt,8 éve :lol: ,akkor Velencén is volt ilyen bent a strandon.
Voltam ma nődokinál :cry: .3 nap alatt nőtt a foltom :cry: .De lehet,hogy magától eltűnik,mert szerencsére csak egy ciszta,de 3 hetet kaptam.Az esetek felében eltűnik,de a másikban nem,és akkor ki kell szedni,mert ott nem maradhat.Íg is görcsöket okoz nekem meg nem jön meg tőle a menzeszem sem,és túl nagy már most a mérete.Hát,most várok 3 hétig,és addig majd a szülinapom is tolódik ünneplésileg,mert nem merek bulizni,pedig készültem rá :wink: .Zabálok,zabálok,zabálok,mindent mindennel,akármikor,ha kell képes vagyok elmenni hajnal 3kor egy gyrosért.....Dóri, a legjobb depi ellen,bizonyíthatom :lol: !!!
Ajánlottak negyedáron jegyet az iwiwen az imex moziba,és egy új,premier előtti vetítés volt,a Nascar.Na,Domi nagyon élvezte mert autóversenyes volt,Dóri a kungfu pandát várte,mert előtte meg a bemutatója volt,és azt hitte azt jöttünk megnézni :lol: .Múltkor a dinósat néztük,hát az oltári volt.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti!
16éves voltam, amikor egy napon emésztési zavarokkal elmentem a háziorvoshoz! Sokat fájt a hasam, hol hasmenésem volt, hol nem tudtam WCre menni.....csinált UHt hál istennek volt otthon a magánban UHja, ugyanis ez mentette meg az életemet! 4(!!!!!)kgos cisztám volt.........ki kellett venni a petefészkemet stb! Utána is sajna gyakran előfordult, viszont mivel volt egy speckó gyógytea keverék amit ittam, amint láttak az Uhn valamit azonnal elkezdtem inni, és mindig elmúlt, felszívódott magától!! És látod még egy kis huncu Bazsó is öszejött, pedig nem sok jót jósoltak!
Ha gondolod megadom h melyik gyógyteák kellenek hozzá, naponta egyszer éhgyomorra kell meginni!!! Én azóta is ezt iszom ha fáj valamiért a kis maradék fészkem és tuti jóóóó!!!!

Kép
borso18
 
 


Kriszti,ciszta :( drukkolok, hogy felszívódjon!!
Most melyik kórházba jársz?Illetve ki a dokid?Már ha nem baj, hogy kérdem, és publikus?! Csak mert arra emléxem, hogy még régebben dilemmáztál kihez, s hová menjél! :roll:

Orsi,nem lehetett egyszerű az a p. fészek kivétel.Főleg, hogy még nem is volt babád akkor :(
De fő, hogy van Bazsi :wink: azóta már.
Mi igazándiból Szabadi-Sóstóra megyünk, dehát az ott van mellettetek :) Nagyon jó 5let, talizzunk majd mindenképp.De nekem úgyis jó, ha mi megyünk majd át hozzátok :)
De most kavarás van :( Úgy néz ki, hogy jövő héten mégsem tududnk menni, mert hívott a barinőm, hogy a nagyi bejelentkezett, és oda szervezte le a saját szülinapját!Ötye lesz lent, úgy meg nem akarok lemenni :twisted: Elhalasztottuk a látogatást augusztusra.A 4.-ei héten fogunk csak menni majd!
De az a Lellei strand nagyon felcsigázott, mert azt még nemtom mikor, de Lellére is megyünk majd :wink: Tuti fölkeressük majd. :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Manó!

Sajnos már képet nem tudok feltenni a hajamról, mert mégsem lettem lefényképezve, de ha majd lesznek frissebb képeim akkor azon majd meglátod..-én kicsit sötétnek tartom ezt a hajszint, de már akartam valami ujat-.

Magam sem tudom h lehet, de hol elmulik hol visszajön ez a "torkos-mandulás-"bajom...

Gábor: ugy nézem a gilisztás gondunk megoldodik-kopp-kopp-, már étvágya is van, sőt..ha igy halad ruhatárat kell majd cserélnem-(na jo azt igy is kell mire oviba megy).


Kriszti!

minket nem küldtek kivizsgálásra ezzel, és engem se anak idején..de nálam is ugyanezek voltak a tünetek-képzelheted 14 évesen voltam 33 kg...

Örülj neki h nem kötöztek le, nekem érfestést is akartak csinálni csak én közöltem h már most rosszul vagyok azt végkép nem birnám ki..megkaptad a privimet amit irtam?fontos!!

orrmandulaműtét: én nagyon félek.. pedig már nekem is többször mondták h jó lenne ha nem lenne...(én meg mondtam h ott van j ó helyen ahol most van!)

Borsó! nem is tudtam h ilyen komoly műtéted volt! Mégis a legfontosabb h van a kis huncut Bazsód !

Floci??

Csajszik, én most megint kis időre eltünök, nem tudom mikor lesz megint időm forumozni , de majd igyekszem jönni..

szép napokat, puszi mkinek! (élvezzétek a nyarat, de csak óvatosan!)

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok csajszikák!
Bocsi az eltünésért, a gépünk beszedett vmi nagy kékség nevű virnyát. Az egész gép off lett, le kellett cserélni. Minden mél címem, mentett kedvenc oldalak, stb odalett..:evil:

Néhány kósza, hányós virustól eltekintve, mi jól vagyunk. Ada állandóan bölcsibe akar menni, alig tudom lebeszélni, hogy most szünet van, Gabi néni sincs bent. Nem is tudom mi lesz szeptemberben, ha nem a megszokott helyre megyünk be.Két hét kemény üvöltés.... :(

A nyagyok persze nagyon élvezik a szünidőt. Már túl vannak az iskolai táborokon, rengeteg élménnyel, tök mocskosan jöttek meg.
Családilag majd augban megyünk egy kicsit pancsolni.

Krisztikém!
Holnapra nagyon boldog születésnapot kívánunk!!

Kép
flocika
 
 


Halihó!

Isten éltesse a nagyokat és kicsiket (Andris, Kriszti)!
Mi is jól eltűntünk. Tanulok ezerrel, most van szünet, anyu most itt van, szóval most tudok vmit tenni az ügy érdekében :) Egyébként nem nagyon :) Ma voltunk Blankával fül-orr gégén, sajna mindkét manduláját ki kell szedni egyszerre, szept. közepén. Szóval a szept. 8-i ovikezdés okt. elejére csúszott :( Ha vmi véletlen folytán vki lemondja a műtétek, akkor aug. végén csinálják meg. Hát ez a marha nagy hír. Egyébként jól vagyunk, Bali is hatalmas, beszélni nem nagyon akar. MAjd írok még, ígérem, szóljatok, ha lesz tali!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Dori ez nem jó hír! Szegény Blanka, h fogadta a műtét hirét?ez komolyan érdekel! olyan okos kislány, és biztos megérti már h muszáj megműteni.

Floci!

látom ti is betegeskedtetek..mi most egyenlőre megvagyunk kop-kop..de lassan itt a suli-ovi, mi is tutira leszünk betegek..pedig jo lenne kivédeni.. én aug. végén kezdem a beszoktatást az oviba, kiváncis leszek mi lesz Gáborral, remélem jol fogja venni az akadályt..

Kriszti!

Boldog szülinapot neked utolag is!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Látom sehol senki.. :cry: Velünk semmi különös nem történik, én továbbra is dolgozom, Gáborka nagy csibész..és olyan szövege van.. :roll: :oops: :P Boni pedig várja a sulit..(most épp a kötelező olvasmánnyal küzd..) :) Remélem azért mindenki jól van!

puszi

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok csajszikák!!

Mielött elfelejtem :) : Krisztkém, nagyon boldog névnapot és kisfianak szülinapot kívánok!!! Kép

Nemsoká az én pasikáim is fújják a gyertyát, Ada 11.-én, Tomi 16.-án. Akkor épp a Fekete tengerben fogjuk magunkat áztatni. Már nagyon várom, idén még egy trandra sem jutottam ki. Már hulla vagyok. Kép
Közben Adris végre teljesen szobatiszta lett, már éjszaka sem kell pelus. Kép A szövege meg egynesen észvesztő. Csak kapkodom néha a fejem miket mond. És rossz!!! Direkte az csinálja amire megkérem, hogy NE! :evil: Persze közben figyel, meddig feszítheti a húrt, ha aztán meg elszakad potyogó könnyekkel jön bocsit kérni.
Ovit szep 1 kezdjük, már alig várom. ÉN!! :roll: Végre lesz egy kis gyerekmentes övezet és magamra is marad időm.Lehet egy jót manikűrözni, hajat festeni, olvasni, ALUDNI :D
Aug 29 péntek du egy tali????
Kép

Kép
flocika
 
 


Kriszti, Boldog Névnapoooot!!!!!

Dominak, Boldog Szülinapot!!!!


Floci,Kispasijaidnak előre is Boldog Szülinapo! :wink: Nektek pedig nagyon jó pihenést, nyaralást!!!!
Gratula Andriskához, hogy ilyen ügyes már :wink:

Mi jól vagyunk, sokat strandizunk itthon, meg csinálunk mindenféle programokat.Jövünk - megyünk, állatkert, kirándulás mindenfele.Hanni is sokat fejlődött olyan kis okos annyi mindent mond már, meg tud!Eszméletlen, anno el voltunk ájulva Esztitől milyen okos, hát Hanni sokkal többet tud már :P /bár gondolom számít, hogy második gyerek, és ellesi a dolgokat már most hamarbb.Megvan a példa előtte/Voltunk Gastron vizsgálaton, de dokibácsi megnyugtaott, szerinte semmi nem lesz nagyon kis arányos, fejlett, okos Hanni.azért vettek vért, egy csomó mindenre leszűrik, pl. liszt érzékenység , felszívódás zavar stb.Majd szeptemberben kell visszamenni az eredményért, meg kontrollra.De remélem tényleg nem lesz semmi :)
Vettünk neki cipőcskét is, végre kaptam nagy nehézségek árán, és sok futkosás árán! :)
Esztikém is jól van, nagyon menne oviba, de magyarázom neki, hogy sajna ez idén még nem megy :(
Jövő héten megyünk egy barátnőmhöz balcsira :)
Egyenlőre ennyi, majd jelentkezem még :)
Mindenkinek jó pihit, nyaralást amíg még van nyár :) :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok itt sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


sziasztok!

Bocsi mindenkitől amiért nem jöttem és csak utolag tudom mondani minden érintettnek h BOLDOG SZÜLINAPOT ÉS BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P szégyellem h nem jöttem, de az utolsó hsz-em óta nem voltam babaneten..(az okokat nem részletezném) :oops:

Floci! jo ötlet a tali, de ha a 29-e marad akkor én megint nem tudok menni mert nálunk akkor lesz családlátogatás az oviból!

Manó! hidd el minden rendben van és lesz!

puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Halihó!

itt is egy eltűnt személy jelentem, még élünk. Sajnos nem úsztuk meg az augusztust mi sem egy betegség nélkül, nekem sikerült megfáznom a klímás autóban és persze rögtön egy kezdődő tüdőgyuszi lett belőle. Gyerekek is taknyosak lettek, de nem vészes, Blankának múlt héten két napig 38.5 volt a láza, ami után kapott egy borzalmas csalánkiütést, amiből még ma sem mászott ki. Hétvégén kicseréltük a nyílászárókat, úgyhogy eléggé nagy káosz és kosz van itthon. Most hétvégén még folynak a javítások, és még nem lesz vége, most jön a konyha meg a nappali. Szóval nem unatkozunk, tanulnom is kéne, de vhogy nincs időm meg kedvem sem. Hát ennyi. Nyaralást sajna idén is kihagytuk, férjem ezerrel melózik. Blankával meg nesoká megyünk a műtétre.

Tali nekem se jó, akkor megyünk laborba Blankával :( de pótoljuk!
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy, megint eltüntünk, de hát a nyár..... :)
Köszönjük szépen a szülinapos köszöntőket Kép
Megjöttünk a nyaralásból, nagyon szupi volt Bulgária. Csak az autózás volt rengeteg. Még ki se értünk a városból már kérdezte, mikor érkezünk meg. Délben indultunk és hajnali 6 ra voltunk ott. Andrist ki se lehetett szedni vízből,hogy a partot mint óriás homokozót már ne is említsem.
Kép
Családi problémák miatt Ada megint bölcsibe jár, bár nem akartam erre az egy hétre visszavinni.Remélem nem zavarja meg hogy jövő hétfőn már az oviba megyünk. Szivecske jelet választotta és nagyon készül. Három mostani csoporttársa is jön vele, lesz ismerős.
Három éves státuszon még nem voltunk, de a doki néni szerint ha lehet két hétig ne is menjünk olyan sokan vannak bejelentkezve.

Talika halasztva, de mikorra???

Kép
flocika
 
 


Csajszik,épp csak beugrom!
Domival kórházban voltunk az új vírus miatt.Hirtelen jött neki,minden átmenet nélkül,a széken lett rosszul,nem bírt hozzám odajönni,derékszögben behajolt,annyira görcsölni kezdett a hasa.De mondom,előtte fél perccel még simán hazajött suliból,levetkőzött,stb.Ételtől nem lehetett,itthon eszik.Na,mondom biztos éhes,ebédidő van,elétettem a kaját,de nem kellett neki.Na,ha az én fiamnak nem kell a kaja,akkor tényleg beteg,mert amilyen beles,mindent zabál:).Bevittem a szobánkba,lefeküdtem vele,de csak nem lett jobb,már sápadt volt és falfehér a szája,lent a köldöke alatt szúrt a hasa.Pisilnie kellett,de a wc-re ketten vittük,mert menni sem bírt.Azonnal Madarász,de mivel negyedórával lecsúsztuk a rendelést,hát már nem ultrahangozták meg-szép,mi??Vakbélgyulladással azonnal átküldtek a Bethesdába,mint ügyeletes kh-ba.Ott is lecsúsztuk az UH-t,ügyeletes lévén sem volt Uh....Ott bent is tartották,hogy műtik vakbélgyuszival,és azonnal infúzióra kötötték.Vérvétel,vizelet,aneszteziológiai adatok,apa haza cuccokért,Domi para.Aztán hirtelen az infúziótól egyre jobban lett.Mondták,van ilyen,hogy kicsit javul tőle,na de ennyire nem.És a labor is alátámasztotta,hogy nem vakbél.Aznap már feküdt bent egy ilyen nagyobb fiú,az is hasgörccsel jött be,de akkor már 3.napja volt bent(összesen ötöt maradt végül).Este behoztak egy 15 éves fiút is,az telehányt mindent,nyugtatózták egész éjjel...A délutáni kisgyerek(aznap a 4.gyerek) a műtőben kötött ki.Mert előttünk értek be,és mivel volt akkor még Uh,ott vártak rá,nem vették előre.Mire bekerültek,addigra a kisgyerek belei összecsúsztak,és bár infúzióval neki is kiegyengették,de maradt egy kis rész,amit nem sikerült,és már tolták is a műtőbe...Reggel az UH-n nekünk kiderült,nem vakbél,de gyulladtak a hasi nyirokcsomók,ez a laborból is látszott,és vírus ez is.Gyógyszer nem kellett,csak infúzió volt,és folyamatosan jöttek ellenőrizni.Harmadik nap engedtek haza,de addigra a vírustól tiszta csalánkiütéses lett Domi,és nagyon viszket neki.Azért írtam le gyorsban,hogyha esetleg valakinél hasfájós lesz hirtelen a gyerkőc,inkább rohanás feleslegesen,mint egy hét kórház vagy műtét legyen.Mert azóta mindenhonnan hallom ezt a szemét vírust,még a keresztfiam is kórházba került vele,most hallottam csak.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Kriszti,köszi, hogy leírtad, de én nem is hallottam ilyen vírusról :shock: :oops: Nagyon komoly!Szegény Domi, meg szegény te! :( Gondolom mit izgulhattatok össze!
De ez konkrétan milyen vírus, és hogyn lehet összeszedni??

Floci,nagyon édes Adáról a tengerparti kép :) Klassz lehetett a nyaralásotok is! :)


Dóri,betegségek :( nyáron még szarabb talán betegnek lenni!Blanka műtét :cry: mikor?Drukkolunk majd!És hol?

Tali, valóban jó lenne már csak legyen rendbe mindenki :)

Csilla,ti merre?Mizu?Munka, megvan még a régi?


Rólunk, nálunk hála Istennek minden ok. :) Teljesen jól vagyunk, kiélvezzük még a nyárból amit lehet.Illetve már az őszből a meleget.Medencét se engedtük még le, fürdünk ma még tuti egyet :wink:
Egyedül annyi van, hogy Esztit nem vették fel megint az oviba, hogy itthon vagyunk Hannival :( Nagyon menne már csóri, és sóvárog a kerítésnél, hogy ő miért nem mehet játszani a gyerekekkel! :( Ápolgatom a lelkét ez ügyben, de meg lehet azért vígasztalni.
Hanni nagyon nagy már, magához képest :P és olyan okos,őrület!Annyi mindent tud.Pl. szól már ha kaka van a pelusba, csomó szót tud, amit mondok neki mindent megért, és csinálja is elsőre, de bonyolultabb összefüggéseket is.Pl. hozd ide a macit, és add ide anyának.Egyből megy és csinálja, hozzá nagyokat vigyorog :) Magától elkezdte, hogy az ágy alól kiszedegeti a bilit, és ráül, közbe le akarja venni a pelust :) Nagyon imád menni, sőt rohan, fut úgyhogy már nem nagyon tudunk babakocsizni.Játszótéren tökre elvana gyerekekkel, imád hintázni, csúszdázni.
Már majdnem egyedül eszik, és ha szomjas mondja, hogy inni :)
Szóval nagyon kis ügyes okos :)
Engem szerencsére fölvettek a fősulira, és már volt is tegnap egy nap tanítás.Nagyon tetszett tök jó :)
Egyenlőre ennyi, pussz mindenkinek
manóci
 
 


hahó!

Kriszti! nem semmi ez a vírus! szegénykéim, nálatok megint történt valami rossz. jobbulást dominak!

Manó! Hajrá suli! élvezzétek ki a nyarat, lassan úgyis vége... lányod már milyen kis ügyi :) tegyél képet!

Mi is vagyunk, hétfőn műtik elvileg a lányom, mindkét mandula ki, ha jók lesznek a leletek. Ma voltunk vérvételen, borzalmas volt, nem folyt a vére, annyira sűrű volt. Szerdán mehetünk megint és itassak meg vele legalább 4 dl teát!!! reggel 8-ig! na erre kíváncsi leszek. szorítsatok! Én suliozok, még 1 hónap van, de nem tudok semmit, fogalmam sincs, hogy fogok átmenni. Bali is hatalmas, tök aranyos, ért mindent, beszélni nem akar. Blankának a héten kezdődött volna az ovi, de sztem kihagyom, nehogy megbetegedjen hétfőig. Hát ennyi. Teszek képet, ha nem felejtem el.
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri,nagyon szorítunk jövő hétfőre nektek :( Vérvétel, ismerős nekünk is várni kellett 1/2 órát és itatni Hannust.Szintén nem akart jönni a vér :?

Suli neked hogyhogy most vizsga?Kereszt félévre jársz vagy?Most végzel már, vagy mennyi van még hátra?
Nekem köszi a gratulát :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Kriszti, nekem is egyből az ugrott be h már "Megint vmi rossz "történt veletek", annyira sajnálom! Iszonyu amit a korházban műveltek veletek..főként h egy gyerekkel tették..(nagyon köszi h leirtad, én is figyelni fogok nagyon! nálunk -itt helyben- vmi nyavalyás mandulagyuszi "járvány" van, olyan is elkapja aki nem jár közösségbe.(hozzáteszem a szülő sem volt beteg) Ahogy hallottam leginkább a 3 év alattiak kapják el..én is félek mert most h megkezdük az ovit elkaphatunk bármit..El tudom képzelni h milyen nehéz lehetett, szegény Domi! Most h vagytok?

Manó! emlékszel nemrég még panaszkodtál h Hannus milyen pici, és akkor -én is- irtam h majd mosolyogva fogsz visszagondolni arra az időszakra amikor még aggódtál Hannus súlya miatt..LÁtod milyen ügyes és milyen "nagy" lett? Esztinek lehet h most nehéz, de nézd a jó oldalát is, még veled lehet egy évig..(én nehezen viselem h oviba került Gábor, annak ellenére h már több mint fél éve dolgozom és csak délután láttam , mégis ez egészen más..)Suliba jársz, h fogod birni a két gyerköc mellett?

Dori! e z a sulis kérdés neked is szolt, én pl. tudom magamrol h nekem nem menne..pedig nagyon jo lenne vmit tanulnom, mert most semmi esélyét nem látom h vhova is felvegyenek..szoritok nektek-értetek, Blankának hétfőre!

Floci nagyon aranyos Ada a képen..biztos nagyon élvezték a gyerekek is a nyaralást..és bizony rád-rátok fér egy kis "szabadság"..Hétfőn és pénteken én is "élvezhetem", bár most még inkább azt mondanám h nem találom a helyemet itthon..meg kell szoknom ezt az uj helyzetet..

rolunk: mult héten kezdte Gábor a z ovit, első nap is előfordult sirás, -de ennek ellenére ott is hagyhattam egy órácskára-, miután kimentek az udvarra..onnan meg már haza sem akart jönni..másnap reggel egyből ott kellett hagyni, sirt is elég sokat..ez ment két napig, utána már este is sirt, meg reggel..(h anya nem akarok aludni az oviba mert az rossz nekem, meg nem akarok enni, nem akarok menni..)és azota is ez megy, reggelente sirás, én meg szüntelen magyarázom h milyen jo is az ovi sok gyerek, aranyos kislányok..kedves ovonénik..de bizakodom h beszokik az oviba..-ma már lelkesebb volt délutánra..lekopogom..kopkop..

Boni. elkezdte a 4. osztályt most már angolt is tanul, és plusz tantárgyként már a földrajzot is fog tanulni. Voltam szülöin mindkét gyereknek, hát álmomba nem gondoltam h miket kérnek még be pluszként..mindegy h sulis v ovis..(persze vannak alapdolgok:amik rajzorára, technikára kellenek, de még jön pluszként ilyen --olyan fizetni valo..kapásból ebben a honapban egy tizes..ja és ami dühit még, h mindenből 1-1 kell suliba és napközibe is, pl. tisztasági csomag..csak tudnám hova teszik azt a mennyiséget 3o gyereknél..ja és nagy dilemma előtt állunk..ennek a sulinak ahova most jár Boni,a felsőtagozatának nincs jo hire, és most elég sok anyukátol hallom a mi osztályunkon belül is h elviszik pestre vagy máshova egy másik suliba..Boninak is felvetettem h mi lenne ha..de hallani sem akar rola..de hát ezek távlati dolgok, lehet h mégis maradunk..

én dolgozom továbbra is ugyanott ahol eddig, nagyon szeretem-de sajnos nem nyugdijas állás..de annyira jo, rengeteg anyuka jön gyerköcökkel és én kibabázhatom magamat, és beszélgethetek is rengeteget....épp ma volt bent egy 2o hos kislány annyira édes volt, ugy szaladt hozzám (pedig csak másodjára látott ) és átölelt puszit is kaptam tőle..

Ezen kivül jol vagyunk, a gondokat leszámitva, de hát az mindenkinek van!

most mennem kell, puszi mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hali!

A műtét elmarad, mert nem lett jó a laborja. vmi gyulladás van a szervezetében, magas lett a fehérvérsejtszáma..
üdv

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Dori,sajnálom. Lehet tudni h milyen gyulladás? Gondolom h nem könnyű, Blankának is jobb lett volna minél előbb tulesni rajta..

Mi sem járunk sokáig oviba ha igy halad-péntekre már Gábor orra is folyt, mára meg már köhögött is. Ha nem lesz jobban akkor holnaptól nem vihetem oviba. NEm tudom h fogja megszokni igy, hiszen minden reggel sir, és napközben oldódik fel. Én is elkaptam tőle, De szerencsére Boni jól van!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Flocikám!
Tomi bekerült a keretbe?Jöttök vasárnap az Ikarus pályára?Domi mondta,hogy odament Tomihoz,és beszélgettek,és akkor már Tomi is megismerte Őt :lol: .Na,épp beszélgettünk a sulis fociról,hogy milyen gyenge a csapat az ottani kupameccseken.Domi idén fölkerült a következő csoportba,és olyan ügyesek voltak,meg rengeteget fejlődött az UTE miatt,és 7:0-ra verték a másik sulit,annyira örültek!! :D .Na,jöttök vasárnap?És ma atlétikára?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kitti!
Fogalmam sincs, nem is mesélt róla. Nem akarom cikizni, de hát nem egy aranylábú... :? Én ma dolgoztam, esélyem sem volt elvinni atlétikára.Nem is nagyon vágyik oda. Szerintem őt ez a két nap futkosás kielégiíti. Nem lesz belőle NB1 es .
Dominak gratula, benne megvan az akarat és hajtás.
:?: Szerdán edzésidőben feljöhetnétek, aztán együtt visszamegyünk értük.Mit szólsz? Kedden szülőim van :

Dóri!
Mi van Blankával? Mesélj!

Csajok!
Csináljatok MSN címet úgy többet tudnánk duncsizni. Igaz Csilla?
Kép

Kép
flocika
 
 


Flocika!
nem tudom még a szedát,attól függ,hogy Dorina megy-e oviba,mert taknyos.Ha apósnál lesz,akkor megyek :D .Láttam ám Tomit,épp nézelődtünk a lakóparkban,mikor megláttam.De nem akartam megzavarni,épp egy kis barátjával beszélgettek,sétálgattak,nagy autók voltak náluk,mentek játszani,mi??jaj,úgy bele vagyok szerelmesedve abba a lakóparkba.....Meg az egész tetszik,ahogy van.Mindegy,hogy a régebbi panelek vagy az újabb társasházak,a családi házakat már meg sem említem....Olyan jó kis hangulata van,nyüzsi,ami kell nekem,minden ház aljában üzlet,élnek,zsibonganak a gyerekek,szívesen költöznék oda(nálunk ez ugyanúgy maradt még tervben,csak elhalasztottuk míg rendbejövünk).Domi meg tegnap volt egy kis szülinapi bulin,aztán elvágta kicsit az ujját,most aggódik,hogyan fog védeni...szerintem ott már el is fogja felejteni:).

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Épp csak felnézek és már megyek is már késő van..

Megvagyunk sajnos az oviba szoktatás nagyon nehezen megy, az ovónénik is mondják ezerrel h engedjem el Gábort mert nagyon kötődünk egymáshoz, de hát hiába magyarázom h én "elengedtem", meg nem is sirok előtte sose, legalábbis az oviba semmikép, és mégis ő minden nap sir, néha csak reggel öltözésnél, meg amikor bekisérem a terembe, de van h egész délelőtt. Teljesen tanácstalan vagyok. megszokja az ovit egyszer?

Boni meg retteg a napközitől és nem tudom mi tévő legyek. csak azt hajtogatja h nem jo neki ott. állítolag a tanár üvöltözik velük ha vmit nem értenek, és ahogy elnéztem a leckét sem ellenőrzi le. már több alkalommal láttam-,mikor megnéztem a leckét- h csak láttamozta h elkészült a leckével de nem ellenőrizte le neki. akkor minek van az ilyen tanár ott a napköziben nem? Kivenném Bonit de nincs aki tanuljon vele-na nem mintha most sokra mennék ezzel a napközis tanárral. SZoval fel van adva a lecke..vkinek vmi jo ötlete ?????????

Floci! ez igy van, jo az msn csak legyen időnk..ebből van most kevés!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Floci,én ott vagyok az msn-en :wink:

Kriszti,pussz :)

Csilla,Sajnálom, hogy ilyen nehezen mennek a dolgok a gyerekekkel.De egyszer csak megszokja Gábor is, hidd el.Mellesleg lehet kegyetlen módszer, de hatásosabb, én amellett vagyok, hogy nem kéne ennyire ez a "beszoktatásosdi" ezzel sokkal nehezebb az elválás.Nálunk itt úgy van, hogy kb 1 hét, de akkor már ott is alszik.Egyáltalán nem is mehet be szülő.Az első nap is már bent kell hagyni, de akkor még csak 2 órát.Aztán egyel többet, legközelebb már ott ebédel, majd már ott is alszik.Lehet 2-3 napig sír, de utána meg is szokta :)

Bonival kapcsolatban pedig, megértelek nehéz helyzet!Főleg, ha Ő utál ott lenni.De a naközist meg kell védjem, mert neki pont ez a dolga, hogy NE javítassa, ill. nyúljon bele abba amit a gyerek magától megcsinált házit!Neki ennyi a feladata, hogy leláttamozza megcsinálta a gyerek!Nem is szabad többet tennie.Másnap a tanítónénivel amikor ellenörzik a Hf.-ot akkor kellene tisztába teni a dolgokat, aki nem jót írt megmagyarázni miért nem csinálta jól :!:

Remélem mindenki jól van, ebbe a szép időbe :) Mi is amíg lehet kint vagyunk, játszin, kressz pályán bicajozunk, sétálunk nagyokat :)
Lányok jól vannak, megkapta Hanni az oltást,egyenlőre minden ok :wink: Hétvégén lehet valami láz vagy nyügi, de remélem megússzuk mint anno Esztinél.

Ma megyünk du. Eszti kis barátnőjének a zsúrjára, úgyhogy megyek is csomizni :wink:
manóci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: