Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tocsa

Igen amiket szedek azt a Ciris-be javasolták.
Hosszú idő van még Neked is 22-ig ,de remélem most már sikerrel jártok!
Öröm olvasni amúgy,hogy ilyen kis türelmesek vagytok és nem akarjátok megerőszakolni az időt mint Én.
Én azonnal akarok mindent!
Bár lehet,hogy az elmúlt évek sikertelen próbálkozásai tették ezt velem :cry: :oops: :shock:

Bobcsike
Én bementem a leleteimért és sajnos akkor sikerült is összetűzésbe keverednem Magdikával amit nagyon sajnálok még mai napig is!
Egyébként Én másnap meg is kaptam a leleteimet és már mehettem is a Cirisbe.

Amit Tocsa írt,hogy
---- Bobcsike, Nem tudnák elfaxolni valahová a leleteidet a BMC-ből? ----

Ez nem is rossz ötlet ám!
Talán valóban időben meg is kapnád.
Amúgy ,hogy vagy?

Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, Tocsa

Most még kivárom, hátha kapok leleteket, ha nem akkor próbálom a faxolást. Én most jól vagyok, aviva tornázok és várok.
Egy hétig most kiruccanok továbbképzésre, úgy hogy férjecském egyedül marad. :-(
Hát ez van ehhez hozzá kell szoknunk, mert most új poszton vagyok a munkahelyemen ami több fizu, de kicsit több munka is.

Én általában türelmes ember vagyok, de már 3 éve nem jön össze, és mostmár egy kicsit izgulok is, nehogy valami komolyabb bajom legyen. Bár a BMC-ben miómán kívül nem találtak semmit. Az sem olyan nagy.

Most egy hétig nem leszek, azért szorítok nektek....

Kép
bobcsike
 
 


Noki, kitartás, hamar eljön az a nap :D

Böbe, Jó kiruccanást, legalább kicsit hátrahagyod ezeket a gondokat. Meszire utazol? Amúgy én is vittem a leleteimet a Cirisbe, de nem nagyon érdekelte őket. Mindent újra csináltak. Persze, ez attól is függ, hogy mennyire frissek.

Ismét csak türelmet és víg napokat kívánok Nektek! Hamarosan eljön a mi időnk is!!!! :D és akkor jól bebabásodunk :D

Csilla alias Tocsa
tocsa
 
 

 
 

Noki!

De jóóóóó újra hallani Rólad! :lol: :lol: Írtad, hogy elég jól benne vagytok már a vizsgálatokban stb. Most már jó lenne ha végre babásodás lenne belőle. Nem csoda, hogy mindent azonnal akarsz, ennyi várakozás és kudarc után az ember már csak a kézzelfogható eredményekben hisz, egyre kevesebb türelemmel.
Kívánom, hogy itt a Círisben végre elérd a célodat és boldog anyuka lehess! :D

u.i.: lakótársak elköltöztek ( a legnagyobb egyetértésben) tőlünk, pont az 1. inszem előtti héten, úgyhogy jobban nem is végződhetett volna a dolog. Ja és azóta nyugi van...... :)

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony!
Nagyon örülök,hogy írtál!
Kitöröltem magam az iwiw-ről ,mert rájöttem,hogy nem szeretném ha mindenki tudna rólam "mindent"......így legalább semmit nem tudnak rólam,rólunk és még azt sem,hogy kik a barátaink :lol:
Akik akarnak megkeresnek...mint Te is.......aminek nagyon örülök!
:lol: :lol: :lol:

Komolyan elköltöztek a lakótársak?
Basszus...ennél nagyobb örömhír már csak az lenne ha még az inszem is összejönne!
Most ,hogy nyugalom költözött az életedbe, hidd el sokat fog jelenteni mind a kettőtöknek és jönni fog az a várva várt babóka!
Tiszta szívből drukkolok Neked,hogy így legyen!

Én ma voltam a Cirisbe!
Amikor belépek olyan nyugalom száll rám,hogy azt elmondani nem tudom.
Képes lennék órákat is várakozni ha kéne,mert jó ott lenni....a "nyugalomszigetén" :lol:

November 14-én lesz a leszívás és 17-én kapok vissza 3 babát.....persze ha a tüszőkéim is így akarják :roll: ,de miért ne akarnák így!?
Annyira felvagyok dobódva ,hogy már látom az alagút végét!
Felhívtam a Párom és mondtam neki,hogy nov.17-én "Apa" lesz :lol:

Nem szeretném magam beleélni,de a doki is annyi jóval kecsegtetett és az eredményeim is jók!
Na,de majd az égiek eldöntik,hogy mi lesz!

Írj majd kérlek!
A mail címemre is írhatsz nyugodtan (profilomba megtalálod) :wink:


Tocsa
Mi újság?
Hogy vagy?
Mikor lesz a következő inszemed?
Mikor kell menned Cirisbe?


Bobcsike
Várunk vissza Téged nagyon!
Írj majd!
Milyen volt a kiruccanás?
Aviva tornára jársz vagy otthon tornázgatsz?

Puszi Mindenkinek és jó hévégét kívánok!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Visszeértem, a Mátrában voltam. Gyönyörű volt a táj, csak az a baj hogy nem tudtam túrázni,mert hogy továbbképzésen voltam és egész nap csak ültem és hallgattam.
Képzeld mire hazaértem ott volt az asztalon a BMC-ből a leteimet tartalmazó levél. Úgy megörültem, hogy 1 hét alatt megküldék. Rendesek voltak. :)
A további cél mostmár a CIRIS. De van még egy vizsgám 25-én, arra még fel kell készülnöm.
Amúgy otthon avivázok, nekem nagyon jót tesz. Szeretek tornázni. Még azért hiszek benne, hátha segít nekünk.

További jó hétvégét!

Kép
bobcsike
 
 


Szia Böbe.

Örülök,hogy jól érezted magad a Mátrában,de sajnálom ,hogy nem tudtál túrázni....pedig ott a friss levegőn.......és ilyen időbe :lol: tök jó lett volna!

Szuper ,hogy már meg is kaptad a leleteidet...el sem hiszem,hogy ilyen hamar kiküldték!
Nagyon ,de nagyon rendesek voltak valóban!

Azért kérdeztem ,hogy hol tornázol(otthon,vagy máshol),mert próbáltam anno beszerezni az Aviva torna DVD-n,de nem jártam sikerrel :cry:
Ezek szerint valamit rosszul csináltam :oops: :lol:
Én még 2hétig tornázgatok(Rubint Réka segítségével :lol: ),de miután elkezdem a kezelést ráállok a pihenésre szigorúan :lol:

Drukkolok a 25-i vizsgádhoz Kép
Addig is jó pihenést, jó tanulást és jó hétvégét!
Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Pár hete nem jártam már itt. Nálunk a nagy hír, hogy azóta megvolt az első inszemem. A kérdésem Hozzátok, hogy Ti mit éreztetek az inszem után?

A beavatkozás után 1 órát feküdtem és pihentem, közben a dokim 2x bejött, hogy minden rendben van-e, illetve van-e már hányingerem? :D
Amíg ott feküdtem, végig simogattam a hasam és beszélgettem a fiúkhoz, hogy ügyesek legyenek. A doki azt mondta, hogy úgy tűnik jó időben sikerült minden, így most már csak a természeten múlik minden.
Utána éjszaka, illetve még másnap is fájt egy kicsit a hasam, ami állítólag nem jó jel. Bár a párommal azon viccelődtünk, hogy ez biztos csak annak a jele, hogy vmi olyan anyaggal találkozott a szervezetem, amivel eddig nem:-) Ezért éreztem vmi furcsát, amit eddig még sohasem.
Amikor eljöttünk Kósa doki tök kedvesen azt mondta, hogy két hét imádkozás után vár egy boldog telefonhívást.
Most várjuk, hogy két hét múlva tesztelhessünk végre!

Légyszíves írjátok meg, hogy ki mit tapasztalt az inszem után?
Jelenleg (4nap telt el) és semmit sem érzek, semmi fura érzésem nincsen. Persze lehet, hogy a para oka csak az, hogy a bnők - akik között már van néhány anyuka - állítják, hogy ők már másnap tuti tudták, terhesek...
Na mindegy reménykedek és imádkozom.

A dokikkal kapcsolatban én is azt mondom, hogy mindenki abban higgyen, ahol voltak jó tapasztalatai. Az első konzultáció előtt én is 2órát vártam, pedig időpontra mentem! Aztán a második alkalommal már úgy készültem, hogy tuti órákat kell várnom, akkor meg elég hamar ment minden. Mivel én a munkám miatt eddig mindig du időpontot kértem ezért türelmesen várakoztam, nem stresszelt, hogy be kell érjek a melóhelyemre.
Egyébként a TB támogatott vizsgálatok egy részére én is visszamentem a régi dokimhoz, aki minden meg is csinált. (ha összevetem a TB által ingyenes vizsgálatok költségét a fix díjas magánrendeléssel, kb ugyanott vagyunk költségileg) Nekem tisztább az, ha azt mondják, hogy vmi 10eFt, mint amikor a műtéteim után össze kellett hívni a családi kupaktanácsot, hogy ki mit gondol, mennyit adjuk, hogy ne szálljunk el már rögtön az elején, de ne is legyen kevés. Mivel szerencsére nem vagyunk betegesek, így semmi összehasonlítási alapunk nem volt arra, hogy miért mennyit illik adni. Nekem ez kifejezetten streszt okozott korábban.
Én is jártam normál TB finanszírozott szakrendelésre, ahol elvileg reggel 7.45-től volt UH, de 8.30 előtt soha sem kezdték el a rendelést és ráadásul 8-ra már annyian voltunk mindig, hogy átlagban 10-ig ott kellett ülni. És a 2 naponkénti peteérés ellenőrzésekért ott is fizettünk hálapénzt...
Mindig szakrendelő párti voltam, de most már inkább megyek a magánrendelésre és fizetek érte.

Puszi mindenkinek.
roni34
 
 


Most látom egy kicsit hosszú lett a fenti levél.
Bocsánat, ha vkit ez zavar!
roni34
 
 


Sziasztok,

Remélem, mindenkinél minden ok. Mi holnap megyünk vérvételre, hogy kiderüljön, sikerült-e az inszem, de azt hiszem, előtte csinálok egy tesztet. Nem tudom van-e értelme.

Roni34,

Én a második inszemen vagyok túl, de egyiknél sem éreztem semmi különöset . Szerintem, nem is kell. Amit 7-10 nap eltelte után érzetem, az pont az az érzés, ami a mensi előtti héten szokott lenni...az elsőnél be is igazolódott, hogy nem véletlenül, most meg még próbálom győzködni magam, hogy sikerült, de nem sok reménnyel megyek holnap a vérvételre.

Noki, jól vagy? Tornázol még? Ha november közepén lesz a leszívás, akkor gondolom még a fogigátlót szeded, nem a szurikat nyomod.

Puszi mindenkinek és kinek-kinek jó babásodást vagy petenövesztgetést!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Roni34
Üdvözöllek :lol:
Én csatlakoznék Tocsa hozzászólásához!
Nekem 5 inszemem volt,de egyiknél sem éreztem semmi különöset.
Amikor meg kellett volna ,hogy jöjjön a menszeszem akkor éreztem a csipkelődős,szurkálós fájdalmakat(utrótól nem tudott megjönni!)

Részemről nem zavar ,hogy ennyit írtál....sőt.....nagyon is örültem neki
:lol:
Nagyon drukkolok Neked,hogy sikerrel járjatok!
Írj ,hogy hogy vagy és miket érzel!
Puszi!


Tocsa
Nem feladni!!!
Reménykedni!
Lehet,hogy a picurka már ott pihen a pocakba!!!
Kíváncsian várom a híreket és nagyon drukkolok,hogy sikerrel járjatok holnap!!!
Kép

Már nem tornázgatok :cry:
Tegnap voltam utóljára salsán is,de nem éreztem magam jól,mert 2 napja barnázgatok és nagyon fáj a hasam is azóta....... :roll:
Nem tudom ,hogy mi lehet a baj,de holnap felhívom a dokit és megkérdezem ,hogy ez mennyire normális ill. nem normális dolog?!?!?
Félek,hogy most emiatt elmaradhat a lombik........azért nem telefonáltam eddig..... :oops:
Csak a fogamzásgátlót szedem még és csak nov 1-től kezdem el magam szúrni(elméletileg)

Drukkoljatok,hogy ne legyen probléma :oops:

Puszi
Jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Sajnos, ez sem sikerült. Nem is tudok nagyon mit írni, üres vagyok.

Puszi Nektek és drukkolok!
tocsa
 
 


Tocsa
Nagyon sajnálom.....pedig drukkoltam,de ezek szerint nem eléggé :cry:

Hogyan továbbot lehet tudni?
Lombik vagy inszem?!
Vagy még nem tudod?

Puszi Neked!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok
Hogy vagytok?
Kivel mi van?
Nagyon nagy a pangás megint itt a fórumon :cry:

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Mi most pihenünk egy kicsit, mert a legutóbbi sikertelen inszem nagyon elkeserített és már nem akarok több ilyet, a lombik viszont, ha most kezdenénk, pont Karácsonyra jönne ki és ezt sem akarjuk. Most próbálok megszabadulni attól 6 kilótól, ami az első és a második próbálkozás alatt felszaladt. Szeretnék elmenni valami jó kis szaunázós, pihenős hétvégére és élvezni az életet. Azután a következő mensinél elkedeném szedni a fogigátlót, hogy januárban lombikozhassunk.

Veletek mizujs? Noki, Hol tartsz éppen? Nem sokára leszívás lesz, nem? Jobban vagy?
tocsa
 
 


Szia Tocsa!!!!!
Már azt hittem ,hogy teljesen egyedül maradtam :cry:

Sajnálom,hogy ennyire megviselt a sok sikertelen próbálkozás,de öröm olvasni,hogy nem adod fel és készültök a lombikra!

Nem akartam mondani,mert ez csak az Én szerény véleményem és féltem attól,hogy valaki belém köt,de Én nagyon inszem ellenes vagyok!
Lehet ,hogy az 5 sikertelen inszem tette ezt velem,de miután volt egy "sikeres" lombikom........ha még egy hónapig is,de legalább az sikeres volt......és elsőre!

Ma szedem be az utolsó fogamzásgátlómat :lol:és most szombaton kezdem el szedni a szteroidokat,ha minden jól megy a hétfői vérvétel után már szúrhatom a Puregont is!
14én lesz a leszívás és 17-én kapom vissza a picikéimet!
Természetesen ha lesznek,de miért ne lennének :wink: :roll:

Írj kérlek és ne tűnj el!
Drukkolok Neked.......hátha most természetes úton összejön a babátok?!?! :D Esély megvan rá!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Nem tűnök el, csak kicsit megviselt ez az utóbbi sikertelenség és nem akartam a negatív energiát küldeni felétek :D Nagyon jól esik, hogy, gondolsz rám, Noki. Én is sokszor gondolok rád és drukkolok Nektek! :D

Puszi
tocsa
 
 


Nagyon aranyos vagy,hogy Te is gondolsz rám és,hogy drukkolsz Nekünk :lol: Ránk is fér....elhiheted!
Ma váltottam ki a szurikat ,gyógyszereket és azt hiszem most érkezett el az,hogy elkezdjek izgulni :oops:
Eddig úgy voltam vele,hogy
---ááááááá......Én.......dehogy izgulok......már olyan régóta edzésbe vagyok testileg lelkileg,hogy már rutinosan fogok mindent csinálni amit kell :shock:
Na persze :oops: Ez nem így van :roll:
És most izgulok, félek és reménykedek,hogy minden rendben legyen!

Puszi Neked.
Pihengess, tornázgass és tedd azt ami most jó Neked,mert nemsokára lombik és aztán 9hónap pihi vár Rád!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Tocsa!

Sztem tuti most fogsz babásodni :lol: Bár én még csak az út elején vagyok, - 1 inszem, aminek az eredménye a hétvégén derül ki (végre) de egy jófej védőnő pont a napokban mondta nekem, hogy a baba kérdés fejben dől el! A tudomány sokat tehet értünk - sztem elsősorban reményt ad - de az igazi dolgok a fejünkben dőlnek el. Sztem tök jó, hogy eljutottál arra a pontra, hogy nem mindenáron...legalább is nem pont karácsonykor, inkább vártok, pihentek egy kicsit és utána kezditek ismét. Ez az egyenes út a természetes terhességhez. Hát pihenjetek és gyakoroljatok jó sokat :lol: Mi szurkolunk nagyon.
roni34
 
 


Sziasztok,

Noki, Vigyázz magadra és ne izgulj. Próbáld lefoglalni magad mindig valamivel, de legfőképpen a gondolataidat. Csak pozitívan. Drukkolok Nektek!

Roni34, köszi a bíztató szavakat, most ránk fér, bár kezdek kilábalni az összeomlásból. Megrendeltem az Aviva könyvet, tegnap meg is érkezett és egy pár gyakorlatot kipróbáltam.

Kitűztem célul a fogyást, hogy újra beleférjek kényelmesen a ruháimba, most erre összpontosítok és a munkámra :D

Szorítok Nektek is az inszemmel, mindenképpen jelentkezz, hogy elújságold, sikerült-e. Van egy ismerősöm, akinek elsőre összejött az inszem, szóval remélem, erről fogsz beszámolni Te is.

Puszi Nektek
tocsa
 
 


Köszönöm Tocsa a drukkokat és a biztatást!
Jó munkát, pihenést,tornázást és minden jót kívánok Neked!


Roni
Drukk Neked ,de nagyon!
Csatlakozom Tocsához-----az Én barátnőmnek is az első inszem sikerült és azóta a lánya már 2.5 éves!
Remélem ,hogy Te elindítod a babaesőt a Mi kis körünkbe :lol:

Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt,remélem nem haragszotok,hogy csatlakoztam!
Andy vagyok Szegedről és én lennék az aki szept.10-én Noki mellett feküdtem és Tocsával(Csillával)szemben.Nekem sem sikerült az 1.inszem,de én kértem 1 hónap pihenőt így most várom 28-a óta,hogy megjöjjön és kezdhessem a köv. szurizást.
Nekem 5 éve derült ki,hogy PCO-m van és méhsövényem.Akkor megbeszétük Vereczkey dr-ral,ha babát szeretnék,jelentkezzek és megműt.Erre nem volt szükség :) ,mert mivel 15kg híztam ezalatt,ajánlottak egy jó endokrinológust,aki megnézte az inzulinszintem és kiderült nagyon magas,erre kaptam Meforált,amitől lefogytam ill.a mostani uh-on nyoma sem volt egyiknek sem!Áldom ezt a gyógyszert :)

Mindenkinek nagyon drukkolok és ami a legfontosabb:csak semmi stressz,mert ez sem segít!!

Pussz mindenkinek!Andy
bandy27
 
 


Szia Andy
Üdv Néked szerény kis körünkben!
Örülök ,hogy csatlakoztál és annak meg még jobban,hogy már "személyesen" is "találkoztunk".
Sajnos akkor nem voltam a helyzet magaslatán és nem is nagyon beszélgettem senkivel.....ezt mostanra már hihetetlenül sajnálom :roll:
Nem semmi ,hogy így rendbe is jöttél ettől a gyógyszertől?
Nagyon szuper!!!!
Azon gondolkodtam :roll: lehet,hogy már az utód a pocakodba figyel és azért nem jön meg?!
Voltál UH-n mostanság?
Tényleg jó lenne már ha valamelyikőnk elindítaná már a babaesőt :wink:

Drukk Neked is Kép és jelentkezz sűrűn :lol:

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki és mindenki!

Köszönöm,hogy velem örülsz,nagyon jól esik :D Sajna még nem tudom mikor megyek uh-ra,mert még mindig nem óhajt jelentkezni :( Attól számított 10.nap megyek.A Meforált még mindig szedem,mert a magas cukor mellett nehéz teherbeesni!!Arra is jó a gyógyszer,hogy segítsen a babák megtapadásában!Az alapbetegségem is hála jól van(lekopogom),kértem is az urológián vizelet és kenet vizsgálatot,ami negatív lett :D A dokim is megjegyezte:mostmár jöhetnének a babák,mert régen voltam ennyire jól.Tudod,egyszerre két babát engedélyez,de egymás után nem biztos...lehet,hogy akkor fog romlani az állapotom.Már két műtéten vagyok túl...Képzeld,ha úgy jön ki,akkor pont nov.27-én a szülinapomon tudom meg a jó hírt! Ha kérdésed van,mindenre válaszolok!

Tocsa!
Hogy vagy mostanában??Remélem jól és készülsz lelkileg!Én mindenesetre nagyon drukkolok,hogy anya legyél!

Puszi nektek és mosolygos szép napot!Andy
bandy27
 
 


Szia Tocsa!

Ezer bocsesz!!Azt akartam írni,hogy remélem jól vagy és készülsz lelkileg!!!

Noki!

Neked is drukkolok,hogy anya legyél!!

Pussz :) Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Andi, üdvözlet itt a fórumon! Egyre többen leszünk, ami valahol jó, mert hasonló cipőben járunk mindannyian, ugyanazt éljük át és igazából ezt megérteni az tudja igazán, aki szintén keresztül megy ezeken a dolgokon.

Noki, Andi, nagyjából egy időben fogjátok megtudni, hogy babások vagytok-e, nagyon szurkolok Nektek! és Roni talán ma már boldogan újságolja Nekünk, hogy sikeres lett az inszem.

Andi, kérdésedre válaszolva, nagyon változó hangulatban telnek a napjaim mostanában. Miután megtudtam, hogy a 2. inszem sem sikerült olyan 5 napig sírva fakadtam a legváratlanabb pillanatokban, mostanra kezdek jobban lenni, de eléggé ingerült és változékony vagyok, sajnos. Valahogy az idő is nagyon szalad és már így sem vagyok túl fiatal az első babához, bár Verczkei doktor mindig azt mondja, hogy "gyerek" vagyok még, nem kell aggódnom :D

Jó hétvégét mindenkinek! Pussz
tocsa
 
 


Szia Tocsa!

Köszönöm,hogy megírtad mi van veled!!De azért úgye nem haragszol,hogy megkérdeztem??Csak aggódtam,amikor olvastam...
Tocsa!Nem tudom hány éves vagy,de biztos igaza van Vereczkey dr-nak :) Ahogy én láttam,olyan vagy mint egy kamasz,vagány csaj :D De ne így fogd föl!Uncsitesóm felesége 38 évesen szült egy egészséges kisfiút(Vereczkey dr-nál,lombik),aki most 8 éves :)
Úgye te sem tünsz el Tocsa??

Most néztem vissza Ronit,így megy neki is a drukk!!

Mindenkitől elnézést a szétcsuszásomért,de lassan 2 hete szédülgetek,majd lesz jobb!

Pussz!
bandy27
 
 


Sziasztok!

Megjött a menszim :lol: :lol: :lol:
Remélhetőleg jövő júliusba várható csak a következő :lol: :lol:
Holnaptól szúrom magam és készülök a hétfői UH-ra!
Túl vagyok a "majdnemfrásztkapok" izgalomtól is!

Roni?!?!?!
Mi van veled?
Mennek részemről is a drukkkkkkkkkok!!


Andy
Tényleg Tocsának igaza van....ha minden jól megy akkor együtt örülhetünk majd a babáinknak :lol:

Tocsa
Nekem sem tűnt fel ,hogy Te olyan "öreg" lennél!
Ha jól emlékszem rád......és emlékszem ám!!!!

Puszi Nektek és kellemes hétvégét kívánok!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok.

Voltam ma Cirisbe és mit ne mondjak Murphy bácsi megint majdnem kicseszett velem,de rendesen!
Mint tudjuk 10ig van vérvétel és Én 10 előtt pár perccel estem be a Ciris ajtaján :shock: :roll:
Baleset volt az M5ös autópályán és aki tehette az inkább a belvárosi utakat választotta.
Nekem kb 40perc lenne az út háztól házig,de most ezt 2óra alatt tettem meg :twisted:
Mondjuk azt is hozzá kell tennem,hogy kb 20 percem azzal telt ,hogy parkolóhelyet keresgéltem a klinika körül,de csak a Mc-i mellett találtam :cry:
Na mind1....végül sikerült és túl is lettem a vérvételen.
Szíven csapott ,hogy a Torcs 23eFt,de ha kell akkor kell......tehát azt is nézik most :roll:
3körül kell telefonálnom,hogy mennyi Puregont kell szúrnom,de remélem nem kell 150egységnél többet magamba döfnöm?!
10-én kell mennem UH-ra legközelebb.
Most így műtét után olyan nagyon meggyötört a menszeszem,hogy Én 3napig szinte csak no-spa fortén éltem!!
Soha ilyen nagy fájdalmakkal járó görcseim még nem voltak......néha azt hittem,hogy belehalok :oops:
És a mennyiségről meg ne is beszéljünk......majdnem hívtam a dokit,hogy ez normális amikor az ember 2 nap alatt 20db betétet használ el????
Na jó.....elég most már nyavalygásból :oops: már túl vagyok rajta :lol:


Kivel mi van?
Írjatok csajok....... :cry: :roll:
Puszi Nektek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Hát sajna nálunk sincs siker, így remélem vki tényleg megnyitja már itt a babásodás hullámát, ami végigmegy mindenkin.

Remélem nem untatlak Titeket, de amit én a hétvégén átéltem, azt sztem érdemes megosztanom Veletek. Mivel 31-én telt le az inszem utáni két hét, ezért én kitaláltam magamnak, hogy nem tesztelek vasárnapig, mert ha addig nem jön meg (35.nap) , akkor talán már örülhetünk. Na ebből az lett, hogy sem péntekről szombatra, sem szombatról vasárnapra semmit nem aludtam, mert mindig azt figyeltem magamon, épp mi furcsát érzek. (fájt a hasam, vert a víz, és nem tudtam hason aludni) Sőt szombaton totál rosszul voltam, émelyegtem egész nap, tehát totál úgy éreztem, hogy felesleges is lesz tesztelnem. Mondanom sem kell, magamban már tök boldog voltam. A vasárnap de detto olyan volt, mint a szombat, de ekkor már elhatroztam, hogy a jó hír szentesítése miatt csinálok egy tesztet.
Azt hittem elájulok, amikor negatív lett! Az érzéseim után ez egy akkora pofon volt, hogy egész du csak bőgtem, h mekkora luzer vagyok.
Szóval nekem a hétvége legnagyobb tanulsága, hogy tényleg elképesztően tudjuk a testünket az agyunk által befolyásolni!! Én állítom, hogy bármelyik terhes nő megirigyelte volna a hétvégi tűneteimet. A legszebb, hogy a negatív teszt és a sírás után egy kicsit "aludtam". Mire jobban lettem, semmim nem fájt, nem émelyegtem és nem göcsölt a hasam se! Ha ez nem velem történik meg, talán el sem hiszem, hogy így be lehet csapni a szerveztünket azzal, ha vmit bemesélünk magunknak. (csak miért nem működik ez így a fogantatáskor?)
Viszont ahogy Noki is mondta, ez a menszesz kimaradás többünknél is gond. Én eddig azt hittem/tapasztaltam, hogy a stimuláció után mindig erősebben jött meg és általában időben. Én ma vagyok a 36.napon és ma látok vmi pecsételgetést, de ez még semmi ahhoz, hogy ebből vmi továbblépés legyen. Ennek okáról tudtok vmi okosat?
Egyébként ma már beletőrödtem én is a hétvége eseményeibe. Ha baby-t szeretnék, nem adhatom fel. Megyünk a második inszemre...ha végre megjön:-)

Puszi mindenkinek, szép szerelmes estét Nektek :D
roni34
 
 


Sziasztok!

Roni!Én is így vagyok vele...ha végre méltoztatik megjönni,megyek a 2.inszemre.

Ma tartok a 35.napnál,iszonyú migrénem van hányingerrel,egy picit görcsölget az alhasam.Remélem holnap lesz eredménye.Az 1.inszemnél is késett,akkor a 34.napra jött meg,elég hülyén(úgy értem még nem jártam így sose):első nap ömlöttem,utána 11 napig barnáztam,13.nap pont,amikor mentünk föl a receptekért,akkor is ömlöttem,leszakadt a derekam,ez volt okt.10-én.

Noki!Ha így haladok,nem egyszerre tudjuk meg és nekem se lesz szülinapi meglepi...talán a mikulás elhozza :(

Tocsa!Jelentkezz!Úgye nem sértettelek meg??Én veled vagyok,ugyanúgy mint mindenkivel és 1000-rel drukkolok!!

Pussz mindenkinek,kitartás és nem feladni!!Andy
bandy27
 
 


Sziasztok,

Roni34, nagyon sajnálom, de azért annak örülök, hogy végül beletörődtél abba, amin úgysem tudsz változtatni. Új hónap, új remény. :D

Nálam a mensivel soha nem volt gond, mindig jön időben és nagyon fáj. Egyszer késett sokat, az esküvőnk előtt, és pont aznap illetve éjszaka 2-kor jött meg, hogy a fájdalomtól lehetőleg ne tudjam kialudni magam és elgyötört legyek másnap. :evil: A mai napig nem tudom, hogy csináltam végig az esküvőt. Egyébként ebben a késésben valami olyasmi lehetett, mint amit Roni élt át a hétévégén. Én csináltam valahogy magamnak.

A stimuláció után is 28-31 nappal jött. Sajnos. Szóval, azt hhiszem, okosággal nem tudok szolgálni ezzel kapcsolatban, csak annyival, hogy szeintem mindenkinél más. Nektek a stimuláció utáni tüszőérési állapot nem fáj? Nekem mindkétszer nagyon fájdalmas volt.

Noki, mi az a Torcs? ha már itt tartunk, nagyon borsos egy lombik ára? Megtudtad, hogy miből mennyit kell szúrni? Magadnak szoktad? Én sajnos nem tudom magamnak beszúrni, mindig a férjem a szúr, de akkor is annyira izgulok, hogy a levegő után kapkodok, pedig, tudom, hogy nem fáj. Micsoda kis besz@ri vagyok....

A fogigátló már betárazva és ha megjön, elkezdem szedni, hogy januárban lombikozhassunk.

Sajnos a fogyással nem jól állok, gyakorlatilag 1 kiló sem ment le :( Az a legszörnyűbb, hogy a gondolataim elterelése céljából, nagyon sokszor főzök és jól....és persze enni is imádok. Azért még próbálkozom, bár mozogni is lusta vagyok :(

Ti mivel próbáljátok elűzni a baba körüli gondolataitokat?

Továbbra is drukkolok mindenkinek csajok! Andy és Noki megkezdik majd a sort és mi is hamarosan sorra kerülünk Roni :D
tocsa
 
 


Andy, Nem sértettél meg, de mivel is sértettél volna? :D
tocsa
 
 


Szia Tocsa!

Az aggódásommal és a bókjaimmal,amit a korodra tettem.Nálunk anyukám hízikmert mindennap én főzök és istenieket alkotok.Majd cserélhetnénk recepteket,ha gondolod.

Nem tudom,hogy emlékszel-e,de én úgy mentem mint aki összesz@rta magát...szóval fájni fájt,de szerintem rosszabb egy vesekőves roham.Bocsesz a hasonlatért,de az alapbetegségem miatt állandóan van kövem(tavaly nov.7-én robbantották beékelődés miatt),a dokim már azt mondta gyereket szüljek :)
Én is kiváncsi lennék a lombik árára.

Na rohanok,mert vár a slozi a hányinger miatt...de jó lenne már enni!

Pussz!Andy
bandy27
 
 


Sziasztok
Húúú ezt szeretem amikor ennyire beindulunk és alig tudom visszaolvasni annyit írtok :lol:

Roni
Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült az inszem :cry:
Nem semmi amit leírtál és átéltél Roni!
Én hála égnek(elnézésed kérem,hogy ezt írom),hogy nem éltem át ezt.
Nagyon sokszor azt hittem,hogy na most sikerült és mindig tesztelés előtt elkezdődtek a görcseim, vagy éppen meg is jött.
Nekem ennyit nem is késett a menszim mint Neked.
Örülök azért ,hogy nem adod fel és HAJRÁ következő inszem!
Kép

Andy
Jobbulást kívánok Neked!
Nem gond ha csak a Mikulás hozza a bébiket....csak hozza!!!
:lol: :lol: :lol:

Tocsa
A lombik ára.....mivel Mi tegnap este töltöttük ki a kötelező papírokat ehhez.......pontosan meg is tudom Neked,Nektek mondani mennyibe fog fájni!
Tehát Mi kértünk ICSI,mert itt bevágják a petesejt falát és tuti ,hogy a petesejt megtermékenyül, na ez 100eFt.
Kértünk AHA-t, ez a megtapadást segíti igen nagyon és ez 50eFt.
IVF kezelés(stimuláció+tüszőpunkció+embriótranszfer+Táptalaj I.)
200eFt.
A végösszeg a gyógyszereimmel együtt.
Puregon, Suprefact, prednisolon,augmentin,gynoflor,ovitrelle=63eFt
össz=413eFt
Azt hittem hanyatt esek tőle,de úgy vagyok vele,hogy már bármit megtennék,hogy legyen gyerekünk!!!
TORCH-ról ezt talátam!
Más néven: TORCH panel
Hivatalos név: Toxoplasma, Rubeola, Cytomegalovírus, Herpes vírus kimutatása
Kapcsolódó vizsgálatok: Rubeola, CMV (Cytomegalovirus), Herpes
Mire való a vizsgálat?
Több fertőző betegség szűrésére, amelyek fejlődési rendellenességet okozhatnak az újszülötteknél és betegséget felnőtteknél.
Ez 23eFt.
Tehát itt akkora pénzekkel dobálózunk,hogy az csak na,de azt hiszem majd vigasztalni fog mindannyiunkat a Baby ha már a kezünkbe foghatjuk :roll: :wink:

Puszi Nektek!
Jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Rég írtam, de most olvasva hasonlóakat éltem át a hétvégén, mint Roni. Nekem pénteken kellett volna hogy megjöjjön ( mi még nem tartunk az inszemnél, csak spontán megjövetelről van szó). Persze nekem mindig pontosan jön meg 28-30 napra. Előjeleit mindig érzem. De most nem tudom mi történt, de nem jött meg és előjelei sincsenek. Ma reggel tesztet csináltam, sajna negatív. Persze egész este nem aludtam, csak a reggeli tesztre tudtam gondolni.
Ti értitek ezt? Ma a 32. napomon tartok. De semmi előjel. Baby sem.

Decemberben megyünk a Cirisbe, addig még van egy vizsgám. Örülök hogy páran már tudunk írni egymásnak.
bobcsike
 
 


Sziasztok!

Köszi Noki,biztos az üzidtől lettem jobban!!Mert ahogy olvastam mikor küldted kb. akkor múlt csak el :) Mára elmúlt,de még nem jött meg...de úgy érzem nagyon készülödik vmi bennem,éjszakára hátha lesz vmi.De már jöhetne,mert naon türelmetlen vagyok!!

Roni!Tudom,nem vigasztal,de én is nagyon sajnálom!!!De azért ne add fel!!Mi itt mind erősek vagyunk,nem lányok??

Sok szeretettel,szívem minden szeretetével küldöm Nektek ezt az idézetet:,,MINDIG MEGTÖRTÉNIK AZ,AMIBEN IGAZÁN HISSZÜNK:ÉPP A HITÜNK TESZI MEGTÖRTÉNTTÉ.ÉS ÚGY VÉLEM,SEMMI SEM TÖRTÉNIK ADDIG,AMIG TELJES SZÍVÜNKBŐL NEM HISZÜNK BENNE:" :D :D :D
Ha vkit megbántottam volna vele,bocsesz!!Tudom,mindnyájunk megküzd a babáért!!

Pussz Nektek!Andy
bandy27
 
 


Lányok hol vagytok???Mi az mindenkit elüldöztem a jelenlétemmel???
Írjatok,jelentkezzetek!!Hiányoztok!!

Pussz mindenkinek! :D :D :D Andy
bandy27
 
 


Andy
Én itt vagyok :lol:
Hogy vagy?
Mi újság?
Nekem nagyon tetszett az idézet amit írtál!

Képzeljétek a Párom sajna a héten éjszakás és olyan rossz itthon egyedül :cry: :cry:
Nem tudok mit kezdeni magammal.......
Soha nem dolgozik éjszaka azaz nem kellett eddig így melóznia,de most ez az évvégi hajtás :evil:

Ja! 30án jött meg a menszim és nov1től szúrom magam.......és még mindig vérzek :cry:

Ma volt a Cirisbe az egyik ismerősöm és kiderült,hogy miómája van :shock: és nagy is ráadásul.
Annyira kikészült szegény a hír hallatán,hogy az csak na......tetőzi a dolgokat az is ,hogy még egy polipot is találtak nála!
Nov. végén lesz neki a műtét és utána ha minden igaz lombikoznak ők is!

Látjátok milyen érdemes volt a Cirisbe menni?!?!?
Ő már hosszú évek óta ugyan ahhoz a dokihoz jár és az semmit nem is vett észre :?
Mondtam neki,hogy örüljön inkább ezeknek a dolgoknak......hisz kiderült,hogy mi a baj!!!


Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki :D

Szegényke,de igazad van legalább kiderült!Én is így voltam vele anno...a vesedokim írt a nődokimnak,hogy csináljon hüvelyuh-t,erre ő közölte tök fölösleges!!Ezt csak azért csinálta,mert nem adtam neki pénzt(mégis miből?),utána magasan tojt rám.Ezekután kerestem újból föl (5 éve)Vereczkey dr-t...a többit tudod.

Sajna semmi sem utal rá,hogy megakarna jönni,pedig olyan jó lenne...micsoda álmok mi?Ennyire még soha nem vártam.
Nagyon örülök,hogy elkezdted a szurizást,már nem is kell olyan sokat aludnod á vágyaidhoz,HAJRÁ:D

Én ehhez az idézethez tartom magam.

Pussz mindenkinek :D :D
bandy27
 
 


Sziasztok
Ma telefonáltak az ablakosok,hogy jönnek a maradék két ablakunkat hétvégén kicserélni :shock:
Még jó ,hogy most csináltam nagytakarítást!
Úgy voltam vele,hogy lombik előtt mindent megcsinálok ,hogy nyugodtan tudjam a babáimat növeszteni majd a pocakomba :oops: :shock: :lol:
Erre....most kezdhetem majd elölről az egészet.....,de még jó ,hogy mindez lombik előtt :shock:

Sajna a Párom nem tud hétfőn azaz a beültetéskor 17-én velem lenni,mert nem kapott aznapra szabit :cry: ezért a barátosném lesz a kísérőm!
Szerencsére jövőhét péntekre viszont kapott!

Itthon Mi nem mondtuk senkinek ,hogy lombikra készülünk!
Csak egy két barátnőm tudja és azonkívül senki más.....
Tudjátok nem akarok fájdalmat okozni a családnak ha ez sem sikerül....elég lesz majd nekünk feldolgozni!
Ha meg sikerül akkor is csak karácsonykor fogjuk elmondani mindenkinek....és szerintem ez lenne a családunk életébe az egyik legemlékezetesebb karácsony!

Jó éjt Nektek!
Vagy jó reggelt :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Úgy döntöttem ma felhívom a Cirist és kérek időpontot konzultációra(bár még mindig csak barnázgatok, nem jött még meg teljesen). Ti melyik doktorhoz jártok? Tudtok ajánlani nekem orvost?

Noki megy a szorítás 17-ére.
bobcsike
 
 


Szia Bobcsike!

Én teljes szívemból Dr Vereczkey Attilát tudom ajánlani.
Megbízható,lelkiismeretes,szakmai múltja kíváló.
A többi dokit nem ismerem.

Sok sikert és ne izgulj!!Andy
bandy27
 
 


Szia Bobcsike!
Én is Dr Vereckey Attilát tudom csak ajánlani!
A többiek is jók,de viszont róluk már hallottam negatív dolgokat is!

Ahogyan írta Andy is :Megbízható,lelkiismeretes,szakmai múltja kiváló!!!


Puszi
És köszönöm a drukkot :lol: rámfér :oops: :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


Bandy, Noki

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Egyértelműen akkor őt fogom választani, ha adnak rá lehetőséget.

Szép napot!!!
bobcsike
 
 


Szia Bobcsike,

Szerintem, mindegy, kit választasz. Én Vereczkey doktorhoz járok. Nincs vele semmi bajom. Kedves, aranyos, szakmailag nem tudom megítélni, mert nem értek a szakmához. Ha őt válaszod, akkor arra készülj fel, hogy általában sokat kell majd várnod az előre megbeszélt időponthoz képest. Nagyon elfoglalat és sok a dolga, néha azt is érzem rajta, hogy szabadulna már tőlem, de mindent egybevetve elégedett vagyok vele. Volt olyan is, hogy 40 percet beszéltünk telefonon, ami azért szerintem nem kevés.
tocsa
 
 


Sziasztok!
Most mentek a barátaim,mert majdnem minden héten csütörtökön nálunk tartunk egy kis eszmecserés napot :lol:
A lényeg,hogy kaptam Tőlük egy nagyon szép pillangót.......
Sajnos nem értettem ,hogy miért.....bár szeretm nagyon a pillangókat,de a lelkesedés ahogy azt átadták.......nem értettem!
Aztán elmesélték,hogy ki kell tennem az ablakba,mert idevonzza a gólyát!
Ugyanis a gólya szereti a pillangót...... meglátja az ablakba és ide fog szállni az a bébivel együtt!
Tehát most minden ablakomba lesz egy pillangó :lol:

Puszi mindenkinek és jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

A pillangó nagyon kedves ajándék volt. Önmagában is egy kedves, kellemes lény, de így tudva, hogy odavonzza a gólyát még aranyosabb a sztori :D Nem is ismertem ezt a hiedelmet. Sok ablakotok van Noki? :D mert akkor leszerződhetsz egy pillangó gyárral :D

Andy, hogy állsz a mensiddel? Jelentkezett már?

Noki mennek a drukkok.

Bobcsike, szerintem, jól tetted, hogy bejelentkeztél a Cirisbe, akárkihez is. Igaz, pont én nem dícsértem agyon, de nem is bántam meg. Csak reálisan próbálom lefesteni a tapasztalataimat.

Roni, régen jelentkeztél, minden rendben veled?

Mindenkinek szép napot!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Tocsa!Képzeld,még mindig semmi...egy pindurit már kezd idegesíteni :( Nálad hogy volt a 2.inszem után,rendesen jelentkezett,kellő ideig tartott???Bárcsak már készülhetnék a 2.inszemre!!Tudom,telhetetlen és türelmetlen vagyok :)
Láttad,hogy milyen idézetet küldtem??Mert Neked is szól.


Noki!Annyira,de annyira szép ajándék :D Meg is hatottam rajta...

Bobcsike!Majd írd meg mire jutottál!!

Roni!Hol vagy??

Pussz nektek és nyugalmas napot!!!
bandy27
 
 


Sziasztok!

Tök, jó hogy így hiányoltok, pedig nem vagyok köztetek régi motoros. De nagyon jól esik.

Mivel a kenyéradóm egy multi, ezért a héten kiszipolyozott rendesen. Mire este privát dolgok miatt géphez kerültem, már nem volt erőm írni. :(

Andy! Nem szedsz/szedtél vmi gyógyszert, ami gátolja, hogy megjöjjön? Én lelkesen szedtem a duphastont még a tesztelés után is, mert nem tudtam pontosan, hogy meddig is kell szednem. A héten beszéltem Kósa dokival, aki mondta, hogy ha negatív a teszt, akkor hagyjam abba a duphastont, és meg fog jönni. Kedden leálltam vele és csüt reggel elöntött a niagara, aminek most kivételesen nagyon örültem.
Ma megyek UH-ra és honap kezdem szedni a clostilt.

Bobcsike!
Én Kósa dokihoz járok és bár nála is sokat kell várni mindig, de egyelőre nagyon jók a tapasztalataim.

Most meg elmegyek és veszek én is pillangókat :)

Jó hétvégét Nektek! puszi, Roni
roni34
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: