Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Téves riadó volt :) Csak durva csalán kiütés, de hasonlított a himlőre... Valószínüleg bocisajt allergia :) Imádja a csaj, de úgy néz ki nem bírja :)

Vuki!

Ahogy írtad, az ördög nem alszik, nekünk nagyon sokszor riasztott be, és hívjon akárki para maminak, mi még használjuk, 3 éves koráig legalább... (egy ismerősnek két évesen vitte el a mentő a lányát, mert nem vett levegőt, és nekik mondták, hogy 3 éves korig beállhat a bölcső halál) Ráadásul Jaminál nem alaptalanul riasztott, sokszor kellet rázni, fújkálni, hogy magához térjen... Szerencsénk volt, hogy nem volt komolyabb...

Ballagyó!

Neked sem könnyű ez a ködös idő... Jamcsiri is hörög, amikor kemény tél van semmi gond, nyáron is csak nyirkos időben, vagy a pöszmős időszakban van baj...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak ezt az oldalt olvasva. Remélem holnap visszatudok olvasni.

Ballagyó Emlékszem, hogy Sománál is hasonló gondok vannak.
Linkeltél be pár oldalt a blogodból. Multkor be is akartam nézni hozzátok, de nem engedet. Gondolom kód van hozzá.
Nektek is jobbulást. Szomoruan olvastam soraidat. 4 éves korig még igy huzzuk.... Mi sűrűn járunk pulmólógiára. Konkrétan ebben az évbe minden szerdán ott vagyunk. Akkor rendel nálunk.
Ma is voltunk Ventolin mellé most Flixotide Evohaler 125 mikrogramm/adag 2x2-t kapot. Ha nem beteg akkor is 2x1 kell nyomnom neki. Szteroid. Reménykedtem, hogy meguszuk. Hát nem. Most akarok venni hideg párásitót. Most kaptam egy tanácsot, hogy éjszakára a kiságyára teritsek hideg vizes törölkőzőt. Figyeljem meg, hogy a gyerek önkéntelenül arra fordul, és igaz. Nem beszélve arról, hogy nyugodtan alszik. Nem köhög, nem hallom hörögni. A sóinhalátort elfeljtettem az orvostól kérdezni, de a patikában rákérdeztem. Hát receptre sem olcsó.
Egyenlőre hordom sóbarlangba heti egyszer. Meg kapja a propoliszos mézet. Erősitse az immunrendszerét. Köszönöm a jó tanácsot.

Witch. Én a bárányhimlő oltást nem adatam be. De őrülök, hogy "csak" csalán kiütés. De igy sem jó egy hörgő gyereknek. Jobbulást nektek. Neked is köszönöm a jó tanácsot.
Sajnos a szüleim ugy érzik jól magukat, ha éppen valakibe belemarhatnak. Most mi, a gyerek van a soron. Most nem másik unokát szapulják, hanem őt. Mindig találnak valakiben valami hibát.
Egy testvérükkel sem beszélnek. Furcsa volt mikor Laci családjába bekerültem, hogy ott a testvérek mennyire összetartanak. Hugival mi is ezt az utat követjük.
Munkahely nekem is közalkalmazotként dolgoztam, de most ott is várható leépités. Igaz itthon is dolgozhatnék, könyvelhetnék, de túl sokat hagytam ki. Már lassan 4 éve itthon vagyok. Ott meg állandó változás van, amit nem követtem, vagy csak felületesen. Na meg történtek az előző években dolgok ami után azt mondtam, hogy magánban nem csinálom.

Vuki Gratulálok a fiadhoz. Jobbulást kívánok neked. Van már nevetek? Lehet, hogy már irtad is? Akkor lemaradtam.
Jó, hogy Anna nem beteges. Nálunk előszőr 8 hónaposan volt beteg, majd másfél évesen, de akkor jan-jun-ig, egy egy hét kihagyással.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok,

Hát, nyakig belekeveredtem én is ebbe a vírusba, alig várom, hogy kikászálódjak belőle. Nem egyszerű így foglalkozni Gáborral, és szegény be is van zárva miattam, nem megyünk sehova.

Erika, a ceruzaelemes sztorin jót nevettem :) Hát nem unatkozol, az tuti :D Ami az egészségügyet illeti, sajnos a szüleim kapcsán is tapasztalom, hogy ha nem megyeszékhelyen vagy Budapesten lakik az ember, siralmas, mennyire nem tud semmit elintézni. Már eleve egy nap, mire bejut egy dokihoz, utazás, sorbaállás, és gyakran hiába, mert a doki egyszerűen nincs ott, tessék visszajönni jövő héten. Katasztrófa.

Witch, sajnálom Jami kiütéseit, de legalább nem bárányhimlő. Gábor is csak egy oltást kapott, minket az ismerőseink azzal bíztattak, hogy ha el is kapja, megússza majd 3-4 pöttyel, magas láz nélkül és 4-5 nap alatt elmúlik.

Vuki, szerintem mindenképp legyen légzésfigyelőtök. Én annak idején arra gondoltam, hogy nem csak a biztonság miatt, de azért is kell, hogy ne tehessek magamnak szemrehányást, ha valami baj történik. Nálunk is riasztott egyszer, Gábor nagyon mélyen aludt, és kihagyott a légzése. Elég volt picit ráfújni, megrázni, a legtöbb esetben ez működik. Persze én azért elolvastam és igyekeztem megjegyezni az elsősegélynyújtással kapcsolatos leírást, bár kétlem, hogy pánikban alkalmazni tudtam volna :/

Nálunk szerencsére már mindenki túl van ezen a vírusos nyavalyán, csak én ülök még benne nyakig. Most már nagyon elegem van, nagyon nehéz így Gáborral, nem tudom kivinni, bent meg olyan hisztis, hogy csak ülök tehetetlenül és várom, mikor hagyja már abba az ordítást. Remélem, a jövő hetünk már jobb lesz, mert ez horror volt.
Nem tudom, meséltem-e, de abbahagyta a dadogást, ez nagyon örömteli, kíváncsi vagyok, így marad-e.

Kép
elan
 
 

 
 

Erika!

Ha könyvelésbe való visszatéréshez kell segítség, rám számíthatsz :) Tényleg szívesen segítek :)

Elan!

Sajnálom ezt a beteges időszakot :(

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Elan!

Örülök a dadogás elmaradásának, és sajnálom a vírust :cry: Kitartás! Nálunk is vannak jobb és kevésbé jobb napok.. :roll: Tegnap pl. Soma egy percet sem aludt napközben, reggel 6.30-tól este 8-ig nyomta.. Ilyenkor jól jönne a segítség!

Witch!

Húú, megkönnyebbülés, h "csak" csalánkiütés, gondolom, megijedtetek..

Erika!

Én még csak egyszer vittem Somát pullmonológushoz, általában a gyerekorvosunk segíteni szokott, maximálian megbízom benne. Most viszont kértem időpontot, jövő kedden újra megmutatom a gyermeket, bár újdonságra ezúttal sem számítok.. Újra bevetettem a homeós bogyót (Pulsatilla) és vettem egy szirupot (Stodal) is, egyelőre úgy tűnik, használnak, mert Soma kevesebbet köhög, holnap viszem egyébként vissza a doki néninkhez kontroll hallgatásra.
ballagyo
 
 


Heló Evribádi!!!

Akik már szültek, segítsenek plíz:
Hogy indítható be a szülés, mert barátosném már nagyon akarna szülni...
Sz ügynök egy kis kex-et javasolt, de nem fűlik hozzá a foga...

Köszi! :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok csajok!
Rég jártam erre,de visszaolvasni esélytelen és így nem is reagálnék senki hsz-re nehogy sértődés legyen!

A képeket megnéztem és cikik a babák:))))))


Mi betegek voltunk télapótól újévig!Majd egy hetet Keszthelyen voltunk!
Február 1.-én kezdjük az ovi beszoktatást,de most kicsit taknyosak:(
Egyik szemem sír, a másik szemem nevet!0-24-ben voltam eddig velük és ez hirtelen megszűnik majd!
Rengeteget dumálnak és be nem áll a szájuk!Imádják egymást és ez nagyon jó!Rengeteg szituációs játékot játszanak együtt és felfedezem az én szövegemet,annyira mókás!
Próbálok majd többet jönni:)

Az iwiwről elköltözöm majd a facebookra,tehát nem megsértődni,ha nem leszek az ismerőseitek között!:))))
Vendég
 


Sziasztok!

Betegeskedőknek mielőbbi jobbulást. Mi is betegek voltunk ősszel többször is, aztán ahogy Bensziék, télapótól január közepéig.
Azóta rendben vagyunk teljesen, remélem így is marad.

Elan
Örülök, hogy múlik a dadogás.

Bibar
Dunakeszin lakunk a Toldi-Dombliget lakóparkban. El szoktunk menni a tóvárosi vagy a templomkertben lévő játszótérre, mert nálunk nincs. Ha van kedvetek találkozhatunk.
hagnese
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre néhány képpel jövök a lánykámról, van benne még karácsonyi és szülinapi is, hajvágás előtti és utáni is :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Witch!

Jamina gyönyörű :wink: , nagyon jók ezek a képek

Nálunk most a dobolás megy, ezt kapta Soma a 3. szülinapjára :roll:

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1296656127.7531.jpg[/img]

Benszi!

Sajnálom a hosszú betegeskedést, de most már biztos elkezdtétek az ovis beszoktatást. Hogy tetszik nekik?

Bibar!

Nálatol mizu? Gondolom, Olivér már beszokott az oviba :wink:

Judit!

Most olvastam, hogy betegek a csajok :cry: Sajnálom! Mielőbbi gyógyulást nekik!![/img]
ballagyo
 
 


Ballagyó!

Édes Soma a dobszerkó mögött :) Hogy bírjátok? Én megvallom őszíntén hogy néha már attól rosszul vagyok, hogy kiabál..., de én tűrök mert imádom :) Viszont nem tudom egy dobszerkót hogy bírnék :)???!!!

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Nem olyan hangos, mint gondolnád :lol: Egyelőre bírjuk :D :D És a szomszédok is :wink: A cintányért viszont kevesli, azt szeretné, ha legalább még egyet vennénk neki.. :roll:
ballagyo
 
 


Sziasztok!Látom nem nagyon pörög a topik :( ,azért leírom mi újság van velünk hátha olvassa még valaki :?

Witch
Nagyon édes a lánykád,a maszatos kép a kedvencem :D Örülök,hogy csak vaklárma volt és nem lett nagyobb baj!A bárányhimlő ellenit sem adatom be az biztos.Az oltás ellenére is kijön akkor meg minek,mivel a Prevenárral rossz tapasztalataim vannak inkább nem reszkírozom ha nem muszáj.Bár ha szeptembertől megy oviba és a dokinéni javasolni fogja a pici miatt akkor talán.

Erika
Látom mi egy cipőben járunk!Megértem,hogy eleged van már a rengeteg betegségből!A minap mondtam a védőnőnek,hogy nálunk a porszívó olyan mint másnál a váza.Szeptember óta a szoba dísze :? ma voltunk immunológián,levettek egy csomó vért szegénykémtől.Annyira speciális értékeket néznek,hogy csak 1 hónap múlva lesz eredménye.A doki azzal biztatott,hogy szerinte csak életkori sajátosság és 14 éves korára kinövi!A háziorvos sem biztatott ovival kapcsoltaban,tapasztalatai szerint ott is sokat lesz beteg.Én naiv meg azt hittem megedződik addigra!Majd megyünk még fül-orr-gégészetre ha nem lesz taknyos(az majd estleg nyáron),dokinénink szerint allergia is meghúzódhat a háttérben!Lehet,hogy allergológiára is el kell majd mennünk.

Ballagyo
Hát tényleg nem semmi ez a dobszerkó!És még plussz cintányér :shock: Én néha az egésznapos csacsogástól kész vagyok estére,nemhogy ettől :D Jól van Soma?Minden rendben volt a kontrollon?

Benszi
Na hogy megy a beszoktatás???

Elán
Nálatok mi újság van a dadogással?

Én Hunorral kórházban voltam 3 napot,mert Boti megint haza hozott egy agresszor náthát és ő is elkapta.Szegénykémnek bronhitise lett és alig kapott levegőt,2 hete szerdán este a Bethesdában kötöttünk ki és szombatig ott is maradtunk.Antibiotikumot és hörgőtágítő sprayket kapott.A mai napig még taknyos egy kicsit és a 2 hónapos oltását sem tudták még beadni.Itthon Spiropent szirupot kellett adnom a spray helyett,az meg úgy felpörgette a gyereket,hogy alig aludt és lábremegése volt tőle.Ahogy abba hagytuk a szedését minden helyre állt.A változatosság kedvéért szájpenésszel küzdünk az antibiotiukum hatására:( Mondanom sem kell olyan hasmenése volt szegénynek tőle,hogy piros volt már a popija sok törölgetéstől! és a végére egy kép :D
Kép
gabicsibe
 
 


Kép Kép Kép Kép

jucicuki
 
 


Jaj, Gabi, de jó, hogy túl vagytok rajta. Milyen volt a kórház? Normálisak voltak veletek?

jucicuki
 
 


Gabi!

Sajnálom a fiúkat :cry: Jobban vannak már? Milyen volt a kórház?

Lekopogom, nálunk az elmúlt hetekben minden OK Somával :roll: A januári fulladása óta nem volt beteg.. Pedig tömegközlekedünk, kisoviba járunk:) Remélem, megerősödik, mire "nagyoviba" kerül :wink:

Judit!

Nem győzöm dicsérni a csajokat, OLYAN SZÉPEK :wink: :wink: Ja, a családi a kedvencem :wink: NAgyon jó!
ballagyo
 
 


Sziasztok!
Sajnálom a sok betegeskedést!
Gabi, még olvasni is sok volt, nemhogy átélni. Remélem mihamarabb kikecmeregtek belőle! Azért nem túl biztató, hogy 14 éves korára növi ki Boti.
Hunor csodaszép! Egyébként hogy szoktátok becézni?

Juci, szuperek a képek. Milyen nagy már Panna is! :shock:

Benszi, hogy megy a beszoktatás?

Velünk minden oké. Bár engem elkapott egy nyavalya kb. 1,5 hónapja. Gégegyulladással kezdődött, aztán ráment a füleimre. Most már jól vagyok. Csak a sok köhögéstől idegbecsípődés van az oldalamba. Már csak nevetni tudok rajta. Zéti most kecmergett ki egy náthából, de szerencsére nem volt vészes, lázas se volt csak az orra folyt és köhögött. Nálunk is napokig a nappali dísze volt a porszívó. Azért örülök, hogy eddig mindig hamar kilábalt ezekből a betegségekből. Én most tervezem beadatni neki a bárányhimlő elleni oltást. Először én is elleneztem, utána picit körbejártam a témát és inkább úgy döntöttünk, beadatjuk.
3 napja elkezdődött a hiszti. Nagyon durván nyomja, de mi igyekszünk következetesek és szigorúak lenni. Eddig sikerült viszonylag hamar kilendítenünk belőle. Jajj mi lesz még itt.

Íme pár friss kép a fiatalúrról.

Kép

Kép

Kép

KépKép
süni76
 
 


Néha-néha én is olvasgatlak benneteket......
Gabi,
nagyon sajnálom, hogy betegek voltatok! Nagyon rossz lehetett a kórházban.......Mára már jobban vagytok!? Vigyázzatok magatokra!
Nagyon aranyos a képen Hunor baba!
Judit,
ja nekem is nagyon tetszik a családi "ötösfogat":-) mekkora már Panna, nagyon aranyos!!
Szép napot mindenkinek!
Bendegúz 2 éves lett, beszél ezerrel, járunk bölcsibe, minden ok! És egy kép:) Kép

Kép
baby.81
 
 


Ballagyó!

még egy cintányér??!! Az igen!

Gabi!

Köszönöm a dícséretet :) Hunor csodaszép :) Szegénykéim betegen... Milyen volt a kórház? Nálatok is csőstől jön a gond, nehogy egyszerű legyen.:: :lol:

Juci!

Csodásak a lányok :) Szép "kis" család vagytok :)

Süni!

Zéti hatalmas lett. Komoly nagyfiú :)

Baby!

Elsem hiszem hogy Bendegúz már két éves :) Édes a tortájával :)

Képzeljétek Jaminának tüszös mandulagyulladása van. Szegénykém minden betegséget összeszed, pedig nem is bölcsis, csak menőmanó tornára járunk...
Ja, és csak nem hagyott nyugodni hogy állandóan elesik az én csöppem. A hétvégén a parkettán esett akkorát, hogy azt hittem szétcsapja a fejét. A dokinénit sem hagyta nyugodni, hogy elküldött a Bethesdába egyensúlyvizsgálatra, ahol hülyének néztek, hogy ilyen vizsgálatot szeretnék, és szó szerint elzavartak, meg beszéltek össze vissza...
Elpukkant a fejem, és egy alapítványt kerestem meg, ott megvizsgálják Jamcsirit hétfőn 8.000 Ft-ért, de ők rögtön tudták, hogy mi lehet a gond, mikor mondtam, hogy folyamatosan egyensúlyát veszíti... A finommotoros mozgásával van gond... tornáztatni kell majd, eszközöket kellett venni... stb. De legalább tudják mi a gond... Na igen kellett volna az az egy hónap a pocakban... :( Hétfőn jelentkezek, hogy mi lett a vizsgálat eredménye, de telefonban szimpi volt a dokinéni :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!
Drukkolok, h végre kiderüljön, mi okozza a "baleseteket"!! Jól értem, végül meg sem vizsgálták a kórházban?!?!

Baby!
Boldog szülinapot Bendegúznak! :wink: Szuper a tortája, látom ő is kedveli az autókat :wink:

Süni!
Meglepődtem, h milyen nagy már Zéti! Komoly, nagyfiú :wink:

Nálunk minden rendben, volt egy kisebb óvodakeresési "roham", de elmúlt.. :roll: Soma hihetetlen módon társasági gyerek lett, úgyhogy kissé elszégyelltem magam, amiért itthon tartottam.., körbetelefonáltam a környékbeli ovikat, de sehol nincs hely.. Talán szeptembertől.
ballagyo
 
 


Ballagyó!

Még odáig sem jutottunk. Felhívtam őket, és kapcsolták a fülészetet. ott egy orvos közölte elég bunkón, hogy egyensúly vizsgálat a világon nincs, ilyet ne akarjak, aztán meg közölte hogy be kell feküdni hozzá?! Ezt nem igazán értettem, bunkó volt nagyon azt modnta, hogy "anyuka ilyen vizsgálat a világon nincs, mit gonol?" ezen kiakadtam. Hülyének néztek, és mindenért engem hibáztattak... HOgy nem vagoyk normális, hogy az elesések után nem röntgenezték meg, megjegyzem akkor naponta 1x legalább lehetne röntgenezni, amúgy meg szerencsés a lányom, mert eddig egyszer esett el úgy hogy lejött a bőr a homlokáról, de akkor látta doki, amúgy meg mindig szőnyegen esik, vagy el tudom kapni... Már a játszón én vagyok a para anyuka, mert 1-2 m-nél távolabb soha sem vagyok a gyerektől, de nem véletlen ezek után...

Örülök hogy ovis lesz Soma. Én is úgy tervezem, hogy Jamina betölti deceberben a 3-at, és Januártól megy oviba. Ehhez viszont már most be kell majd iratnom... Aztán mondjuk nálunk még befolyásolja ez az elesés is, mert ha nem javul nem engedem oviba, ott az óvónéni biztos nem fog rá úgy figyelni...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma voltunk a gyógytornásznál csodás volt, a lánynak nagoyn tetszett, a nő nagoyn rendes volt, és tudta mi a gond, a szenzormotoros tréninget kell csinálni :) Csak ajánlani tuodm őket ott ahol gond van... Nem a lehúzásra mennek, korrekt, türelmes és kedves volt a csaj, leírtunk mindent :) Remélem fejlődi fog Jami :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Juci
Nagyon szépek vagytok!Nekem az első kép a favorit :D Panna is kész csajszi már :D

A kórházi dolgozók szuperek voltak!Az orvosok fiatalok voltak,ami nagyon meglepő volt és egy kicsit aggodalommal töltött el.De azt mondta egy rutinos nővérke higyjük el alaposabbak mint egy vén róka!Ez így is volt,mindenkit alaposan megvizsgáltak,kedvesek voltak és nem vártak el egy fillért sem,a nővérkék sem fogadták el!Nekem szerencsém volt,mert Hunorral egy szobában lehettem és még ágyam is volt.Igazából inkább szanatórium volt,mert haza jöttünk és a békés nyugalmunk oda lett. :D Arra jó volt a kórházi bentlét,hogy többet tudtam foglalkozni Hunorral.Sokat beszélgettünk,nevetgéltünk,most kevesebb alkalom nyílik erre Boti miatt. :?

Witch
Azt hiszem magával a proffal beszéltél,neki tényleg van egy stilusa!Nekem is volt szerencsém vele találkozni.Azért örülök,hogy találtatok olyat aki szóba állt veletek és kiderült mi a gond!Remélem gyorsan javul majd Jami a tornáktól!

Süni
Zéti is milyen nagyfiús lett már,nagyon helyes pasi :D Neked meg jobbulást !nem próbáltad még a Tigris tapaszt?Én a derekamra szoktam használni és nagyon bevállt!Gyógynövény boltban lehet kapni,pár száz forint,viszont iszonyat büdi!
Rokonok szokták becézni Huninak,mi csak Pöttömnek vagy Kicsinek szoktuk hívni.

Baby
Boldog szülinapot utólag is Bendegúznak!Hihetetlen,hogy már ő is 2 éves :shock:

Elan
Ti hogy vagytok??

Boti már egy pár napja egészséges!Kopp-kopp-kopp
Hunor is talán rendbe jött,a penészünk még egy kicsit megvan,a nózijából is már csak minimális váladék jön.Remélem a jövőhéten végre megkaphatjuk a 2 hós oltást 3 hónaposan!
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend, de pont én nem reklamálhatok.

Benszi, én örülök, hogy Facebookozol, mégiscsak interaktívabb, mint az iwiw, ráadásul annyira, de annyira megutáltam ez utóbbit, hogy már én is komolyan fontolhatom, hogy töröltetem magam.

Witch, nagyon sajnálom szegény lánykádat ezekkel a gondokkal. Kívánom, hogy minél előbb segítsen a torna, felnőttkorára biztosan nyoma sem lesz a nehéz kezdetnek. A képek alapján egyre jobban hasonlít Rád!

Ballagyó, tuti a dobolós kép :) Ami az ovit illeti, úgy tűnik, a sors akarata, hogy Waldorfba menjetek. Én csak álmodom egyelőre erről, hogy Gábor kedvelni kezdi a gyerektársaságot...

Gabicsibe, ez a kórházazás nem lehetett egyszerű :( De hogy mennyire hasonlít Hunor Botira?! :) Köszi, hogy érdeklődtél utánam!

Jucicuki, nagyon szépek vagytok :)

Süni, nahát, óriásit nőtt Zéti. Már komoly férfiember :D

Baby, utólag is boldog szülinapot Bendegúznak, csúcs a torta! :) Bölcsi hogy megy?

Nem is tudom, mivel kezdjem. Talán először a jóval, Gáborral minden oké, imádom, csudapofa :) Mindent meg lehet vele beszélni, ritkán hisztizik csak. Akkor aztán belead apait-anyait persze. Tegnap kapott nagyfiús ágyat, egyelőre élnek még benne a korlátok, mert most sem alszik pl. de nem mászik ki, csendben kuruttyolgat.

Sajnos szobatisztaság abszolút nincs, tavasszal fogunk belehúzni. Most kezdek el majd ovikat nézni, de elsősorban a körzetisre hajtok, amúgy is az a legjobb a környéken. Jó lenne, ha szeptembertől felvennék, persze félünk is, mert még mindig nem kedveli a többi gyerek társaságát. Abban bízom, hogy sikerül majd olyan munkát csinálnom, ami megengedi, hogy ebéd után elhozzam.

A rossz hír meg az, hogy babát vártam, de sajnos missed ab lett. Holnap megyek be a kórházba eü. küretre :( A méhenkívüli után ez a vetélés... hát komolyan elgondolkozik az ember lánya, hogy próbálkozzon-e még...

Kép
elan
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Gabi,
Köszi a köszöntést Bendi nevében is:-) ja gyorsan megy az idő....
örülök, ha jobban vagytok:))
Elan,
neked is köszi a köszöntést, jól megy a bölcsi, köszi, de csak heti 3szor megy ám és csak délelőtt, tehát nem olyan sok, de éppen elég még szerintem, majd később bővítünk délutánra is, majd végül egész héten mehet, ha szeretne....sokat játszik most már a többi gyerkőccel,eleinte ő sem, csak játékokkal, de most már érdeklődőbb..., na meg eleinte sírt, ha ott hagytam, most meg integet, hogy szia anyu:-)
sajnálom a vetélést, nagyon rossz lehetett!! Hát, elhiszem, hogy most elgondolkodtál, hogy próbálkozzatok-e?! Sok erőt és kitartást kívánok, bárhogy is döntesz! Nekünk spontán nem akar sikerülni, így megyünk vissza a BMC-be.......és meglátjuk!

Kép
baby.81
 
 


Gabi!

Egy hölgyel beszéltem, nem hiszem hogy a prof volt...
Örülök hogy a fiúk jobban vannak :)

Elan!
Szerencsére az értelmi fejlődése tökéletes, az hogy kicsit ügyetlen, és elesik, az meg majd helyrejön a tornák alkalmával. Igazából minimálisan van lemaradva, a doki szerint sem könnyű az ilyet kiszűrni...
Édes Gábor az új ággyal. szerencsétek van hogy eddig bírta :) Jaminak már szeptember óta van "nagy" ágya...
A vetélést nagyon sajnálom, nem lehet könnyű...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!!

Már az idejét sem tudom mikor voltam itt utoljára!! :( :(
Visszaolvasni esélyem sincs.....
A képeket megnéztem..mindegy gyerkőc csodaszép!! :D

Helyzetjelentés rólunk:
Ati janurá óta bölcsis....nem volt könnyű a beszoktatás, de most már nagyon szereti....néha reggelente van egy kis sírás, de hamar megnyugszik... :)
Mondatokban beszél gyönyörűen, érthetően.....hihetetlen sok mondókát tud már.....néha csak ámulok, hogy miket tud. Hisz most született. :) semmit nem lehet mondani előtte, mert utánunk mondja. :D :D
Nappalra teljesen szobatiszta......csak a délutáni alváshoz kap pelust, de az is száraz marad.....de nem mertem még elhagyni.....mert az ördög nem alszik ;)
Az öröm az ürömben, hogy mióta bölcsis szinte a szoba dísze lett a porszívó... :(

Később teszek fel képeket is......megpróbálok most már rendszeresen jönni.... :)

Kép
nika28
 
 


Megjöttem a képekkel:

Kép ez még októberi kép.....

Kép ezek a frissek
Kép unokahugival és a mamáékkal
Kép amikor a rosszaság vhol kiütközik....nem tudom mennyire kivehető a monokli......Ati szerint pumukli :D

Kép
nika28
 
 


sziASZTOK!!

NEKEM SEMMI IDŐM,BOCSÁNAT:(((A 2 GYEREK MEG A RUHÁZÁS ELVESZ MINDEN IDŐMET,SŐT MÉG ANNÁL IS TÖBBET,NEM ÉREM UTOL MAGAM:(((
nem direkt volt eddig nagy betű:))

Witch
nem semmi bunkók voltak,ez olyan felháboritó:(de örülök hogy megtaláltad a megfeleő helyet ahol foglalkoznak ezzel a témával!!!!képek nagyon jók,szép a lánykád:))))))))))))

Elan
sajnálom a babát:((((((((((((Olivér sem egy barátkozos,de remélem az ovi segit majd!

Baby
de édes :))drukk a lombikhoz,irj majd mi volt!!

Kamilla továbbra is a legnyugisabb,legcukibb baba a világon:)))))))))ilyen nincs,ez hihetetlen az én örökmopzgó kópé fiam után:))))))aki szintén zabálnivaló,de iszonyat hisztis pasas,mindenért sir,akaratos,de imádom:))és nagyon okos:)))
Ja ovi,e4ddig 2szer 3 napot jártunk,iutána holt beteg lett az egész család,most 2 hete betegek vagyunk,Kamilla is,még kruppos is lett,szóval nem viszem majd csak tavasszal Olivért,nem éri ez meg nekem!!!!most kezdünk kilábalni....

Sünikém,azt nem ismertem meg Zétit,nagyon nagy lett,és gyönyörű kis pasas:)))

Ballagyó
drukk az ovihoz,mármint hogy legyen helye Somának!!!

jövök még csak szólitanak,de még egy képet dobok:)) Kép

Kép

bibar
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem. Sikerült valamennyire visszaolvasni.

Agnese Jó volt olvasni soraidat. Hát nem egyszerű két gyerekekkel.
De a mosolyuk, az ölelésük mindent kárpótól. A fiúk hatalmasat nőttek. Nagyon helyesek. Milóra alig ismertem rá.

Ballagyó Mit mondtak pullmonológián? Hogy vagytok?
Szerencséd van a gyerekorvossal. Én már nem bízok meg benne. Eljátszotta a bizlmamat a gyerek nyaki betegségével. Januárban minden héten pullmonológián voltam vele. A flixotide spray használ neki. Ha beteg a gyerek a gyerekorvos rögtön Stodalt vagy utifűszirupot ir fel. Nála már nem hat, mintha vizet itatnék vele.

Süni Én is tudom ajánlani a tigris tapaszt. Nekem is használ, ha fáj a hátam. Zéti babából igazi kisfiú lett. Nagyon helyes pasi !

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Witch Nagyon köszönöm az ajánlatot.Sikerült :cry: Ha lesz kinek könyvelnem akkor élek a lehetősséggel. Sajnos nálunk megszünnek a vállalkozások. Az a kevés is. Jamina nagyot nőt. Jók a képek.
Sajnálom ezt az egyensuly problémát, de örülök, hogy találtál segitséget. Nem tudom, hogy Pesten van-e olyan gyógytornász, aki foglakozik a HRG uszással. Szerintem nektek is jó lenne. Én már várom a jó időt, hogy ujra tudjam hordani. Nem buszozok vele most.
A pár hónap alatt sokat fejlődött. Kevesebet esik, ha esik nem veri be rögtön a fejét, elkezdet szótagokat mondani. Ami mióta nem járunk nagyon lelesult. Érdekes, de ha fut, pörög egy irányba kezdte el a másik irányba nem volt hajlandó, na ez azóta változot. Néha már a másik irányba is elindul, pörög egyet, kettőt. Konkrétan baloldalra nem csinálta. Azzal van gond. Hrg uszáson 4 alkalommal uszógumiban balra pörgetésnél zenget az uszoda a fiamtól, kapaszkodott belém, hogy ne csináljuk , az 5-dik alkalommal már nevetve végezte balra is a gyakorlatokat.
Most azon töröm a fejem, hogy nem e kellenne valami orvosnak megmutatni, hogy az "agyban" is lehet valami gond. Nem tudom melyik orvos foglalkozik ilyennel. A gyerekorvos ugyis azt mondaná, hogy majd kinövi. Na én vagyok a tipikus aggódó anyuka.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Ballagyyó Előbb elfeljtettem írni. Aranyos a kisfiad. Jó a dobszerkó. Nem unatkozól.

Gabicsibe Hogy vagytok? Sajnálom, hogy betegek voltatok. Korházat.
Ti jártatok már pulmonológián? Esetleg nálatok is nem-e fenn áll egy kis aszthma? Igaz, ha jól emlékszem, ti a füllel is bajlódtok. Nálunk az nincs. Hu, ennyi vizsgálat. Csak legyen már meg góc pont.
Nálunk is szobadísz a porszívó (2 éve). Ki sem viszem, mert 2 nap mulva ujra bent van.
Hunornak már 2 hónaposan spirópent??!!!! Bele gondolni is szörnyű.
Nálunk 8 hónaposan kapott előszőr a gyerek. Az addig nyugodt gyerek, villám gyorsan elkezdett mászni. Pörgeti őket. Este 4-ig adtam be a gyógyszert, de még 10-kor pörgöt. Viszont a képek jók.
Hunor tiszta mintha Botit látnám picinek.

Elán Sajnálom a vetélést. Nagy ölelés neked. Ne adjátok föl. Ha másképp nem akkor ott van a BMC. Azok tudnak segiteni.
Látom nálatok sincs szobatisztaság. Nálunk sem. Még mindig ragaszkodik a pelushoz. Beszéd amennyire beindult, ugy lassult le.
Kelene menni a HRG uszásra, de megvárom a jobb időt.
Ilyenkor sajnálom, hogy nincs kocsi.

Nika Jó olvasni soraidat. Ti már szobatiszták vagytok?! Nagyon ügyes fiú! Jók a képek. Rengeteget nőt Attila.
Hát monokli ismerős. Nálunk is előfordult már.

Vuki Köszi a tanácsot. Ti hogy vagytok? Anna csini kislány. Tesóhoz mit szól?

Rólunk: Multkor panaszkodtam, hogy beteg. Na most azt irhatom, hogy Februárban NEM volt beteg! Kopp-kopp-kopp. Használjuk a flixotide sprayt és napotna egy kávéskanál p.mézet adok.
A "bura" alatti őrzés megszünt. Heti egyszer sóbarlang, tipegő foglakozás és 2-szer gyógytorna a program. Na meg a bevásárlások. Láttom lassan minden baba nagy ágyban alszik. Na miénk még a kiságyban, de a felém eső oldaláról levettük a rácsot, és eltoltuk a franciágytól. Így az első éjszaka arra ébredtem, hogy kopog a feje a gyereknek. A két ágy között landolt a paplanon. A második éjszaka meg arra, hogy mászik mellém az ágyba.
Na azóta a saját ágyában alszik.
Rólam meg annyit, hogy meg van a mamográfiai eredmény is, ami negativ lett. Magától javul a helyzett. Nem fájok és apadok.
A doki felajánlotta a hormon gyógyszert, de nem éltem vele. Nálam a sok anyatej titka a sok kaja, hús fogyasztás, amit most elégé visszafogtam. Így egyre jobb. Titokban remélem a sulyomon is meg fog látszódni.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Még annyit rólunk, hogy márciusban megyünk ortopéd kontrollra és magán uton egy pullmonológus drnőhöz, hogy néze át a gyereket és a rendelkezésre álló adatokat. Szeretném egy másik orvos véleményét is hallani a gyerek állapotáról. Aszthmával kapcsolatban.
Igazi para anyuka vagyok.

Egy kép a végére

Kép

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Elan, most olvastam, sajnálom nagyon. :cry:

Mindenki akkorát nőtt!!!!!!!!!!!!! Irtó édesek a gyerekek. :)

Bocsi én eltűntem, de épp, hogy élek, úgy 18 év múlva írok bővebben. :lol:

Gyorsan teszek 2 friss képet.

Kép Kép
torolve_20130114141731
 
 


Elan
Itt is nagyon-nagyon :(
Szobatisztasággal kapcsolatban nem vagy lemaradva!Boti tudod milyen régóta "szobatiszta",de a mai napig pelusozunk alváshoz és ha ki megyünk a lakásból!Szóval nem vagytok lemaradva,jön a jó idő(már itt lehetne) és pikk-pakk menni fog!Mi is szeretnénk oviba menni szeptembertől,hát majd meglátjuk lesz e rá lehetőségünk.

Nika
Nem semmi mekkorát nőtt a Ati!Az a monokli tényleg durva!!Veled minden rendben?Dolgozol is?

Bibar
Kamilla le sem tagadhatná a bátyját :D Sajnálom a betegeskedést,remélem már ti is jobban vagytok!

Erika
Milyen nagyfiú lett Marcell!Örülök,hogy jobban vagytok!Én lemaradtam erről a dologról :oops: miért is van mozgás zavara Marcellnak?Mi még nem voltunk pulmonológián,majd meglátjuk az immun eredményt és az után megyünk tovább.Az egyik fele már kész van,se allergia,se vashiány.Semmit nem találtak eddig,lassan meglesz a másodok fele is.Bár a doki szerint nem is lesz semmi és majd 14 éves korára kinövi :?

Kata
Te sem panaszkodhatsz :D nálatok is nőnek a gyerkőcök :D múltkor olvastam a nőklapjába a hsz-od,a név és az infók alapján egyből rád ismertem ám :D

Hát tényleg nem egyszerű két gyerek mellett még netezni is!Mi most megint náthásan vagyunk,Boti is és Hunor is taknyos,szerencsére nem olyan vészes mint a múltkori!Boti kezd visszatérni a régi énjéhez,Hunor gőgicsél, vigyorog ezerrel.
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Jerika!

Ati már nagyon régóta bilizett és szinte azóta kaki nem is nagyon volt a pelusban, és mióta használjuk a szükítőt a wc-re nagyon élvezi. :)) A bölcsiben a kis wc-t meg egyszerűen imádja....egyedül le tudja húzni és ez tetszik neki :)
Hihtetlen, hogy milyen nagyfiú lett Marcell!! :) Alig hittem a szememnek!! :))
Sajnálom az állandó betegséget!! :((

Kata!

Nagyon szépek a gyerekek!!:) Már ezer éve nem találkoztunk!! :((


Gabi!

Igen, dolgozom......november óta. :)
Én jól vagyok. Úgy érzem, hogy magamra találtam.....igaz 16án lesz a válóperes tárgyalás.....az gondolom nem lesz egszerű... :(( Ezvan!! Nem akarok off-olni....
Nagyon szépek a fiúk!! :)) Hogy megy az idő...már Hunor is 3 hónapos.... :shock:

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam, ne haragudjatok, de engesztelésnek van egy hírem: márc.02-án megszületett Franciska kislányunk 3600 grammal és 57 centivel Zeke végezte a császármetszést és minden okés volt!!

:lol:
vicuska2007
 
 


Sziasztok!

Vicuska Gratulálok Franciska megérkezéséhez. Szép nagy baba.
Jó egészséget sok tejcsit kívánok nektek. Ha lesz időd képet kérünk.
Nagy lány hogy fogadta hugi érkezését?

Nika Köszi a fiam dicséretét. Igen, nő. Most mérte apja pont 1 m.
Nálunk még messze a pelus nélküliség. Sajnálom, hogy igy alakultak a dolgok. Eztán csak jobb dolgok jönnek. S nem beszélve az ügyes, tündéri kisfadról, aki ott van melletted.
Ha jól emlékszem te Tubikrisztával tartotad a kapcsolatot. Tudsz róluk valamit? Nagyon rég olvastam róluk.

Vikkata Helyesek a gyerkőcök. Nagyot nőttek. Ha mégis lesz időd irj pár sort.

Gabi Előszőr is jobbulást a srácoknak. Nem maradtál le semmiről.
A hrg usszásnál a balra pörgetési üvöltést már régebben irtam.
Nekem ez a futás dolog igazán nem is tünt fel, hanem a gyógytornász hivta fel a figyelmemet rá. Meni kéne a gyerekorvoshoz erre rákérdezni, de a gyerkőc jól van, így kerülöm a rendelőt. Majd az ortopéd kontroll eredményével megyek és akkor rá kérdezek tőle.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Most csak egy kérdéssel jövök.

Jövőhéten Budakeszin leszünk pár napot.
Budakeszi Vadaspark előtt van játszótér? Engem ez érdekelne.
Még gondolkodom, hogy az állatsimogatóba bevigyem-e?
Itthon is találkozik állatokkal.

A választ előre is köszönöm.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Vicuska

Gartulálok!Sok egészséget.boldogságot kívánok!!!Majd írj magatokról ha kicsit össze rázódtok!És képeket is kérünk :D

Erika
Én nem emlékszem,hogy lenne :(

Képzeljétek Hunor elkezdett forogni!Oldalára fordul és ha hason van van hogy a hátára vissza fordul!Csak pislogtam tegnap mikor anyukám szólt,hogy nézzem meg mit csinál Töpörtyű.
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Vicuska, szívből gratulálok Franciskához, legyetek nagyon boldogok együtt mindannyian :)

Bibar, nagyon édesek a gyerkőcök és rettenetesen hasonlítanak :) Sajnálom ezt a sok betegséget Olinál, igazad van, hogy csak tavasszal viszed. Örülni kell, hogy így, hogy Kamilla megérkezett, van erre lehetőség, nem hajt a tatár!

Erika, örülök, hogy ha lassan is, de rendbejön a melled. Ami a para-anyaságot illeti, én is ugyanilyen vagyok, erőszakkal kell visszafognom magam, hogy ne aggódjak minden kis apró-cseprő dologért. Jó nagyot nőtt Marcell! Mi lesz szeptembertől? Mehet oviba, vagy a betegeskedés miatt otthon tudsz maradni valami normális anyagi ellátással? Budakeszi Vadaspark: mi viszonylag gyakran megyünk, mert nincs messze, és igen, van egy kis játszótér, de nem közvetlenül a Vadaspark mellett, sétálni kell kicsit kifelé a külső parkoló felé (arra fogtok bemenni elvileg ha autóval érkeztek). Rönkvár, egy nagy rét, 2 hinta, libikóka, 1 csúszda. Gábor szereti. A Vadaspark előtt van egy Pici tanya nevű hely, ez ingyenes, és háztáji állatok vannak, kecskék, kisgidákkal, 2 mangalica, baromfiak, nyuszik, szamarak, pár ló. Néha annyira leragadunk, hogy a Vadasparkba már be sem megyünk.

Vikkata, végre jelentkeztél! Hatalmas már a lányod, Lőrincről nem is beszélve, bízd szépen őket egymásra és írj gyakrabban :D

Nika, nagyon nehéz lehet ez... :( De talán ez is segíteni fog továbblépni, ki tudja? Atti gyakran találkozik az apukájával?

Gabicsibe, Hunor is olyan sportos srác lesz, mint Boti :)

Mi most ovi-lázban égünk, keressük a leginkább megfelelő megoldást Gábornak. Voltam az önkormányzatiban, ahova tartozunk, és eléggé megrémültem, mert 30-an vannak egy csoportban, és összesen 6 csoportban az ovi-épületben. Egy csoportra 2 óvónő van, de csak dél körül vannak ott mindketten, különben csak 1 valaki van a gyerekekkel egyszerre. Hát mit mondjak, nem vagyok elragadtatva annak ellenére, hogy a hely is, a vezetőnő is nagyon szimpatikus volt. Úgy érzem, hogy az én félénk, kicsit még önállótlan fiamnak nem ez lenne a legjobb megoldás :( Néztem alapítványi ovikat, a Waldorfosok lennének a legszimpibbek, de ők csak 4 éves kortól veszik be a gyerkőcöket, még elmegyek egy helyre jövő héten, hátha meg tudunk egyezni valami félnapos töredék-árban. Legalább fél napra mindenképp szeretném beadni Gábort, hogy szocializálódjon kicsit, meg hát dolgoznom kéne, mert az nem megy sajnos, hogy itthon lógassam a lábam még egy évig.

Különben éljen a tavasz! :)

Kép
elan
 
 


Sziasztok!
Vicuska, sok boldogságot és örömet kívánok a kicsi lányhoz és az egész családhoz!

Elan, nagyon sajnálom :(
Egyébként Gábor mindig ilyen visszahúzódó volt? Ha csak 1-1 gyerekkel találkoztok, akkor is ilyen? Biztos megtalálod majd a legmegfelelőbb ovit.

Nika, kitartás a jövőhöz. Biztos nagyon nehéz, de innen már csak jó jöhet.

Jerika, Nektek sem könnyű a sok betegeskedés miatt a közösségbe járás, gondolom. Én is kiváncsi vagyok, mik a terveid.

Gabicsibe, Töpörtyű ezek szerint nagyon ügyes. Most aztán figyelheted minden mozdulatát. Boti jól van?

Velünk minden rendben. Zéti megint náthás volt és köhögött egy picit, de már le se vittem a dokihoz. Sikerült kikúrálnom. Láza nem volt. A gyerektársaságot imádja. Nagyon könnyen felszabadul szinte mindenhol. Barátságos, úgyhogy szerintem nem lesz gondunk a bölcsivel szeptembertől. Persze azért még változhat a helyzet...

Ja, és éljen a tavasz!

KépKép
süni76
 
 


Vicuska
GRATULÁLOK:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vikkata!
édesek a gyerkőcök,hű mekkora lett a picurka!

Gagicsibe
nálatok is takonykór??sajnálom,képet dobhatnál már,olyan rég láttam amanókat!!ügyi a kis forgó manód:))))))))))

Süni
éljen atavasz:)))))))))))))))))))))))))drukk a bölcsihez,hát az én kisfiam nem barátkozik egy könnyen:(((nekünk nehéz ez,na de majd belejön:))

Elan
30 -an??az már nem is engedélyezett...a max látszám 26 lehet...elhiszem hogy nézelődsz tovább,annó 10 éve nekem is volt 30-32 es létszámú csoportom,háááát mit mondjak:(((drukk hogy találj:)

bibar
 
 


Bibar, azt mondta a vezetőnő, hogy ugyan 26 lenne a létszám, de az önkormányzat kötelezheti az ovikat, hogy 120%-on működjenek és ezt meg is teszi.

Süni, sajnos igen, ebben rám ütött. Most már jobb a helyzet, nyáron még sírógörcsöt kapott, ha csak a közelébe ment egy gyerek. Most csak rémülten néz és félrehúzódik. Alakul :)

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Gabi, Elán Köszönöm a gyors választ.

Gabi Hajrá fordulás. Ügyes Hunor. Na akkor te sem teheted csak ugy le a srácot.
Meggyógyultak a fiuk?

Elán Köszi a kimeritő választ. Emlékeztem, hogy valaki írt róla, de a részletekre nem. Már csak a jó időben bízok. Sajna megint esőt beszél. Ősszel is szakadó esőben utaztunk. Most is azt mondják az időjósok. Brrrrr. A jövő még kérdéses. Remélem most jót mondanak az ortopédián. Mennék dolgozni, a gyerek meg oviba.
Van 84 nap szabim, így nov. közepén kezdenék a melóban. Csak a meló is bizonytalan. Közalkalmazott vagyok és elég rossz hirek jönnek. Leépitések megint. Ha minden kötél szakad, s a gyerek megint megkapja a tartos beteg státuszt, akkor sajna gyes. De dolgozni akarok. Egyre gyakrabban érzem, hogy züzü vagyok. Napi 24-ben csak a gyerek. Senki nem venné le rólam legalább 1 órácskára is. Legalább értelmes emberekkel beszélhessek.
De tudom mások is átestek ezen akik gyesen voltak. Mindenki azzal vigasztal, hogy ha ovis lesz jobb lesz. Igaz akkor jön más probléma.
Ovi kérdés. Van 5 ovoda. Ebből egy alapitványi, 1/2 1 "c" betűs.
Próbáljuk bejutatni olyanba, ahol kevés van belőlük. De az biztos, hogy csopotonként 2 ovónéni és egy dajka van velük és 30 fős csoportok. Annyira nem féltem, megvivja a maga kis harcát a ranglétráért. Beszéltem pár ovónénivel, hogy eleven a gyerek, mindeki nyugtatott, hogy nem lesz baj vele.
Egyenlőre az a kérdés, hogy szept-re szobatiszta legyen. Most még azért sír, ha nem kap pelust. Viszont minden nap párszor pisil wc-be. 1-2 db pelus kell napi szinten. De az egész nap rajta van. Na meg a kaka természetesen pelusba megy. Kezd ezen a téren is egyre ügyesebb lenni.

Süni Köszi a kérdésed. Ovi, munka a terv, meg a szándék. Te továbbra is dolgozol heti 2x? Szerintem Zéti ügyes lesz a bölcsiben. Főleg, ha a gyerekek között szeret lenni, felfedezi magát köztük. Jó, hogy gyorsan meggyógyult a srác.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: