Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vuki Eredmény van már? Multkor kérdezted a babakocsit? Szerintem amit a lányok ajánlanak szerezd be. Mi még használjuk. A piac 15 perc, a buszmegálló 20 perc az én tempómban. Vele ?????.
Buszozáshoz szigoruan babakocsit viszek. Így haladok, meg nem kell cipelnem, terelnem. Amugy bicigli 10 hónapos korától. Ép most érdeklődtem, hogy milyen ülcsiket vegyek neki. Most 15 kg-ig szoló van. Hát 36 kg-ig szolót ajánlották. Azt keresek.
Tud ő gyalogolni, szaladni, motorozni, csak sokszor az ő gondolata szerint. Na ez csak a séták során valósul meg.

Vic Csak jobbulást tudok kívánni neked és legyen már meg az ok! 10 hónaposan már ilyen akarat van? Mi lesz még később? Olyan szépen leirtad a kisasszony jelemét. Meg tudnám "zabálni". Aranyos lehet.

Elán Hajrá alvás. Legalább te is tudsz egy kicsit piheni. Szuper lehet Gábor szövegelése. Tesóhoz meg kitartás. Történek még csodák. Itt a topikban is van nem egy példa.

Gabi Még egy próba. Propoliszból van tinktura kivonat is. Azt kockacukora, vagy teába kell csepegtetni. Látom nem csak az én fiam válogatos. Sajnálom ezt a betegséget. Mi januártól-juniusig 1-1 hét kivételével folyamatosan benne voltunk. Tudom nem egyszerű. Pocakosan meg még nehezebb lehet. Esetleg Nem kérsz beutalot Pulmologiára. Nálunk azóta van javulás. Ott adták neki a ventolin spret. Meg azóta ha el kezd hörögni, autómatikusan viszem oda. Igaz nálunk nincs előjegyzés. Pesten hogy van az nem tudom. Ja mig el nem felejtem. Laktivot időként adjál neki. A sok antisziruptól a bélflórák tönkre mennek, ez renbehozza. Nehogy később allergiás legyen. Igaz van egy másik gyógyszer is erre, de azt mi nem használjuk. Tényleg csak próbálkozok segiteni.
Más. Mindig elfelejtem kérdezni. Boti a pelussal hogy áll? Végleg elhagytátok vagy vissza állt rá. Nálunk még a pelus mánia van.
Ha nem jövök. Szép szülést kívánok!!!

Gil Szita az agyam. Esetleg IWIWen is be vagy jelőlve? Akkor pü-be kit nézzek. Sülyedek a szégyentől.
Én a terheség ideje alatt álmosságtól szenvedtem. Aludtam is du. éjjel. Az utolsó napig. Na ez utána 1 évig nem volt. Óránként kétóránként kelt a fiam. Az egyik legszebb időszak volt.
Itthon voltam. Gyomorégésre nem tudok semmit, nem volt.
Te már most a csapat tagja vagy!

Vikkata Láttam a családi fotót. Nagyon aranyosak vagytok!

Süni Csak nem pörkölt párti a fiatalÚr? Az enyém ha teheti csak pörkölt tésztával.
Zéti sokat nőt, s még mindig gyönyörű kék szemei vannak.

Egy picit magunkról. A gyerek még mindig jól van. Viszont most én robanok le. Az anyatej nem akar apadni. Fáj a mellem, időként hidegrázás. Július óta nem szopik a gyerek. Már beszedtem egy doboz gyógyot. A doki most vérvételre, mell uh-ra küld. Valószinű a hormonháztartás borult fel. De a rá való gyogyót nem irja míg ezek nincsenek meg. Na gyerek megőrzés külön korditáció. Mert a vizsgálatra Egerbe kell utaznom, de ki lesz a gyerekkel egész nap?
1-2 óránál tovább nem volt távol tőlem. De ugy néz ki jöhet az apja szabira.

Nika, Tubikriszta többiek egy kis életjelet!!!!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Elan
Előre is köszi :D Nagyon drukkolok nektek!!!De ha nem sikerülne spontán akkor tessék vissza menni!

Gil
Nálam is "csak" ilyen tünetek voltak és vannak most is.Még a sima víztől is ég a gyomrom.Rennit szabad enni,van hogy egyszerre kettőt is elrágok annyira pokol van!Megpróbálhatod még a meleg mézes tejet csipetni szerecsendióval.Pihenj sokat,most még megteheted :D Boti mellett én már nem sokat tudok :? néha nagyon hiányzik a lustizás!Most 2 napig nyugi lesz (bár már most hiányzik :oops: )elvitték anyósomék.Edzünk a nagy napra :D
Tudod én végig itthon voltam Botival és nem is bánom!Igaz a GYED kevesebb volt a betegácsi miatt,de nem sokkal.Ha bírod a melót,nem stresszes nyugodtan mehetsz,de ha úgy érzed jobb otthon akkor maradj és élvezd ki minden percét a várandósságodnak :D

Erika
Köszi az ötletet,megpróbálom hátha.Lekopogom kopp-kopp,úgytűnik elmúlóban van ez a nyavalya!Doki azt mondta,hogy szedjük a Zyrtek cseppet 1 hónapig és ha az abba hagyás után is jelentkeznek a tünetek akkor nincs mese nekünk is el kell mennünk pulmonológiára.Bár én úgy gondolom semmi baja a gyereknek ilyen szempontból.Majd meglátjuk.
Pelus itthon nincs,szól is becsülettel (néha azért van baleset is),rohan a wc-be és már rakja a szűkítőt a deszkára.Bilit teljesen elhagyta már csak ezt használjuk.Ha megyünk valahova mindig adok rá pelust és kisgazember olyankor nem is szól,automatice engedi bele.Nem baj majd jövő nyáron teljesen szobatiszta lesz,nem idegesítem rajta magam!

Süni
Bencze Tünde,aki segített Botinál is :D Nagyon megvoltam elégedve vele anno és dokinknak sem volt ellenvetése vele kapcsolatban.

Lányok!hazsnált valaki gátmasszázs olajat?megosztaná velem valaki a tapasztalatokat?
Tiszta para vagyok,képzeljétek múlthéten pénteken elkezdett fájni a derekam(pedig máskor is szokott) és beképzeltem magamnak,hogy mennünk kell.Már keményedett a hasam is,szorongtam!Pánikszerűen elkezdtem csomagolni mire párom értetlenül állt elöttem.Ott bömböltem neki,nehezen,de sikerült megnyugtatnia.Még szerencse hogy Boti nem vette észre!
Botival sosem paráztam még az utolsó héten sem,most pedig tudom mi vár rám és tiszta ideg vagyok már most.Minden gondolatom ott forog,hogy mi lesz Botival,hogy lesz az egész.Tiszta hüle vagyok!
Vasárnap voltunk a vasúttörténeti parkban,sokmindent nem láttunk mert már a bejáratnál a kisvonat mellett leragadtunk.Boti annyira élvezte még nekem is fel kellett ülnöm vele,Hunornak annyira nem tetszett,mert majd kiugrott a hasamból!Készült rólunk kép is,de még sajna nem sikerül felrakni a gépre!majd pótolom és a pocakfotót is,mert Botival készült ilyenkor.Holnap megyek vérvételre,ctg-re,kíváncsi vagyok Hunor méreteire,mert eddig kisebb volt Botinál!
gabicsibe
 
 


Kedves Gil!

Szívből gratulálok és boldog pocakos hónapokat kívánok!
Üdv. Manda
manda
 
 

 
 

Hali!

Jövök- jövök, csak nincs mindig hangulatom sem írni. Félig fent van Letti, szóval lehet, csak fotók lesznek gyorsan. :oops: De írok, amíg tudok. :lol: Zajlik az élet itthon! :lol: Letti tündérbogyó, de van hangja neki is, főleg, ha éhes.. Lőrinc imádja, de küzd az elemekkel. Eléggé megviseli a szitu, de a babát szereti nagyon. Engem kínoz inkább. :lol: Addig jó mondjuk. Jó nagy szája van és hisztiske, meg türelmetlen és nagyon anyás. Lettike szopizik, éjszaka sajna nem alszik sokat, így éjszakázunk. Napközben többet alszik, mint Lőrinc anno, így azért tudok haladni valamennyire a házimunkával is. De sokszor elfogy a lendületem. :oops: Most pihenhetnék egyet, de nemsokára jönnek anyósomék, így nem merek elfeküdni, nehogy bealudjak, aztán meg mit szólnának. :roll:

Gil én nagyon is emlészem Rád! Gratula!!! :D Mostanában ilyen topikszéria a spontánbabásodás.

Gabi, nincs már sok Nektek sem. Kitartást, én is nagyon izgultam. Szerintem szülni is így mentem, hogy jajj, hogy most mi lesz.. :shock:

Elan, nagyon drukkolok Nektek. Szívem csücskei vagytok, de ezt biztos tudod! :D

Erika a csirkepuccantós kép hááát nem semmi.. :lol: Megmutattam Viktornak is. :lol: Látszik a fiad szemén, hogy "Mostvégedtecsirke".

Manda drága puszi itt is, jól vagytok? :D

Benszi! Neked is jók a segítségeid!! :lol: Olvashattam Rólatok mostanában, lehet csak véletlen névegyezés?

Süni, édes a kispasasod! Nagyon nagy fiú. :)

Bibar, írtam privit. :wink:

Most másnak nem írok, mert előnézeten vagyok, és elfelejtettem kinek akartam még írni, bocsi. :oops:

Na teszek fel pár fotót és egy időre megint eldugulok:

Kép
Kép Kép Kép
torolve_20130114141731
 
 


Gabi!
Én akkor kezdtem parázni Annánál, amikor megnéztem a szülőszobát. Aztán a végén csak ideges voltam minden reggel, hogy még mindig nem történt semmi. (Ő 41. hét végén, császárral született.) Lehet, ha tudja az ember, mi vár rá, még jobban fél, könnyebben elképzel mindent. De ha jól emlékszem, Boti születésénél se volt gond, biztos most se lesz. Próbálj pihenni, lazítani.
Ha Boti jól elvan pár napot a nagyszülőknél, akkor miatta biztos nem kell aggódnod.
Nekem azt mondta a dokim, hogy hacsak ki nem pottyan hamarabb, valószínűleg programcsászár lesz, és kb. 1 héttel előbb, mint a számolt időpont. Én már nem is erőltetem nagyon a természetes szülést, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. A császár nem volt összességében rossz élmény, de azért a részletekbe még nem szívesen gondolok bele. Így is volt mostanában olyan időszak, hogy folyton kórházzal álmodtam.
A gyomorégésre sajnos nincs tippem, nekem nem volt nagyon durva, nem szedtem rá semmit, csak folyton ettem valamit.

Gil,
Jó, hogy megoldódott az utazás.
A lombik miatt Annánál is ráírták a lapomra, hogy veszélyeztetett, most meg a korom és a korábbi méhenkívüli miatt. Igazából nagy jelentősége szerintem nincs. Ha egyébként minden rendben van, doki nem mond mást, és Te is jól érzed Magad, nyugodtan dolgozhatsz. De ha túl stresszes a munkád vagy fárasztó bejárni, szerintem csak egy szavadba kerül és kiír a doki. Anna május 12-én született, én március 1-től voltam vele táppénzen.
Eredmény még nincs, ma hívtam őket, örülnek, ha a jövő csütörtöki kontrollra meglesz. (Sokan voltunk, ők meg kevesen.) Nagyon nem izgulok, végülis az UH-n nem láttak rendellenességet.

Vic,
Drukk, hogy mielőbb kiderüljön, mi a baj, és tudják is kezelni.
Hát, ilyen "fejem padlóba verem" hisztik nálunk is vannak, próbálom én is humorral vagy figyelemeltereléssel kezelni a dolgot, de sajnos nincs mindig türelmem hozzá.

Erika,
Remélem, hamar megoldják ezt a tejdolgot. Nem is értem, miért nem kezdtek el hamarabb kivizsgálni.

Köszi mindenkinek a babakocsis tippeket. Neten én is a Graco testvérkocsit nézegettem, nem olyan húzós az ára és praktikusnak tűnik. Mondjuk HÉV-re, buszra nem tudom, hogy bírnám felrakni. Testvérfellépőből is vannak jópofák, olyat is láttam, amire rá is lehet ülni. Hát, még várok pár hónapot, meglátom, hogy alakul a kisasszony. Most nem indulunk el babakocsi nélkül, tegnap is elaludt benne hazafelé (oltásra mentünk, másfél órát kellett várni!). Tesót lehet, hogy az elején kendőben fogom hordozni, Anna meg jön a sportbabakocsival. Kérdés, meddig bírom így. Meg veszünk majd kocsit is, csak hát nem vagyok valami nagy sofőr, nem tudom, két gyerekkel el merek-e majd indulni. (Eddig mindig csak úgy vezettem, hogy a párom is mellettem ült.)

Kép
Kép
vuki124
 
 


Vikkata!
Gyönyörűek a képek!
Természetes, hogy Lőrinc most még több figyelmet kíván. Ha érzi, hogy ő is elég fontos, majd csak megnyugszik.
Mi az, hogy mit gondolnak anyósék?! Ugráljanak körül, Te meg pihenj addig!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Kata!

Gyönyörűségesek a gyerekek!!

Gabi!

Sajnálom a folyamatos betegeskedést :cry: Somának is Béres-cseppet adok+C vitamint, hetente egyszer már közösségbe is jár, úgy tűnik, használ az immunerősítés, mert még nem kapott el a többiektől semmilyen nyavalyát :wink: Remélem, így is marad!

Gil!

De jó hír! Gratulálok!

Mi is próbálkozunk, de nem akar spontán összejönni a babó. Ahhoz meg még nem érzek magamban elég erőt, h visszamenjünk a BMC-be.. Talán tavasszal, ha Soma elkezdi a nagyovit is.
ballagyo
 
 


Manda drága!
Nagyon köszönöm!!! És szívből kívánom, hogy minél előbb megtörténjen a csoda Veled is, mert Ti is nagyon régóta vártok!!! Emlékszem, mennyi mindenen mentetek már keresztül! Sok erőt kívánok a küzdelemhez! Néha jelentkezz, mi van Veletek!

Süni
Köszönöm Neked is! Lehet, nekem is ezt kellett volna, hogy az első hetekben legalább itthon maradok. Na, mindegy, közeleg a karácsony, akkor lesz egy kis pihi. Neked is gyönyörű fiad van!!!

Gabi
Köszi a tippeket, akkor jól emlékeztem. Javult valamit a para? vagy nem? Teljesen megértelek, szerintem én is így leszek, mert már most is hülyére aggódom magam. Nem tudom elhinni, hogy baba van a pocakomban, csak amikor az UH-n látom… Kedden megyek dokihoz, már nagyon várom.
Édes lehetett Boti a kisvasútnál!


Erika
Semmi gond, aranyos vagy, hogy már most is ide tartozom, de azért még nem teljesen… jó lenne, ha már én is egy aranyos csöppség képét tehetném fel, mint a Te fiad is. Iwiw-en nem vagyok.

Vikkata
Annyira édesek a képek!! Köszönöm a gratulációt, de én is gratulálok Neked a szépséges gyerkőcökhöz! A mi babánk úgy spontán, hogy azért egyértelmű a Merckformin hatása.


Vuki
Akkor Te jó sokáig dolgoztál! Hát, stressz, konfliktus elő szokott fordulni a munkahelyemen… de hol nem. Most pénteken mondtam is, hogy kell-e ez nekem… de egyelőre még bejárok, szerintem kb. februárig, ha nem lesz semmi gond.
Akkor jó, ha nem aggódsz az eredményekért! De majd azért jelentkezz, mi volt.

Ballagyo
Köszi Neked is! És őszintén kívánom a spontán babásodást!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Most csak gyorsan írok. Lőrinc kiságyától meg kell válnunk a helyhiány miatt, mert nem tudok hova teregetni. :oops:

70x140-es, ifjúsági ággyá alakítható és van hozzá egy kókuszmatrac is (igény esetén két nagyméretű lepedő is).

Ha valakit érdekel, írjon privit. Az egyik felén ki lehet belőle bújni, ha a fal fele fordítod a lyukat, akkor meg zárt. Esztétikai hibája, hogy a fiam fogazata ezen fejlődött. :lol: Úgy kb. 10 ezer Ft-ot gondoltam érte matracostul. Kép
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Gil, nálam mondjuk nem volt lombikos előzmény, de én 5 hónapos terhes koromig dolgoztam. Dolgoztam volna tovább is, de annyira stresszes volt a munkahelyem, hogy állandóan méhösszehúzódásaim voltak, és a dokimmal együtt féltünk a koraszüléstől. Így otthon maradtam táppénzen. Életemben nem volt olyan jó dolgom :D

Erika, nem semmi, hogy még mindig van tejed :-o Magas lehet a prolaktinod, de ezt majd a vérvizsgálat eldönti. Hát megértem, hogy anélkül nem ír gyógyszert a doki, mert elég brutális a gyógyszer, nem jó csak úgy bekapkodni... Ami az utazgatást illeti, fogd fel úgy, mint egy kis kiruccanást a gyerek nélkül, jó lesz nekik együtt az apjával!

Gabicsibe, sajnálom, hogy így félsz :( Persze az elsőnek még tudatlanul megy neki az ember, de most már benned van, hogy fájni fog, meg minden. Nem erről van szó? Most már azért hamar túl leszel rajta, gondolj arra, milyen jó lesz utána! Megint lesz egy kis tejszagú szuszogó picur a karjaidban :)

Vikkata, köszönöm Gábor nevében is! :oops: Ezek a fotók! Főleg a legutolsó... annyira édes Letti, ahogy a kis karjára hajtja a buksiját... Lőrinc meg csak egyszerűen szép! És most már látom, hogy a hajszerkezet az apjától származik! :D

Na most ennyit sikerült, felébredt Gábor :)

Kép
elan
 
 


Na szóval úgy különben jól vagyunk, betegség szerencsére nincs (kopp-kopp). Én csak sima C-vitamint adok Gábornak, de havonta 1x tartok egy hetes szünetet.

Voltunk a karácsonyi vásáron a Vörösmarty téren, de az időpontot nagyon rosszul választottuk meg: annyian voltunk, hogy lépni alig lehetett. Na, majd jövőre okosabban csináljuk.

Végül egy kép, nyiratkozás után :)

Kép

Kép
elan
 
 


Figyelem, Gabicsibe-híradó!

Ma, 13 órakor megszületett Hunor baba 3400 grammal és 54 centisen! Mindketten jól vannak :D

Kép
elan
 
 


GABIIII!!!!

GRATULÁLOK!!!!

ISTEN HOZTA HUNOR BABÁT, SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!!!

Elan
Köszönjük a hírt!!!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Gabi, sok boldogságot a legifjabb családtaghoz! :D

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Először is neked gratulálok szívből. Egy barátnőm is ma szült, ez olyan jó dolog (neki az első baba meghalt sajnos)...

Elan!

Gyönyörű a fiad :)

Kata!

Csodásak a gyerekeid :)

Nem tudtam mindent végig olvasni, sajnos van elég bajunk, de igyekszem majd bekapcsolódni...
Jaminánál kiderült hogy átvezetési probléma van a szívénél, pénteken megyünk dokihoz...
Ma voltunk a sebészeten, felvágták a hüvelyét, mert összenőtt ( én ilyenről még nem is hallottam, vagy nem emlékszem) pedig annyira figyelek rá, hogy minden rendben legyen, a dokinéni szerint sajnos ez előfordul, és nem az én hibám... Ti hallottatok már ilyet? őrület. Felvágták és érzéstelenítés nélkül csinálták, azthittem én is belehalok... Most a pisivel van gond...

Most csak ennyit... Igyekszem jönni

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Gabi!! Hatalmas gratula!!!!!!!!!! :D
Sok boldogságot kívánunk az egész családnak!
torolve_20130114141731
 
 


Witch, nagyon sajnálom szegény Jamit... a szívproblémát is (hátha kinövi?), de ez a hüvelyfelvágás?! Ilyet még nem is hallottam, teljesen megdöbbentem. Hogy vetted észre, hogy gond van? És könyörgöm, miért csinálnak ilyet érzéstelenítés nélkül? Hát ez elképesztő, komolyan... szegény bogár :((((

Kép
elan
 
 


Elan!

A szívgodnot kinőheti, de még nemtudjuk kell e gyógyszeres kezelés, holnap már okosabbak leszünk.
Én sem hallottam még ilyenről, meg is lepődtem. Nekem furcsa volt, hogy a dokinénink mindig megnézte, hogy rendben van e a nunus. Furcsálltam, de nem kérdeztem semmit, mert amúgy egy profi a nő.
Tegnap jött dokinéni, mert napok óta hőemelkedése volt Jamikának, nyűgös volt, és folyt az orra. kapott Cataflam cseppet, és megnézte odalent is a lányt, hogy nincs e kicsípve a punus valami vizelet gond miatt, és ha már ott járt, azt is megnézte, hogy rendben van e. Közölte ez összenőtt. Én majdnem elájultam. ekkor nyugtatott meg, hogy van olyan 10 évese, akinek 6 éves koráig évente nőtt össze legalább egyszer, pedig az is egy rendes család.
Felhívtam a Bethesdát, és mondták, hogy du. 4-től van dokinéni. Odavittem a lányt, a többit pedig már írtam. Az este és az éjszaka elég rossz volt, mert ha pisilt üvöltött. Most egy hónapig napi 3x kell körömvirággal kenni, és többször kamillázni, és minden este ha már meggyógyult széthúzni... Jó móka lesz...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, és én még irigykedtem a lányos anyákra, hogy nekik nem kell "odalent" macerálni a gyereket, szemben a fiús anyákkal, akiknek ugye állandó dilemma, hogy húzni vagy nem húzni.

Különben Gábornak még mindig nagyon szűk a bejárat, és ez már nem is fog huzigálástól változni. Azért, elkerülendő, hogy alágyűljön valami, én fürdés közben meg szoktam próbálni óvatosan visszahúzni, amíg engedi. Na a múltkor csak sikerült picit beszakítanom :( Akkor észre sem vettük, csak amikor az első pisilés jött és sírt, mert csípte... :( Másnapra szerencsére elmúlt.

Különben nem értem, ez az összenövés a csajoknál lehet attól is, hogy nem mossák rendesen a gyereket? Vagy miért gondoltad, hogy arra gondol a doki?

Kép
elan
 
 


Elan!

Igazából nem tudom, hogy lehet e attól hogy nem mossák, de ilyenkor az ugrik be, hogy a doki vajon mire gondol? Nehogy azt higyje, hogy nem gondoskodok a gyerekemről... Imádom, az életem értelme. Mindent megteszek érte... Sajnos a mai világban sok a rosszindulatú ember. Állítólag az anyukák is azért nem beszélnek róla, mert szégyenlik. Pedig nincs mit. Aki gondos a gyerekével az nem kell hogy szégyellje. Nem mi tehetünk róla. Én most minden lányos anyának szólok, hogy figyelje...
Szegény Gábor. Neki is fájhatott. A barátnőm fiának felrántották, ott napokig üvöltött egy pisinél...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, így már értem... hát, nem gondoltam volna tényleg, hogy ilyesmi előfordul. Gáborra különben sajnos műtét vár majd egyszer, a felrántás nem opció (szerencsére). Nem mintha a műtétnek örülnék :(

Kép
elan
 
 


Gabicsibe sok szeretettel gratulálok a legifjabb családtaghoz!

Witch!

Sajnálom a sok gondot, remélem a szívprobléma nem olyan komoly, hogy gyógyszer kelljen!

jucicuki
 
 


Gabi, szívből gratulálok, amint tudsz gyere és mesélj!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Witch!

Neked akartam még, hogy összenövés állítólag lehet a hámosítókrémektől is. Pl sudoról hallottam, de nálunk nem okozott gondot. De állítólag nem kell rögtön vágni, van vmi krém is.

jucicuki
 
 


Gabicsibe!
Gratulálok a kis Hunorhoz!Sok boldogságot!

Gil,Vuki!
Gratulálok nektek is a bébihez!

Witch!
Ezt a puni összenövés elég barbár módon csinálták,de lehet máshogy nem tudják!Remélem a kis szívével meg kinövi Jamina a bajt!

Vikkata!
Boldog névnapot!És nézlek titeket az iwiwen mindig szépek vagytok nagyon:)

Bibarkám!
Boldog névnapot Olivérnek!Ez lemaradt,mikor beszéltünk:)

Nagyon szépek a gyerekek képei!Mindenkié!


Bocsi,hogy most csak ennyi,de ezer a dolgom!Betegek is voltak a gyerekek két hete.Festés volt nálunk,én addig lementem Keszthelyre a gyerekekkel pihenni,apa meg kifestett és melózott is közben!Utána romeltakarítás!Most meg készülök a szülinapjukra,mert hétvégén vendégsereg lesz!

Ja és jövőhéten kezdjük az ovibeszoktatást!

Bocsi tényleg,hogy nem reagáltam mindenkire!
Ígérem igyekszem jönni
Vendég
 


Sziasztok!
Régen jártam itt, de megint ide jutottam.
Gabicsibe gratulálok Hunorhoz.
Witch sajnálom szegény Jaminát jobbulást neki.
Elan, azt hiszem nálunk is ez a sors vár Ádira, majd figyelem nálatok hogy alakulnak a dolgok.

Azért jöttem hozzátok, hogy kérdezzek, hátha ti többet tudtok segíteni. Ádi 14 hós lesz lassan, s gondoltunk kistesóra, de nem tudom most ez hogy megy a BMC-ben. Elsőre nem akartam hívni Szűcsöt, csak ha más megoldás nincs, s tőle kérdezem majd meg.
Ha a terv megvan mik a lépések? Mennyi idő a beültetésig, ha van fagyibaba?
Nekem anno a prolaktinom volt magas és miómáim voltak/vannak(?), szedem a pajzsmirigy gyógyszert...
Ha tudtok segítsetek, hogy okosabb legyen e témában.

Köszi

remény73
 
 


Benszi!

Boldog szülinapot a skacoknak :) El se hiszem hogy már ilyen nagyok :)

Juci!

Nekünk nem mondtak krémet. De már jól van, csak kenegetnem kell körömvirággal, és kamillával törölgetni, ennek annyira nem örül, de nem fáj neki :)
Nálunk a sudo lehetett, mert azt használunk, de csak ritkán kenem, nem tudom, lehet ennyire érzékeny...

Elan!

A műtétet legalább altatásban csinálják, így nem fáj majd akkor neki, bár utána biztosan fog... Szegénykém.

Remény!

Irigyellek, én is szeretnék már visszamenni a mazsolákért, de egyenlőre még nem lehet. Sem a szervezetem nem bírná, sem lehetőségem nincs most, amíg nem költözünk. De már csak 1,5 év és a pocakom is bírni fogja :)

Szív dolog: Teljesen rendben, nem kell vele semmit sem csinálni. Lányok, ha kardiológusra van szükség, ajánlani tudom Dr. Szabolcs Juditot. Egy tündér aranyos nő. A SOTE II. gyermekklinikán van. Lányok én el voltam ájulva tőle. Gyerek centrikus, kedves, még énekelt is Jaminának, hogy ne ijedjen meg :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Gabicsibe Gratulálok a kisfiad megérkezéséhez. Jó egészséget és sok tejcsit kívánok! Ha lesz időd képet kérünk!

Vuki Van már eredmény?

Witch Még a soraidat olvasni is rossz volt. De már az utolsó bejelentkezésed már jó hír. Kívánom, hogy eztán csak jók történjenek veletek.

Benszi Boldog születésnapot a gyerkőcöknek. Hihetetlen, de már 3 évesek. Képet kérünk a szülinapi buliról. Hu, gyerkőcök mellett lakás festés, takarítás, nem lehetet egyszerű.

Elán Jó lett Gábor frizurája. Te csináltad vagy fodrász?
Túl vagyok a vérvételen, dec 13-án lesz eredmény. Mamográfiára dec. 28-ra kaptam időpontot. Addig vagy meggyógyulok magamtól vagy betegebb leszek. Furcsa volt gyerek, babakocsi, csomag nélkül utazni. Kihasználtam az egyedűllétet. Megvettem a karácsonyi ajándékokat. Be mentem olyan üzletbe, ahova gyerekkel biztos, hogy nem. Rámolás lenne csak.
Itthon a fiuk jól elvoltak. Mikor hazaértem pont a du-ni szundit végezték.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Benszi, nagyon boldog szülinapot a gyerekeidnek! Hihetetlen, hogy már 3 évesek!

Remény, sajnos nem tudok neked segíteni, de szorítok, hogy minél előbb sikerüljön a kistesó.

Witch, nagyon boldog vagyok, hogy Jami szívével minden oké, ez fantasztikus hír.

Erika, na látod, mondtam én, hogy jól fog esni ;) Nekem hétfőn lesz kimenőm karácsonyi ajándékok vásárlása miatt.

Tényleg, meséljetek, mit kapnak a gyerekek? Nálunk már megvannak az ajándékok, de szívesen olvasnám, Ti miket találtatok ki, gyűjtöm az ötleteket későbbre. Tőlünk egy naaagy doboz Lego-t kap, Téli böngészőt és Annipanni, hull a hó-t. A szüleimtől játékporszívót, az anyósomtól pedig Kisvakondos falinaptárt és egy ilyen faelefántot: http://fakopancs.hu/puzzoo-elefant-nagy-p-498.html

Mit szóltok, leesett az első hó! Gábor odavolt :) Én már kevésbé, mert emiatt nem tudtunk délután kijutni az utcánkból, úgy lefagyott a havas latyak. Még a hókotró is elakadt, elfogyott a só! :)

Kép
elan
 
 


Elan!

Tőlem babát kap karácsonyra ami pisil és bilije van meg minden egyéb :), meg pénztárgépet. Nekünk szülinap dec. 30. arra pedig a Samby interaktív bernáthegyit :) Olyan kutyamánia van a csajnál, hogy az elképesztő. Anyu mondta neki tegnap, hogy mikor én annyi idős voltam mint ő, már beszéltem, és kaptam egy tesókát, erre ő közölte kutyu vauvau, ezzel jelezve ő inkább kutyára vágyik :). Nagypapámtól nagy Legót kap karácsonyra, szülinapra még nem tom... Anyuéktól orvosi felszerelés, takarító felszerelés (partvis mániás :)), meg Mickey és Minnie párost plüssből :) A tesóm ajándéka még rejtéy :). Az elefánt tetszik. Tavaly én is néztem ilyet a Vörösmarty téren, megyek ki idén, és sztem én is nézek neki. Tavaly még mindent megrágott, idén már jobb a dolog :)
Engem is érdekel kinek mit hogy a Jézuska :) Hátha kapok ötletet a szülinapra...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, tényleg a Vörösmarty térről származik az elefánt :D Jó szemed van!

Kép
elan
 
 


Gabi!!
Csak most jutottam ide, nagyon nagy GRATULA Hunor megérkezéséhez, remélem minden rendben volt és most is úgy van!
Gondolom már otthon is vagytok!
Sok örömöt, egészséget és tejcsit kívánok, ja és kitartást!!!

Kép
baby.81
 
 


Gabi!

Gratulálok Hunor érkezéséhez!!!


Witch!
hú, ez az összenövés durva, remélem, már jobban van Jamika! Én is olvastam ilyet, hogy hámosítóktól előfordulhat. De jó, hogy a szívével minden rendben!

Benszi!
Boldog szülinapot az ikreknek!

Erika!
Köszi az érdeklődést. Csütörtökön kellett visszamennem kontrollra, UH-n minden OK volt, az a bizonyos folyadékkal teli terület is eltűnt. Genetikus meg szólt, hogy éppen most értékeli az anyagomat, semmi gyanúsat nem lát, de végleges eredmény csak hétfőre lesz. Ja, és ne Boriskában gondolkodjunk. Ma hívtam őket, tényleg nincs semmi gond, holnap délutánra már papír is lesz róla. Szóval ötödször is mehetek a Bajcsyba...
De jó, már sikerült megvenned az ajándékokat! Én szokás szerint most kezdek csak gondolkozni azon, hogy kinek mit...

Elan!
Mi Annának egyelőre ezeket találtuk ki: tőlünk egy Playmobil Farmot kap (ló- és kutyamánia van nála, most épp az Arany Lovaskönyvemet találta meg, minden oldalon elmutogatja a lovat "kla-kla" kíséretében és mutatja, hogy pusziljam meg. mármint a lovat. néha a ló farát!). Szüleimtől játékbabakocsit kértünk. Anyóséktól talán hintaló. Ezen kívül lehet még: duplo, Anna,Peti... könyvek. Felmerült még a játékkonyha, játékporszívó, Tescos vonat is. De beszerezve még semmi nincs.

Remény!
Drukk a tesóprojekthez!
Sajnos én sem tudom, mik a pontos lépések. Ha nem voltál mostanában pajzsmirigy- és prolaktinkontrollon, szerintem arra mindenképp menj el BMC előtt. Egyébként azt hiszem, fagyis beültetés előtt talán nem kell újra végigcsinálni minden vizsgálatot.


Mikulás kinél hogy lesz? Én tanácstalan vagyok: egyikünk munkahelyén sem lesz szervezett Mikulás. Talán egy barátunkat be tudunk fűzni, hogy öltözzön be, de ez még nem biztos. Tavaly még nem nagyon izgattam magam, de most már talán elég nagy hozzá, hogy valamit megértsen belőle...

Kép
Kép
vuki124
 
 


Gabi, Szívből gratulálunk, sok boldogságot kívánnuk nektek! :D

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Vuki, nagyon jókat találtatok ki :) Nekem azért volt muszáj megvennem mindent, mert jövő héten elutazunk 2 hétre a szüleimhez vidékre, és ott nem igazán tudok vásárolni (vagy ha igen, csak sokkal drágábban); így én tegnap már mindent megvettem mindenkinek.

Klasszikus Mikulásozást beöltözött emberrel nem tervezünk. A cégemnél lesz, de nem akarunk kibumlizni a világ végére emiatt, főleg, mert Gábor még mindig elég félénk, és nem akarom ráhozni a frászt. A minap látott egy beöltözött embert az egyik bevásárlóközpontban és menekült a szélrózsa minden irányába.

Rebe, sziaaaa :) Lehet téged valahol olvasni? Annyira érdekelne, mi van veletek!

Kép
elan
 
 


sziasztok drágaságok:)

de jó titeket látni,mennyi szép kis picuri született amióta nem voltam és mennyi érkezik:))mindenkinek gratulálok a babucikhoz:) akik még dolgoznak rajta nekik meg kitartás:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Most sikerült beleolvasnom:)

Hatalmas gratula Gabicsibe a kis Hunorhoz:) :D:):D:):D :D :D :D :D



Gíl nektek is gratula a spontán babucihoz,az én kislányom is spontán babuci:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi

Most olvastam, hogy 10. kerületi vagy, én is :)
Merre laksz? Lehet hogy taliztunk is már vhol? :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch:)

igen:)Szent László tér:) Állomás utca:) te?:)

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Szia!

Óhegy u. vége :) Óhegy lakótelep :)
Kb. 10 percre vagytok tőlem :)
Egyszer összefuthatnánk :)
Nem jártok a köszibe menőmanóra?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gratulációkat!Most Boti mentes vagyok így talán lesz időm mindent leírni,de lehet,hogy csak több részletben :?

Witch
Borzalmas és embertelen amit leírtál!nem hiszem el,hogy ezt érzéstelenítés nélkül kellett megcsinálni egy ilyen pici babával!Viszont nagyon örülök,hogy minden rendben a szívével.Ha jól emlékszem mi is ennél a dokinéninél voltunk a magzati szívuh-on csak a magánban.Tényleg nagyon jó fej orvos.Minden gyerekorvosnak ilyennek kellene lennie!Remélem te is gyorsan rendbe jössz!

Vuki
örülök,hogy rendben vagy(tok) és gratula a kukishoz :D

Benszi
Boldog szülinapot a gyerekeknek!

Elan
Mégegyszer nagyon köszi a hírhozást :DKuki dolgot sajnálom :( azt hiszem nálunk is ez lesz a vége :(

Rólunk:
Szombat óta itthon vagyunk,az első 2 nap nem sokat aludtam,de úgy látszik rendeződnek a dolgok.A mai éjszakám fenomenális volt aludtam végre 3 órát egyben(eddig egész éjszaka ennyit aludtam össz vissz)és még 1X 2 órát.Szóval nem panaszkodom :D Botit mikor haza hozzták szombat este és meglátta a kistesóját sírva fakadtam.Annyira örült neki,hogy sikongatot és alig bírtuk levetkőztetni.Nagyon szereti,simogatja,puszilgatja,van hogy már túlzásba viszi.Szegénykém néha olyan mint egy kiselefánt a porcelánboltban :D Velünk viszont néha hétördög,vasárnap kiborultam én is és a párom is,sírásig fajult a dolog.De szerencsére azóta nem volt olyan borzalmas napunk.próbálok nagyon türelmes lenni vele,de néha szakad a cérna aztán meg lelki furdalás.De megértem őt is hiszen hatalmas változás ez neki,de így is össze tehetem a két kezem,hogy csak velünk ilyen és a tesóját meg imádja ennek ellenére.Sokat segít nekem,próbálom nem kiközösíteni és még élvezi is,hogy segíthet.
A picur egy zabagép!Szerencsére már péntek óta van tejem és ügyesen szopizott az elejétől fogva.Bár a kórházban a bal cicimből fejnem kellett,mert ott valamiért nem ment neki.Itthon viszont kénylemesen elhelyezkedtünk és lám onnan is megy.Eleinte 20 ml-ket evett,aztán 40-et.tegnap este már 70 ml-t!Tele a pocakja és nagyokat alszik,sírni csak akkor szokott ha öltözünk vagy fürdünk :D Csendben elnézelődik,türelmesen vár és ha már nagyon éhes akkor is csak nyögdécsel :D képzeljétek a pocakomba nem az ujját hanem a kézfejét szopizta amitől sebes is volt a kis keze és tényleg szeret cumizni.Elalváshoz a szájába nyomom és magától álomba cumizza magát.Remélem ennél rosszabb dolgom nem lesz vele:D
Nálunk szombaton jön a mikulás(apósom öltözik be idén is),Boti már nagyon várja!Hoz neki mesekönyvet,egy céltáblát amire felragadnak a golyók(állandóan eldobálja a játékait hátha ezen levezeti a dobálhatnékját :D )csokit a csak a nagyszülőktök.Párom legnagyobb bosszúságára!Karácsonyra pedig Duplót kap szerelőműhelyt,benzinkutat és kocka készletet.Fürdőkádba egy tűzoltó állomást,pénztárgépet(imád vásárolósdit játszani),seprű készletet,óriási traktort,gyurma készletet.És persze a könyvek sem maradhatnak el :D
Folyt köv...
gabicsibe
 
 


Sziasztok!
Gabi! Hatalmas gratula!!!!!! Most nézem, hogy megszületett a fiad! Szuper!!!! Jó egészséget és kitartást Neked!
Pussz!!!!

Kép
kira76
 
 


ha valaki még gondolkodik a karácsonyi ajándékon van egy pár eladó puhatalpú kiscipőm itt tudjátok megnézni:

http://picasaweb.google.com/lillabodrogi/Cipok#

most sajnos nincs időm írni, de egyszer jövök és visszaolvasok és írni is fogok, amíg még vannak ismerős "arcok" :)
gombahölgy
 
 


Hű de lemaradtam...

Gabi
GRATULÁLOK:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))képet kérünk!!

Vikkata
de cukik,nagyon szép a kis családod!!!!!

Benszi
nektek meg boldog szülinapot utólag!!!!!!szülinapos képet kérünk:)))

nem nagyon tudok jönni mert ezer dolgom van,de azért néha benézek:))))
gyerekek csudszépek!!!

Manda
jaj de rég láttalak!!!mi van veletek??

Ballagyó drukk a kistesóhoz!!!!!!!

bibar
 
 


Bibar! :) :) :)
ballagyo
 
 


Sziasztok,

Mi ez a csend, lányok? Mindenki karácsonyi lázban él már? :)

Gabicsibe, örülök, hogy az első napok káoszában azért jutott időd egy kis helyzetjelentésre :) Igazad van, jó, hogy Boti rajtatok vezeti le az indulatait, inkább ez legyen. De azért nem lehet könnyű nektek sem, nem csoda, hogy szakad a cérna. Szurkolok, hogy hamar megbarátkozzon a helyzettel! A Mikulás hogy tetszett neki? Hogyhogy mégis gond van a kukival, nem úgy volt, hogy már helyrejött?

Mi leutaztunk a szüleimhez 10 napra vidékre, szombat óta szakad itt a hó, és állítólag még holnapig ez így is marad. Azért kimentünk kicsit, de nem volt benne sok köszönet, 5 perc alatt hóemberré változtunk :) Pedig milyen jót lehetne szánkózni! Csak karácsony előtt 3 nappal utazunk vissza, hogy még legyen idő otthon kicsit ráhangolódni az ünnepre, fát venni, ilyesmi. De még előbb itt ünnepelünk, Gábornak így idén is két karácsonya lesz. A szüleimtől porszívót kap majd, ne az enyémet nyúzza, mikor takarítanék :)

Ne vesszetek el, írjatok!

Kép
elan
 
 


Elan, tényleg nagy a pangás, épp ma gondoltam Rátok: az én jóalvó lányom teljesen megbolondult...
Egy ideje nem hajlandó ebéd után lefeküdni. Régen, ha beraktam a rácsos ágyba, du. 1-2 körül, kis nyafi után pár perc múlva aludt. Most: hisztizik és mászik ki az ágyból. És ha nem vagyok ott, ki is esne fejjel! Próbálkozom heverőnaltatással, melléfekszem, de onnan is felkel 5 perc múlva. Pár napig ment, hogy 3 körül aludt el, kb. 5-ig, utána viszont este kukorékolt 10-ig. Ma már 4-kor se akart aludni, gondoltam, kihúzzuk estig, erre vacsi és fürdés nélkül az etetőszékben aludt el 3/4 6-kor. Azóta az ágyában durmol, hiába próbáltam keltegetni. Kíváncsi vagyok, mikor ébred...
Meg voltunk fázva, reggelente Cebiont adok neki, lehet, hogy az pörgeti föl? Vagy csak egyszerűen egy újabb fejlődési szakasz???
Szerencsére az éjszakát átalussza, ha nem keltem fel 8-kor, akár 9-ig is... Majd próbálom korábban kelteni, hátha helyreáll a rend.

Gabi!
Ügyik vagytok a tejcsivel! Ha időd engedi, írj, hogyan alakultok, és kérünk képet!!!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Kép Lányok

jucicuki
 
 


Sziasztok, mi megvagyunk, csak karácsonyi készülődés megy ezerrel, ráadásul a héten itthon vannak a nagyok is, hazahozták a hányós-hasmenős vírust az oviból, péntek óta szép fokozatosan kidőlt az egész család, csak Panni bírja még.

jucicuki
 
 


Juci!

Gondolom, ez lesz a karácsonyi lapotok. Gyönyörűek rajta a csajok!! Nagyon jól sikerült! Hogyan tudtad egybeterelni őket?

Gabi!

Még nem is gratuláltam :roll: Isten hozta a kis Hunort!

Elan!

Irigyellek a sok hóért! Nálunk esik egy pici, majd elolvad, megint esik, megint elolvad.. Eddig 1× tudtuk szánkózni.

Mi is készülődünk a karácsonyra, Soma szívesen kreatívkodik velem:) Úgy döntöttünk, hogy nem kezdi meg az ovit februárban, marad hetente 1× a kisoviban, és majd szeptembertől kezdjük a beszoktatást egy másik oviban. Nagyon nagy kő esett le a szívemről ezzel a döntéssel, mert végül a férjemmel közösen egy waldorf ovi mellett döntöttünk:) Én már korábban is szerettem volna arrafelé terelgetni, de eddig volt némi ellenállás, pontosabban értetlenkedés :roll: Most viszont nagyon örülök, hogy megvan a megoldás:) Már csak nekem kell megőriznem a félállásomat :wink:
ballagyo
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: