Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! 7 hetes terhes vagyok s orvost keresek, Tidrenczel-röl sok jót hallottam de a címét nem tudtam még megszerezni, tudna nekem segíteni valaki? Cím, telefonszám ilyenek érdekelnek. előre is köszönöm!!! Cím:Majer.Andrea@freemail.hu
mandi29
 
 


Szia

Én megadom Neked az elérhetőséget ha valóban ezt szeretnéd, de egyátalán nem szívesen. Pár címsorral lejjebb, van egy olyan topic, "Tidrenczel Zsolt dr.-mit tudtok róla? MÁV" Ott találsz róla néhány jó, és számos nagyon rossz véleményt. Mielőtt valóban elszegődsz a dokihoz, érdemes elolvasnod. Én félidős vagyok, és épp most hagytam ott Őt, aminek igencsak megvolt az oka. És egyátalán nem bánom, de ez csak egy vélemény, érdemes elolvasgatnod a többit, mielőtt döntesz. :wink:
amia
 
 


sziasztok!6éve ugy varrt,hogy azóta nincs tesó.meddőségibe járunk.nem tudnak helyrehozni.
fellnerrita
 

 
 

és amúgy egy arrogáns bunkó.

Kép
screen
 
 


Egyetértek...már csak az az érdekes, hogy egy teljes topik törlésre került, amiben sok-sok anyuka kifejtette a nem túl jó véleményét róla. Hozzáteszem, akadt kivétel, de igencsak kevés.

amia
 
 

Hozzászólás a topikhoz

Emotikonok
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: