Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Valaki tudja már estleg, melyik kórházban fog dolgozni a doktornő? Ha van rá lehetőség, nem szeretnék magánrendelésre menni...inkább fizetek több viztidíjat, az azért mégsem 5-10000 Ft!
esyter
 
 


Sziasztok!

A Margit kórház szülészetének honlapján elérhetőségként a Szent Imre Kórház linkje van fent. Az helyileg a XI. kerületben van a Tétényi út elején. Sajnos több infóm nekem sincs.

Üdv.: Juditdora
juditdora
 
 


Sziasztok!

A Margit kórházas orvosok többsége a Sote-n lesz, de az alábbi levelet kaptam MRita drnőtől:

Sikerült magánorvosként szerződést kötnöm a Szent Imre Kórházzal.
Legalább a szent marad. Végül is nem is olyan nagy a változás....
Tehát vihetem oda a szülőnőimet és műtéteket is végezhetek ott.

:lol:
nikcsi
 
 

 
 

Nikcsi: Ez most akkor azt jelenti, hogy tök mindegy, hogy a magánrendelőjébe megyek-e, vagy a Szent Inrébe, akkor is ugyanannyit kell fizetnem? Merthogy azt írtad, magánorvosként sikerült szerződnie...Vagy lehet árban különbség?
esyter
 
 


Sziasztok!

Most voltam terhesgondozáson a doktornőnél.

Azt mondta, hogy magánrendelésen lehet menni hozzá. Még nem kapta meg a Margit Kórházban a papírjait, de bármelyik pillanatban megkaphatja. Már azt sem tudja garantálni, hogy a jövő héten a terhesgondozáson orvosként ott lesz-e.

Magánorvosként szerződött a Szent Imrébe, tehát ha őt választom a szülésemhez akkor fizethetek.

Amúgy a terhesgondozás még marad (például: vérvétel, CTG, ultrahang), de hogy pontosan meddig azt még nem tudják. Javasolták, hogy időnként telefonáljak és érdeklődjek, hogy akkor vannak-e még vagy már nincsenek.

Ennyi infót sikerült kinyomoznom. Még jó, hogy nekem a szülésemig van 4 hónapom.

Üdv.: Juditdora
juditdora
 
 


Esyter kérdésére én sem tudom a választ, drnőt kéne megkérdezni.

Sőt, nekem Juditdora válaszából sem egyértelmű. :oops:
Ha jól értelmezem Esyter kérdését, akkor ha a drnőhöz menne a Sz. Imrébe, az ugyan annyi lenne, mint a magánrendelőbe, csak a kórház falai között?

Juditdora
Jó pocakosodást! :P
nikcsi
 
 


Nikcsi: igen, ez lenne a kérdésem. :)
esyter
 
 


Sziasztok!

Mivel a doktornő magánorvosként szerződött a Szent Imrébe én úgy értelmeztem a szavait, hogy ha oda mész hozzá, akkor ott is fizetned kell nála, nem csak a magánrendelőben. Hogy a kettő tarifa között van-e különbség, azt nem tudom.

Nikcs!
Köszönöm.

Juditdora
juditdora
 
 


Ez fura, mert az orvosomnak (nem M. R.) csak a magánrendelőjében fizettem eddig, a kórházi vizsgálatokért sohasem kért pénzt. Akkor sem, amikor konkrétan rákérdeztem.

A szülésért kellett fizetnem, de azt előre tisztáztam. Általában a rendelési díj tízszeresébe kerül a szülés.

Szerintem az, hogy magánorvosként leszerződött M.R. csak azt jelenti, hogy szüléseket vezet le a Szt. Imrében és ezért talán hetente egyszer ügyel a terhesgondozáson.
rifu
 
 


sziasztok,
én véletlen tévedtem ide,nekem nem a doktornő az orvosom de ugyanilyen formában dolgozik az enyim is a szent imrében.gondoltam elmondom hogy megy ez,hátha tudok vele segíteni.ha a doktornő magánorvosként szerződött le az azt jelenti hogy ő ott nem rendel,csak mondjuk azért cserébe hogy ő ott ügyeletet vállal viheti oda a kismamáit meg műthet.ez konkrétan azt jeletni hogy neki már csak magánrednlése van,csak magánrendelés kerein belül tud fogadni sztk-ban nem rendel.

remélem tudtam segíteni :D

gigi
Vendég
 


Csajok
Én személyesen megkérdeztem a Drnőt! Megengedte, hogy a válaszát bemásoljam, íme:

"Természetes, hogy mindenki főként (vagy kizárólag) a saját szempontjából szemléli az eseményeket.
A lényeg a következő. Engem - sok más orvos és szülésznő kollegámmal együtt- kirúgtak. Nincs állásámom. Nincs fizetésem. Nem fizet senki TB-t utánam.

Négy választásom volt:
1. Más szakmát keresek.
2. Vidékre költözöm.
3. Külföldre megyek.
4. Magán orvosként dolgozom.

Én az utóbbit mellett döntöttem.
Rendelni csak a magánrendelőmben fogok. Aki ezt nem tudja megengedni magának azt nagyon sajnálom. De addig amíg nekem nincs más választásom, a betegeknek azért van. Mehetnek az SZTK rendelésre, ami a járóbetegekenek van fenntartva. Az ott dolgozó orvos azért kap fizetést, hogy ott ellássa a betegeket.

Üdvözlettel: Dr. Mr"
nikcsi
 
 


Sziasztok,
en teljesen uj vagyok, de mar olvasom egy ideje a forumot. En is A Dr-none szeretnek szulni, illetve szeretnek elmenni hozza. Kerlek mondjatok meg, hol a maganrendeloje, es hogy akkor most a SZt. Imreben vezet le szuleseket? Mennyi nala egy vizsgalat? Szoval minden erdekel, kerlek segitsetek. koszi elore is.
dupi
 
 


Dupi

2. oldalon van, de újra itt van (ott egy link van):

Magánrendelés
Multimedical Szakorvosi Rendelők
1037 Budapest, Szépvölgyi út 39. fszt/4.
Hétfő: 16:00-19:00
Bejelentkezés: 346-04-60

Egy vizsgálat árát gondolom meg tudod kérdezni a fenti telefonszámon, a továbbiakat pedig személyesen Drnőtől! Igen a Sz.Imrében vezet le szüléseket!!!
Árp. 10-ei hsz-ból kimaradt az idézőjel és az aláírás.
Vagyis a Drnő írta nekem ezt is (így egyértelmű):

"Sikerült magánorvosként szerződést kötnöm a Szent Imre Kórházzal. Legalább a szent marad. Végül is nem is olyan nagy a változás....
Tehát vihetem oda a szülőnőimet és műtéteket is végezhetek ott. "
nikcsi
 
 


Szia Nikcsi,
nagyon koszonom az infokat:))
Dupi
dupi
 
 


Dupi
Szívesen! Ha voltál, akkor várjuk a beszámolót! :P
Nikcsi
nikcsi
 
 


Nikcsi, irtam pü-t, kerlek nezd meg:) koszi, Dupi
dupi
 
 


Dupi
Válaszoltam is! És ne parázz, szerintem minden okés lesz a Drnőnél! :wink:
nikcsi
 
 


koszi Nikcsi, megint irtam, nezd meg legyszi. koszi
dupi
 
 


Szervusztok hölgyek, anyukák, kismamák : )

Ha van egy pici időtök a véleményeteket szeretném kérni gondomban:

Párommal Szentendrén lakunk, Sztanyik doktor a választott orvosom, s a Margit-kórházban szerettem volna szülni. A doktor úr, akit nemrég ismertem meg, a SOTE II-re fogja vinni a kismamáit, amely elég messze van tőlünk és bevallom őszintén, valamiért tartok a kórháztól.

Elkezdtem nézelődni az interneten, mit is tehetnék, és láttam, hogy Magenheim doktornőről sok jót írnak az anyukák és a kismamák, valamint azt is olvastam, hogy a Szent Imre kórház szülészete mennyire baba-mama barát, otthonos, sőt vízben is lehet vajúdni, szülni. Kiskoromtól fogva vízes ember vagyok, ott érzem jól magam, ezért nagy vágyam hogy vízben hozzam világra lurkónkat is, aki kisleány (ha minden igaz : )

Bár a Tétényi út sincs közelebb honunkhoz, mint az Üllői út, mégis úgy érzem, érdemes volna esetleg orvost váltani és megpróbálni a Szent Imre kórházban szülni. A doktornőről írt soraitok is ebben erősítenek meg.

Abban kérném segítségeteket, szerintetek érdemes-e váltani (Sztanyik doktor úr rendelésén eddig háromszor voltam)?

Kicsit távolabbról idekapcsolódó kérdés, mire sokszor gondolok: tudjátok-e, kihez vagy milyen szervhez kell fordulni, hogy megtudjuk, lakcím szerint kihez tartozunk?

Jaj, s még ugrik elmémbe: ha a doktornő a Szent Imrébe privát orvosként viszi a kismamáit, akkor a kórháznak is és majd a doktornőnek is kell fizetni a szülésért?

Én is (mint juditdora) négy hónap múlva, egészen pontosan augusztus 23-ra várom bikficünket, és őszintén írom nektek, azért félek váltani, mert az összes eddig engem mint kismamát vizsgált egészségügyi szakember (pedig volt jó sok...) közül egyetlen, a Margit kórház UH-ját végző hölgy volt hozzám a legkedvesebb, legrendesebb... Nagyon meg is hatódtam, olyan jól esett... Higgyétek el, nem vagyok nyafka lány, sem nem nagyon fiatal (36 év), de nagyon hiányoltam a picit több törődést... Tudjátok, egy vesém van, ezért néha elfog a félelem, mi lesz, de stramm nőci révén, hamar feledem, talán ezért is jó lett volna a nagyobb odafigyelés... Egy apró példa: bár említettem, nem lett figyelve az egy vese tényemre, s az első, s most a második vérvételnél én kérdeztem rá, nem kellene-e a veseműködést is vizsgálni...

Ne haragudjatok hosszú levelemért, hogy gondommal traktállak benneteket, mert hisz mindenkinek van kisebb-nagyobb keresztje. Nem írtam volna, ha nem érezném nagy szükségét a jótanácsoknak, véleményeknek.

Szép napot kívánok mindannyiótoknak baráti gondolatokkal:
scille
scille
 
 


Scille:
nemrég szültem a Margitban, de nem M.R.-nél. A nőgyógyászom kiváló szakember. Ha érdekel, írj privit.

Egy közeli ismerősöm két egészséges gyereket szült egy vesével.
Boldog babavárást kívánok.

rifu
rifu
 
 


Scille: Itt meg tudod nézni, hogy lakcím szerint a különböző ellátásokat melyik kórházban tudod igénybe venni:

http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=3 ... ema=PORTAL

További jó pocakosodát, minél kevesebb aggodalommal!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Scile
Én 2005-ben MRitánál szültem csak ajánlani tudom, de szerintem először magadban kéne tisztázni mit szeretnél!
Ha szeretnél vízben szülni, akkor dokit kell váltanod! Ha nem váltasz dokit, akkor mész a SOTE-ra. Ezt rendezd le magadban. :wink:
Én is sokat kérdezősködtem már a Sz.Imréről és tényleg szimpi lett. Viszont a SOTE-ról semmit nem tudok, szóval a véleményem nem reális, mert nem tudok mit összehasonlítani.
A távolság tényleg nem kevés, de talán az eddigi infók alapján jó kezekbe lehet ott lenni (MRitáról nem is beszélve)!
"Jaj, s még ugrik elmémbe: ha a doktornő a Szent Imrébe privát orvosként viszi a kismamáit, akkor a kórháznak is és majd a doktornőnek is kell fizetni a szülésért?" Válasz: egyik napról a másikra változik szinte. De elvileg igen! - inkább kérdezd meg Drnőt, esetleg mailben (Margit kh. honlapján fent van).

Vali
Az oldalt én is nagyon köszönöm!!! Már kerestem.
nikcsi
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy ide pofátlankodom!

Schille
én a II-es Sote-n szültem tavaly janurában, és idén novemberben is ott fogok,
engem a távolság nem befolyásol mert én nem is pest megyei vagyok, Esztergom mellett lakom, tehát távolság van jócskán
nekem a lényeg a gyerek ellátás, hogy legyen PIC - vagyis koraszülütt intenzív ellátás, bármi esetre itt 1 emelet a különbség ami számunkra lényeg (mert ha itt szülnék helyben Egomban akkor ha bármi baj van Győrbe vinnék a gyereket baj esetén, és ügye én meg itt lennék, így pedig együtt lehetünk 1 helyen míg haza nem egnednek minket), és persze a dokim.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika
Esetleg bővebb infó a SOTE-ról? Kérdezhetek: Felszereltség, dokik, szülésznők, csecsemősök, gyerekdoki állandóan van-e, hány ágyasok a szobák, hány szülőszoba van (ugye nem csak paravánnal elválasztott), állandó EDA - vagy anesztes adja és előre jelezni kell-e (engem ez amúgy nem izgat, mert tuti EDA nélkül fogok legközelebb is szülni), beöntést adnak, borotválnak, gátvédelempártiak-e, stb, stb.... Nyugodtan válaszolhatsz PÜ-ben is, vagy e-mailben (nikcsi@vipmail.hu), köszi.
PIC van a Sz.Imrében is.
Jó kis korkülönbség lesz a lúrkók között! Valamikor erről álmodtam én is, amikor még nem volt gyerekem, most már nem merném bevállalni. :oops:
nikcsi
 
 


Sziasztok

Nikcsi
most rohanok főzni mert Ákos épp alszik, de este megírom neked!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kedves kismamák, anyukák, nagyon szépen köszönöm gyors válaszaitokat, melyek nagyon jól estek!

rifu: köszönöm mindkét "ismerős" említését... Az elsőről mindjárt privátban, a második megnyugtatott : )

Vali: jaj, de jó, hasznos ez a cím! Nem csak magamnak, de családomnak, s ismerőseimnek is segítség volt! Köszönöm! És a jókívánságot is : ) Gratulálok szép cseppjeidhez! : )

nikcsi: igen, pontosan megfogalmaztad dilemmám egyik fontos tényezőjét... Nem könnyű dönteni, de sokat segítettetek benne soraitokkal. A doktornő címét megleltem én is, sokat járok a Margit kórház oldalára. Mielőtt írtam volna a doktornőnek, kérdeztelek titeket : )

Erika: kérlek szépen, küldd el nekem is azokat a tudnivalókat a SOTE II-ről, melyeket nikcsi kért. scille@freemail.hu
scille
 
 


Sziasztok

Schille
ide írom le, mert tegnap este óta nem tudunk üzeneteket küldeni, ill. megnézni se engedi a rendszer hogy kaptunk e valamit.

SOTE II:
felszereltség: szerintem kiváló, pár éve volt szerintem felújítva a szülőszoba rész, vagyis van 1db 6 ágyas mindennel felszerelt vajúdó + ha jól tudom 4 db szülőszoba + 2 műtő

orvosok: itt tudod őket megnézni
http://www.sote.hu/intezetek/munkatarsak/?inst_id=63

szülésznők:
nem tudok róluk semmit, mert nekem nem volt fogadott, mert nagy valószínűséggel császár volt, és az is lett (rossz áramlás miatt - amit így is sikerült elhúzni +3hetet - kórházban fekvésel)
gátvédelem: így sajna ezt sem tudom, de szerintem szülésznő függő

EDA: ha van bent olyan doki (a tiéden kívűl, vagy olyan anesztes aki be tudja adni), nekem is ez volt

beöntés: nekem nem volt, mivel én délelőtt kb. 10 kor ettem 1 kicsi mandarint és déltuán volt a csaszi, és időm se volt, a vizsgálatok és a megfigyelés miatt, és az ebédet pedig már nem engedték (megfigyelés előtt)

borotválás: volt

de ha még bármilyen kérdésetek van pl. szülésznővel kapcsolatban a II-es klinikás babás topikon mindenki szívesen válaszol nektek, mert ott sokan vannak akiknek volt fogadott.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Kedves Erika!

Köszönjük szépen, nagyon jó, hogy leírtad a tudnivalókat, sokat segített!

További szép napokat, mosolygós gyermekeket, s babavárást kívánok mindannyiótoknak!
scille
 
 


Én is nagyon szépen köszönöm és a privát leveleket is! :P
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy beledumálok.
2006. március 31.én szültem a M.Ritánál, azóta elköltöztünk Budapestről.
Nekem nem a fogadott orvosom volt, hanem Ő volt éppen az ügyeletes.
Nagyon kedves volt, viccelődtünk, nagyon simán folyt le a szülés.
Sajnos a gátmetszés utáni összevarrás nem sikerült teljesen, mivel egy izmot véletlenül nem varrt vissza.
Most várom a második bébit, így újra gátmetszést kérek, hogy korrigálják egyúttal.
Ettől függetlenül rendes volt nagyon.

Csak ezt akartam megosztani Veletek.
Üdv,
Zsuzsa
suell
 
 


2007. május 15. XIII. Évfolyam 10. szám Óbuda újság (3. old):
"Tíz sebészeti, öt szülészeti ágy a Margit kórházban
Hírösszefoglaló: Ideiglenesen tizenöt kórházi ágyon május közepétől újra kezdődhet a gyógyító munka a Szent Margit Kórházban (Margit gyógyintézet).
A fővárosnál május végén döntenek az észak-budai kórházak összevonásáról és őszig tekintik át, hogy a megadott ágyszám mellett melyik intézményben milyen szolgáltatást nyújtsanak. Horváth Csaba egészségügyért felelős főpolgármester-helyettes kezdeményezésére május második felétől tíz aktív sebészeti és öt szülészeti ágyon ideiglenesen ismét fogadhat betegeket a Margit kórház.
A döntés úgymond megelőlegezi az integrációt, tehát nem bővítik a kapacitásokat, hanem az egészségügyi miniszteri rendeletnek megfelelően átcsoportosítják az aktív ágyakat. A Szent János Kórházból telepítenek át sebészeti, illetve szülészeti-nógyógyászati ágyakat, aktívvá téve az ellátást.
-Így a Margit kórházban meglevő kiváló műtéti blokk és a szülészeti-nőgyógyászati osztály ismét ki lesz használva - hangsúlyozta a Magyar Rádiónak adott nyilatkozatában a főpolgármester-helyettes."
nikcsi
 
 


Sziasztok!

A doktornő mobilszáma megváltozott, vagy mi? Tud erről vki vmit? hiába kersetem tegnap, meg ma is, ki van kapcsolva...pedig sürgősen szeretnék bejelentkezni hozzá...Nekem ez a szám van meg: 06302513977. Tud vki másik számról?
esyter
 
 


Szia Esyter!

Én is ezen a számon jelentkeztem be hozzá, én hétfőn voltam nála magán rendelésen, hozzájárok terhesgondozásra.

J.
juditdora
 
 


Akkor nem értem miért van állandóan kikapcsolva...de ma pl egész nap próbálom hívni...tegnap csak 6 után sikerült, de akkor is ki volt kapcsolva, gondoltam csak 5-ig hagyja bekapcsolva...De ma is ki volt...Már írtam neki e-mailt kínomban...Remélem lesz vmi előrelépés.
esyter
 
 


Juhéé, elértem. :)) Én meg kezdtem pánikolni, hogy mi lett a doktornővel, miért nem érem el két napja...kiderült, konferencián van. Szóval megoldódott az ügy szerencsére. :)
esyter
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Esyter
Akartam javasolni a mailt, mert arra mindig válaszol, sőt gyorsan is! A lényeg, hogy sikerült. :lol: (Telefonon, vagy e-mailben?)
nikcsi
 
 


Végül telefonon elértem...Állandóan próbáltam hívni, aztán egyszercsak felvette! :D Mondta, hogy konferencián van, azért volt kikapcsolva...:) Megbeszéltük, hogy ma du. visszahívom. Már kezdtem aggódni, hogy sehogy sem fogom elérni! :D Megkönnyebbültem...
esyter
 
 


Esyter
Akkor sikerült az időpontot fixálni?
nikcsi
 
 


Hát én megőrülök...Ugye megbeszéltem a doktornővel, hogy ma du. visszahívom... Többször meg is tettem, csakhogy egyszer sem vette fel a telefont! :( Nemtom, csak nekem sikerül mindig elkerülnöm a doktornőt, vagy mással is ez van, de már feladom...H
olnap reggel is megpróbálom, mert sajna elég sürgős lenne az ügy, ezt mondtam neki is pénteken...Amúgy e-mailemre sem válaszolt, de azért nem zavart, mert azt gondoltam, ma úgyis megbeszéljük...Ah. Pedig én szeretnék a holnapi rendelésére elmenni, nem szeretnék még egy hetet várni. Amúgy most csak hétfőnként rendel?

Üdv: Eszter
esyter
 
 


Eszter
Sikerült MRitával beszélni, és elmenni hozzá?
Hallom hétfőn mész kozmetikába. :lol:
nikcsi
 
 


:D Igen, most már rendszeres vendége vagyok keresztanyudnak, jó beszélgetni vele, kedvelem a stílusát. (Lehet azért, mert ő is nyilas! ;)
Nagy nehezen sikerült elérni a doktornőt, csak elmenni nem tudtam hozzá, mert pont pünkösd jött...De szerencsére megoldottuk így is a problémámat. Viszont most hétfőn megyek hozzá, mert amit a Margitban csinált HPV szűrésemet, azt elkavarták, így nincs meg az eredménye...Én pedig most már meg szeretném azt is csináltatni. Igaz, az OEP nem témogatja, így pluszba 4000 FT, de mindegy.

Puszi: Eszter
esyter
 
 


Amúgy meg doktornőt azért nehéz elérni "sokszor", mert éppen szülést vezet! :) Vagy konferencián van. Vagy alszik az egész éjszakás szülés után. :D Egyszóval elfoglalt egy ember, de egy jó szakorvos nyilván elfoglalt. :)
esyter
 
 


Esyter
Az jutott eszembe, hogy anno írtad, új kozmetikust keresel, mert hát történt, ami történt... :cry: de nem nagyon bízol senkiben. Szerencsére ma már nem ez a helyzet! :lol: Örülök, hogy tudtam segíteni!

Drnő: na igen! :wink:
nikcsi
 
 


Sziasztok!
HEtek óta próbálom elérni a doktornőt, sikertelenül!
Felhívtam a magánrendelőjét is, de azt mondtaák már nem dolgozik ott!!
Tud valaki valamit a doltornőről?
Ha igen légyszíves írja meg privinben a számát, mert iszonyú sűrgős lenne elérnem. Babát várok és elfogyott egy gyógyszerem, így lehet, hogy baja lesz a babámnak?!
Köszönöm:
RÉka

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


MR száma: 06-30-251-3977

De mi az, hogy nem dolgozik ott?? Ne ijesztgess...Én pár hete még ott voltam rendelésen nála.
esyter
 
 


Szia Esyter!
Köszi, nekem is ez a szám van meg. MA még be se kapcsolta a telefonját, mert az smst még mindig nem kapta meg...
A magánrendelőt tegnap hívtam, ahol mondták, hogy már nem dolgozik ott a dr.nő! :cry:
Én is 1 hónapja voltam nála, és nem említett semmit...

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 


Na hát ez jó hír...Amúgy én is tök nehezen érem el mindig...sokszor ki van kapcsolva. Most meg egy vizsgálati eredményt várok tőle...elvileg hétfőn kéne beszélnem vele...Remélem sikerül elérned Réka! Neked kissé fontosabb...
esyter
 
 


Sziasztok!

Én a doktornőnél fogok szülni augusztusban. Hétfőn volt egy hete amikor beszéltem vele és azt mondta, hogy most kettő hétig szabadságon van. Mi abban maradtunk, hogy június 25-én keresem telefonon és egyeztetünk időpontot.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv.: Judit
juditdora
 
 


Köszi Judit sokat segítettél!Akkor nem aggódom, hogy teljesen eltűnt, hétfőig nem zargatom, remélem akkor tudok menni hozzá, és addig nem lesz semmi baja a babának...

Réka

Réka

Kép

Kép
rékaróka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: