Új privát üzeneted érkezett!

Akinek Ő az orvosa, estelg szült is már nála, vagy bármi infót tud róla, nagyon nagyon nagy köszönettel vennénk. :lol: :lol: :lol: :lol
Írjatok légyszi! Szép napot! :D
katicabogarka66
 
 


Szia!

A feleségem nála szült ikreket 1 éve. Egy barátunk pedig januárban fog nála.

Mi maximálisan elégedettek voltunk vele.

Ha segíthetünk, csak szólj.
üdv.
Kiliman

KépKép
kiliman
 
 


Gyönyörűek a babók. Köszönöm szépen, hogy írtál. Igazából mi még csak várjuk a gólyát, de meg szeretném minél előbb találni a Világ legszuperebb nőgyogyóját. Őt ajánlották és Ról agyűjtenék infókat. Rákszűrésen voltam nála napokban, nagyon nagyon pozitív a véleményem, de minden tapasztalat érdekelne róla.

Sajnos sok dokiról olvasom, hogy bár kedvesek, szakmailag tökéletesek, megbízhatók, stb. stb., de a finish-ben hagynak cserben. Végig csinálják a 9 hónapot, tökéletesen megbíznak már bennük a kismamik de a végén elutaznak (ami persze szívük joga, csak épp ne a TE szülésednél), konferencián vannak stb. stb, és máris le vagy passzolva egy tök ismeretlen dokinak, akit akkor látsz életedben először. Na, én ettől félek a legjobban. Ugye Ő nem tesz ilyet, még a nagy nyári szabadságoláskban sem?
Erről esetleg tudsz valamit? Ja és, hogy csak az Istvánban dolgozik-e, vagy más kórházban is van? És Kata, az asszisztensnője a szülésznője is esetleg, vagy a kórházakban is vele dolgozik?
És persze minden hasznos használati utasítást nagyon nagyon megköszönnék.
katicabogarka66
 
 

 
 

Szia!

Szóval mi (illetve az asszony :) császárral szült nála, uh. a klasszikusról sokat nem mondhatok.

A Telkiben is dolgozik, illetve bedolgozik. Az asszisztensnője, biztos nem szülésznő is egyben, az szerintem "komolyabb" foglalkozás.
Megbízhatóságra emlékszem, úgy keresett hétvégi házat magának, hogy 1 órán belül beérhessen bárhonnan. A veszélye inkább az, hogy egyfolytában dolgozik :) Nehogy lerobbanjon :)

Mikor mi voltunk bent, akkor szakvizsgázott nőgyógyászati onkológiábal, uh. eléggé elfoglalt volt, DE ennek ellenére, mindig fel lehetett hívi (és mi néha meg is tettük).

Szerintem, a szülésznő megválasztása legalább olyan fontos mint a dokié, mert ha neked van a világ legjobb nőgyógyásza is, akkor is a szülésznő van veled ott elejétől a végéig. A dokinak akkor kell bravúroznia, ha valami gáz van. Szerintem Miki ebben nagyon ott van...

Kérdezd meg Mikit, hogy kit ajánl. Nem fog maga ellen beszélni, azt fogja javasolni, aivel a legjobban kijön, és tud együtt dolgozni.

Üdv.

Kiliman

KépKép
kiliman
 
 


Nagyon szépen köszönöm. Meg fogom kérdezni kivel szeret dolgozni. Tök rendes ez a hétvégi házas sztori. Kicsit megnyugtat. Írtad, hogy ha gáz van, akkor doki bácsi nagyon ott van. Remélem nem nektek volt részetek gázban.
Jó éjt!
katicabogarka66
 
 


Szia!

Nekünk minden rendben ment, kb 10 perc alatt megvolt a két gyerek. Ebbe az időbe benne van az epidurális érzéstelenítés is.

Kb. olyan gyorsan jár a keze, mint amennyire a mgánrendelésén pörög :)

Ja igen, doktor bácsi a Miki???? :roll: :lol:

Üdv.

Kiliman

KépKép
kiliman
 
 


Asszem.

És az ismerősötöknek is pozitívek a tapasztalatai?

Remélem :lol:
katicabogarka66
 
 


Asszem.

És az ismerősötöknek is pozitívek a tapasztalatai?

Remélem :lol:
katicabogarka66
 
 


Sziasztok!

Német Miklós Dr. hol rendel(magánrendelése érdekel)? Fiatal? A szülésre mikor érkezik meg? A végén? Ő főorvos?
beuska81
 
 


Dr. Németh Miklósnak a magánrendelője a József krt. 36-ban van. Fiatal, közvetlen, alapos és mindenre válaszol.

Arra nem tudok válaszolni, milyen szülésnél és mikorra érkezik, de csak pozitív véleményeket olvastam róla.
katicabogarka66
 
 


Valaki aki szült már nála, megírná a szülése történetét?
katicabogarka66
 
 


Szia katicabogárka!

Mindhárom gyermekemet (1, 3, 5 évesek) a Mikinél szültem és csak jót mondhatok róla. :)
Számomra ő volt a megfelelő orvos, mert mindig elérhető (éjjel, nappal, hétvégén, ünnepnap, stb.), nyaralni nem jár, maximum a hétvégi házába, ahonnan max. 1 óra alatt a kórházban van, az ünnepeket is általában a kórházban tölti, tehát nem kell attól tartani, hogy ha az ember lányára karácsonykor jön rá a "szülhetnék" akkor nem találja az orvosát, mert a Miki ott van.
Körültekintő és alapos, mindemellett villámgyors, nem csinál semmi felesleges dolgot, de mégis mindenre figyel. Millió betege lehet mégis mindig tudta a nevemet és hogy hányadik hetes vagyok, hogy mit beszéltünk meg a múltkor stb. A laborvizsgálatokhoz oda kell menni a Szt. István kórházba, ahol (ismerve más laborokat) különösen kedvesek a laboros lányok és gyorsak (ez sem mellékes dolog).
Az első fiamat úgy szültem nála, hogy túl volt egy 24 órás ügyeleten plusz még tíz órán (mivel már bent vajúdtam ő sem ment haza), de abszolút nem látszódott rajta, hogy fáradt, vagy dekoncentrált lenne, teljesen ott volt figyelte a magzati szívhangot, bíztatott, segített.
Gátmetszést csak akkor végez, ha muszáj (a 3. szülésemnél már nem is kellett). Mindig ott van amikor kell. Például a harmadik szülésemnél nem tudott a férjem ott lenni, hát ő volt az aki sokszor rámnézett, hogy minden rendben van-e, nincs-e szükségem valamire (amit egyébként nem szoktak az orvosok, meg ő sem, mert az a szülésznő dolga, ha meg kell valami a férj úgyis tud szólni).
A második szülésemkor (amikor a gyereket már elvitték mérni meg öltöztetni) elkezdett dőlni belőlem a vér, a szülésznőnek elég riadt arca volt, de a Miki nyugodtan semmi perc alatt, mint a villám tudta mi a dolga és már meg is oldotta a problémát. Tehát ha baj van rá lehet számítani, mert nagyon érti a dolgát.
Tetszik a felfogása is, mert mindjárt az elején azt mondta, hogy ez nem betegség, a várandós asszony egy egészséges ember, a természet tudja mi a dolga, ebbe az orvosnak csak akkor kell bele szólnia, ha valami baj van.
Az a legfontosabb egyébként, hogy el tudd fogadni, amit az orvos mond, hogy te is úgy vélekédj a dolgokról mint ő, hogy maximálisan megbízzál benne. Így ha esetleg a szülőágyon azt mondja az orvos, hogy baj van irány a műtő, császár, akkor ne kételkedj döntése helyességében. Ezt csak azért írtam, mert hallottam más anyukáktól, más orvosnál ilyen kételyeket. Egyébként én mindhárom gyermekemet természetes úton szültem.
Mikihez visszatérve fontos, hogy mindig kérdezd meg, ami érdekel, mert magától nem mond túl sokat, csak a legfontosabbakat, de a kérdésekre mindig maximálisan válaszolt.
Egyébként van már pocaklakód?
Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok!
3bbmama
 
 


Kedves 3 bbmama!

Küldetm neked privit, remélem átment, mert eléggé akadozott a net.

Szép napot!
katicabogarka66
 
 


Kedves katicabogárka!

privi üzenet helyett sajna csak hiba üzenetet kaptam... :cry:
3bbmama
 
 


Tudsz küldeni mail címet? Oda írnék újra. Pusza.
katicabogarka66
 
 


Most itt sem jelenik meg a mostani üzim :twisted: :twisted: :twisted:

Tudsz küldeni mail címet ide? katicabogarka66@citromail.hu

Remélem sikerül. Pusza.
katicabogarka66
 
 


Szia!

Vikinek hívnak, most várjuk első kisbabánkat, 12 hetes terhes vagyok. A klinikáknál lakunk a IX. ker-ben, így az István-ban fogok szülni. Kinéztem "magamnak" Németh Miklós dokit, várok róla mindenféle infót (elérhetőség, tarifák, tapasztalatok, stb.). Természetesen ha úgy gondolod az e-mailemre is írhatsz. .
vacska@freemail.hu
Üdv, és köszi
matracpumpi
 
 


katicabogarka66 írta:Valaki aki szült már nála, megírná a szülése történetét?

Szia!
Én is csak nagyon jókat tudok róla mondani. A terhességtől és a szüléstől nagyon paráztam, és csakis neki köszönhetem hogy ez a parám elmúlt. Segítőkész és mindig elérhető, minden kérdésedre válaszol. Az is nagyon jó hogy nem stresszeltet, nekem volt olyan barátnőm akit a nőgyógyija totál beparáztatott a baba méretei miatt mindenféle ok nélkül. 2004. augusztus végén szültem nála, egész nyáron nem volt szabin, ami stresszes kismamáknak ugyan jó, hogy neki mennyire azt nem tudom... hajnalban ugrasztottuk ki az ágyból és rögtön bejött, végig ott volt és tényleg sokat segített. Nagyon símán ment a szülés, persze nem volt egy fáklyás menet, de szerencsére minden símán ment. Nekem speciel a szülésznő mintha ott sem lett volna.... ha valaha jön a kistesó, csakis nála.

A szülőszoba szuper és kultúrált volt, nekem egyedül az osztályos nővérekkel volt gondom, egyáltalán ránk sem néztek, semmit nem segítettek a babával pedig jól jött volna. Amikor szóvá tettük, azt mondták, hogy a külön szobákban nem akarnak zavarni. Megjegyzem 2 napba tellet nekik hogy behozzák a kamilla teát a baba szeméhez... No comment:-)

Remélem tudtam segíteni, anno én is bújtam a fórumokat hogy hol is szüljek :D , Mikit pedig nagyon ajánlom!
tkk
 
 


Szia!

Aranyos vagy, hogy leírtad Te is a szüléstörténeted. Szerintem ez sokunknak ad erőt. Ilyenkor próbál mindenki infót gyűjteni és felkészülni az ismeretlenre.

Volt ahol azt olvastam, csak a kitolásra ér be, Neked ezek szerint szerencséd volt, végig ott volt veletek.

Sajna ahogy olvasom, a csecsmősök és a nővérek is sok helyen hagynak kivetnivalót maguk után. De azért csak túlélhető a dolog.

Priviben írnál nekem az árakról, és, hogy melyik szülésznővel szeret dolgozni?

És persze gratulálok a már nagyobbacska babucidhoz.
Szép napot.

katicabogarka66@citromail.hu
katicabogarka66
 
 


Sziasztok!

Kb.5 éve az orvosom a Miklós, maximálisan elégedett vagyok vele!
Viszont én mostanában sajnos soha nem tudom őt elérni, az asszisztense számát pedig valahol elhagytam :(
Mindenképpen hozzá szeretnék továbbra is járni, semmiképpen sem akarok más orvosra váltani.
Ha valaki tudna nekem egy -vagy esetleg több- elérhetőséget adni, annak nagyon megköszönném!!!

Üdv mindenkinek.
lbenita
 
 


üdvözlök mindenkit.Dr.Németh Miklósról szeretnék informáciokat szerezni(magánrendelöi tarifa,tapasztalatok,szüléskor mikor érkezik stb),én a korházban találkoztam vele,nagyon szimpatikus volt.
Elöre is köszönöm a segitséget.Ha valaki szivesebben ir emailt erre a cimre teheti meg:szasz73@gmail.com
szoval köszönöm és minden jót kivánok
csöpség
 
 


Sziasztok!

Én egy hónapja szültem meg Fannit a Mikinél. Velem nagyon rendes volt, pedig nem volt könnyű szülés (14 óra gyakorlatilag végig fekve, burokrepesztés, oxitocin, vákum). Amikor belépett a szülőszobába jobban lettem, végig segített, bíztatott. A csecsemő osztályon többször meglátogatott...

Tehát én is amondó vagyok... a következőt is nála szeretném szülni. :)
kuncilla
 
 


Szia Kuncilla!

Gratula Fannibabához. Minden jó, ha a vége jó. Remélem azóta is minden rendben. Azt elmondod miért alakult ilyen nehezen az egész?
És persze nagyon megköszönném, ha akár piviben, megosztanád velem, hogy mennyibe került a szülés? Mennyit szokás adni neki és a szülésznőnek? Apropó, neked volt választott szülésznőd?
Azt tudom, hogy a terhesgondozás alkalmanként 6 ezer, de a ctg mennyibe kerül a magánrendelésén?
Bocsi a sok kérdésért, csak az emre lánya próbálja magát minél jobban megnyugtatni.

Szép napot!

katicabogarka66@citromail.hu
katicabogarka66
 
 


Hello!

Hát... szívesen elmesélem.... persze.... :)
Március 27-re voltam kiírva, aznap be is mentünk a kórházba ctg-re. Mikor végeztünk Miki még nem érkezett meg. Az asszisztensével beszéltünk, aki mikor ránézett a ctg-re már sejtetett velünk valami olyasmit, hogy Miki be fogja indítani a szülést. Mikor megjött felküldött minket a szülőszobához... lényeg a lényeg, hogy a vizsgálatnál már 3 centire nyitva volt a méhszáj, fájásokat is regisztrált... amiből én nem éreztem semmit. A burokrepesztés mellett döntött (én egyébként teljesen megbíztam/ok benne).

Kaptunk egy szülőszobát és vártunk. Vártunk. De.. nem indultak be a fájások... ezért kaptam infúziót. Ekkor már nem nagyon tudtam felállni... mert az egyik oldalon az infúzió, másik oldalon a ctg (ami egyébkét kontakt hibás volt) lógott ki belőlem... Elég hülyén éreztem magam, meg kicsit el is keseredtem.
Aztán lassan beindultak a dolgok... de nem simult el rendesen a méhszáj.... kaptam epidurált. Na... hát ez szörnyű volt... mert a kis Maszat szive elkezdett leesni... amit szerencsére (kontakt hiba... ide vagy oda) Gergő észre vett. Én teljesen kétségbe estem... de Fanni kapott keringésjavítót és megint vártunk. További fájdalomcsillapítások nem használtak... és mint kiderült bár kitágultam... nem mozdult el a medence... ezért nem tudott kijönni a Bütyök. Hosszú órák teltek el... én már nagyon nem bírtam és a szülésznő azt mondta, még egy óra lesz. Annyira soknak tűnt az... hogy megkértem Gergőt szóljon Mikinek. Jött is... és közölte "most megszüljük".... így is lett. 20 perccel később kint volt ő. Bár vákummal, de gyönyörűen. Semmi nem látszott rajta.

Azóta is nagyon jól van. Már hízott egy kilót és holnap lesz egy hónapos. Hihetetlen... Mintha már évek óta kint lenne.

Mi nem választottunk szülésznőt... és... hát... aki először volt bent... a délelőttös... na ő nagyon kedves volt. Rögtön megkedveltem. De.. az éjszakai... aki a szülésnél volt bent nem volt valami jó fej. Mondjuk kifejezettem bunkó sem... de nem zártam a szívembe. Úgy tűnt Mikivel sem nagyon jött ki.

Én egyébként az egész kórházzal meg voltam elégedve. Kaptunk alapítványi szobát, így nagyon nyugodt három napot töltöttünk bent.

Na... a pénzzel nekünk is problémánk volt... nem vagyunk csúsztatós fajták.... A Gergő megkérdezte az asszisztensét, hogy mi a szokás kinek mit adjuk... ő mindent elmondott csak a Mikit nem.

A ctg egyébként ugyanannyiba kerül.

A többit megírom privát...

Üdv

Luca
kuncilla
 
 


SZIA KUNCILLA!


Elöször is gratulálok a babához,remélem,már túl vagytok a kezdeti nehézségeken és a 14 órás maratonbol is csak a szép emlékek maradnak,és persze minden rendben van.
Ha számodra nem túlságosan megterhelö és Fannibabád is hozzájárul,hagy némi szabadidőt,szeretném,ha megosztanád velem is a tapasztalataidat,ha az anyagiakról szivesebben nyilatkozol priviben az is jó lesz vagy lehet e-mail is :szasz73@freemail.hu vagy szasz73@gmail.com
Nagyon köszönöm és minden jót nektek

Üdv :)
csöpség
 
 


HELLO!

Kuncilla irtam privit,de nem tudom,átment-e?
csöpség
 
 


Sziasztok!

Most vagyok 21 hetes terhes, eddig a sote 1-re jártam, de amikor hallottam az Istvánban a csendes szülés lehetőségéről, átmentem oda érdeklődni. Rögtön azzal kezdték, hogy ki a választott orvosom. Mondtam, hogy egyet sem ismerek, eddig sem volt. Azt tanácsolták, hogy előbb találjam ki, kihez szeretnék járni, aztán menjek el a rendelésére, és utána jelentkezzem újra a kórházban. (hm...szóval magyarul ingyen nem foglalkoznak velem...) Na, mindegy. Olvasgatva a fórumot megtetszettek a Németh Miklós dokiról írt hozzászólások, csak éppen szükségem lenne az elérhetőségeire, meg a tarifáira.
Ha esetleg valaki meg tudná priviben írni, nagyon megköszönném! :) vvivien@gmail.com
kalevivka
 
 


Kalevivka!

Küldtem Babanetes privit. Remélem átment.

Jó hétvégét mindenkinek!
katicabogarka66
 
 


Sziasztok!

Jelenleg a 25.hetemet kezdem és kiderült hogy a korábbi orvosom - akivel egyébként nem volt semmi gond - a későbbiekben csak magánkórházakban fog szülést levezetni. Azt hiszem váltanom kellene és fontolgatom Dr Németh Miklós-t akiről olyan sok szép és jót írtatok. Valaki meg tudná adni nekem az elérhetőségeit, magánrendelését, tarifáit stb. Pl. van a magánrednelésén UH és nem küld be külön vizsgálatra a kórházba?
Köszi előre is,
Kata
katagz
 
 


Sziasztok!

Én is Dr. Németh Miklós magánrendeléséről érdeklődnék.

Mikor rendel? Tudja valaki a rendelő számát????

Előre is köszönöm a választ.
Nadi
nadelia
 
 


Hello!

Péntek délutánonként van magánrendlése. Az aszisztense számát tudom csak... de gondolom az elég lesz.

06306007065

Üdv

L.
kuncilla
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy tudnám elérni Dr. Németh Miklóst. Nemrég költöztünk fel Bp-re, így nincs orvosi ismeretségem, de most valószínű babánk lesz, és többek között az írásaitok miatt is úgy döntöttem hogy az István Kórházban, és Németh Miklósnál szeretnék szülni. Telefonon próbáltam időpontot kérni az első ultrahangra az István kh nőgyógyászati ambulancián, de azt mondták ha nincs ott orvosom, akkor nem mehetek oda...

Hogy tudom elérni ezt a dokit? Ezen a 30-as számon még nem vette fel senki. Olyan egyszerű lenne, hogy ha megbeszélem vele hogy szeretnék nála szülni, akkor már mehetek is ultrahangra a kórházba, vagy van a magánrendelésén is uh? Vagy hogy működik ez?

Ha van időtök, légyszi segítsetek, elég tanácstalan vagyok.

Írhattok a mail címemre is: eszti8108@vipmail.hu

Köszönök minden segítséget!
eszti8108
 
 


Hello

az emlitett számon probálkozz,amugy van uh a magánrendelésén is.biztosan oda hiv majd uh-ra.
sok szerencsét
csöpség
 
 


Sziasztok!

Nekem nincsen túl jó véleményem a Németh Miklósról. Ha problémás a terhességetek, azért vigyázzatok vele (ez egy őszinte jó tanács...)
zúzmara
 
 


Szia Csöpség!

Szívesen leírom, persze.
Azt gondolom, h vki jó nőgyógyász e vagy sem, az akkor dől el, ha probléma van.
Én eleve úgy mentem hozzá, hogy problémás volt az előéletem (már voltam egyszer terhes és meghalt a baba a hasamban a 8. hónapban).
Új orvost kerestem és mellette döntöttem. Rendben zajlott a terhességem, 2 hetente jártam hozzá. A felétől viszont el kezdett emelkedni a vérnyomásom. Adott vérnyomáscsökkentőt, de ezzel is magas volt és egyre magasabb. Valahogy az egész nagyon hasonlított az első terhességemre. De ő azt mondta h nincs gond, uralja a helyzetet. Én meg otthon sírtam a 27. héten a vérnyomáscsökkentők ellenére is 160/100-as vérnyomással. Ő azt mondta, h majd 3 hét múlva megnéz újra.
A 28. héten elmentem egy másik dokihoz, pár nap múlva már kórházban feküdtem. A lepényem teljesen rossz volt és a 30 hetesen ki kellett venni a kisfiamat. A lepényben már alig volt keringés!
Nem is merek arra gondolni h ha nála maradok, akkor mi történik vele. (bár tudom...).
Nagyon felelőtlen volt!

Hát ezért gondolom ezt róla.

Persze, nagyon fontos h egy nőgyógyász laza legyen, meg jó fej, addig, amíg szakmailag a top-on van! És tudja h mikor mit kell csinálni.

Z.
zúzmara
 
 


Szia Zuzmara!


Öszintén sajnálom a veled történteket,remélem,már zavartalanul örülhetsz kisfiadnak.
csöpség
 
 


Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelnének vélemények!
Már voltam nála kétszer, igaz ügyeletben, meg sem említette, hogy van magánrendelése...de ennek nagyon örülök, a kórházban nehézkes elcsípni, multkor is műtét közben zargattam, és ez nekem elég kínos, bár ő jelét se adta rosszallásának.
Megírnátok nekem priviben, v mailre, hogy mik a tarifái (a szülés is érdekelne) !
Köszönöm szépen!
csöp
 
 


Sziasztok!

Az én babám tavaly nyáron született nála császárral. Eleinte a kórházba hívott, aztán később a magánrendelésére jártam 3 hetente, a végén pedig a CTG-re hetente.
Tulajdonképpen meg vagyok vele elégedve, de az is igaz, hogy a terhességem problémamentes volt, egy-két apróságot kivéve. Ha ilyenkor bementem hozzá reggel a kórházba akkor is mindig kedves volt és foglalkozott velem. Az előző dokimat mikor felhívtam a terhességem elején, hogy baj van mert vérzek bemehetek-e hozzá a kórházba azt mondta nem, majd a hét végén menjek a magán rendelésére. Hát köszi. Na ekkor kerültem Mikihez.

A magánrendelésen valóban nagyon pörgős, és az is igaz, hogy magától nem sok mindent mond, ha kérdezek akkor válaszol rá, de nem viszi túlzásba, csak a lényeget mondja.
A szakmai felkészültségét én nem tudnám megítélni, minden doki más, mindegyiknek más gyógyszer a mániája, mindegyiknek más a hozzáállása. És biztos, hogy minden dokinak vannak melléfogásai és rossz döntései időnként. Ő legalább mindig kedves és bármi gondom volt pozitív volt a hozzállása.
Egy dolog zavart kicsit, hogy a császár befejeztével egyszer csak azt vettem észre, hogy már nincs ott senki csak a műtősnő és a beteghordó pasi ott áll mellettem, -- annyi jól esett volna ha odajön és azt mondja, befejeztük a műtétet, minden rendben van...

Ha őt nem lehet elérni, mert sokszor nem könnyű, akkor az asszisztense Kati is segít vagy szól neki. Ő is nagyon kedves.

A tarifa megkérdezésének én nem vagyok híve, úgyhogy adtam amennyit gondoltam. De szerintem nem kell egy dokinál se túlzásba esni, hiszen a terhes gondozás alatt is kifizet az ember elég sokat.

Összességében, ha valaki egy látványosan nagyon alapos, részletekbe menő, minden kérdésre legalább 10 perces latin szavakkal tarkított választ adó dokit keres akkor ne őt válassza. Egyébként meg bízni kell benne.

Az István kórházról csak pozitivat tudok mondani. Persze nem egy Telki magán kórház, de én biztos, hogy a következő babámat is ott fogom szülni. A nővérek kedvesek voltak, a babás nővérek között is csak egy-kettő volt aki kissé undok volt, de a többi nagyon kedves volt és mindig segítőkész.

Üdv
csillagwirág
 
 


Szia. Hétfőn szültem a Mikinél az Istvánba. Hajnal fél 3-kor fojt el a magzatvíz és mivel még nem volt babánk,így hívtam,hogy mi a teendő.Mondta,hogy menjünk be az Istvánba. Délután kezdődtek csak az igazi fájások,mégis egy külön szobát kaptunk vajudásra,ami nagyon szép és kulturált volt.A csecsemős nővérek elött is le a kalappal,mert nagyon rendesek voltak és látszott rajtuk,hogy szeretik a szakmájukat. Délután 17:15-kor született meg a kisfiam,a szülésnél végig bent volt Miki és felügyelte,hogy minden rendben menjen. 3 napig voltunk kórházba és utána jöhettünk is haza. Ha valaha még szülni fogok,akkor azt csakis a Mikinél fogom megtenni.Ha 3 jelzővel kellene jellemezni,akkor: profi,figyelmes,remek orvos.
nagyveronika
 
 


Sziasztok!
Veronika köszönet a beszámolóért! Lehetne egy kicsit többet is megtudni a szülésről? Árak tekintetében érdeklődnék! Senki nem akar erről nyilatkozni, pedig fontos dolog szerintem. A legtöbb infót a kismamák egymás között tudják megosztani és élethűbb az egész sztori, mint amikor orvost vagy asszisztenst kérdezel a részletekről. megköszönném ha írnál! vagy privát üzenetben, ha itt te sem akarsz nyilatkozni!
köszi, gigi
gigi0131
 
 


Sziasztok!

Én nemsokára a második gyerekemet szülöm a Mikinél, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Szép napot mindenkinek![/url]
ancika75
 
 


Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni:
Németh Miklósnak az elérhetőségei érdekelnének, telefonszám, magánrendelés és az árak is.
Légyszi minnél hamarabb válaszoljatok, mert sűrgős lenne.
Köszönöm
maya.t@vipmail.hu
maya.t
 
 


Sziasztok

Németh Miklós elérhetösége érdekelne magánrendelő cime tel. száma
Köszönöm
vasskinga
 
 


Sziasztok,

Dr. Németh Miklós telefonszáma és magánrendelésének száma, címe, árai érdekelnének. Ha valaki tud segíteni, kérem az alábbi e-mailre küldje meg nekem az infókat: nyomibejbi@gmail.com

Előre is köszönöm.
bejbi
 
 


Sziasztok!

Dr. Németh Miklóshoz szeretnék járni terhesgondozásra. Meg tudná adni adni valaki a telefonszámát?
Előre is köszönöm!
lindike1011
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek.

Dr. Németh Miklós elérhetőségei érdekelnének. Nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm!
kaccsi
 
 


Sziasztok!

Igaz, h a Miki elhagyja a Szt Istvánt? Éppen most gondolkodtam el, h bejelentkezek nála. Légyszi aki mostanában jár hozzá, írjatok ezzel kapcsolatban, lehet csak vaklárma. Legalábbis remélem.

Köszi szépen!
csipetnyusza
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki nekem arrol bovebb infot, hogy van-e alapja annak a hirnek, hogy a Miki elmegy a Szt. Istvanbol? Remelem, hogy nem igaz. Nagyon fontos lenne, hogy irjatok!

Elore is koszi!
pankamano
 
 


Sziasztok!
Infot gyüjtenék Dr Németh Miklóssal kapcsolatosan.
Olvastam más oldalon negatív véleményeket, és szeretnék töbet tudni róla. 10 hetes kismama vagyok.
Én csütörtökön mehetek hozzá az István kórházba.:-)
Köszi
böbus82
 
 


Utánajártam más csatornákon is, és úgy néz ki az, hogy elmegy, kacsa volt, így megnyugodhatunk.
csipetnyusza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: