Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kérlek , ha valamelyikőtök ismeri ezt az orvost, segítsen a tapasztalataival! Mindenképp a Mávkórházban szülnék (a kislányom is ott született), de orvost kellett váltanom. A szülésznő ezt a dokit rántotta elő, de semmit nem tudok róla, sehol sem szerepel fórumtémaként... lehet, hogy 25 éves, és idén dolgozik először...
Előre is köszi
Engra
engra
 
 


Szia Engra!

nekem is ő az orvosom. Még csak kétszer voltam nála, de szimpatikus volt, segítőkész, bármit kérdezhettem tőle. egyébként nem olyan fiatal, kb.35-40 éves.
Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.
Eramaci
eramaci
 
 


Szia Engra!

Én is hozzá járok, most vagyok a 28. hétben. Így már van egy-két tapasztalatom, pro és kontra.
Kezdem a rosszal: egyik alkalommal megbeszéltük, hogy három hét múlva csörögjek rá, de egész héten nem sikerült elérnem, mert szabira ment. Ez rendben is lenne, mármint, hogy szabira megy, csak megadhatott volna valakit, ugyanis pont ezen a héten begörcsöltem és nem fogadtam igazán túl jól ezt a dolgot. Ezen kivül más negatív tapasztalom nincs.
A vizsgálatak alkalmavál alaposan elmondja, hogy mi miért vav, stb. Nem pénzéhes, egy-két alkalommal adtam neki pénzt, de ennek ehyáltatlán nem éreztem a hátrányát. Úgy tudom, hogy 4-5 éve vidékről jött fel, és ő még nem tartozik a sztárdokikhoz. Kicsit szórakozottnak tartom, de szakmailag - persze ezt azért nem annyira tudom megítélni - nem tartom annak. Ami még talán hátrány lehet, hogy az időpont egyeztetés nem az erőssége, volt olyan eset, hogy hármunkkal is 10 órát beszélt meg.

Bubba
bubba
 
 

 
 

Nekem is őt ajánlották, a H.Sz. után (akinél speciel én is az ügyeleti napon és nagyon nehezen szültem az előzőekhez képest (jé folyik a magzatvíz) fájás meg hosszan sehol, pedig előzőleg burkot kellett repeszteni...) Szóval nem óhajtok újra így járni, de a Schöpf -Mérei után a MÁV-hoz ragaszkodom, bármilyen jó orvos is a Dr. Déri. 3-4 hetes lehet a babuckó és ideje lenne orvost választani. Szóval akinek van róla fixebb infója annak örülnék.
1234
 
 


Szia Bubba!
Orommel vennem ha emailban irnal reszletesen a Gulyas dr rol, unokatesomnak keresek megbizhato, nem penzehes dokit.
Koszi:Laura
hlaura
 
 


Bubba bocs email cimem:zsebpeca@index.hu
Hlaura
hlaura
 
 


Sziasztok! Én Gulyás dr-nál szültem 2 éve, és most is (mindjárt) nála fogok. Részemről ok volt minden, végig rendes volt akkor is, most is. Az első benyomásom róla, hogy 'de laza', néha a telefonban is kicsit furinak tünik, mint aki nem szeret beszélni, de személyesen tök jó fej, és szerintem szakmailag nagyon ott van, érti a dolgát, mindig mindent elmond az ultrahangon, bármit lehet tőle kérdezni, mindent elmagyaráz, nem csináltat fölös vizsgálatokat és mond alternatívákat (pl. hogy a cukorterhelésnél nem muszály azt a gusztustalan glükózt meginni, hanem lehet 2dl tejet 1 zsömlével). Az első szülésemnél nem siettetett, nem nyomta ki belőlem a gyereket, bíztatott és dicsért, ami szerintem ilyenkor fontos, szóval semmi panaszom rá. És ami nekem pluszt jelent, hogy sebész is, ugyhogy ha varrni kell, tudja mit csinál. Én ajánlom.
dskriszta
 
 


Sziasztok!
Gulyás doki? Egy angyal!!!!!! :D
2004-ben 7 hónapos terhesen kerültem hozzá. Az addigi dokimat megműtötték és ő ajánlotta maga helyett. Az első találkozásunkor 1 órát töltöttem nála. Elolvasta az összes leletemet, kikérdezett, megvizsgált, ultrahangozott, stb..., totál meglepett az alaposságával. Mindig mindent elmagyarázott, sosem hagyott kétségek között. Egyszer volt egy kis gond a terhességem alatt (elkezdett fogyni a babám), akkor hétvégére rendelt be a kórházba, hogy alaposan megvizsgálhasson. 1 órán át ultrahangozott, ilyen- olyan méréseket végzett, míg meg nem nyugodott és meg nem nyugtatatott, hogy minden rendben. A szülés előtt néhány nappal elkezdett fájni a hasam. Felhívtam, hogy mit tegyek. A késői időpont ellenére készségesen válaszolt, majd egy óra múlva ő maga hívott fel, hogy hogy vagyok és másnap vár a kórházban mert aggódik. A szülésről is csak jó élményem van. Nem sürgetett, türelmes volt, és tényleg arany keze van! Már ami a varrást illeti. Másnap pedig ő volt az első látogatóm.
Szerintem szupi doki! Nem anyagias, lehet vele beszélni, és nem fafejű.
(Ha jól tudom Nyíregyházán dolgozott, de elvált és így került fel pestre.)
Egy próbát megér! :D
bocika04
 
 


Sziasztok!

Én is Gulyás dokinál szültem idén májusban. A terhességem második felében kerültem hozzá - orvost kellett váltanom, mert a régi idős volt és már nem vállalta a szülést - de már az első találkozásunkkor tudtam, hogy jól választottam. Azzal kezdte, hogy végigvezetett a szülőszobákon, elmondta mi merre van és ez sajnos manapság ritkaság az orvosoknál. Néha kicsit habókosnak tűnik, de szerintem nála ez alapbeállítottság. :D Minden vizsgálatkor maximálisan meg voltam vele elégedve, tájékoztatott mindenről és meg tudtam vele beszélni minden kérdésemet, anélkül hogy azt érezném untatom vagy nem foglalkozik velünk maximálisan. Sajnos faros volt a fiam, így császár lett a vége, de így is bármikor szülnék nála. Elmagyarázta mit hogy fog csinálni a műtét során, sőt még le is rajzolta!!!!! Elmondta, hogy készítenek elő a császárra, mi lesz utána és még vigasztalt is mikor látta, hogy el vagyok keseredve azért, mert nem tudtam természetes úton szülni. Én mindenkinek ajánlom, mert nagyon emberséges, odafigyel a pácienseire és tényleg nem anyagias. Szerintem is szuper doki!!! :D

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!!!

Nekem nem a Gulyás doki volt az orvosom, de voltam nála vizsgálato-Uh-on nem egyszer, és a szülésnél, is jelen volt a császár miatt hiszen sebész is!! nagyon rendes ember, nem túl beszédes, és nem tűnnek vidámnak az arcvonásai, de a szülés után a lábadozási időben a folyosón több alkalommal megkérdezte hogy vagyok. :lol:
de szerintem a Dokikra és a szülésznőkre nem lehet panasz a MÁV-ban, inkább a csecsemősökre, kicsit többet vártam tőlük, mint először szülő anyuka.
bajaiera1973
 
 


Sziasztok,

Sajnos nekem rossz tapasztalatom van, pedig én is azt hittem, hogy egy szupi doki lesz.
Egy elhalt terhességem volt (8-9 hét), berendelt csütörtökre és péntekre, hogy megműt, de nem fértem bele a császárosok közé.. Szombaton csak telefonon mondta, hogy "sajnos ma sem, de hétfőn jelentkezzek az ambulancián reggel személyesen és hivjam őt is, akkor mindenképp túl leszek rajta..." Hétfőn be se jött, az asszisztens csak nézett rám bután amikor őt kerestem. Végül jó pár óra várakozás után az ügyeletes orvos megműtött... :(

Remélem másnak jó tapasztalata lesz ezentúl is róla és csak én fogtam ki egy rossz pillanatát!!!

üdv.
csné
 
 


Sziasztok!

Én pár napja voltam hozzá.... és tényleg olyan... amiket írtatok róla.
Remélem minden jól fog alakulni...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hol/mikor rendel Gulyás doki? Az én dokim nem vállal már szülést, ezért gondoltam, hogy megismerkednék vele, mert csupa szimpi dolgot hallottam róla.

Köszi: telanyo
telanyo
 
 


Szia Telanyo!
Tényleg nagyon szimpi doki :P
Vagy a MÁV - ban keresd
VI. ker. Podmaniczky u. 111. sz. Tel.: 06-1-4752600 / 1845-ös mellék
vagy a magánrendelésén, ami csüt-önként van 15-19-ig
VI. ker. Bajcsy Zsilinszky 65. alatt Tel.: 06-1-3110175 vagy 3024346.
Sok sikert! Szia!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én most szültem vele, és maximálisan minden szempontból meg vagyk vele elégedve. :) Csak javallani tudom Őt.
Vendég
 


Dóri Gratulálok!
Jó egészséget és sok boldogságot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,

az én választott orvosom szintén Gulyás doki. Okés az emberke, valóban az első jelző, ami eszébe jut róla az embernek, hogy 'hu, de laza', de valószinűleg szimplán ez a stílusa. Az én tapasztalatom az, hogy mindenképpen a magánrendelésére érdemes menni, mert azon a 2 alkalmon amikor a MÁV-ban voltam nála egyáltalán nem volt ideje különösebben foglalkozni velem...tudjátok, a megszokott kórházi rohanás. Viszont a Bajcsy-n akár fél órát is rászán az emberre, minden további nélkül válaszol akármilyen kérdésre.

Nekem is lenne egy kérdésem azokhoz, akik már szültek nála. Mivel augusztus elejére vagyok kiírva, ezért lassan aktuálissá válik a kérdés, hogy vajon a szülés után mennyi pénzt 'illik' adni a borítékban....
Akinek van ez ügyben tapasztalata, az megtenné, hogy megosztja velem, nagy segítség lenne, mert elég meredek különbségeket hall itt-ott az ember!

Köszönöm,
Bori
grobby
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül egy vizsgálat a magánrendelőjébe, és a szülésért mennyit kér. Eddig csak a hétfői szakrendelésére jártam.

Köszönöm
igevi
 
 


Ha jól emlékszem 6000 Ft a sima vizsgálat és 8000 Ft az UH, az utóbbi biztos, mert ennyit fizettem érte a múlt héten.
Mivel még nem szültem nála, így az azzal kapcsolatos kérdésedre nem tudok választ adni.
Üdv
grobby
 
 


Köszönöm a válaszodat. Nagyon meg vagyok elégedve vele,bár én nem tudom mit csináljak, 26. hétben vagyok most is érdemes átmenni a magánrendelésére?
igevi
 
 


Erre a kérdésre nem igazán tudok válaszolni, ez a Te tapasztalataidtól függ...ha úgy érzed, hogy meg vagy vele elégedve a sima rendelésen, akkor miért változtatnál?! Ahogy korábban emítettem, mi határozott különbséget éreztünk, persze lehet, hogy ez éppen az adott pillanatnak volt köszönhető és mi azon a pár alkalmon pont rosszkor kaptuk el...
Szóval ebben nem tudok építő tanáccsal szolgálni... :)
grobby
 
 


Sziasztok!
Nekem csalódás volt a magánrendelése, igaz "csak" éves vizsgálatra mentem (rákszűrés). Kedvesnek egyáltalán nem volt mondható, kb. 5 perc alatt lezavart. A kérdéseimre visszkérdezett, szóval sokkal okosabb sem lettem. A tarifája is eltérő volt (felfelé) a Ti általatok mondottakhoz képest.
1bambi
 
 


Sziasztok!

Bambi, sajnálom, hogy csalódtál!

A "szülés ára" engem is érdekelne....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Dóri!
Köszi a válaszodat. Most is a rendelőben voltam és nagyon sok időt szánt rám, minden kérdésemre részletes magyarázatot adott. Egy a baj sokat vártam!
igevi
 
 


Sziasztok!

Én egy Tokaj-hegyaljai két leánygyermekes anyuka vagyok, és most 35 évesen pár hete derült ki, hogy (védekezésünk ellenére) ismét babát várok. Mivel 8 és 5 éves kislányomat Nyíregyházán Gulyás doktornál szültem, hozzá jártam terhesgondozásra végig, rögtön úgy döntöttem, hogy csakis ő vizsgálhat meg legelőször. Amikor mobilján megkerestem, természetesen már nem emlékezett rám, de megbeszéltünk egy időpontot, és a vizsgálata után nyugodtam meg teljesen, és döntöttem úgy, hogy megtartom a babát. A lányokat császárral szültem nála, a 9 hónap alatt semmilyen problémám nem volt, és elmondtam doktor úrnak, hogy akkor lennék a legnyugodtabb, ha most is nála szülhetnék. Ennek részéről semmi akadálya, de természetesen jól át kell gondolnom (márcsak a kilóméter távolság miatt is). Úgyhogy a 18. hétre eső ultrahangvizsgálatban még megegyeztünk, aztán megbeszéljük a továbbiakat.
Én csak jókat tudok róla mondani, és bátran merem ajánlani mindenkinek! Én nem tapasztaltam nála pénzéhséget, sőt... , ami pedig a sebészeti tudását illeti, hát nálam a mostani vizsgálat alkalmával saját maga is meglepődött milyen "remek munkát végzett rajtam", ugyanis alig látszik a kétszeri császármetszés helye!
Minden jót, jó egészséget kívánok kedves mindnyájatoknak, remélem sikerült megnyugtató info-t írnom róla.
Era tyuukanyo!
tyuukanyo
 
 


Era GRATULÁLOK a pocaklakóhoz!

Tetszett amit írtál......

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Era,
:lol: Gratulálok! Azért tényleg messze lenne följárni Pestre, nem?
zs
zsuzsoo
 
 


Sziasztok
nekem is ő az orvosom, pont a máv kórházas topikban irtam le, hogy a 12. héten váltottam orvost, és őt ajánlották, de abszolut nem bántam meg
Tényleg "jó fej"-nek mondható, és maximális infot ad.
Nekem első baba lesz, okt 20-ra várjuk :D
Egyedül a szülés helye izgat most, ha nem lesz kész októberig a MÁV, vagy a pocaklakó hamarabb tervezi érkezését, akkor Szabolcs utca. Eddig nem túl sok jót hallottam róla az összevonás után...
Tud valaki valami friss hírt erről?

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Kedves Lányok!

Gulyás doki magánrendelésére szeretnék menni.
Mi a címe a rendelőnek?
Milyen számon tudok bejelentkezni hozzá?
Csak rendelési időben, vagy bármikor felhívható?
Mennyibe kerül?

Magamról: 2003-ban szültem, 2006-ban 2x elvetéltem. A következő terhességem szeretném végre kihordani.
Mennyire segítőkész a doki annak kivizsgálásában, hogy mi lehet a háttérben? Tudtok erről esetleg valamit?

Köszönöm előre is!
rozsaag
rozsaag
 
 


Sziasztok,

A jun. 10-ei hozzaszolasomat kiegeszitenem az alabbiakkal.

Ma voltam egy masik dokinal, mivel varandos vagyok.
Megalllapitotta es megmutatta, hogy a mehszajam sebes. Csunya.
Nem erti, hogy az az orvos -gulyas-, aki par honapja rakszurest csinalt nalam, nem vette eszre. Ezt nem lehet, nem eszrevenni.
Most mar tudom, hogy amikor a gulyas dr mintat vett belolem, miert volt veres az eszkoze. csak ot ez nem zavarta...

Sajnos nem tud most a dokim ezzel semmit sem csinalni, ezt a terhesseg elott kellett volna rendbe hozni.

Izgulhatok...Ennyit arrol, hogy ha maganrendelesre mesz, nagyobb figyelmet, torodest kapsz. Pedig azt hiszem boven megfizettem a szolgaltatasait.

Remelem massal nem fordul elo hasonlo dolog.

Bambi
1bambi
 
 


Én sajnos rossz tapasztalattal tudok róla szolgálni :cry:
A testvérem járt hozzá egészen 9 hónapig.Nagyon rendes volt meg minden.2007.augusztus 28-ra volt kiirva 1 hetet késett a baba ami nem is lett volna baj,csak hogy össze-vissza ráncigálta őt a doki .Folyamatosan hülyére vette 3-szor rángatta be azzal az ürüggyel hogy elinditja a szülést.mind a 3-szor be ment majd haza is küldte szakadó esőbe csomagokkal együtt.Hiába mondta neki hogy fájásai vannak azt mondta hogy ezek még nem rendes fájások.Meg hogy neki ma 3 császára lesz stb.
Jöjjön vissza szerda reggel 8-ra és elinditjuk.Végül kedden miután hazament 2-3 óra elteltével 1 perces fájásai lettek és 15 percre rá elfolyt a magzatvize.Felhivta a dokit aki azt mondta hogy hivja a mentőket és a korházba találkozunk.Nos arra már nem volt idő mivel az utca közepén a mentőautóba megszült.
(Azt tudni hogy ez már a 2. terhessége és eléggé tönkre tette a vérnyomását meg a szivét)Amivel tisztába volt a doki.Legalább kedden befektette volna ha már megigérte hogy elinditja a szülést.
De nem tette.Emiatt inkubátorba kellett a kislányt tenni.Hála az égnek most már jól van de az-az érzés egy anyának hogy még csak látni sem láthatta a gyereket akit 9 hónapig a szive alatt hordott.Azért azt hozzá teszem hogy nem jött be a korházba sem aznap,sem pedig ma.Felhivta őt az ügyeletes doki aki összevarta a tesómat,de ennyivel le is volt tudva.Hiába fizettünk minden egyes magánrendelői megjelenésen semmit sem számitott.Pedig nem kevés pénzbe került,ami nem is érdekelt minket csak az hogy ember számba vegyék őt.Iszonyat hogy létezik ilyen a világon.4 hete szült a barátnőm nála és bennt voltam amig vajudott semmi probléma nem volt akkor a dokival.Nem tudom hogy most mi történt vele.de nagyon sajnálom.
p.katica86
 
 


Sziasztok!

Én augusztusban szültem nála.Teljesen meg voltam vele elégedve.
A Szabolcs utcai kórházzal sem volt bajom,bár a szülöszoba hagy kivánnivalót.....A magánrendelöbe érdemesebb menni mert ott tényleg több idöt tud szánni az emberre.Árak:terhes tanácsadás 4000 ft,ultrahang 8000 ft ctg 2000 ft.
Szülésre nem kér konkrétan,mi 50.000ft-ot adtunk.
Lehet töle kérdezni,mindent elmagyaráz,nem csináltat felesleges vizsgálatokat.
Én ajánlom! :lol:
p.katica86
 
 


Sziasztok!
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek, tolófájásokkal értem be a Szabolcs utcára, 10 perc alatt ott volt!! :!: Nagyon korrekt dokinak tartom, elmond mindent, mindenre válaszol, és nagyon széepn varr.. :)

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


p.katica86,
én ezt nem értem.. szept. elején írod, hogy mi történt a tesóddal :( , aztán a köv. hsz-ed okt. végén, hogy Te aug.-ban szültél nála és milyen jó volt. :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Tudna vki friss infóval szolgálni?
Áprilisban szülök nála, ha minden igaz, de pénzről nem beszéltünk. A kórházba járok hozzá terhesrendelésre, ott is illik adni neki vmennyit? És szülés után??

Judit
b_judyt
 
 


Judyt,
Ha a kórházba mész, akkor nem szokott pénzt kérni. Szülésre nem mondott árat, de én megkérdeztem, hogy mégis mennyit szoktak neki adni, 50-70 között mondta.
Vendég
 


Judyt,
Ha szabad megkérdeznem miért írod, hogy "ha minden igaz nála szülsz"? Volt valami problémád vele, ami elbizonytalanított?

Pandácska,
te nála szülted a kislányodat? Milyen volt a szülésnél?

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy!

Nincs semmi problémám vele, sőt nagyon normálisnak tartom. Engem 20. hetesen vett át, eddig bármit kérdezhettem, kielégítő választ adott.
Csak sajnos nekem nem lesz 70ezrem a szülés után, és kb 30-40-re gondoltam, hogy fogok adni neki, sajnos többre nem futja.
Azért írtam, hogy ha minden igaz, mert elég messze van tőlünk a kórház, mert Kispesten lakom, és ha esetleg lenne vmi baj, akkor a legközelebbi kórházba fogok menni, de hiszem, hogy minden rendben lesz :)

Pandácska!

Engem is nagyon érdekelne, hogy milyen volt a szülésnél! Köszi!

Judit
b_judyt
 
 


Milyen volt a szülésnél? Hát láthatatlan :lol: szó szerint, mert nem jött be. Ügyeletesnél szültem végül.
Vendég
 


Judyt,
biztos minden rendben lesz. Amennyire én megismertem nem tűnt anyagiasnak. Az első terhességem kb. 26. hetében kerültem hozzá, akkor még nem volt magánrendelése és a kórházba jártam hozzá. Végül programozott császárom volt - farfekvés miatt - és azóta is hozzá járok, de nekem idáig pozitív tapasztalatom volt vele kapcsolatban.

Bár ebből egy kicsit visszavesz, hogy Pandácska szüléséhez be sem ment. :shock:

Pandácska,
hogy történt? Nem ért be a szülésig vagy el sem indult? Te szóltál neki vagy a kórházból hívták? Mi most tervezzük a második babát, ezért érdeklődöm ennyire.

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy,
Kórházból hívták. 4kor még azt mondta, hogy jön kb. 2 óra múlva ott lesz. 8kor meg jött az ügyeletes doki bemutatkozni, hogy akkor vele szülök, mert nem jön be a dokim mégsem. Indokot nem kaptam se akkor, se utána. Mindegy is, nélküle is csodálatos volt az egész, hála a szülésznőmnek! Amúgy pont akkor szült egy másik kismamája is, persze nélküle. Én végig hozzá jártam a terhességem elejétől.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is végig hozzá jártam Levivel.
Ő földink, így külön örültem :D

Én nagyon normális, segítőkész, okos dokinak ismertem meg.
Csalódni nem csalódtam...

(Panda esetét nagyon sajnálom - fura, hogy még csak magyarázatot sem adott)

Az én szülésemnél ott volt, pedig mi gyorsak voltunk.
17:45 körül értünk be a kórházba , a szülésznő megvizsgált (eltűnt méhszáj) és rögtön szólt neki...
Amikor nyomnom kellett már ott is volt a dokim.
18:39-kor megszületett Levi.

Judyt
Mi sem adtunk 60-70-et... csak amennyi épp volt rá.

Mi is megkérdeztük tőle (még ősszel), hogy mennyit szoktak - és nekünk azt mondta, hogy 50-60-at.

Boldog babavárást!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ma megyek hozzá a kórházba terhesrendelésre. Mindig van nálam pénz, ha esetleg úgy alakul, akkor tudjak mit adni. De eddig még nem adtam neki, lehet hozzám sem fog bejönni, ha majd odakerülök, csak mert nem adtam neki sosem?

Végülis ez van, ha ezen múlik, akkor szülök én is ügyeletesnél. Úgy tudom, hogy ott minden doki nagyon normális, tehát annyira nem félek attól, hogy magamra maradok. Csak rossz, hogy a pénzen múlik, hogy az ember milyen ellátásban részesül :( :(
b_judyt
 
 


Pandácska,
jó, hogy ilyen "könnyen" túltetted magad azon, hogy cserben hagyott. Ezután még hozzá fogsz járni? A 6 hetes kontrollra az ügyeleteshez - akivel szültél - mész vissza?

Judyt,
szerintem nem a pénzen múlik, hanem a doki hozzáállásán. Ha nincs megáldva szociális képességekkel, ha hagyja hogy napi rutinná és személytelenné váljon a munkája, akkor adhatsz neki bármennyi pénzt, ugyse amiatt fog veled jól vagy kevésbé jól foglalkozni....vagy, ha mégis, akkor pedig "kényszerből" fogja tenni, ami nem szívből jön.

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy,
Igen könnyen :wink: Nincs bennem harag se, csak jó tapasztalat volt, hogy hiába van fogadott dokid az még nem jelenti azt, hogy szülésnél is lesz. Amúgy az ügyeletes is teljesen normális volt velem, egy rossz szavam nem lehet rá. Természetesen nem a Gulyáshoz megyek majd vissza, most keresek egy másik dokit, mert lélekben már készülök a kistesóra :D

Judy,
Tényleg normális dokik vannak ott, és a szülésznők is nagyon kedvesek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk dokitól, minden rendben van babóval :D

Nem kérdeztem rá a tarifára, de azt mondta, ha megindul a szülés és ő nincs bent, akkor behívják. Ha bejön, akkor adok neki pénzt, ha nem, akkor nem:)

Mikor szokták az anyukák odaadni a pénzt? A szülés után lesz rá alkalom, vagy a 6 hetes kontrollon? Vagy apa adja oda neki??
b_judyt
 
 


Judyt,
örülök, hogy minden rendben veletek. Hányadik hétben vagy? A babóca nemét tudjátok már?
Azt nem tudom, hogy szokás, de én akkor adtam neki oda a pénzt, amikor hazamehettünk. (Előtte kivette a varratokat, így volt alkalmam kettesben maradni vele és odaadni. De hozzá kell tennem velem nagyon korrekt volt, elintézte, hogy külön szobába legyünk, mert a fizetősek foglaltak voltak és sokszor benézett megnézni, hogy hogy vagyok.)

Pandácska,
megkérdezhetem ki volt az ügyeletes, akinél végül szültél? Véleményed szerint szülésznőt érdemes fogadni?

Kép
Kép
chessy
 
 


Pandácska!
Máris egy kistesó? Nem vártok túl sokáig :D :D

Chessy!

A 32. hétben vagyok és kislányunk lesz :) Olyan jó volt ma is látni:)
Te mikor szültél? Azt olvastam, hogy most tervezitek a második babót. Direkt szerettél volna fizetős szobába kerülni??
b_judyt
 
 


+

Nálunk Apa adta oda.

..és engem is meglátogatott, amíg bent voltunk.

Nem volt varratszedés - feszívódót adott :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt,
én 2006. májusában szültem a kisfiam, most lesz 2 éves. Gergő elég eleven gyerkőc, ráadásul sose volt jó alvó, ezért nálunk "csak" mostanra érett meg, hogy jöhet a testvér.
Igen, szándékosan szerettem volna fizetős szobába kerülni, úgy gondoltam, hogy jó lesz hármasban tölteni egy-két napot apával, meg a picivel...jó is volt nagyon. :D Főleg, hogy császár után nem tudtam mozogni, kellett hogy ott legyen mellettem a férjem.

Kia,
a szülés utáni 6 hetes kontrollra a magánrendelőjébe is lehet menni vagy csak a kórházba?

Kép
Kép
chessy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: