Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi!
Olvasd az "Állami Egészségügyi Központ" topicot, ott sok infó van a helyről!
Többek közt én is ott szültem 2 hete :)
üdv

Kép
Kép
agica123
 
 


Ágica
És saját véleményt nem olvashatnánk itt :?:
Köszi!
Bevállalósok vagytok evvel a kis korkülönbséggel. :wink:
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy most hol rendel a doktornő? Van magánrendelése? Mikor rendel, és mik az árai. Én 19 hetes kismama vagyok, és sok jót hallottam már róla, ezért gondolkodtam, hogy esetleg nála szülnék.
Mihamarabbi válaszotokat köszönöm.
fema81
 
 

 
 

fema81!
A doktornő elérhetősége itt található:

http://www.freeweb.hu/margitkorhaz/cont ... rticle.175

A Honvéd kórházban is van állítólag járóbeteg rendelése, de erről mást nem tudok. Nála szültem én is lassan 2 éve és remélem hamarosan megint lesz hozzá szerencsém :-)
tulipanos
 
 


Fema81
Én a doktornőnél 3 éve szültem, és kb. egy hónapon belül ismét. :lol:
Doktornőnek jelenleg csak magánrendelése van:

Barna Med Plussz Kft. 1113 Budapest, Bartók Béla út 92-94. IV. em. 23.

Rendelési idő: péntek 15 óra és 20 óra között

Bejelentkezés: 209-4949
nikcsi
 
 


Nikcsi:

nővérem most volt a doktornőnél, aki mondta, hogy nemsokára újból költözni fog, mégpedig Óbudára (Árpád híd budai hídfő környékére). Erről tudsz valami pontosabbat? Másik kérdésem, hogy olvastam, hogy járóbeteg rendelése is van a Honvéd kórházban csütörtökönként 10-13.30-ig. Erről hallottál?

Ui: hogy vagytok a babával? Mikorra vagy kiírva? Nevet kitaláltatok már? ;)

Üdv: Eszter
esyter
 
 


Sziasztok!

Nikcsi és Tulipanos:
Köszönöm az infókat!
fema81
 
 


Sziasztok!

Csütörtökön hívtam a Barna Med plusz rendelőt és már nincs ott a doktornő, de a hölgy nem tudta megmondani, hogy most hol rendel.

Valaki tudna segíteni?

Köszi
Kagci
kagci
 
 


Kagci!
Én írtam neki tegnap egy emailt, kérdeztem, hogy tényleg átjön-e Óbudára. Még nem válaszolt. Ha megtudok valamit, szólok. Nem gondoltam, hogy már el is jött a Barna Med-től...
tulipanos
 
 


A Doktornőtől jelenleg a mobilján lehet időpontot kérni. Tényleg átjön majd Óbudára. Más közelebbit nem tudok, remélem segít ez az info is.
tulipanos
 
 


Tulipanos: ezt a doktornőtől hallottad közvetlenül? Én hiába írtam e-mail neki, nem válaszol...Régebben mindig válaszolt, úgyhogy nem értem, mi van vele. Neked válaszolt?
esyter
 
 


A doktornő tényleg átjött Óbudára.
Duna Medical Kiskorona u. 20.
387-1508
Rendel: Hétfő 15-20 h

Kép
fiora
 
 


Látom már Fiora gyorsabb volt. :lol: Én hamarosan megyek is MRitához ide Óbudára a 6 hetes kontrollra.

Eszter
Az április 17/19-e helyett 03.29-én megszültem, ismét MRitánál. :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi: gratula, én pár nappal előbb szültem nála :lol:

Kép
fiora
 
 


Fiora
Én is gratulálok, akkor össze is futottunk a MÁV-ba? :shock:
nikcsi
 
 


Nikcsi, Fiora:szívből gratulálok!Mi még tavaly öregbítettem a MRita által világrajött gyermekek számát...nekem nagyon szép élmény volt!A többit is csak nála...(pedig akkor már Gárdonyban lakunk majd :roll: )

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Rékaróka: köszi, én is nála tervezem a ketteskét.
Nikcsi: én 29-én már nem voltam ott :)

Kép
fiora
 
 


Réka
Én is kettőt szültem MRitánál! :lol:

Fiora
Pedig izgi lett volna. :D
Nálatok mi a helyzet? Van/volt pocakfájás? :shock:
nikcsi
 
 


Nikcsi: az elején volt, de azóta adom neki az Infacolt és nincs baja. mOstanában már csak az esti etetésnél adok neki belőle.

Kép
fiora
 
 


Azt tudja valaki, hogy a Magenheim drnő hol vezeti a szüléseket?
Köszi.
brosik
 
 


brosik: Én is nála fogok, s most a MÁV kórházban lehet nála szülni. S van járóbeteg rendelés az ÁEK-ben.

Üdv!
namiamano
 
 


Sziasztok

Látom, hogy rég voltatok itt, de hátha...

A doktornőhöz járt valaki az AEK-be terhesgondozásra, ill szülésre?
Mennyire utolérhető, ha szükség lene rá?

Köszi Beu

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu5!

Én nem sok új infóval tudok szolgálni.
Én tavaly szültem még a doktornőnél a kórházmizéria kellős közepén a Szent Imrében.
Most a magánrendelésére járok Óbudára ( nem tudom, hogy az ÁEK-ban van-e rendelése) és voltam a kórházban egy vérvételes kivizsgáláson az asszisztensénél.
Szerintem ha kell a kórházban utolérhető és a heti magánrendelésére is gyorsan be lehet jutni (én pénteken hívtam őket és a hétfői rendelésre már kaptam is időpontot), de hátha van valaki aki pontosabbat tud írni.

Üdv: Kagci
kagci
 
 


Szia Beu5!

Én az AEK-ba járok hozzá terhesgondozásra, de a szülést a Máv kórházban végzi. Szerintem elérhető bármikor vagyis nekem mindig sikerült.

Üdv: Gesa
Kép
gesa
Fót
 
 


Sziasztok, üdvözlök Mindenkit!


Azt látom, hogy nagyon régen nem írt ide senki, de hátha itt vagytok és benéztek erre az oldalra.
Engem érdekelne a doktornőről a véleményetek. Mi lassan babát szeretnénk és mindenképp egy női orvost választanánk. 2002-ben volt egy méhen kívüli terhességem is és úgy gondolom, hogy ezzel együtt és 35 évesen nem leszek egy könnyű eset. Ráadásul tele vagyok félelmekkel, mert fájdalomtűrő képességem zéró:(
Persze az ember ezzel foglalkozni sem akarna, mert ilyenkor nem én leszek az elsődleges, de ezeket összevetve mégis egy olyan orvost szeretnék találni, akivel félelmeimet nyugodtan megoszthatom.
Van valaki, aki mostanában is hozzá jár???
Válaszaitokat megköszönöm, üdv:
Holle
holle
 
 


Inkább Barna János doktor ajánlom. Pont a félelmek és a korod miatt. Szokott Magenheim doktornővel dolgozni, egyébként.
rifu
 
 


Sziasztok!

Én is női orvost keresek, örömmel olvasom, hogy többen is elégedettek vagytok a doktornővel.
Úgy tudom ő magánorvosként dolgozik,és a Máv-ban vezet szüléseket.
Kérlek segítsetek nekem priviben, hogy mégis mennyivel kell kalkulálnom, ha őt választanám? (Elég lesz nagyságrendileg, azt már össze tudom vetni a pénztárcámmal :))

Előre is köszönöm, és remélem mi is gyarapíthatjuk a nála született kisbabák sorát.
manci70
 
 


Holle
Szerintem a félelmeid miatt is, nyugodtan keresd fel a drnőt. Mindkét szülésemnél kiborultam valami miatt (1. EDA, 2. inkább legyen császár), de a Drnő mindig megnyugtatott és bíztatott!!!!! Ha Rita nem tudta volna, hogy én nem szeretnék császárt, akkor a másodiknál lehet, az lett volna DE NEM LETT, EZÉRT NAGYON HÁLÁS VAGYOK!!! :lol:

Manci70
Jók az infiód, magán III. kerület, CTG-k volt Honvéd kórház, szülés MÁV.
Doktornőt egyáltalán nem a pénz motíválja, ő még szerencsére nem sodródott el a pénzéhes orvosokkal. M. Ritának elsősorban a szülő/gyerek egészsége a fontos, nem pedig a pénz!!!!

Bátran válasszátok Magenheim Ritát, nekem jó tapasztalataim vannak! :D
nikcsi
 
 


Nikcsi, nagyon köszönöm. Engem meggyőztél :lol: :lol: :lol:

Múlt héten már be is jelentkeztem hozzá, jövő hét hétfőn megyek :wink:
manci70
 
 


Manci70
Várom a tapasztalatod. :lol:
nikcsi
 
 


Kedves Manci70!

Én is várom nagyon, hogy megoszd a tapasztalataidat :roll:
holle
 
 


Kedves Rifu!


Most vettem észre, hogy válaszoltál nekem, bocsánat... :oops:
És miért őt ajánlod??Van valami hasonló tapasztalatod??Róla én még semmit nem hallottam, pedig egy ideje bújom a fórumokat.
holle
 
 


Nikcsi, Holle

Köszönöm az ajánlást, nagyon szimpatikus a doktornő! :lol:
A rendelő jól megközelíthető, modern, jól felszerelt. Időpontra mentem, és csak 20 percet kellett várnom, van egy recepciós (?) vagy asszisztens (?) hölgy aki fogadja az érkezőket.

A doktornő meglepően fiatal, de türelmesen válaszolgatott a kérdéseimre, és megnyugtató válaszokat adott.
Kérdeztem az eda-t (az Uzsoki lenne a másik favorit kórház, de ott nem adnak :shock: ), azt mondta teljesen együtt érez a szülő nőkkel és pártolja az érzéstelenítést.

A genetikai uh-k, és vérvételek a kórházban vannak, az eredményért sem kell bemenni mert továbbítják az orvosnak.

Asszem ennyi.

Panka
manci70
 
 


Szia Panka!


Örülök, hogy Te is jó véleménnyel vagy róla, így már én is sokkal nyugodtabban megyek majd el hozzá. Tiszta öröm, mert végre ezek szerint találok egy Nőnődokit, ráadásul közel van hozzánk is :lol:
Köszönjük, hogy megosztottad velünk, szép napot:
Holle
holle
 
 


Szia Holle!

Ezer kérdésem volt a dokihoz, mindenre türelmesen válaszolt. 40 éves voltam, gondolhatod, hogy aggódtam. Mit mondjak még róla? Finoman vizsgál, nem okoz fájdalmat. A vele dolgozó szülésznők szerint minden szülése simán ment le. Persze idősebb ember, van tapasztalata. Nem a kitolási szakaszra érkezik meg, hanem már a vajudás alatt ott van. Utána minden nap bejár, megvizsgál, még akkor is, ha csak szerződése van a kórházzal, még akkor is, ha vasárnap van. Magenheim doktornő adta be az EDA-t. Róla csak ennyit tudok mondani, meg hogy fiatal. Biztos jó orvos, csak nekem az volt a vesszőparipám, hogy minél tapasztaltabb doki legyen, mert engem az nyugtat meg. A szülésem korábban indult, mégis természetes úton szültem meg a kisfiamat, pedig 40 éves voltam. Ezért merem Barna János doktort ajánlani. Annak idején róla semmit nem találtam a fórumokon. Egyébként ő erre nagyon büszke (?!). Nekem ajánlotta valaki és már 10 éve hozzá járok.

rifu
rifu
 
 


Rifu
Az általad leírtak is passzolnak M.Ritára, kivéve a kora. De én pont a fiatalsága miatt is szeretem. :lol: Nem egy csukott szemmel kisujjból csinálos! Több nődokinál tapasztaltam és hallottam is rosszat (tisztelet a kivétel). A fiatalsága miatt, még most is tanul és fejleszti magát a DOKTORNŐ!!!! :lol: De én nem azért vagyok itt, hogy kampányoljak M.Ritának, csak tényleg szuper jó (saját tapasztalat). :D :P :lol:
Anno (2004), amikor nekem is választanom kellett, jó volt az ismeretlenek tapasztalata. Azóta is nagyon hálás vagyok!!!! :lol: (Mert nem Rita volt az első nődokim. :cry: Viszont kétszer szültem nála. :P )
nikcsi
 
 


Nikcsi, nem Dr M ellen írok, hanem Dr B mellett. Király EDA-t csinált a doktornő, éreztem a fájásokat, mégsem őrültem bele és hálistennek tudtam tolni.

Nem szülnék nála, mert vagy tíz évvel idősebb vagyok a doktornőnél, ezért tapasztaltabbat választanék. Nálam a tapasztaltabb azt IS jelenti, hogy például nem császároz azonnal.

Elhiszem, hogy "szuperjó", de én csak azt tudom ajánlani, akit már kipróbáltam és ez dr Barna János.

Nekem most tulajdonképpen annyira jólesne, ha valaki rábeszélne még egy babára...
rifu
 
 


Sziasztok!

A doktornő legutolsó info szerint egy időre külföldre megy dolgozni. A babás anyukáit is átadja másnak.

Mmanya
mmanya
 
 


Rifu
"Nálam a tapasztaltabb azt IS jelenti, hogy például nem császároz azonnal. " Nem kiforgatni akarom, de ez alatt azt értem, hogy MR azonnal császároz. :shock: Ha ez így lenne, akkor nekem KETTŐ császárom lett volna. :oops:

Mmanya
Igen, ha kapok engedélyt, akkor a pontos infót felteszem (beidézem MR levelét). :cry:
nikcsi
 
 


Rifu
Miért kell rábeszélni még egy babára?
Nálunk a második tervben volt lassan, aztán becsusszant. :lol: :P :D
Először Te magad érezd érettnek erre magad. :wink:
nikcsi
 
 


Megkaptam a felhatalmazást Ritától:
"Kedves Páciensem!

Nagy változások vannak az életemben. Júniustól egy évre Németországba megyek tanulni, dolgozni. Itt olyan műtéteket végezhetek, amiket itthon nem vagy csak nagyon ritkán. Szóval szakmailag ez mindenképpen nagy előrelépést jelent.
Ez idő alatt Dr Szigeti Katalin helyettesít.
Ő is ott rendel a Duna Medicalban.
Nyugodtan forduljon hozzá ha bármi panasza van.

Akinek esedékes a rákszűrése még májusra bejelentkezhet. Vagy gyógyszert is irunk fel természetesen(...)! Csak csörögjenek oda a recepcióra hogy előkészíthessük.

Üdvözlettel: Dr. Magenheim Rita

Duna Medical

1036 III. kerület Kis Korona u. 20.

Bejelentkezés: 387-15-08
Minden hétköznap 08-20

Rendelés: hétfő 15-20

Mobil: 06/30 25-13-977

Dr. Szigeti Katalin mobilszáma: 06/20 46 22 942

U.i: Ha van Önök között vagy ismerőseik olyan akit érdekelne ingyenes "menedzser szűrés" szerű kivizsgálás kérem kérem jelezzenek vissza. Még májusban lehet jönni!
Most vizsgálhatunk:
1. 35-44 éves még nem szült nőket
2. 2oo5 és 2oo6 ban szült nőket, akiknek nem volt terhességük alatt cukorbetegség
3. 34- 43éves sovány férfiakat"
nikcsi
 
 


Nikcsi
ezt NEM a doktornőről írtam, hanem a saját szempontjaimat vázoltam.

"Nálam a tapasztaltabb azt IS jelenti, hogy például nem császároz azonnal. "

Barna doki farfekvés esetén sem császároz, hacsak nem indokolt. Vannak olyan orvosok (nem M. doktornőre gondolok), akiknél ez azonnali császárt jelent. Vannak olyan orvosok is (megint nem M doktornőre gondolok), akik ha elmultál 35, szintén császároznak. Holle hozzászólására reagáltam elsősorban, aki 35 éves és más félelmei vannak, mint egy 35 év alattinak.

Már 42 éves vagyok, van két gyerekem, szülnék még egyet, de a férjem 15 évvel idősebb.
Ezért kellene rábeszélnem magam még egy gyerekre. Mert kehet, hogy egyedül fogom majd felnevelni. Ebben az esetben, talán meg kellene elégednem a meglévő kettővel.

Szóval nem éretsség vagy éretlenség kérdése. Vagy mégis?

rifu
rifu
 
 


Rifu
Így már sokkal tisztább :!: Itt a Ritás topicba egy általánosítást én egyből a drnőre értettem. :oops:
(Az én kicsi fiam 36 hetes koráig farfekvéses volt, ezért szó volt a császárról, DE NEM KATEGÓRIKUSAN!!!! :P Csak, hogy lelkileg azért készüljek, ne érjen a szüléskor váratlanul. De elsőnél az irány okés volt, mégis majdnem császár lett. Ezt szempontul véve+farfekvés miatt rezgett a léc a másodiknál. De egyiknél se lett, köszönet a Drnőnek! :lol:)

Rábeszélés: így már értem ezt is. :wink: Ebbe nem tudok beleszólni. :roll:
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Szigeti Katalin doktornő telefonszáma nem megfelelően lett feltüntetve egy fenti hozzászólásban.
Meghatalmazást nem kaptam ugyan, hogy beírjam ide, de Szigeti Klára pszichológus, akihez a feltüntetett szám tartozik, kérte, hogy szóljak, hogy ő másféle segítséggel tud szolgálni a hozzá fordulókhoz:)
Vendég
 


Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is sikerült beszélnem Szigeti Klárával, aki naponta kapja a telefonokat... tehát nem csak itt, hanem az eredeti e-mailben is el lett írva a szám) ...
Viszont a +36 (1) 387 1508 -as számon remekül be lehet jelentkezni a rendelésre.
didzsee
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom, már elég régen írtatok ide. Ha mégis benézne valaki, tudnátok abban segíteni, hogy milyen tapasztalatotok van Szigeti Katalinnal kapcsolatban? Bejelentkeztem hozzá, és eddig nagyon pozitív róla a véleményem, csak azt nem tudom, hogy mennyire tapasztalt a szülés levezetésében. Azt látom, hogy nagyon lelkes, egyáltalán nem pénzcentrikus, és ráadásul odafigyel rám, mert pecsételgetek egy hematóma miatt, és nem hagyta annyiba, hanem berendel a korházba hetente uh kontrollra, hogy lássa, hogyan alakul a hematóma sorsa. Ebből is látni, hogy nagyon alapos.
Vendég
 


Névtelen és Didzsee
Hamarosan helyesbítek, jeleztem Ritának, köszi az észrevételt :!: :twisted:

Angie34
Nagyon örülök, hogy Rita helyettesítője is olyan, mint ő maga - leírásod alapján (alapos, odafigyelő és nem a pénz motiválja)! :D :lol: :P
nikcsi
 
 


Kedves Mindenki!

Megkaptam Ritától a helyes telefonszámot:

Dr. Szigeti Katalin mobilszáma: 06/20 440 36 83

"Nagy változások vannak az életemben. Júniustól egy évre Németországba megyek tanulni, dolgozni. Itt olyan műtéteket végezhetek, amiket itthon nem vagy csak nagyon ritkán. Szóval szakmailag ez mindenképpen nagy előrelépést jelent.
Ez idő alatt Dr Szigeti Katalin helyettesít.
Ő is ott rendel a Duna Medicalban.
Nyugodtan forduljon hozzá ha bármi panasza van. "

Üdv. Nikcsi
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Tudtok valamit a doktornőről?Hazajött már?rendel?hol?
köszi:
Réka

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Sziasztok!

Én is azt szeretném tudni, hogy Magenheim Rita visszajött-e már külföldről. Én rákszűrésre szeretnék menni hozzá. Ma hívtam a Duna Medicalt, de nem vette fel senki.

Én egyébként régen Szigeti Katalinhoz is jártam, de nem volt túl jó tapasztalatom vele. Még terhesség alatt 2002-ben, a sima Margit-kórházi rendelésére, és pont azért mentem hozzá, mert női nőgyógyászt akartam. Ennek ellenére minden egyes vizsgálaton teljesen flegma volt, azt is mondhatnám, hogy lekezelő, bármilyen problémát említettem, nem vette komolyan, és úgy egyáltalán semmi érdeklődést nem mutatott irántam, vagy a terhességem iránt. Lehet, hogy akkoriban valami baja volt, depressziós vagy nem tudom, mi, vagy az volt a baj, hogy nem a magánrendelésére jártam (de azt hiszem akkoriban nem is volt még magánrendelése) de én a szülés előtt 1 hónappal végül úgy döntöttem, hogy nem akarok ennél az embernél szülni és átmentem a MÁV kórházba Banczikhoz. Bancziknál jó volt a szülés, mármint semmi különös, szerencsére sima szülésem volt, viszont a stílusa csapnivaló volt, mindig beszólogatott (még szülés közben is), szóval úgy döntöttem, megint másik orvost keresek, lehetőleg nőt. És akkor véletlenül találtam rá Magenheim Ritára a Margitban, aki szerintem egy tündér! Először is nagyon szimpatikus ember, nagyon közvetlen, egyáltalán nem unott, vagy lekezelő, nagyon kedves és szerintem jó szakember. Alapos, mindent elmond és közben valahogy nem is érzem úgy magam, mintha egy orvossal beszélgetnék, hanem nagyon oldott a hangulat. Én rákszűrésre jártam hozzá eddig, nem szültem nála, erről nem tudok nyilatkozni, de mint embert és orvost nagyon megkedveltem. Ezért is érdekelne, hogy mikor jön haza, én inkább várok az idei rákszűrésemmel, ha kell, de nem szeretnék más orvoshoz menni. Írjatok, ha tudtok valamit, hogy itthon van-e már.
tundi88
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: