Új privát üzeneted érkezett!

Megnéztem gyorsan a met.hu-t. A mai szélerősséget 40 km/h írják, holnapra pedig 22 km/h-t jósolnak. Szóval ha nem is ennyire, de még erősen fog fújni a szél... :?
myra
 
 


Képzeljétek ma mivel itthon van Laci, ezért elmentünk anyagot és szivacsot venni. Múlt héten, amikor intéztem a gyes-t bementem a bétex-be és 55%-os kedvezmény van - sok mindenre. Ezért ma elmentünk és Lacival együtt választottunk anyagot, így az én gyerekkori ágyam teljesen új lesz Korinak! :lol:
Most ezen munkálkodunk! (A csaj kicsit kisebbre vágta az anyagot! :cry: )
Ilyen lesz, és ilyen volt! :P (Sajnos a kép nem adja vissza a színeket! :( Halvány zöld a szoba és zöld lett a huzat is! :P )
Kép
nikcsi
 
 


Myra,
február 1. Aztán febr végén megint lesz időpont, majd megírom. És nem zaklatsz. :)
laga
 
 

 
 

Laga,
Köszönöm!!! :P De jó az mindjárt itt van!! Jókor kérdeztem. :P

Nikcsi,
Nagyon szép lesz!! :P Te is tudsz varrni? Úgy irigylek mindenkit aki ért hozzá. Amilyen jó kézügyességem van, a varráshoz annyira nincs tehetségem... :?
myra
 
 


Myra,
mingyá küldök privit.
laga
 
 


Cas! sg.hu-nak nagyon jó a fóruma. És mivel csak azok olvashatják, akik regisztráltak, ezért nem moderálja rajtunk kívül senki. És nem nyilvános, tehát meg sem találja más, csak aki ismeri a címét.

Boglarka! Nagyon sajnálom a történteket, lényeg, hogy túl vagytok rajta. Gyors lábadozást nektek.

Én nem kaptam 21%-os kupont. Van esetleg valami határidő, ami után már nem küldenek ilyesmit
aranyhold
 
 


Most volt időm visszaolvasni! 8)

Boglárka
Nem semmi a történet, bár nekem már Győző erről beszámolt! :o

Myra
Már látom febr. 1-jét, ahogy ti is nyírjátok Lilla haját! Korábban nekem is erre válaszolt Laga, csak a kérdést nem tudtátok, mert tücsökzenén hangzott el. :?
Én és a kézügyesség :?: A türelmetlenség valahogy nem párosul a kézügyességgel! Annyi, hogy a varrógépet nagyjából tudom kezelni! Az eredmény nagyon jó :P , bár még nincs teljesen kész (rávarrt bútorszövet, nincs rögzítve). Alig vártuk, hogy Kori hazajöjjön, és megmutassuk a művünket. Annyira nem volt elragadtatva :roll: , viszont azt nagyon élvezte, hogy mekkora helyen ugrálhat (pedig nem rugós az ágybetét). De már ott alszik! :D

Laga
Ha Myrának a hajvágással kapcsolatba küldtél privit, akkor én is kérek! :wink:
nikcsi
 
 


Néhány kép. Mivel siettünk Koriér, ezért elől maradt a varrógép...
Kép Kép
nikcsi
 
 


Aranyhold
Akkor csinálj nekünk egyet, kipróbáljuk, aztán ha kész a Zsomboré, azt is, és amelyik jobb, a továbbiakban azt használjuk!

Nikcsi
Kori is kiköltözött a rácsos ágyból? És hogy tetszik neki a szabadság? Nem esik le álmában?
Nagyon profin áll a varrógéphez! :)

Myra
Asszem a holnapi játszóterezés kilőve, megnéztem a windgurut, nem ígér sokkal jobb időt, mint mára... :( Ti mit csináltok délelőtt? Mi lenne, ha elugranánk hozzátok délelőtt játszani kicsit? A délelőttök annnnnyira hosszúak, ha nem mehetünk játszóterezni...
cas
 
 


Laga,
Köszönöm!!!!! :P Jó kis év lesz. A második felében egy időpont sincs. :?

Cas,
Gyertek nyugodtan!! :P
myra
 
 


esetleg mi is bekéredzkedhetünk?
:oops:
szilvamag
 
 


Szilvi,
Persze! :P Csak 9 után gyertek mert Lilla 7 és 9 között szokott kelni. Ma 3/4 9-kor kelt. :oops:
myra
 
 


Cas!
Azt hiszem bárki másnak több ideje van mint nekem, és amúgy sem akarok én az admin lenni semmilyen fórumon. Bárki létre tudja hozni azt a fórumot a sajátfórum menüpont alatt, ha úgy gondoljátok, hogy érdemes kipróbálni.
aranyhold
 
 


Myra
1/2 10 felé indulunk. Köszi!!!!!!!!!!! :)
cas
 
 


cas írta:Myra
1/2 10 felé indulunk. Köszi!!!!!!!!!!! :)


Cas
Ezt vicces olvasni, mivel 9.45-t ír... :lol:
Igen, most már ő is nagy ágyon alszik! Azt hiszem a mai meglepetés az lesz, hogy eltesszük a járókát! Laci épp a bútort szépítgeti tovább.
Milyen volt a nagy ágyon alvás Korinak? Szerintem jó, bár a reggel az elég ijesztő volt. Este simán elaludt ott, leesni nem tud, mert az ágy amolyan lyukban van, mint láthatod a fenti képen (azt a kis részt is betömtük). Na ezt olyan nehéz leírni, inkább képpel illusztrálom. Reggel ébredés után Kori az ágyában szokott játszani (motoszkálásra felébredek), majd amikor szól, megyek hozzá. Erre ma hajnal 7-kor mellettem állt és szólt Anya, majd kiugrottam az ágyból. :shock:
Kép

Laga vagy Myra
Én is kérem az időpontokat!!!
nikcsi
 
 


Cas,
Örülünk, hogy itt voltatok!!! :P :P

Nikcsi,
Átküldöm az időpontokat.
Valami miatt először mindig 1 órával többet ír ki a hozzászóláshoz, idővel pedig visszaállítja a helyes időpontra... :roll:
myra
 
 


Nikcsi
Érdekes, Sebi nem caplat, hanem kiabál az ágyán ülve, hogy Apa-apa-apa-apa... végtelenítve, amíg be nem megyünk. :) Pedig délután meg egy szó nélkül kijön. Igaz reggel még tök sötét a mi oldalunk, nem nagyon mer mászkálni a sötétben mostanság...
Kori ágyát tényleg jól körbebarikádoztátok! :)

Myra
Mi meg köszönjük szépen a vendéglátást! Végül egész jól elvoltak a külkök együtt! :) Lilla remélem legközelebb is beenged. :lol:

Laga
Sajnos le kell mondanom a pénteki bababulit. Délelőtt tudtam meg, hogy meghalt az egyik nagynéném a hétvégén, és pénteken lesz a temetés. :(
cas
 
 


Myra, Nikcsi,
küldöm az anyukás időpontokat is.
laga
 
 


Laga!
nagyon sajnálom
szilvamag
 
 


Mit?
laga
 
 


bocsi!
nem Laga, Saci

:oops: :oops: :oops:
szilvamag
 
 


Cas
Részvétem!
Eddig nem volt jövés-menés, ez most újdonság, remélem leszokik róla! :lol:
Mikor vonulunk? Én is nyugodtabban írnék dolgokat! Esetleg az Aranyholdas dolog? Rajtam kívül több penge ember van e téren! :evil: :twisted:
nikcsi
 
 


Ja és ma újra átrendeztük a szobáját Korinak! Nagyon jó és én is szerettem volna ilyen gyerekszobát! :lol:
nikcsi
 
 


Szilvi, Nikcsi
Köszi! :(
Az anyák anyák maradnak az utolsó percig! Nagynéném még megfőzte a nagy vasárnapi ebédet a családnak, aztán leült a kanapéra pihenni picit, mert nem érezte jól magát (évek óta pacemakere volt), és nem kelt fel többet. :(

Nikcsi
Az embör azt mondja, hogy pár nap, és kész a fórum. Az elmúlt napokban nem hagytam dolgozni. :wink: :lol:
De ha van kedved, csinálj egyet (nem hiszem, hogy bonyi lenne) a Livi által ajánlott helyen, és kipróbáljuk!
Kori szobája: hát igen, én is mindent megvalósítok Sebiében, ami nekem nem volt meg! :)

Szilvi
Mail ment.
cas
 
 


Nikcsi
Ha ilyen sokat rendezitek a szobát, nem lesz ideje megszokni Korinak. :)
Tényleg jó kis kuckós. :wink: Az ágyhuzatból a végén meg semmi nem is látszik.

Cas
Sajnálom.

21% kupont én is megkaptam, majd valamikor ezt is felhasználhatjuk, de nekem nagyon lassan gyűlnek össze a pontok, úgyhogy majd közösen.
boglarka
 
 


Cas
Legalább nem szenvedett és nem megkeseredett napok voltak a háta mögött! :roll:
Na jó, akkor várunk addig türelemmel, Zsom ne dolgozzon feleslegesen :!:

Boglárka
Most egy jó ideig nem lesz megint átrendezve. :twisted: Ágyáthúzás: tényleg nem látszik, de ha nincs rajta cucc látszik, meg az én lelkem így nyugodt. (Sok por gyűlt ám össze a huzatban is, ami min. 30 éves volt.)

Ma du. elmentünk a Tímár u-i (vagy mi a neve) máltai játszóra. Sajnálattal tapasztaltam, hogy nincsenek motorok! :cry: Ez télen általános? Aztán hazafelé találkoztunk bátyámékkal, és Kori vezetett hazáig - nagyon élvezte. :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi
Zs. igyekszik! :)
Máltai: voltak, de tönkrementek, és nem pótolták. nemtom fogják-e. Gyertek legközelebb a Kerék u-ira, ott vannak motorok, és kevésbé szeles is, így mostanság mi is oda járunk.
Hogyan vezetett Kori? Milyen járművet?
És mi a helyzet a solymár-játszóval? Továbbra is zárva? :(
cas
 
 


Laga!
mit vigyünk pénteken?
enni vagy inkább innivalót, milyen jellegűt?
szilvamag
 
 


Nikcsi,
Nagyon hamar tönkreteszik a gyerekek a motorokat. Legalábbis itt nálunk, mert a 4-5 éves száguldoznak vele. :( Azóta ki van írva, hogy ők ne használják, de senki nem foglalkozik vele. :( Szerintem csak tavasszal-nyár elején pótolják őket.

Szilvi,
Szeretném megkérdezni honnan van a cica? Tegnap óta Lilla egyik kezében a békája a másikban a cica van. :roll: :P
myra
 
 


Tali: az hozzatok, amit akartok. Sütök palacsintát, főzök teát. Mit szeretnétek még? Mindenki hozzon belátása szerint. 3-tól jöhettek.

Szilvamag,
asszem a férjem itthon lesz, kérsz zsíros kenyeret

Motor: a pók u-i máltain dögivel vannak mindenféle méretben és fazonban + versenyautók is. (Korinak. :D )
laga
 
 


Ja! Ugye mindenki tudja, hogy hová kell jönni talira?!
laga
 
 


Cas
Részvétem!

Sajnos mi nem fogunk tudni menni a holnapi talira.
Ráadásul Sárát megcsípte valami bogár vagy pók és allergiás kiütéssel lett tele a lába és a két keze. Szegénynek viszket és puszilgatni kell :)Muszáj volt valamit kitalálni, hogy ne vakarja szét. Ma voltunk a dokinál és azt mondta, hogy szerinte kell legalább 1,5-2 hét mire elmúlik. Nyáron is így reagált még a szúnyogcsípésre is. Remélem, hogy ki fogja nőni.

Nikcsi
Én nagyon irigylem, aki bármit is meg tud csinálni. Nekem a tűt és a cérnát még Peti is kiveszi a kezemből és megvarrja, amit kell. A többi olyan dologról pedig ne is beszéljek, amihez kézügyesség kell.

Boglárka
Fanni mostmár teljesen jól van?

Anyóséknak fizet a biztosító, de csak számlára, úgyhogy, ha mostanában vesztek étkészletet, poharat, tányért, kuktát, függönyt, stb. légyszi kérjetek nekem számlát, az adatokat leírom privibe.
hmmc
 
 


Hmmc
Köszi! :(

Nikcsi
Találtunk egy szuper motort Sebinek, pót-névnapi ajándékként meg is kapta (névnapjakor csak egy pici ajándékot kapott tőlünk), az Eurocenterben az emeleti játékboltban. Nagyon vagány, sokkal masszívabb, mint a régi (drágább is volt persze), viszont lent a játszón mindig ilyet kunyerált mástól, úgyhogy most boldog. Be se akart szállni az autóba, hogy ő motorral megy haza. :)
Remélem ez tovább bírja majd a strapát! (A régit az 1. szülinapjára kapta, de kb. fél éve használjuk...)
cas
 
 


Mi mostanában itt veszünk játékokat: www.jatekfutar.hu
Újpesten van az üzletük.
hmmc
 
 


Na akkor még egyszer: ki jön és mit szeretne hozni?
laga
 
 


Laga!
iiiiiiiigeeeeeeeeennn !!!!! kérek!!!!!!!!!!!
viszek kenyeret hozzá, meg valami harapnivalót
szilvamag
 
 


Cas! Részvétem! :cry:

Laga! Mi nem tudunk menni, még mindig nem vagyok teljesen jól. Nemtom milyen nátha ez, de napok óta ömlik belőlem valami zöld szutyok, és a torkom is tele van vele. Nektek jó mulatást! :wink:
aranyhold
 
 


Aranyhold,
Jobbulást!!!

Laga,
Mi megyünk! Gyümilevet viszek, és lehet, hogy muffint is. :P
Levágtam Lilla haját! :wink: (Nem volt egyszerű mert tizedmásodpercig se marad egy helyben, és a feje is folyamatos mozgásban volt... :? )

Szilvi,
Nem válaszoltál. Van reményünk ilyen cicát szerezni??? :?:
myra
 
 


Cas
Nem tudom, hogy hol van a Kerék utcai. :(
Kori a hegy közepéről hazáig vetetett egy opel combot. A kanyar a legjobb, meg a vészjelző, meg a duda, meg a .... :twisted:
Solymári játszó, mivel tegnap korán értem oda érte, és ezer ágra sütött a nap, ezért benyitottam a játszóra, ahol már karton papíros kiírás sincs, de zárt ajtóba ütköztem. :cry: Szóval még semmi hír, arról hogy mikortól lehet menni. :shock: Amúgy egyre lepusztultabb! A múltkori nagy szél "szép" képet ad.
Kíváncsi leszek az új motorra. :shock:

Myra
A tegnapi máltain is ki volt írva, hogy 3 éves kor alatt használhatóak a motorok, de ezt a gyerekek nem tudják elolvasni, a szülők meg inkább trécselni mennek oda, mint a gyerekre figyeljenek! (Tisztelet a kivételnek!) Én tegnap igencsak elképedtem, aztán inkább haza is jöttünk. (Kiscsaj megáll velünk szembe, majd a tenyérnyi kavicsot a szemünkbe dobja, mondtam, hogy ilyet nem szabad csinálni, de nem egy nyelvet beszéltünk. (Nem szoktam más gyereket oktatni, de az erre megfelelő személy jóval odébb volt! :o ) És csak csacsogott egy másik anyukával. Majd egy másik gyerek a csúszdát nem megfelelően használta – vagyis lentről szaladt felfelé... tovább nem sorolom.) :cry:

Laga
Én voltam nálatok, de akkor vittek minket, a békás busztól pedig nagyon-nagyon sokat kellene gyalogolni. Akkor inkább hév, vagy busz, ezek ugye közelebb vannak (Flóriántól mennék)? Hol kell leszállni?


Hmmc
Köszönöm az elismerést, ez jól esett! :oops: Bár azért sok kézügyes mögött nagyon elbújhatok! :?
nikcsi
 
 


Előző hsz Aranyhold 20:45
Myra 21:24, én pedig reggel???? 8:31 pedig még este van! :shock: :roll:

Aranyhold
Jobbulást!
nikcsi
 
 


Aranyhold.
Köszi. :(
Neked pedig mostmár gyógyulást!!!

Nikcsi
Sebi is imád vezetni, amíg kiállok a garázsból, mellettem kell ülnie az anyósülésen, aztán amikor hazajövünk, akkor előre kell vennem "vezetni" a garázsban. Ő is nagyon élvezi! :)
Solymár-máltai :( De vajon MIÉRT?!?!?! történik ez?
Máltais-élmények: Sebit az ősszel majdnem lelökte egy nagyobb gyerek a legnagyobb csúszda tetejéről. A rozoga nagymama közben a lábát pihentette a legtávolabbi padon, persze, hogy nem látta. Majdnem letéptem a gyereket a csúszdáról, hogy észnél van-e lelökni a kisebbet?! De sajna csomó olyan gyerek van, akinek az anyja kint bagózik-szotyizik-trécsel a barátnéival a kapu előtt, a gyerekek meg közben el vannak eresztve, bármit csinálhatnak, nem érdekli őket.
cas
 
 


Nikcsi,
Bocsi, hogy én válaszolok Laga helyett. :oops: Ha HÉV-vel jössz, akkor kell a legkevesebbet sétálnod. A Római fürdő megállónál szálljál le.
myra
 
 


Myra!
anyut kell megkérdeznem, de már elég régi szerzemény
szilvamag
 
 


Nikcsi,
Myra jól beszélt, hévvel Római, vagy 34-es ill. 42-es busz a strand melletti megállónál ( a hévmegállóval egy vonalban).
Akkor: Szilvamag, Nikcsi, Myra és Boglárka + a gyerekek. Csak hogy tudjam mennyi palacsintát süssek.
laga
 
 


Laga
Mi is megyünk, én viszek Dianás cukrot, a múltkor is úgy lecsapott rá Nikcsi, meg a férjed is. :wink:

Hmmc
Fanni már jól van. Amikor hazajöttünk a kórházból, azt hittük nem akar majd kimozdulni a lakásból, de egyből mondta, hogy séta, le kellett ellenőrizni, hogy minden a régi-e, a mamáéknak is át kellett jönni, hogy ők is meg vannak még.

Aranyhold
Jobbulást neked, vigyázz nehogy Matyi is elkapja.
boglarka
 
 


Cas
Na igen, én mikor kicsi voltam is itt laktunk a hegyen, akkor még nem is volt ekkora forgalom és ennyi újgazdag, vagyis én is vetettem anyuék wartburgját, annyira jó emlék! :lol:
Játszótér: igen emlékszem a storry-ra, de tényleg elképesztő, hogy a szülők nagy része le se tojja mi van a gyerekkel. És még finom voltam és nőies! (Múltkor egyik ismerősöm szérűskerti máltain megkérdezte szoktak itt durva balesetek történni? Hajaj, erről inkább nem is mesél, el tudom ezek után képzelni!!!! :x )
Solymári máltai: veszem a fáradtságot és írok az önkormányzathoz – mailt! Ma a bkv-nak fogok! :cry:
Kaptál mailt baba-mama hetekről? Elküldtem, de a rendszer nem jeleníti meg a küldött leveleim között! Nem mehetnék oda is Veled/tek? :roll:

Myra
Köszi, remélem oda találok! Na nálatok meg volt a hajvágás?
Ime egy hajvágás előtti és utáni kép!
Kép
Az alábbi kép ne tévesszen meg senkit, nem egy letagadott/eltitkolt kisfiamról van szó, aki rózsaszín gatyában lenne... :shock:
Kép

Boglárka
Ti mikor mentek? Nem mennénk együtt?
Dianás cukor: :D

Laga
Én joghurtos sütit viszek!
nikcsi
 
 


Friss hírek:
Az orvos és kórházválasztásért 10.000-ket kell fizetni a törvény szerint!
Részleteket lsd itt: http://www.168ora.hu/cikk.php?id=7074
nikcsi
 
 


Nikcsi,
Hajvágás: én ennyire nem vágtam le Lilla haját. Az Apja ki is térne a hitéből. Így is morgott, de ma már belátta, hogy sokkal aranyosabb lett. :twisted:
Kori ennyire megtűri a hajcsatokat? Lilla is imádja, de ő berakatja, majd 10 mp-en belül kiszedi és jön, hogy újra tegyem vissza. És ez így menne a végtelenségig ha hagynám... :?
myra
 
 


Nikcsi,
Megnéztem a cikket. A Te orvosod férje, a Sztankay István fia írta. :P
myra
 
 


Myra
Laci sem volt itthon és egyből mondta, de kopasz lettél lányom! :o Na majd megnézem Lillát! :lol:
Cikk: valahogy gondoltam! :lol:
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: