Új privát üzeneted érkezett!

Oti
Nagyon sajnálom a fiacskádat.kitartás nektek, és remélem minél hamarabb meggyógyul a kis palántád.

Egyébként én jól vagyok most már, de voltak gondok otthon, elég kemények.Internetem sincs most, mert bemondta az unalmast.A férjemmel most már szerencsére minden rendeben!

Vigyázzatok nagyon magatokra!

Puszilok Mindenkit!

Edina
dedina
 
 


Jobbulást a betegeknek! Irtózatos kemémny vírusok szabadultak ki megint. Most a nagymamám beteg de nagyon. Õ szokott vigyázni Fannusraamíg én távol vagyok. Most őt is én ápolom a szomszédból és remélem nem kapjuk el a vírust. Fanni karanténban van, de én is behozhatom. Szegény mama felkeni sem tud.
Otiék kórházban vannak? Gondolom nem engedtek ki kanülöstül.
Én vizsgázom még a héten, most is tanulnom kellene.

Edina, a gondok miatt nem jelentkeztél te is sokáig? Örülök hogy rendeződött.
puszi
sokat gondolok mindenkire még ha nem is jelentkezem.
anikó
poteczin
 
 


Sziasztok!
Nem vagyunk korházba , mert ha minden nap betudom vinni a picit akkor haza engednek.
A pici kezd jobban lenni kopp kopp
Remélem jövő hét kedden műtét.
Dedina! Remélem nem a házasságoddal volt baj? Mikor lesz megint beűltetés: ?
Anikó! Fanni hogy van?
Dóri! Ti hogy vagytok,? Irjatok ha nincs is időm irni de azért olvaslak benneteket.....
Zsuzskával mi van? rég jelentkezett....
Pusz mindenkinek
otili
 
 

 
 

Kép

Sziasztok!
Mi megvagyunk, köszönjük szépen. Szerencsére elkerül minket a betegség. Blanka óriási, eszik rengeteget, kibújt az első fogacskája. Már nem nagyon bírok vele, eleven, fickándozik a kezemből. A kompot nagyon szereti, én nme vagyok komp-párti, de máshol nem marad meg. Ebben a marha hidegben még ki sem tudunk menni. Szegénykém eléggé nyüglődik bent.

Dedina! Hogy vagytok? Mi volt a gond?

Oti! Örülök, hogy ti is jobban vagytok. Szerencse, hogy nem tartják a kórházban kicsit. Szerintem meg is őrölnétek... A műtétre szorítok.

Anikó! Remélem, hogy Fanni sem kapja el a betegségeket, nektek is kijutott már belőle mostanába.

Megyek!
Pá Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


hali,
körülöttünk mindenki beteg mi még kitartunk. Igaz nem érintkezünk senkivel, innen kitiltottam a betegeket mi meg nem megyünk. Olyan hideg van hogy éjszakára beengedjük a kutyát is. Nem is nagyon akar kinnt maradni. Nagyon jólnevelt elfekszik a nappaliban a szőnyegen, hajnalban szól hogy ki kell mennie.
Nagymamám tegnap kórházba került, mentő vitte. Elkapta a vírus, legyengült fájt mindene. Erre össze-vissza beszedett minden gyógyszert, köztük sok altatót. Azt mondja aludni szeretett volna de nem bírt a fájdalomtól. Még szerencse hogy a tesóm és én itt vagyunk, ha nem megyünk reggel nem tudom mi lennne. Illetve tudom csak rossz rá gondolni is. Voltam nála tegnap is ma is, ma már lehetett vele beszélni. Pszihológus fogja viszgálni, aztán eldönti hogyan tovább. Igaz tiltakozik hogy nem bolond de ők nem ismerik mikor milyen. Remélem hétvégére itthon lesz. Párommal felváltva vigyázunk Fannira.
Kijutott erre a hétre is rendesen, pedig még januárnak sincs vége!
Edinára én is kiváncsi vagyok, de úgyis elmeséli ha úgy érzi. Csatlakozom a kíváncsiakhoz én is!
anikó
Balnka hatalmas. Hány kiló?
poteczin
 
 


Helló!

Anikó, mi is beengedjük éjszakára a blökiket, mert nálunk is -15-17 fok van. Mondanom sem kell, már napközben sem akaördzik nekik kimenni Kép
Szegény nagyid! Mi történt vele? Remélem, hogy nem csinál többet ilyet! Gondolo, jól megijedtetek! Hát remélem, hogy sikeresebb lesz az év többi része!

Blanka 72 cm és 9 kg. Jó nagy.
Mennem kell, puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!
Anikó! Még mindig megvan a Sinlac pép. De lassan lejár a szavija (2006. május). Kell Nektek?
Egyébként a betegségekre nekem van 1 nagyon jó szerem. A Just-Nahrin termékeket ismered?
Várom válaszod!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Dóri
Blanka fantasztikus!És egyre nehezebben fogsz vele bírni, na de sebaj! Jó erős baba, ha így elkerül benneteket a sok baci! Csak így tovább!

De sajna a házasságunk volt válságban.Legalábbis szerintem, de a férjem azt mondja, hogy annyira nem érezte komolynak. de én igen!
Igazából a baba miatt, vagyis hiánya miatt volt a gond.Nem beszéltem róla annyit mostanában, Õ meg mindig csak a hülyeségét hajtogatta.Miszerint lehet, hogy nekem jobb lenne, ha keresnék valakit, akivel egyszerűbben menne a folog.És én erre már egy ideje nem reagálok.És azt gondolta, hogy tényleg így tettem.Nekem ez rosszul esett, hisz ha mást akarnék, nem szenvednék vele.Na és a nagy hallgatásokat hatalmas viták követték.És már úgy éreztem nekem ebből elegem van.Mikor is meg mondtam neki, hogy vagy abba hagyja, vagy fogom a kis motyom és tényleg arrébb állok.Ekkor megijedt és mindent átbeszéltünk.
És most már tiszta minden!Nem mondja a hülyeségeit, beszélünk eleget a babáról. És márciusban ha minden okés lesz megyünk a fagyikért.

Jók legyetek4 vigyázzatok nagyon magatokra!

Puszi mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Szilvi, életemben nem hallottam róla. A pépeket Fanni utálja, már jó párat megvettem de ki kellett dobni mert felbontva nem tartható sokáig. Azért köszi. Az almát szeri, tegnap úgy húzta rá az orrát, hogy szörnyű. Epres joghurtot evett helyette. Az mindig bejön. Nyáron veszünk egy tehenet és kirakjuk valami eperföldreKép
Edina, sokszor eszembe jut milyen nehéz lehet ez az egész. Férfiaknak nehezebb lenne feldolgozni mint egy nőnek? Nem ő tehet róla. Az én ismerősöm büszkén meséli hogy hogyan lett a baba. Semmivel sem kevésbé férfi. Szerintem nem ezen múlik a férfiasság legallábis az én értékrendem szerint. De há ti ezt már biztos számtalanszor átrágtátok. Jó hogy minden rendben. Érdekes dolog ez a házasság. Eddig mi is mindig kibékültünk pedig elég nagyon nehéz természetek vagyunk. De az biztos hogy gyerek nélkül nehezebb néhány év után.
Hú remélem nem nagyon osztottam az észt csak ugy néha elkap a hév.
puszi
anikó

Egyébként levizsgáztam, most már végzős vagyok! El sem hiszem!
poteczin
 
 


Dórinak nem válazsoltam. Igazából altatót vett be majdnem halálos adagot. Ha rosszul van nem igazán tudja hol van és mit csinál. Mot sem várta meg hogy menjünk reggel. Fanni miatt eléggé tudom milyen az ha vkinek kihagy a légzése, meg nincs magánál.
Most meg már semmilyen gyógyszert nem mer bevenni magától. Lassan megyek mert megígértem hogy beszárítom a haját.
anikó
poteczin
 
 


Anikó!
Köszi a gyors választ! Akkor eladom.
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Anikó! Szegény nagyid! Vigyázzatok rá!

Edina! Sajnálom, hogy viták vannak, de örülök, hogy kibékültetek és jöhet a köv. próba! És most sikerrel kell járnotok, mert a tavasz szép, és én is márciusi vagyok, úgyhogy tuti sikerülni fog Kép Annyira szorítok!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


sziasztok lányok

Most egy kicsit összeszedtem magam lelkileg ugyhogy irok nektek. Amúgy olvasni mindig olvastalak benneteket csak valahogy az írás nem ment?
Dóri
Gyönyörű szép a kislányod igazán büszke lehetsz rá.Szerintem az én kis fiammal egyidős.Hány kg a kisasszony?

Anikó
Hát ahogy olvastamm neked se könnyü evvel a sok betegséggel de legalább a kislány immunrendszere erősődik. Hát ez is valami.
Remélem a nagyid jobban van.

Edina
Minden házasságban vannak hullám hegyek és hullám völgyek. A lényeg hogy kitudjátok beszélni magatokból a problémákat.
Remélem a tavasz meglep téged 1 csöppséggel. Vagy kettővelKépKépKép

Otili
Nagyos sajnálom a picurkát, remélem szépen átvészeli ezt a betegséget

Hát igen ez a tél mindenkinek nehéz de kitartás lányok mindjárt itt a tavasz

Zsuzska
zsuzska75
 
 


Nem írok, de olvaslak titeket. Otiról rég nincs hír.
Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok !
Dóri Boldog Névnapot ha ma tartod.....
Nem igazán irogatok mert csak rossz hireim vannak ezért nem szivesen irok... Ti hogy vagytok? Látom nincs nagy nyüzsi itt...........
Irjatok mert olvaslak benneteket....
Otili
otili
 
 


Köszönöm a köszöntést Kép
Oti? Mi a gond?
Írd le....
dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri! Boldog névnapot!
Én is azért nem írogatok mert jót nem tudok sajnos.
Legyetek jók.
puszi
anikó
poteczin
 
 


Jó reggelt! Kávét valakinek? teát????

A pici nem akar gyógyulni már idén 3 szor vettek vért tőle és kétszer szúrták a füllét.. Nem birják megműteni mert olyan rossz a vérképe.Erre tegnapra megint belázasodott....
Norbi sem jött helyre a tavalyi betegségből... Szőrnyű. Valaki elátkozott bennünket. Semmi nem megy úgy ahogy kellene.
Pusz mindenkinek és bocsi a panaszkodásért.......
otili
 
 


sziasztok
Én 1 tejes kávét kérnék sok cukorralKép

Otili
Nagyon sajnálom a gyerekeidet. Tényleg. Nincs is annál szörnyübb mint amikor az ember gyereke beteg. Nem lehet hogy orvost kéne váltanod vagy legalább megmutatni másnak is. Több szem többet lát. Hátha

Dóri!Boldog névnapot.
Anikó
Azért írjál és tegyál fel képeket az édes kis Fanniról. Nagyon kiváncsi vagyok

Edina
Remélem minden ok a pároddal és várjátok a tavaszt a gólyák miatt isKépKép

Puszi
Zsuzska
zsuzska75
 
 


Lemaradtam a kávéról! Ma nem is ittam egyáltalán, de holnap reggel is jólesne.
Oti hová is jártok? vagy a doki jó? Mi lehet a baja a picinek? Egyébként a családon is átvoult valami brutális vírus. Két hétig én sem jötem ki belőle.
Fanniról majd teszek fel képet de még egy hétig biztosan fel sem vehetem... Ahogy most van pedig senki ne lássa. Biztosan nem szeretné.
poteczin
 
 


Jó reggelt! Itt a kávé !!!!
A doki jó állitólag,mi már végigjártuk a Tűzoltó utcát,a Budait,Újpestet,és most tartunk a Madarásznál. Itt tapasztaltam ,hogy elég precizek, és nem kapkodják el a dolgokat. De persze az 1 es számú klinikán találtunk egy ismerőst, a héten oda elviszem a leleteket,hogy legalább ott is mondjanak valamit. Az egy dolog hogy kikell venni az orrmanduláját, de engem az idegesit hogy 2 hétig taknyos,lázas köhög, szedi az antibiotikumot, aztán 2 napig jól van és újra kezdődik minden.Szóval én ezt nem értem hogy mi a fene ez.....Az éjjel éjfél után aludt el és utána is óránként sirdogált. Este viszem a dokinőhöz itt Diósdon van magánrendelője. Õ műtene a madarászba de nekem egyzerűbb ide vinni mint ilyen időbe be autózni a váci útra.
Tényleg nagyon elvagyok keseredve mert nem tudom mit csináljak ...
Fanni mi van? beteg?
A többiek merre jártok?
Irjatok ...Pusszancs és bocs a panaszkodásért.....
Otil
otili
 
 


Köszi jól esett a kávé!
Igen Fanni is beteg, kórházban intenzíven, lélegezetőgépen. A héten még biztosan. Egy hete van ott. Vasárnap taknyos lett, állandóan szívni kellett az orrát. Hétfőn délelőtt láttam rajta hogy zihál, szemmel láthatóan lett óráról órára rosszabbul. Felhívtam a gyerekdokit, nem ért rá szerencsére vittük a kórházba. Ott persze át kell magunkat verekedni a betegfelvételen mert a segítőkészsége a banyának nulla. Simán meghalt volna a kezembe a kórház folyosóján! Amint az orvos meglátta hívta az intenzíves fődokit aki rögtön el is rohant vele. Úgy hogy most ez van. Azt mondják szépen javulgat de ez eltart egy darabig. Amikor bevittük azt mondta a doki hogy még 2-3 óréát bírt volna magától lélegezni. Még szerencse hogy az itteni gyerekorvos nem ért rá.
anikó
poteczin
 
 


Jajj Anikó min mentek ti is át!!!
Melyik korházba van?
És mitől mit mondanak?
Én nem tudom mi van a levegőben de szörnyű hogy mennyit szenvednek ezek a kicsik.......
Irjál légyszi ha tudsz és ha szivesen segitek ha tudok ....
Otili
otili
 
 


Most is a Bethesdában. Amin csodálkozunk, hogy hétfőn kívül nem borultunk ki teljesen. Valahogy megnyugtató a hely, vagy mert már ismerjük őket de úgy látom jó kezekben van. Állítólag holnap leveszik a gépről. próbálom nem nagyon beleélni magam, nehogy csalódjunk, de remélem így lesz. Ma már kicsit kinyitotta a szemét, de altatni kell különben nem viselné el a sok csövet. Hétfőn tudtunk csak beszélni orvossal, akkor félig javult állapotban volt már, laboreredményei is javulgatnak.
Nővérek csináltak neki két copfot. Neki még a lélegeztetőgép is jól áll. Négy helyről kapja az infúziót. Rajtunk is valamilyen átok ül.
Nektek mit mondott a diósdi orvos? Gyógyuljatok Mmeg minél hamarabb, bár ez sajnos nem rajtatok múlik. A legrosszabb a tehetetlenség. Most a széltől is óvtuk mégis ez lett a vége.
anikó
Ha nem írnék a napokban bennt vagyok a Fannival.
poteczin
 
 


Jézusom! Anikó! Hát ez borzasztó! Annyira sajnálom, nem is tudom, hogy mit mondjak...Nektek is kijár a jóból idén...
Szegénykéim. tudok valamit segíteni? Anniyra szorítok és minden jót kívánok nektek! Írj, ha valami új történik!

Oti! Hát it is...gyógyuljatok meg minél előbb. Úgy látszik, ez az év nagyon nem jól kezdődik.
Most mennem kell, nálunk is zűrök vannak, szerencsére nem egészségügyi.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Most jöttünk a Fannitól. Nincs gép, még maszkon kap egy kis oxigénnel dúsított levegőt. Eléggé zaklatott volt. Zihált, nem figyel semmire. Hétfőn mondta a doki hogy elvonásos tünetei lesznek, hát valószínleg ez az. Két hétig kapta a dormicumot ami altató nyugtató most meg nem. Eddig szépen hozzászokott.Kicsit ölbe vettem, arra picit megnyugodott, de hányt tele van a gyomra savval. Gyomorszonda még van benne mert enni újra kell tanulni. Gondolom még mindig úgy érzi a torkában van a cső. Krákog szegénykém. Remélem holnap már megnyugszik és fel is ismer.
Próbáltak belenyomni peptid junior nevű tápszert, pedig elmondtam hogy nem szereti. Holnap viszünk joghurtot, epreset mert az a kedvence. Biztos nem fogja kihányni. Szépen bánnak vele, úgy látom rendesen ellátják.
Oti nem írtad le mi volt.

Dóri családi gond? Volt már nem? jön a tavasz és mindenkinek jobb kedve lesz meg egészségesek is leszünk. Addig már csak pár nap.

Edina hol van?
puszi
anikó
poteczin
 
 


Sziasztok !
Jajj Anikó ez borzalmas lehet.Nem is tudom hogy birod. Jó tudom egy szülő sok mindent kibir de...mégis.
Sajnos nincsenek jó hireim, én már kibőgtem magam. A picit elvittem dokihoz, megint felszúrták mind két fülét.az egyivbe egy vérhólyag is volt. Mondanom se kell hogy ömlött a füléböl a vér meg minden. Ugy nézz ki hogy nem ússzuk meg a fülműtétet sem. MInden nap bekell járni orr meg fül szivásra. Tiszta vér pöttyös az arca az erőlködéstől is. Elegem van már azt hiszem......

Bocsi hogy panaszkodtam.
Dóri! Zsuzsi! Edina !
Merre vagytok?
otili
 
 


Hát csajok kitartás! Egyikőtök helyzete sem jó Kép
Oti! Mikor lenne a fülműtét? Lehet, hogy már jobb lenne túl lenni rajta, és utána megszűnnének a gondok.
És Fannus? Szegénykém, borzalmas lehet, így látni a gyerekedet...mikor engedik haza? Gondlom még egy-két hétig bent kell lennie. Annyira sajnálom.
Küldök rengeteg++++engergiát nektek! Kitartást és gyógyulást kívánok!!!!!

Nem családi gond, csak mindenféle kisebb rossz, de a tietekhez képes sehol sincs.
Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Tegnaő már jobb volt. Mikor jövünk haza? Majd valamikor. Nemtervezgetek ennyire előre.
Oti próbáltad a bioptron lámpát? Jobbulást. Ma is megyünk be délután.
anikó
poteczin
 
 


Jó reggelt

Anikó
Remélem a kicsi Fanni mára már teljesen jól van és otthon van veletek.
Otili

Neked is nagyon sok lelki erőt kívánok a megpróbáltatásokhoz.

És a gyerekeitekre is sokat gondolok.Remélem hamartúl lesztek ezeken a szörnyű betegségeken.

Mi mindent kell kiállni egy anyának.Hát nem könnyü.Lányok minden erőmmel gondolok rátok és a kis betegekre hogy a tavasz gyógyulást hozzon nekik.

Magunkról.
Én éppen most lábaltam ki egy influenzából.Szerencsére a kisfiam nem kapta el. Lehet hogy azért mert még szopizik.Képzeljétek el már tud ülni is. Nagyon aranyos.Átalussza az éjszakát is.

puszi
Zs
zsuzska75
 
 


Jó reggelt! Ma kiengedik az intenzívről, de pár nap még a cscsemő osztályon. Hamar beadatom neki a védőoltást tüdőgyulladás ellen. Van ilyen, bár állítólag drága. Eddig senki nem ajánlotta úgy kell kihúzni az orvosokból pedig állítólag nagyon jó.
Zsuzsi ez így van. Néha irigylem azokat akik gyermektelenek nem is tudják mi az igazi aggodalom. De hát valamit valamiért.
Boldog névnapot előre is ha most tartod vasárnap. Azért most mert én a név és születésnapokat el suoktam felejteni. A családban már 4el vagyunk lemaradva. Ha hazajön a Fanni bepótoljuk!
anikó
poteczin
 
 


Anikó! Örülök, hogy kijött Fanni az intenzívről. Remélem, hogy a hétvégét már otthon tölti veletek. Nem ismerem sajnos a tüdőgyulladás elleni gyógyszert.

Zsuzska! Te is beteg voltál? úgy látszik, hogy mindenkin kiüt valami. Nálunk is beteg az egész család.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


HAZAJÖTTÜNK!
poteczin
 
 


jó reggelt

Hu Anikó
Végre egy jó hír! Hurraaaaaaaaaa!
És hogy vagytok? Fannika örül hogy újra otthon lehet?

Otili
Mi újság. Kisfiad?

Dóri
Csak egy kis influenza, de már túl vagyok rajta.
Ti hogy vagytok?
Edina

Veletek mi újság.

Tessék írni lányok nem csak olvasniKépKépKép

Zs
zsuzska75
 
 


Halihó!

Szép tavaszi napot! Végre itt a tavasz!Kép
Anikó! Örülök, hogy hazajöttetek a kórházból! Minden rendben?

Zsuzska! Mi is jól vagyunk, túl vagyunk egy náthán. Mármint Blanka. De már szerencsére ennek is vége.

Edina?
Annyira jó, hogy vége van a télnek, mert mát teljesen kész voltam, kezdeti depim volt. Tegnap, ahogy kisütött a nap, sokkal jobb lett a kedvem is.

Írjatok!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Igen, itt is jó az idő, most ebéd után készülünk sétálni remélem akkor is sütni fog a nap. Igaz nálunk sok lehetőség nincsen mert minden utca sáros, vagy latyakos.
babonából nem írok már semmit, majd ha sokáig így maradunk.
Oti? Biztos a műtéten avnnak azért nem ír.

Jól látom hogy Edina eltünt? Remélhetőleg csak a gépe rossz és velük nincs semmi gond.

Irány a szabad levegő
anikó
poteczin
 
 


Sziasztok !
Anikó nagyon örülök hogy haza kerűltetek. Nálunk is meg volt a műtét.Hát hamarabb kellett volna ehez a dokihoz kerüljünk.Két hét alatt csodákat tett.
Kivették a orrmanduláját,most minden nap megyünk kezelésre a fülével hátha megúszuk a fülműtétet.
Pénteken még kellett szivnia fülét mert gennyes volt.
Az orrmandulájátol fertőzödött mindig vissza .
De most már jobban van csak szednie kell az antibiotikumot folyamatosan :-((
otili
 
 


Örülök Oti. Ki az orvos és hol van?
Javulgassatok most már az idő is segít.
puszi
anikó
poteczin
 
 


Szia !
1 es számu gyerek klinika ,és Mertzl doktornő
És ti jól vagytok?
És a többiek?
otili
 
 


Halihó!

Oti! De jó, hogy ti is túl vagytok a műtéten! Remélem, hogy megszűnnek a bajok és gyorsan meggyógyultok! Antibiotikum segít és hamar meggyógyultok ebben a szép tavaszi időben!

Mi megvagyunk, köszönjük. Nálunk már mindenki meggyógyult, és élvezzük a jó időt, nagy sétákat. Blanka felállt tegnap, meg mászik ezerrel, már nagyon kell rá figyelni!
Mostanában elég anyafüggő lett, mondja is hogy aja. Megzabálom.Kép És már bújik, kedveskedik és puszit is ad. Nagoyn élvezem, most nagyon édes korszakban van. Majd teszek fel képeket, mert csináltam egy csomót mostanában.
Na mennem kell!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Épp most keveredtem át a babafalva oldalról a Szt Imre kórház szülészetére. Kár hogy nem úgy történt ahogy ott dícsérik magukat.
egyébként ez a topik a legáttekinthetőbb meg úgysem megyek máshova.
Edináról még semmmi hír?
Észrevettétek hogy majdnem 6ig világos van?
Megszereztük az oltást, de csak jövő héten lehet beadni. Addig ne legyen beteg.
Fannus most alszik, esténként szokott nyüzsizni. Mostanában morog mint egy kiskutya. Azt élvezi ha beszélgetünk vele éjfél és kettő között.
poteczin
 
 


Ennyi volt a jó idő! Most megint hideg van és a hó is esik. Ki sem kel senki a jó meleg ágyból?
poteczin
 
 


Hali!

Hát nekem is a tököm tele van már a téllel Kép
Olyan szép idő volt a múlt héten...

Oti, Anikó! Jobban vagytok????

Edina! Boldog névnapot kívánok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


KépKép
most még jól vagyunk, el ne kiabáljuk!
Boldog névnapot Edina!
remélem még olvasol minket!
poteczin
 
 


Anikó! De édes! micsoda hurkák KépKép
Pont ilyen hintánk van nekünk is, Blanka imádja! Közli, hogy hümpe-hümpe, és menni kell hintázni!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hahó! Sehol senki??????
Merre vagytok? Remélem, nem újabb betegségek.
Blanka éjjel belázasodott, nem tudom, hogy miért. Szerintem a foga. Engem megint elönött a nátha, szóval nem túl jó a helyzet. Ráadásul ömlik a hó....
Na írjatok néha!
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Úgy látom ketten maradtunk. A hó itt is szakad pedi már jól esne egy kis napsütés!!
Van vmi vírus, hányást és hasmenést, enyhe lázat okoz. A férjem bekapta.
Már többször elénekeltük a Fannival a süss fel napot de semmi hatása...
Jobbulást Dóri!
Anikó
poteczin
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem igazán van időm még olvasni sem.Nagyon rossz, hogy otthon nincs internet.Mert ha lenne egy félórám akkor nem tudok eljönni, mert mire ideérek mehetek is haza.
A névnapi köszöntést köszönöm szépen! Jól esik, hogy gondolsz rám!

Remélem hamarosan jó lesz az internet és akkor vissza mehetek a régi kerékvágásba.

Addig is jók legyetek!Vigyázzatok magatokra!

Puszi mindenkinek, a gyerekeknek kettő!

Edina
dedina
 
 


Akkor jól gondoltam hogy csak a net nem működik Edináéknál. Várunk vissza mert nagyon eltünt mindenki. Nemsokára itt a tavasz ugye?
puszi anikó
poteczin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: