Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Lassan eljött az ideje, hogy a férjemmel babát vállaljunk. Gyöngyösön szeretnék szülni, de nem tudom kinél. Kérlek írjátok le, hogy kinek milyen tapasztalata van az ottani orvosokkal kapcsolatosan. Mindenféle információ érdekel!
judy-t
 
 


judy-t!
Az én nővérem 3-at szült Fehér főorvosnál és nagyon elégedett volt vele. Én több mint 10 évig jártam hozzá és most, hogy 4 éve Budapesten élek, azt kell mondjam itt sajnos egyetlen hasonlóan lelkiismeretes orvossal sem találkoztam. Nekünk ha összejön a baba gondolkodom, hogy visszamegyek hozzá szülni...bár mások meg épp Budapestre jönnek onnan. Szóval én őt nyugodt szívvel javaslom.
Mielőbbi sikeres babázást kívánok! :D
T
tapedli
 
 


Köszönöm szépen a megerősítést, én is őrá gondoltam :lol: Többen ajánlották, állításuk szerint nagyon kedves és tapasztalt. Szelva doktor is benne van még a pakliban, azt hiszem mindkettőhöz elmegyek és személyes benyomás alapján fogok dönteni. Köszi-köszi mégegyszer!

Én is sok sikert kívánok nektek! :D

Judit
judy-t
 
 

 
 

Szia Judy-t !

Én Nadim főorvost ismerem jobban, Ő egy igazán lelkiismeretes orvos. Nála szültem tavaly áprilisban a kisfiamat és hosszú évek óta hozzá járok,csak jót tudok róla írni.Fehér és Szelva mellet Nadimot is ajánlanám.
Reméem sikerül választani.Jó babázást és jó egészséget kívánok!

Timi

timi
timi82
 
 


Sziasztok!

Nem rég költöztünk ide a párommal és én is jó nőgyógyászt keresek. Tudnátok nekem elérhetőségeket adni( főleg magánrendelések érdekelnének)? Eddig csak a Rendelőintézetben voltam, ha jól emlékszem Hassan-nál, de nem igazán szimpatikus.
Előre is köszönöm!
marila
 
 


Timi köszi szépen, hogy leírtad a véleményedet. Nekem is sokan dícsérték őt, csak egy baj van vele: mindenki nála akar szülni, állítólag rengeteg betege van. De majd még meglátom. Egyébként azt sem tudom, hogy hová kell menni először. Rendelőbe vagy rögtön a választott orvos magánrendelésébe? Én ha lehet, csak magánrendelésre szeretnék járni. Tudsz nekem ebben segíteni?

Marila: ha kapsz telefonszámokat, engem is érdekelne. Egyébként nem csoda, hogy Hassan nem szimpi, mindenki utálja és csak egy bizonyos kör jár hozzá :) Nagyon durva. Te már terhes vagy vagy cska tervezitek a babát?

Tappedli: ha olvasod még a fórumot: meg tudnád adni Fehér doktor számát?
judy-t
 
 


Judy-t : sajnos még nem kaptam egyet sem. :( Még csak tervezzük a babát, de szeretném egészségesen vállalni.

Hallottam még egy orvos nevét: Hrabal. Róla tud valaki valamit?
marila
 
 


Marila: én annyit tudok róla, hogy már nem fiatal, akkor volt kezdő orvos, mikor én születtem. Anyukám Fehér doktor mellett őt is ajánlotta nekem. Ennél több infóm sajnos nincs.

Annyit tudok még, hogy Suskó is fantasztikus nőgyógyász, nála viszont nem lehet szülni. De minden héten rendel Gyöngyösön.

Papp dokiról sok rosszat hallottam, én egyszer voltam nála, velem nagyon kedves volt. Anyukám kolléganője nála szült 3 gyereket, nekem bevált.

Csépány Adriennről is hallottam rosszat is, jót is. Anyukám keresztlánya Pestre járt fle dokihoz, de hirtelen otthon szült meg. Utána persze bevitték a legközelebbi kórházba, vagyis Gyöngyösre. Akkor Adrienn rendelt, vele nagyon bunkó volt. A barátnőm (aki elsőt Suskónál szülte) viszont azt mondta, hogy másodikat nála fogja, mert nagyon kedves ő is.

Szelváról még semmi rosszat nem hallottam cska annyit, hogy előre megmondja mennyi a szülés ára.

Hlinka doktor nagyon-nagyon rideg és bunkó, ezt viszont már rengeteg helyről hallottam. Biztos azért, mert rajta van a legnagyobb teher, bár azért ez nem mentség.

Nadim dokira eddig semmi rosszat nem hallottam, vele mindenki maximálisan meg van elégedve. Annyi hátránya van csak, hogy rengeteg betege van.

És van még egy doki, igaz ő Hatvanban: Horváth doktor Úr. Ő Gyöngyösről ment át, sógornőm nála szült nyáron és imádta.

Plusz ott van még Gál és Gulyás doki, aki igazi "veterán" a szakmában, viszont egy tündéri ember és nagyon alapos. Nála sem lehet már szülni.

Remélem segítettem egy kicsit.
judy-t
 
 


Hűha Judy-t, nagyon köszönöm!
Most már csak válogatnom kell! :)
Gondolom te már régebben itt élsz. Nem tudnál címeket adni, hol rendelnek? Azt tudom, hogy a Papp és a Gál doki a rendelőintézetben. de akkor én még javában dolgozom. Olyan kellen akihez 6 után is lehet menni.
marila
 
 


Igazán nincs mit, csak leírtam amit tapasztaltam és hallottam. Egyébként én itt születtem egy környékbeli faluban, azóta is ott élek, azért vagyok ennyire képben :)

Nos magánrendelés ügyben én sem igazán vagyok tájékozott. Azt tudom, hogy Gulyás doktornak van a Deák utcában, már többször voltunk nála, hol én, hol az anyukám. Telefonszáma: 313-268. Mi itt jelentkeztünk be.
Ha tehetném, én csak hozzá mennék, de mint írtam, nála szülni nem lehet sajnos. De tényleg nagyon alapos és végtelenül kedves. Én bátran merem ajánlani.

Annyit tudok még, hogy Suskó is csak kórházban rendel. Csépány Adrien száma pedig 300-654.

Majd írd meg, hogy végül is kit választottál és mennyire voltál megelégedve vele :)
judy-t
 
 


Sziasztok!

Én Szelva doktornál szültem januárban,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Sajnos a terhességem alatt többször voltam kórházban cukor profil miatt.,Még sajnálatosabb, hogy a 37. héttől pedig ott ragadtam kevés magzatvíz miatt.
Volt szerencsém mindegyik orvoshoz.
Rosszat nem tudok mondani senkiről sem, amit ajánlani tudok mindenkinek hogy fogadjon orvost mindenképp.
Szóval nem telt el úgy nap ,hogy ne lett volna hozzám egy-két kedves szava.
keddenként van az sztk-ban.
szerdán magánrendelés a Mérges úton, telefonon kell bejelentkezni időpontra mész és max 15 percet kell várni ha elcsúszik valami miatt.
ha érdekel szívesen megadom a számát.
Szerintem a tarifa korrekt, és az is hogy előre megmondja.

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Szia Zsu!

Köszi szépen az infókat. Meg tudod adni Szelva doki számát? Mármint ahol be lehet jelentkezni magánrendelésre.
Még egy kérdés, ha lehet tudni: mennyibe kerül nála egy szülés? Ezt nem azért kérdezem, mert sóher vagyok, csak tudni szeretném mire számítsak :)
Azt mondják, hogy mostanában már szülésznőt is szoktak fogadni. Ez igaz?

A babád pedig egyszerűen gyönyörű! :))
judy-t
 
 


szia!

elküldtem priviben!

Üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Zsu valamiért nem kaptam meg. Megírnád e-mailben? judyt@freeweb.hu

Köszike!
judy-t
 
 


Zsu!

Nekem is meg tudnád adni a telefonszámát? És azt meg tudnád mondani, hogy hány órakor rendel? Nekem elég macerás ez a dolog, mert Pesten dolgozom és leghamarabb is 6-ra érek haza.
Köszönöm!
marila
 
 


Marila elküldtem.

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Köszönöm Zsu! :)
marila
 
 


Marila! Bejelentkeztél már dokihoz? Én jövőhéten szerdán megyek 18.15-re.
judy-t
 
 


Sziasztok!

Én Nadimhoz járok, de nem mondhatok ezidáig rosszat róla.
Sajnos szeptemberben elment a babám, így bent voltam néhány napot a kórházban. Szerencsétlenségemre Nadim szabadságon volt.Azt viszont tudtam, hogy ilyenkor Hrabár helyettesíti. Én maximálisan meg voltam elégedve vele. Ő műtött meg végül,minden nap megnézett, hogy vagyok.

De nemcsak ő volt segítőkész, hanem Szelva is. Mikor bejött a szobában fekvő betegéhez, mindig szólt néhány szót. Sőt, mikor látta, hogy ott bőgök az ágyon ülve tanácstalanul, kihívott és elmagyarázta, minek nézek elébe, illetve, hogy milyen vizsgálatokra lesz később szükségem.
Teszem hozzá, soha nem láttam őket előtte, nem kaptak tőlem semmit.

Az igaz, hogy Szelva megmondja mennyi a szülési tarifa, de a "bevált": vizsgálati díj 10-szerese többnyire mindenkinél.

Kép
magdica
 
 


Szia!

Magdica :szeptemberben mikor voltál kórházban?
Sajnálom ami veled történt,.
Most hogy állsz baby ügyben?
Üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Magdica!
Köszi az infókat és én is nagyon sajnálom, ami történt. Remélem minél hamarabb összejön újra a kisbaba nektek!

Judit
judy-t
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok.
Szept. 12-14- ig voltam bent.
Most a helyzet katasztrófa. :( Sajna amit Nadimról írtam, az a véleményem mától nem érvényes. Óriásit csalódtam benne.
A lényeg, hogy kivártuk a 6 hónapot, amíg nem ajánlott terhesnek lenni. 2 hónapja megbeszéltük, hogy csinál egy HSG vizsgálatot.
A szükséges EKG-t, UH-t, vérvételt már megcsináltuk.
Úgy beszéltük meg, hogy felhívom a menses első napján és kér időpontot HSG-re. Ez volt 2 hete. Tegnap felhívtam, de már nem voltak a vizsgálós osztályon. Ma felhívtam, erre mit mond? Nincs már jövő hétre időpont, majd telefonáljak a következő mensi első napján!!!
Szóval totál magam alatt vagyok.Hazajöttem és bőgök, mint egy gyerek. Most azon agyalok, hogy orvosváltás lesz.

Szóval ezek után én lettem az első betege, aki panaszkodik.
Szerintetek nagy pofátlanság lenne átmenni Hrabárhoz vagy Szelvához?
Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

magdica:
én szept 19-25-ig voltam bent.
ne legyél elkeseredve,tudom könnyű mondani amikor már annyira vártad hogy leteljen a 6 hónap.
Gondold át az orvos váltást,szerintem nem pofátlanság.
Hosszú az a kilenc hónap és nagyon számít kire bízod magad.
üdv
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

zsu:

Ezek szerint váltottuk egymást.
Látom, milyen aranyos kisbabával tértél haza! :D
Bocsi, de az előző üzinél nem is láttam a szememtől. Pedig már akkor is ott mosolygott az a pici tündér! :D

Délutántól itt gubbasztok a gép előtt, hátha okosabb leszek baba-ügyben. Egy picit lehiggadtam ugyan, de a férjuram is azon az állásponton van, hogy másik orvoshoz megyek.

Szelvához a vizsgálat előtt hány nappal kell bejelentkezni?
Tarifák?

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Most jöttem haza Szelvától és nagyon-nagyon aranyos volt, tehát én így első benyomás alapján bátran merem ajánlani. Én múlt héten csütörtökön jelentkeztem be és már most tudott is fogadni. 1 percet kellett várni a 18.15-höz képest.

Viszont én is kicsit szomorú vagyok, mert azt mondta méhszájsebem van, ráadásul hátrahajló méhem. Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, de azt tudom, hogy így nehezebb teherbe esni. De majd most utánanézek ennek alaposabban.

Magdica: ne legyél elkeseredve, biztosan hamarosan össze fog jönni újra az a pici baba.
Zsu: neked meg úgy összességében minden köszi! :)
judy-t
 
 


Magdica: amit kihagytam az előző hozzászólásomból:
Alapdíj: 4 000 Ft (általános vizsgálat)
Rákszűréssel kiegészítve: 5 000 Ft
A kontroll azt hiszem szintén 4 000 Ft, de ebben az egyben nem vagyok biztos.
A terhes vizsgálat 3 000 Ft.
judy-t
 
 


Sziasztok!

Judy-t megválaszolt mindent.
Kívánom nektek a mihamarabbi gyermek áldást!!
Írjatok a fejleményekről!
puszi
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Köszi az infókat!:)
Tegnap már kiokosodtam itt a neten. Most mindenesetre várom, hogy el tudjak menni másik dr.-hoz vizsgálatra.
Ha lesz valami, írok!!!
Nagyon aranyosak vagytok! :)
Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok lányok!

Szerintem Gyöngyösön nincs igazán rossz orvos. Én két éve szültem és hallottm mindenkiről jót is rosszat is. Én Horváth dokinl voltam akkor volt, hogy már nme doklgozott ott sokáig, és csalodtam benn, mert nem jött be a szülésra és Hassan doki volt az ügyeletes. Nagyon sok rosszat hallottam róla, de kellemesen csalódtam benne minden rendben ment nála is.

A szülésznők is jók de úgy tusom Gyöngyösön nem lehet szülésznőt választani.

Jelenleg a második gyereket szeretnénk összehozni, és Csépány Adriennhez fogok járni. Ő a Jókai utcában rendel minden kedden 16.00-tól ha kell elküldöm a mobilszámát priviben.

Szelváról is csak jókat hallottam.

Hrabár doki is nagyon jó de szereti a pénzes kismamákat, egyik ismerősőmnek azt mondta, hogy aki nem bírja megfizetni az ne menjen hozzá, elég drága úgy tudom. Ő ott rendel ahol a védőnők vannak.

Remélem én is tudtam egy kicsit segíteni.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok Lányok!

Én Jászberényből írok, és szeretnénk majd Gyöngyösön szülni, ha összejön a bébi. Nemrég kezeltek ott , Dr. Szelva műtött. Nagyon emberséges volt mindenki. [/quote]
kettõõõõ
 
 


Sziasztok!

Én most 18 hetes terhes vagyok és nagyon gondolkodom hogy Gyöngyösre járok át!Az elsőt Tarcsán szültem,és eddig is oda mentem,de Gyöngyös talán Hatvanhoz közelebb van.
én a gyöngyösi kórház szakrendelésére szeretnék menni,de ebben szeretnék segítséget kérni hogy milyen számon kell oda időpontot kérni.
Ha valaki tudja kérem segítsen!Köszönöm,minden jót!
xemer
 
 


Xemer:

Terhes rendelés a szakrendelő épületének emeletén elhelyezkedő 22. sz. rendelőben van. Igénybevételéhez a szakrendelő földszinti betegregisztrációs helyiségében kell bejelentkezni: (36) 37-312-491. Ez a kórház telefonszáma, innen kapcsolják a kartonozót.

Remélem tudtam segíteni. Mindenképp számolj be a továbbiakról: melyik dokit választottad, jól van-e a baba stb :)
judy-t
 
 


Szia!
Köszönöm a gyors választ!
Nagyon gondolkodom ho mi tévő legyek.A férjemmel azt beszéltük hogy most lehet hogy még 20 hetes vizsgálatra elmegyünk Tarcsára,de az ottani bunkó orvosi társaságból elegem kezd lenni(vagy csak én fogom ki mindig).
Utánna akarunk kérdezni annak is hogy ott majd októberben ott lehet -e majd szülnöm ingyen.
Tudod az elsőt is amikor megszültem senkinek nem adtam semmit és most sem szeretnék mert ami jár az járjon!
Ha van valaki akit tudnál esetleg ajánlani azt megköszönném,bár ha szülésre kerül a sor akkor úgy is az ügyeletesnél fogok szülni!
Amúgy hála istennek a baba rendben van szerintem,sokat mocorog csak én vagyok egyre fárattabb az első mellett :)
Köszönöm a segítségat.
Minden jót!
xemer
 
 


Az én unokatesóm Pestre járt, az első gyerekét ott szülte, s a másodikat is ott szerette volna. De egyik pillanatról a másikra megindult a szülés (mi falun élünk), annyi ideje volt csak, hogy a háziorvos asszisztensének szólt, jöjjön segíteni. Nos pillanatok alatt meg is szült, mire a mentők kiértek, már meg volt a kis Marci. Ezután bevitték Gyöngyösre természetesen megfigyelésre, de mivel nem oda járt előzőleg vizsgálatokra, nem foglalkozott vele senki, abszolut bunkók voltak vele (pont Csépány Adrienn volt ügyeletben). Ezt csak azért írtam le, hogy a gyöngyösi dokik is szeretik a pénzt. A legtöbb doki rendes, de csak ha kapnak elég pénzt.

Én Szelvához járok egyébként vizsgálatokra (kiderült van egy méhszájsebem, rossz lett a rákszűrés eredményem), nagyon meg vagyok elégedve vele, normális pasi. Sok ember ajánlotta és csak jókat hallottam eddig róla. Viszont ő megmondja, hogy ha nála szeretnél szülni, akkor 40 000 Ft.
Nadimnak szintén jó híre van, bár magdicának volt vele rossz tapasztalata is. Túlságosan leterhelt sztem. Csépány Adriennt szintén dícsérik (az előzőekben leírtak ellenére), s Fehér dokit szintén. Én őszintén szólva azért választottam Szelvát, mert neki kaptam meg leghamarabb a telefonszámát :)) De Fehér dokiban is nagyon gondolkoztam.

Szóval Te szeretnél valakihez járni a terhesség alatt, szülni pedig annál, aki épp ügyeletes lesz? Egy kivételével sztem bárkivel szerencséd lesz, az pedig Hassan doki, bár nekem személyes tapasztalatom nincs vele. Állítólag durva és csak nagyrészt roma kismamák járnak hozzá. Jesszusom, ezzel remélem nem sértettem meg senkit, de tényleg így van.

Örülök, hogy a baba jól van. Neked pedig kitartást :) Írj nyugodtan, ha infó, telefonszám vagy bármi kell.
judy-t
 
 


Szia!

Hát ismét köszi az infót!
Egyenlőre ha minden jól megy akkor csütörtökön kapom meg az AFP eredményt.aztán meg megbeszéltem a férjemmel hogy elmegyünk Tarcsára,kitudjuk hogy lehet-e ott szülnöm és ha nem akkor jön számításba Gyöngyös!Az tuti hogy ha valaki kijelenti hogy ennyi meg annyi a szülés akkor és is kijelentem hogy nem vagyok hajlandó fizetni!!
És igen azért,mert nincs rávaló, vagy is inkább az a pénzt a gyerekeimre költöm,nem pedig egy olyan valakinek adom akinek ez a munkája!Nagyon mérges vagyok az ilyen orvosokra,csak az a baj,hogy aki meg nem ilyen abbol kevés van!
Amúgy neked van gyermeked?Vagy csak majd lesz?
Ha van kedved akkor írj te is magadról egy kicsit.
Szép napot!
Helga
xemer
 
 


Szia Helga!

Nos sajnos igazad van, sztem egy orvos sem létezik a környéken, aki ingyen levezeti a szülést és utána is normális veled. Ez egy szemét dolog.

Ti Hatvaniak vagytok? Sőgornőm ott szült Horváth dokinál, nagyon meg volt vele elégedve. Oda miért nem akartok menni? Egyébként a Tarcsai kórház milyen? Még nem is hallottam róla semmit.


Nekem még nincs gyerekem, de szeretnénk már a férjemmel. Azért kerestem én is itt infókat a dokikról. Régebben Gulyás dokihoz jártam, akit imádtam, de nála már nem lehet szülni sajnos. Ezért találnom kellett mást. Így jutottam el Szelvához.

Tudjátok már a baba nemét? Én a szívem legmélyén egy kislányt szeretnék :)
judy-t
 
 


Szia!

Bocsi hogy nem jelentkeztem,csk bedöglött a gép,aztán hogy semmi ne jöjjön össze a kisfiam elkapott valami hányásos betegséget és hát a kórházban kötöttünk ki!Hát ne tudd meg hogy ki kellett fizetnem 3000 ft és szombat de fél 11-től vasárnap reggel 10-ig egy falat kaját nem kaptam,a wc-n nem volt papír,szappan,kéztörlő ezek után már a zuhanyzót nem is említem...az ágyneműből a bélés kifordút stb...!Kérdem én?:miért fizettem 3000ft?
De nem hagyom a dolgot,holnap hívom a betegjogi képviselőt,mert ez nem szolgáltatás!
Más!

Hát most jött meg az AFP ami nagyon jó lett és be is jelentkeztem Gyöngyösre.Kedden megyek 1-re genetikai UH-ra.Talán akkor sikerül kitudni!De ahogy és amennyit mozog szerintem megint fiam lesz!
Tarcsai kórházzal nagyon meg voltam elégedve,gyönyörű a szülőszoba( külön szobák vannak).
Nagyon kedvesek a szülésznők is!
Hát az orvosok azok meg ilyenek és olyanok!
Tudod kinek mi jön be!
Gyöngyösön milyenek a szülőszobák?
Remélem nem olyan függönyös megoldás van ,mert az enyhénszolva megalázó!
Majd írok ha túl vagyok az UH-on!
Minden jót:
Helga
xemer
 
 


Szia!
Meg volt az UH és nagyon meg vagyok elégedve!!!A Pap Zoltán nevezetű adjunktusnál voltam.Róla tudsz valamit?Nagyon rendes volt,igaz nem túl bőbeszédű,de amit mondott azt rendesen,emberi hangnemben tette!!!
Amúgy a babával minden ok,de nem tudta megmondani a nemét!Se baj!Majd 1 hónap múlva:)

Minden jót:
Helga
xemer
 
 


sziasztok!
Én a nagy lányomat 8 éve szültem Gyöngyösön :wink: :wink: :wink: Terhesség alatt 6 hetet feküdtem bennt, úgyhogy sikerült elég jól megismerni az ottani dokikat :shock: :shock:
Én egyébként Pap dr.-úrnál kezdtem a terhességet, de 32 hetesen besokalltam tőle, és eldöntöttem szülök annál aki bennt lesz :D
Hassan dr. urat sikerült kifogni, akiben nagyon kellemesen csalódtam :D :D Burokrepesztés után végig velem volt, és a szülés után is naponta bejött, megkérdezte mi van velem, megnézte a gátsebemet.

Szülésznők: 8 éve még nem volt "divat" választani :shock: :shock: na meg ott legaláébbis akkor még, ők teljesen külön voltak az osztálytól. Én pl. azt a szülésznőt akinél Adrika született nem is láttam utána :shock: :shock: :shock:

Szülőszoba: arra már nem emlékszem függönyös e, ill. mennyi szülőszék van. A vajúdó az 3 ágyas az biztos, és a burokrepesztésig ott is voltam :D :D
Egyébként nagyon sok helyen függönyös, ill. több ágyas a szülőszoba. Apás szülőszobát azok elvileg nem :wink: :wink: de hát ugye 8 év alatt ott is biztosan sok minden változott :D :D

Üdv. Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Helga ez igazán szuper hír! Már kíváncsi vagyok én is, hogy kislány lesz-e vagy kisfiú :))) Mindenképp írj, ha meg van.

Papp dokinál én is voltam már, de velem nagyon kedves volt és segítőkész is. Akkor még fiatalabb voltam, látta, hogy izgulok. Sokan szidják, de nekem eddig nem volt vele rossz tapasztalatom.

Végül is kiderült már, hogy Gyöngyös-e vagy Tarcsán?

A szülőszobáról pedig majd érdeklődök, szomszédom egy hónapja szült ott. Nem tudom Gabi szülése óta változott-e a helyzet.

Pussz!
judy-t
 
 


[img]Sziasztok!

Igen,kiderült hogy hol fogok szülni!
Gyöngyös!
Leginkább azért döntöttem így,mert amikor voltunk,elmentem wc-re és hát olyan érzésem volt,hogy ott még a cipőmet is le kéne vennem!
Szóval ha a wc tiszta akkor ott tisztaság van!!
Majd jövőhéten megyek védőnőhöz és utánna kérek időpontot megint vizsgálatra!
Csak azt nem tudom még hogy a gyereket addig kire fogom hagyni,mert férjem most váltott munkahelyet és hát nem nagyon szoktak örülni,ha már szabival kezdi!A szomszédasszonyomnak meg kb 2 hete van még szülésig és neki is van egy másféléves ördöge!
A rokonok meg Kiskunhalason,mi meg dec.-ben költöztünk ide Hatvanba,tehát nincs túl sok ismerős!
A gyereket meg magammal vinni kész katasztrófa!
Multkor apa is jött és úgy sem bírtunk vele!
A héten éreztem először hogy csuklik a baba :)
Hát kb ennyi,és köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok!
Akartam feltenni képet,de valahova elkavarta a férjem a gépben!
Majd legközelebb:)

Minden jót:
Helga
xemer
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Védőhöz kellene mennem itt Gyöngyösön, de nem tudom, hogy hová. Nem is tudom melyik körzethez tartozom. Meg tudom ezt valahol nézni vagy kérdezni?

Köszi! :)
beus.
 
 


Szia beus!

Szerintem ebben a kérdésben a többiek tudnak válaszolni,mivel én is hasonló cipőben járok mint te,csak én hatvani vagyok!
Mennyi idős terhes vagy?
Biztosan tudnak segíteni a többiek,de amikor voltam genetikai uh-n a rendelőben akkor ott ahol az NST-t nézik volt valami Judit nevezetű védőnő(ő csinálja az NST-t),szerintem ha bekopogsz és megkérdezed akkor ő tud neked segíteni!
Hát remélem én is tudtam egy keveset:)
Minden jót:
Helga
xemer
 
 


Köszi Helga!
Holnap megyek ultrahangra, majd megkérdezem valakitől. Amúgy 7 hetes vagyok most.
beus.
 
 


Szia!

Majd ha lesz időd írd meg hogy mi volt!!
Helga
xemer
 
 


Helga hol vannak már azok a fotók? Nagyon várjuk őket :)))

Egyébként jól vagy? Minden oké? Örülök, hogy Gyöngyöst választottad. Mikorra is vagy pontosan kiírva?

Judit
judy-t
 
 


Sziasztok!

Teszek fel fotókat,csak a férjem lementette valamelyik cd-re őket és fogalmam sincs hogy hol vannak!Majd mondom neki!
Október 13-ra vagyok kiírva és éppen ma voltam Gyöngyösön!Nagyon meglepődtem mikor közölték hogy csak 30 hetesen csinálnak legközelebb uh-t.Na meg azon is amikor azt kérték hogy pisiljak kémcsőbe.És hogy ez ne legyen elég,ott volt a gyerekem is,mert nem tudtam kire hagyni és a wc ajtaját nem tudtam bezárni,úgy hogy elgondolkodtam hogy hogy fogom én ezet a mutatványt megcsinálni!Jöv héten elméletileg megint megyek vércukor mérésre,meg a labor eredményekért.
Hát most kicsit rosszúl érintett hogy aug elejéig megint várhatok hogy megtudjam hogy fiam vagy lányaom lesz.
Csak most azon vagyok fenn akadva,hogy megint beírtak 19 hetesre,mikor az uh-n azt mondták 3-4hete hogy 19 hetes vagyok :shock:
Hát nem tudom hogy akkor hogy fogják megállapítani ha nem csinálnak uh-t...
Amúgy a Hrabár Jenőnél voltam,nagyon szinpi volt és főleg az tetszett,hogy nem nézett ki hogy a gyereket is vittem magammal.
Na,majd szerintem estére tudok képet feltenni!
Minden jót:
Helga
xemer
 
 


Hát sajna nem tudtunk feltenni,mert túlnagyok a képek és nem engedi feltölteni! :cry: [/img]
xemer
 
 


Sziasztok Lányok!

Már rég nem írtam, de azért benézegettem.
Egy hete voltam Hrabár doktornál magánrendelésen, és ami azt illeti,Nadim elbújhat mellette!
Ha minden igaz, 6 hetes terhes vagyok! :D
Szóval nagyon alaposan megvizsgált, megcsinálta a rákszűrést, adott egy kémcsövet, hogy otthon intézzem el pisilést, írt fel gyógyszert, nehogy megint elvetéljek. Másnap mentem uh-ra, beadtam a laborba a cuccokat, bekopogtam a nőgyógyászatra, az asszisztensnője felhívta, ő meg kielemezte az eredményt.

Közben kiderült, hogy a gyógyszert amit adott, nem írhatja fel a körzeti, így telefonáltam, hogy el fog fogyni, mi legyen. Mire ő kérte a címemet és elküldi a recepteket postán.

Mondhatta volna simán, hogy utazzak be, vagy küldjek érte valakit, de rögtön azt mondta, hogy nem baj, küldi.

Ami azt illeti, még emlékezett is rám, pedig csak akkor látott, még 3 napig bent voltam és megműtött.

Judit nálatok mi a helyzet?

üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Örömmel olvasom a jó híreket!!!

Magdica:
jó egészséget kívánok,és probléma mentes boldog várandósságot!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: