Új privát üzeneted érkezett!

Boglárka
Nem hallottam még, de utánanézek! Köszi!

Myra
Tegnap mi is megnéztük jónéhányszor! :) De most a minimaxon is megy, úgyhogy néha oda is átkapcsoltunk. :)

Lányok
Olvastátok a szülészetes topicban, hogy állítólag ápr. 1-gyel bezár a szülészet?! Mindjárt megpróbálok utánaolvasni-kérdezni...
cas
 
 


Laga
Ha ez a betegség így működne, hogy ki szeretné? :roll:

Cas
Igen picit jobban vagyok, de simán húztam a lóbőrt 9-ig!
Pelus: akkor nem is volt baj, hogy anyukád vett másik fajtát, mert most szükség volt az utánpótlásra, nálatok is!
Kórház: MICSODA???? :shock: :o

Tegnap már Kori is kezdett szarul lenni, nagyon meleg volt, nem is tudtunk lázat mérni, adtuk a nurofent.
9.30-ig aludt Kori és 39,8 volt a láza! Tisztába raktam, evett két falat kekszet, ivott és már megint alszik. Tűz forró!
Ilyenkor hogy működik a gyerekorvos, igazolás, stb.? Mármint arra gondoltam, hogy ma nem vinném le a dokihoz, meg egyáltalán le kell-e? Elég, ha felhívom a dokit, és majd jövő héten megyünk, hogy megnézze egészséges-e? Ráadásul ma van az ebédbefizetés is, Laci ma vidékre ment (lehet, hogy csak éjjel jön haza). De jó volna ilyenkor az autó, hogy csak leugrok és már jövök is. VAgy jóval közelebb lenne minden. :twisted: Kocsi nélkül min. 1 óra, bátyám biztos nem vállalja Korit, mert már hétfőn nem tudta megnyugtatni (Cashoz ugrottam fel és már jöttem is, végig torkaszakadtából ordított tesómnak a kocsiba).
nikcsi
 
 


Myra
Nekünk 68-as és 92-es body kellene és szokott nálunk lenni olcsóbb pamut naci is.

Cas
Mi legyen a Thomas-szal?? Peti el tudná nektek vinni vmelyik nap, vagy Myra-éknak? Most éppen a Zelefántot nézzük állandóan a Némóval felváltva. Vettem egy DiVX-es dvd :)
Most szóltak, hogy megvan a tűzoltós (Sam) mese összes epizódja 2 dvd-n 1500,-ért.
Sára még a Bing és Bong-ot szereti.
hmmc
 
 

 
 

Nikcsi,
ez a nem-leszek-beteg-mert-nem-engedhetem-meg-magamnak csak vicc volt. Egyébként utoljára 1991-ben voltam influenzás, de akkor is csak 1 napig, mert az emberem is az volt és ápolnom kellett...

Aranyhold,
megkérhetnélek, hogy máskor nem ülj a férjem mellé a héven ha hasmenéses tüneteket produkálsz? :D :D :D
Amikor hazajött, mesélte, hogy valszeg egy babanetes kolléganő ült mellé, de végig azon törte a fejét, hogy ki lehetsz és csak itthon jött rá, hogy mi az ábra.

Myra,
mi az a PO? Úgy látszik én sem járok eleget talikra. :roll:

Tücsökzene: Boglárkáék és mi képviseltük a díszes társaságot. Egyébként tényleg nagy volt a pangás.
laga
 
 


Na Lyányok, elindult a saját fórumunk!
Mail ment a részletekről!
Aki nem kapta meg, reklamáljon nálam (calliope@index.hu).
Aki megkapta, de vmi mégse működik, az szintén mailezzen!
cas
 
 


Még nem olvastam vissza, de küldtem mailt mindenkinek!!
myra
 
 


És beállítottam végre a myra-s e-mail címemet, így arra is írhattok nyugodtan!!! :P
myra
 
 


Visszaolvastam:

Hmmc,
Ha tudom mikor megyek majd telefonon egyeztetünk.
Bing és Bong nálunk is kedvenc. Meg a Teletubbies. Ma reggel annyit nevetett rajta. :P

Mi megjártuk a gégészt. Lilla egy hang nélkül tűrte, hogy fedugjanak egy csövet az orrába és leszívják!! :shock: Sajnos gennyes, így antibiotikum. :(

Laga,
A Prince Oliver egy bodymárka. Jó anyagú, és divatosabb dizájnú mint mondjuk a Kenguru Gold. Az új neve különben Scamp lesz, mert nem tudták levédetni a hasonló hangzású S.Oliver miatt.
myra
 
 


Na velem lesz tele a fórum:

Boglárka,
Ürítsd a postafiókod mert megtelt!! Visszadobta a levelet!

Cas,
Neked továbbítottam a másikra mert a datanetesre nem akart elmenni.
myra
 
 


Saci,

Regisztráltam magam!! :P
Jó a webcím!!! :twisted:
myra
 
 


Myra
Pedig megjött a datanetre is - a tartalma nem nagy öröm. :?
Lilla egy hős!!! Milyen antibiot kaptatok?
Webcím: Zsom csinált egy játékot pár éve, amit azóta is fejlesztget, és amikor halódott az fw-n, majd az uw-n is, akkor berágott, és bérelt helyet - na itt kaptunk egy kis zugot magunknak! :)
cas
 
 


Saci,
Dalacin C-t.
E-mail: Ki érti ezt? Kétszer is közölte velem, hogy oda nem tudja továbbítani. :?

Azt még nem is mondtam, hogy tegnap a gyerekorvos is ki volt akadva, mert állítólag hivatalosan bejelentették, hogy a Budai Gyerekkórházat is bezárják. :( :( A János pedig szerintük is egy nagy sz...... Oda még haldokolva se mennének. A Heim Pálba és a Madarászba pedig hiába küldik a gyerekeket, sorban jönnek vissza, hogy nincs hely nem veszik fel őket. :( :(
myra
 
 


Laga
Evvel a betegséggel, amíg nem volt Kori én is max. 1 évbe 1-szer voltam. :lol: De ezek olyan dögök, hogy ledöntenek. Holnap ismét 3-ban leszünk itthon! :cry:
Tetszik ez a hév-es sztory! :P De a férjed bkv-val jár?

Cas
Eszembe jutott, nem is háremes! :shock:

Myra
Én is nehezen tűrtem volna! Szegény Lilla!
PO engem is érdekelne, akkor megyünk úgy, ahogy dm-ezni szoktunk: csőstül? :wink:
Kórház hírek: totál kész vagyok! :shock: :o :x :cry:
nikcsi
 
 


Myra
Pedig pont most voltunk a Budaiban, és nagyon tetszett - túl jó helyen van úgy látszik! :?
SZÁNALMAS!!!!!

Nikcsi
Dehogynem, majd meglátod, végül csak bennemaradt véletlenül! :)
cas
 
 


Myra
Lilla nagyon ügyes, ezt még felnőttek sem viselnék el.

MEgyek, mert munkához kell a computer.

Űrítettem a postaládám.
Mi van a kórházzal? Küldjétek nekem is.
boglarka
 
 


Boglarka
Elküldtem újra az invitáló-mailt is, hátha azt se kaptad meg.
cas
 
 


Boglárka,
Én is elküldtem még tegnap neked a mail-t. Ha Saciét megkaptad gyere a másik fórumra. :P
myra
 
 


Nikcsi
Ugye tudsz jönni az új fórumra? Én visszaigazoltalak!!!
Ha vmi gond van, írj mailt!
cas
 
 


Virág!
Remélem könnyen idetalálsz! Várjuk a kérdéseidet! :)
cas
 
 


Szia cas! :) Igen igen itt vagyok!! :) Csak még mindig nem értem, mi az az új forum?? :roll:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag
Tök jó ez a név, van vmi köze a Lovasi András-szövegekhez, vagy teljesen máshonnan jött? :)
Új fórum: gondoltuk átadjuk a helyet a köv. generációnak, a mi gyerekeink már "nagyok"! :) Másrészt az elmúlt 2-2,5 évben kialakult egy nagyon összetartó kis csapat, de elkezdett minket zavarni, hogy "bárki" olavshatja az egyre bensőségesebb beszélgetéseinket, így elvonultuk egy privát fórumra.
De azért innen sem tűntünk már el! Már szóltam is a csajoknak, hogy nézzenek be, és segítsenek neked dokit találni!!! :)
Ja, és a dokikereséshez egy ötlet: nemtom mennyi időd van netezni, de 2005. tavasz környékén szültünk, a Margit Kórház Szülészet topicban elég sok szüléstörténet van, meg beszámoló dokikról, érdemes elolvasgatni, ha van rá időd.
De azért kérdezz itt is nyugodtan, szívesen válaszolunk!!!
cas
 
 


Szia Kiscsillag, üdvözöllek itt is. :P
Írhatsz nyugodtan ide, azért még itt is jelen vagyunk!! :P
myra
 
 


Lányok végül M.Ritához sikerült időpontot kapnom. :) Igaz csak március elejére. :( Nagyon izgulok, hogy milyen lesz!! :) Van olyan lány aki Nála szült??

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!
Gyertek el minél többen!

Tisztelt III. kerületi polgárok!

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata 2007. március 9-én 17 órától tüntetést szervez a Szent Margit Kórház előtt, tiltakozva a szülészet-nőgyógyászati és sebészeti osztályok bezárása ellen.


A tüntetésen beszédet mond : Bús Balázs Óbuda-Békásmegyer Polgármestere

Puskás Péter Óbuda-Békásmegyer Alpolgármestere

Amennyiben Ön sem ért egyet a tervezett leépítésekkel, kérem, jöjjön el és hozzon magával egy szál gyertyát vagy egy mécsest Bús Balázs

Polgármester
parapet
 
 


Kiscsillag
Szia! Én is benézek ide :shock: , bár nekem egyre kevesebb időm van, mert már dolgozok is! :cry:
Én 2005.02.19-én Magenheim drnőnél szültem, és csak nagyon pozitív véleményem van! MOstanság fogsz hozzá menni, vagy már voltál is? Mi érdekelne?

Üdv Nikcsi

Én megyek demonstrálni! Ki jön még? Babanetes tali ott? Nem túl jó alkalom, de tegyünk meg ennyit, ha még menthető a dolog!
nikcsi
 
 


A rossz idő miatt, ma úgy döntöttünk, hogy elmegyünk a Tropicáriumba. Majdnem nyitásra mentünk, talán ezért nem volt olyan nagy tömeg, mint amire számítottam. A képek magukért beszélnek!
Ebben a ruhában indultunk, de csak a kapuig tartott, mert elesett persze, hogy egy sártengerbe! :roll:
Kép
Kép Kép Kép
nikcsi
 
 


Kép Kép [img]
Ha valaki nem tudna szájról olvasni: pók
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 513.19.jpg[/img]
Kép
nikcsi
 
 


Ha valaki nem tudna szájról olvasni: pók (akkor újra)
Kép
Kép
Kép
Teknős béka kicsit másképp:
Kép
nikcsi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Remélem senki nem haragszik, hogy ilyen sok képet tettem fel, de így is nehéz volt válogatni! :lol:
nikcsi
 
 


Sziasztok,

Szeretnék közzétenni egy információt! Kérem gyertek el minél többen!

"Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata 2007. március 9-én 17 órától tüntetést szervez a Szent Margit Kórház előtt, tiltakozva a szülészet-nőgyógyászati és sebészeti osztályok bezárása ellen.


A tüntetésen beszédet mond : Bús Balázs Óbuda-Békásmegyer Polgármestere

Puskás Péter Óbuda-Békásmegyer Alpolgármestere

Amennyiben Ön sem ért egyet a tervezett leépítésekkel, kérem, jöjjön el és hozzon magával egy szál gyertyát vagy egy mécsest! "
kika
 
 


Március 9-én 17 órától Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata tüntetést szervez a Szent Margit Kórház előtt, tiltakozva a szülészet-nőgyógyászati és sebészeti osztályok bezárása ellen. Amennyiben Ön sem ért egyet a tervezett leépítésekkkel, kérem jöjjön el és hozzon magával egy szál gyertyát vagy egy mécsest!

Eddig a kórház hivatalos közleménye.

Jó lenne, ha minél többen ott lennénk, akik valaha ott szültek, még szülni kívánnak. Lehet, hogy így sem tudjuk megakadályozni, de legalább megpróbáltuk.

A mécsesen kívül akiknek már születtek itt gyerekei, hozzanak róluk egy fotót és lehetne gyűjteni ezeket egy nagy tablón - Mind itt születtünk és reméljük még sokan fognak is!
v_andi
 
 


Nikcsi!

Nagyon jók a képek! :)
Hogy megy a munka és gyereknevelés együtt?

Üdv. mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Nikcsi
jók a képek:)
Remélem, a többiek is tesznek majd fel néha ide is :wink:
mucus
 
 


Mucus!!!
Küldtem neked invitáló e-mailt az új fórumunkra! Nem kaptad meg?! Vagy van új címed, amire el tudom küldeni?
cas
 
 


Sziasztok !

A kórház szülészetét be akarják zárni és március 22-én lesz a végleges döntés.

Mindenik, aki érez bármely kötődést a kórház iránt, vagy meg volt elégedve, vagy még szeretne ott gyereket szülni, a kórház honlapjáról www.margitkorhaz.fw.hu oldalról töltse le az aláírásgyűjtő ívet, és minél több emberre irassa alá. 20-áig kell bevinni a kórházba.

Aki tud és babája mellett van egy kis ideje, segítsen.
rkrisztina
 
 


Sziasztok,

A budapesti Szent Margit Kórház szülészet-nőgyógyászati és sebészeti osztályainak megszüntetése ellen, tiltakozó aláírás gyűjtési akció indult.

A Margit Kórház a főváros egyik legnagyobb kerületének és annak vonzáskörzetének kórháza. Megszüntetésével egy igen színvonalas és rendkívül jól felszerelt nívós kórház tünhet el. Az itt dolgozók szakmai felkészültsége és emberi odaadása példaértékű a mai magyar egészségügyben.
A statisztikai adatok is azt támasztják alá, hogy a döntéshozó/döntéshozók nem rendelkeztek kellő ismeretekkel és szakértelemmel a kórház tekintetében és megalapozatlan, elhamarkodott döntést hoztak akkor, amikor ezen kórházi osztályok megszüntetéséről döntött/döntöttek.

Kérlek Benneteket, hogy aláírásaitokkal támogassátok a kezdeményezést.

Erre a linkre kattintva megtaláljátok az aláírás gyűjtő ívet az első oldalon, melyet 2007. március 20.napjáig kell visszajuttatni a kórházba.


http://www2.freeweb.hu/margitkorhaz/news.php


Nagyon lényeges, hogy az aláírás gyűjtő íven a név olvasható legyen és minden oldalon szerepeljen, hogy miért történik az aláírás!!!
kika
 
 


Odex
1 szóval: SZAR! (De van ennél csúnyább szó is...) Megszokhatatlan, ráadásul a főnököm nagyon nem kedves! Mindig mindenben egyezkedni kell, kezdődött a fizuval, ami persze a fele lett az ígértnek, aztán pedig a munkaidő ledolgozás egyezkedés (ebben meg tudtunk egyezni).
Még mindig ua az e-mailcímed? Akkor oda bővebben is írnék! Dobj egy mailt és válaszolok!

Mucus
Rajtam ne múljék, én sok képet szoktam közzé tenni, és a másiknál ez korlátozva van, ezért én ide teszem továbbra is! :P
nikcsi
 
 


Nikcsi!

Igen, még ua. az emil-címem!
De ma pont kaptam tőled egyet, amit nem nekem szántál szerintem! :)
Sajnálom, hogy nem egészen úgy alakultak a munkahelyen a dolgok, ahogyan szeretted volna. :(

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Anyósomnak küldtem, de mivel kép volt a tartalom, ezért elküldtem olyanoknak is, akit érdekel Koris kép. :)

Kika
Aláírás összegyűjtés: valamit nem jól értelmezek? Ha én kinyomtatom és azt aláíratom ismerősökkel az érvényes? Szomszédba volt néhány fiatal, aki szívesen aláírta, máris lett 5 aláírás, de buzgóskodjak tovább, vagy ne?

A mai délelőttünk képekben:
Kép Kép
A család: Kép
Kép
nikcsi
 
 


Kép
Anya, mint a lánya - gyerekként: Kép
Aztán azért hagytam egyedül is triciklizni Korit! :lol: Kép
Ez pedig tegnap készült
Kép
nikcsi
 
 



Kandi
Köszi már mi is megnéztük, és elképesztő adatokat mondtak :!: :!: :shock: :o :x
nikcsi
 
 


Nikcsi!
Válaszoltam az utolsó emiledre?? :oops:
Már nem emlékszem, és nem is tudom megnézni, mert újra telepítettük a windows-t és minden régi email törlődött. :oops: :roll:
Ha nem válaszoltam, akkor elküldöd nekem mégegyszer?

Üdv.
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!!!

Egy felhívást szeretnék közre adni. Aki csak tudja, nyomtassa ki, és tegye ki a lépcsőházba, hírdető táblára, közértbe, vagy ahol engedik.


III. kerületiek!!!
És minden jó érzésű, a kórház-átalakítással nem egyet értő ember!

A SZENT MARGIT KÓRHÁZÉRT

"Kedden (2007.március 27-én) 16:30 és 17:00 között szalagos demonstrációt
szervezünk.
A demonstráció helyszíne ugyanaz, mint a múltkori tűntetéskor. (a kórház bejárata előtt.)
Kérünk mindenkit, hogy ha tud gyermekével jöjjön. Illetve, ami a
legfontosabb hozzon magával gyermekenként egy 1 méteres fehér vagy világos szalagot. A szalagra írjátok rá gyermeketek nevét és születési dátumát.
Természetesen, akinek még nincs gyermeke azokra is számítunk. Ők
szimpátiájuk kifejezéseképpen 1 darab szalagot hozzanak."

Egy javaslat:
Szerdán reggel a még Kismamik, és aki érez elég elszántságot magában
jelentkezzen a János kórház szülészetén, nőgyógyászatán valamilyen
"panasszal". (Oda fogunk tartozni, hagy lássák, milyen ha mondjuk van egy front, és mindenkinek egyszerre van „baja”.) Akárcsak azzal, hogy CTG-t szeretne kérni, bedagadt a lába, megkeményedik a hasa nagyon. Én biztosan megyek.

Kérek minden jó érzésű embert, hogy jöjjön kedden, hiszen ha "csak" 15-en leszünk nem lesz értelme a dolognak.

Aki nem tud jönni, de szalagot szeretne kitetetni az is írjon:
margitkorhaz@citromail.hu

Amennyire tudjátok terjesszétek!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!

Nagyon teszik ez a Jánosba bemenni,valami panasszal......hisz ,ha el is látnak(és nem találnak semmit),máskor is van ilyen,ezt nem tudják kideríteni.-de lehet el se látják,majd a kismamikat....mivel,csak április 1-től kötelességük....nem?
De sok sikert...kár,hogy nem vagyok kismama....Én bizti bepróbálkoznák!!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandi,
Én sem vagyok most kismami, de megpróbálok bemenni a Jánosba.
Hiszen, már 3 hete késik a mensim és nagyon szurógat a baloldalam a petefészkem környékén :lol: :lol:

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppymano!!!!
Nem ismerem az előzményeket.....de a 2vigyorgó...... :lol: Nekem is vigyorgásra ad okot! :lol:
Sok sikert!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én is "sajnálom", hogy nem vagyok terhes, tuti elmennék! De a fenti panasszal se tudok elmenni, mert melóznom kell!

Ma hajnalban bevittem néhány ív aláírást, a szülőszobán jól meglepődtek, hogy csak ezért bementünk, és milyen korán. Hát igen, mert du. már késő lett volna, így meló előtt 6.30-kor voltunk bent. :)
Du. pedig viszünk 12 szalagot is a társaság nevében! :lol:
nikcsi
 
 


A társaság nevében kiraktam a szalagokat, Cas köszi a szép munkát! :D

Mindjárt felrobbanok! 2007.01.26-án voltam bent a Lőportálba elintézni a gyedet. Eleve egy hónappal korábban mentem, erre ma azaz 2007.03.27-én kapok egy levelet, hogy kérik a magánnyugdíjpénztáras nyilatkozat másolatát 15 napon belül! 2 hónapot ültek a dolgon!!!!! Szarnak arra, hogy az ember időben megkapja a pénzét, és akkor szüljünk gyereket/gyerekeket, mert fogy a nép. :shock: A kórház bezárások, ellehetetlenítéseket már nem is említem!!!! Totál kész vagyok! :o
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: