Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Én is vagyok de egyszerüen nem lehet a gyerekeimet kirángatni a medencéböl,igyhát én is mint akinek nincs más dolga meresztem a seggem a medencébe vagy a napon! :( :( Persze aztán esténként azt se tudom mivel kezdjek! :lol: :lol: :lol: Tegnap este ís éjfélig vasaltam,bár mondjuk nem baj mert legalább akkor már nincs olyan meleg!Most sincs még 9 ora se de már itt állnak mellettem fürdőruhába! :shock: :shock: Én meg még pizsíbe vagyok! :oops: :oops: Felállitottunk Míronnak egy kis medencét de szerintem akár el is tehetjük mert ő inkább a nagyba megy a többiekkel!Ugrál össze-vissza,lemerül a víz alá!Mindig nézi hogy figyeljük e és akkor tapsolni kell neki a produkciokért! :lol: :lol: :lol:
Judit nagyon jok a képek!!Főleg a villamosos,én is akarok ilyet,hogyan produkáltad??
Egyedül voltatok Visegrádon???Mármint kettesbe??Én már két gyerekkel nem indulok el sehova,pedig bnőmék hivtak mert járnak strandolni,de annyíra lekötne Míron,hogy Kírát elvesziteném annyíra nem tudok rá figyelni! :cry: :cry:
Rolli!!
Én is gratulálok a super bitihez,remélem jővöre én is hasonlo eredményekkel dicsekedhetek!! :lol: :lol:
Szép napot mindenkinek!!

Néhány kép,hogy tényleg igazoltan hiányzom a napokba!! :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bujocskázni is szoktak és Míron édesen bebujik a mászoka alá amin rajta van a medence takarofoliája és ott vár hogy mikor találják meg őt a többiek!Mint látjátok nemcsak két gyerekem van mindig van nálunk plusz kettö-három csemete! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Azt elfelejtettem irni,hogy a dátumot ne nézzétek mert én okosan akucsere után nem állitottam be a dátumot!
Most már tényleg dugulok!!
Vendég
 


Sziasztok rossz volt aszámítogépünk ezért nem tudtam írni.

Roli gratulálok Danid bizijéhez.
Magunkról:Diósdon lakunk,négy éve vagyunk házasok,én 28 édesapa 27. KISMIKI a Rókusban született,DR Baksay Lászlónál
vele és a korházzal is nagyon meg voltunk elégedve.

Roxmort ne izgulj nekünk egy évig tartott mire Kismiki összejött.

Mi is a kiscsonakban pancsolunk egész nap,nagyon élvezi a vizet,mire nagyobb lesz követelni fog egy nagyobbat.
Küldök egy pár képet.

Egyébként ezt a levelet édesapa(azaz én)írja,mert aKisherceg nem enged 10 cm-nél messzebb ezért nekem(azaz nem is nekem)csak a diktálás marad.

Sziasztok kellemes napot mindenkinek.

DagiKép
dagi
 
 

 
 

Valamiért nem tudok képeket küldeni,probálkozom

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

De jóóóóó,hogy mindenki írt!:)

Csajok megjött a nyár!!!!!!!!!!!!Ezt vártuk mi?:roll:

Andi
Tényleg szuper jó a kert.Ilyenkor nagyon vágyom egy kertesházra.Ha mást nem is de egy kis nyaralót ahova ilyenkor el lehet vonulni.Na majd egyszer.:)
Szerintem nyugodtan lógasd alábad.Úgyse csinálja meg helyetted senki a munkát.Ráadásul nagymelegben kinek van kedve dolgozni.:lol:

Judit
Neked is szép a ˝kiskerted˝.
Dodónál mi már próbálkoztunk a kendővel is azt is letépi.:(Most elővettem a napernyőt,de az csak kocsiban védi,ráadásul tekergeti jobbra-balra.
Pár éve mi is ugyanazzal ahajóval mentünk.(Dani 3éves volt)Csak arra emlékszem,hogy nagyon leégtem,mert csak napon volt hely.:(:(:(
TÉnyleg szeretnél most kistesót ?

Dagi
Dejó nektek is,hogy kertesházban laktok!Nagyon aranyos lehet KisMiki ahogy pancsizik.
Nem lehet,hogy túl nagy akép amit fel akarsz tenni?
Próbálkozz csak!Nagyon kíváncsiak vagyunk!:):):)

vasárnap strandon voltunk.Dodó nagyon élvezte.Alig bírtam a fiúkat kiráncigálni a vízből.Dodó állandóan a lábmosóba akart pancsolni(Biztos az volt az Ő mérete):lol::lol::lo:

nekem is van pár fotóm.Igaz aminőség nem valami jó,mert csak telefon volt nálunk.
Kép Kép Kép Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan mert nagytakaritásom van de folyik rolam a víz ugyhogy most pihenek 5 percet!
Dagi!
nem semmi mikre lehet az uradat megkérni az enyémnek biztos nem diktálhatnék,azt mondaná üljek ide este ha már alszik!Bár nálunk nincs ilyen gond,mert Míron napközbe (most) :lol: alszik 3-4 orát egy huzamba és este is magátol alszik el igaz hogy miota meleg van csak este 9-10 között,mert szenved ő is!De sosem kell altatnom,ha látom hogy leteszi már a fejét többször is akkor viszem berakom az ágyba és reggel mostmár 7-ig alszik,de egy héttel ezelött még mindennap fél 6-kor kellt!Ugyhogy én nem panaszkodom!
Roxmort szépek a virágaíd!Én is ígértem hogy lefotozom őket de mindig elfelejtem! :cry: :cry: Bár enyémék a teraszon vannak,vagy hátul a kertben!
Roli!!
Tényleg nagyon hasonlit a két fiu!Édesek!Mi majd jővő héttöl strandolunk Apa otthon lesz 3 hétig hacsak nem jön össze ez az uj munkahely ami most kilátásba van!Jó lenne mert a pénz sokkal több lenne!Kedden fog eldölni ki kapja az állást,ugyanis a fönők nyaralni van! :twisted: :cry:
Na jó kipihegtem magam,megyek folytatom hogy a végére jussak!
További szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Helló! Most hűsölök a házban, iszonyat meleg van (nem mintha baj lenne,imádom), kisMiki elfáradt a nagy pancsizásban, most alszik (még). Vettünk egy felfújható medencét, abban fürcsiztünk. Most már egész sokáig alszik este, egyhuzamban: lerakom 1/2 21 körül és hajnal 3-4 fele kel föl, utána meg 6-7-kor kel. Tök jó!

Én is virágmániás vagyok (a férjem ki is van akadva tőle), teli a lakás virággal. Azt mondta a kisMikinek, hogyha majd nagyobb lesz és letépi a virágaimat kap csokit. Szenya!!!!

Na megyek, megnézem a Stingers a Viasaton.

Sziasztok!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Megint eltünt mindenki??? :lol: Nekünk sajna korházi igazolásunk van az eltünésre!Csütörtökön ugyanis nagytakaritottam!Ablakpuci,gáztüzhely sika stb...Aztán megérkezett Apa és "véletlenül"nem figyeltünk Míronra egy percet és mire vissza néztünk már nála volt a gáztüzhely tisztito spray! :cry: :cry: :twisted: (hidegzsiroldó-ST.Moritz) na aztán láttuk ám hogy folyík végig az állán és a hasán,és kb 2 perc mulva már vísitott ugy marta neki!Gyors lemosás után hívtuk a dokinénit aki azonnali hatállyal beutalt a Heim-Pálba ,ahol is meglátták a flakont egyböl 20-an ugrottak Míron köré,és közölték hogy maradnunk kell mert nem voltunk biztosak benne,hogy nem e nyelte le! :shock: :shock: Egész éjjel figyelnem kellett nem e kezd el nyáladzni,vagy köhögni mert akkor bizti lenyelte és beindul egy légcső bénulás!Hát nem volt egyszerű éjszakám az biztos de reggelre megnyugodtunk nem volt semmi gond,de eztán jött csak a pokol!Megprobálták az én drága vidéki kisfiamat benntartani egy 10 négyzetméteres korterembe! :lol: :lol: :lol: Hát ez nem jött össze mondanom se kell kinyította az ajtot állandoan,és már rohant,mindenre felmászott fél percek allatt! :o :o Nem tudtam visszatartani mert akkor üvőltött egyfolytába!!
Mindenesetre ugy váltunk el a fiatal jóképű!doktorbácsitol,hogy ő ugyan nem szeretne velünk többet találkozni de ugy érzi,hogy még fogunk ha nem is ezen az emeleten,akkor lejjebb a sebészeten! :lol: :lol: :wink: Gondolhatjátok Míron hogy előadta magát!
Nahát ennyí a nagy story!Mindeesetre a lényeg hogy jol végzödött!Nagyon jó a korház és a személyzet is aranyos!baba-mama szobába voltunk csak ketten tv-vel játékokkal(ami felesleges volt) több napot nem birtam volna! :lol: :lol: Egyébként ez a szer már néhány gyermek halálát okozta és sok-sok nyelöcső bénulást! :cry: :cry:
Na jo eldugulok nem akarok több rémséget leirni itt nektek!!
Szép napokat!!Nekünk Apa márcsak két napot megy utána 3 hét pihi! :lol: :lol: :lol:
Vagy nem ,ha összejőn az uj munkahelye!!Inkább utobbira szavazunk de ez csak szerdán fog eldölni,már nagyon izgulunk,anyagilag super lenne!
Én is megyek kedden már melozni!! :lol: :lol: :lol:
Ha mindkettönknek összejönne az maga a paradicsom lenne!!
Tessék nekünk szurkolni szerdáig!!
Vendég
 


Helló! Mindenki nyaral? Jó nektek! Mi július végén megyünk egy hosszú hétvégére Hévizgyörkre (Gödöllő mellett van). Kicsit izgulok, most először megyünk a bébivel hármasban hoszabb időre el. A BKV üdülőbe megyünk, a barátainkkal (nekik 5 hónapos a kislányuk).

Andi
Nem semmi napjaitok lehettek. Nem irigyellek. Majd mi is vigyázunk. Én is most takaritottam a tűzhelyt,mikrot stb. hideg zsiroldóval, szerencsére nálunk KisMiki még nem mászik.
Nagyon drukkolunk nektek!!! :)

Jó nyaralást mindenkinek!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon meleg van!Még jó hogy van strand,mert csak ott lehet elviselni.

Andi
Kiskrapek jól rátok ijesztett.Nem lettem volna helyedbe.Örülök,hogy minden oké lett.MÍron ugyanolyan kis örökmozgó lehet,mint Dodó.Ő már csak a karnison nem járt..........:lol::lol::lol:
Szurkolok nektek munka ügyben!

Dagi
Micsoda véletlen!!!!!Mi is Július végén megyünk Hévízgyörkre a BKV üdülőbe.Az óvónénink szervez minden évben kézműves tábort és idén ide megyünk.:):):)

Ma délelött kimentünk aMargitszigeti játszótérre egy ismim gyerkőivel.nagyon jól éreztük magunkat!

Kép Itt még tisztán frissen....... Kép Dodó takarít........ Kép Dani hozza ki Dodót a vízből........ Kép Dani műgördeszkázik...... Kép Ezt én is kipróbáltam,mit ne mondjak jó kis karizom erősítő...... Kép Itt már levetközve,koszosan,izzadtan,fáradtan...........

Na ennyit belölünk.:lol:

Kovács Roland
roli
 
 


sZIASZTOK.
Írtam a másikl topicba, de most vettem észre, hogy ez inkább működik :)
Mindenki nagyon aranyos a képeken, gratulálok.
Magamról annyit, hogy 22 hetes terhes kismama vagyok, és a napokba váltottam doktort.
Az új doktorom Dr. orbán lászló a Rókusba. Ha van róla infótok irjatok, légysziii.
Eddig kedvesnek találtam, de háát ez nem mindegy, sajnos a rossz tapasztalataim is megvannak, az előző dokiról...és hát félti az ember a kis teremtményét a pocakjába, ezért csak jót akarna neki.

Köszi előre is:
Puszi és jó nyaralást :D :P

Lencsike
lencsike
 
 


Helló mindenki!
Tegnap jó hosszú napunk volt, KisMiki egész nap sirt :cry: , gondolom a front miatt, csak kézbe volt hajlandó lenni(persze csak az enyémben). :)

Lencsike tudjátok már hogy fiú vagy lány lesz? ha nem titok. :P
Ja és persze gratulálok! Nekem a Baksay László volt az orvosom, én nagyon meg voltam vele elégedve. A te orvosodat nem ismerem.
Szerintem a kórház is jó.

Roli mi július utolsó hétvégéjén megyünk az üdülőbe. Ti?

Próbálunk képet küldeni. Igyekszünk :P 8)

DagiKép
dagi
 
 


Kép Kép Kép Kép

DagiKép
dagi
 
 


SIKERÜLT! :D :D :D :D :D :D
de még mindig egy kicsit nagyok.

Elfelejtettem szöveget irni hozzá!

Első kép:Kismiki az uszókendőjében.
Második: Mosolygos kisfiu
Harmadik:Alszunk a járokában
Negyedik:Édesapával

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Judit
Nem is volt beöltöztetve Dodó.Cipőt is csak azért adtam rá,hogy a homok ne dörzsölje ki a lábát.Miután nem akart tovább a homokozóba menni;kicseréltük szandira.
melyik strandon voltatok.Mi a Palán:)

Dagi
Nagyon aranyos kisfiad van.Olyan kis picike.El se hiszem,hogy az enyémek is voltak ekkorák:)Rólad nincs kép?????
Július 24-én megyünk Hévízgyörkre.Ti mikor mentek?

Lencsi
Nekem nem Ő volt az orvosom.De akik ott voltak orvosok azokról is csak jót tudok mondani.Arra a kis időre meg akórház is megfelelt.:)

Andi?????Munka van?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! Holnap leszünk 3 hónaposak, megyünk a doktornénihez, kap szurit és megmérik a hosszát is. Amúgy minden oké, KisMiki nagyon ülni akar :P , pedig még mászni sem tud igazán :) , fogom a kezét és húzza fel magát. A kiságyban rendszeresen elmászik éjjel, hason alszik,még mászna tovább is, csak a rács nem engedi :roll: , na ekkor szokott nyöszörögni, hogy azonnal menjek és szabaditsam ki és adjak neki enni. :P :wink:

Andi összejött a munka?

Roli mi is pont azon a héten megyünk, csak mi péntek-vas.-ig.

Most megyek főzők apának vacsorát(pörkölt lesz).

Pusszantás! :P

DagiKép
dagi
 
 


Helló mindenki!


Dagi
Akkor valószínű mi nem abba az üdülőbe megyünk.Ahova mi megyünk az zártkörű lesz.A régi ovisokkal megyünk kézműves táborozni.Ilyenkor egy egész táborhelyet foglalunk le.
pedig esküdtem volna,hogy BKV üdülő.:shock::shock::shock:

Azon meg,hogy izeg-mozog és már felülne ne izgulj.Az én nagyobb fiam még nem tudott oldalra fordulni,de már felült.:wink:


Ja és a család kedvenc kajája a pörkölt.:lol:

Többieknek is jó pihenést!

Kép Dodó alszik a strandon........

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Azta milyen régen irtam! :oops: :oops: Hát hiába aki dolgozik az nem ér rá netezni!Ráadásul általába mindennap van legalább két kölcsön gyerekem!
Dagi!
Kismikki nagyon cukorfalat,jó lehet neked még babázni!
látom mindenki strandol ezerrel,mi csak itthon lubickolunk,mert sporolás van!Lesz uj autonk,azt intétük napok ota,egy uj suzuki swift,tüzpiros!Remélem,mert még várjuk a bank rábolintását,kicsít izgulok mert az én nevemen lesz és ugyebár én gyeden vagyok! :twisted: :twisted: Remélem azért síkerül!Még sose volt kocsí a nevemen!Nyaralni már azzal szeretnénk menni,de bebiztositottam magunkat,mert ha addig nem lsz meg kapunk kölcsönautot augusztus 4-töl két hétig!! :lol: :lol: Jővő héten minden elválik! :lol:
Rakok be gyorsan képeket,aztán megyek mert holnap lesz Kíra bulija és 15-en lesznek!Miron nélkül mert ő Papázni megy,hogy mi teljes erőbedobással ide tudjunk figyelni Kíra barátaira! :? :?
Szép estét nektek,jo hétvégét!Jut eszembe ti is kaptatok állatkrti beugrott most vasárnapra?,Mi megyünk kb de.10 körül!Ha ott lesztek síkitsatok ha kiszurtok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Bilizés helyett mi wc-zünk,mert Kíra ís igy szokta!!De neki még nem síkerült bel semmi!! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Bocsíka már fáradt vagyok!!


Kép

Kép
Vendég
 


Helló mindenki!
Megkaptuk a szurit, kisMiki nagyon bátor volt, végig vigyorgott a dokinőre mig vizsgálta, csak kicsit sirt mikor a szurit beadták, utána semmi, :cry: , nem is lázasodott be.

Mi is csak a kis medencébe pancsolunk itthon. 8)

Andi jó barnák a gyerekek.

Mennem kell, még jövök.

DagiKép
dagi
 
 


Helló itt vagyok újra, közben felébredt a manó.
Szóval hol is tartottam, ja igen a bébi 5410g és 63cm most( 3500g és 55cm volt születésekor) jó hosszú, természetesen ebben is az apjára hasonlit (ő 198cm és 110kg), úgy látszik tőlem csak a hideg kezét és lábát örökölte ez a gyerek. :P

Élvezem a babázást, bár alig várom, hogy egy kicsit nagyobb legyen, hogy jobban ki lehessen mozdulni itthonról, mert most csak a közelbe lehet vele elmenni(1-2 órára), mert nem hajlandó mást enni, inni, csak tejet, azt is csak ciciből :wink:
Most szoktatom a cumis üveghez, bár nem nagyon tetszik neki,:evil:,de mint kiderült az ananászt nagyon szereti, tegnap ettünk és gondoltam megkóstoltatom vele, hát úgy szopizta ki a levét a szeletelt ananásznak, hogy öröm volt nézni. Majd küldök képet róla, természetesen lefotóztam. :P

Andi majd irj, hogy sikerült a buli.

Jó pihit mindenkinek!

DagiKép
dagi
 
 


Haho!!
Mindenki nyaral??De jol megy egyeseknek!Mi idén csak az esküvövel egybekötött nyaralásunkra megyünk,sporolunk mert lassan itt az uj kocsí!Reméljük márcsak 1-3 hét és kocsíkázhatunk vele!Volt szombaton Kíra bulija nagyon jol éreztük magunkat,annak ellenére,hogy 4-en nem jöttek el mert el vannak utazva!Az idő super volt ugyhogy medencés partyt adhatot Kíra!Cserébe sok hasznos ajándékot kaptunk,ugyhogy azt lehet mondani visszajött a buli ára ugyanis szinte minden megvan ami a sulikezdéshez kell!:):) :lol: :lol:
Vasárnap pedig az állatkertbe voltunk az ingyenbelépővel,kaptunk mégeggyet bnőmtöl igy Apának se kellett fizetni,vittük keresztlányunkat is ugyhogy csak a két csajnak volt beugro!Utána bementünk abba a játszoházba ami a cirkusz és állatkert között van egy kis közön kelett bemenni!Hát az valami csudajo,nagyon jó voltalig tudtunk eljönni!És a 3 gyerekre 50 percért fizettünk 1000 ft-ot!Dobok be képeket menjetek el oda!!
Azért jelentkezhetnétek néha!!

Szép napokat!!

Kép A buli!Közös játék még az elején!

Kép Medizés!!

Kép Vacsora!! :lol:

Kép Lufifujo verseny!!

Kép Állatkerti símogato!

Kép :lol: :lol:

Kép Parasztgyerekek a szekéren!! :lol:

Kép Játszoház!!

Kép :D

Kép :shock: :shock:

Kép :P :P

Kép :roll: :roll:

BOCSI HA SOK VOLTAM!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem igazán voltunk mi eddig nyaralni.inkább csak strandolni.Na majd most jön még csak a java.:)

Andi
Dehogy vagy sok.Tök jó olvasgatni és nézni titeket.Tök jók aképek.Na és abuli!Biztos nagyon jó volt.Szupi lehet ajátszóház is.Majd kipróbáljuk.
Mi is most vettünk kocsit.Igaz használtad.(az a lényeg,hogy guruljon)De végre sikerült meggyőzni apát,hogy jó az ha az embernek van kocsija.:)Holnap lehet érte menni.Én is alig várom.Na akkor irány a nagyvilág.Meg se állunk az első zöldfűves,vízes helyig.......

Dagi
KisMkiki jó husiba van.De szerintem az a jó.:)
Azért meg,hogy nem tetszik neki acumisüveg ne bánkoj.Miért akarod rászoktatni?Nem akarod már szoptatni?vagy csak a szomjoltás miatt?A cici mindig ott van.:shock:nekem Dodó nem is tudott cumisüvegből inni.mindet elajándékoztam.Amikor már üvegezett akkor csak asportkupakos üvegből ivott vagy az Avent kulacsból.Ja és küldjed aképeket.Imádom nézni őket.:)


Mi is most voltunk tanácsadáson.Dodó 14.8 kiló.Most kapta a18hós szurit és a kullancsellenit.Rá egy hétre kapta a következőt és mjövőhéten megyünk a3.szurira.Szegénykém már előre ordít.

na most megyek,mert felkelt.

Roxmort??????????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Lehet itt még a Rókusról, dokikról, szülésről informálódni, vagy már mindneki réges rég túl van rajta?

A magunk kis 17 hetével kíváncsian tekintgetek a jövőbe.Ugyan csak decemberre várjuk a babánkat, de lennének kérdéseim.

Ha megerősítenétek, hogy jó helyen járok...

Köszi
Veru
kveru
 
 


Szia Veru!!
Jó helyen jársz,kérdezz csak bátran igyekszünk segiteni bár már másfél év alatt sokminden változhatot de a lényegen az nem változtat!!Kinél fogsz szülni???
Vendég
 


Sziasztok!

Judit
Combba kapta és nem volt semmi láz.:D
Akkor nemsokára szépek lesztek?
Veru
Nyugodtan kérdezz!:D

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Helló!

Jelentem KisMikinek megjelent az első szeplője, és egyre vörösödik a haja :P .Én vagyok vörös hajú és tiszta szeplős.
Amúgy jól vagyunk.

Azért akarom rászoktatni az üvegre, mert igy nem tudok elmenni mellőle csak 1 órára, napközben átl.2 óránként eszik.
Mennem kéne fogászatra és szemészetre is.
Tud valaki vmit hajhullás ellen? Most elkezdett marékszámra hullani a hajam. Lehet hogy kérek beutalót a laborba, nézzék meg mi van.

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást! Közben találtam a Nők Lapja Café-n "aktuálisabb" ( :) Bocsi!) Rókusos forrást (választ is találva a kérdéseimre), és velem egykorú terhes kismamikat is. De tényleg nagyon kedvesek vagytok, köszönöm.

Egyébként megnyugtatásul (?) , nem sok minden változott másfél év alatt, a ti, és az nlc-s tapasztalatokat olvasva azt kel mondjam, a felújításról továbbra is beszélnek, az orvosokat dícsérik, a fürdőket szidják és a csecsemősök továbbra is hentes mellékállásban tevékenykednek. Állítólag.

Az én dokim a Halmos doki, hozzá járok mint nőgyógyászhoz már régóta, és maximálisan meg is bízom benne. A terhességem is (lekopogom) panaszmentes, épp csak meglegyintett az első trimeszes gyomorbántalom, hangulati difik, ülőideg nyomódás, és most is csak az általános "nehézségek"-ből kaptam egy kis szeletet. Reméljük ez így is marad. Amúgy pedig azt gondolom tökéletes szülészet -mint ahogy tökéletes szomszéd- nem létezik, de megbeszéltük a babával, hogy minden oké lesz, simán túléljük azt a pár napot. :D

Mindenkinek gratulálok a gyermekeihez, szépek vagytok!
Jó nyarat, és minden egyéb jót!

Veru
kveru
 
 


Sziasztok!
Rolli!!
Milyen az uj auto??Nekünk még nincs meg pedig már jo lenne!! :cry: :evil: Mi is elöször használtat akartunk csak aztán amelyík tetszett volna és árba ís jó volt arrol a végén mindig kiderült valami turpisság,hogy miért is ilyen jo az ára!Aztán Apa begurult számolgattunk és megbeszéltük,hogy ínkább uj valahogy csak kinyögjük a lakáshitelünkböl sincsen márcsak 9 honap végül is csak ez lesz gáz,de a család besegit addig utána meg ugyanannyí lesz havonta mint a lakáshitel részlete!Majd meglátjuk!
18 hos oltás kullanccsal eggyütt????? :shock: :shock: :shock: Nekünk nem engedik egy honapnak kell eltelnie két oltás között,hogy hatásos legyen akármelyík is!Azért csuszunk mi is a kullanccsal szeptemberre mert most kapja a 18 host Míron!
Mellékhatás???
Dagi!!
Aranyos Kismiki!!Kérünk rolad is képet,hogy megnézzük kire hasonlit!
Augusztus 5-6 kinek van programja??3 hét még,de lesz nálunk baba-mama talit itt a forumos csajokkal gyeretk el ha tudtok!!Nyugi én se ismerek senkit még sose taliztam velük mindig közbe jött valami,de most ide jönnek hozzánk mindenkinek másfél év körüli babája van!!Még nem tudjuk,hogy szombat vagy vasárnap és azt se hogy fözzünk is e vagy csak déálutáni nasízos piknik legyen!
Közlekedés nem bonyolult az Árpád-hidrol jőn Volán busz kb fél oránként és 25 perc alatt itt van!!
Na ha valakit érdekel és tud jönni jelezze szándékát eddig velem eggyütt 5 anyuka jőn gyerekestül és lehet,hogy Apájukat is hozzák!De remélem többen leszünk!
Roxmort!!
Mi elhalasztottuk a lakásfelujitást augusztus legvégére mert Apa akkor lesz nagyon beteg :oops: :oops: és lesz sok-sok ideje! :lol: :lol: Most még élvezzük a tavalyí kerti munka gyümőlcsét!
Na jo dobok be pár képet azt megyek alukálni!!

Kép Napjába többször telefonál Apának és Papának!! :lol:

Kép Fürdés elött íde megy mindenki én is,csak nekem nem síkerül semmi! :? :?

Kép Anya ma én főzők helyetted!! :shock: :shock:

Szép estét!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon lefoglalt kisMiki mostanában, Édesapa is állandóan dolgozott, alig láttuk egymást :( .

A gyerkőc nagyon elkezdett kúszni, bár még csak kezdetleges formában próbálkozik. :wink:
Tegnap majdnem sikerült hátról hasra fordulnia, már csak pár centi hiányzott, hogy átlendüljön, mi persze Édesapával ezerrel drukkoltunk neki :P
Kajaügyileg már a banánnál tartunk, nagyon izlik neki. :D
Mostanában hanyagoltam a cumisüveg témát, tegnap adtam neki vizet és majdnem megitta az egészet, a cumival se volt gond :)

Szóljatok, ha unjátok már a kisMikis sztorikat, nekem mostanában nincs más témám. :roll:

Az aug.-i hétvégéről még nem tudok nyilatkozni, de lehet,hogy benézünk egy kicsit. Majd szólok, ha tudok biztosat.
Amúgy az aposóméknak Pilisszántón van telkük.

Pá!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Semmi különös nem történik velünk mostanában.nagyon várjuk már ahétfőt akkor indulunk nyaralni.Tiszta izgalom mindenki.Utánna meg ha összejön akkor a barátnőmékkel kibérlünk valahol egy házat egy hétre.:D
Andi
A kocsiért még csak holnap lehet menni.Sajnos múlthéten még nem jött össze.Miért lenne olyan egyszerű adolog.De holnap már tuti itt lesz.:DFiat Puntót vettünk.Öcsémnek olyan volt és nagyon tetszik nekünk is.Na meg anyagilag is ezt tudtuk megvenni.Ti milyet vettetek?
Az oltásra nekem azt mondta adokinéni,hogy egy nap kaphat a gyerek 3-4oltást is.De amikor beadja akötelezőt,akkor akullancsellenit csak egyhét múlva adhatja be,mivel egy hétig nem kaphat mást.Így most csütörtökön kapjuk az uccsót és védett is lesz mire megyünk nyaralni.Pont tegnap mondták a híradóba,hogy megindult a második invázió.Mellékhatás nem volt semmi.:D
A tali valszeg nem jön össze,mert lehet megint utazunk.
A képek nagyon aranyosak.Igazi férfi:D:D:DMi is próbálkozunk a WC vel,mert abili abszolút nem megy.A WCre igaz ráül és szeret is rajta ülni,de nem megy még semmi bele.

Dagi
Dehogy unjuk a kisMikis sztorikat.Mi is mindig csak a gyerekőkről beszélünk......Természetes,hogy róluk van szó......:D:D:D
Nagyon ügyes kisfiad van.Nekem szörnyen lusták voltak ilyen téren a fiam.bezzeg most....le se tudom ˝lőni˝ őket.
Rájöttem,hogy amúltkor én voltam a hüle cumisüveg téren.Hát persze,hogy kell ha elmész otthonról,hogy meglehessen etetni.Erre emlékszem még én is.MIndig sietni kellett haza,Ha nélküle mentem el,mert meg kellett eteni.

Na most megyek pakolászni.:(
Kép Kép Kép Kép
Ímádjuk ezeket a teheneket......:D

Kovács Roland
roli
 
 


Kép
Nagyon imádjuk a banánt Kép
Habtapilapon Kép
Fürdés után Kép
Kényelnes a kanapé Kép
De jó ez a pancsi Kép
Nemsoká én is ekkora leszek

DagiKép
dagi
 
 


Haho!!
Dagi!!
Jok a képek,és hogy öszinte legyek azt hittem dagibb vagy!!! :lol: :lol: És lehet,hogy én vagyok tul primitiv de mi az a habtapilapon???Kismikinek még sok banánt kell legyürnie,hogy utolérje azt a mackot,de nagyon édes!Már mindenevő???Mármint nem a macko,hanem kismiki??Olyan jó igy ez a név!!!Diosd az itt van Pest megyébe?? :oops: :oops: :oops:

Remélem hamarosan üdvözölhetünk itt egy ujjabb Rokusost,az uncsitesom személyében!Meginvitáltam őt ide,nem irok rola semmit majd bemutatkozik ha sikerül regisztrálnia!
Remélem sikerül!!!

Ma volt 4 gyerekem abbol kettő lázas volt köztük Kíra ís!De láton kivül semmi remélem csak kicsít megsütötte őket a nap!Mert ugye hiába szolok hogy jöjjenek be a medibe vannak,mert ott legalább hűs a víz!De sajna egésznap odasűt a nap,és hiába viszek oda napernyőt nem az alatt ücsörögnek!!
Ma kaptunk infot kocsíügybe,aug.4-én legkésöbb lesz kocsínk ha nem is a mienk akkor kölcsönautot kapunk onnantol amig nem lesz meg az uj!
Rolli!
Swiftet vettünk az ujjat,tüzpiros glx változatban!28-at törlesztünk havonta cascoval eggyütt!!Ez elég gáz mert lakáshitelem nem volt ennyí,na de sebaj valahogy csak kinyögjük!Ezért járok két napot hetente dolgozni,hogy legyen uj autonk!
Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Dagi
Nagyon jók aképek.KisMiki nagyon komoly arcokat tud vágni.Olyan édesTéged véletlenül nem Renátának hívnak.volt egy osztálytársamés nagyon hasonlítasz rá :lol:

Mi tegnap hozhattuk el az autót.Majd egyszer mi is veszünk egy újat.Sajnos a lakásfelújításra felvett hitel 8év múlva cseng le.Ezért sem vágtunk bele új kocsiba.Ezt meg heti20ezrével kifizetjük.

Múltkor jól elszóltam magam.Dodó ma kapta meg a kullanvselleni harmadik adagját és dél óta olyan lázas.Alig bírom levinni.Már 2xvolt 38.9.Hűtőfürdőztünk,de csak pár percig használt. :cry: :cry: :cry:
Még sosem lázasodott be így oltás után.Remélem holnap már semmi nem lesz.

Szeretettel várjuk az unokatesódat. :wink:
na most megyek,mert ki tudja mi lesz mág itt éjszaka............
Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Helló!

A Dagi nevet a férjem ragasztotta rám, mikor még terhes voltam, sajna még van rajtam plusz 7kg :cry: ,de igyekszem ledolgozni, bár elég nehezen megy, mivel imádok enni. :wink:

A habtapilapnak hivjuk azt a játszószőnyeget,amin hasal kismiki.
Még a gyümipüréknél tartunk, banán,barack,alma. :D

Igen, Diósd Pest megyében van, Bp. és Érd között.Szomszédaink:
Törökbálint,Budafok.

Roli nekem Szilvi a becsületes nevem. :P
Jobbulást Dodónak.
Nem ma van a névnapja? Ha igen:Boldog névnapot neki!! :P :P

Irjátok meg hogyan kell olyan vonalzót csinálni, és akkor én is csinálok egyet kisMikinek. :)

Sziasztok!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Még most vagyok itt először, olvasgattalak titeket és aranyosak vagytok.
Tinnyén lakom, és 6. hetes kismama vagyok és remélem maradok is, sajna 2 babám már meghalt, úgyhogy reménykedünk, hogy ez a baba meg marad.
Van már 2 nagy fiam, egy 7 és egy 6 éves, nekik ma fogjuk megmondani, hogy kistesó van a láthatáron, még mielőtt valaki mástól tudnák meg.
vörösváron Mihályi dr urat kerestem meg, nagyon szimpi volt, de még nem vagyok benne 100% biztos, hogy ő e az igazi.De jövő héten vissza kell mennem hozzá újra ultrahangra, talán biztosabb leszek a dolgomban.
Mindenkinek szép napot, sziasztok.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Szia Anzsíka!!
Gratulálok jó választás volt az orvos!!!Én is nála szültem és csak jót tudok rola mondani,íszonyuan lelkiismeretes,kedves és ami nem mellékes nem tartja a markát nagyra!!Végig ott volt velem szűlésnél na meg elötte ís bejött mindennap meglátogatni mert ugyebár én egy héttel korrábban befeküdtem már sajna!!És utána ís folyamatosan hívnom kellett,hogy jol vagyunk meg ilyenek!!Ha kérdésed van kérdezz bátran,küldhetsz privit is,nehogy aztán véletlenül a dr ur is benéz ide és én meg annyíra dicsérem,hogy elszáll magátol! :lol: :lol: :lol:
Egyébként az uncsítesom is nála szűlt sztem ő is csak jót fog rola mondani,ha végre hajlando lesz irni ide,ugyanis már regisztrált ma délelött csak nincs ídeje géphez űlni!! :lol: :lol: :lol: :twisted:
Dagi!!
Jo tanács mielött jőn a második sanyargassd le magadrol azt a hét kilot mert rajtam is annyí maradt Kíra után és most Míronnal is maradt ez meg már elég gáz!!!Kitartás!!
Szép napot!!
Vendég
 


sziasztok!


Dodónak elmúlt a láza csak kisebb-nagyobb dilirohamok vannak rajta.Köszönhető ez a rossz közértzetnek.Voltunk orvosnál.bekapott egy jó kis vírust.De azt mondta,hogy hétfőn azért elutazhatunk.Persze csak akkor ha jól van.Remélem így is lesz. :?

Dagi nem Dodónak volt a névnapja,hanem nagyobbik fiamnak,Daninak.Dodó=Dominik.Neki nem is tudom mikopr van névnapja,mert nem találtam meg. :oops: :oops: :oops: Tök ciki!!!!
Bocsi,hogy összekevertelek,de nagyon hasonlítasz az oszt.társnőmre. :P

Anzsika
Légy üdvözölve köztünk.Nagyon sajnálom a két babódat. :( De ez most biztos sikerül és pár hónap múlva egy gyönyörű gyermeket tartasz majd a kezdben.Ha továbbra is velünk maradsz akkor együtt izguljuk veled végül :D :D :D

Andi
elöbb utóbb biztos ideér uncsitesód is.Türelmesen várunk :wink:

Dagi ha jól emlékszem akkor úgy kell vonalzót csinálni,hogy rákattintasz a milyenkre és ott beállítod KisMiki adatait és amikor az kész akkor kiír 3kódot.Abból aközépsőt bemásolod az aláírásodhoz.Remélem jól elmondtam :shock: :shock: :shock:
De jópár hsz-szel feljebb Roxmort leírt egy csomó másik címet,ahol ilyenek vannak. :wink: Ügyes légy :!:

Puszi most megyek,mert hétfőig még annyi-annyi dolgom van.

Kovács Roland
roli
 
 


Dagi!
18.oldalon írta Roxmort acímeket! :P

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Andi001:Köszi a biztatást, nekem is nagyon szimpi a Mihályi dr, de a rókusról nem hallottam valami bíztató dolgokat, tényleg lepusztúlt??Vagy annyira nem gáz a dolog.??Én az első két fiamat a Kútvölgyibe szültem és a rókusról semmit nem tudok, csak amiket hallottam, de mivel te ott szültél te tudnál nekem infókkal szolgálni, mesélj kicsit a kórházról légyszike, előre is köszi, puszi mindenkinek.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönni jöttem!Reggel korán indulunk és vasárnap jövünk haza!
Jók legyetek!

Puszi
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Rolli!!
Jó utat bár már sztem ott vagytok és nem is olvasod!!Irigykedem mert nektek tuti jó időtök lesz egész héten a mienk meg még kétséges augusztus közepén!Na jo azért ha pár fokkal hűvösebb lesz akkor azzal szivesen megbarátkozom majd!Én egyébként nagyon birom a napot meg a meleget,de ez már sok nekem is! :lol: :lol: :o gyszerüen olyan depis és fáradt vagyok tőle,hogy semmihez nincs kedvem!Hiába a medence egyszerüen ott se lejhet megmaradni! :cry: :cry: :cry: Mironnal szinte csak reggel megyünk ki és délután 4 után,bár a lakásba se sokkal jobb! :shock: :shock: :shock:

Anzsíka!!
Hát sajna jok az infoid,ténnyleg elég lepusztult a Rókus,én pl januárba szültem Miront,nem volt fűtés két napig! :shock: :shock: :cry: A zuhanyzoba nem folyt a hideg vízcsap ezért kb.fél percünk volt hogy gyosan leőblitsük magunkat mielött jőn a forró! :cry: :cry: :cry: M?eg aztán gondolom mivel te ís vidéki vagy ezért téged is fog zavarni a belvárosi zaj,én alig tudtam aludni!A nővérek egyébként nagyon aranyosak a csecsemösök is (már azért vannak kivételek) és az orvosok is nagyon profik mindegyík nagyon segitőkész és aranyos!Ebbe bele tartozik a Mihályí dr.is!! :lol: :lol: :lol:
Ha rám hallgatsz akkor nem a korházat nézed,mert sztem a lényeg az orvos és a szűlésznők(azokat én nem igen ismerem mert császáros voltam,de a lányok biztos szivesen nyílatkoznak!!! :lol: :lol: Elvégre ők is ott szültek!)Azt a pár napot sztem bárhogy ellehet viselni,föleg hogy ott lesz veled a bébi,nem igazán fogsz másra figyelni!! :lol: :wink: Azért annyíra nem gáz,és tisztaság van!Meg ha jol tudom akkor pont itt irta valaki,hogy felujjitás is volt már azóta!De nagyon egyszerü bemész és megnézed,bármikor bemehetsz mert látogatás állandoan van,nem is kell tudniuk miért vagy ott!!Megaztán ugyís kell menned ultrahangra,mert ha jol tudom akkor a Mihályí legalább egy ultrahangot ott csínáltat (28 héten sztem) mert itt Vörin az szar!!De kérheted tőle és akkor bármelyiket megcsínáltathatod ott,és akkor máris körbe nézhetsz,ha megkéred a nővéreket,biztos szivesen megmutatják a szűlöszobát is!!Ha megfogatsz egy jó tanácsot akkor a dr.urral legyél laza és bátran merjél vele hülyéskedni,legyél közvetlen vele,nekem bejött sztem nem szereti se az okoskodokat se az agodalmaskodokat!Csak mindent ugy ahogy ő mondja és bátran kérdezz tőle!Mi tők jokat ökörködtünk amikor szűltem és a mai napig nagyon rendes velem!!Csak ne parázz semmitöl és ezt főleg ne mutasd ki neki hidd el semmi baj nem lesz ha ő ott van!!Ne felejtsd el vele letisztázni,hogy nála szeretnél szülni és hogy el e vállal mert ugye ez nem magánrendelés és akkor ha nem fixálod le vele elöre akkor nem köteles bemenni ha éppen akkor szűlsz amikor ő nics benn!!
Na jo még sokminden lenne de inkább kérdezz,és inkább privibe nehogy kellemetlenség legyen belöle!!
Roxmort!!
Még nem vagytok készen???Vagy már pihenitek a felujjitást??
Jelentkezz!!
Dagi!!
Látom itt vagy!!!
Szép napot mindenkinek!!!Vigyázzatok ebbe a melegbe!!
Vendég
 


Helló!

Anzsika szia! Drukkolok neked, biztos minden rendben lesz. :P
A Rókus szerintem most jó állapotban van, én áprilisban szültem ott, megvoltam elégedve vele és az orvosokkal is. Bár én nem tudom milyen volt a felújitás előtt.
Van terasz is a csecsemő osztályon, ahol ugye feküdni fogsz pár napot, ki lehet menni levegőzni kicsit.Ha nem lesz nagyon hideg akkor. :P Március?
A csecsemős nővérek is rendesek,aranyosak.
Én 4 ágyas szobában voltam (bár azt hiszem mindegyik az), a fürdő is tiszta volt. Hütő is van a szobákban, csak pont abban az egyben nem volt, ahol voltam. :roll:
A baba is kint van veled pár órát délelőtt, aztán hozzák ebéd után és egész du.veled lehet, ha akarod. :D
Szerintem jó kórház, én a másodikat is ott fogom szülni, valószinüleg. :P

Andi várjuk uncsitesódat, rendületlenül. :P

Mi egész jól birjuk ezt a meleget, én szeretem, és kisMiki is jól tűri, igaz mi is egész nap pancsizunk. :) Alvás, kaja, pancsi, kaja, alvás... :wink:

Kánikulamentes napokat mindenkinek!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Roxmort üdv ujra itt!!Gondolom egy ídeig nem akarsz festöt és burkolot látni! :wink: Én legalábbis mindig igy vagyok egy-egy átalakitás után,aztán persze ezt gyorsan elfelejtem és majd minden évben csínálunk rumlit!Ídén Kíra szobáját parkettázzuk,és festjük és Mironé is talán belefér még!De szigoruan csak nyaralás után! :lol: :lol: Nagyon jók a képek és megkell állapitanom hogy Bencíke különleges baba,ugyanis ilyet épiteni még sztem Kíra se tud igazán!!Miron megcsak rombol és tombol,néha mintha nem lenne normális!!Komolyan,egy perc nyugta sincs!!
Rolli!!
Beszámolot és képeket várunk!
Dagi,aki nem is dagi!!
Merre jársz,mostanába??
Anzsíka!!
Remélem nem ilyesztettünk ugy meg,hogy valami másik korházas topikba pártoltál! :lol: :lol:
Honlapot csínálok Mironnak,Judit nem tudod honnan tudok jo mozgo gif-eket letölteni,mondjuk a micimackobol a csacsíra gondoltam,teljesen csacsífüggő lett Míron,azzal alszik!!Majd rakok be képet,rola állandoan szeretgeti!!Olan édes!!
Aztán majd csínálok Kírának is,csak rola nincsenek digitális csecsemő fotok,ugyhogy rola 5 éves kortol leszenek csak képek! :cry: :cry: Ővé természetesen Barbys lesz!!Csak mr ott tartanék! :shock: :P
Szép estét mindenkinek!!
Ja elmarad az 5-ei tali mert mindenki utazgat ide-oda és így nehezen egyeztethető,majd szeptember végén,ha már belejőttem a suliba!!Akkor aztán ti is jöttök,nincs kifogás!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem ijesztettetek meg, itt vagyok.
Voltam dokinál szerdán, minden rendben van a babával, én még azért szenvedek kicsit de majd el múlik.
Megemlítettem a Mihályinak, hogy szeretném ha nála szülhetnék, hááát nem volt valami bíztató, azt mondta, hogy még erre nem tud válaszolni különben is ezt a magán rendelőjébe szokta intézni, és hogy majd kicsit később térjünk vissza rá.
Nnna, pont azért választottam volna őt mert anyagilag most nem engedhetnénk meg magunknak a magán rencsit, de ha csak ott vállal engem akkor valószínüleg elmegyek a régi dokimhoz, ő is rögtön ezt mondja, és akkor meg mindegy ha úgyis magánrendelőbe kell mennem pestre, akkor megyek hozzá ő is nagyon szupi orvos imádom, ő a kútvölgyibe szülész a két fiamat nála szültem, és nála is meg van az esélyem, hogy a kórházba járjak hozzá hátha megengedi, csak az is a nagy Budapesten van és hát oda nem szívesen járnék be minden hónapba, na de ez még majd kiforja magát.Majd meglátjuk még mi lessz, semmi bajom nem lenne ha pénzügyileg nem így állnánk ahogy állunk.
Na jól van nem fárasztalak titeket a hülye dolgaimmal, puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, jönnek a hűvösebb napok lassan, bízzunk ebben.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok !

Nagyon örülök, hogy életben tartjátok ezt a fórumot :)
Jelenleg a 34 hétnél tartunk az első babócámmal, és a Rókusban fogok szülni.

Mielőtt beléptem, végigolvastam az előző írásokat.
Sok infót kaptam , amit köszönök.

Kiváncsi lennék a véleményetekre :
érdemes -e szülésznőt fogadni vagy nem szükséges?
Ha érdemes, ti kit ajánlanátok ?
A szülésfelkészítő tanfolyamra hogyan lehet bejutni, ill. kinél érdeklődjek ?

válaszotokat előre is köszönöm :P

Drusza
drusza
 
 


Sziasztok Lányok!!Én a Barátnőm nevében érdeklődnék a Rókus kórházról!!Valahol olvastam,hogy nincs 24órás baba-mama szoba!!ki tud erről nekem felvilágositást adni??
És arról tud valaki valamit,hogyha az első szülése császár volt másfél éve,akkor van rá esély,hogy természetesen szüljön??
Előre is köszönjük a válaszaitokat!
Bea+Melinda

Kép
bea27
 
 


Bocsíka én honlapot szerkesztek,de azért olvasni szoktalak ám titeket!!Ha lesz időm irok!! Kép

Kép
Vendég
 


Ha van kedvetek akkor benézhettek a félkész művembe!!

http://www.gportal.hu/portal/miron/
Vendég
 



Sziasztok.

ÚÚÚÚÚ, már nagyon rég volt mikor írtam, kétésgbeesve. Mert hogy dokto bácsit váltottam, és úgy érzem jól tettem. A mostani dR.Orbán, kedves, figyelmes és nem tudom de jobban megbízom benne mint az előzőbe, aki Dr.Szabó György volt a Schöpf Merei-ből.
A szabi eltelt :( meló meg jó sok van.
Imádom mikor rúgdos :D
A szülésznőm Fejes Ancsa lesz, tudtok róla valamit??

Elszomorított a minap egy hölgy, mert azt mondta nagyon koszos, és nagyon---- a Rókus. Igaz ez??

Jó munkát és jó nyaralást.

Lencsike
lencsike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: