Új privát üzeneted érkezett!

Ani nem kaptam emailt ettől a hölgyeménytől.
Én csak az igaszságot írtam akkor le. Ez velem személyesen történt, nem pedig hallomásból. Szóval csak a tapasztalatomat írtam nem mást. A Bakó dokit én voltam aki bevonta, mivel a két szemembe mondta azt amit. Szóval "kedves" zug olvasó ha valami nem tetszik, akkor itt a fórumon lehet rá reagálni. Nem rossz hírét akartam kelteni Szokodi dokinak csak az IGAZSÁGOT írtam, azt AHOGYAN VELEM VISELKEDETT! És az elég kritikán aluli volt, finoman fogalmazva.
Részemről ennyi!

Megyek lánykáimért aztán regisztrálok a tanyán én is.
Vendég
 


:wink:

been
 
 


Regisztráltam a tanyán én is!!
dius02
 
 

 
 

Emma jelentkeztem!
Vendég
 


huhh Csajok!

nem igazán bírok rájönni,mi történt :( Anit piszkálják,azt értem...de mire visszajöttem,mindenki névtelen lett és eligazolt...

na megyek akkor én is :)

Anit meg békén lehetne már hagyni!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


:D
Elég volt a piszkálódásokból és eleveztünk csendesebb vizekre...
Egy oldallal előbb írtam, hogy juttok oda, gyertek! :D

been
 
 


No most már tényleg a legutolsó itteni bejegyzésem.
Szóval "kedves" fenyegetőző én is beszéltem rendőrrel. Ő azt mondta, hogy ilyen miadt nem tudtsz feljelentést tenni. Mivel ez egy nyílt fórum itt bárki leírhatja a tapasztalatát és a véleményét, hogy másoknak segítsen. Viszont, ha TE mégegyszer hasonló emailt írnál bármelyikőnknek akkor mi TEHETÜNK FELJELENTÉST ELLENED, mert az már ZAKLATÁSNAK MINŐSÜL!!!!!!!!!!!!!!!
Részemről ennyi, én is kijelentkezem innen.
Vendég
 


Hát ,aki akar még írhat ide, de csak jókat :D
Vendég
 


Anonymous írta:Timesz,
nekem van dokim, én nem is a szülésért választottam hanem a tisztességes terhesgondozásért, bár az utolsó telefonbeszélgetésünkkor kicsit lelombozott, gyakorlatilag nem tudta ki vagyok és nem is akarta tudni, picit az volt az érzésem le akar rázni, de betudom a túlterheltségének, vagy a napi hangulatának.
Arról hogy nem biztos hogy ő lesz benn: a legutolsó hírek szerint a terhesség-szülés kivételt fog képezni július 1 után is a fizetési kötelezettség alól, tehát elvben nyugodtan választhatsz orvost, nem kell a kórháznak megfizetned a beavatkozás költségének harmadát max 100ezer ft-ot. "Csak" a dokinak kell a szokásost vagy kialkudottat a zsebébe dugni. Privát vélemény: nem biztos hogy megéri az az 50ezer ft azt a (szerintem) csekély többletet amit a saját orvos nyújt, az ügyeletes is lehet igen emberséges, és mivel ő úgyis ott lenne, még plusz pénzedbe sem kerül, költheted a babára amit a saját dokinak szánnál, aki vagy bejön, vagy épp nem, vagy kialvatlan mert 24 órázott előtted, vagy nem.
kryssty
 
 


Boccsi nem ide akartam másolni!
kryssty
 
 


Na mizu?
_Nem vesztek be a tanya csapatba?
Vendég
 


Dehogy nem ,csak emma tudja felvenni az embereket, mert ő nyitotta a topikot. És lehet még nem nyomott rád. De már nagyon várunk:D
Vendég
 


Nyomok mingyá! :D Feltétel is van: oda már írni köll, Móni... ;-)

been
 
 


ÖÖÖ... Kryssty, szerintem a te hszedet olvastam a pécsi topikban és én is lestem nagyokat csak az árakon - Szekszárdon szültem, két gyereket, és amiket írtál, egyáltalán nem állják meg a helyüket. (Nem ismerek orvost - attól még lehet -, aki százezret kérne a szülésért; a szülésznőknek meg úgy tudom, egyáltalán nem szokás fizetni, pláne nem negyvenezreket. A nővérek állítólagos tízezrétől meg ugyancsak lestem...)
Amit ide másoltál, az pedig nem arra vonatkozik, hogy az orvosok százezreket kérnek a szülésért... ;-) Olvasd el rendesen szerintem. Ráadásul ez egy többéves bejegyzés. Több, mint 2 éves...
(Tudom, hisz írtad, hogy nem ide akartad tenni, de ha már itt van, gondoltam, leírom a gondolataimat... Ha félreértettem bármit, akkor bocs.)

been
 
 


Szia Emma,
a topikba amit írtam igaz,ha a magánrendeléseken fizetett összegeket összeadod a fogadott orvosnak adottal akkor a számok azok. Timi amit ezelőtt írt azis arról szól ha fogadsz orvost és 50 et adsz neki,de ő nem javasolja aszhem ez akkor annyi volt ma már lehet több is. A nővérkéket is illik megkínálni.Persze nem mindneki fogadja el,és vannak nagyon aranyosak és kedvesen akik szívből teszik.Viszont ha megfogadsz valakit aki az első csörrenésedre már ugrik akkor azért külön díjazzás jár,ügye ez te sem vitatod!
legyen az orvos,sznő,bki.Ez már a 70évektől így megy és ezt nem én találtam ki.
kryssty
 
 


Kryss, de nem ezt írtad... :) Hanem ezt:

Viszonyítási alapnak röpke körkép: Tolna m ben a szülésért 100 -150 et szokás adni a szülésznők 30-50 között mozognak,és a nővérkék min.10 körüli csomagocskát szeretnek a kezükbe tartogatni,no lányok ehhez képest Baranya m el van maradva nemde?


Valóban, ha a doki maszekján adott pénzt hozzáadod ahhoz, amit szülésért fizettél, kijöhet ez az összeg. De más a szülés és más a terhesgondozás... Azért ez cseppnyi csúsztatás, ha azt írod, hogy a szülésért kérnek ennyit.
:roll:

A korábbi álláspontomat pedig tartom: mindkétszer másnál szültem - más szülésznőknél, úgyértem -, feküdtem is bent jópárszor, és a szülésznők mindig normálisak, kedvesek és emberségesek voltak - nem hinném, hogy abban reménykedtek, hogy én tízezreket adok nekik... Mint ahogy nem is adtam, egy esetben sem. Nővéreknek sem, soha.

Nem akarok én kötözködni veled, de muszáj volt leírni az én tapasztalataimat is, mielőtt bárki azt gondolná, hogy itt horribilis összegeket kell fizetni, mert elvárják... Én úgy vettem észre, nem várják el.
Ha vannak ellenvélemények persze állok elébe itt a fórumon... :wink: :wink:

been
 
 


Én sem fizettem senkinek. :D A szülésznők kaptak egy kis ajándékcsomagot, aztán annyi. Ügyeletesnél szültem és maximális ellátást kaptam. Igaz nem ült ott végig és fogta a kezemet (kinek hiányzik az ilyesmi) a szülésznők viszont mindig rám néztek. De ha fizetek sem kapok több mindent.
Kinek a pap, kinek a paplan :) Ha újra szülnék se fizetnék senkinek előre. Majd ha esetleg úgy érzem megérdemel valamit (ami biztos nem pénz), akkor kap valamit. Ez teljesen szubjektív magánvélemény.
Vendég
 


Hát persze, Devcsa. :D
Nekem volt fogadott dokim, ős is csak akkor jött be a szüléshez, mikor szükség volt rá, miért ücsörgött volna ott? A szülésznők a közelemben voltak mindig. Nem kaphattam volna én sem többet, mert a maximálisat adták, mindkét szülésemnél. :)

been
 
 


Kryssty! Háááát én is megcáfolnám amit írtál az összegekről :D Az, hogy magánrendelésen fizetni kell, az természetes dolog, ingyen nem dolgozik senki sem, így az orvostól sem várható el. De nem kötelező magánrendelésre járni, a kórházban ingyenes a terhesgondozás. Ha valakinek egyéni óhajai- sóhajai vannak, akkor annak meg van az ára, szerintem ez így természetes. A szülés is ingyenes, ha megelégszel az ügyeletessel. Ha neked nem jó az ügyeletes, és fogadsz fel saját orvost, akkor azért nem várhatod el tőle, hogy mindenféle ellenszolgáltatás nélkül ugorjon neked akár éjnek idején is, mert te szülsz. Ha az ügyeletes orvos tartaná a markát, na az lenne felháborító, de ha az orvos direkt csak az én kedvemért hagyja ott a családját, hogy bejöjjön az én szülésemre, azt azért nem várhatom el pusztán egy köszönömért!
A nővéreket én soha nem láttam még markukat tartani, nem is hallottam róla, olyat már láttam, hogy kaptak egy csomag kávét, vagy egyéb ilyen apróságot, de láttam hozzá az arcukat is, hogy milyen megtiszteltetésnek vették! Attól, hogy te fizetsz egy nővérnek, nem fog ott ülni a te ágyadnál míg a kórházban vagy, mert eleve ideje sincs rá, főleg, ha a ráadásul egyedül is van az egész osztályon.
Én is két gyereket szültem, bár mindkettő császáros volt, de mindkettővel voltam szülőszobán is, az elsővel nem is kevés időt. De a szülésznők nagyon segítőkészek voltak, semmi okom nem lehet panaszra velük kapcsolatban (kivéve, hogy Daninál nem adtak inni :P - de nem is szabadott volna :wink: ).
A másodikat nem a saját dokimnál szültem, mert nem tudott bejönni, de egyáltalán nem hagytak magamra, sőt!!! A csecsemős nővérek is nagyon aranyosak voltak, az egyik (Anikó) különösképp, ő nagyon sokat segített. És nem tartotta a markát ő sem.
Ha te sokallod a magánrendelések árát, hát ne menj magánba, a kórházban ingyen megcsinálják. Én sokat jártam a kórházba is a dokimhoz, és hogy ott pénzt fogadott volna el? Hát nagyon ritkán, sőt volt olyan, hogy szó szerint elfutott a pénz elől (pedig nem is "hálapénz" volt, hanem a barátnőm tartozott neki a magánrendelésről). És bármikor keresem, a mai napig tudja a telefonban, hogy ki vagyok, pedig ugye most már nem járok annyit hozzá.
Bocsi, kicsit hosszú lettem, de ezt muszáj volt leírnom.
dadomi
 
 


Szia, Dadomi! :lol:
Nekem volt, hogy a magánján sem engedte, hogy fizessek... :D Persze, az kirívó eset volt, hisz a peteérésemet UH-zta másnaponta; dehát azért magán, hogy fizessünk ugye. Amúgy a kházban is, hálapénz nélkül is, ugyanolyan kedves volt és ugyanúgy ellátott. 1-2 kivételtől eltekintve nem hallottam még arról, hogy más doki Szd-on ne ezt tette volna...

been
 
 


... ezért is lepődtem meg különösen Kryss idézett hozzászólásán.

been
 
 


Nekem is volt, hogy a magánjába hívott vissza kontrollra valamiért, és minimális töredékét kérte a rendes "tarifájának". Nem kell "leállatozni" az orvosokat, azért mert van néhány amelyik tényleg csak a pénztárcádat nézi! Úgyhogy én ezennel megvédem a mi dokibácsinkat Emma, jó? :D
dadomi
 
 


:D
De nem csak a miénket, szerintem a többség teljesen normális és becsületes ott, legalábbis pénzügyek tekintetében.

been
 
 


"miénk doki bácsi" asszem az enyém is... :wink: :wink: :wink: velem végig ott ült a szülőszobán és beszélgetett velünk.... :wink: :wink:
És nekem is volt olyan, hogy nem kért magánon... :wink: :wink: és olyan is volt, hogy a kórházba hívott kontrollra és akkor sem fogadott el semmit... :wink: :wink:

De én is hallottam már másik dokit is aki ilyen... :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Sziasztok Lányok,

természetesen igaz mindketőtök állítása aki nam akarja kifizetni a magándokit,az járjon SZTK ba.
Én személy szerint a legjobb döntést hoztam meg akkor amikor szülésznőt fogadtam,mert naGYON jó volt hogy elejétől fogva csak velem foglalkozott,és természetesen ezt honoráltam is,senki sem várhatja ezt el ingyen bérmentve. Az orvos tapasztalatom sajna már nem ilyen magasztos,de az én esetemben ez más,túlságosan sok gond és probléma volt a babavárásom körül,és nem szívesen beszélnék róla.
a véleményem ettől függetlenül megegyezik a tiétekével ha valaki azt akarja h a dokibácsi a kezét fogja elejétől a végéig azt illik a dokibácsi elvárásainak megfelelőképp díjazni.
Emma,Ildikó örülök h nektek pozítiv tapasztalataitok vannak,és le a kalappal mindkettőtök előtt Emma 3 babyt is nevel:),Ildikó már 2 baby szerencsés anyukája pedig neki sem volt olyan egyszerű igaz?:)
Devcsa :)
Szerencsések vagytok!
Minden jót MINDENKINEK
kryssty
 
 


Tiéd is! :D
Jó, de tegyük hozzá, hogy neked nem volt komplikációmentes a szülésed, ilyenkor azért elvárható, hogy ott legyen... ;-)

been
 
 


Sajnos, csak kettőt, Kryss... :cry: (Ha az elsőt is szd-on szültem volna, akkor valszínű hármat nevelnék... :()
Szekszárdon nem is lehet szülésznőt fogadni... Nem volt, nincs nekem bajom ezzel, amiket írsz, nekem csak azzal az egy mondattal volt bajom, amit idéztem. Hogy honnan veszed és miért írod le, holott, ha jól veszem ki a szavaidből, nem is jártál Szekszárdon? :wink:
Na, de lekattanok a témáról, és neked is mindenjót4 :D

been
 
 


Igen lányok,nem Szd-on szültem és anno akkor maikor ezt el kellett döntenek akkor igen sok negatív véleménnyel találkoztam,ezért döntöttem más helyszín mellett.
Viszont az eü helyzete általános,és mint minden ez is pozitív valakinek,másnak negatív tapasztalatot hoz.
A legszomorúbb az h ahol szívem szerint szültem volna azt megszüntették és minden ami müködik és jó, azt szétverik,legyen ez az élet bmely területe.
Ami Emma téged illet ,boccsi de 3 manót láttam,sajnálom:(
:oops:
kryssty
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nem voltam egy ideje, de sokminden volt!
Átmentetek Anyatanyára?? Akkor oda bekopogok!!!
Vendég
 


Gyere, Bocika, már felvettelek! :D

been
 
 


Sziasztok

VIKI-DÓRA hírek :( :( :( :
"Dórit elhoztuk az ügyeletre,mert szegénykém nagyon nyugtalanul akudt,amikor nem evett akkor ordított,és már teljesen berekedt.Refluxra gyanakszanak.Itt kell maradjunk a szekszárdi kórházban hétfőig tuti."

Gyógyuljatok meg hamar,és remélem csak vaklárma,front,vagy pocak,és nem komolyabb.Sok sok gyógypuszi Dórinak.

Kép
v.andi
 
 


kedves szekszárdi anyukák,
ha még van itt valaki, szeretnék kérdezni: zárt játszóteret keresek a Béla tér környékén. Van ötletetek?
sajnálom, ami itt történt, bár nem értek semmit.
Ha régiek közül emlékszik még valaki, én bizony nem voltam túlságosan oda a szekszárdi kórház szülészeti osztályáért. Én nem tudom ki az a Szokodi doktor, de a Kulcsár Andreát megtaláltam az iwiw-en, gondolom ti is. 8)
sztem nagyon béna dolog volt, akármit is csinált... :x (hányós szmájli nincs)

előre is köszönöm a választ, ha jön!

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


zsancikant
Én nem is igazán tudok zárt játszóteről Szekszárdon. Béla tér környékén szerintem biztos nincs.
devcsa
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok mivel csak most regisztráltam! :D

Egy olyan kérdésem lenne hogy tud-e valaki valamit dr. Vida Aladárról?
Én most vagyok a 31. héten(első babával) és ő az orvosom.
Csak az tűnik érdekesnek hogy még senkitől nem hallottam róla! :shock:

:)
tildi22
 
 


tildi22 írta:Sziasztok!

Még új vagyok mivel csak most regisztráltam! :D

Egy olyan kérdésem lenne hogy tud-e valaki valamit dr. Vida Aladárról?
Én most vagyok a 31. héten(első babával) és ő az orvosom.
Csak az tűnik érdekesnek hogy még senkitől nem hallottam róla! :shock:


Szia!

Gondolom, a dr. Vida Bélára gondolsz, az Aladár azt hiszem, a második neve. Én hallottam már róla, bár nem ismerem személyesen. Gratulálok! Mit szeretnél tudni?

Faddi vagy? :wink:
Vendég
 


Szia!

Gondolom, a dr. Vida Bélára gondolsz, az Aladár azt hiszem, a második neve. Én hallottam már róla, bár nem ismerem személyesen. Gratulálok! Mit szeretnél tudni?

Faddi vagy? :wink:


Szia!

Igen Faddi vagyok! :)
Csak arra voltam kíváncsi, hogy hallott-e valaki róla pozitívat vagy negatívat, de semmi!
Igaz most már úgy vagyok vele hogy mindegy is. Eddig ő volt most már ő is marad!

:)
tildi22
 
 


Szia!

Igen Faddi vagyok! :)
Csak arra voltam kíváncsi, hogy hallott-e valaki róla pozitívat vagy negatívat, de semmi!
Igaz most már úgy vagyok vele hogy mindegy is. Eddig ő volt most már ő is marad![/quote]

Én egy szobában feküdtem egy csajjal, aki már a második babáját szülte nála, és ő nagyon meg volt vele elégedve - ezért is ment hozzá másodszor is.

Egyébként pedig én is úgy gondolom, ha Te eddig hozzá jártál és meg voltál vele elégedve, tökmindegy, másoknak mi a véleménye róla, a lényeg, hogy neked bejön!

És mikorra vagy kiírva? :D

(régen én is faddi voltam, de ha a nickedben a 22 a korodra utal, akkor valószínűleg nem ismerhetjük egymást...)
Vendég
 


Sziasztok!

Tildi22!Én nála szültem a kislányomat,most 15 hónapos-még friss az élmény :? Én sem hallottam senkitől véleményt Róla!
Hát....pozítiv és negatív is van.De igazából a körümények nagyon meghatározóak a szülés megindulásnál,nálam elég szerencsétlenül alakultak a dolgok.
Szerintem lelkiismertes,de azért nem árt néha emlékeztetni bizonyos dolgokra,és előre megbeszélni mindent vele!

Anikó
bell25
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok. Ha van itt még valaki, mert láttam valami vit a volt...
A szekszárdi szülészetről érdekelne minden infó meg, hogy ki az a doki, akit a legtöbben dicsérnek?
Második babámat várom és valószínűleg ott fogok szülni.
Temészetesen vissza is olvasok, de ha valakinek többé-kevésbé naprakész infói vannak, megköszönném előre is!
bari1977
 
 


Szia Bari!

Néhányan be szoktunk még nézni :D

Ki most az orvosod? Milyen infók érdekelnek? Én tavaly augusztusban szültem Szekszárdon, nem tudom, az mennyire naprakész... Kérdezz bátran!
Vendég
 


Keressük az év legjobb szülésznőjét
Az Év Bábája díj

Az Országos Bábaszövetség minden évben a kismamák és a szakma javaslatai alapján odaítéli egy szülésznőnek az Év Bábája díjat.
Kérjük, ha van szülésznő, akire szívesen emlékeztek, aki megkönnyítette a vajúdás-szülés folyamatát, írjátok meg e-mailben vagy levélben nekünk, hogy Szövetségünk vezetősége a javaslatok alapján a legjobb szülésznőnek átadhassa a díjat.
A levélben írjátok meg - akár nekem privátban, akár az endomed@t-online.hu címre:
- a neveteket (bizalmasan kezeljük, senkinek tovább nem adjuk),
- hogy mikor szültetek – az sem baj, ha évekkel ezelőtt szültetek, de most jutott eszetekbe, hogy szavazzatok rá –
- a szülésznő nevét és a kórházat, ahol dolgozik
- és az is jó volna, ha írnátok róla néhány sort, miért őt választottátok, miben segített…
A Nemzetközi Bábanapon, vagyis a Szülésznők Napján, május 5-én adjuk át a díjat, mely ünnepségre szeretettel várunk minden kismamát.
A Bábanapról, a helyszínről és a díjról olvashattok még a Kismama újságban is.
nováky_rita
 
 


Megnyitottuk új webáruházunkat, amelyben tematikus módon gyűjtöttük össze a termékeket a különböző allergiákban szenvedők számára. Bioélelmiszerek széles választékával gondoltunk a glutén- és laktózérzékenyekre, valamint kínálunk diabetikus termékeket is. Természetesen figyeltünk az érzékeny bőrűekre is, így vásárlóink az allergénmentes tisztító- és mosószerek mellett rengeteg biopamut és naturkozmetikai termék közül válogathatnak. Kínálatunkban a makrobiotika, az aroma- és sóterápia iránt érdeklődők is találhatnak kedvükre valót, de nem feledkeztünk el a babákról és kismamákról sem. Hiánypótló bolt a miénk a piacon és reméljük, hogy nagyon sok embernek tudunk majd ezzel segíteni.
Várjuk szeretettel weboldalunkon: www.antiallergia.hu
kiscsirke49
 
 


Sziasztok!
Ha szeretnéd a picidnek kidíszíteni a szobáját, hogy mindig barátok között lehessen: www.clairedesign.hu
A szekszárdi szülészeten is én festettem! :)

Kép

Szekszárdi szülészet

Kép

munka közben, Micimackó

Kép

Micimackó és barátai

Kép

Oroszlánkirály - Hakuna Matata

Kép

Gyalogkakukk

Kép

Flinstones gyerekek

Üdv.: Cseke Klári
csekeklari
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
ilduci76
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát látom, nem nagyon ját erre mostanában senki...

A szekszárdi kórházról szeretnék véleményeket hallani. Az első lányom még Budapesten szültem, de immár 2 éve élünk Paks mellett, és így a 2. gyereket jövő nyáron Szekszárdon fogom világra hozni.
A kórházról eddig inkább rosszat hallottam, személyes tapasztalatom (szerencsére) nincs, a nőgyógyászaton is csak rákszűrésen voltam, illetve most a terhesség megállapításakor az ambulancián.

Tudtok nekem mondani valami infot?

Vagy az anyatanyára menjek? :)

Üdv:

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


hali

picibaba.hu vonalzópicibaba.hu vonalzó
linda27
Szeged
 
 


Szia! :)

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


&nbsp;
Torres, 945 dagar efter en hatt Abu extas! Bayern Röda armén rädd för?
En hatt-trick som Torres i Euro 2012 fotbollströjor [/B]Liverpools efterträdare Suarez lördag League och sparkar fantastiska LOB för att bryta 20 timmar Houtuoleisi ges att svara på samma sätt som en hat-trick att visa sig att hitta skjuta stövlar aldrig mindre än yngre. Mr 50 miljoner att gå Chelsea efter den första single-spelet gjorde tre mål, men också hans personliga tre år för första gången leken bort med bollen samlingen. Torres, spela till vänster vakt vid Nou Camp, har den första direktsändningen av multi-angle fotbollsskor intersport [/B]kameran inte fånga offside fällan till polen bröt Chelsea i finalen, DiMatteo belöna honom för hans ligan starter är rimlig. Resultaten av de första 19 minuter Torres för Chelsea låsa segern av hans absoluta hastighet fördel att bli av vakten fick Kalou Zhisai och sedan vada genom målvakten sköt Kongmen mycket lika, med målet mot Barcelona i sista minuten.
Bollen direkt till Torres explosiva och lång sprint förmåga att spela de flesta levande sin egen väg efter att ha bollen på mittfältet går framåt, bara några sekunder, Trans halvt till ett begränsat område i de första 50 lekarna av säsongen Club + laget avslutat en full av dominerande mål, gav spelet spelas med höga hurrarop från Stamford Bridge, honom den bästa gåvan, sade BBC: "Torres inför julen."
Torres andra strejk är den första opportunistiska målet känsligheten för att fånga fighters visa uttömmande Aonuo Ha väg tillbaka nya fotbollsskor 2012 [/B]passerar djurhållaren, för mycket kraft på grund, målvakten Kenny nätet smash säljer sommargylling i Torres stjäl bollen lugnt svepa med sin vänstra fot bollen till poäng dörren. Torres mycket populär med sina lagkamrater välkomna i truppen, gjorde han Houashili - Cole och Salomon Kalou, som en efter en kom och slog hans huvud, nästan huvudet av spanjorerna till skott. Spanjorer födda med en tyst överenskommelse mellan att skapa en Torres hatt 64 minuter lagkamrat Mata skickas vidare passera, Torres återigen anti offside begränsat område i vänster sida av bollen lite justering doppade höger fot in i mål till långt hörnet, bollen skarpa, tacklar försvararen glidande röra bollen, målvakten CEPU blockering inte. Stamford Bridge, slet sönder krukan, hälsades med jubel från fansen innan målet är inte att ändra blyg Torres, klädd i en hatt, är det svårt att tygla sin passion, gick till målet bakom vågen riktas mot läktarna plus kyss och viftade näven hårt.
Hade tillbringat en Premier League rekord på 50 miljoner pounds, köpte Torres Abu också på pallen, dålig musik, tuggummi flin, och ständigt applåderade firade av vänner klappar och runt. Sade Torres inför den engelska media är ronaldo skor 2012 [/B]Shevchenko andra, men de ukrainska nukleära stridsspetsar sparka två år vinkade att lämna London för att återvända till Italien gick Torres Blå armén ett år senare fann han så småningom känna. Detta är en 19 hat-trick i Premier League den här säsongen, men Torres är verkligen tufft fotbollsskor adidas f50 [/B]är. Som en världsklass anfallare, har spanjoren varit två och en halv är inte en hat-trick sista gången säsongen 2009/10 Premier League sjunde omgången, han Hull City, en strid med tre mål som Liverpool sedan har 945 dagar är det tillräckligt länge. Torres efter matchen tack vare ett hat-trick av lagarbete: "Jag är väldigt glad, jag vet att om jag jobbar hårt, kommer målen att fortsätta att komma, precis som hela laget spelade vi mer som en helhet mycket viktigt att få in i Champions League-finalen, men vi hoppas att nått League topp fyra från den första minuten av målen Stewart Ridge är väldigt fokuserad på spelet. "
Efter matchen tog domaren informerade Tech Webber initiativ bollen kastas Torres hade T9 förrådet äntligen den första fotbolls toppen och blått, rött och vitt med rött. Era Liverpool har Torres hade fyra enda fält är ansluten fotbollsskor nike mercurial [/B]till bollen, 2007 Ligacupen mot Reading, Premier League spela Middlesbrough under 2008 och spelade i West Ham, den andra är Hull City. Jag tror att så länge som Chelsea fortsätter att lita på Torres, kommer detta inte att vara sista gången.
&nbsp;
lifeng
Acsalag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: