Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jelenleg 17 hetes terhes vagyok és most készülök orvost váltani, mert a jelnlegivel (dél-pest) nem vagyok megelégedve. Kaptam egy nevet (dr. Belics Zorán) az I. sz. Női Klinikán és szeretném tudni a véleményeteket, mind a kórháról, mind a dokiról, ha ismeri vki.

Olvasgattam SOTE I. Klinikai hozzászólásokat, de általában csak csak napi gondokról - sír a baba, megyek főzni - esett szó, én pedig kimondottan a kórházról szretnék tapasztalatokat gyűjteni Kép
Meg kell hogy mondjam, hallottam rosszakat is erről a helyről, de jókat is.
Szeretném megkérdezni, hogy akik ebben az évben szültek, hogy vannak megelégedve a szolgáltatásokkal?

KÖSZÖNÖM!!!
vera013
 
 


Sziasztok!

megnéztem a klinika honlapját és találtam négy orvost, aki első látásra szimpatikusnak tűnt. Róluk tud vki vmit?
Dr. Papp Zoltán
Dr. Sziller István
Dr. Magyar Zoltán
vera013
 
 


Szia Vera!

Én 9éve szültem a Klinikán és 2hónap múlva is itt szándékozom világra hozni a kislányomat Dr .Rigó Jánosnál.Az utobbi 3orvosról nincs személyes tapasztalatom,de dr.Belicset ismerem és csak jókat tudok mondani.Õ egy igen szimpatikus ,fiatal orvos aki szerintem elég jó választás ,hacsak nem zavar ,hogy elég jóképű.
A klinikáról annyit,hogy nagyon jól felszerelt,tiszta és ami nem utolsó szempont:ha gond van a babával vagy veled( koraszülés,terh.cukorb.,magasvérnyomás .....egyéb komplikációk)itt lesztek a legjobb helyen te és a babád.
Mi most voltunk szülőszobát nézni a férjemmel(csak úgy felkészítő tanfolyamon kívül,bejelentkezés nélkül.) A szülésznők készségesen körbevezettek minket és időt nem sajnálva részletesen elmagyaráztak és megmutattak mindent ami a szülésnél történni fog(az alternatívákat is beleszámítva)

Egy szó mint száz : Nem bánod meg ha az I.sz.SOTE mellett döntessz. ÜDV. H.Kata
hoka
 
 

 
 

Szia Vera!

Én Dr. Csabay Lászlónál fogok szülni, nagyon jó orvos és nagyon lelkiismeretes, nagyon figyel az emberre.
Egyébként még nem nagyon hallottam rosszat egyik dokiról sem a klinikán.

Scullyx
25+4

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


VERA03

Dr.Belics Zorán Péter az én orvosom is.Róla csak jót tudok mondani.Segít mindenben, lelkiismeretes,segítőkész orvos.(Nem utcsó sorban nem várja el, hogy megtöltsd a zsebét.Sőt nálam megsértődött mikor pénzt akartam neki adni.)Tőle nyugodtan kérdezhetsz nem fog lerázni,mint egyesek a klínikán.Én is 16 hetesen váltottam és nem bántam meg azóta sem.

Inci 38+7

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Én 38 hetes kismama vagyok, dr Demeter Attilánál fogok szülni, és egy lelkiismeretes tündér doki, még pézt se akart elfogadni, szülésért is annyit adsz, amennyit gondolsz. Alapos, megfontolt, nyugodt,pedig reggel 8-or már műtőben van és este 7-kor még az ambulancián. Most vasárnap lesz szülőszoba látogatás, egész nap és Õ vezeti. Érdemes elmenni!

Kép
dianab
 
 


Kedves Hoka!

2004 márciusban szültem súlyos toxémia miatt 30. héten a II. Nőin.
Hála Istennek egészségesek vagyunk mindketten.
Szeretnék kistesót és Dr Rigót ajánlották.
Írnál kicsit a róla. Már nem ügyel és magán rendelője sincs. Milyen nála a terhesgondozás? Hol lehetne vele beszélgetni és mikor?
Rita
heroes
 
 


Sziasztok!

Én most 32 hetes kismama vagyok és én is a klinikán fogok szülni.
Dianab!
Megtudnád írni, hogy pontosan mikor lesz a szülőszoba látogatás mert én is nagyon kiváncsi lennék rá.
Előre is köszi.

Anita 32+2
lajkani
 
 


Szia Vera!

Sziller doktor Úrról már külön topik készült Kép azt is megnézheted.

Lilka
lilka
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a klinikán és megismerkedtem az új dokimmal! Kedves Hoka! Kép Lehet, hogy helyes, de a pasimnál nem tud jobban kinézni, úgyhogy úgy döntöttem nem leszek szégyenlős Kép Bár amikor apának elmeséltem itthon, hogy jé, egy nőgyógyász, aki végre mellvizsgálatot is tart - megtiltotta, hogy mégegyszer oda menjek Kép)
Szóval EDDIG nekem is jók vele kapcsolatban a tapasztalataim.
vera013
 
 


Szia Rita.
Dr.Rigó kedden délelőtt tart terhesrendelést a földszinten a várandós ambulancián( a porta után balra). kb. 5percenként kijön a nővérke ,elmondod neki mi járatban vagy és ő biztos ,hogy segíteni fog.készülj fel pár óra várakozásra ,mert előnyt élveznek azok akik időpontra mennek.(következő alkalommal már te is időre fogsz menni).Jók az információid,valóban nem ügyel már,mert egy ideje docens és ők nem vállalnak ügyeletet(tudtommal)
Üdv. H.Kata
hoka
 
 


Vera!
Tegnap jobban megnéztem én is a Belics dokit.Helyesbítek:"helyeske" és nem lehet egy lapon emlegetni az én gyönyörű dél-olasz férjemmel!! :-)))
hoka
 
 


Hoka!
Valóban igaz, hogy nem ügyel. A nőgyógyászok ezt megengedhetik maguknak, hogy ha már docensek lesznek dönthetnek. Ha éppen akar ügyel, ha nem nem. Annyian vannak mint az oroszok. Ezt csak azért mondom ilyen dühösen, mert a kinikán dolgozó gyermekorvosok hiába docensek ügyelniük kell havi 4-5-öt!! (koraszülött intenziv). És beláthatjuk, hogy nélkülük a nőgyógyászok nem sokra mennének. Mert abban a pillanatban ha baj van(akár sima császár)azonnal "kiabálnak"!
szigfrid
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok megmondani, hogy vasárnap hány órától lehet szülőszobát látogatni, vagy esetleg másik nap valamikor?

Előre is köszönöm mindenkinek jó pocakoskodást

Lajkani
lajkani
 
 


Sziasztok!
Szült valaki Dr. Szendei Györgynél? Ha igen légyszi írjátok le, mi a tapasztalat. Előre is köszi!
nomartini
 
 


Próba
raczbetti
 
 


Nomartini!
Én Dr.Szendei Györgynél szültem 2005.okt.3-án.Nagyon jó orvos és szakember.Csak tudni kell róla azt is hogy nagyon sok felé megy mert ő endokrinológus is és beültetéseket is csinál.Csak időpontra fogad és sokat kell várni rá a rendelésnél is(előfordul)mert ha műtőbe kell menni,akkor rendelést is otthagyja.Megértem őt mert én is így jártam.Ellenőrzésre menntem a 38.héten a kórházba és küldött a szülőszobára mert nagyon kiugrott a vérnyomásom és azt mondta ma szülünk.Előző nap elment a nyákdugó és amugyis magas volt a vérnyomásom a 20.héttől.Ezért elintézett mindent a szülőszobán és mondta mikor jön utánnam.Nem tágultam és nem bírták levinni a vérnyomásom ezért császározott.Pedig aznap előttem már 3 műtétje volt és másnap utazott külföldre.Ennyi röviden.Nekem mindig szólt ha elutazott és adott tel számot hogy kit keressek ha van valami.Ezt mindig megbeszélte azzal a dokival is.Pénzt nem mond hogy mit kell adni és nem is várja,de ha rákérdezel azt mondja "amit gondolol".Ha van kérdésed írj

Raczbetti
raczbetti
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!Én is érdeklődnék egy kicsit.Tud valaki vmit mondani DR.Tóth-Pál Ernőről?Õ az orvosom.
barbanya
 
 


Barbanya!
Szia van egy SOTE I-es topik oda nézz be többen vagyunk.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Kedves Raczbetti!

Nagyon köszi a választ!
nomartini
 
 


Sziasztok!

Én is a másik SOTE I-es topicot néztem először, de az már inkább egy baba-mama klub :D szóval akkor ide írok:

Május 9-én szültem a SOTE I-en, és gondoltam, megosztom a tapasztalatokat.
Mivel eredetileg a Szt Imrében szültem volna, ott volt fogadott dokim meg szülésznőm, így mikor 34+3-ra elfolyt a magzatvizem és átirányított a dokim ide (ott nincs koraszülött császár), nem ismertem semmit és senkit. Egy hihetetlenül aranyos szülésznővel szültem (fiatal, csinos, fekete haj, másra nem emlékszem, a nevét azóta se tudtam meg) és egy szintén fiatal alig végzett doki műtött (Máté Szabolcs), aki még felügyelet alatt műthetett csak, de egy szavam sem lehet, a sebem nagyon szép lett, és gyorsan is gyógyul. A műtét kapcsán az egyetlen negatív élményem az volt, hogy az infúziót egy II. éves csajszi próbálta meg bekötni, és miután negyedszerre is mellészúrt, inkább bekötötte a szülésznő (még hetekig kék volt a karom emiatt). ja, meg hogy itt nem divat császár után odaadni egy puszira sem a babát.
Az intenzíves nővérkék között nem volt mindenki jófej, gondolom azért, mert marha sok a munkájuk (pl az egyik leordította a fejem amikor vittem be lefejt tejet h adják oda a babának, mert azt hitte, h én csöngettem többször is... meg amikor egy barátnőm babáját néztem volna meg, közölték, h csak a sajátomat nézhetem), de akik a posztintenziven voltak, azok nagyon aranyosak voltak és sokat tanultunk tőlük pl szoptatni. Lenn a csecsemős nővérkék legtöbbje tündér, főleg a főnővér, aki bár lópokróc néha, állati segítőkész, látszik, hogy az élete a munkája, rengeteget köszönhetek neki.
Amúgy nem bánom már a dolgot, lehet, h mivel legközelebb is várhatóan koraszülök, választok itt dokit, h ne legyen meglepi. A koszton kívül a kvártély sem volt rossz (legfeljebb h egyik éjszaka nem volt víz... és erről elfelejtettek szólni).

pogacsa
 
 


Sziasztok!
Én is benéztem a SOTE I-es topicra, de ott tényleg már egész más irányba terelődött a szó, ami nem baj, csak én inkább magáról a klinikáról, orvosokról szeretnék információkat kapni.
Jelenleg 11 hetes terhes vagyok. Már kétszer voltam a klinikán, jövő héten lesz a 12. heti vizsgálat és végre szeretnék orvost választani. Eddig az UH-t két orvos csinálta, Fekete dr. és ... Zorán dr., akiről néhányan absz. pozitívan nyilatkoznak, de nekem Fekete dr. sokkal szimpatikusabb volt, mert nagyon kedves volt hozzám. Ismeritek-e Őt, illetve van-e már Róla tapasztalat?
Olvastam néhány orvosról már kritikát, sajnos többekről azt, hogy ünnepek idején nem mennek be- és én dec. 22-re vagyok kiírva...
Szóval a választásomnál ezt is szeretném figyelembe venni, hogy ki az az orvos, aki esetleg Karácsonykor/Újévkor is bemenne szülést levezetni, ha már a kezdetektől hozzá járok.
Még egy kérdés; egy-egy alkalommal mennyit szoktak adni az orvosoknak - tudom, hogy ez tabutéma, de hátha segítene ebben is valaki. Előre is köszi!
kabóci
 
 


Pogacsa:
:shock:
Nekem is császárom volt, és miután megvizsgálták a picit és felöltöztették, a vállamra tették és a férjemmel együtt, aki szintén benn volt, percekig ott puszilgattuk meg minden..
Sőt, mikor toltak ki a műtőből, akkor is kértem, hogy picit hadd simizzem még meg félúton a babót, és rám tették még egyszer a műtőből kifele..
Szóval szerintem csak peched volt, szegény fejed.. :(

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Pogi:
Amúgy nagy gratula Nektek, tündéri kiskrapek Gergőke :)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa, akkor lehet, h ez dokifüggő? Te kinél szültél? Csak mert mivel kettős méhem van, várható, h minden babám korán fog születni, így nagyon kis esélyem lenne a Szt Imrére megintcsak, lehet, h jobban tenném, ha itt választanék dokit, bármennyire is tündéri az ottani :(. Vagy szerintetek lehet olyat, h két dokim is van, egy ott, és egy itt végszükség esetére? ... kicsit khmm... megalázó lenne az itteninek, nem?...

pogacsa
 
 


Pogi:
Most hogy jobban belegondolok, elképzelhető szerintem, hogy a koraszülés miatt nem adták oda, mert nyilván tüzetesebb vizsgálatot igényelt, miután 34 hétre született ugye..
Amúgy Fekete Tibor az orvosom, imádnivaló és profi fiatal doki, nagyon szeretem.

Ha a másodiknál is van sanszod a koraszülésre, szerintem inkább válassz magadnak itt dokit. Nem csak hogy megalázó lenne az itteninek, Neked is jobb lenne meg a babának is.. Szerintem..

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Meg olcsóbb is, mint 2 helyre fizetni! :lol:

Egyébként nekem is odaadták puszira, igaz programozott császár volt, 39. héten.

Kópé

ui: Gergő tényleg nagyon édes pofa!
Vendég
 


Ááá, ugyan annyiba kerülne, hiszen ide a vizsgálati díjak, oda meg a "szülési díj"...
Most amúgy nem pénzt adtam, hanem ajándékcsomit, de nem tűnt a doki csalódottnak, nagyon aranyos volt.

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Azok segítségét szeretném kérni, akik dr. Beke Artúrnál szültek. Voltam már nála néhányszor (nem kismamaként) az ambulancián, de sok esetben csak egy hónappal későbbre kaptam időpontot nála. Rákszűrésnél ez mindegy, de egy fertőzés esetén nem tehetem meg, hogy egy hónapig várok. Igazából az érdekelne, hogy ha kismamaként őt választom, akkor is előfordulhat az, hogy sűrű elfoglaltsága miatt nem ér rá akkor, amikor nekem sürgős lenne (komplikáció, fertőzés stb)?

Köszönöm!

edko
edko
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit mondani Dr.Lázár Leventéről?
Köszönöm.
fruzsizsuzsi
 
 


Fruzsizsuzsi,

en nem hozza jarok, de tavaly december kozepen egyik este be kellett mennem az ugyeletre a szuloszobara, mert volt egy kis verzesem. O nezett meg es en nagyon szimpatikusnak talaltam. Turelmes volt, nyugodt, elmagyarazott mindent, en tokeletesen megbiztam benne.
De sajnos tobbet nem tudok rola irni, mert csak erre a rovid idore talalkoztam vele.

Viola
fj35
 
 


Sziasztok!

Én Dr. Somos Péterről szeretnék információkat kérni, ha valaki ismeri közületek....ajánlották.

Köszönöm előre is a segítségeteket!!!

Gyöngyi
gyöngyusz
 
 


Sziasztok!

Én is a Sote I-re járok dr. Pataki Zoltánhoz. Fiatal lelkiismeretes orvos. Már a terhességem előtt is hozzá jártam és sok mindenben tudott segíteni. Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mit tudtok arról,hogy hogyan bánnak a születés után a Kicsivel? Olyat hallottam, hogy a csecsemőnek az első 5 napban adnak tápszert is és aztán meg belustult a gyerek és nem akart szopni. Ezt több ott szülő ismerősömtől is hallottam.
Úgy tudom ,hogy van babás szoba is ,de nem lehet egész nap veled. Erről mit tudtok?
Köszönöm szépen!
üdv:Dzsu
dzsu
 
 


Dzsu,

a noi1.hu honlapon sok infot talalsz a klinikarol. Jartam szulesfelkeszitore, ahol elmondtak, hogy minden szobajuk babas es 24 oran keresztul a babaval vagy, normalis esetben ha sem neked sem a babanak nincs semmi komplikacioja. Nezd meg a honlapot, minden le van irva.

Viola
fj35
 
 


Sziasztok lányok!

Szeretnék betolakodni, pár szó erejéig.
Dzsu: az információid kicsikét rosszak.... az I. nőin a baba mindig kint van veled(még éjszaka is). Tápszert akkor kap, ha kevés, vagy nincs tejed. Jobban jársz ha kap tápszert egy keveset, mert különben az intenzíven köt ki. Minden problémás babát felvisznek a csecsemős nővérek, hogy még annyi melójuk se legyen, amennyi van...!!!! Lusta baba... általában nem a cumitól lustulnak el.

Gyöngyusz: inkább mást válassz. Pl Csatlós Éva, Magyar Zoltán, Máté Szabolcs. (jó tanács :lol: )

További jó beszélgetést, sziasztok

Timi
Kép
betolakodó74
 
 


Sziasztok SOTE-sok!!! :lol: :lol:
Én Január 16-án szültem kisfiamat, Joó József Gábornál! Az egész szülés és minden pozitív volt, Én már 6 éve járok oda!!!
A baba végig velem volt a szobában. A csecsemősök tényleg nagyon elfoglaltak, de ha kérdezel akkor szívesen segítenek mindenben!!!
A szülésznők mind nagyon kedvesek aranyosak, rossz szó nem érheti Őket! Hát orvos viszint iszonyat sok van, a többség szintén kedves és figyelmes! Az afféle "sztárdokik"-at ( Pl : Tóth-Pál Ernő...stb ) nem ajánlanám mert senkire sincs 2 percnyi idejük, mert annyi kismamájuk van! Ez mondjuk a zsebének biztos jó, de a kismamának már kevésbé..... és nem egyszer nem mennek be a rendes szülésre, csak ha császár van, sokszor leadják a kismamát más dokinak az utolsó pillanatban. Tisztelet és elnézést a kivételnek!
Aztán vannak olyan dokik akiknek rossz napjuk van, na de mindig?!? Pl: Belics Zorán!csak negatív amit róla eddig hallottam.
Csatlós Éva is nagyon aranyos és figyelmes, Csaba Ákos, Joó József, Beke Artur.... sok sok rendi doki van!! :-))))

Pogacsa édi a kis Gergőd!!!:-)))) mindjárt meg is nézem a honlapját!! Nekünk is van.... :------->>> alul a kis ikon : www

Sudi És

Kép
Kép
sudi
 
 


Sudi, köszi, én is meglestelek titeket! Ti se panaszkodhattok! :) :D :lol:

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék! Tud valaki Patkós Péter docens úrról?
Régebben jártam hozzá, kedveltem.
Vállal még szüléseket? Van valakinek frissebb információja vele kapcsolatban?

Előre is köszönöm:
Afra
afra
 
 


Afra!

Írtam Neked privit!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Kedves Dóri!

Írnál nekem is Patkós docens úrról? Kb. egy éve voltam nála utoljára. előre is köszönöm.
morzsanyulkukacfreemail.hu
Zsuzzsa
morzsanyul
 
 


Dóri!
Bocsi, ez az e-mail most nem elérhető.
a működő cím: grepuzskukacfreemail.hu
Köszi
Zsuzsa
morzsanyul
 
 


sziasztok
tudna valaki irni Joó doktorrol??
köszi
csõrmancs
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Sote I.-n fogok szülni, jelenleg 10 hetes terhes vagyok.

Igazából a terhesgondozás anyagi oldalával nem vagyok tisztában, vidéki révén a pesti árak egyenlőre még ismeretlenek.

Mert gondolom az egyes vizsgálatok, ultrahangok során csak jobb, ha borítékol az ember, hiába nem magánrendelésről van szó.

Ha tudna nekem ebben vki segíteni, akkor légyszi írjon!!!!!!!!!

Köszike
mango
 
 


Kedves Mango!

Én május 18-án szültem a klinikán, az én orvosom egész terhesgondozás alatt egy fillért nem kapott, pedig nekem sűrűn kellett járnom hozzá, hogy megmaradjon a baba. Az ultrahangot is mindig ő csinálta de sosem fizettem érte. Megfogadtam a szülésre, de csak mielőtt hazamentem akkor adtam neki pénzt, mivel meg voltam vele elégedve teljes mértékben.

Szia: Andrea
blandrea
 
 


Csatlakozom az előttem szólóhoz! Két gyereket szültem a klinikán: egy fillért nem adtam a terhesgondozás során.

A szülések után(császár lett mind a kettő) pedig tényleg hálából adtam valamit. de az sem érte el azt az összeget, amit a kismamák csak a szülésznőnek szoktak általában adni.

Ez az egész fizetéses dolog egy nagy nyálverés: ki ad többet, kinek.... :(

Olyan orvost kell keresni, aki tényleg szívvel-lélekkel csinálja. És az, hidd el: nem fog lehúzni Rólad szemrebbenés nélkül sok-sok tízezer forintokat.....

Nagyon sok szerencsét és kellemes babavárást kívánok neked!!!!!!!!


Üdvözlettel, macskási.
macskási
 
 


Sziasztok,

Tud vagy hallott valaki valamit Marzia doktornorol? (kimondottan a szule serdekelne, de terhesgondozas is)

Koszi:
Ivett
ivetter
 
 


Sziasztok!

Kórház és orvos keresőben vagyok, és kaptam egy nevet az I. klinikáról: Dr. Papp Csaba. Ismeri esetleg valaki? Szívesen venném, ha megosztaná a véleményét velem róla. És van még további néhány kérdésem is, ha tudtok segíteni...
Itt a klinikán valóban nincs magánrendelésük a dokiknak? Nincs időpont kérés a nőgyógyászhoz (szülészhez)? Azt olvastam a honlapon, hogy az UH-ra lehet időpontot kérni, de egyébként a dokikhoz nem, vagy hogy van eZ?

toyo
toyo
 
 


Szia toyo,

Kulon nincs maganrendelesi ido, amit elore tudsz. De ha beszelsz az orvosoddal, o altalaban idopontra hiv be, pl valamelyik nap delutan.... Persze kell varnod ra :)

Ivett
ivetter
 
 


Szia toyo!

Énis az I. női klinikán szültem 2005 novemberében. Az orvosom Szendei György volt, aki maximálisan helyt állt. A Papp doktorhoz annyi közöm volt, hogy egyszer-kétszer ő ultrahangozott meg. Nekem akkor szimpinek tünt. Amivel én sem voltam megelégedve az a terhesgondozás. Mindig annyit kellett várni, akár mikor mentél. Viszont ha az ultrahangra kérsz időpontot akkor általában pontosak. Szóval ha ezt a terhesgondozást is átszerveznék akkor szerintem minden klappolna.

Sziasztok Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: