Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

bocs az eltunesert a heten volt a heim palban a legzeskimaradasos vizsgalat ami hirtelen jott mert csak este ramcsorogtek hogy na akkor este f9re vigyem a torpet.
nagyon megkinoztak masfel nap volt (bentaludtam vele) gyomorszonda rontgen uh;a szonda nagyon durva volt szegenynek (cso le a torokba Kép ) ugy sajnaltam de kierult semmi baja nincs csak ugye en megijedtem mert pont lattam ezt a legzeskimaradast (tiz mp alatt nem erdekes es neki a leghosszabb eddig 8 mp volt) remelem h nem volt ertelmetlen megszadizni (vegulis tudjuk h nincs semmi szervi baja meg semmi az eg egy adta vilagon;sejtettem csak megijedtem azert nagyon)

apuka gaz termeszetesen de mar nem is idegesitem magam rajta;ugy elkuldenem de nem tehetem a kolykocske miatt az jo h erdekli a kicsi legalabb csak o egyszeruen veszelyes mert sosem tudom a huzasait
hal'Istennek mar nem erzek ugy fele hogy magam miatt szeretnem vissza es ez nagyon jo - neha o is erzi h je itt nem o diktal ha latja h milyen jol elvagyok nelkule

az mondjuk idegesitett a korhazban h tok jo h bejott meg aggodik de pl az egyik vervetel utan amikor bogott nekem adtak h megnyugtassam es o szinte kitepte a kezembol;tok idegesitett meg sem erdemli a gyereket es elvenni meg plane ne vegye
a nover meg jol kiosztotta (mas miatt) es olyankor meg iszonyu nyalizos lesz - ez mukodik,aki kemeny vele attol fel es azt a minimalis gerincet is eltunteti

neha attol felek h amiatt h hagytam apukanak h szorakozzon velem nem tudtam ugy figyelni a kicsire vagy ha apuka itt volt annyira felidegesitett (nem uvoltozosre hanem remegos idegbajosra) hogy en nem tudtam babazni o meg vigyorogva szorakozott vele;remelem nem fog hozza jobban ragaszkodni vagy hogy szeret igazan a manoka Kép
szules utan is abszolut ilyen erzesem volt mintha elvenne tolem (mindenki azzal jon h az mennyire fontos h szuletes utan rogton ki van vele - amig varrtak stb o babazott foleg h en teljesen kivoltam annyira nehez szules volt);ha ujra csinalhatnam ugy rugnam ki rogton az elejen ha nem all mellem mint a sz@rt de sajna ezt mar elcsesztem de remelem meg nem keso

sziasztok! Kép

kitartas Csilla foglak hivni majd tenyleg zuros volt eddig
brekuc
 
 


Brekuc!!

ehhez kell csak elég erősnek lenni, h ezt kibird amikor szegény, picikédet a szemed láttára kinozzák, természetes a ti nyugalmatok érdekében, de mégis iszonyú. Ilyenkor ugy érzem én is h nem lenne hozzá erőm, de ott abban a pillanatban ez teljesen másképpen működik, szinte megsokszorozodik az erő, és Ábelnek csak rád van szüksége, emiatt ne aggodj, egy gyerek érzi h ki szereti igazán szivből!!

Jól van, türelmes vagyok!!!

mostmár nyugodj meg, puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok

Brekuc: hál'az égnek, hogy semmi baja a babusnak. örülök neki.

hát csajok, lehet, hogy igaza volt a hozzászólónak (már nem emlékszem, ki vetette fel először), de azt írta, hogy az egyedülálló anyukáknak fiuk születik. nem tudom, hgoy ez a helyzet hogyan befolyásolja a fogantatás pillanatában (mert ugyebár akkor nem voltunk egyedül) a gyerek nemét, de az a helyzet, hogy valószínűleg nekem is kukacos van a pocakomban Kép
ez ma végre kiderült uh-n. tök aranyos volt a doki csajszi is, csinált felvételt, képeket, olyan édi. egész nap ezen vigyorgok. és persze már mocorog is (vagyis hogy már érzem). úgyhogy zajlanak az események mostanában. 4d uh-n voltam. hihetetlen, milyen technika van már. ezt nem is hittem volna. ha fel tudom majd varázsolni a képeket a gépemre, akkor majd megpróbálok ide is felrakni belőle. van olyan, amin mintha mosolyogna a babus. tüneményes. Kép
na, nem áradozok tovább, mert még túl sok lesz belőlem.
jó éjszakát mindenkinek
kriszti

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 

 
 

tok gratula!!!!!!!!!!!Kép

en is meg ezer gyereket akarok legalabb (csak legyen kivel vagy legalabb kitol Kép ) es tok irigyellek en legszivesebben allandoan terhese lennek megha aggodas is van egy csomo

megegyszer nagyon gratula es udv a kispasinak! Kép

(en mindig jot rohogtem amikor az uh-n lepasasozta a noci a gyereket Kép )
brekuc
 
 


Sziasztok!

De jó látni,hogy ilyen boldog vagy BrekucKépUgye mennyivel másabb,hogy itt a picur?Annyi örömöt ad egy ilyen kis emberke,hogy ezek a pöcs pasik álmukban nem gondolják.Egy gyerek mit jelent nekik:nyűg,pelenkaszag,tartásdíj,kötelesség....Megvetendőek..A kórházzal kapcsolatban meg teljesen megértelek.Írtam,annó mi is voltunk.Nálunk ugyan kiderült egy azóta megoldódott gond,de ha egészséges lett volna teljesen,akkor sem bántam volna,bármennyire is kegyetlen volt az a szonda(végigbőgtem meg a vérvételt is),mert annyi mindenét átvizsgálták,és ez azért nagy nyugalmat jelentett,hogy tudtam,mindene rendben.
Kriszti!
Gratula tőlünk is!!!!!Én is úgy örültem,mikor a fiamnál kiderült,hogy kis kukisKépÚgy megmutatta már az elején,hogy csak na!KépÉs ez a dimenziós uh meg maga a csoda,igaz?Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok

babókám nevében is köszi a gratulációkat Kép
tényleg hihetetlen öröm az egész. főleg, amróta érzem is hogy mocorog. a pasiknak toll a fülükbe. nem tudják miről maradnak le. érzéketlen barmok. persze tisztelet a kivételnek, mert nyilván van olyan is, csak persze még én sem találkoztam olyannal. sajnos. de majd egyszer eljön az is, remélem.
puszi mindenkinek.

ha valaki tudja, hogyan lehet ide képet felrakni, legyen szíves, világosítson már fel, mert úgy látszik én analfabéta vagyok ehhez, sehogy sem sikerül. megnyomom ezt a "melléklet feltöltése" gombot, és nem történik semmi.
előre is köszi
kriszti

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 


Kriszti!

A melléklet feltöltése után kattints a tallózásra,és onnan válaszd ki a gépeden lévő képet.arra is katt.Majd a bezárásra is.Utána a nézet/küldésre,és akkor láthatod,hogy ott van-e a kép,vagy túl nagy volt-e a mérete.Ha nagy a mérete,akkor a képedet le kell kicsinyíteni.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


kriszta9!

hatalmas gratula a kukacoshoz, nálam is hamar megmutatta milye van és utána a többi uh-n Is,és én nagyon örülök h fiu lett, de amugy mindegy volt a neme! viszint én is képes lennék még legalább 5öt szülni, annyira jo volt terhesnek lenni, mégha egyedül is voltam, és most is jo! szerintem nincs szebb és jobb dolog az anyaságnál!!!amugy azt hiszem én mondtam h itt többeknek fia lett, lesz.és h inkább apukára hasonlit, mint nálunk..

brekuc!

én is örülök h jobban vagy, igazam lett ugye? mondtam én is h a pici születése után semmi nem lesz olyan fontos mint ő, és mindent feledtet.

Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla: Nagyon édes a kis kukacosod. Kép

Brekuc: Örülök, hogy mindemt remdbe találtak a kórházban. Hogy bírod a sulit?

Kriszta: Gratula a kisfiúhoz! Hányadik héten tartasz most?

Úgy látszik én vagyok a kivétel, mert az én pocakomban egy kis puncis ficánkol. Remélem lassan már a pocakomon kivűl, mert már 38+3 vagyok. Emlékszem amikor Brekuc írt ennyivel a szülés kiírt időpontja elött mennyire irigyeltem, hogy már itt tart. Lassan de biztosan végre nálam is közeledik a nagy nap. Kép
tmoni
 
 


sok szeretettel koszontok mindenkit de foleg apukat mivel beleolvasott a forumba es nem tetszett neki amit latott ugyh innen is uzenem:a legujabb "erved" miszerint tulkeppen a 2005os tavaszi teherbeeses elott mar egy eve nem is voltunk egyutt roppant meglepo meg vicces meg minden- gondolhattam von h csak kefelni vagyok jo Kép

na mindegy bocs a tobbiektol nem fognk atmenni anyazasba
de mindegy h ki mit ert egyuttlet alatt (bar ha felvallalast nezunk akkor sose voltunk egyutt ill azert tobb volt az az egy ev a baba elott mint hemperges de hagyjuk) a felelosseg akkor is ott van meg akkor is ott lenne ha egy egyejszakas kalandbol maradna terhesen vki

bocs jo szar a kedvem boges miegymas Kép
brekuc
 
 


Sziasztok

Brekuc sajnalomKép((((((

Tisztelt??? XY
Igazi gennyes görény vagy, a fajtádnak büszke példánya.


Kép
vaktyuk
 
 


Vaktyuk
kosziiiiiiiiiiiii! Kép

a legujabb az h legyunk baratnok a felesegevel mert akkor oldodik meg minden
brekuc
 
 


sziasztok

Tmoni: akkor te már hamarosan láthatod a kiscsajszidat Kép nagyon drukkolok nektek, hogy minden ok legyen. nekem még van egy kis időm, én még "csak" 20 hetes vagyok.

Brekuc: arra nem kért még, hogy akár a szexet is művelhetnétek hármasban? milyen szép lenne az élet. tudod, nekem is lenne hozzá jó néhány keresetlen szavam, de félek, hogy kitiltanának innen a fórumról, ha szó szerint leírnám, amit a babád "apjáról" gondolok. tényleg csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg a gyámügynél valamit intézni, mondván, hogy állandó feszültséget okoz nálatok, a gyerek is zaklatott, amikor ott van az "apja", téged is állandóan csak noszogat minden undorító dologgal, stb. hátha tudnak neked valami okosat mondani. ilyen tetű, patkány, szarházi, féreg embertől csak megvéd már valaki. neki nem tűnik fel, hogy ezzel a viselkedésével a gyerekének árt?????? mert te felnőtt emberként nehezen, de túllépsz rajta, de az a csöpp baba csak azt érzi, hogy baj van, és ettől nem lesz nyugodtabb.
remélem sikerül megoldani ezeket a problémákat, mert hosszútávon semmi jóra nem vezet. ha másképp nem megy cseréld le otthon a zárakat, ha van kulcsa a (vaktyúk találó szavai szerint) gennyes görénynek. nem hiszem, hgoy köteles vagy beengedni őt a lakásodba. pláne, ha zaklat.

közben próbálkozok képet felrakniKép

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 


és sikerült Kép

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 


Jaj,de szép is az édeshármas.......
Nálunk a legújabb,hogy a férjemnek(aki évek óta neveli a fiamat)bejelentett munkahelye kell legyen,hogy sikerülhessen az örökbefogadás.Ha nincs,marad az a szemét,aki anno ott volt az ágyamban.Mert több köze nincs az apasághoz,csak ennyi.Mégis az én férjemet,az én fiam apukáját hurcolják meg sokadszorra,kötik szabályokhoz,ellenőrzik,mintha nem engedélyezés esetén nem ő nevelné tovább....csak azért,hogy tényleg jobb lenne-e a fiamnak úgy,és tényleg el tudná-e tartani a férjem a fiamat...Számít,hogy most van bejelentett munkája?És ha 2 hónap múlva kirúgják,akkor mi lesz???Eszem megáll,hogy ilyen szempontok szerint mérlegelnek életekről.Azzal ki törődik,hogy annak a szemétnek van-e bejelentett munkahelye,hogy ténylegesen mennyit keres,hogy tudja-e és akarja-e fizetni a tartásdíjat,hogy nem is gondoskodik a fiamról,hogy le se szarja???Mégis maradna ő,csak mert a férjemnek nincs esetleg bejelentett munkahelye?Hol tart ez a világ......

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszta

nagyon-nagyon gyonyoru a babad!!!!!

es igazad van h iszonyu feszult vagyok es ezt a kicsi is erzi;de az apja meg pont nem ideges vele mert o egy jot rohog azon amit csinal velem es utana babazik,ezert erzem azt h elveszi
az egesz borzasztoan szar sokszor mar nem vagyoik magam
annyira szeretem ezt a kisembert es hanynom kell a gondolattol h az o nevet viszi tovabb stb
tudom orulnom kene h foglalkozik a fiaval de borzaszto amit velem csinal es inkabb tunt volna el teljesen h az en nevemen lehessen a kicsi es legyen majd tisztesseges aoja

ugy erzem fenyevekre van tolem a szules meg a korhaz meg az egesz boldogsag a picitol - most csak a szart latom, hogy uszik az egyetem minden es ugy erzem nincs olyan kapcsolatom a fiammal amilyen lehetne

ezert kertem ot h egy kicsit hagyjon - akkor se hagyott kint megallt a teraszon allandoan zaklatott
es persze funek-fanak azt terjeszti h elzarom a fiatol es o volt a gondoskodo aggodo apa (valoban voltak pillanatok ami csak meg szarabba tette mert elhittem h te jo eg megiscsak mukodni fog ez)es most szegenyt kirakta az a szemet (marmint en) mikozben kifejti h o nem hagyott el terhesen mert akkor mar egyutt sem voltunk AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

es amint Kriszti peldaja is mutatja az apasagi nyilatkozatbol csak baj van
es johetnek azzal h mert a gyereknek jobb erzes ha a nevere vette meg vallalta - pl nalatok ez mennyire lesz igy?semennyire.ugyh nagyon is jol csinaltad Kriszta h nincs apasagid;igy leszel igazan boldog a kicsivel

mindegyikunk kozul en csinaltam/csinalom ezt a legszarabbul es a gyerekem szivja meg meg en nem akarom h ehhez a faszhoz ragaszkodjon nem erdemli meg

bocs mar nem nagyon tudom sokszor kontrollalni magam
csut megyek pszichoterapeutahoz nagyon remelem h segit meg mielott baj lesz

es este felhivtam amire azt irta vissza h en szemet kocsog felebresztettem mindenkit foleg a draga feleseget

el se hiszitek mennyire elegem van;barmit megadnek azert h az az apasagi ervenytelen legyen
brekuc
 
 


Kriszti,nagyon édes a kisbabád,és jól látom,hogy somolyog?Nagyon olyan!!!!Több képet is láttam már,amin gyerekek mosolyognak,az én Dórim is azt csinálta,Domi meg a lábait fogta meg úgy,mintha labdát tartana a kezében,nagyon vicces volt látni.
Szerintem a gyámügy mellett érdemes felkutatni egy nagyon jó ügyvédet is,aki a kiskapukra is kioktatja az embert.Mert sajna az a tapasztalat,hogy a gyámügy sok esetben ragaszkodik a papírformához,fújja a sablonokat,volt részünk sajna nekünk is ebben.Barátnőmnél,írtam már,a keresztfiam anyukája,mikor a gyerek nem akart apukával lenni,mert tényleg,őszintén nem volt ott jó neki, a barátnőm hiába könyörgött,bizonyított az illetékeseknél,őt hibáztatták,amiért nem neveli úgy a gyermekét,hogy az szeressen az apjához menni....Undorító a világ...Igen,az a legjobb megoldás,ha nincs apasági,de úgy,hogy apuka ne is tudhasson róla,ne is sejthesse,hogy soha ne jöhessen nyomozni.Mert hiába nincs apasági,ha apuka jön,és némi támpontot ad a bíróságnak,akkor ott bizony lesz apasági vizsgálat,és minden veszve.Hogy miért nem támogatják nálunk azokat az anyákat,akik mindent vállalva gyermeket szülnek,hogy ha egyedül is,de egészségben,boldogságban fölneveljék a kicsijüket....Még belénk rúgnak ahol lehet,mégkiszolgáltatottabbá tesznek minket...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kedves Urak,jó étvágyat nektek!!!!!!!!!!!Kép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok

igen, Kriszti, sajnos mi vagyunk kiszolgáltatva akár van apasági, akár nincs. én még tényleg úgymond szerencsésnek érzem magam, hogy apuka nem keres, legalábbis eddig nem volt reakció. remélem ezek után is így lesz, mert sajnos közvetett módon bármit megtudhat rólam a patkány, mert a hugom párjának jó cimborája az illető, és a hugomék inkább őt pártolják (hétvégén még az uh felvételre sem voltak kiváncsiak, pont ki is akadtam rajtuk rendesen).
Brekuc, szerintem ne foglalkozz azzal, hogy az a patkány mit hiresztel, ha kizárod őt az életedből, előbb-utóbb mindenki úgyis neked fog igazat adni, mert azt fogják látni, hogy Te is jobban vagy, a babával is jobb a kapcsolatod, nem vagy állandóan ideges, stb. Ha meg valaki nagyon ócsárol, hogy mit hogyan csinálsz, azt pont le kell sz...ni, a Te dolgod, Te sem szólsz bele, hogy más hogyan neveli a gyerekét, Te éled át azokat a kínokat, amiket ez a görény okoz neked, senki nem véd meg ellene, akkor egyik se pofázzon bele a Te dolgaidba. Nem kell azzal törődni, hogy mások mit mondanak. Ezt a görényt kell kirakni onnan, én mindjárt Te is nyugodtan tudsz a babával foglalkozni. Nem neki kell ezt megtennie, amíg Te nem győzöd magad kibőgni, meg idegeskedni. Ha ennek a szarházinak a felesége kell, akkor menjen oda, keserítse annak az életét, a tiédből meg szálljon ki, hagyjon titeket békén. Egyébként nem biztos, hogy csak hátránya van, hogy a faszfej nevén van a baba, mert ha tudod igazolni, hogy zaklat, meg rossz hatással van rád és a babára, akkor nem hiszem hogy neki adnának igazat, pláne, ha még tanukat is tudsz mutogatni, és ráadásul a gyerektartást még meg is itélhetik. Úgyhogy ezt a helyzetet ügyesen még a saját javadra is tudod fordítani, persze ehhez, ahogy Kriszti írta, egy nagyon jó ügyvéd is kell. meg ha mész a pszicho-izéhez, akkor ő is tud majd igazolást adni róla, hogy az a nyomorult okoz nálatok minden zűrt és zavart. Próbálj meg nem ennyire elkeseredetten látni a dolgokat, ha másért nem a babádért. ő sokkal jobban szeret, mint gondolnád, és ők még jobban tudják, hogy melyik a rossz ember. az a görény meg, ha máshogyan nem, de az élettől majd visszakapja ezt a sok szemétséget. majd akkor vonyíthat. én mindenképpen drukkolok nektek, volt már benne gyakorlatom, amikor elég görény pasival éltem, és már a végén tényleg ilyen jellegű volt a helyzet, bár gyerkőc nem volt, de lelkileg eléggé tudott zsarolni, és tudom milyen az, úgyhogy ha bármiben tudok segíteni, megtalálod az e-mail címemet és ott is írhatsz.
no, menek dolgozni, mert még sokmindene nincs meg a gyerkőcnek, úgyhogy taposok még egy kicsit.

sziasztok

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 


Brekuc: Tegnap jól lemerültél. Kép Az nagyon jó, ha mész pszichomókushoz, nekem régen nagyon sokat segített. Majd meséld el milyen volt (ha nem titok). Remélem meg tudsz nyugodni és megoldódik a helyzet majd apával.
Kriszti: az elég rossz lehet, hogy még a tesódék sem melletted állnak.
Képzeljétek ma voltam a gyerekdokinál kiiratni az alap dolgokat és amikor rámnézett azt mondta, hogy ez a gyerek már nagyon kikivánkozik. Szerintem már csak nagyon rövid idő van hátra így együtt. Kép Szorítsatok, hogy igaza legyen. Kép
tmoni
 
 


Jaj,lányok,az egyik tisztelt nevesincs uraság megtisztelt engem egy privi üzenettelKépMilyen érdekes,hogy én itt felvállalva önmagamat,arcomat,családomat,mélcímemet,leírom a véleményem mindenki számára elérhetően-míg tisztelt szarházi uraság magát eltitkolva,arctalanul,mások háta mögött priviben üzenget,célozgatva,hogy szarházinak egy nagy kupaccal valóKépÓ,el is szégyelltem magam,és elnézést......már hogy nem két kupaccal raktamKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


De szanalmas az osszes fereg pasi, fuj hanyingerek vagytok gorenykedtek a novel akit valaha szerettetek??? Es fasza gerinces csavonak erzitek magatokat amikor ki kell veluk baszni, ugye az igazan FERFIAS dolog fenyegetozni, idegileg az oruletbe kergetni a masikat????
Csak aztan nehogy visszanyaljon a fagyi....
Arra nem gondoltok, hogy par ev mulva a sajat gyereketek fog szemen kopni?
Brekuc nekem van egy jo ugyved ismerosom ha meg neked nincs csaj es kitapossa a pasikbol a megsemerkezett szart is, csak elo kell kotornom a nevjegykartyajat, hs esetleg nem talalom meg akkor utana kerdezek.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Kriszti: nem mondod komolyan, hogy üzent a paraszt? Még van pofája? Én már tényleg nem tudom, mit képzel magáról némelyik pasi. Azért mert lóg valami a lába között? Ettől ő nagyobb ember? Mekkora szarházi. És persze még sunyi is, hogy névtelenül írogat csak priviben. Igazán büszke lehet magára. Tudod, sose legyen nagyobb öröme, mint hogy fröcsögött valami maszlagot Neked e-mailben.
Igazán sajnálom szegény Brekucot, és bízom benne, hogy mielőbb lesz ereje ezt a görényt kirúgni az életéből. Az ilyen pasit a f...-nál fogva lógatnám fel. És minden nap rúgnék egy nagyot az arcába. Pedig nem is vagyok egy brutális ember, de az ilyen pasik ezt érdemlik. Tényleg röhej, hogy még van pofája ezt tenni. Jó vastag bőr van a pofáján. Ideje lenne valakinek kicsit gyalulni róla. Megérdemelne néhány jól megküldött pofont.
Na befejezem.
Brekuc: fel a fejjel. Reméljük a görénynek hamar elmegy a kedve a szemétkedéstől.

sziasztok

Bencus és Kriszta
kriszta9
 
 


Lányok,fölteszem,érdemes,mert kaptam újabbatKép

"Köszönjük az ajándékot. Mindig is tudtuk, hogy a Hölgyek milyen
kedvesek hozzánk. És hadd kívánjunk egyből minden jót a nemzetközi
nők napja alkalmából, bár az még kicsit odébb van. Meg ezt a mellékelt
képet is hadd küldjük el, amely a férfi és nő kapcsolatát volna hivatva
ábrázolni. Vagy valami mást. Vagy azt se Kép Szóval köszi"
A második:
"Ne haragudj, csak nem regisztráltam be magam erre a fórumra, de majd megteszem. Másodszor, meg van egy olyan mondás, hogy aki szarral dobálodzik, óhatatlanul szaros lesz a keze. De mégegyszer elnézést.

Üdvözlettel:
Szarházi Uraság"

Na,erre azért visszaírtam,csak valamiért visszajött,úgyhogy innen üzenném:szaros ám,de mitől....

Vaktyúk,óriási a dumád!!!!!Kívánom,hogy amekkora tulok szemetek,ahhoz a nőhöz,aki az ő saját vérüket ápolja,gyógyítja,eteti,vígasztalja,az a kis vér egyszer ugyanígy adja vissza,embertelenül ezt a sok mocskot.Nem többet,csak amit kapott sok szegény kis gyermek ezektől a szemetektő,azt adja vissza mind,mikor ezek a szemetek a legkiszolgáltatottabbak lesznek.Mert ezek a kicsik most azok.Sem szóval,sem tettel,sem fizikailag,sem érzelmileg nem tudnak visszavágni...De ha egy ilyen szemét az ölébe veszi valamelyikőjüket,még az a sok kicsi apróság rájuk is mosolyog,mert azt hiszik,ez a bácsi szereti őket...És még van pofátok bántani egy ilyen védtelen teremtést,akiért az anyja bármit megtenne?Hát még nem rúgtatok eleget belénk????Inkább takarodna el mind a francba!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszta asszem te is jol elhuztad a notajukatKép , amugy mennyire ovodas duma mar ez, amit irtak neked, szanalmas. Jobb lenne ha mindegyik goreny visszatakarodna a felesegehez/ aktualis baratnojukhoz stb, es ott osztana nekik az eszt mert
sztem itt SENKI NEM KIVANCSI RA.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!
Kcsilla!Hát írok még!
Az én tőrténetem a férjemmel úgy kezdődött, hogy 12évesen belészerettem.Akkoriban Õ a nállam mutatósabb lányok felé fordúlt szivesebben , így csak 14 éves koromban jöttünk össze.Zsolt már 16 volt.Rá 2évre megismertem a Zsuzsát,és már akkor is aztmondta rólam , hogy :-szegény olyan csúnya!Persze elraktározódott a véleménye!
Zsolttal szakítottunk 90-ben ,és fél évre rá összejött a Zsuzsával.Már akkor kitalálták ők ketten, hogy milyen jó buli ha azt terjesztik, hogy gyerekük lessz!!!!Zsolt még nemsejtette kivel van dolga a Zsuzsa személyében, nem is gyanakodott...
Viszont én már tisztában voltam 1-2 dologgal, pl:hogy a Zsuzsa már 16 évesen kimaradt az iskolából , mert gyereket várt, de az apa közölte vele:-kirugdossa belöle a gyereket.Ebből én arra következtettem, most biztosra fog menni a csaj!Így is lett.A Zsolti részegen csinálta a babát, a Zsuzsának pedig csak elő kellett adnia az anyaság c.műsort.Zsolti katona volt ,kontroll nélkül maradt a megbeszélt abortusz!Legközelebbi találkozásukkor már 4 hónapos volt a csaj.Még jártak egy kicsit,de nem sokáig, 1 éves lett Zsanett , mire újra meghatotta Zsolttot ,és összeköltöztek.8 évig éltek együtt, mint kutya-macska egymással.
Közben én éltem a magam kis életét, voltak barátaim ,de boldog nem voltam.Gyerekem is lehetett volna...Inkább a pénzkeresést választottam.Meg is lett az eredmény, elégedett vagyok.
2000-ben találkoztunk , kicsit beszélgettünk a múltról Zsolttal és eldöntöttük, hogy megpróbáljuk újra.Amikór ezt megtudta a Zsuzsa,tombolt dühében!Azonnal bevetette a szokásos gyerekkel való zsarolási trükköt.Hiszen ez már müködött neki!
Nemsokra rá (1/2 év)hozzánk költöztette a kislányt, mondván élni akar.Ezzel nemvolt gond, mert szerettem a Zsanettot.Mivel az ujjabb terhességi probálkozása nem jött be, így elment Ab.-re, és hazavite a lányát tölünk.Közben adosság miatt beperelték őt és elárverezték a lyukat amiben lakott.Ciki, és ezért mindent megtett hogy meghiúsítsa a láthatásokat, ill. tönkretegye azokat.Ez ment 3 éven át.A terve sikerült, lassan mindenki kifelé igyekezett a kapcsolatbol.A Gyámügy asszisztált a Zsuzsának, és ma már nincs kapcsolat köztünk.
Most áprilisban lessz 2 éve, hogy megtéptem a Zsuzsát az Esztergomi Tesco elött, maga alá pisilt, pedig csak a haját téptem...Õ 80 kiló, én meg 49.A bírságom 20ezer lett, mert másokban riadalmat okoztam.Persze még mostis ringyóz engem ha találkozunk,és barátokközt van.De ez már nemszámít!
Az én kislányom nemlehet áldozat, remélem ebben egyet tudunk érteni!Soha nem bántottam a lányát, hát ő sem teheti ezt bántatlanul.Ezért költöztünk Dorogra, hogy nyugi legyen.Szerintem a Zsuzsa rebndkívül ostoba, elvakította őt a bosszúállás!Lehettünk volna jóban, segítettünk volna neki, amikor bajban volt.Magunkhoz vettük volna a lányt, és mehetett volna pénzt keresni, mint ahogy azt tervezte is.
Ma sok gondja van,albérletben lakik 40+rezsiért.Nemkap gyerektartást, és nem is kér.Szóval, lehet , hogy a lány egyszer rájön ki kicsoda volt ebben a tőrténetben, és megjelenik nálunk...Nemhiszem, mert szerintem már túl mély a gödör köztünk.Érdekes, de ennyi idő után is úgy gondolom, hogy elsősorban azért haragszom a Zsuzsára,mert olyan gonosz mint az én anyám volt velem valamikór.És másodlagosan azért, mert a Férjemet bántotta.
Egyszer a Zsuzsa aztmondta nekem ,hogy a Zsolti nemis kéne neki, mert nem férfi őneki.Szép,nem?!Ma egyedül él, nemkell senkinek, mert lop, a lányával együtt.Tölünk is lopott a Zsanett, nemis egyszer.Anyja a példa!Nemtúl szépek a kilátásai a kislánynak ilyen anyával, de a Gyámügy az erről szóló beszámolókat figyelmen kívül hagyta.Ha lenne szkennerem, betenném a dokumentumokat is, de nincs.Most ennyit udtam írni mert hív a háztartás.Még írok!
Sziasztok !Kriszta
Krisztib71
 


Audiatur et altera pars - inaudita altera parte Kép

Kép
oximoron
 
 


Jól odamondtad...
Kár,hogy másban nem vagytok ilyen törekvőek.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Bah sztem nem itt kéne osztani az igét, hanem máshol emberhez méltó módon viselkedni, mert itt aztán senkinek és semminek nem kell bizonyitani mert ugy sem tudnál.Hm sztem Hasfelmetszö Jack bácsi nagyobb eséllyel indulna mint "innen" bármelyik ex.


Kép
vaktyuk
 
 


Vaktyúk!
Szerinted mit akarhat itt egy ilyen alak?De most tényleg...
Bizonygatni valamit????
Meggyőzni minket valamiről???
Állítani,hogy jó ember...???
Minek jött ide?Meg egyáltalán,minek folyik bele a mi beszélgetéseinkbe,ha már egyszer más téren csődöt mondott????
Más területen kellene bizonyítani!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!oximoron!
Ha valamit üzenni szeretnél,vagy valalmit közölni,tedd ezt közérthetően, vagy különben meg maradj csendben.Szóval mit is jelent a kis mondókád?Kriszta
Krisztib71
 


Öszintén???
Én sem értem, már az hányinger számomra, hogy "utánaolvas" mit ir róla. Azért mert be tud pötyögni
egy latin idézetet akkor ö most a megnemértett szegény apuka akit csak kihasznalnak vagy mi is pontosan????????
Réka


Kép
vaktyuk
 
 


helló!Vaktyuk igazad van!
Krisztib71
 


az én férjemet is szivatták,és mégsem írt be ide senkinek.Szerencsére nagyon is tiszteli a nőket,és úgy gondolja, hogy az ő esete nagyon is kivételes, és ritka!
Krisztib71
 


A lényege: Hallgattasson meg a másik fél is.

De szerintem senki sem kíváncsi rá.

Én sem értem, miért kell utánaolvasni annak, hogy mit írnak róla. Miért kell magyarázni a bizonyítványt?

Szerintem lányok, ne is reagáljatok rá. Hagyjátok figyelmen kívül. Ha vele foglalkozunk és ráadásul felhúzzuk magunkat rajta, akkor elérte a célját. Csak nem adjuk meg neki ezt?

Inkább írjunk másról. Pl. lassan csak eljön már az a tavasz, és lehet menni ki a szabadba a gyerkőcökkel.

Vagy.

Ki tud erről:

most hallottam az egyik anyukától, hogy a 2006-os évben született babáknak ugyan kevesebb injekciót fognak adni (ugyebár ezt a média már beharangozta), de az orvosi rendelőbe ki volt írva, hogy minden oltás térítésköteles lesz: 3-6 ezer forint oltásonként. ???!!!???
Ti hallottatok erről?
danusia
 
 


Sziasztok!
Szia Danusia,végre!!!!
Én nem hallottam erről,hogy fizetni kellene,de szerintem ha így lenne,abból már hatalmas botrány lenne,nem?A tavaszt meg már alig várom(pedig megszerettem ezt a depis,havas időt,jó kuckós tőle a lakás).Szóval várom,mert Dóri jányomnak olyan szép kis copfokat lehet már csinálni,kendőt is vennék már elő,és Domi bringája is kikívánkozikKép
Annyit azért reagálnék,hogy hallgattasson meg a másik fél is?Ezt mondja majd annak a gyermekének,akinek az anyukájával így bánt...Mi lehet ok arra,hogy így bánjak a gyermekemmel?Mert ha annak roszzat teszek,aki róla gondoskodik,akkor bizony azzal a gyermekemnek is ártok.És ez undorító-netán ezt akarta elmondani???

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Kriszti! Kép

Igen, én sem értem, mit akar itt ezen a topikon...

Azt meg szerintem ezek nem érik fel ésszel, hogy a saját gyereküknek ártanak azzal, ha az anyát tönkreteszik. Nem csak fizikai bántalmazás létezik. A lelki terror sokkalta rosszabb. Azt hiszem, itt mindannyiunknak volt már része benne. Teljes mértékben igazad van.

Ezt az oltás dolgot a barátnőm mondta, aki tegnap vitte a lányát a 15 hónapost oltásra. Ki volt írva a rendelőben, sőt még a védőnő is mondta, hogy az új babáknak az oltásait ki kell fizetni...tehát aki 2006-ban szül az fizessen oltásonként 3-6 ezer forintot. Én sem értem...ki vagyok rajta bukva, bár minket ez nem érint...de akkor is!
Én is kétkedve fogadom, mert szerintem is botrány lenne belőle. Na mindegy.
A jövő héten úgyis kell vinnem a kislányomat a 18 hónapos oltásra (merthogy nekünk meg bevezettek egy plussz oltást!) Kép és akkor majd megérdeklődöm.

A télből már nagyon elegem van. Itt az ideje, hogy valaki már szóljon, hogy TAVASZ van, hahó...ne tessék több havat, hideget küldeni...fáznak és depisek otthon a kismamák...
Ma ugyan nem volt olyan rossz idő, de a jótól azért még messze van. Amint melegebb lesz, megyünk le a Duna-partra. Kicsim már nem hajlandó babakocsiban ülni, mászkál mindenfele és a galambokat kergeti és sikongat hozzá. Nagyon édes. Rohangálhatok utána...Kép
danusia
 
 


Igen,nekem is rohangászik mindenhová,és egyre önállóbb.A babakocsit mi sem használjuk már rég,és örülök,ha egyáltalán a kezemet hajlandó megfogni.Sem ölben,sem babakocsiban,sem kézenfogva nem marad.Még mindig jobb,mintha ölben kellene cipelnem,mert csak úgy maradna...De van,hogy egy kis kiflicsücsök a balkézben,jobb kezét meg fogom,és így sétálgatunk...A röpködő faleveleket is kergeti,és kacagva,édesgetve hajol le,azt hiszi,azok is állatkákKépA galamboktól,behalok,félek a sok fertőzéstől,főleg most...itt a telepen meg egyre csak etetik őket a vénasszonyok...Pedig az én Dórim is úgy szereti őket kergetni.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Ilyenkor (és persze mindig) a legaranyosabbak. KépKépIgen a falevél nálunk is menő. Ha pedig kutyát lát, (hát kész vagyok) utánozza az ugatásukat, ráadásul igen élethűen. Jól elbeszélgetnek. Kép Én is kutyás vagyok, a macskákat különösebben nem kedvelem, úgyhogy örülök, hogy a leányzó is kutyapárti.
A barátnőméknek van egy igen elhízott macskájuk. Hát szegény kislányom igencsak megijedt, amikor a 10 kg-os "cicus" elfutott mellette. Nagyobb az a macska, mint a lányom...
Szerencsére a galambokat nem érjük utol. Én sem szeretem őket, mert betegségeket terjesztenek, meg itt a madárinfluenza stb. de neki még nagy élmény, hogy elszállnak előle.

Na ma volt egy élményem.
Zebrához értünk és be akartam ültetni a kocsiba a kislányom, neki persze nem tetszett és elkezdett hangosan sírni. Pont egy gimis csoport ment el mellettünk, amikor is az egyik kiscsaj undorral az arcán odaszólt lenézően a másiknak: hogy na látod ezért nem lesz nekem gyerekem.
Kár, hogy ott azon nyomban nem jutott eszembe egy jó kis válasz, pl. Kár, hogy anyád nem így gondolta, most nem lennél itt, hogy ilyen baromságokat beszólj.
Kicsit felhúztam magam, pedig tudom, hogy csak az éretlenség szólt belőle.

Most már megyek aludni.

Kriszti, jóéjszakát.

Lányok, jóéjszakát mindenkinek.

Holnap találkozunk.
danusia
 
 


sziasztok!

látom meg yazélet nélkülem is, de kezdek elborzadni az olvasottakon, és kicsit meg is ijedtem, ki ez a k...g, aki irogat ox..? ő akiről irtál kriszti? igazság szerint a gépem több ezer virust kapott, és igy nem volt pár napig gépem,most meg időm nincs, de holnap irok nektek, viszont ha eldurvulna az oldal, maradjunk privin szerintem, mit szóltok? nincs kedvem vitatkozni ilyen sza..alakokkal, de olvastam amit irtál kriszti(doktorkitti, és igazad van!! és mindegyikőtöknek, alig van kivétel a pasik között, az igazság h ők bármit megtehetnek és "urak maradnak", ha mi teszünk valamit ami az ő szemüket csipi, akkor már rögtön nagy betüs K..k vagyunk, és ezen szerintem senki nem fog tudni változtatni, tényleg ilyen a világ, sajnos..

krisztib71!

örülök h irtál, és persze h most beindult a forum,de nem örülülnék ha midnenki ujra depibe zuhanna..mert most csak ezt látom, valahogy senkinek nem sikerül semmi. vagy rosszul látom?

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
Csilla,igen,ő írt nekem priviben is,ehhez volt bátorsága...
Nálunk rendeződnek a dolgok szerencsére,nem zuhanok depibe,csak kiakasztott ez a szemtelen pofátlanság...Holnap megyünk a gyámügyre,hogy egy lépéssel közelebb kerüljünk az ilyen szemetek eltávolításához.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok

Csilla nekem a nod32 szedte le legjobban a virusokat es az ad-adware a trojaikat, ha erdekel linket is irok honnan lehet leszedni.
Réka


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!
Nekem is nod 32 van ,és ajánlom!
Szóval bocsika a pofátlan megjelenésemhez ezen az oldalon,de amikor nállunk mentek a viták, már odáig jutottunk, hogy a férjem beadta a vállókeresetet.Megijedtem ,és kicsit megváltoztattam magam körül a dolgokat,egy este elmentem a gyerekkel otthonról, hogy többé már nemmegyünk haza...Ez valószínüleg hatott,így kénytelen volt a férjem belátni, hogy nemmindíg jó ha mindent eltűr az ember szó nélkül!Választania kellett , pedig nem kényszerítettem!.Sajnos ez pont a volt nője váltotta ki belőle, aki igazi anyukának tartja magát!!!!!!
Ahogyan a ti beszámolóitokat olvasom, úgy gondolom, itt szó sincs ál-anyajóságról.Szerintem meg ha én egyedül maradtam volna , nem tartottam volna csak egy dologbam magam hibásnak:miért egy ilyen alakkal kezdtem !!!!
Persze az én tőrténetem klasszul végződött, és ti se adjátok fel a reményt!Sok barátnőm van aki elsőre nemtalált boldogságra, de másodjára már körültekintöbb volt és persze tapasztaltabb, így most az új kapcsolataik boldognak mondhatóak.És ez a lényeg!Kívánok sok sikert és szép időt !Kriszta
Krisztib71
 


Sziasztok!
Most olvastam el ezt az utolsó "pár" hozzászólást, és el vagyok szörnyülködve, hogy mennyi ótvaros ember él a földön. Nektek is kijutott belőlük rendesen .És sajnos nekem is kijutott 1.
37 éves vagyok és 37 hetes terhes.
Történetem: tavaly nyáron összejöttem egy fiúval, akivel 1 helyen dolgoztam, akivel jól éreztem magam, de komolyabb dolgot nem akartam tőle, mivel 9 évvel fiatalabb nálam, meg nem is az a fajta, akiben különösebben látnék valamit. Egyszerűen jól éreztem magam vele és jó volt a februári szakításom után egy pasi közelsége, érdeklődése. Össz-vissz 2 hét volt a "szorosabb" kapcsolat közöttünk. Aztán kiderült, hogy egy másik kolléganőmnek is udvarol, azonkívül van egy 1 éves kapcsolata is. Szép, ugye? Hát én kapásból azt mondtam, akkor ennyi volt. Nem is fájt különösebben. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Azt mondtam akkor, szedjék ki belőlem, nem akarom! Halálra voltam rémülve. Az abortusztól is, meg mindentől. Ezt megmondtam a fiúnak is. Õ azt mondta, hogy szóljak, ha elintéztem mindent, segít anyagilag is, meg majd hazavisz a kórházból is. Persze még előttem volt egy kontrollvizsgálat 10 nap múlva, hogy megtapad-e egyáltalán a baba, vagy a természet elintézi kórház nélkül? A kontrollon pedig már dobogott a pici szíve. Sokkoló látvány volt. Az apuci egyszer sem érdeklődött a 10 nap alatt. Azt mondta a dokim, van 3 hetem, hogy eldöntsem, mit akarok. Kínlódtam, őrlődtem, latolgattam a dolgot. 36 éves vagyok, egyedül vagyok, csalódásokon túl és előtte, teli bizalmatlansággal mindenki felé. Ha elvetetem, nem biztos, hogy lehet még egy esélyem. Az, hogy ezek után mikor engednék közel magamhoz még egy pasit, megint csak kérdéses. Szóval kérdések és kétségek között, de meggondoltam magam. Apuci még mindig nem jelentkezett. Mire a végére értem az őrlődésemnek, akkor hívott, hogy "na, mi van, mikor mész a kórházba?" Mire mondtam, hogy meggondoltam magam. Na, egyből jött hozzám, hogy de ő nem akarja, meg hogy a gyerek ellen nincsen kifogása, de fizetni nem akar egy életen át. Mondtam, nem várok tőle segítséget, élje az életét tovább a barátnőjével, a közös gyerek nevelésével járó gondok az enyémek. De a gy.tartás az egyetlen dolog, amire igényt tartok, a felelősségvállalásból ennyit igenis fel kell hogy vállaljon.
Teszem hozzá, hogy mindzek mellett a kolléganőm, akinek szintén udvarolt, folyamatosan zaklatott, hogy ne akarjak a fiútól semmit, vetessem el, ne kérjek gy.tartást, mivel egyedül döntöttem, egyedül is vállaljam a felelősságet. Erre azt mondom, hogy ha az apuci akaratát teljesítem, elvetetem a babát, akkor közös felelősség címén ő is odafekszik velem a kaparáskor és szétteszi a lábát? Azt a legkönnyebb mondani, hogy menj és kapartasd ki magad, öld meg, ami benned növekedik, fejlődik, belőled táplálkozik.
És ezután megint nem jelentkezett az apuci, egészen mostanáig.Az apasági nyilatkozat miatt hívtam fel, hogy aláírja-e önként. Aláírta. Volt egy olyan kérése, hogy a gy.tartást ne a fizetéséből vonassuk le bíróság útján, hanem majd ő utalgatja nekem. Az összegben is megegyeztünk, 10e. Ft és kész. Na, mikor ezt előadtuk a gyámügyön, ott kereken megmondta a nő, hogy ezt felejtsem is el, mert ez nem szokott működni. A másik, hogy akár velem, akár az apával történik valami, bírósági döntés híányában még az állam bácsi sem tud segíteni. Tehát szülés után irány a bíróság.
Meg mondta, hogy bejön a kórházba majd meglátogatni minket - ó, micsoda önzetlenség!
Na, nem telt el egy hét sem és megint megjelent. Hogy ő meggondolta magát, csináltassunk másik apaságit, mert nem akarja, hogy az ő nevén használja a gyerek. Apaként úgyis ő szerepel a nyilatkozatban, a gy.tartást fizetnie kell így is, úgy is, de ő megtett mindent(!) amire kértem, most ő ezt kéri éntőlem. Azóta is azon gondolkodom, mit is tett ő értem? Se mellettem nem állt, mikor tudta, mennyire félek, se nem érdekélődött, a tisztelt barátnőjét a nyakamra küldte, volt egy ócsároló sms is a részéről, amit a mai napig nem tudom, miért is kaptam, de nem is érdekel, a babavárás költségeibe sem segített be, nem is vártam. De ő mindent megtett, ugye? És tisztában vagyok vele, hogy először csak a nevét nem akarja adni, utána majd azzal jön, hogy nem is az övé a gyerek, nem akar majd gy.tartást fizetni. Gondolkoztam rajta, hogy lemondok róla, de mindenki azt mondta, hogy eszembe ne jusson, mert azt nem én kapom, hanem a gyerek, az ő érdekéért harcoljak!
Viszont én igenis azt akarom, hogy a lányom az apja nevét viselje! Most el akarok menni a bíróságra, hogy megkérdezzem, milyen esélye van az apának ilyen esetben, ha nem akarja, hogy a gyereke az ő nevét viselje, én meg igenis azt akarom? Ha teszem azt perre viszi a dolgot?
Az a legszörnyűbb az egészben, hogy segítséget nem kértem tőle, de hogy majd folyamatosan így keresztbe tegyen nekünk, pláne így az utolsó hetekben, azért ez kicsit ajlas dolog! Azt is kétlem, hogy ekkora marhaságot egyedül találjon ki a drága. A gyerekről is egyedül az öccse tud, senki más. Szégyenli a babát, mikor inkább magát kéne, hogy szégyenlje!
Jó lenne, ha írnátok véleményt, mert azt tudom, hogy még rengeteg küzdelem vár rám!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Elin!

Sajnálom, hogy te is ilyen helyzetbe kerültél.

Most sajna nem tudok bővebben írni, mert mennünk kell, de a délutáni alvás alatt majd hozzászólnék hosszabban.
Addig is szerintem a lányok válaszolni fognak neked és ellátnak tanácsokkal.

Kedves Réka! (Vaktyúk)

nekem lehet, hogy kellene egy jó ügyvéd. A enyémmel befürödtem. Át tudnád küldeni az elérhetőségét privátban? A címem: danusia@freemail.hu
Előre is köszönöm!
danusia
 
 


sziasztok

Csajok igyexem ugyved szempontbol de minden papirt elkutyultam koltozeskor, ezert utana kell nyomznom de egy heten belul meglesz, annyit tudok rola, hogy a Szervita teren van/volt az irodaja x evvel ezelott.
Elin
Nagyjabol en is hasonlo helyzetben vagyok, azzal a kulonbseggel, hogy en nem akartam apasagit, amig egyedul birom, nalunk majdhogy nem ugyanez a felallas van, volt, azota is kapom a gyamugytol a zaklato leveleketKép, de nem merek meg fals apukat beiratni, mert allatira felek, hogy egyszer ugy jon ki a lepes, hogy nagyon megszorulok anyagilag es akkor mi lesz??
Es utalom ezt a hozzallast a pasik reszerol szakadjon a TE nyakadba a vedekezes minden de ha hiba csuszik a szamitasba azert is te vagy a felelos!! Az o farka mellett se allt rendor.....
Van a "kedves" apukaval egy kozos haverunk es valamelyik nap beszelgettunk a fiamrol meg rola es mondom ezt a gyerektartas dolgot erre azt mondja elveszem a fiatalsagat szabadsagat, nahat anyad, 2004 juliusban lettem terhes most 2006 van majdnem 2 ev alatt a telefonjat nem emelte meg tehat nekem ne ugazzon a szabadsag elvetelrol mert kitaposom a belet.
Elin jol tetted , hogy megtartottad, en is ezokbol tettem annyira silany a "ferfi" felhozatal es nyamnyila anyukaja szoknyajan ulos a legtobb, hogy rajottem csak magamra szamithatok senki masra.
NA jol kiduhongtem magam bocseszKép
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Amit meg szerettem volna csak kimaradt.
A kulon megegyezest sztem felejtsd el mert amint megtalaljak ra az indokot egybol kibujnak a fizetes alol es megmagyarazzak, nem a gyerekre stb kultod, igenis legyen rendes gyerektartas.


Kép
vaktyuk
 
 


Hellóka! Elin
Úgytudom, hogy az apasági vuzsgálatot a városi bíroságon kell kérvényezni ,vagyis az Ügyészséghez kell fodulni egy bizonyítási eljárási kérelemmel.Erősen meg kell indokolni a kérést, és ök eldöntik :igen vagy nem.Ha igen , a vizsgálat ingyenes.Apa ,anya és gyerek vére kell hozzá.Legalábbis a férjem esetében így volt.Különben a számla szerint 130000ft-t kellet volna fizetni.Ha apukának kételyei vannak, úgy a legjobb, ha ő megy ezt a vizsgálatot kérni ,égjen az ő pofája!!!!Feltételezem ,nálad nem kétséges az apaság.Különben meg úgy gondolom, ha apuka köcsi, nemjó se anyukának, sem pedig a babának a kapcsolat.Vagy zökkenőmentesen megy a dolog, vagy hagyni az egészet a francba...Ezt komolyan gondolom!Plussz ha még az újabb barátnő is belevauzik a dologba,hát akkor egyel több ok a teljes kapcsolat megszakításhoz.A 10000forint pedig szinte semmi, és ez végett sem érdemes hagyni magad felzaklatni...Ez csak tanács!Pusza Kriszta
Krisztib71
 


Szia Elin!

Először is: jól döntöttél, hogy megtartottad a babát. Semmi és senki nem tud olyan örömet adni, mint ő. Már nemsokára megszületik. Az utolsó heteket a legnehezebb kivárni.

Azt szeretném még kérdezni, hogy van-e valaki/valakik, akik melletted állnak, segítenek? Szülők, testvér, barátok? Lesz-e a szülés után is segítséged? Vagy teljesen magadra vagy utalva?

Lányok, ha valamit nem jól tudok, javítsatok ki, nehogy rossz infokat adjak Elinnek!

A gyerektartásról jogilag nem mondhatsz le, mert az a gyereket illeti. Mértéke: az "apa" mindenkori jövedelmének 20 %-a. Ide tartozik a bére, a jutalom, a jutalék, a 13. havi fizu is.
Szerintem keress egy jó ügyvédet. Amennyiben az ügyvédeitek nem tudnak megállapodni, gyerektartási per lesz belőle és a bíró dönt. A pert neked kell indítanod a területileg illetékes bíróságon. Kérj a költségekre, illetékre mentességet, lévén kismami vagy.

Ha mégis megegyeztek az ügyvédeken keresztül, akkor írni fogtok egy mindenre kiterjedő megállapodást (gyerekelhelyezés, gyerektartás, kapcsolattartás, láthatás stb.) Egyezkedéskor az "apák" ügyvédei az önkéntes teljesítést szokták szorgalmazni, azaz nem vonatják a fizetésből, hanem önként utalgat. Ez azért fontos az "apának", mert ha pl. hitelt akarna felvenni, ne látszódjon a gyerektartás fizetése, jobb legyen a hitelképességének megítélése. Ha szívatni akarod, ragaszkodj ahhoz, hogy vonják a béréből. Ja, és ha van bírói jogerős határozatod, beállíthatsz a bérszámfejtőjéhez, hogy mutassa meg, mennyit keres a "kedves apuci" és ide a 20 %-ot. Mondjuk sajna ő is kekeckedhet: elmegy minimálbérre vagy feketén dolgozni, hogy ne kelljen fizetni.
Ha esetleg eleve nem fizet, vagy menetközben meggondolja magát, 6 hónapod van rá, hogy igényeld a bíróságon a gyerektartást, utána már úgy veszik, hogy nem tartasz rá igényt, nem szorulsz rá. Azt írtad, egy helyen dolgoztál vele. Próbáld meg megtudni a fizuját. Nekem ez a havi 10 ezer gyt. nagyon kevésnek tűnik. Bár sokan vannak, akik 2 (!) gyerek után kapnak ennyit. Szégyen.
Ha már nem mondhatsz le a gyerektartásról, akkor legalább a tényleges 20%-ért harcolj, ne az általa jóváhagyott összegért.

Az apaságival kapcsolatban itt eltérőek a vélemények. Nem akarlak semmire rábeszélni, csak mesélek.
Tudod, sokan vannak itt úgy, hogy már sajnálják, hogy nem fiktív apát jelentettek be.
Az ilyen alakoktól a legjobb mihamarabb megszabadulni, nem pedig egy életen át elviselni a jelenlétüket. Úgy változik a véleményük, mint a szélirány. Nehogy később rájöjjön, hogy kell neki a gyerek.
Ezért talán jobb, ha fiktív apa van, de ilyenkor ugyi nincs gyerektartás. (én szívesen lemondanék róla, ha az a szarházi meg lemondana a gyerekemről)
Viszont: nincs is semmilyen joga a gyerekedhez: nem látogathatja, nem viheti el 3 éves korától napokra, nem vagy köteles odaadni a gyerekedet pl. nyáron 1 hónapra stb. Tájékozódj ezügyben az ügyvédnél, hogy mik lesznek így az "apának" a jogai.

Bárcsak én tehettem volna meg, hogy fiktív apát iratok be!!!! De sajna 8 évig házasságban éltem azzal a rohadékkal, aki feledve mindent, rohant a farka után és bekurvázott, amikor én 6 hónapos terhes voltam a kislányommal. A fejemhez vágta, hogy NEM IS AKARTA EZT A GYEREKET. Akkor miért csinált velem végig évekig számos vizsgálatot, hogy lehessen baba? Most meg félhetek, mikor gondolja meg magát, és követeli a jogait, amire egyébként SEMMI !!!! erkölcsi alapja nincs. Undorító férgek!!!!

Ja, csak annyit, hogy senki se hibáztassa magát azért, mert ilyen alakkal kezdett. Nem volt egyiknek sem a homlokára írva, hogy "VIGYÁZAT! SZAR ALAK".

Gondold át alaposan. Valóban az szeretnéd, hogy az ilyen alak vezetéknevét vigye tovább a babád? Teljesen leszerepelt. Nem a gerincesek osztályába tartozik, az biztos.
Egy percig sincs tekintettel rád és a születendő gyerekére.

Mondjuk, ahogy kinéz a dolog, nem sűrűn menne láthatásra. Maradjon is így. Biztos vagyok benne, hogy a barátnője úgysem engedné. Az is lehet, hogy majd fizetgeti a gyerektartást, és egyébként meg magasról tojik rátok, hiszen csak nyűg neki ez a gyerek. (Mennyi ilyen alak van!)

Én speciel örültem volna, ha a saját nevemre vehetem a kislányomat, de az a szarházi nem engedte, hiszen (mint mondta) mégiscsak ő csinálta!!! Mit nem adnék, hogy a lányom vezetékneve az enyém lenne. Minden álmom, hogy találjak olyan igazi társat, aki a nevére veszi a gyerekemet, vagy ha ez nem megy, akkor a gyerekem nagykorában vegye fel az én nevem.

Nem lenne jobb a saját neveden?
Bocsi, nem akarlak lebeszélni, csak kérdezem. Persze nem egyszerű maga a helyzet sem, amiben benne vagy/benne vagyunk.

Ha neked ez valóban sokat számít, ne hagyd magad.
Ha annyira szeretnéd, hogy az "apa" nevét viselje, akkor harcolj érte. Lehetséges, hogy ragaszkodni fog a DNS teszthez.

Kérdezd meg az ügyvédtől, hogy milyen költségei lehetnek egy esetleges pernek. Milyen anyagi terhek kerülnének rád. Mivel te kismami vagy, kérhetsz illeték és költségmentességet! De sajnos még így is lehetnek költségeid. Kérdezz rá. Esetleg elmehetsz a lakóhelyed szerinti Családsegítő Szolgálathoz ingyenes jogtanácsadásra. Vagy az Igazságügyi Minisztériumban is van ingyenes tanácsadás bizonyos napokon.
Tuti, hogy arra megy ki a játék a részéről, hogy nem is tőle van a baba.
Ugyan aláírta az apasági nyilatkozatot, de nekiáll ge..zni, hogy húzza az időt, és valahogy kibújhasson a felelősség alól. Ha bebizonyosodik, hogy ő az apa (márpedig az) akkor szerintem neked jogod van kérni a bíróságtól, hogy a babád az ő nevére legyen anyakönyvezve. Ez alól nem hiszem, hogy kibújhatna. Ahogy a gyt fizetése alól sem.
Egyébként biztosra veszem, hogy ő már volt ügyvédnél!

Egyben biztos lehetsz, jól döntöttél, hogy megszülöd a kislányod. Kép Kép
Viszont valóban nagy feladat és harc vár rád. De biztos vagyok benne, hogy győztesen fogsz kikerülni (már amennyire lehet egy ilyen helyzetben). Az írásodból legalábbis úgy látom, nem adod fel, nem adhatod fel. Drukkolok neked.

Írd meg, mit sikerült intézned.

És persze, ha meglesz a baba, feltétlen írd meg légyszi! Kép
danusia
 
 


sziasztok!

Időm megint csak kevés de hát ez van, meg as zemem is vacakol, de azért pár sort irnék nektek!4

krisztib71!

nehogy félre érts!!remélem nem haragszol, és nem lépsz le.!!nincs senkivel bajom, csak azzal az illetővel aki ide irogatott, nem veletek, csak annyira rosszul esett h mindenki kicsit durva hangnem felé mozdult el, szerintem maradjunk meg a kulturált hangsúlynál, jobb lenne. ÉN i s haragszom szörnyen a fiam apjára, utálnom kéne, sőt gyülölnöm, mert abszolut nem érdekl a kicsi, sőt a tárgyalást kitüzték majdnem egy év után..április 11 én lesz. behivtak 3unkat, (engem a volt férjemet,és őt), lemerem fogadni, ott eljátsza az aggodó, vag yérdeklődő apukát, és biztos majd megkérdezi h hol lesz a kicsi, ugyanis eszem ágában sincs elvinni oda. Ha eddig nem jött megnézni, ott se akarja látni. Nincs igazam? De be kell valljam félek. Nem tudom mit fogok érezni iszonyagtos dühöt, és veszekedni fogok vele, vagy csak közömbös arcot vágok, és nem állok szóba vele..de egy biztos h nem omlanék a karjaiba többet, de mindennek ellenére nem tudom teljesen elfelejteni..ennyit az ömlengésemről..ne haragudjatok..

Elin!

az igazság h a te hozzászolásodat történetedet tudtam csak most elolvasni, é sszörnyű. De ne add fel tényleg, bármit is mond vag yfenyeget téged, a baba csak a tied, és ha vállalta is, nem hiszem h keresné őt, ha eddig sem érdekelte, utána sem fogja..ezt tudom. legalábbis nálunk igy történt, nekem sem akarta elismerni afiamat, én is megkaptam h nem is az övé, majd a szülés után kb. fél évvel a gyámügy hatására elismerte, de nevét nem adta, és én nem is akartam. Az én fiam ne viselje egy ilyen alak nevét!4ezerszer inkább az enyémet! NE ragaszkodj a nevéhez, ha elismeri h ő az apa, akkor is van joga, kötelessége, amivel vag yél vagy nem. Nem a névadással ismeri el a gyereket. Nem könnyű, ezt bármelyikünk megmondhatja, nehéz egy gyereket egyedül nevelni, én kettőt nevelek, és többen köztünk szintén,de hidd el a baba mindent feledtet, az idő tényleg gyógyir lesz, de az h ujra találj egy pasit akiben megbizol, az nem egyszerű. Én még most sem tudom elképzelni h valakit közel engedjek magamhoz, és nem is hiszek benne h megbiznék valakiben ezek után. Egy nő életében szerintem egy ilyen helyzetben a legsérülékenyebb, hiszen szerintem már mindannyiunkat hagytak el, vagy hagytunk el mi, de akor amikor babát várunk, a legszebb dologra készülünk, az anyaságra, akkor egy ilyen szemé t huzás az "apukák" részéről, szerintem teljesen összetöri egy nő szivét..lehet h nem tudok jól fogalmazni, de azért szeretném ha értenéd amit szerettem volna megirni.

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: