Új privát üzeneted érkezett!

Macka,
te hogy szúrtad be a smiley-kat, nekem nem sikerül.Kép

KépKép
connie
 
 


Hajni
Ide csak úgy tudod ha képként lemented a gépedre, és utánna mellékletként feltöltöd! Én a mentéskor átneveztem őket, hogy utánna tudjam mire számítsak! Kép

Ajánlottalak sógornőmnek!..ugye nem baj?Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hajni azt nem tudod, hogy min kell átállítani ahhoz, hogy ne kelljen minden üzenetnél bepötyögni a nevem és a jelszavam?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

szia Mamackarokonyom!
itt Hékás.
bocsika, kéccer küddtem el azüzenetet...mert azt hittem, hogy rosszul csináltam:elküldtem és nem volt a sorozat végén. aztán amilyen gyagya vagyok, mégegyszer bepötttyögtem.
nno.
szegény uracskád!együttérzek!bár, ha elö-hátul púp, akkor szép kerek leszöl...szimmetrikus.(((jaj képzeld, az öcséméknek ellopták a kocsiját!!! és még 400E-t be kell fizetni az árából ami egy milka volt...kivannak!)
a télibabák jó ötlet, mert ugye akkor egyidősek, hasonló gondokkal.de találtam egy topikot, a lakóhely szerinti csoportban, ahol "egri,heves megyei, vidéki" anyácskák boldogítják egymást.én is alig találtam meg magam, mwert elfelejtettem, hogy megyikbe is irogattam...azért ehez már ész kell.
miért baj,hogy mindíg be köll írni a nevet-jelszót...olyan hosszú?
a telcsiszámla télleg horror, de én megnyitom, lelépek a netről, aztán olvasgaqtok, irogatok, belépek és elküldöm...rrravasz, mi?
puszka, Zsuzsanya
zsanya
 
 


Mamacka!

A másik topikban is írtam, hogy szerdánként ügyeletes a kórházban. De más napokon is benn van. Én magánrendelésre jártam hozzá, csak mostanában megyek a kórházba. (Keddre voltam kiírva és már nagyon várjuk a bébit! minden 2. napon kell már járnom CTG-re) A kórházban nagyon elfoglalt a doki, de nagyon rendes, úgyhogy nyugodtan mondd el neki, hogy mit szeretnél és ő meg megmondja, hogy mi legyen.
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szia Zsu
Egy idő után idegesítő, főleg ha siet az ember de állítóleg csak beállítás kérdése.
Itt tépem a hajam mert nincs meg a doki száma!


HA VALAKI MEG TUDNÁ ADNI UJVÁRI DOKI SZÁMÁT KÉREM ÍRJON.

Öcsédről tudok... ő nyert...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szorsi
El tudod küldeni a számát?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Orsi,
Te még minidg itt? És egyben? Hú, gondolom türelmetlen lehetsz már.
Sajtine pedig gondolom már babázik.

Macka,
Köszi! Nem tudom, mit kell átállítani.Kép
Nem baj, hogy ajánlottál, olvastam, igazán hízott a májam.Kép

Zsanya,
Fent a Keresésnél lehet nicknévre is keresni, akkor kiadja a nickhez tartozó összes hozzászólást, és akkor megtalálod, hova írtál.Kép

KépKép
connie
 
 


mamacka,

a számot elküldöm e-mailben (amit fenn megadtál). Nem tudom, hogy örülne-e a doki, ha felraknám ide a mobilszámát.

Connie,
Már nagyon várom a babát. Mindenki mondja, hogy a fiúk ráérősebbek, de azért tegnap mondogattam neki, hogy lassan itt az idő és készülődjön.
Remélem, nemsokára már a babaképekkel jelentkezem.
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szorsi
Köszönöm a segítséget! És sok örömet a nagy napra!
Szívesen elolvasnám a szüléssel kapcsolatos doki élményeidet is ha nem baj!... és ha lesz hozzá erőd, időd...

Connie
Bár Zsu nem írta mi is érdekli pontosan... de azt tudtam ha te tudsz szívesen segítesz!... csak hogy hízzon még egy kicsit... Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka!

Nem tudok nagyon sokat Koiss doktorról, de 1 hónapon belül beszámolok a tapasztalatokról, ha még akkor is érdekel. Nála fog születni a Kisfiunk, de csak most, a 34. héten váltottunk dokit, mert az előző kimutatta a foga fehérjét...
Eddig csak egyszer találkoztunk Koiss dokival, akkor nagyon rendes volt, maximálisan figyelt ránk, mindig kérdezte, van-e valami kérdésünk és mindenre türelmesen válaszolgatott. Egyébként a neten találtunk Rá és elérhetőségére, ha érdekel, persze megírom. Az anyukák a neten ódákat zengtek róla, remélem, én is azt fogok.

Üdv,
Detti
cyberna
 
 


Cyberna
Igen érdekelne!
Ki volt a másik doki?

Én Ujvárit akartam választani de azzal rémísztgetnek, hogy hónapokra eltűnik...
Ajánlották Koiss doktort... kiderült azonban, hogy Ujvári a kismamáit automatikusan hozzá irányítja ha ő nem ér rá! Így egy kicsit megnyugodtam, hogy akkor mindenképpen jó kezekben leszünk. Még nem hívtam Ujvárit, hogy egyáltalán el tud-e vállalni(vagyis hívtam csak nem veszi fel)... ezért is fontos lenne.

Azt nem tudod mennyi a magánrendelése? ...és mennyivel számoltok a szülésért?
ide is írhatsz
drescher_marcsi@freemail.hu
...előre is köszönöm és gyönyörűszép heteket így a végére!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


..jaj, bocs Detti!

én meg Marcsi Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hello Detti/Cyberna :-)

hát végül ti is az Istvánban fogtok kikötni???
Én Juttka vagyok az ELTE Biokémiáról - jól vagytok? Te jársz még dolgozni? (hülye kérdés)

Mi már nagyon készülődőben (sajnos a házban ez nem látszik, még csak kiságy van és az sincs összeszerelve)

Sajnálom hogy csalódtatok a dokitokban, de az Istvánban nem kerülhettek rossz kezekbe (max tömeg lesz)

Minden jókat

Juttka
37+4
judittka
 
 


sziasztok!

van még olyan itt, aki karácsonykor fog szülni az istvánban??
miciamaci
 
 


amúgy a szerdai program egy héttel el van csúszva, ma indul előlről az egész...

hanna@djuice.hu
miciamaci
 
 


Sajtine,Szorsi mi ujság?Babucik kibújtak?KépKépeket,beszámolót kérek szépen!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Dia!

Az István Kórházi élményeknél már felraktam egy képet. De ide ide is megpróbálok felvarázsolni egyet Benedekről. Ezt a mosolyt egy hetesen produkálta. (Kajcsi után mindig vigyorogKép
Kép

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szia Szorsi!
Köszi a képet,gyönyörű kisfickód van!KépJó egészséget kivánok nektek!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Van 2 csomag Rossmann 2-4 kg pelenkám, szeretném elajándékozni, ha tudtok valakit, akinek szüksége lehet rá és Kispesten vagy a közelben lakik, szóljatok. (Az egyik csomag ki van bontva már, Apa azt hitte, még azt használjuk és kibontotta, mikor pelenkázott.)

Köszi!
Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szorsi
Gyönyörű fiú ez a Benedek!
A szüléstörténetedet is leírtad valahova?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Gabi!
Te merre laksz Kispesten???Mi a Széchenyi utcában.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Helló mindenkinek!

Nagyon régen nem írtam már ide, de a 3 pasim nem engediKép
Hol a 2 gyerkőc igényel engem, hol apa igényli a gépet (mindig), de jelenleg mind a 3 durmol.

Én harmadjára is az Istvánban fogok szülni, ugyanis idő előtt ismét kopogtatott a gólya. Terveztük a 3. gyereket, na de nem mostanra, hanem úgy kb 2 év múlva. Gábor most volt 3 éves októberben, Danim 10 hónapos a pindúrka meg 13 hetes. 16 hónapos lesz a Dani mire megszületik a kicsi.
Hajrá.

Gabuska!

Én kispesti vagyok és igaz, hogy csak jövő áprilisban, de kelleni fog az a pelusKép Ha gondolod és még áll az ajánlatod úgyis, hogy nem ismerjük egymást, akkor én szívesen elfogadom.
(hogy ismét mikor is kerülök net közelbe azt nem tudom, de igyekszem kiharcolni magamnak 10 percet és figyelek ide is akkorKép)

Dolhi!

Írtam neked emilt, remélem megkapodKép

Szorsi!
Az az 1 hetes vigyor valami tündériKépKépKép

üdv mindenkinek,
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

Jelentem okt. 5-én megszültem. Zsófi 3570gr,és 56 cm-rel.
Minden rendben volt.
Nagyon köszönöm akik szorítottak nekünk Kép

Szorsi gratulálok a kisbabádhoz, nagyon cukiKép
Kép
sziasztok, jó egészséget kívánok mindenkinek
Edina

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtine,
Zsófi nagyon cuki, gratulálok.
Kép
Milyenek az első hetek?

KépKép
connie
 
 


Lldicsi,
mi a Deák F. utcában lakunk, ami a Táncsics utcai gyerekrendelő utáni utca, ha Lőrinc felé megy az ember. Szoktam írni a Kispesti topicba is, bár most ott megállt az élet egy ideje.

Sasha,
azt azért a teljesség kedvéért elárulom, hogy bár 2-4 kg van ráírva, a kislányomra csak kb. 3 kiló 20 dekás koráig volt jó, utána már nem ment fel rá. (2,5 kg-val született, úgyhogy sokáig azt használtuk.) A Pampers 2-4 kg sokkal nagyobb, azt meg csak 3 és fél kiló után tudtam ráadni, addig kiesett belőle. Úgyhogy 2-4 kg és 2-4 kg között is van különbség...
Ja, de ami a lényeg, örömmel odaadom, a mail címedre megírom a telefonszámom, hívj fel, ha jössz érte, nehogy elcsámborogjak valahova.
Láttam a profilodban, hogy 04. 07., én 04. 06., csak 2 évvel korábban.
Éles logikával kikövetkeztettem ,hogy a harmadik babádat várod, úgyhogy vicces, hogy én osztom az észt neked a pelenkákkal kapcsolatban, a magam 2 hónapos szülői "rutinjával"...Kép

Sajtine, tündérborsó a kislányod, gratulálok!

Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha,
nem megy át a levelem az e-mailedre! Már nem az a címed, ami a profilban van?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi Connie Kép
Első héten minden rendben volt.
A második héten kicsit fáj a pocija és néha sirdogál egy picit, de nem vészes.
Viszont gyakran szopizik még éjszaka is.
Igazság szerint alváshiányom vanKép

Köszi GabiKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtine,
Egy-két év, és elmúlik az alváshiány.Kép
Viccen kívül, sztem hamarosan jobb lesz, mert kihevered a szülést, és megerősödsz, másrészt minél rutinosabb az ember, annál kisebb hajcihő az éjszakai kelés. Igaz mi csak egyszer-kétszer kelünk éjjel, de már meg se kottyan. Odaveszem magam mellé, rácuppantom cicire, és alszunk is tovább.Kép
Van segítséged? Nappal tudsz legalább egy kicsit aludni?

KépKép
connie
 
 


Szia Gabi!

Neked mi az a 04.06.?
Csak nem a születési hó és nap?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Ilba!

Csak de!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én is!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Olvastam, hogy többen is az Újvári dr-hoz jártok. Valószinűleg mi is Õt választanánk. Valaki megtudná adni a magánrendelője vagy az Õ elérhetőségét. ha nem akarjátok itt megadni, akkor irjátok meg emailben. gyori.zsuzsanna@chello.hu Köszi
sithonia
 
 


Connie,
éjjel én is úgy csinálom oda veszem magunk közé és már szopizik is, mi meg alszunk.
A férjem most itthon van velünk 1 hónapig. Nem is tudom mit csinálnék nélküle.
Nagyon sokat segít.
Szoktunk napközben is aludniKép
Annyira azért nem vészes. Sőt sokkal rosszabbra számítottam.
Zsófi tényleg nagyon jó baba.
Csak félek, hogy elkényeztetjük, sokat van kézben ugyanisKép
Doktor nénitől már ki is kaptunk emiattKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Szeretném tőletek elkérni az Újvári dr. magánrendeléjének a számát. Ha nem akarjátok nyilvánosan, akkor kérlek irjátok emailben. gyori.zsuzsanna@chello.hu köszi
sithonia
 
 


Szia Ilba,
az tök buli! Én utálom az ilyen horoszkóp izéket, de a kos jegy minden jellemzőjét magamon viselem (fejjel a falnak, mindenbe lelkesen belekezd, de olyan hirtelen abba is hagyja stb.), Te is?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hát igen, én sem hiszek benne olyan nagyon, de állítólag én is tipikus kos vagyok, ráadásul skorpió aszcendenssel és a sárkány évében. Szegény férjem Kép
Egy hozzá értő ismerősöm szerint ez így együtt borzalmas. És akkor most lesz egy skorpió fiam. Kép
A párod micsoda? Az enyém ikrek.
Lívia meg oroszlán?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajtine!

Nagyon aranyos Zsófi, gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!
Nincs kedved leírni a szülést?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


A férjem vízöntő, Lívia oroszlán. Azt, hogy skorpió lesz a fiad, jó vagy rossz értelemben írtad? Örülsz neki vagy pont nem? Mik a skorpióknak a jellemző tulajdonságai? Én azt hallottam, hogy mindent összevetve a bak a legrosszabb jegy.
A telepátiában sem hiszek, de sokan írtak itt olyasmit, hogy "megkérték" a gyerkőcöt, hogy x napon bújjon ki és megtette. Én is úgy szültem, hogy délután írtam mailt priviben egy babanetes lánynak, és azt ecsetelgettem neki, hogy holnap megyünk ctg-re, és tök jó lenne, ha már bent is maradnánk, és aznap éjjel elfolyt a magzatvíz... Szóval telepaci vagy véletlen, ki minek akarja látni.

Nem érdekfeszítek tovább, inkább megpancsiztatom a babót.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtine,
Egy ilyen pici babát nem lehet elkényeztetni. Ákos is sokat volt kézben az első hetekben, egy időben napközben is csak ölemben aludt, most meg félórákat is tök jól eljátszik egyedül. És mellesleg egy nagyon kiegyensúlyozott baba. De Zsófinak még az a jó, ha hallja anya (vagy apa) szívverését.
Nekem is egy hónapig volt segítségem, anyukám meg a férjem, felváltva, én sem tudom, mit lett volna, ha nem segítenek. Valószínűleg egyszercsak feldőltem volna az álmosságtól. Bár én is rosszabbra számítottam, de igazán csak az első 6-7 hét volt nehéz.

KépKép
connie
 
 


Sajtine,

Nagyon sok örömöt kívánok Zsófihoz. Gyönyörű kislány! Szívből gratulálok.
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szia Sajtine!

Én is csatlakozom Conniehoz, az első hetekben mi is csak akkor tettük az ágyba a törpit, ha muszáj volt, mert dolgunk volt, de egyébként állandóan dajkáltuk. Egyszerűen lehetetlen volt megállni, hogy ne fogjuk a karunkban, főleg a legelején, én legszívesebben magamhoz kötöztem volna és egész nap puszilgattam. Az igaz, hogy kb. 1 hónapos korában már nem tűrte el, hogy arra a kis időre is az ágyába tegyük, rögtön sírt, de mostanra már (2 hónapos elmúlt) egész jól elvan benne, mert már elszórakoztatja magát, nézegeti a játékokat, amik az ágyban meg fölötte lógnak, gagyarászik, meg gyakorolja a hasonfekvésből vissza hanyattfekvésbe játékot, szóval később döbben rá, hogy jéé, egyedül vagyok az ágyamban! Na, akkor aztán rázendít, de odamegy hozzá valamelyikünk, akkor megint kezdi a vigyorgást, gagyarászást, újból felfedezi a játékokat maga körül és akkor kezdődik ugyenez elölről. Az esetek többségében bele is alszik a nézelődésbe és a dumálásba. Mert az is nagy bánatunk volt, hogy nem alszik az ágyában, de ezzel a módszerrel már ez is megy. És remélem, ahogy nő, okosodik, és egyre többet fog fel a környezetéből, annál tovább ellesz magában.
Szóval szerintem is babusgassátok amennyit csak akarjátok, nevelni ráér, ha már egy kicsit nagyobb lesz Kép!!!
Nézd, ilyen, amikor elalszik az állatkákkal való csevely közben:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Gabi!

Még mindig tündéri Lívia Kép
Nekem mindegy, hogy a fiam mi lesz, csak egészséges legyen, igazából azt sem tudom, hogy mik a skorpió tipikus jelei (szurkálódó?), ismerek két skorpió fiút, hát nem tudom megmondani melyiket utálom jobban. Kép
Telepátia biztosan van, én nem is tudom mit szeretnék. Ma fáj mindenem, ilyenkor jó lenne már ha kibújna, másrészről meg még van egy kis ideje bent elvileg, miért ne erősödne odabent? Meg november 3-án lenne egy céges bulim, oda is szívesen elmennék.
Egyik pillanatban ezt szeretném, a másikban azt.
Mindenesetre iszom a málnalevél teát, simogatom a kis pocaklakót, aztán meglátjuk mikor szeretne minket személyesen is megismerni. Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Gabuska!

Te is oKos?KépKépKép
Igen a 3. baba jön, de ettől függetlenül nem próbáltam soka a BabyLove Newborne pelusát! Tehát ebben te vagy a tapasztaltabbKép
Az elmil címem nem változott semmit ugyanúgy sasha@fw.hu, ellenben a Te emil címedet nem találtam, gondoltam, hogy írok neked és hátha tudsz válaszolni. Egyébként a tegnap kaptam két emilt is, úgyhogy nálam nincs gond.Kép

Üdv mindenkinek,
sasha

Kép
sasha
 
 


Az emailcím: gabizoli@hdsnet.hu
Azért én is megpróbálom még egyszer!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Most megkaptam a leveledet, és már válaszoltam is, köszönöm az erőfeszítésedetKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Istvánosok.
Elnézést, hogy "betörök" ide, infirmációra lenne szükségem Dr. Kosztin Árpád magánrendeléséről, mikor rendel, hol, és milyen számon lehet bejelenkezni hozzá. Remélem vki tud segíteni, hisz Õ is az IStván kórházban dolgozik.
Előre is köszönöm, emailben is lehet, ha nem akarjátok ide kiírni, rattan@message.hu
rattan
 
 


Sasha!
Nincs mit!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ha a választott szülésznőhöz megyek a kórházba CTG-re, akkor azért fizetni kell?
Köszi előre is! Ilba

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok!

Új vagyok,de úgy gondolom mindenkinek tudnia kell arról, amit velem tett, megtehetett! "dr"Boros Judit!!!!
Elhalt terhességemet -ígérete ellenére- altatás nélkül, lokális Lidocain mellett vette el, mert náthám miatt nem lehetett elaltatni. Csak az a pikáns a dologban, hogy telefonon többször beszéltem vele és jeleztem neki, hogy ez gond lehet az altatásnál, mivel én is egészségügyis vagyok. Miután 4ÓRÁT váratott a folyosón,mert nem voltam hajlandó az újszülött babákat megfertőzni, (Õ szerinte ugyanis a 3napos babák nem kapják meg az influenzát), az altatást nem vállalták és megpróbáltak némi Dolargannal elbódítani!
Este meglepetten hallotta, hogy minden fájdalomra és kiszolgáltatottságra emlékszem...
Aki valaki átélt valami hasonlót, vagy ért egy kicsit a dolgokhoz, tudja, hogy ez egy sintér, pedig a tűzbe tettem volna érte a kezemet és nála akartam szülni. Nem fogok. Lassú, döntésképtelen és érzéketlen nő és "orvos"!!
Ezen kívül bármikor mentem hozzá és fizettem a tarifáját, min.2-3 órát kellett rá várnom!!
kyky
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: