Új privát üzeneted érkezett!

Móni,
és már úton is van kistesó, vagy csak tervezitek? Gondolom, ezúttal spontán próbálkoztok majd.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak kicsikém náthás ebben a cudar időben. Folyik az orra. Nyűglődik :?
Menne ki a levegőre de sajnos nem lehet, így én próbálom szórakoztatni 8)

Kisbuta tervezzük a tesót :lol: :lol: Nagyon-nagyon várjuk :lol: :lol:
Remélem Ő is szeretne mihamarabb hozzánk jönni :lol: :lol:

Bonya a doktornő nekem mindig igyekezett a középidőre tenni a leszívást.
Szerintem nálad is így fog tenni.
Jövő hét vége környékén :wink: :lol: :lol:
Nyugodtan menj fodrászhoz.
Ha spontán esel teherbe azt csak az 5. hét környékén tudod meg. Addig meg mindent csinálsz a megszokott módon és mégsem árt a babának.
Ez sem fog
Mikor én jártam a doktornő nem díjazta az alternatív gyógymódokat :roll:
Az asszisztens nőjével beszélgettem erről. Ő azt mondta, a doktornőnek nem kell tudnia, hogy a prolactinom az akupunktúrától jó és nem a bromotól :roll:
Táblához nem értek sajnos

Katica mit mondott az orvos?
Miért csak tesztek és nincs vérvétel?

Melánia igen. 3 lombikot csináltunk végig.
A 3. után teljesen kikészültem, élni sem akartam.
De a párom mellettem volt. Segített.
A legtöbett talán azzal, hogy azt mondta ha nem lesz saját akkor fogadunk örökbe. Mert Ő VELEM szeretne élni és gyermeket nevelni.
Összeházasodtunk és utána estem teherbe (milyen csúnya szó) az a baba elment majd jött Grétikém. Akkor amikor egyáltalán nem számítottunk rá!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok !

Melánia ,
szegénykém úgy jártál mint én valamelyik nap , úgy vártam , hogy írjon már valkiés sehol senki nem vlot.

De látod itt vagyunk !

Katica,
drága remélem hamar helyre rakod a lelkecskédet amit tudom nagyon nehéz feldolgozni, volt részembenn , de Te is tudod ,hogy nem szabad feladni és az élet megy tovább.
Nagyon várunk és beszélgessünk akkor lekötöd a figyelmed és nem morfondírozol a dolgon.

Móni,
jó egészséget a kis csajszinak .
Azt hallottam még fent a BMC-ben, hogyaz egyik csajszinak frissen volt befeste a haja és a doki megjegyezte neki , hogy akkor talán a stimulálást hagyuk, mert a vegyszerek nem tesznek jót a hormonoknak.

Mindegy azért rákérdezek holnap.

Kisbuta,
majd ha kicsit helyre jön lelkileg akkor megkérdezzük, hogy lenne-e kedve .
Mondjuk ha máshol készíti akkor lehet , hogy nem válal el mégegyett.

Pusszantalak benneteket!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 

 
 

sziasztok!

köszönöm mindenkinek, aranyosak vagytok.

bonya: örülök a kezdésnek, drukk++++++

kisbuta: hajrá szurik!

móni: gyógyulást grétának!

meli: milyen szurik lesznek most?

tegnap óta kicsit nyugodtabb vagyok, hasznos volt a dokimmal a beszélgetés. elkezdünk egy nagyobb, több irányú kivizsgálás folyamatot. ha minden jól megy, akkor januárban folytatjuk a lombikprogramot.

a táblát megcsinálom, ha gondoljátok. ha elkülditek priviben az adatokat, akkor összedobok egy táblát gyorsan.
(név, kor, doki, hanyadik lombik, lombik oka, aktuális események) persze, ha van ötlet, lehet benne egyéb adat is.

katica
katica30
 
 


Katica,
klasz csajszi vagy!
Örülök, hogy a lelkecskédre vigyáztál.
Köszönjük szépen ha elválalod a táblicskut.

küldöm a pü.-t.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok.

bonya:na mit mondott a dokinő a melírra? Kérdezted? UH????

Katica:hát még holnapig utrom van aztán várom a mensit.Aztán meg Decapeptyl meg GonalF.Eddig ez vált be a legjobban.Nagyon remélem hogy ezt fogja alkalmazni mert ebbe állapodtunk meg.Ha nem akkor szólok majd neki.

Pocsék időjárás van csajok ,a kedvem is olyan lehangolt.
melánia
 
 


Melánia,
most értem haza.
Nem kérdeztem meg , mert mennie kellett a műtőbe és csak gyors megkukkantott és megállapította , hogy maradhat az 1 Deca és mellé a 150NE Gonal-f.
Holnap megyek megint csak már vérvétel is lesz.

Majd holnap szerintem jobban lesz ideje és akkor megkérdezem.

Nem jönn senki holnap , olyan jó lenne már valakivel személyesen is talizni.

Pusszancska

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hallottatok már a PALÁSTFŰ teáról?

Barátcserje ismerős valakinek?

Írjátok meg légyszike mit tudtok róluk.
Egyem-igyam vagy ne!!!???

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


sziasztok!

többiek is küldhetik a privit a táblához! :wink:

meli: nekem mindig deca és gonal volt, lett is tőle sok petesejtem.

bonya: én most egy ideig nem megyek a kaáliba :( már hallottam a teákról, de sose ittam őket.

rólam: ma voltam vérvételen, egy hét múlva kell telefonálnom, hogy kész van-e már az eredmény.

katica
katica30
 
 


Bonya!
ezekről én mit sem tudok. De nagyon drukkolok neked. Én legközelebb 30-án megyek a Kaáliba.

Meláni,
küldök neked napfényes mosolyt. :D Így jó?
egyébként tényleg botrányos idő van. Ez a hideg ilyenkor, egészen brutális!

Katica,
jó lesz a január. Ha elbátortalanodsz, érdemes visszaolvasni a beültis topik elejét...

Lányok,
mit tudtok: blasztót is fagyasztanak?

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,
én úgy tudom igen, sőt jobban is szeretik , mert már erősebbek.

Katica
lehet , hogy láttuk egymást ma.

Én már 7.15-kor ott voltam és pont jött a dokinő és behívott , hogy nehogy megfázzak.
Ahol a TV van abba kis váróban ültem a fogas mellett.
Kék farmernadrág, kék és fehér csík a paszteleken V-nyakú pulcsi ,és galléros V-nyakú fehér poló alatta, kék farmerkabát, fehér ADIDAS spotcipő.
Rövid a hajam mellírozott, nagy fehér szövet reklám táska volt a válamon.

Na rémlik valami?

Te mikor voltál és miben?

Pusszantás

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


kisbuta: hajrá szurik!

bonya: de én ma nem a kaáliban voltam vérvételen, hanem az ÁNTSZ-ben. iwiwen vagy?

katica
katica30
 
 


Folyton kérdezek, ez nálam valami genetikai betegség, bocsi.
De arról mit tudtok, hogy egyetlen egy blasztóbabát is lefagyasztanak?

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta: ezt nem tudom.
katica30
 
 


Kisbuta,
Szerintem igen, mert nincs joguk nem tenni hiszen Ő már él.

Katica,
igen fent vagyok , és Te?
Pü. megy a becs. nevem.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Katica,
helyesek vagytok.
Krisztát honnan ismered?
Babanet?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


bonya: köszi. igen, a babanetről ismerem.

katica
katica30
 
 


Jó reggelt!

Bonya nem ismerem ezeket a teákat. De biztos vannak olyan fórumok itt a neten ahol tudnak segíteni,
Kíváncsi vagyok mi lesz ma :lol:
Ahogy írtad, hol ültél újra megjelent előttem a váró képe.
De sokat ültünk mi ott a párommal.

Katica jó sokára lesz eredmény :roll:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

bonya:jól értem tegnap is meg ma is mész? Hajrá tüszöcskék! Drukkolok! Ezeket a teákat én ittam de nem sokáig.

Kisbuta:köszi a mosolyt!

Katica:milyen vérvételen voltál?

Móni:akkor most visszajöttek az emlékek.De jó hogy már neked nem kell ott ülnöd! :lol:
melánia
 
 


Sziasztok!

Melánia,
igen voltam tegnap is , mert mindig hyperstimus voltam és a dokinő óvattosságból tegnap is rámnézett Uh-on.

Ma volt vérvétel is, Uh-on minden ok egyik oldalon 8db a másikon 4 db növöget 8-11 mm-ek.
Ezért lejebb lett véve az adag
Decapeptyl 1/2adag, Gonal-F 75NE
Hétfőn megyek megint Uh és vérvétel.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Ja megkérdeztem amellír dolgot.
Nem ajánlanak semmilyen hajfestést , mellírt , dauert.
Semmit ami erős kémiai cucc.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya ez nagyon szuper :lol: :lol:
Növögessenek csak :lol: :lol: :lol:
mit mondott a doktornő, mikorra várható a leszívás?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Bonya! Akkor nagyon drukkolok, hamarosan anyuka leszel.

én ma voltam benn a Kaáliban, hogy megtanuljam, hogyan kell a Suprefactot adagolni, mert magamnak fogok szúrni (hacsak meg nem ijedek, és akkor beszaladok a Kaáliba). Nagyon rendesek voltak, adtak egy csomó tűt és mindent, ami köll, így elvileg 30-ig nem kell mennem.

Kép
kisbuta
 
 


Móni,
nem mondott időpontot, hétfőn mennem kell megint.

Kisbuta,
hajrá stimu!
Ügyeske leszel biztos, mély levegő és meglátod már bent is lesz a szurika.
A cél érdekében mindenre képesek vagyunk.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend lányok?
Sehol senki?

Bonya mi újság volt ma az uh-on?

Kisbuta :lol: :lol: :lol: na, hogy megy a szuribeadás?
Nem is olyan nehéz. Igaz? :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,
:lol: , nem, tényleg nem nagy szó. viszont tegnap eltaláltam egy hajszáleret, és ettől apa halálosan kétségbe esett, hogy valamit nem jól csinálok, alig lehetett megnyugtatni. :wink: :lol:

Bonya,
na, mi hírek vannak veled? Nagyon drukkolok!!!!

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

Hát tényleg eléggé kihalt a hétvégén ez a fórum.
Kisbuta:én nem ismerem ezt a Supremicsodát.Ez is szuri? Fáj vagy csíp? Vagy olyan mint a GonalF? Én azt szeretem a "legjobban".Azzal semmi bajom.Viszont a Clexant UTÁLOM!!!! Ezt vérrögképződés ellen kapom mert kiderült a Leiden féle vizsgálaton hogy hajlamos vagyok rá.És ezt is kapnom kell.Ráadásul az elöző stimu elött derült ki.Eddig nem is tudtuk.Ez befolyásolhatja állítólag a beágyazódást.

Móni:hogy vagytok? Hol telnek boldog kisbabás napjaid?

Bonya:miujság? Én sem tudom hogy most akkor befesthetem-e a hajam.Pedig már nagyon kéne. Egyébként várom a mensit.
melánia
 
 


Melánia,
én meg a Clexant nem ismerem. A Suprefact is szuri, nem olyan kényelmes, mint a Gonal, mert nincs előre adagolva. Csak két nagy ampullát kaptam, a Kaáliban meg adtak hozzá egy csomó fecskendőt, nagy tűket a felszíváshoz, kicsiket a beadáshoz, szóval elég körülményes. De ez legyen a legnagyobb baj. Majd szombattól egyébként Gonalt is fogok kapni a Supre mellé.

Tényleg várod a banyát? Én nagyon utálom... :shock: :roll: :lol:

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok Lányok!
Napsütéses szép Őszi napot!

Móni,
Minden rendben volt kb.15 szép tüszőcském van , jót tett, hogy le lettek felezve az adagok.
Tegnap már csak a Decát szúrtam , Gonal-F nem kellett már és este 21.30-kor muszkosan kaptam Choragon 500Ne 1 amp. tüszőrepit.

Ma már semmit nem szúrok. és holnap kell mennünk a Punctióra.
Már nagyon várom, mert a pocakom jócskán feszül és fájnak a petefészkeim, de kibírom.

Kíváncsi leszek mikor kapjuk vissza Őket.
Itt mi a szokás hány naposakat szoktak visszaültetni?

Pusszantalak , jön egy kis jó idő ,tudtok a kis csajszival levegőzni.


Kisbuta,
büszke vagyok rád , ügyes vagy a szurikával.
Tudom nem a legkellemesebb , de látod a cél érdekében mindenre képesek vagyunk.
Izomba még nem mertem beadni magamnak , pedig EÜ.-s vagyok , persze ez olyan mint amikor a hóhért akasztják., már ez is nagy szó , hogy a többi szurit beadom magamnak ,
Mást szívesen és nagy szaktudással döfködök csak hozzám ne érjen tű. !4év alatt azért ügyesen leküzdöttem ezt a dolgot.
Az este is a popos izom szurit anyukám döfte be.

Melánia,
nekem azt mondták , hogy most inkább mellőzem a hajfestést.
Nem tesz jót a hormonoknak és a szervezetnek.
Én kihagytam a mellírt. Így most növesztem egy kicsit a hajam.

Pusszantalak benneteket.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Valóban nem kell vinni semmit a leszíváshoz?

A BMC-ben kellett vinnni a kis pakott, papucs , hállóing, köntös, stb.

Hogy zajlik itt a punctió?
Mikor mondják meg , hogy mennyi kis petikét sikrült leszívni?
Szerintetek mikorra várható a beülti?

Tök érdekes , hogy a férjemnek nem kellett a megtermékenyítés előtt semmiféle antibiotikumot ennie.

Pesten ha volt valami ha nem akkor is antibiot . kellett enni 5 nap szünet és punctió napjan kiskatona leadás.

Várom az infókat!

Pussza nektek

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok.

Na megjött a mensim.Úgyhogy holnap megyek én is.Én se szoktam várni a mensit Kisbuta de ilyenkor kezdés elött igen.

bonya:szóval vigyél szénsavmentes ásványvízet meg kekszet magaddal.A kekszet az altatódoki javaslatára kell enni.Eddig bármit lehetett de most ez új volt a múltkor.Mást nem kell vinned mert mindent adnak.Hálóing,zacskó mamusz,meg hajháló.Miután magadhoztérsz kérdezd meg a nővért nyugodtan hogy mennyi sejted lett.De az is lehet hogy mondani fogja.Én mindig megkérdezem.
Mikor kapod vissza őket:3-5 nap általában.
melánia
 
 


Ja és bonya:NAGYON SZORITOK!!!!!
melánia
 
 


Melánia, akkor holnap talizhatunk is .
Te mikor mész?

Nekem 8-ra kell mennem , mert 8.30-kor leszívás.
Szerintem 7.30-ra már ott leszünk.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Melania,
bocsike meg sem köszöntem az infókat, úgy megörültem, hogy esetleg talizhatunk.
Köszike az infókat.
Pusszantalak

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,
akkor nagyon drukkolok holnapra! Csak ügyesen! ;)

Meláni,
neked is drukkolok, hogy ez a stimud már sikeresebb legyen, és beültivel végződjön. Nálam még nem jött a banya, de a longnál nem is számít, mikor jön. A héten valamikor. És szombaton indul a Gonal. Szerintem lesz olyan, hogy mindketten ott leszünk a Kaáliban, bááár... Nekem legkorábban 30-án kell mennem vérvétel+uh-ra!

Nagy drukkok mindenkinek!

Móni, neked meg drukk a spontánhoz! :roll: :D

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,
köszike a drukkot.

Neked meg nagyon szorítok a további stimuhoz.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya 15 az nagyon szuper :lol: :lol: :lol:
Holnap szorítok nagyon :lol:
És várunk du a hírekkel :lol: :lol:
Ki is használtuk a jó időt. Kétszer is voltunk már kint de most, hogy felébredt megint hozza a kis cipőt.
Lehet még egy alkalomra bepaliz a drága.

Melánia drukk holnapra :lol: :lol:
remélem te is hamarosan megtapasztalod, hogy mennyire fantasztikus dolog anyának lenni.
Imádom minden boldogságával, nyűgjével együtt.
Nyűg most kicsit több van mert bújnak ki a fogacskák és az fáj neki.
Remélem a jó isten is úgy gondolja, hogy leküldi a pocakomba a kis tesót.

Kisbuta :lol: :lol: köszi a drukkot :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Kisbuta drukk neked továbbra is a stimuhoz.
Mikor mész uh-ra?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,
annyira édes lehet a kiscsajszika.
küldhetnél e-mailba pár képet róla.
sok babucis képet nézegetek mostanában azt mondják az jó terápia a másállapotra való felkészüléshez.

Holnap jelentkezem.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Móni,
Longon vagyok, úgyhogy még nagyon az elején. Majd csak jövő kedden kell uh-ra mennem, szombattól indul a Gonal-F.

Bonya,
nem tudom mi segít, de beülti után nagyon kell hinned abban, hogy te már anyuka vagy és ő/ők maradnak! Azt mondják, jó, ha kezdettől beszélgetsz velük.

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

bonya:7:30-ra megyek én is. Bár nem mondták.De mindig vérvétellel szoktam kezdeni.Eléggé furán fogadták a hívásomat.Elcsodálkoztak rajta hogy megint kezdek.De hát a dokinő javasolta a kezdés.Mondam is nekik.
Eléggé "betojtam" hogy tényleg lesz-e kezdés.De hát a múlt ciklusom ugye rendbe volt mert látott a dokinő.Remélem minden rendbe lesz azért.Csak beijesztettek.
melánia
 
 


Móni:hát délutánra ténleg szuper idő lett.Jó is az a séta.Plne anyaként.De jó neked!

Kisbuta:longom még nem volt.Ezt mi dönti el? Nekem inkább mindig hamar érnek,nőnek a sejtk.10-11. napra szokott lenni a unkcióm.Ezt szerette volna a dokinő elnyújtani mindig de hát mindig így lett.A ciklusom pedig általában 31-33 naposak.
Tényleg mikor mész uh-ra?

Katica:????
melánia
 
 


Melania,
miről foglak megismerni?
Iwiwen fent vagy?
Privibe elküldöm a nevem és jelölj be akkor talán megismerjük egymást.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Melánia,
én is pont azért vagyok longon. Elsőre simán voltam, Decapeptyl + Gonal, és 10. napon volt a punkció, de a petesejtek egy része éretlen maradt, pedig a punkcióval nem lehetett várni. Ezért döntött úgy drúr, hogy akkor most long. Az előző ciklusom elejétől fogamzásgátlót szedtem, aztán az utolsó előtti fogamzásgátlóval egy napon elkezdtem a Suprefactot. Közben a héten majd megjön a vérzésem, de ez nem számít sehova. A múlt hónapban pé-m sem volt a fogigátló miatt, most kicsit el van altatva a szervezetem, ezzel akar drúr lassítani a ciklusomon.

Kép
kisbuta
 
 


Bonya,
majd jelentkezz, hogy mennyi petike lett, nagyon drukkolok!

Kép
kisbuta
 
 


sziasztok!

nem vesztem el, csak elmentünk néhány napra pihenni. tegnap este jöttünk haza.
majd visszaolvasok.

addig is mindenkinek drukkolok+++++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok.

kisbuta:na mesélj nekem légyszi erről a longról mert én is azt kezdem ma.Fogigátló indul ma.Okt.8-án megyek a dokinőhőz.De miért is kell mennem,talán uh-ra?????
Még nagyon működik a petefészkem és az enyémet is "el kell altatni" akárcsak a tied.
Mesélnél nekem erről a longról.!!!!!! Mi után mi következik.Mindennap van szuri? Mensikor is van? Hogy van ez? Uh-ra milyen időközönként kell járni?
Semmit sem tudok erről pedig már nem most kezdtem.

Katica:de jó akkor pihentetek! Remélem jobban vagy és összeszedted az magad! Tele vagy energiával és apával jót pihentetek.

bonya:mi a helyzet? Még nem olvastam a privát üzidet de ma azt hiszem láttalak.A melírról voltál nekem gyanús! Remélem megvan a 15 sejtike? Ha kevesebb az sem baj!
melánia
 
 


kisbuta:te amikor elkezdted a fogigátlót akkor utánna félidőbe voltál uh? És akkor írta fel a doki a szurit az utolsó fogigátló beszedés napjára????
Nagyon nem értem én ezt.Nekem azt mondta hogy onnan szurunk.Vagy én értettem félre? :roll:
melánia
 
 


Sziasztok,
édesek vagytok , hogy drukkoltatok.

Nos 15 petike lett.
Holnap telózok 8.30-kor és majd kiderül mikor lesz a beülti.
Szombaton vagy ha kibírják a blasztó álapotig akkor hétfőn lesz a transzfer.
Írtóra fáj a hasam,elindult a hyperstimu, dokinő rám pőarancsolt , hogy igyak nagyon sokat és egyek sok fehérjét.
Ígérem betartom, mert nem akarok kórházba kerülni.


Melánia,
férjem mondta , hogy látott egy fekete hajú csajszit reggel mindha kereset volna nagyon valakit.
Ő piros Levi's ingben és fekete Levi's kabátban volt.
Igen mellíros rövid a hajam csak reggel nem lőtem be , mert az altatáshoz nem szabad hajkencékel agyon gyötörni.
Kék fölső csíkos gallérral és kék farmer kiskabát volt rajtam, fekete farmer gatyó. Nagy narancssárga váltáska.

Remélem legközelebb talizunk.

Hajrá stimu! Sajna ebben nem tudok segíteni.

Katica ,
jól tettétek a kis pihit.
Vigyázz magadra és erősitsd a kis lelkecskédet!!!

Kisbuta,
nagyon szorítok neked is , csak hősiesen szurikázzál.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,
++++++++++++++ a piciknek.

Meláni,
nekem is ez az első longom, szóval nem sokkal vagyok előtted. Igen, nekem is volt félidőben fogigátlónál uh-om, és ott megállapították, hogy olyan szépen alszik a pf, hogy nem is volt pé-m abban a hónapban. Aztán igen, vasárnap kellett bevennem az utsó fogigátlót, de már szombattól szúrtam a Suprefactot. Ezen a héten kell megjönnie, már érzem, hogy itt toporzékol az ajtó előtt, de longnál egyáltalán nem kell törődni a vérzéssel. Egy héttel a Supre után, vagyis most szombaton indul a Gonal-F, és akkor lecsökken a Supre-adag is, majd kedden vérvétel és uh. Ennyit tudok. gondolom a Gonal indítása után már olyan, mint a normál stimu.

Katica,
üdv itt is.

Móni,
szép napot nektek!

Kép
kisbuta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: