Új privát üzeneted érkezett!

Szia Era - hát ezek nem nagyon jó hírek........ :-( Nagyon sajnálom, hogy megint műtét lesz. És akkor ezek szerint Vass dokival is beszéltél?
szivi77
 
 


Era! Sajnálom,hogy beigazolódott az endo,de nézd pozitívan a dolgokat:1 hónap és megműtenek,eltűnik az a dög,utána egy hónapig szeded a fogigátlót (legalábbis nekem így volt) és már kezdhetsz is.Vagyis 2 hónap csupán a csúszás,de az esélyeid százszorosak!!! Biztos mondta Fülöp doki,hogy a műtét után a lehető leghamarabb el kell kezdeni a lombikot,mivel ilyenkor nagyon jók az esélyek. Szóval fel a fejjel!!!!

Rólam annyir,hogy voltam Uh-n, voltak 10mm-es tüszők szép számban,jobb oldalon 7, bal oldalon 8-9 darab, na de ott volt még egy csomó kisebb.Vass doki azt mondta,hogy ennek kb.így kell kinéznie a 7. napon,de mondta hogy a sok apró tüsző szerinte kicsit magasabb ösztradiolt fog igazolni. Délután hívott is az eredménnyel, kicsit visszavettünk az adagból:) Mondtam neki,hogy nekem mindig ez volt,könnyen stimulálódok. Hétfőn új vérvétel és uh, azt mondta,hogy péntek a punkció,de majd jövőhéten már biztosabb lesz a dátum:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - akkor ez most jó hír? Bocs a hülye kérdésért, de nem tudom, hogy mennyinek kell lennie :-( :oops: Lombiknál mekkorára szokták növeszteni a tüszőket? Mert inszemnél azért jó, ha 22-23-24 mm körül vannak.

Nekem annyit mondott a legelején, hogy olyan 6-8-at tudok majd növeszteni........
szivi77
 
 

 
 

Szivi! Ez jó hír,mert szép szabályosak és egyforma méretűek. A 7. Napon ez teljesen jó méret,lombiknál is 22-24 mm között szokott jó lenni a méretük,de ezt el is érik gyorsan a sok hormontól.Az,hogy levette Vass doki a hormonadagot,az azért van,nehogy túlstimulálódjak.Majd meglátod,mert a stimus lapon megpróbálják kb.belőni a neked szükséges hormon mennyiséget,de valójában az csak az első uh-n derül ki,hogy amit 4-5 napig nyomtál magadba az elég-e vagy sok-e? Érthető vagyok? Nekem soknak tűnt. Számításaim szerint hétfőn már 14-esek lesznek:)
Vasa doki az uh előtt egyfolytában kérdezgette,hogy érzem ahogy dolgoznak a petefészkek? Izgultam is nehogy kiderüljön,hogy nincs annyi elindult tüsző amennyivel neki lehet menni a lombiknak!! De volt:)
Szivi,tudod,hogy mikor nekef punkció lesz,nekem akkor lesz kb eredmény?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron - persze, hogy érthető vagy! :-) Mennek a drukkok ezerrel! :wink:
Amúgy érezni nem érzed ezt a sok tüszőt? Én az egyet is szoktam... :oops:
Ha neked 27-én ET, akkor 10-én vérvétel - ami nekem pont az első UH lesz :-)
Amúgy ilyen kenetvétel nem szokott lenni ET előtt? Mióta szedem a fogigátlót, azóta elég erős folyásom van :-(
szivi77
 
 


Szivi! Nekem 27-én a punkció lesz,legalábbis a pénteki uh alapján:) Az ET csak 30-a körül. Mindenesetre 27-én Ezek szerint mind a ketten ott leszünk az intézetben:) most már kezdem jobban érezni a tüszőket,főleg mikor hason alszok,de megmondom őszintén a kisfiam mellett nincs időm magam figyelgetni,ami nem is baj. Hú,akkor hamarosan te Is kezded a szurit! Hajrá:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Közvetlenül ET előtt nem szokott lenni kenetvétel,de a fogigátló elkezdése előtt volt! Neked nem volt eddig?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Én 27-én nem megyek, majd csak augusztus 10-én :-) Neked akkor lesz eredmény, nem?
Kenetvétel még a legelején volt, novemberben :-)
Kellene szóljak érte? Annyit mondott a doki, hogy augusztus 10-ig minden megengedett: nyaralás, fürdés, stb.....
szivi77
 
 


Hűűű! Mennyit írtatok!

Szitron! Mennek a drukkok! Majd jelentkezz az eredményekkel!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti! Köszi a drukkokat,hamarosan szükség lesz rá!

Szivi! Szerintem nem kell szólnod,mindent olyan klasszul nyilvántartanak!

Ma megvolt a 2. Uh Fekete doktorral. Nagyon szimpatikus ő is és kedves. Minden ok, a méhem nagyon szép:), és a levitt hormonmennyiség hatására a sok apró (pénteken még mérhetetlen tüsző) utolérte a péntekieket:) Így viszont a pénteki 9-10-esek, nem nőttek annyit,így lehet,hogy megint emelünk az adagon:) ez persze a reggeli vérvételtől is függ,majd hív a doktor úr. A lényeg, beigazolódott ami az életem 4 punkciója alatt mindig, vagyis nekem sosem a 13-14. napon van a punkció. Pénteken még azt hittük,de ma azt mondta Fekete doktor,hogy hétvége,vagy hétfő. Na majd kiderül:) Hát remélem,hogy inkább hétfő lesz,ne kelljen miattam hétvégézniük,ráadásul az előző 2 hétvégén mindig volt punkció.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma voltam utoljára Szakács doktornál:( A következő alkalommal már Vass doktorhoz megyek. A babák szépen fejlődnek, fejenként 1400 grammosak:)

Szitron! Kellett végül emelni az adagot?

Mennek a drukkok minden érintettnek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron - ma is mész? majd gyere a számokkal :-) Mennek a drukkok ezerrel!

Süti - Vass dokinál is jó lesz, hidd el. Bár megértem, hogy szomorkodsz, hiszen ez egy bizalmi állás és ha jó volt a kapcsolatotok, akkor nehéz egy újat keresni :-(
szivi77
 
 


Szitron - mi újság? hol tartanak a tüszők?

Többiek merre vagytok? Mindenki nyaral??? :-(

Én ma kezdem a Suprefact-ot! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok! Köszi a drukkokat:
Szombaton leszívás!!!!!!:))) Sajnálom,hogy megint hétvégézniük kell,de hát azt mondta Fekete doki,hogy nem bírják tovább! Tegnap is volt uh,meg ma is,hogy tutira menjünk:)

Szivi! Akkor hajrá suprefact:))) én most adtam be az utolsó suprefactot:) ma még kell egy tüszőrepesztő ovitrelle,de az még kicsit később. Na,akkor te is elkezdted,izgi, főleg a vége felé:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szitron, én is szorítotok neked nagyon! Madj gyere az eredménnyel. Gondolom azért már jól érzed a tüszőket. Én is könnyen stimulálható vagyok, így tudom, hogy milyen a sok tüsző. Igyál majd nagyon sok folyadékot!
Ha holnap lesz a leszívás, akkor kb. kedden lesz a beülti vagy ha lehet, akkor továbbtenyésztés lesz?
Ügyes légy holnap, szorítunk!

Én még mindig csak várok és várok..., sajnos piri még mindig nem akar jelentkezni. :evil:
Párom tegnap volt az ő vizsgálatain. Megelőzőtt... 8)

topika
Komárom
 
 


Szivi, a Suprefact-ot mire alkalmazzák? Én még soha nem használtam (nem is igazán hallottam róla, pedig van tapasztalatom...)

topika
Komárom
 
 


Szitron - hajrá szombat!!! :-) Hogy hogy még mindig kellett suprefact-ot adjál? én azt hittem, hogy az csak a leállításra való, a merional meg az újraindításra. De akkor ha jól értem, mindkettő fog végig menni?
Amúgy a hétvégézés miatt nekem is mindig lelkiismeret furdalásom volt: 3 inszemből 2 hétvégén volt (1 szombat és 1 vasárnap). És most a transzfer sanszos aug.20-ra :-) :lol:

Topika - mikor kellett volna megjönnie? Teszt? :wink:
A suprefact-ot a hormonrendszer leállítására szúrom és majd Merionalt fogok az újraindításra. Azt hiszem Szitron Puregont szúr erre a célre.
szivi77
 
 


Sziasztok! Köszi a drukkokat Topika,szivi:)
A Suprefactot végig kellett egész tegnap estig,de ha megnézed amit süti írt a stimujáról,azt hiszem neki is végig volt.Sőt előszedtem a kisfiam stimus lapját és akkor is végig ment! Nem úszod meg:), 2 szuri/nap!! Sőt nekem most 3- at kellett mert kaptam a puregon mellé Clexane-t is. Szivi! Ez lesz akkor az állami ünnep:)!!!

Topika! Remélem hamarosan megjön!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Hát a beülti vagy kedden lesz 3naposan,vagy csütörtökön 5 naposan.Na ez még sok mindentől függ,milyen minőségű és hány petikét tudnak holnap leszívni,ebből mennyi fog elindulni szabályosan osztódni,és majd a végső számok tükrében lesz döntés. Nekem mindig ez a nehezebb része,mert az endometriózis (még ha már meg is műtöttek) ront a petesejtek minőségén. Ezt az is jól mutataha,hogy eddig is szép számban voltak petikéim,de soha nem tudtunk lefagyasztani:( a végére mindig 2-3 maradt. No de ez is elég,mint tapasztaltuk:) arra kíváncsi vagyok,hogy a terhesség változtatott-e valamit a dolgon. Állítólag szokott.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi az infót Szitron! Mennek a drukkok holnapra!

Nálam valami nagyon nem OK odalent: most használtam el egy doboz Canesten combit és erre ma meg valami narancssárga folyásom lett. Bárkinek bármi hasonló tapasztalat? Tökre el vagyok kenődve........ :-(
Főleg, hogy most indulunk wellnesselni .....
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szitron! MI újság? Hogy ment a leszívás? Hány embriótok lett? MIkor lesz beülti?

Szivi! Fogalmam sincs, mi lehet a narancssárga folyás, de nem lehet, hogy a canestennek valamilyen maradványa?

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szitron - hány tüszőcske lett végül?

Süti - ritkán jössz nagyon, hogy vagytok?

Nálam minden OK: péntek este volt 2 csepp vér, úgyhogy az a narancssárga izé, már az lehetett. Nyilván a Suprefact kavar be. Amúgy minden OK a szurival, csak nagyon piros a helye, miután beadom - ez nektek is így volt?
szivi77
 
 


Szia Szivi!

Köszi az érdeklődést! Minden OK nálunk, csak a meleg nem esik jól, meg sűrű hetem is volt. Most viszont a Balcsin vagyunk, itt meg csak mobil net van:(

Örülök, hogy minden OK:) Igen, simán lehet, hogy a Suprefact bekavar. Nekem is piros lett a helye, a végére olyan voltam, mint egy tűpárna. De majd elmúlik, ne aggódj! Nekem volt olyan is, ami bevérzett, ha nem sikerült jól beadni.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - már izgultam, de akkor most inkább pihenj! :-)

Tudja valaki, hogy milyen hatása van a Suprefact-nak? Úgy értem, hogy mire hat? Mert ez a betegtájékoztatóból nem nagyon derül ki. Az mondjuk biztos, hogy prosztata daganatom már nem lesz :-)
szivi77
 
 


sziasztok, szintén mobilnet, szinten ott ahol suti: melyik parton? Mi Akarattyán....

Drukk az eppen lombikozoknak, mi lehet Szitronnal ,nagy a titkolozas :(((

Remelem minden oke ,es csak babonabol nem ir.

Szivi hogy haladsz a szurikkal ?

Suti: most azerrt eleg jol elviselheto az ido ,nem , van egy kis szel, es az estek mar olyan jo huvosek....... Nagy mar a poci?
Lehet ilyenkor napozni?

Elkezdtem az endo dietat, cserebe azzal kompenzalok, hogy elszivok nehany cigit, mert az legalabb jol esik, tudom nem valami jo otlet ,de legalabb valami jo, mert egyebkent mndenro lle kell mondani amit szeretek, No jegkrem, no pia, no kenyer es egyeb pekaruk, na mindegy remelem tenyleg hasznal a dieta.

Szitron ez erdekes amit irtal ,nekem 8 petesejtem volt , abol negy blaszto lett ,ketto kerult fagyasztasra, kettot beultettek, de mintha azt mondta volna az embriologus, hogy az embriok az otodik napon nem fejlodtek szepen, ez majd a mutet utan is problemas lesz szerinted ,marmint hogy nem lesznek jo minosegu petesejtek?

Neked hasznalt a dieta? Vagy egyaltalan csinaltad, nem feher embernek valo az biztos, bennem semmi nem all meg a sok zoldseg miatt.
erikam75
Budaörs
 
 


Szia Era!

Mi Szárszón:) nem nagyon messze:)
Most nagyon kellemes az idő, jól is érzem magam. Napozni elvileg szabad, bár nem árt vigyázni, mert ilyenkor fényérzékenyebb a bőr, a pocakot nem is szabad, azt le kell takarni valami világos pólóval. Mondjuk én nem vagyok napimádó, az árnyék nekem tökéletesen megfelel, főleg, hogy nem tudok hasra feküdni és vízbe menni. A hasamat meg nem nagyon mutogatnám, mert nem akarom ijesztgetni az embereket. Akkora vagyok, mint egy ház:)

Ami az embriók minőségét illeti, nekünk az 5. napra sokan elvéreztek az első beültetéskor, ezért úgy döntöttünk a második-harmadik alkalommal, hogy harmadik napos beülti lesz. Szakács doktor annak idején azt mondta, hogy az 5. napos azért előnyösebb, mert ha sok embrió van, akkor a természetes szelekció kint megtörténik és csak a legesélyesebbeket ültetik vissza. Viszont az is igaz, hogy bent meg jobban fejlődnek, szóval nem könnyű....

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok balatoni lányok! :-) Picit vagyok csak irígy..... :-) Na nem baj, majd szeptemberben én is megyek 2 hét szabira.

Era - köszönöm kérdésed, a szurit jól bírom egyenlőre, mellékhatásként csak az első 2 nap éreztem olyat, mintha izzó vasat szúrtak volna többször is a méhembe, de azóta sincs semmi és remélem nem is lesz. Kitartás az endo diétához!! :-)

Süti - teszel fel új képet? :wink: Végül is 2 babával a pocakban olyan nagyon nincs mit csodálkozni, hogy nagy a pocid: valahol el kell férniük :-)

Szitron - majd jössz a hírekkel?
szivi77
 
 


Szia!

Ugy tunik ma nincs strandido ezert elmegyunk Kapolcsra egy kis kulturat magunkba szivni, en nagy napozo vagyok egyebkent, kedvenc idotoltesem a strandon hevereszes egy jo kis konyvvel a kezemben, meddig vagytok , mi pentekig biztosan, olyan gyorsa ntelnek a napok valahogy, sok barat , buli, bogracs, vitorlazas stb volt, alig fekudtem a parton.

Milyen furdorucid van, tankini ? Csini lehetsz...... Azt hittem nem lehet napozni, de ez jo hir, hogy lehet, a furdozes az tilos ? Bar ugy tudom, hogy most nem valami biztonsagos a Balaton, sokan szedtek ossze fertozest, lennti nyaraloban a kissrac kozepful gyulladast. Szoval fo a biztonsag, mar nem sok van neked hatra, mindjart itt az oktober.

Szivi: mikor mesz UH-ra? Drukkolok sok kis petikeert, csak ugyesen....

Szitronnak is megy a drukk ezerrel, lehet mart a babakkal fekszik otthon :))))
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Szivi!
Ha hazamegyek, csinálok képet és teszek fel:) Szép bagy vagyok, az biztos...

Era! A fürdés nekem sajnos tilos, csak térdig mehetek be, tegnap addig voltam...
mi is valószínű péntekig maradunk. Nem baj, hogy rossz az idő, az is jó, hogy nem kell mindent időre csinálni és orrvérzésig lehet olimpiát nézni és heverészni.
Nem vettem semmilyen extra fürdőrucit, a meglévő bikinit hordom, de ráhúztam egy pántos pólót.

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Era - jövő hét pénteken lesz az első UH :-) Már nagyon várom, nagyon izgi! Jó szórakozást délutánra!

Süti - rendben, nagyon várom a képet!
szivi77
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem de elég zűrősek a napjaink így nyári szünetben mindenki itthon folyamatosan programot követelnek a nagyok(és már a kicsik is) hihetetlen gyorsan fejlődnek már mindketten szaladnak és mindent tudni látni akarnak. Szóval fárasztó egy időszakban vagyunk...jövő hét szombat....megváltás irány Olaszország annyira várja már az egész család!!! Részemről kivagyok kicsit .....elfáradtam az az igazság...Bálint itt is van és mindenáron kirángatja a gépet a kezemből...nehéz most ez van. állitólag jobb lesz..majd...1x...talán:)

Kitartás Drukkok mennek akinek szüksége van rá kívánom, hogy mielőbb mindenki így elfáradjon!!sokat gondolok rátok, de egyszerűen nem jutok el idáig....

puszi Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!
Sajnálom, hogy így le vagy terhelve, de a jövő hét szombat mindjárt itt van - kitartás!! Valakitől azt hallottam, hogy a sok gyerek azért is jó, mert egymást nevelik egy idő után - akkor ez nem igaz? :-)
Jó nyaralást és köszönjük, hogy benéztél, meg hogy drukkolsz nekünk!

Szitron - mi újság? Ugye minden OK?

Era, Süti - nektek jó pihit!
szivi77
 
 


Sziasztok!!

Ne haragudjatok,hogy szombat óta nem írtam,nem babonából tettem,hanem a psziché miatt:) ha feljövök a netre,elkezdek nézelődni,összehasonlítgatom az eredményeimet másokéval,elolvasok 1-2 rossz élményt és tudjátok milyen az ember,bevonzza a bajt. Így letiltom magam a netről,:)Most viszont innen írok a Cirisből, az előbb volt a transzfer:)))) Hihetetlen,hogy 5 napos blasztokat kaptam vissza,kettőt!!!!
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de a leszívástól a transzferig valami nagyon stresszes időszak,Várni naponta a telefont,hogy hogy állnak az embriók!!!mert ugye először megtudod mennyit szívtakle,aztán később kiderül mennyi volt érett. Másnap megtudod mennyi termékenyült meg,aztán egy napra rá,hogy mennyi kezdett el osztódni szabályosan...de kezdem az elején: szombaton volt a leszívás,voltak tüszők szép számmal,de volt ami szép egyforma volt. Ebből 8 volt tökéletes érett,ebből 6 termékenyült meg, mind a 6 nagyon jól bírta, a 3. Napon teljesen egyformán álltak,mondta is a biológus,hogy bajban lenne a mai transzferrel,mert nem tudna választani. És mivel volt 6 szép (egyik kicsit lemaradt),ezért mindenképp a továbbtenyésztés mellett döntöttünk,hagy szelektáljon a természet!! És bizony a 3-4. Nap között van egy fontos fejlődési pont és a 4. Napra 2 nagyon elhúzott a többitől,egy pedig leállt.így mára ez a 2 szép bébi került vissza, a másik 3-at holnapig még tenyésztik és ha szépek akkor fagyasztás,ha nem,akkor nem. Most már látom,hogy nem hiába vannak az 5 napos mellett,mert mi van,ha szerdán az akkor még mind a 6 szépből pont azt a kettőt teszik vissza,amelyik másnapra leállt!!:( Vass doki azt mondta,hogy hiába vannak a bébik az anyjuk pocijában a legjobb helyen,ha valamelyik nem él 5 napig,akkor a pociban sem fejlődött volna. Mondjuk az én kisfiam is 3 naposból lett,de akkor kevés embrió volt,fel sem merült az 5 nap.Szóval most 2hét izgiri:)
Drukk mindenkinek,főleg szivinek!!!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron!

De jó, hogy jelentkeztél! Szuper hírek! Az 5 napos és a 3 napos transzfer között valóban nagy a dilemma, de ha ilyen sok szép embrió van, akkor tényleg megéri tovább tenyészteni őket.

Ráadásul az az előnyöd is megvan, hogy most nem kell két hetet várnod, hanem csak egy picit többet, mint egy hetet:)

Hajrá, mennek a drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!!

Ne haragudjatok,hogy szombat óta nem írtam,nem babonából tettem,hanem a psziché miatt:) ha feljövök a netre,elkezdek nézelődni,összehasonlítgatom az eredményeimet másokéval,elolvasok 1-2 rossz élményt és tudjátok milyen az ember,bevonzza a bajt. Így letiltom magam a netről,:)Most viszont innen írok a Cirisből, az előbb volt a transzfer:)))) Hihetetlen,hogy 5 napos blasztokat kaptam vissza,kettőt!!!!
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de a leszívástól a transzferig valami nagyon stresszes időszak,Várni naponta a telefont,hogy hogy állnak az embriók!!!mert ugye először megtudod mennyit szívtakle,aztán később kiderül mennyi volt érett. Másnap megtudod mennyi termékenyült meg,aztán egy napra rá,hogy mennyi kezdett el osztódni szabályosan...de kezdem az elején: szombaton volt a leszívás,voltak tüszők szép számmal,de volt ami szép egyforma volt. Ebből 8 volt tökéletes érett,ebből 6 termékenyült meg, mind a 6 nagyon jól bírta, a 3. Napon teljesen egyformán álltak,mondta is a biológus,hogy bajban lenne a mai transzferrel,mert nem tudna választani. És mivel volt 6 szép (egyik kicsit lemaradt),ezért mindenképp a továbbtenyésztés mellett döntöttünk,hagy szelektáljon a természet!! És bizony a 3-4. Nap között van egy fontos fejlődési pont és a 4. Napra 2 nagyon elhúzott a többitől,egy pedig leállt.így mára ez a 2 szép bébi került vissza, a másik 3-at holnapig még tenyésztik és ha szépek akkor fagyasztás,ha nem,akkor nem. Most már látom,hogy nem hiába vannak az 5 napos mellett,mert mi van,ha szerdán az akkor még mind a 6 szépből pont azt a kettőt teszik vissza,amelyik másnapra leállt!!:( Vass doki azt mondta,hogy hiába vannak a bébik az anyjuk pocijában a legjobb helyen,ha valamelyik nem él 5 napig,akkor a pociban sem fejlődött volna. Mondjuk az én kisfiam is 3 naposból lett,de akkor kevés embrió volt,fel sem merült az 5 nap.Szóval most 2hét izgiri:)
Drukk mindenkinek,főleg szivinek!!!!!
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Fogalmam sincs miért ment el kétszer:(
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Süti! Ez eszembe sem jutott,hogy most nem kell 2 hetet várni, mondjuk vérvétel 2 hét múlva lesz:)
Remélem jól vagy,bár megint jön a nagy meleg!!Lurkókkal minden rendben?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Ja és Fekete doki nagyon-nagyon rendes,figyelmes és kedves,csak jókat tudok róla írni:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Szitron - de jó hogy jöttél!! Már nagyon vártunk! És igazán szuper híreket hoztál! Mennek a drukkok ezerrel, vigyázz rájuk! :wink:
Végül neked milyen volt a mensid? Rendesen megjött, vagy csak olyan ímmel-ámmal?
Azért kérdezem, mert már jó pár napja barnázok (amit amúgy nem szoktam egyáltalán) és nem tudom mire vélni: egyszer csak majd átvált pirosra, vagy ennyivel letudjuk? :-)
Bocsi a hülye kérdésekért, de nekem ez az első :-) :oops:
szivi77
 
 


Szitron,

mar a nyolcadik napon tesztelhetsz, a 9. napon nekem mar a BMCbe vervetlre kellett mennem, szerintem mehetsz a Cirisbe is a 9. napon, nem mindegy az az ot nap izgulas. Nekem a 9. nap mar mutatta anno a terhesseget.

Szitron te csinaltad az endo dietat anno, vagy azota, en probalom most tartani a mutetig is. Most sok szep sejted lett ,lehet a baba meggyogyitotta az endot is? Olvastam a neten , hogy ket honap dieta utan spontan jott a baba tobb lanynak is, te hallotal ilyenrol, nem akarok mutet utan megint fogigatlot szedni vagy mas hormont...., neked rogton a lombikot javasoltak, en lehet varnek a spontan csodara, mondjuk ket honapig, hat meg nem tudom , meglatjuk, vegulis nem azon a par honapon mulik.

Gratulalok a blaszto babakhoz , ikrek lesznek erzem :)))))) Es remelem a fagyiba is marad meg ketto, azert is drukkolok.

Izgi lehetett ez a par nap, mart kezdtunk izgulin, hogy valami baj van.....

Suti: megis maradunk a hetvegere is, csak hetfotol dolgozom, kihasznaljuk a jo idot.

Ti mit csinaltok ma, nem jutottunk le Kapolcsra, mert jo ido volt ezert inkabb pancsoltunk a Balcsiban, azota is keszulunk. Tegnap nagyot bringaztunk Furedrol Tihanyig, ma teljesen K:O. vagyok, mi is nezzuk az Olimpiát eloben, ez tenyleg nagyon kiraly, olyan gyorsan repulnek a napok, mindjart mehetek dolgozni megint.


Szivi: en is mentem volna penteken , de most nem tudom mi legyen , lehet kerek idopontot korabbra, hogy azert nezzenek ram, mi a helyzet odabenn, peldaul van-e polip, es hogy all a cisztam, es kell rakszures is.

Puszi mindenkinek
erikam75
Budaörs
 
 


Era - csak ügyesen a diétával, nem lehetetlen a spontán baba. Mi a diéta lényege?
Melyik pénteken jöttél volna? Holnap? Én aug. 10-én megyek :-)

Nem tudom mi van velem, de annyira boldog vagyok ma! :-) Próbálom átküldeni nektek is! :-)
szivi77
 
 


Sziasztok!

Szitron! Biztos vagy benne, hogy a beültetéstől két hét múlva kell menned vérvételre? A Cirisben a leszívástól szokták számítani a két hetet! Köszi a kérdést, a babákkal szerintem minden OK.

Era! Mi pénteken megyünk haza, mert jönnek a húgomék, akik a ház gazdái, akkor már sűrűn lennénk itt. Irigyellek a biciklizés miatt, én már semmit nem tudok csinálni, csak pihegni:) Már előre félek a hétvégi hőségtől. Hajrá spontán baba!

Szivi! Szerintem előbb-utóbb meg kell jönnie! Most hányadik napon vagy?

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti - nem tudom hányadik nap, nekem ki meg lett toldva a fogigátlós rész 4 taplettával, így összesen 25 napig szedtem. Szóval egyszer majd csak jön. :-) Az uccsó! :-) :oops:
szivi77
 
 


Era! Ügyes vagy,hogy csinàlod az endo-diétát.Én nem csináltam,mert a műtét után rögtön babás lettem és az endo egyetlen gyógyszere a terhesség. Én hiszek a csodákban,hisz az emberi szervezet kiszámíthatatlan. Mi nem próbálkozhattunk spontán,mert a műtét közben kiderült,hogy az endo totàl eldugította a petevezetőket is:( előtte simán átjárható volt!!! És még műtétileg sem tudták megnyitni.Viszont a terhesség hatására ismét átjárhatóak lettek,állítólag a nagy folyamatos feszítés hatására.szóval semmi sem legetetlen!!!

Szivi! Nekem normálisan megjött végül,de rövidebb ideig tartott.Hogy mennek a szurik?

Süti! De közben kiderült,hogy punkciótól 2 hét a vérvétel,de ezt nem tudtam,hogy itt más a szokás.:)
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok, tegnap megjött, úgyhogy már nem nyávogok tovább nektek :-)

Szitron - nagyon jól megy a szuri, vasárnaptól csatlakozik be a Menopur. :-)

És ha hiszitek ha nem, egyenlőre egyáltalán nem visel meg, sőt, kifejezetten jókedvű vagyok! :-)
szivi77
 
 


Na jól van szivi:) elhiszem,hogy jó a kedved,nekem is ez volt,mert tudtam,hogy lassan esély van a bébire:) Szerintem nem fog megviselni,engem sosem viselt meg.
szitron
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobb a kedvem vettünk már pár dolgot a nyaralásra meg már nagy készülődés így már elviselhetőbb a fáradtság is. a kicsik egyre nagyobbak nagyon vicces dolgokat csinálnak és szuper édesek.
Szitron: Nekem 3 naposan ültették vissza őket hétfőn volt a beülti és Vasárnap már halvány pozitiv volt a teszt(persze ez 2 babóra vonatkozik)én nem bírtam volna ki a vérvételig:))oda már úgy mentünk Agárral, hogy tuti ziher babónk lesz:))de persze azért izgultunk délutánig, hogy mit mond Vass doki a telóba, de olyan jó volt, hogy együtt vártuk a hívását. Azóta is kiráz a hideg annyira jó érzés volt hallani, hogy mindketten ikreket várunk!!!!!Jó érzés vissza gondolni arra a napra nagyon....most meg itt kacarásznak és szaladgálnak komolyan mondom ez minden várakozást és "szenvedést" megér!!


puszi mindenkinek kitartás...nagyon szurkolok és olvaslak azért ha írni nem is nagyon van időm!!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szitron - nem csak hogy esély van a babára, hanem bő 2 hét múlva már a pocakomban lesznek!!! :-) :-) :-)
Ma még az sem törte le a kedvem, hogy tönkre ment az autónk :-) Csak vigyorgok mint a vadalma :-)

Dóri - örülök, hogy jobb a kedved, biztos szuper lesz a nyaralás is! :-)
szivi77
 
 


Dóri!
Nagyon irigyellek az olaszországi nyaralás miatt!
Agár mesélt az "eredményhirdetési" napról:) szuper lehetett...


Én is emlékszem, hogy úgy mentem be, hogy Mártának mutattam a CB digitális tesztet:) Elterjedt a hír nagyon gyorsan és mindenki odatódult, gratuláltak, ölelgettek és mosolyogtak. Olyan megható volt, most is könnybe lábad a szemem:)

Ma voltam bent a Cirisben egy receptért és összefutottam Melindával (tudjátok, ő az egyik biológus) látta a pocakomat, megsimogatta és gratulált. Mondtam, hogy ez az ő érdemük és végtelenül hálás vagyok.

Kívánok mindenkinek ilyen élményeket!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Dóri! Á,én sem fogom kibírni a vérvételig,már a kisfiammal is megcsináltam transzfer után 10. Napon,pedig akkor 3 naposakar kaptam vissza:)
Jó nyaralást nektek:)

Szivi! Pénteken neked már lesz Vass doki az Uh-n?
szitron
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: