Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakozom az előttem szólóhoz, íróhoz, nekem is ez a véleményem, én sem akartam senkit sem megbántani, de engem is felhúzott ez a varro7. (egy kicsit kíváncsi vagyok ki az) Szeretném én is ha ezután is tudnánk itt levelezni egymással, de nyithatunk egy új oldalt is, ha akarjátok.
Baba kipróbálom a teát, köszi az ötletet, remélem használ
sziasztok
gitti
 
 


Köszi lányok... én is nagyon remélem, hogy abbamarad az utálkozás... semmi értelme.

Gitti én is remélem, hogy használ a tea és esetleg úgy futunk össze ismeretlenül a SOTE-n, hogy már épp szülünk... :)
Valahogy most már lassan két és fél hónap távalatában eljutottam odáig, hogy lenyugodtam és már inkább előre fele nézek, mint vissza. Ugyhogy hajrá! :)
Vendég
 


Szia Baba! Adja az ég, hogy igazad legyen. Milyen poén lenne úgy összefutni... Én lassan fél év távlatából kezdem így érezni és megpróbálok mindent annak érdekében, hogy helyrejöjjek és felkészült állapotban(fizikailag) legyek egy következő terhességre.
Amúgy merre laksz? Tegnap voltam a soten, megszült az egyik barátnőm, meglátogattam. Olyan édes pici fia született, de már ő is nagyon várta, neki is voltak problémás terhességei. Sokan vagyunk hasonló cipőben. Szia
gitti
 
 

 
 

Kedves Gitti! Remélem földöntúli boldogságot érzel,ha azt irom én is átmentem azon amin te, ráadásul havonta szembesülök a kudarccal. Anno nem balhézás céljából jöttem a babanetre, csak érdekelt egy-két téma. Felháboritott a véleménynyilvánitásod, de főképp az,hogy le vénmajmozol vkit, ez téged jellemez, nem is szólok hozzá. Jelentem szeretem a munkámat, a kollégáimat, és mindent ami kórház szagú, munkavégzésem felől te ne legyél bizonytalan, végzem a dolgom, amúgy ehez sem lenne sok közöd. Biztosithatlak afelől, hogy Gimesnek van elég betege, nem esik kétségbe, ha másnak más.az orvosa Afellől is biztosithatlak, hogy tisztába vagyok vele nem mindenki szeret engem, ahogy én sem szeretek mindenkit.Remélem soha nem szorulsz egyik orvos segitségére sem azok közül akikről irtál. Tény hogy szólásszabadság van,de lásd be akkor azt is, hogy nem érthetsz mindenhez-ahogy én sem.
varro7@freemail.hu
 
 


Lányok! Amúgy elnézést kérek mindenkitől, de remélem nem gond, hogy megvédtem magunkat.Egyébként amikor előszőr idejöttem azt hittem "Gimes babákat" nézhetek. Sokkal jobb lenne, ha tennétek fel babaképeket. A vetélésről annyit, hogy az mindenkinek a saját tragédiája és azt egyedül kell túlélni és sajnos ez mindennapos eset.Tudjátok a mai világban aki eü-ben dolgozik az vagy nem komplett, vagy elkötelezett a hivatása felől. Jobb lenne ha néha jót is irnátok, mert mi miattatok és a babáitokért dolgozunk.Tudom,hogy sokmindenen változtathatnánk, de 35 beteg egy nővérre sok, és nem mindig megy a mosolygás. Irjatok a babáitokról azt sokkal jobb lenne olvasgatni. Ja és ha vmelyik orvos -bármelyikről irhatnám-nem látogat meg benneteket minden nap az nem azt jelenti, hogy nincs képben rólatok.S azt sem várhatjátok el, hogy hétvégén is bemenjenek, amikor a hét minden napján bent vannak, mellette ügyelnek.Remélem jó élményetek isvan a klinikáról. Helló: Andi
varro7@freemail.hu
 
 


Andi.... ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem Te a nem komplett kategóriába tartozol. Ha elhivatott lennél, akkor nem írnál ilyet, hogy "A vetélésről annyit, hogy az mindenkinek a saját tragédiája és azt egyedül kell túlélni és sajnos ez mindennapos eset." . Az én értelmezésemben az elhivatott eü dolgozó nem ilyen... Borzasztóan bántó ahogy ezt írod...

"Ja és ha vmelyik orvos -bármelyikről irhatnám-nem látogat meg benneteket minden nap az nem azt jelenti, hogy nincs képben rólatok" ..... Pont ez volt, amiért indítottam a topikot. Hogy megtudjam, hogy más orvosoknál hogyan működnek ezek a dolgok. Mint már írtam, kaptam véleményeket, amik alapján helyre tettem a dolgokat magamban. Egészen addig, mig TE meg nem jelentél az arroganciáddal...

És tudod rettentő szívesen tennék eleget a kérésednek, de sajnos még egy babával sem tudok dicsekedni... ezért is kérjek elnézést?
Vendég
 


Baba! te félreértettél. Én is átmentem amin, te, de nem vártam hogy fogja az orvos a kezem. Sajnálom, ha megbántottalak, de a z elhivatottságomat illetően kikérem magamnak amit irtál. Bocs, de én igazán tudom min mentél át...
varro7@freemail.hu
 
 


Kedves, Drága, Szeretett Varro Andreám! Tudom ám kije vagy a G-nek! Nekem is vannak bennfenteseim a klinikán, nekem is van eü dolgozó rokonom, nem is egy, és soha de soha nem tapasztaltam náluk ilyen hozzáállást, mint nálad. Nekik is volt rossz napjuk, sőt sokkal nehezebb területen dolgoznak mint te, de a betegeket emberként kezelik több évtized távlatából is. Igen sokat segíthet a család, de tudod nagyon sokat számít az hogy milyen az orvosod. Lehet valaki 4 év szakvizsga után is ember, és lehet vki 30 év szakmai rutin után is .... Nem mondom, tudod. A vetélés pedig nem egyszerű téma és nehéz feldolgozni. Örülök, hogy mindennapi rutindolognak kezeled nem érdekel, kezeld annak de ne hangoztasd. Elég baj hogy majdnem szarba se vesznek, ha ilyen problémával kerülsz egy ilyen helyre. Tudod nekem van 2 fiam, de nem írok róluk, mert egyrészt nem erről szól a topik, másrészt tiszteletben tartok másokat és nincs kedvem dicsekedni, nekem is vannak problémáim, főleg a kisebbik fiammal. Tudod a Paragi volt 2 éve a pathologián mikor bennt feküdtem, hát elkeserítő dolgokat mondott, szerencse hogy Matányi dr észnél volt és idejében közbelépett, mielőtt végzetes lett volna a terhesség. A nővérektől nem azt várom, hogy nyalizzanak, hanem emberszámba vegyenek és normálisan viselkedjenek.

szia baba megkaptad a privi üzimet??
gitti
 
 


Gitti
nem kaptam meg... !!! már megint sz*rakszik a rendszer...???

Andi
sztem hagyjuk...
Vendég
 


Baba! Most nézd meg, hogy megjött-e. Hali
gitti
 
 


Kedves Gitti, van itt egy másik topik is, ami a klinikáról szól. Senkitől nem hallasz rosszat, ill. biztosan volt mindenkinek negatív élménye is, de hát hol nem lenne az embernek. Valszinű egy magánklinikán. :) Te szinte csak rosszat írsz és a hangnem is sértő mindegyik hozzászólásodban. Cinikus vagy és bántó. Mintha direkt belekötnél másokba. Gratula, találtál egy embert...varro személyében.
Én nem vagyok Gimes doktornak senkije, mégis bátran ajánlanám mindenkinek. Te nem is nála szültél mégis a te véleményed a legrosszabb róla. Leírnád a tapasztalataidat vele kapcsolatban? Érdekelnének, ha már egyáltalán írsz róla.
Hédi
gyurmanó
 
 


Gitti Az, hogy kivelm élek élettársi kapcsolatban nincs közöd. ha már feltetted a nevem a tiedet is felirhattad volna, de ehhez nincs mersted. Szivesen beszélnék veled ha jössz. Most bocs, de jogomban áll megvédeni a páromat, kicsit jobban átlátom az életétr mint te bunkókám.
varro7@freemail.hu
 
 


Gitti Az, hogy kivelm élek élettársi kapcsolatban nincs közöd. ha már feltetted a nevem a tiedet is felirhattad volna, de ehhez nincs mersted. Szivesen beszélnék veled ha jössz. Most bocs, de jogomban áll megvédeni a páromat, kicsit jobban átlátom az életétr mint te bunkókám.
varro7@freemail.hu
 
 


Kedves Andrea! Fogok még idén menni a klinikára, de előtte jelzek neked és akkor személyesen folytathatjuk. A párod élete különben nem érdekel és nem is akarom átlátni. További jó munkát nektek!
gitti
 
 


GITTI!! tÉNYLEG FEJEZZÜK MÁR BE EZT AZ ELLENSÉGESKEDÉST, MERT EZ NEM JÓ!!Sosem vesztem össze beteggel és sosem bántottam bent senkit.Nem tudom mi a baj a hozzáállásommal amikor a nővérek szemszögéből irok vmit.Számtalanszor vettem részt PG-BEN- ami nagyon szar dolog és megviselt engem is, számtalanszor beszélgetek abortuszos nőkkel, akiket nem értek . Szóval szoktam beszélgetni, és ne hidd, hogy nem érint meg némelyik eset. Nem vagyok egy szivtelen vki, még ha ilyennek is gondolsz. Remélem bebizonyithatom majd egyszer, s veled ellentétben, aki vetélést kivántál nekem, kivánom, hogy egyszer jöjjön össze a 3. babád, ha meg nem, akkor örülj annak a 2-nek ak már van.
varro7@freemail.hu
 
 


Baba!!!!!!!!!!! Még egyszer bocs, de te tényleg félreértettél. A vetélésről nem úgy értettem a leirtakat ahogy te értelmezed, nem rosszindulatnak szántam. Hidd el igenis megérint bennünket egy vetélés, minél nagyobb a baba annál inkább. Ennél már csak aza rosszabb, ha valaki koraszül, hónapokat reménykedik, mégis elmegy a pici. Vannak anyák akik nagyon hozzánk nőnek. S vannak esetek melyeket nem értek, pl.hogy rossz helyre jön csőstül a gyerek, ahol meg jó helye lenne az istennek sem akar összejönni. Igenis szoktam beszélgetni, szoktam átérezni dolgokat, de továbbra is azt vallom hogy elsősorban a mamának ezt feldolgoznia és nem a személyzetnek.Minden embernek a saját problémája a legnagyobb és én azt vettem észre sokszor nem is örülnek a mamák, ha kérdezősködünk, csendben sirnak. Nem ismerem a konkrét eseted, hogy neked miért nem jön össze, a klinikán Ács dr foglalkozik nehéz teherbeesőkkel. Ha csak a beültetés lehetősége marad, akkor meg a Forgács intézetet ajánlom.Remélem nem baj hogy kiálltam g. mellett, de felháboritott, hogy megnevezve őt álnéven irogattok. Gondolom te is kiállnál szeretteid mellett hasonló esetben. G. nem fog megváltozni, sosem lesz vigyorka és közvetlen, nem itéllek el ha ez nem tetszik. Sok szerencsét neked!!
varro7@freemail.hu
 
 


Gyurmanó!!!! Nem tudom ki vagy ilyen álnéven, de legalább Te feltehetnél egy törpképet, hogy végre vmi szép is legyen ezen a topikon!!!!!!!!
varro7@freemail.hu
 
 


Kedves varro7,
nem álnéven vagyok itt, a hozzászólásaimat aláírtam. Korinát Gimes doktor segítette a világra 1 évvel ezelőtt.
Próbálok feltenni képet róla, remélem sikerül.
Kép Kép

Hédi
gyurmanó
 
 


Andi...
ha rendesen elolvastad volna a hozzászólásaimat, akkor láttad volna, hogy egyáltalán nem a személyzettől vártam a babusgatást. Írtam (nem egyszer), hogy csodálatos férjem és családom van és ŐK segítettek nagyon sokat. Azt is írtam, hogy nekem bejött G. stílusa, mert én sem vagyok egy nyájaskodó valaki. Azt sem nehezményeztem, hogy mikor kiderült, hazamentünk a cuccaimért és mire visszaértem, már nem volt ott. Elfogadtam, hogy más dolga van. Azt sem nehezményeztem, hogy ő nem volt ott, mikor vége lett a szülésnek. Gyorsan jött, nem ért volna vissza. A problémám csak annyi volt, hogy mikor elvittek kitisztítani délután, utána reggel 10-ig semmilyen orvos nem jött felém elmondani, hogy jól vagyok-e. Erre persze kész a válasz, hogy ha baj lett volna, úgyis mondják. De akkor is egy perc elég lett volna, hogy ne izguljon, minden okés. Igen, ezt megtehette volna az is, aki műtött, de végülis nekem nem ő a FOGADOTT dokim, nem neki fizetek ki egy valag pénzt. Szóval szimplán ennyit szerettem volna megtudni, hogy ez így normális dolog-e vagy sem.

De ahogy körbeérdeklődtem több helyről, több orvosról, mindegyikről írnak pro és kontra. Egy olyan orvos sincs, akiről ne lenne jó és rossz vélemény egyaránt.

Megtudtam amit akartam és azt hiszem én ezt most itt be is fejezem. Ennek már így semmi értelme. Folytassátok a topikot a Gimes babákkal.

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok

Hát lányok szőrnyű ami itt folyik, régen írtam, de olvasni olvastalak titeket folyamatosan.

Mégegyszer utoljára, én sajnos nem tudom milyen az elveszíteni egy babát. De sajnos azt igen, hogy az milyen hogy nem lehet közös - mivelhogy az orvostudomány még nem tart ott. Az most teljesen mindegy hogy melyikőnk hibájából, végülis egyikőnknek sem lehet mással sem babája spontán csak lombikkal, de mint írtam is az egyikőnknek vérszerítni még ígyse. Igazhogy végül lett a lombikkal de ehhez sajnos nemcsak az orvosok és biológusok segítsége kellett hanem másé is. Mindegy túléltük mert túl kellett élni, mert különben az ember diliházba is juthatna. Hát ezért írtam én az elején, hogy én nem várom egy orvostól sem , hogy a lelkemet babusgassa, mert az én lelkemen csak én magam tudok segíteni. Tudom hogy nagy nagy bánat ha valakinek elmegy a babája - biztos nehéz feldolgozni nagyon de nagyon, de gondoljatok bele - ahogy olvastam nektem mindannyiotoknak végülis spontán jött a baba és így sikerülni fog máskoris és meg is fog születni - de mivan azoknak a lelkében akiknek még az sem adatik meg hogy a babájuk megfoganjon akár lombikban mert orvosilag lehetetlen (ill. a klónozás tilos)- ezt hogy lehet foldolgozni lelkileg. Úgyhogy olyankor mikor ezért sírok lelkiismeret furdalásom is van mert ott alszik a kisfiam mellettem imádjuk szeretjük minden, odanem adnám semmiért senkinek, de mikor ránézek sokszor eszembejutnak azok a gyerekek akiknek a sors még annyi esélyt sem adott hogy megfoganjanak és ilyenkor órdítani tudnék.

Bocs hogy így rátok zúdítottam az én nagy bánatom, de ezt elszerettem volna mondani még.
És még azt is, hogy én ezután is megbízom az orvosomban. És én rettenetesen szeretnék még hozzá vissza mennei, de ennek sajnos anyagi akadályai vannak. Mert hát ügye mint tudni a lombik ill. a járulékos költségei nem kevesek, és ezt is tudni kell elfogadni, hogy én hiába szeretnék x számú babát ha nekem a sors nem rendelt egyetsem, mégis az orvosok és más segítségségével mégis van egy. Ezzel még nem tudtam megbékélni de muszály lesz és ezt maggal kell elintéznem.

Ui: Bocs hogy megzavartalak titeket

Erika
erika13
 
 


Kedves Erika!!! hát ez nem könnyű. Rengeteg meddő fiatal van és sajnos egyre fiatalabb korosztályból. Szerintem ha minden remény elvész, akkor marad az örökbefogadás, ami szintén nem egyszerű dolog. Sajnos sok baba nem kell a mamájának, és sajnos sokról nem is mondanak le, igy ők nem fogadhatók örökbe. A lombik baromi drága és sajnos a jelenlegi kormány sem babacentrikus életet teremt. A lelki dolgokról szivesen irnék neked, de kizárólag csak a saját cimedre.
varro7@freemail.hu
 
 


Gyurmanó!!!!!!!!!!!!!!!! Köszike!!!!!!!!!!
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok

Varró
Ha jól tudom akkor Andinak hívnak, de végülis teljesen mindegy.
Ha szeretnél írni, akkor írj, én nagyon várom, hogy te hogy látod a dolgokat.

Az biztos hogy a Gyurcsány kormány nem babacentrikus, mert ha az lenne akkor az én drága uram sem azok keseregne állandóan, hogy lassan már kajára sem futi, és én ide akarok még több gyereket. Hát néha ezen én is elgondolkodom, de mikor ránézek a pici fiunkra akkor viszont mindig az jut az eszmbe hogy mennyivel jobb lenne neki ha lenne testvére, de hát Gyurcsány bácsi megoldja ezt a kérdést - Gyerek vagy Számlák válasszatok ez itt a kérdés. És hát sajnos ha nem fizetjük a számlákat akkor hova szüljek még több gyereket, vigyem őket a híd alá, és ilyenkor én is mindig oda jukadok ki, hogy tényleg elég lesz szegénykémet felnevelni, mert kitudja, hogy még mit akarnak ezek itt megadóztatni.

Úgyhogy nagyon várom írásod

Erika

Ui: üdvözletem mindenkinek
erika13
 
 


kedves Erika! kérlek ird meg az email cimed, mert én még kezdő vagyok, nem tudom, hogy irhatok neked. Holnap meló után irok, jobban ráérek. Előre is köszi. Sajos pénz is kell a gyerekhez, de gyerek nélkül mi értelme az életnek??????????? Többit holnap.
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok

Varro
nagyneerika@invitel.hu
de ha rákattintasz a profil vagy pü feliratra akkor azon keresztül is tudsz üzenetet küldeni bárkinek priviben

Egyébként igen - sok sok sok pénz kell a gyerekhez, csak az a baj, hogy mi nem igazán vagyunk eleresztve, és a család se igen tud segíteni (nekünk hogy ő van mindennel együtt (utazási ktg.stb.) kb félmilió és akkor még a gyereknek nem vettünk semmit. De szerencse a szerencsétlenségben, hogy nekünk elsőre sikerül, de ha nem sikerült volna akkor mentünk volna tovább, igaz csak az 5 államilag támogatottat tudtuk volna igénybe venni, és utána tényleg az örökbefogadás jött volna, igazhogy akkor anyagilag nem tudom, hogy hova juttotunk volna, de ezt már nem is fogjuk megtudni szerencsénkre. Mi is azt mondtuk, hogy gyerek nélkül nem élet az élet

Szia

Erika
erika13
 
 


Sziasztok!

Én is búcsúzom a topictól. Szóljon ez arról, akiről indították.

üdv
floricsika
floricsika
 
 


Kedves Lányok!
Nagyon örültem mikor rátaláltam erre a topikra, úgy gondoltam megosztják itt az ember lányai az élményeiket a szülésről orvosról és a kórházról, de látom itt véres viták vannak.

Én egyszer voltam Gimes doktor úrnál és számomra nagyonkellemes benyomást kelltett mindannak ellenére hogy ő is tudja nem lesz egyszerű a terhességem három pici babának fogok életet adni.
Velem nagyon kedves volt a magán rendelőben megvizsgált átbeszéltük a lehetőségeket és mondta bárhogy alakul ő mellettem lesz. Számomra ez az egy alkalom alapján maximálisan elégedett vagyok. Telefonon kellett érdeklődnöm egy héttel azután hogy nála voltam hogy mikorra sikerült uh időpontot kérnije a Klinikára genetikráa és a telefonba rögtön tudta ki vagyok magától kérdezte mi van a barnázásommal (mert sajnos ez is van).

Sajnálom akinek nem jó benyomása volt róla, de én annyit tudok mondani hogy valóban olyan orvos nincs a földön akivel mindenki elégedett.

Én is hasolnóan Erikához lombik segítségével lettem terhes 4. próbálkozásra. Nem volt könnyű végigcsinálni sok sírással és áldozattal járt, de úgy gondolom megérte. A Kaáli intézetes orvosom is maximálisan mellettünk állt, de lekizni neki sem mindig volt ideje egyszerűen ennyi beteg mellett erre nincs idő.

Szeretnék kérdezni is a SOTE II. a magas földszinti uh-ba kell mennem genetikai uh-ra lehet vinni videokazit és rögzítik a babákat vagy sem? illetve fényképet kaphatok róluk. Imádok bennük gyönyörködni.

Remélem mindenkinek sikerül minél előbb babásnak lennie és elmúlik az ellenségeskedés a topikon. Tartsunk össze még akkor is ha az orvsokban nem értünk egyet.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zseboroszlán

A magasföldszinti UH - a szülőszobák előtt van, ahol CTG, ill. a belgyógyász is rendel? Mert ha igen ebben nem tudok segíteni, mert én ott nem jártam. De szerintem vigyél DVD kazetták, és hátha szerencséd lesz, ill. kérj képet biztos adnak.

Szép álmokat mindenkinek

Erika
erika13
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy betolakodok ide, de ahogy olvastam a hozzászólásokat, annyi negatívat tapasztaltam, hogy muszáj írnom.
3 éve járok Gimes doktorhoz. Akkor határoztuk el, hogy babát szeretnénk. Az előző orvosom, miután nem jött össze fél éve, azt mondta "biztos az időjárás miatt van". Ekkor hagytam ott, és nyergeltem át Gimeshez. Ő egy hónap múlva már diagnosztizált is, nincs peteérésem, a párommal sincs rendben minden, szóval jól rátaláltunk egymásra.
Összesen 9 inszemináción estünk át. A 3. sikerült, a mennyekben voltunk, de a 7. héten elment a babánk. Én az a típus vagyok, aki szereti magában feldolgozni a történteket, de mikor a Gimeshez mentem vissza kontrollra, az első kérdése az volt, hogy hogy van a lelkem!
Fél év kihagyás után újrakezdtük. A 6. inszem sikerült, addigra már többször voltam padlón, belefáradtam, de addig folytatni akartam, amíg az orvosom nem mondja, hogy nincs mit tenni.
És ő megint rendes volt, mert amikor a hatodik előtt álltunk, és azt mondtam, hogy nem vagyok felkészülve egy lombikra, akkor azt mondta Gimes, hogy ő addig csinálja, amíg én fel nem készülök lelkileg, anyagilag. Holott a 6. után simán abbahagyhatta volna.
Szerencsére sikerült, most 21 hetes kismama vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy akkor nyugodhatok meg, ha a baba a kezemben lesz, de az, hogy idáig eljutottunk, a családomon kívül a Gimes érdeme
.Apropó! 3 hetet voltam kórházban a terhességem elején. Gimes sűrűn bejött hozzám, vizsgálatra kísért, pedig akkor már több , mint másfél éve nem magánrendelésre jártam, hanem a kórházba, aho pénzt sem kapott.
Mindezt azért írtam le, hogy egyrészt senki se adja fel, másrészt legyen már több pozitív dolog is itt..)
Persze mindenkinek más tapasztalatai lehetnek, az enyém szerencsére eddig pozitív volt.

Ági
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Mágnes

Örülök hogy egyre többen vagyunk akiknek jó tapasztalataik vannak Gimes dr-al.
Örülök hogy babát vársz mi sajnos nem voltunk még annyira sem szerencsések mint ti, nekünk is mindkettőnknek csakis lombikkal lehet babánk. Mi is a babócát egyrészt Gimes dr-nak, ill. Krizsa dr. (Kaáli int.) - és az ottani többi dolgozónak köszönhetjük.

Elég érdekes orvosod volt az előző, hogy az időjárásra fogta a dolgokat, szerintem ezt épp eszű ember nem veszi be.

Úgylátom a dokibácsinál a 3 hét az egy bűvös szám, mert én januárban a terhességem utolsó 3 hetét töltöttem bent, ill. 34-35-36.hetet és a 1 nappal a 37.betöltése után döntött a nagy tanács úgy hogy most szülönk.

Nálad ha szabad kérdezni, mi volt a baj az elején?

Szia

Erika

Ui: tényleg nagyon örülök hogy te is kedveled Gimes dr.
erika13
 
 


Szia Erika!
Ezen a hármas számon már én is gondolkoztam, a mi babánk is sok hármas körül jött össze:)
Az én esetemelég összetett.. Peteérésem csak gyógyszerek mellett van, a hormonháztartásom teljesen felborult, női nemi hormon alig, férfi hormon viszont jócskán volt. Pajzsmirigy alulműködésem is van. A férjemnek a kisfickók kevés számúak és lomhák, állandóan centrifugálni kellett. (Űrhajós lesz a gyerek:)

Az előző dokim tényleg nem volt épeszű, terhességet diagnosztizált, pedig csak a méhem nagyobb az átlagnál. Amikor kiderült, hogy nem vagyok terhes, megvádolt, hogy becsaptam,és már biztosan volt abortuszom, vagy van már gyerekem!

A ti babátok mennyi idős? Lehet hogy már írtad, de sehol sem találom.

Szia

Ági
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Mágnes

Nálunk is sok a hármas. Nekünk ügye mint írtam lombik. Szerencsére 1-sőre sikerült. De 13 petesejtett szívtak le, ebből 3-4 termékenyült meg. 3-at ültettek vissza és ebből a 3-ból lett ő. Most augusztus 26-án lesz 7 hónapos. Nálunk is mindkettőnkkel gondok vannak, nálam a petevezetékekkel voltak gondok, de azt már megoldották, ill. a férjemnél a kiskatonákkal. De hát már mindegy mert a legelején megmondták, hogy nekünk külön külön is csak lombikkal lehetséges.

Te most hány hetes terhes vagy?

Szia Erika
erika13
 
 


Ági!
Örülök hogy neked is jó a véleményed Gimesről.
Szeretném megkérdezni hogy a kóhrázban van ilyen "tanfolyam" ahol a szülőszobát meg lehet nézni és egyéb dolgokról tartanak előadást?
Te most nyakig vagy ezekbe a dolgokba és érdekel minden tapasztalatod

Kislány vgy kisfiú?

Nekünk már csak ketten vannak a pociba de nem panszkodom így is nagyon boldogok vagyunk.

További boldog babavárást kívánok

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


KEDVES zSEBI! Igen van szülőszobai körbevezetés a klinikánkon. Ezt egy tündéri védőnő végzi kedd délutánonként. Hozzá be kell jelentkezned a mobilján-amit idenem irhatok le-. Sok sikert, és kitartást!!!!!!!!!!!!
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Erika: Most töltöttem be a 21. hetet. Lassan vánszorog az idő...:) Nem tudsz felrakni képet a picúrról?
Zsebi:
Én úgy tudom, hogy van tanfolyam. Amikor 2 hónapja bent voltam a kórházban, a kórterem ajtajára ki volt függesztve.
Az az igazság, hogy nem kérdeztem rá, mert én már voltam a szülőszobán, végignéztem a keresztfiam születését. Nagyon szépek a szülőszobák, mindegyikben van wc és tusoló, elszigetelt folyosó,ahol járkálhatsz.
De azt hiszem, ha lehet, bemegyek megnézni, nem árt, ha a párom is látja..:) Nálatok papás szülés lesz? Mi szeretnénk, remélem nem kell császározni.


A babánk nemét nem szeretnénk tudni, legyen meglepi. Eddig az volt az érzésem, hogy kislány, de amekkorákat rúg, kezdek elbizonytalanodni:)

Nagyon furcsa lehet ikreket várni. Biztos jó nagy lesz a pocakod:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kedves Varro!

Ennek a védőnőnek a telefonszámát hogy lehet megtudni? Nekem tulajdonképen a férjem miatt lenne fontos, hogy láthassa. Remélem őt is körbe lehet vezetni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok Andi, Zseboroszlán, Mágnes

Mágnes
képet majd csak akkor tudok felrakni ha férjem segít, mert én béna vagyok és nem sikerül.

Szerintem a Vajúdó nagyon szép és korszerű, 6 ágyas, ott sajnos volt szerencsém lenni a 3 hét alatt 3x-is megfigyelésen. A szülőszoba is nagyon szép, sajnos többet nemtudok róla mert ott csak CTG-n voltam, ill. a császár előtt előkészítésen. De szerintem mind a 2 korszerű, de írtó meleg van mind a 2 helyen, mondjuk az osztályokon is rettentő meleg van, nehéz elviselni.

Andi
azt szeretném megkérdezni, igaz hogy már az én esetemben mindegy, de hallottam hogy vann olyan kórház ahol a császárnál is bent lehet az apuka. Itt a klinikán bent lehet vagy nem.

Zseboroszlán
láttam a másikon a képet, nagyon szép kis pocakod van, növeszd szépen jó nagyra

Pihenjetek nagyon nagyon sokat, és ugyanennyire vigyázzatok magatokra.

Sziasztok

Erika[/img]
erika13
 
 


Lányok!! Hivjátok fel a klinikát a 210-o2-90/3246 számot holnap, ott meg tudjuk adni a számot. Császárnál sajna nem lehet bent az apuka. Ha kérdésetek van irjatok. Pusz Mindenkinek!
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok Lányok! Sajnos csak most találtam rátok, ugy látom későn. Gimes doktornál szültem 2001novemberben a lányomat és 2005 oktoberben a fiamat. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon jo szakember.Amig a korházba voltam minden reggel be jött hozzám Semmi rosszat nem tudok rolla mondani. Üdv Anikó
aniko34
 
 


Szia Anikó!
Megnyugtató,hogy egyre több a pozitív élmény.:) Természetes módon szültél?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia mágnes! Igen mind a kettő gyermekemet természetes modon szültem komplikácio nélkül. És mégegyszer leirnám hogy nagyon hálás vagyok Gimes doktornak ugyan is ha nem ő az orvosom akkor lehet hogy a lányom nincs. Volt egy elhalt terhességem a lányom előtt. Legalábbis az akkori orvosom azt mondta hogy elhalt mert a 6 héten nem volt szivhang. Mikor a lányommal teherbe estem orvost váltottam igy találtam meg Dr gimes Gábort. Ultrahangot csinált 6. héten és nem volt szivhang, megilyedtem hogy megint az lesz mint az előzővel. De nem. A doktorur azt mondta várjunk 1 hetet egy ujabb ultrahangal. 1 hét mulva dobogott a kicsi szive, sirtam a korházba a férjemmel együtt. Ha a régi orvosomhoz megyek az lehet hogy nem vár 1 hetet és őt is elvette volna. Ez a seb már begyogyult mert 2 szép gyermekem van azota. Sajnálom hogy későn találtam rátok mert látom már nem nagyon irtok. Jo lenne ha ujra belendülni. Üdv mindenkinek Aniko
aniko34
 
 


Sziasztok Mágnes, Anikó

Örülök, hogy bővül a csapat, és hogy egyre többen vagyunk akiknek bejön a "dokibácsi"

Sziasztok

És szép napot nektek

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok Mágnes, Anikó

Örülök, hogy bővül a csapat, és hogy egyre többen vagyunk akiknek bejön a "dokibácsi"

Sziasztok

És szép napot nektek

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Anikó: Nekem is volt egy vetélésem a mostani terhességem előtt, 6-7 hetesen. Most a 9. héten kezdtem el vérezni, úgy is mentem be, hogy megint csak ennyi volt. Aztán megcsinálták az uh-t, és kiderült, hogy ficánkol a manóka :lol:
Azóta minden rendben, kislányunk lesz!!
Azért az időt sürgetném, hogy legyen már akkora, hogy megnyugodhassak kicsit.
Azért kérdeztem a császárt, mert nem tudom, hogy altatnak-e, vagy érzéstelenítenek.

erika: nincs még képed???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok

Mágnes
sajna én enyhén szólva műszaki analfabéta vagyok, a párom meg nagy sajnálatomra az utóbbi hetekben lassan már csak aludni jár haza annyit maszekol a munkája mellett (szigetlni fogjuk a fél házat - úgyhogy muszáj szegénynek), de amint rá ér tetettek fel vele képet

A császártól ne félj, én már nem tudom, hogy minek hivják, de ha jól emlékszem akkor gerinc mellé szúrták az érzéstelenítést, a lényeg az hogy már utána az intenzíven az ágyon már foroghattam és kellett is, és másnap reggel már járkáltam, és a csövön amit bevezettek még 2 napig adagolta az orvos (altató-érzéstelenítő) a fájdalom csillapítót, úgyhogy így nagyon jó volt, csak azt nem mondta az orvosok és ápolónők közül senki hogy 5 napig kínszenvedés, de a többiek mondták és úgy is volt, utána mintha elvágták volna, de az az 5 nap az a kínok kínja volt, nem tudtam fekvő helyzetből sem felülni sem felállni csak kínok kínjával. De már itthon rögtön el is felejtettem. Én akár már utána rögtön megint terhes lettem volna - úgy imádtam az lenni. De nagyon remélem, hogy az élet ad még rá lehetőséget.
na jó nem untatok senkit tovább.

És te nem teszel fel UH képet?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Megnyugtattál, bár én szeretnék természetes úton szülni, de az aszthmám miatt félnék is tőle.
Megpróbálok képet felrakni, remélem sikerülni fog, ez 3 hete készült a kiscsajról.
Na nem akar sikerülni, lelassult a net...[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok! Mágnes a vérzés sok mindentől lehet és nem feltétlen rosszat jelent. Nyugalom ,és sok pihenés de ezt biztos a dokibácsi is elmondta. Bizom benne hogy minden rendben lesz. Császárnál én ugy tudom vagy altatnak vagy pedig ahogy Erika 13 irta gerincbe injekcio ugy hiszem ez az epidurális érzéstelenitő. Ebben nem vagyok nagyon otthon én nem kaptam egyikkel sem érzéstelenitőt. Megprobálok képet felrakni én is remélem sikerülni fog. Szép napot nektek, és sok pihenést. Aniko
Sajnos nem sikerült a kép mert le kell kicsinyiteni. Ha több időm lesz ujra probálom
aniko34
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1158739463.2.jpg[/img]

Na hát sikerült, ő lenne Annácska:)

Anikó: a vérzésem a 12. héten elállt, azóta panaszmentes vagyok, bár most kicsit magas a cukrom, dehát ez ellen legalább tudok mit tenni:)[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1158768162.67.jpg[/img] Ákos
Hát akkor most bemutatom nektek a mi kis Tünci Bogarunkat: Nagy Ákos Bence, 2006. január 26-án délután 16.02 -kor született 2670g-al és 49cm-el.

Mágnes
nagyon szép a kislányod, Te is jársz a belgyógyászhoz?
Sajna nekem is magas volt a cukrom és azutolsó időben szúrnom is kellett magam.
Szerintem nem jó ha altatnak a császárnál, már csak azért sem mert akkor nem láthatod a pici babád. Mert amúgy megmutatják és meg is simogathatod. Nekem sem ajánlották az altatást, bár nekem azért nem mert nekem tavaly márciusban a műtétem végénél nem úgy sikerült az ébresztés ahogy tervezték. De erről Gimes doki biztos fog veled beszélni, hozzám már középidőben lejött a (gond miatt) rendelőjébe az altató orvos, hogy megbeszéljük hogy legyen a szülés majd.

Sziasztok

Mindenkinek szép napot

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika:Édes a picúr! Gyönyörű szemei vannak! :D

Én pajzsmirigy miatt járok belgyógyászhoz, alulműködésem van. Tegnap voltam nála, hála az égnek jók az eredmények.

Az csaszi szerintem azért lesz nálam, mert aszthmás vagyok. Annak idején ezt mondta Gimes doki, de ez már jó rég volt. nem tudom mikor kérdezzek rá, lehet, ha legközelebb megyek,megkérdezem. Altatást én sem szeretnék, látni akarom a kisasszonyt. :D
Császár után mennyi dőre rá tudsz talpra állni??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: